IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1WRÓBEL Bartłomiej 1267CisnaCISNAM2000:00:0000:00:5600:37:59
2MIERZWA Kamil 1284JASŁOM2000:00:0000:01:0500:35:10
3POKRZYWKA Stefan 1283Na Bucie CisnaCISNAM6000:00:0000:00:4100:40:30
4ŚWIDEREK Michał 1294Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:2500:44:08
5FARON Piotr 1280Limanowa ForestM6000:00:0000:00:4300:32:43
6PARTYKA Andrzej 1278RGIGRZESZÓWM3000:00:0000:03:0100:49:47
7GAŃSKI Filip 1288Biegając ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:02:2800:42:48
8SZPERKA Leszek 1285SigitCIECHOWICE DZIEDZICEM4000:00:0000:01:3100:40:09
9DANILUK Andrzej 1293Zacisze Night RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:02:0600:46:44
10BURDA Sławmoir 1281mtb mosir duklaDUKLAM3000:00:0000:01:0200:42:17
11OLEKSIK Filip 1298AZS Krakowska Akademia im. FryciaKRAKÓWM2000:00:0000:01:2000:35:54
12POPŁAWSKI Piotr 1302PGB Sportowa PaczkaŁOSICEM3000:00:0000:01:5700:44:10
13MARAS Ladislav 1307Maras TeamM5000:00:0000:01:5300:45:20
14ROŚCIŃSKI Franciszek 1316SANOKM4000:00:0000:01:4000:38:27
15JANAS Marian 1317BAUGRÓDM6000:00:0000:01:4000:39:19
16STEC Andrzej 1297WAŁCZM5000:00:0000:00:3600:41:39
17SUSZEK Damian 1310RZESZÓWM3000:00:0000:02:4100:41:58
18SZCZUDRAWA Zbigniew 1295Świnki TrzyKRAKÓWM5000:00:0000:02:2000:42:49
19BINCZYCKI Marcin 1304OWCZARYM3000:00:0000:01:2700:54:07
20BIENIECKI Marek 1303OTK RzeźnikGLIWICEM2000:00:0000:02:2100:41:16
21RUDNICKI Marek 1296OTWOCKM3000:00:0000:02:2000:49:24
22KORNIŁOW Piotr 1299Korniłow TeamWARSZAWAM4000:00:0000:02:5600:46:18
23MAJCHROWICZ Wiktor 1314ROGIM3000:00:0000:00:5700:29:31
24SNARSKI Bogdan 1313AlbatrosyWARSZAWAM3000:00:0000:02:3800:41:49
25WILCZAK Janusz 1021PRZEMYŚLM4000:00:0000:00:3400:33:14
26MAJCHROWSKI Jacek 1019CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:01:5900:38:46
27HEC Grzegorz 1015GŁOWIENKAM3000:00:0000:01:0600:37:06
28KLATE Łukasz 1017Łódź Kocha SportŁÓDŹM4000:00:0000:00:5900:32:48
29KONOPKA Grzegorz 1025Dzikie Grubas SzatanaSIEDLCEM3000:00:0000:01:5500:50:35
30MATUSZAK Jakub 1028NowoczesnySport.plRZESZÓWM3000:00:0000:02:2000:42:05
31HARSCHE Paweł 1026LUOWISKAM3000:00:0000:00:5300:29:48
32KWOKA Roman 1029LASZKIM3000:00:0000:02:2600:39:12
33WOŹNY Łukasz 1027RZESZÓWM3000:00:0000:02:1900:41:23
34SOBIERAJSKI Maciej 1043REDAM3000:00:0000:01:0900:36:25
35MISIOŁEK Marcin 1038Mosir DuklaDUKLAM3000:00:0000:01:2200:35:37
36RUDZKI Michał 1034Crossfit Z16LUBLINM2000:00:0000:02:2300:46:17
37ŻARNICKI Kamil 1036Stay InsaneTURKAM3000:00:0000:02:3600:38:43
38MAŚLANY Daniel 1046SANOKM4000:00:0000:01:0000:31:45
39KOGUT Leszek 1049PRZEMYSLM4000:00:0000:02:0100:37:16
40OLEKSIK Zygmunt 1063KRAKÓWM4000:00:0000:01:2500:37:48
41ZAWADZKI Marcin 1053Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM3000:00:0000:01:0300:33:45
42KARDASZ Marek 1056Solina TeamPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:5600:42:23
43BODZIOCH Grzegorz 1062Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4000:00:0000:01:0100:33:26
44RĘKAS Piotr 1055RaptowniTARNÓWM6000:00:0000:02:1800:50:06
45HYDZIK Łukasz 1058Lider SanokSANOKM4000:00:0000:00:5800:34:52
46ŻAK Krzysztof 1051ZABIERZÓWM4000:00:0000:01:2000:36:43
47BALICKI Jacek 1064Biegacz NowosolnaŁÓDŹM5000:00:0000:02:1100:42:08
48TRYNIECKI Tomasz 1074Grodziska Grupa BiegowaŻOŁYNIAM4000:00:0000:00:3900:30:06
49POLOZYNSKI Andrzej 1075Zacisze Night RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:02:0600:36:55
50TRYNIECKI Krystian 1073ŻOŁYNIAM2000:00:0000:00:3900:28:09
51BARAN Mateusz 1072Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKM2000:00:0000:00:2900:27:36
52SKRUTEK Jan 1066WKB Piast / GOPR BieszczadyWROCŁAWM6000:00:0000:46:12
53CIEŚLA Łukasz 1078Żołynia BiegaŻOŁYNIAM2000:00:0000:01:0000:38:21
54BAKA Piotr 1069ArchimediaTARNÓWM4000:00:0000:02:1800:50:08
55DOMISZEWSKI Ignacy 1065MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:00:2700:22:12
56LUZAR Andrzej 1077MiABIELAWAM4000:00:0000:01:1100:41:38
57KOTŁOWSKI Paweł 1095JaBiegamDĄBROWA GÓRNICZAM2000:00:0000:01:2300:40:43
58KRYGOWSKI Zbigniew 1091Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:02:3800:48:55
59DZIOREK Tomasz 1092SPRINT GORZYCEGORZYCEM3000:00:0000:00:2900:26:37
60WITKO Jerzy 1083brakFREDROPOLM4000:00:0000:02:0200:42:44
61KAPEL Bogdan 1085TARNOBRZEGM5000:00:0000:02:0000:38:46
62KIN Rafał 1093AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3000:00:0000:02:2900:40:28
63WYSOCKI Mariusz 1087KATOWICEM5000:00:0000:02:1500:47:48
64JAŚLAN Marek 1088BŁONIEM5000:00:0000:01:1900:40:20
65KLOCEK Konrad 1104ŁĘŻYNYM3000:00:0000:01:0500:36:29
66GUCWA Mirosław 1103Let's go wild!!!KRASNEM3000:00:0000:01:1800:39:34
67KUŁAGA Krzysztof 1106SPRINT GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:00:4300:45:43
68RAPACZ Marcin 1108KRAKÓWM5000:00:0000:01:0800:34:10
69WÓJCIK Jerzy 1100KAKÓWM3000:00:0000:00:5600:31:01
70BUGAJSKI Artur 1111JaBieGamDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:01:1800:37:32
71MATUSZEWSKI Marcin 1117EuforiaBiegacza TeamGÓRAM3000:00:0000:01:2400:40:40
72CZAPLA Andrzej 1116CHEŁMM6000:00:0000:02:5900:50:51
73LESZCZYŃSKI Mirosław 1125BieszczadyRunLESKOM3000:00:0000:01:4100:38:19
74KOCIOŁEK Łukasz 1129PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:2800:51:11
75WAL Sebastian 1124Stowarzyszenie Klub Sportowy w SmolarzynachSMOLARZYNYM2000:00:0000:00:5100:37:08
76ROJ Dawid 1120RunSłobodanMIKOŁÓWM3000:00:0000:02:3600:56:48
77CZOCHARA Robert 1123amatorOPOLEM4000:00:0000:02:4800:48:57
78SŁOBODA Krzysztof 1128USTRZYKIDOLNEM6000:00:0000:02:3500:57:17
79RYŁKO Jacek 1140SOLINA TEAMSOLINAM4000:00:0000:01:0100:35:24
80KRZYŚKO Marcin 1144TRZEBOWNISKOM3000:00:0000:01:2000:32:44
81ISKRA Grzegorz 1150KP PSP STRZYZÓWCZUDECM3000:00:0000:00:5900:33:57
82KASPROWICZ Piotr 1148Fun&RunCZUDECM3000:00:0000:00:5800:43:01
83SZPAKOWSKI Andrzej 1134Fun&RunWIŚNIOWAM4000:00:0000:00:5600:43:21
84WÓJCIK Józef 1137Chełm BiegaCHEŁMM4000:00:0000:00:5600:31:06
85SKOTNICZNY Michał 1138KRAKÓWM2000:00:0000:00:5700:32:34
86WYDRO Rafał 1133Fun&RunSTRZYŻÓWM4000:00:0000:00:5300:41:14
87ŚLUSARCZYK Maciej 1142STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:5800:37:36
88JAKUSZEWSKI Paweł 1167JAROSŁAWM3000:00:0000:02:2200:36:57
89PŁESZKA Marek 1165Otryt LutowiskaLUTOWISKAM4000:00:0000:01:0100:33:42
90SARNA Kamil 1166KRASNEM3000:00:0000:00:5000:30:29
91DZIERŻAK Arkadiusz 1164GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:01:2600:40:08
92MATUŁA Michał 1152LUBLINM2000:00:0000:02:1300:46:48
93SKÓRA Michał 1168ŁOPUSZKAM4000:00:0000:02:4700:39:24
94PAWLETA Michał 1161Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:4200:38:59
95BRODIUK Norbert 1163Nigh Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:5000:52:05
96ONISK Kamil 1162MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM2000:00:0000:00:3100:32:18
97PRZEBIROWSKI Karol 1151Husaria Race TeamFAJSŁAWICEM2000:00:0000:00:3000:29:51
98SUROWIEC Grzegorz 1160Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:3000:27:17
99KALIŃSKI Kamil Norbert 1156NieMaNieWARSZAWAM2000:00:0000:03:0500:44:53
100WINIARSKI Karol 1176Błękitni ŻeglceŻEGLCEM3000:00:0000:00:3700:31:39
101SIENNICKI Rafał 1180MARKIM4000:00:0000:01:3300:35:53
102DUDZIK Łukasz 1175Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0000:00:3500:28:05
103MIROSŁAW Albert 1186WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:01:5000:46:33
104DRĄŻEK Sławomir 1183FAJSŁAWICEM4000:00:0000:01:0300:34:22
105NALEPA Maciej 1172NOWY SĄCZM3000:00:0000:01:0900:36:33
106MAJCHROWICZ Andrzej 1181KROŚCIENKO WYŻNEM4000:00:0000:02:4700:43:24
107SZPUNAR Andrzej 1187RZESZÓWM4000:00:0000:00:2700:23:22
108GALANTY Bartłomiej 1189PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:1100:38:07
109TOKARZ Adrian 1191Dzikie MustangiPASZCZYNAM3000:00:0000:01:3800:34:26
110PANEK Piotr 1190Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0000:01:3900:38:37
111DUDZIŃSKI Piotr 1196RZESZÓWM3000:00:0000:01:3700:35:12
112ŻELAZNY Tomasz 1195byle do metyRZESZÓWM3000:00:0000:02:4700:40:14
113BOCZAR Daniel 1192Nowy Styl Group Running TeamKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0000:02:1000:42:39
114SZWAST Jerzy 1198MTB MOSR DuklaDUKLAM4000:00:0000:01:2500:33:28
115WYSOCKI Mariusz 1202FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:0600:34:45
116BŁASZCZAK Błażej 1203KRAKÓWM3000:00:0000:01:0100:36:17
117KRUCZEK Robert 1199Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaRZESZÓWM5000:00:0000:01:4100:41:20
118DĄBRÓWKA Radosław 1201FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:1700:47:39
119KARKUT Michał 1205Fun&RunSTRZYŻÓWM3000:00:0000:01:3800:35:13
120STACH Robert 1214TARNOWA DOLNAM4000:00:0000:01:0500:40:03
121STANKIEWICZ Jacek 1218DUKLAM5000:00:0000:00:3900:32:23
122STĘPKOWSKI Mateusz 1206PIASTÓWM2000:00:0000:02:4200:35:58
123TUCZAPSKI Piotr 1212xRunnersRZESZÓWM2000:00:0000:00:3700:32:22
124KIEŁB Jakub 1213RZESZÓWM3000:00:0000:02:2000:45:02
125SZYBIAK Maciej 1215Agona W&MKRZYWCZAM2000:00:0000:02:2300:37:11
126KOCHANIAK Andrzej 1208WłóczybiegiSOWLANYM3000:00:0000:02:3800:39:27
127SZYSZŁO Tomasz 1219Run Energy Club SanokSANOKM3000:00:0000:00:5700:32:40
128DROZD Piotr 1222POLAŃCZYKM3000:00:0000:01:5900:40:46
129CZEKAJ Bogdan 1224Ruming Team Nowy Styl GroupKROSNOM5000:00:0000:02:0700:40:56
130RADZIK Robert 12211991BIAŁA NIŻNAM2000:00:0000:00:3900:35:20
131DOMIN Wiesław 1220ZAGÓRZEM5000:00:0000:01:1700:38:16
132JUSZCZAK Artur 1233Chełm BiegaCHEŁMM4000:00:0000:01:3700:40:23
133NOWAK Tomasz 1228Dzikie MustangiDĘBICAM3000:00:0000:01:4100:41:23
134CHOJNACKI Wiktor 1226LUTOWISKAM3000:00:0000:01:0200:32:07
135MARCZAK Paweł 1234Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:0000:00:3200:28:39
136KUROPATWA Kazimierz 1238SZAFA BIEGACZA TEAMPRZEMYŚLM6000:00:0000:01:0500:41:58
137ZAWADZKI Krzysztof 1239FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM2000:00:0000:01:1000:32:50
138CHOMIUK Adrian 1242JazzanovaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:01:5100:41:19
139MATWIEJCZUK Grzegorz 1236ALUBYCZA KRÓLEWSKAM2000:00:0000:03:0500:43:29
140OSTASZEWSKI Marcin 1241HondaDominator.PLWARSZAWAM3000:00:0000:02:5000:44:43
141NAWROT Bartłomiej 1243KamieniołomLESKOM3000:00:0000:01:5800:36:22
142KASEJA Kacper 12451991JABŁONKAM2000:00:0000:02:0900:41:47
143ADAMCZYK Przemysław 1235adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:00:2800:28:35
144REGIEC Mateusz 1246Gypsy Runner'sPORĘBA SPYTKOWSKAM3000:00:0000:00:3900:29:18
145ZUBA Rafał 1237Black RiverNOWY SĄCZM2000:00:0000:01:2300:37:51
146RECZKOWSKI Andrzej 12521954NIENASZÓWM6000:00:0000:00:3800:32:42
147WIŚNIEWSKI Zbigniew 1254Rodzinny RelaxPRABUTYM6000:00:0000:01:1200:42:42
148FRANKOWSKI Dariusz 1259GLIWICEM4000:00:0000:01:5000:45:27
149KATA Bartłomiej 1255JW 3730RADOMYSLM2000:00:0000:02:5200:39:35
150TELESZ Mateusz 1249POŁOMIAM3000:00:0000:00:3900:29:39
151BOBALA Krystian 1251PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:5100:41:54
152FURS Teodor 1253Pierdzące zająceCISNAM4000:00:0000:01:2200:37:01
153DEC Roman 1256JW3730GREBOWM3000:00:0000:02:5200:38:01
154MOCIO Michał 1250PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:5100:42:02
155GUDOWSKI Krystian 1262SANOKM3000:00:0000:02:3700:37:09
156PLIŻGA Sebastian 1266TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:01:0400:41:27
157PAJESTKA Wojciech 1265Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZSANOKM4000:00:0000:02:3600:37:09
158SZYBIAK Waldemar 796Agona W&MPRZEMYŚLM5000:00:0000:02:2400:38:25
Znaleziono 158 wynik(ów)