IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Mężczyźni

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 0,1 km

Pełne wyniki dla 0.1km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria0.1km
  
1SZPUNAR Andrzej 1187RZESZÓWM4000:00:27
2DOMISZEWSKI Ignacy 1065MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEM2000:00:27
3ADAMCZYK Przemysław 1235ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM4000:00:28
4DZIOREK Tomasz 1092SPRINT GORZYCEGORZYCEM3000:00:29
5BARAN Mateusz 1072GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKM2000:00:29
6PRZEBIROWSKI Karol 1151HUSARIA RACE TEAMFAJSŁAWICEM2000:00:30
7SUROWIEC Grzegorz 1160BESTA SP. Z O.O.RZESZÓWM3000:00:30
8ONISK Kamil 1162MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM2000:00:31
9MARCZAK Paweł 1234ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM3000:00:32
10WILCZAK Janusz 1021PRZEMYŚLM4000:00:34
11DUDZIK Łukasz 1175GÓRAL BIEGAKAMIENICAM3000:00:35
12STEC Andrzej 1297WAŁCZM5000:00:36
13WINIARSKI Karol 1176BŁĘKITNI ŻEGLCEŻEGLCEM3000:00:37
14TUCZAPSKI Piotr 1212XRUNNERSRZESZÓWM2000:00:37
15RECZKOWSKI Andrzej 12521954NIENASZÓWM6000:00:38
16TRYNIECKI Tomasz 1074GRODZISKA GRUPA BIEGOWAŻOŁYNIAM4000:00:39
17TRYNIECKI Krystian 1073ŻOŁYNIAM2000:00:39
18REGIEC Mateusz 1246GYPSY RUNNER'SPORĘBA SPYTKOWSKAM3000:00:39
19TELESZ Mateusz 1249POŁOMIAM3000:00:39
20STANKIEWICZ Jacek 1218DUKLAM5000:00:39
21RADZIK Robert 12211991BIAŁA NIŻNAM2000:00:39
22POKRZYWKA Stefan 1283NA BUCIE CISNACISNAM6000:00:41
23FARON Piotr 1280LIMANOWA FORESTM6000:00:43
24KUŁAGA Krzysztof 1106SPRINT GORZYCEGORZYCEM3000:00:43
25SARNA Kamil 1166KRASNEM3000:00:50
26WAL Sebastian 1124STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY W SMOLARZYNACHSMOLARZYNYM2000:00:51
27HARSCHE Paweł 1026LUOWISKAM3000:00:53
28WYDRO Rafał 1133FUN&RUNSTRZYŻÓWM4000:00:53
29WÓJCIK Jerzy 1100KAKÓWM3000:00:56
30WÓJCIK Józef 1137CHEŁM BIEGACHEŁMM4000:00:56
31WRÓBEL Bartłomiej 1267CISNACISNAM2000:00:56
32KARDASZ Marek 1056SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3000:00:56
33SZPAKOWSKI Andrzej 1134FUN&RUNWIŚNIOWAM4000:00:56
34MAJCHROWICZ Wiktor 1314ROGIM3000:00:57
35SKOTNICZNY Michał 1138KRAKÓWM2000:00:57
36SZYSZŁO Tomasz 1219RUN ENERGY CLUB SANOKSANOKM3000:00:57
37HYDZIK Łukasz 1058LIDER SANOKSANOKM4000:00:58
38ŚLUSARCZYK Maciej 1142STALOWA WOLAM3000:00:58
39KASPROWICZ Piotr 1148FUN&RUNCZUDECM3000:00:58
40KLATE Łukasz 1017ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM4000:00:59
41ISKRA Grzegorz 1150KP PSP STRZYZÓWCZUDECM3000:00:59
42MAŚLANY Daniel 1046SANOKM4000:01:00
43CIEŚLA Łukasz 1078ŻOŁYNIA BIEGAŻOŁYNIAM2000:01:00
44BODZIOCH Grzegorz 1062GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM4000:01:01
45PŁESZKA Marek 1165OTRYT LUTOWISKALUTOWISKAM4000:01:01
46RYŁKO Jacek 1140SOLINA TEAMSOLINAM4000:01:01
47BŁASZCZAK Błażej 1203KRAKÓWM3000:01:01
48CHOJNACKI Wiktor 1226LUTOWISKAM3000:01:02
49BURDA Sławmoir 1281MTB MOSIR DUKLADUKLAM3000:01:02
50ZAWADZKI Marcin 1053SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM3000:01:03
51DRĄŻEK Sławomir 1183FAJSŁAWICEM4000:01:03
52PLIŻGA Sebastian 1266TOMASZÓW LUBELSKIM3000:01:04
53MIERZWA Kamil 1284JASŁOM2000:01:05
54KLOCEK Konrad 1104ŁĘŻYNYM3000:01:05
55STACH Robert 1214TARNOWA DOLNAM4000:01:05
56KUROPATWA Kazimierz 1238SZAFA BIEGACZA TEAMPRZEMYŚLM6000:01:05
57WYSOCKI Mariusz 1202FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:01:06
58HEC Grzegorz 1015GŁOWIENKAM3000:01:06
59RAPACZ Marcin 1108KRAKÓWM5000:01:08
60SOBIERAJSKI Maciej 1043REDAM3000:01:09
61NALEPA Maciej 1172NOWY SĄCZM3000:01:09
62ZAWADZKI Krzysztof 1239FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM2000:01:10
63LUZAR Andrzej 1077MIABIELAWAM4000:01:11
64WIŚNIEWSKI Zbigniew 1254RODZINNY RELAXPRABUTYM6000:01:12
65DOMIN Wiesław 1220ZAGÓRZEM5000:01:17
66DĄBRÓWKA Radosław 1201FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:01:17
67BUGAJSKI Artur 1111JABIEGAMDĄBROWA GÓRNICZAM4000:01:18
68GUCWA Mirosław 1103LET'S GO WILD!!!KRASNEM3000:01:18
69JAŚLAN Marek 1088BŁONIEM5000:01:19
70KRZYŚKO Marcin 1144TRZEBOWNISKOM3000:01:20
71OLEKSIK Filip 1298AZS KRAKOWSKA AKADEMIA IM. FRYCIAKRAKÓWM2000:01:20
72ŻAK Krzysztof 1051ZABIERZÓWM4000:01:20
73MISIOŁEK Marcin 1038MOSIR DUKLADUKLAM3000:01:22
74FURS Teodor 1253PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM4000:01:22
75ZUBA Rafał 1237BLACK RIVERNOWY SĄCZM2000:01:23
76KOTŁOWSKI Paweł 1095JABIEGAMDĄBROWA GÓRNICZAM2000:01:23
77MATUSZEWSKI Marcin 1117EUFORIABIEGACZA TEAMGÓRAM3000:01:24
78SZWAST Jerzy 1198MTB MOSR DUKLADUKLAM4000:01:25
79OLEKSIK Zygmunt 1063KRAKÓWM4000:01:25
80DZIERŻAK Arkadiusz 1164GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:01:26
81BINCZYCKI Marcin 1304OWCZARYM3000:01:27
82SZPERKA Leszek 1285SIGITCIECHOWICE DZIEDZICEM4000:01:31
83SIENNICKI Rafał 1180MARKIM4000:01:33
84DUDZIŃSKI Piotr 1196RZESZÓWM3000:01:37
85JUSZCZAK Artur 1233CHEŁM BIEGACHEŁMM4000:01:37
86TOKARZ Adrian 1191DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM3000:01:38
87KARKUT Michał 1205FUN&RUNSTRZYŻÓWM3000:01:38
88PANEK Piotr 1190DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM4000:01:39
89ROŚCIŃSKI Franciszek 1316SANOKM4000:01:40
90JANAS Marian 1317BAUGRÓDM6000:01:40
91LESZCZYŃSKI Mirosław 1125BIESZCZADYRUNLESKOM3000:01:41
92KRUCZEK Robert 1199WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKARZESZÓWM5000:01:41
93NOWAK Tomasz 1228DZIKIE MUSTANGIDĘBICAM3000:01:41
94PAWLETA Michał 1161NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4000:01:42
95FRANKOWSKI Dariusz 1259GLIWICEM4000:01:50
96MIROSŁAW Albert 1186WW TEAMLUBLINM4000:01:50
97BRODIUK Norbert 1163NIGH RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4000:01:50
98CHOMIUK Adrian 1242JAZZANOVABIAŁA PODLASKAM3000:01:51
99MARAS Ladislav 1307MARAS TEAMM5000:01:53
100KONOPKA Grzegorz 1025DZIKIE GRUBAS SZATANASIEDLCEM3000:01:55
101POPŁAWSKI Piotr 1302PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEM3000:01:57
102NAWROT Bartłomiej 1243KAMIENIOŁOMLESKOM3000:01:58
103MAJCHROWSKI Jacek 1019CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4000:01:59
104DROZD Piotr 1222POLAŃCZYKM3000:01:59
105KAPEL Bogdan 1085TARNOBRZEGM5000:02:00
106KOGUT Leszek 1049PRZEMYSLM4000:02:01
107WITKO Jerzy 1083BRAKFREDROPOLM4000:02:02
108POLOZYNSKI Andrzej 1075ZACISZE NIGHT RUNNERSWARSZAWAM4000:02:06
109DANILUK Andrzej 1293ZACISZE NIGHT RUNNERSWARSZAWAM4000:02:06
110CZEKAJ Bogdan 1224RUMING TEAM NOWY STYL GROUPKROSNOM5000:02:07
111KASEJA Kacper 12451991JABŁONKAM2000:02:09
112BOCZAR Daniel 1192NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMKROŚCIENKO WYŻNEM3000:02:10
113GALANTY Bartłomiej 1189PRZEMYŚLM4000:02:11
114BALICKI Jacek 1064BIEGACZ NOWOSOLNAŁÓDŹM5000:02:11
115MATUŁA Michał 1152LUBLINM2000:02:13
116WYSOCKI Mariusz 1087KATOWICEM5000:02:15
117RĘKAS Piotr 1055RAPTOWNITARNÓWM6000:02:18
118BAKA Piotr 1069ARCHIMEDIATARNÓWM4000:02:18
119WOŹNY Łukasz 1027RZESZÓWM3000:02:19
120MATUSZAK Jakub 1028NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3000:02:20
121SZCZUDRAWA Zbigniew 1295ŚWINKI TRZYKRAKÓWM5000:02:20
122KIEŁB Jakub 1213RZESZÓWM3000:02:20
123RUDNICKI Marek 1296OTWOCKM3000:02:20
124BIENIECKI Marek 1303OTK RZEŹNIKGLIWICEM2000:02:21
125JAKUSZEWSKI Paweł 1167JAROSŁAWM3000:02:22
126SZYBIAK Maciej 1215AGONA W&MKRZYWCZAM2000:02:23
127RUDZKI Michał 1034CROSSFIT Z16LUBLINM2000:02:23
128SZYBIAK Waldemar 796AGONA W&MPRZEMYŚLM5000:02:24
129ŚWIDEREK Michał 1294NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3000:02:25
130KWOKA Roman 1029LASZKIM3000:02:26
131GAŃSKI Filip 1288BIEGAJĄC ŚWIDNIKŚWIDNIKM3000:02:28
132KOCIOŁEK Łukasz 1129PRZEMYŚLM3000:02:28
133KIN Rafał 1093AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3000:02:29
134SŁOBODA Krzysztof 1128USTRZYKIDOLNEM6000:02:35
135PAJESTKA Wojciech 1265POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK/ AZS PWSZSANOKM4000:02:36
136ŻARNICKI Kamil 1036STAY INSANETURKAM3000:02:36
137ROJ Dawid 1120RUNSŁOBODANMIKOŁÓWM3000:02:36
138GUDOWSKI Krystian 1262SANOKM3000:02:37
139KOCHANIAK Andrzej 1208WŁÓCZYBIEGISOWLANYM3000:02:38
140SNARSKI Bogdan 1313ALBATROSYWARSZAWAM3000:02:38
141KRYGOWSKI Zbigniew 1091AKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓWM4000:02:38
142SUSZEK Damian 1310RZESZÓWM3000:02:41
143STĘPKOWSKI Mateusz 1206PIASTÓWM2000:02:42
144SKÓRA Michał 1168ŁOPUSZKAM4000:02:47
145ŻELAZNY Tomasz 1195BYLE DO METYRZESZÓWM3000:02:47
146MAJCHROWICZ Andrzej 1181KROŚCIENKO WYŻNEM4000:02:47
147CZOCHARA Robert 1123AMATOROPOLEM4000:02:48
148OSTASZEWSKI Marcin 1241HONDADOMINATOR.PLWARSZAWAM3000:02:50
149BOBALA Krystian 1251PRZEMYŚLM2000:02:51
150MOCIO Michał 1250PRZEMYŚLM2000:02:51
151DEC Roman 1256JW3730GREBOWM3000:02:52
152KATA Bartłomiej 1255JW 3730RADOMYSLM2000:02:52
153KORNIŁOW Piotr 1299KORNIŁOW TEAMWARSZAWAM4000:02:56
154CZAPLA Andrzej 1116CHEŁMM6000:02:59
155PARTYKA Andrzej 1278RGIGRZESZÓWM3000:03:01
156MATWIEJCZUK Grzegorz 1236ALUBYCZA KRÓLEWSKAM2000:03:05
157KALIŃSKI Kamil Norbert 1156NIEMANIEWARSZAWAM2000:03:05
158SKRUTEK Jan 1066WKB PIAST / GOPR BIESZCZADYWROCŁAWM60
Znaleziono 158 wynik(ów)