IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.1km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
   
1DOMISZEWSKI Ignacy 1065MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:00:27
2SZPUNAR Andrzej 1187RZESZÓWM4000:00:0000:00:27
3ADAMCZYK Przemysław 1235adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:00:28
4BARAN Mateusz 1072Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKM2000:00:0000:00:29
5DZIOREK Tomasz 1092SPRINT GORZYCEGORZYCEM3000:00:0000:00:29
6PRZEBIROWSKI Karol 1151Husaria Race TeamFAJSŁAWICEM2000:00:0000:00:30
7SUROWIEC Grzegorz 1160Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:30
8ONISK Kamil 1162MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM2000:00:0000:00:31
9MARCZAK Paweł 1234Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:0000:00:32
10WILCZAK Janusz 1021PRZEMYŚLM4000:00:0000:00:34
11DUDZIK Łukasz 1175Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0000:00:35
12STEC Andrzej 1297WAŁCZM5000:00:0000:00:36
13WINIARSKI Karol 1176Błękitni ŻeglceŻEGLCEM3000:00:0000:00:37
14TUCZAPSKI Piotr 1212xRunnersRZESZÓWM2000:00:0000:00:37
15RECZKOWSKI Andrzej 12521954NIENASZÓWM6000:00:0000:00:38
16TRYNIECKI Tomasz 1074Grodziska Grupa BiegowaŻOŁYNIAM4000:00:0000:00:39
17TRYNIECKI Krystian 1073ŻOŁYNIAM2000:00:0000:00:39
18STANKIEWICZ Jacek 1218DUKLAM5000:00:0000:00:39
19RADZIK Robert 12211991BIAŁA NIŻNAM2000:00:0000:00:39
20REGIEC Mateusz 1246Gypsy Runner'sPORĘBA SPYTKOWSKAM3000:00:0000:00:39
21TELESZ Mateusz 1249POŁOMIAM3000:00:0000:00:39
22POKRZYWKA Stefan 1283Na Bucie CisnaCISNAM6000:00:0000:00:41
23FARON Piotr 1280Limanowa ForestM6000:00:0000:00:43
24KUŁAGA Krzysztof 1106SPRINT GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:00:43
25SARNA Kamil 1166KRASNEM3000:00:0000:00:50
26WAL Sebastian 1124Stowarzyszenie Klub Sportowy w SmolarzynachSMOLARZYNYM2000:00:0000:00:51
27HARSCHE Paweł 1026LUOWISKAM3000:00:0000:00:53
28WYDRO Rafał 1133Fun&RunSTRZYŻÓWM4000:00:0000:00:53
29WRÓBEL Bartłomiej 1267CisnaCISNAM2000:00:0000:00:56
30KARDASZ Marek 1056Solina TeamPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:56
31WÓJCIK Jerzy 1100KAKÓWM3000:00:0000:00:56
32SZPAKOWSKI Andrzej 1134Fun&RunWIŚNIOWAM4000:00:0000:00:56
33WÓJCIK Józef 1137Chełm BiegaCHEŁMM4000:00:0000:00:56
34MAJCHROWICZ Wiktor 1314ROGIM3000:00:0000:00:57
35SKOTNICZNY Michał 1138KRAKÓWM2000:00:0000:00:57
36SZYSZŁO Tomasz 1219Run Energy Club SanokSANOKM3000:00:0000:00:57
37HYDZIK Łukasz 1058Lider SanokSANOKM4000:00:0000:00:58
38KASPROWICZ Piotr 1148Fun&RunCZUDECM3000:00:0000:00:58
39ŚLUSARCZYK Maciej 1142STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:58
40KLATE Łukasz 1017Łódź Kocha SportŁÓDŹM4000:00:0000:00:59
41ISKRA Grzegorz 1150KP PSP STRZYZÓWCZUDECM3000:00:0000:00:59
42MAŚLANY Daniel 1046SANOKM4000:00:0000:01:00
43CIEŚLA Łukasz 1078Żołynia BiegaŻOŁYNIAM2000:00:0000:01:00
44BODZIOCH Grzegorz 1062Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4000:00:0000:01:01
45RYŁKO Jacek 1140SOLINA TEAMSOLINAM4000:00:0000:01:01
46PŁESZKA Marek 1165Otryt LutowiskaLUTOWISKAM4000:00:0000:01:01
47BŁASZCZAK Błażej 1203KRAKÓWM3000:00:0000:01:01
48BURDA Sławmoir 1281mtb mosir duklaDUKLAM3000:00:0000:01:02
49CHOJNACKI Wiktor 1226LUTOWISKAM3000:00:0000:01:02
50ZAWADZKI Marcin 1053Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM3000:00:0000:01:03
51DRĄŻEK Sławomir 1183FAJSŁAWICEM4000:00:0000:01:03
52PLIŻGA Sebastian 1266TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:01:04
53MIERZWA Kamil 1284JASŁOM2000:00:0000:01:05
54KLOCEK Konrad 1104ŁĘŻYNYM3000:00:0000:01:05
55STACH Robert 1214TARNOWA DOLNAM4000:00:0000:01:05
56KUROPATWA Kazimierz 1238SZAFA BIEGACZA TEAMPRZEMYŚLM6000:00:0000:01:05
57HEC Grzegorz 1015GŁOWIENKAM3000:00:0000:01:06
58WYSOCKI Mariusz 1202FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:06
59RAPACZ Marcin 1108KRAKÓWM5000:00:0000:01:08
60SOBIERAJSKI Maciej 1043REDAM3000:00:0000:01:09
61NALEPA Maciej 1172NOWY SĄCZM3000:00:0000:01:09
62ZAWADZKI Krzysztof 1239FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM2000:00:0000:01:10
63LUZAR Andrzej 1077MiABIELAWAM4000:00:0000:01:11
64WIŚNIEWSKI Zbigniew 1254Rodzinny RelaxPRABUTYM6000:00:0000:01:12
65DĄBRÓWKA Radosław 1201FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:17
66DOMIN Wiesław 1220ZAGÓRZEM5000:00:0000:01:17
67GUCWA Mirosław 1103Let's go wild!!!KRASNEM3000:00:0000:01:18
68BUGAJSKI Artur 1111JaBieGamDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:01:18
69JAŚLAN Marek 1088BŁONIEM5000:00:0000:01:19
70OLEKSIK Filip 1298AZS Krakowska Akademia im. FryciaKRAKÓWM2000:00:0000:01:20
71ŻAK Krzysztof 1051ZABIERZÓWM4000:00:0000:01:20
72KRZYŚKO Marcin 1144TRZEBOWNISKOM3000:00:0000:01:20
73MISIOŁEK Marcin 1038Mosir DuklaDUKLAM3000:00:0000:01:22
74FURS Teodor 1253Pierdzące zająceCISNAM4000:00:0000:01:22
75KOTŁOWSKI Paweł 1095JaBiegamDĄBROWA GÓRNICZAM2000:00:0000:01:23
76ZUBA Rafał 1237Black RiverNOWY SĄCZM2000:00:0000:01:23
77MATUSZEWSKI Marcin 1117EuforiaBiegacza TeamGÓRAM3000:00:0000:01:24
78OLEKSIK Zygmunt 1063KRAKÓWM4000:00:0000:01:25
79SZWAST Jerzy 1198MTB MOSR DuklaDUKLAM4000:00:0000:01:25
80DZIERŻAK Arkadiusz 1164GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:01:26
81BINCZYCKI Marcin 1304OWCZARYM3000:00:0000:01:27
82SZPERKA Leszek 1285SigitCIECHOWICE DZIEDZICEM4000:00:0000:01:31
83SIENNICKI Rafał 1180MARKIM4000:00:0000:01:33
84DUDZIŃSKI Piotr 1196RZESZÓWM3000:00:0000:01:37
85JUSZCZAK Artur 1233Chełm BiegaCHEŁMM4000:00:0000:01:37
86TOKARZ Adrian 1191Dzikie MustangiPASZCZYNAM3000:00:0000:01:38
87KARKUT Michał 1205Fun&RunSTRZYŻÓWM3000:00:0000:01:38
88PANEK Piotr 1190Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0000:01:39
89ROŚCIŃSKI Franciszek 1316SANOKM4000:00:0000:01:40
90JANAS Marian 1317BAUGRÓDM6000:00:0000:01:40
91LESZCZYŃSKI Mirosław 1125BieszczadyRunLESKOM3000:00:0000:01:41
92KRUCZEK Robert 1199Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaRZESZÓWM5000:00:0000:01:41
93NOWAK Tomasz 1228Dzikie MustangiDĘBICAM3000:00:0000:01:41
94PAWLETA Michał 1161Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:42
95BRODIUK Norbert 1163Nigh Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:50
96MIROSŁAW Albert 1186WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:01:50
97FRANKOWSKI Dariusz 1259GLIWICEM4000:00:0000:01:50
98CHOMIUK Adrian 1242JazzanovaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:01:51
99MARAS Ladislav 1307Maras TeamM5000:00:0000:01:53
100KONOPKA Grzegorz 1025Dzikie Grubas SzatanaSIEDLCEM3000:00:0000:01:55
101POPŁAWSKI Piotr 1302PGB Sportowa PaczkaŁOSICEM3000:00:0000:01:57
102NAWROT Bartłomiej 1243KamieniołomLESKOM3000:00:0000:01:58
103MAJCHROWSKI Jacek 1019CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:01:59
104DROZD Piotr 1222POLAŃCZYKM3000:00:0000:01:59
105KAPEL Bogdan 1085TARNOBRZEGM5000:00:0000:02:00
106KOGUT Leszek 1049PRZEMYSLM4000:00:0000:02:01
107WITKO Jerzy 1083brakFREDROPOLM4000:00:0000:02:02
108DANILUK Andrzej 1293Zacisze Night RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:02:06
109POLOZYNSKI Andrzej 1075Zacisze Night RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:02:06
110CZEKAJ Bogdan 1224Ruming Team Nowy Styl GroupKROSNOM5000:00:0000:02:07
111KASEJA Kacper 12451991JABŁONKAM2000:00:0000:02:09
112BOCZAR Daniel 1192Nowy Styl Group Running TeamKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0000:02:10
113BALICKI Jacek 1064Biegacz NowosolnaŁÓDŹM5000:00:0000:02:11
114GALANTY Bartłomiej 1189PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:11
115MATUŁA Michał 1152LUBLINM2000:00:0000:02:13
116WYSOCKI Mariusz 1087KATOWICEM5000:00:0000:02:15
117RĘKAS Piotr 1055RaptowniTARNÓWM6000:00:0000:02:18
118BAKA Piotr 1069ArchimediaTARNÓWM4000:00:0000:02:18
119WOŹNY Łukasz 1027RZESZÓWM3000:00:0000:02:19
120SZCZUDRAWA Zbigniew 1295Świnki TrzyKRAKÓWM5000:00:0000:02:20
121RUDNICKI Marek 1296OTWOCKM3000:00:0000:02:20
122MATUSZAK Jakub 1028NowoczesnySport.plRZESZÓWM3000:00:0000:02:20
123KIEŁB Jakub 1213RZESZÓWM3000:00:0000:02:20
124BIENIECKI Marek 1303OTK RzeźnikGLIWICEM2000:00:0000:02:21
125JAKUSZEWSKI Paweł 1167JAROSŁAWM3000:00:0000:02:22
126RUDZKI Michał 1034Crossfit Z16LUBLINM2000:00:0000:02:23
127SZYBIAK Maciej 1215Agona W&MKRZYWCZAM2000:00:0000:02:23
128SZYBIAK Waldemar 796Agona W&MPRZEMYŚLM5000:00:0000:02:24
129ŚWIDEREK Michał 1294Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:25
130KWOKA Roman 1029LASZKIM3000:00:0000:02:26
131GAŃSKI Filip 1288Biegając ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:02:28
132KOCIOŁEK Łukasz 1129PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:28
133KIN Rafał 1093AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3000:00:0000:02:29
134SŁOBODA Krzysztof 1128USTRZYKIDOLNEM6000:00:0000:02:35
135ŻARNICKI Kamil 1036Stay InsaneTURKAM3000:00:0000:02:36
136ROJ Dawid 1120RunSłobodanMIKOŁÓWM3000:00:0000:02:36
137PAJESTKA Wojciech 1265Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZSANOKM4000:00:0000:02:36
138GUDOWSKI Krystian 1262SANOKM3000:00:0000:02:37
139SNARSKI Bogdan 1313AlbatrosyWARSZAWAM3000:00:0000:02:38
140KRYGOWSKI Zbigniew 1091Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:02:38
141KOCHANIAK Andrzej 1208WłóczybiegiSOWLANYM3000:00:0000:02:38
142SUSZEK Damian 1310RZESZÓWM3000:00:0000:02:41
143STĘPKOWSKI Mateusz 1206PIASTÓWM2000:00:0000:02:42
144SKÓRA Michał 1168ŁOPUSZKAM4000:00:0000:02:47
145MAJCHROWICZ Andrzej 1181KROŚCIENKO WYŻNEM4000:00:0000:02:47
146ŻELAZNY Tomasz 1195byle do metyRZESZÓWM3000:00:0000:02:47
147CZOCHARA Robert 1123amatorOPOLEM4000:00:0000:02:48
148OSTASZEWSKI Marcin 1241HondaDominator.PLWARSZAWAM3000:00:0000:02:50
149BOBALA Krystian 1251PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:51
150MOCIO Michał 1250PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:51
151KATA Bartłomiej 1255JW 3730RADOMYSLM2000:00:0000:02:52
152DEC Roman 1256JW3730GREBOWM3000:00:0000:02:52
153KORNIŁOW Piotr 1299Korniłow TeamWARSZAWAM4000:00:0000:02:56
154CZAPLA Andrzej 1116CHEŁMM6000:00:0000:02:59
155PARTYKA Andrzej 1278RGIGRZESZÓWM3000:00:0000:03:01
156KALIŃSKI Kamil Norbert 1156NieMaNieWARSZAWAM2000:00:0000:03:05
157MATWIEJCZUK Grzegorz 1236ALUBYCZA KRÓLEWSKAM2000:00:0000:03:05
158SKRUTEK Jan 1066WKB Piast / GOPR BieszczadyWROCŁAWM6000:00:00
Znaleziono 158 wynik(ów)