IV ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
300
Wystartowało:
266
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
266
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 5.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1DOMISZEWSKI Ignacy 1065MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:00:2700:22:12
2SZPUNAR Andrzej 1187RZESZÓWM4000:00:0000:00:2700:23:22
3DZIOREK Tomasz 1092SPRINT GORZYCEGORZYCEM3000:00:0000:00:2900:26:37
4SUROWIEC Grzegorz 1160Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:3000:27:17
5BARAN Mateusz 1072Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKM2000:00:0000:00:2900:27:36
6DUDZIK Łukasz 1175Góral biegaKAMIENICAM3000:00:0000:00:3500:28:05
7TRYNIECKI Krystian 1073ŻOŁYNIAM2000:00:0000:00:3900:28:09
8ADAMCZYK Przemysław 1235adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:00:2800:28:35
9MARCZAK Paweł 1234Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:0000:00:3200:28:39
10REGIEC Mateusz 1246Gypsy Runner'sPORĘBA SPYTKOWSKAM3000:00:0000:00:3900:29:18
11MAJCHROWICZ Wiktor 1314ROGIM3000:00:0000:00:5700:29:31
12TELESZ Mateusz 1249POŁOMIAM3000:00:0000:00:3900:29:39
13HARSCHE Paweł 1026LUOWISKAM3000:00:0000:00:5300:29:48
14PRZEBIROWSKI Karol 1151Husaria Race TeamFAJSŁAWICEM2000:00:0000:00:3000:29:51
15TRYNIECKI Tomasz 1074Grodziska Grupa BiegowaŻOŁYNIAM4000:00:0000:00:3900:30:06
16SARNA Kamil 1166KRASNEM3000:00:0000:00:5000:30:29
17WÓJCIK Jerzy 1100KAKÓWM3000:00:0000:00:5600:31:01
18WÓJCIK Józef 1137Chełm BiegaCHEŁMM4000:00:0000:00:5600:31:06
19WINIARSKI Karol 1176Błękitni ŻeglceŻEGLCEM3000:00:0000:00:3700:31:39
20MAŚLANY Daniel 1046SANOKM4000:00:0000:01:0000:31:45
21CHOJNACKI Wiktor 1226LUTOWISKAM3000:00:0000:01:0200:32:07
22ONISK Kamil 1162MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM2000:00:0000:00:3100:32:18
23TUCZAPSKI Piotr 1212xRunnersRZESZÓWM2000:00:0000:00:3700:32:22
24STANKIEWICZ Jacek 1218DUKLAM5000:00:0000:00:3900:32:23
25SKOTNICZNY Michał 1138KRAKÓWM2000:00:0000:00:5700:32:34
26SZYSZŁO Tomasz 1219Run Energy Club SanokSANOKM3000:00:0000:00:5700:32:40
27RECZKOWSKI Andrzej 12521954NIENASZÓWM6000:00:0000:00:3800:32:42
28FARON Piotr 1280Limanowa ForestM6000:00:0000:00:4300:32:43
29KRZYŚKO Marcin 1144TRZEBOWNISKOM3000:00:0000:01:2000:32:44
30KLATE Łukasz 1017Łódź Kocha SportŁÓDŹM4000:00:0000:00:5900:32:48
31ZAWADZKI Krzysztof 1239FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM2000:00:0000:01:1000:32:50
32WILCZAK Janusz 1021PRZEMYŚLM4000:00:0000:00:3400:33:14
33BODZIOCH Grzegorz 1062Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4000:00:0000:01:0100:33:26
34SZWAST Jerzy 1198MTB MOSR DuklaDUKLAM4000:00:0000:01:2500:33:28
35PŁESZKA Marek 1165Otryt LutowiskaLUTOWISKAM4000:00:0000:01:0100:33:42
36ZAWADZKI Marcin 1053Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM3000:00:0000:01:0300:33:45
37ISKRA Grzegorz 1150KP PSP STRZYZÓWCZUDECM3000:00:0000:00:5900:33:57
38RAPACZ Marcin 1108KRAKÓWM5000:00:0000:01:0800:34:10
39DRĄŻEK Sławomir 1183FAJSŁAWICEM4000:00:0000:01:0300:34:22
40TOKARZ Adrian 1191Dzikie MustangiPASZCZYNAM3000:00:0000:01:3800:34:26
41WYSOCKI Mariusz 1202FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:0600:34:45
42HYDZIK Łukasz 1058Lider SanokSANOKM4000:00:0000:00:5800:34:52
43MIERZWA Kamil 1284JASŁOM2000:00:0000:01:0500:35:10
44DUDZIŃSKI Piotr 1196RZESZÓWM3000:00:0000:01:3700:35:12
45KARKUT Michał 1205Fun&RunSTRZYŻÓWM3000:00:0000:01:3800:35:13
46RADZIK Robert 12211991BIAŁA NIŻNAM2000:00:0000:00:3900:35:20
47RYŁKO Jacek 1140SOLINA TEAMSOLINAM4000:00:0000:01:0100:35:24
48MISIOŁEK Marcin 1038Mosir DuklaDUKLAM3000:00:0000:01:2200:35:37
49SIENNICKI Rafał 1180MARKIM4000:00:0000:01:3300:35:53
50OLEKSIK Filip 1298AZS Krakowska Akademia im. FryciaKRAKÓWM2000:00:0000:01:2000:35:54
51STĘPKOWSKI Mateusz 1206PIASTÓWM2000:00:0000:02:4200:35:58
52BŁASZCZAK Błażej 1203KRAKÓWM3000:00:0000:01:0100:36:17
53NAWROT Bartłomiej 1243KamieniołomLESKOM3000:00:0000:01:5800:36:22
54SOBIERAJSKI Maciej 1043REDAM3000:00:0000:01:0900:36:25
55KLOCEK Konrad 1104ŁĘŻYNYM3000:00:0000:01:0500:36:29
56NALEPA Maciej 1172NOWY SĄCZM3000:00:0000:01:0900:36:33
57ŻAK Krzysztof 1051ZABIERZÓWM4000:00:0000:01:2000:36:43
58POLOZYNSKI Andrzej 1075Zacisze Night RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:02:0600:36:55
59JAKUSZEWSKI Paweł 1167JAROSŁAWM3000:00:0000:02:2200:36:57
60FURS Teodor 1253Pierdzące zająceCISNAM4000:00:0000:01:2200:37:01
61HEC Grzegorz 1015GŁOWIENKAM3000:00:0000:01:0600:37:06
62WAL Sebastian 1124Stowarzyszenie Klub Sportowy w SmolarzynachSMOLARZYNYM2000:00:0000:00:5100:37:08
63GUDOWSKI Krystian 1262SANOKM3000:00:0000:02:3700:37:09
64PAJESTKA Wojciech 1265Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZSANOKM4000:00:0000:02:3600:37:09
65SZYBIAK Maciej 1215Agona W&MKRZYWCZAM2000:00:0000:02:2300:37:11
66KOGUT Leszek 1049PRZEMYSLM4000:00:0000:02:0100:37:16
67BUGAJSKI Artur 1111JaBieGamDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:01:1800:37:32
68ŚLUSARCZYK Maciej 1142STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:5800:37:36
69OLEKSIK Zygmunt 1063KRAKÓWM4000:00:0000:01:2500:37:48
70ZUBA Rafał 1237Black RiverNOWY SĄCZM2000:00:0000:01:2300:37:51
71WRÓBEL Bartłomiej 1267CisnaCISNAM2000:00:0000:00:5600:37:59
72DEC Roman 1256JW3730GREBOWM3000:00:0000:02:5200:38:01
73GALANTY Bartłomiej 1189PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:1100:38:07
74DOMIN Wiesław 1220ZAGÓRZEM5000:00:0000:01:1700:38:16
75LESZCZYŃSKI Mirosław 1125BieszczadyRunLESKOM3000:00:0000:01:4100:38:19
76CIEŚLA Łukasz 1078Żołynia BiegaŻOŁYNIAM2000:00:0000:01:0000:38:21
77SZYBIAK Waldemar 796Agona W&MPRZEMYŚLM5000:00:0000:02:2400:38:25
78ROŚCIŃSKI Franciszek 1316SANOKM4000:00:0000:01:4000:38:27
79PANEK Piotr 1190Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0000:01:3900:38:37
80ŻARNICKI Kamil 1036Stay InsaneTURKAM3000:00:0000:02:3600:38:43
81MAJCHROWSKI Jacek 1019CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:01:5900:38:46
82KAPEL Bogdan 1085TARNOBRZEGM5000:00:0000:02:0000:38:46
83PAWLETA Michał 1161Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:4200:38:59
84KWOKA Roman 1029LASZKIM3000:00:0000:02:2600:39:12
85JANAS Marian 1317BAUGRÓDM6000:00:0000:01:4000:39:19
86SKÓRA Michał 1168ŁOPUSZKAM4000:00:0000:02:4700:39:24
87KOCHANIAK Andrzej 1208WłóczybiegiSOWLANYM3000:00:0000:02:3800:39:27
88GUCWA Mirosław 1103Let's go wild!!!KRASNEM3000:00:0000:01:1800:39:34
89KATA Bartłomiej 1255JW 3730RADOMYSLM2000:00:0000:02:5200:39:35
90STACH Robert 1214TARNOWA DOLNAM4000:00:0000:01:0500:40:03
91DZIERŻAK Arkadiusz 1164GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:01:2600:40:08
92SZPERKA Leszek 1285SigitCIECHOWICE DZIEDZICEM4000:00:0000:01:3100:40:09
93ŻELAZNY Tomasz 1195byle do metyRZESZÓWM3000:00:0000:02:4700:40:14
94JAŚLAN Marek 1088BŁONIEM5000:00:0000:01:1900:40:20
95JUSZCZAK Artur 1233Chełm BiegaCHEŁMM4000:00:0000:01:3700:40:23
96KIN Rafał 1093AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3000:00:0000:02:2900:40:28
97POKRZYWKA Stefan 1283Na Bucie CisnaCISNAM6000:00:0000:00:4100:40:30
98MATUSZEWSKI Marcin 1117EuforiaBiegacza TeamGÓRAM3000:00:0000:01:2400:40:40
99KOTŁOWSKI Paweł 1095JaBiegamDĄBROWA GÓRNICZAM2000:00:0000:01:2300:40:43
100DROZD Piotr 1222POLAŃCZYKM3000:00:0000:01:5900:40:46
101CZEKAJ Bogdan 1224Ruming Team Nowy Styl GroupKROSNOM5000:00:0000:02:0700:40:56
102WYDRO Rafał 1133Fun&RunSTRZYŻÓWM4000:00:0000:00:5300:41:14
103BIENIECKI Marek 1303OTK RzeźnikGLIWICEM2000:00:0000:02:2100:41:16
104CHOMIUK Adrian 1242JazzanovaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:01:5100:41:19
105KRUCZEK Robert 1199Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaRZESZÓWM5000:00:0000:01:4100:41:20
106WOŹNY Łukasz 1027RZESZÓWM3000:00:0000:02:1900:41:23
107NOWAK Tomasz 1228Dzikie MustangiDĘBICAM3000:00:0000:01:4100:41:23
108PLIŻGA Sebastian 1266TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:01:0400:41:27
109LUZAR Andrzej 1077MiABIELAWAM4000:00:0000:01:1100:41:38
110STEC Andrzej 1297WAŁCZM5000:00:0000:00:3600:41:39
111KASEJA Kacper 12451991JABŁONKAM2000:00:0000:02:0900:41:47
112SNARSKI Bogdan 1313AlbatrosyWARSZAWAM3000:00:0000:02:3800:41:49
113BOBALA Krystian 1251PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:5100:41:54
114SUSZEK Damian 1310RZESZÓWM3000:00:0000:02:4100:41:58
115KUROPATWA Kazimierz 1238SZAFA BIEGACZA TEAMPRZEMYŚLM6000:00:0000:01:0500:41:58
116MOCIO Michał 1250PRZEMYŚLM2000:00:0000:02:5100:42:02
117MATUSZAK Jakub 1028NowoczesnySport.plRZESZÓWM3000:00:0000:02:2000:42:05
118BALICKI Jacek 1064Biegacz NowosolnaŁÓDŹM5000:00:0000:02:1100:42:08
119BURDA Sławmoir 1281mtb mosir duklaDUKLAM3000:00:0000:01:0200:42:17
120KARDASZ Marek 1056Solina TeamPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:5600:42:23
121BOCZAR Daniel 1192Nowy Styl Group Running TeamKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0000:02:1000:42:39
122WIŚNIEWSKI Zbigniew 1254Rodzinny RelaxPRABUTYM6000:00:0000:01:1200:42:42
123WITKO Jerzy 1083brakFREDROPOLM4000:00:0000:02:0200:42:44
124GAŃSKI Filip 1288Biegając ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:02:2800:42:48
125SZCZUDRAWA Zbigniew 1295Świnki TrzyKRAKÓWM5000:00:0000:02:2000:42:49
126KASPROWICZ Piotr 1148Fun&RunCZUDECM3000:00:0000:00:5800:43:01
127SZPAKOWSKI Andrzej 1134Fun&RunWIŚNIOWAM4000:00:0000:00:5600:43:21
128MAJCHROWICZ Andrzej 1181KROŚCIENKO WYŻNEM4000:00:0000:02:4700:43:24
129MATWIEJCZUK Grzegorz 1236ALUBYCZA KRÓLEWSKAM2000:00:0000:03:0500:43:29
130ŚWIDEREK Michał 1294Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:2500:44:08
131POPŁAWSKI Piotr 1302PGB Sportowa PaczkaŁOSICEM3000:00:0000:01:5700:44:10
132OSTASZEWSKI Marcin 1241HondaDominator.PLWARSZAWAM3000:00:0000:02:5000:44:43
133KALIŃSKI Kamil Norbert 1156NieMaNieWARSZAWAM2000:00:0000:03:0500:44:53
134KIEŁB Jakub 1213RZESZÓWM3000:00:0000:02:2000:45:02
135MARAS Ladislav 1307Maras TeamM5000:00:0000:01:5300:45:20
136FRANKOWSKI Dariusz 1259GLIWICEM4000:00:0000:01:5000:45:27
137KUŁAGA Krzysztof 1106SPRINT GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:00:4300:45:43
138SKRUTEK Jan 1066WKB Piast / GOPR BieszczadyWROCŁAWM6000:00:0000:46:12
139RUDZKI Michał 1034Crossfit Z16LUBLINM2000:00:0000:02:2300:46:17
140KORNIŁOW Piotr 1299Korniłow TeamWARSZAWAM4000:00:0000:02:5600:46:18
141MIROSŁAW Albert 1186WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:01:5000:46:33
142DANILUK Andrzej 1293Zacisze Night RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:02:0600:46:44
143MATUŁA Michał 1152LUBLINM2000:00:0000:02:1300:46:48
144DĄBRÓWKA Radosław 1201FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:1700:47:39
145WYSOCKI Mariusz 1087KATOWICEM5000:00:0000:02:1500:47:48
146KRYGOWSKI Zbigniew 1091Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:02:3800:48:55
147CZOCHARA Robert 1123amatorOPOLEM4000:00:0000:02:4800:48:57
148RUDNICKI Marek 1296OTWOCKM3000:00:0000:02:2000:49:24
149PARTYKA Andrzej 1278RGIGRZESZÓWM3000:00:0000:03:0100:49:47
150RĘKAS Piotr 1055RaptowniTARNÓWM6000:00:0000:02:1800:50:06
151BAKA Piotr 1069ArchimediaTARNÓWM4000:00:0000:02:1800:50:08
152KONOPKA Grzegorz 1025Dzikie Grubas SzatanaSIEDLCEM3000:00:0000:01:5500:50:35
153CZAPLA Andrzej 1116CHEŁMM6000:00:0000:02:5900:50:51
154KOCIOŁEK Łukasz 1129PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:2800:51:11
155BRODIUK Norbert 1163Nigh Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:5000:52:05
156BINCZYCKI Marcin 1304OWCZARYM3000:00:0000:01:2700:54:07
157ROJ Dawid 1120RunSłobodanMIKOŁÓWM3000:00:0000:02:3600:56:48
158SŁOBODA Krzysztof 1128USTRZYKIDOLNEM6000:00:0000:02:3500:57:17
Znaleziono 158 wynik(ów)