IV ZIMOWY CROSS BOCIANA BIEG 5 KM

Organizator:
Stowarzyszenie Team Biegowy Szczecinek
Data:
2019-12-28
Miejsce:
Szczecinek
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
116
Wystartowało:
101
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
101
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SIÓDMIAK Igor 1677PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM-OPEN1M 100:19:45.70 3:5715,2
2SZELIGOWSKI Tomasz 181GORZÓW WLKP.M-OPEN2M 200:19:51.70+00:00:063:5815,1
3KORDEK Marcin 65BOBOLICEBOBOLICEM-OPEN3M 300:19:53.45+00:00:073:5815,1
4LECKI Mateusz 84TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN4M 400:20:12.80+00:00:274:0214,9
5PAWŁOWICZ Roland 1297PRO TEAMSZCZECINEKM-OPEN5M 500:20:21.40+00:00:354:0414,7
6SZYPCIO Piotr 190BIEGAJ Z CIERKIEMSZCZECINEKM-OPEN6M 600:21:09.45+00:01:234:1314,2
7PODŁYSKA Tadeusz 144ZASAPANITRZCIANKAM-OPEN7M 700:21:21.30+00:01:354:1614,1
8KACZOR Agnieszka 54DEBRZNOK-OPEN1K 100:21:26.05+00:01:404:1714,0
9KUBIAK Daniel 75PRECON POLSKAJASTROWIEM-OPEN8M 800:21:30.35+00:01:444:1814,0
10BORDON Krzysztof 8CROSSTEAM SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN9M 900:21:48.70+00:02:034:2113,8
11RYNDAK Mariusz 160SZCZECINEKM-OPEN10M 1000:21:51.55+00:02:054:2213,7
12SZABAŁOWSKA Małgorzata 179MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN2K 200:21:54.75+00:02:094:2213,7
13KAWCZYŃSKI Hubert 221BUCZEK TEAMSZCZECINEKM-OPEN11M 1100:22:00.20+00:02:144:2413,6
14CHMIELEWSKI Tomasz 18BARWICEM-OPEN12M 1200:22:07.40+00:02:214:2513,6
15SPRINGER Marcin 172TEAMDRESSZŁOCIENIECM-OPEN13M 1300:22:09.90+00:02:244:2513,5
16MASTYŁA Radosław 98HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-OPEN14M 1400:22:40.05+00:02:544:3213,2
17MOSZCZYŃSKI Dawid 111BOBOLICEBOBOLICEM-OPEN15M 1500:22:41.20+00:02:554:3213,2
18GRZELAK Damian 34TUROWOM-OPEN16M 1600:22:48.50+00:03:024:3313,2
19RADOMSKI Hieronim 154CZARNE BIEGACZARNEM-OPEN17M 1700:22:52.70+00:03:074:3413,1
20REDLICKI Piotr 155SZCZECINEKM-OPEN18M 1800:23:07.45+00:03:214:3713,0
21ŻYJEWSKI Piotr 217TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN19M 1900:23:10.70+00:03:254:3812,9
22ROKITA Michał 157ZAKŁAD KARNY W CZARNEMCZARNEM-OPEN20M 2000:23:29.05+00:03:434:4112,8
23ŁOCHOCKI Łukasz 88TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN21M 2100:23:44.20+00:03:584:4412,6
24KARCZEWSKI Andrzej 57SZCZECINEKM-OPEN22M 2200:23:55.60+00:04:094:4712,5
25ŁUCZKO Wiesław 89CROSS TEAM SZCZECINEKPARSĘCKOM-OPEN23M 2300:25:06.80+00:05:215:0112,0
26JURJEWICZ Łukasz 52SZCZECINEKM-OPEN24M 2400:25:14.35+00:05:285:0211,9
27WEJNER-POLASIK Ewelina 204TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN3K 300:25:17.90+00:05:325:0311,9
28BRZEZIŃSKI Michał 218SZCZECINEKM-OPEN25M 2500:25:18.60+00:05:325:0311,9
29PAWŁOWSKI Michał 132PRECON - POLSKAJASTROWIEM-OPEN26M 2600:25:20.25+00:05:345:0411,8
30GUTOWSKA Dorota 38TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN4K 400:25:36.35+00:05:505:0711,7
31KONIECZNY Krzysztof 64LOTYŃM-OPEN27M 2700:25:38.65+00:05:525:0711,7
32KOCIK Janusz 60TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN28M 2800:26:09.95+00:06:245:1311,5
33UJWARY Jakub 222KŁODZKOM-OPEN29M 2900:26:21.60+00:06:355:1611,4
34REDEK Damian 39HUSARIA RACE TEAMSTACHLEWM-OPEN30M 3000:26:27.80+00:06:425:1711,3
35BROŚ Przemysław 11WAŁCZM-OPEN31M 3100:26:37.50+00:06:515:1911,3
36BAŃKA Agata 5TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN5K 500:26:47.30+00:07:015:2111,2
37MORDACZ Mikołaj 109DARZEWOM-OPEN32M 3200:26:50.05+00:07:045:2211,2
38MAŁEK Piotr 97SILVER TEAM BARWICEBARWICEM-OPEN33M 3300:27:08.25+00:07:225:2511,1
39KOZŁOWSKI Adrian 70POLCZYN ZDROJ BIEGA ‚ OSP POŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJM-OPEN34M 3400:27:19.00+00:07:335:2711,0
40OSUCH Wojciech 123STARY CHWALIMM-OPEN35M 3500:27:24.40+00:07:385:2810,9
41JASKÓŁKA-STANISZ Paweł 48OSP LOTYŃLOTYŃM-OPEN36M 3600:27:32.45+00:07:465:3010,9
42TRYBUŁA Magdalena 193WATAHASZCZECINEKK-OPEN6K 600:27:37.15+00:07:515:3110,9
43RYNKIEWICZ Piotr 162TB WALDEKSZCZECINEKM-OPEN37M 3700:27:45.10+00:07:595:3310,8
44STOCKA-PODŁYSKA Żaneta 175TRZCIANKAK-OPEN7K 700:27:46.65+00:08:005:3310,8
45PRALICZ Grzegorz 149SZCZECINM-OPEN38M 3800:27:47.70+00:08:025:3310,8
46KACZMARCZYK Łukasz 53SILVER TEAM BARWICEBARWICEM-OPEN39M 3900:28:00.00+00:08:145:3610,7
47NOWAK Emil 118LOTYŃM-OPEN40M 4000:28:01.70+00:08:165:3610,7
48PINDRAL Piotr 142NORDIC WALKING SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN41M 4100:28:06.20+00:08:205:3710,7
49FIAŁKOWSKI Paweł 25OSP CZARNECZARNEM-OPEN42M 4200:28:18.75+00:08:335:3910,6
50BUTOWICZ Adam 16SZCZECINEKM-OPEN43M 4300:28:32.00+00:08:465:4210,5
51MIKA Przemysław 104FULCRUM SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN44M 4400:28:33.35+00:08:475:4210,5
52OTOLSKI Łukasz 227WARSZAWAM-OPEN45M 4500:28:35.25+00:08:495:4310,5
53PACZKA Marcin 124CROSSTEAM SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN46M 4600:28:35.95+00:08:505:4310,5
54POKUSA Adam 146TEAM BIEGOWY SZCZECINEKLOTYŃM-OPEN47M 4700:28:36.30+00:08:505:4310,5
55KOZIEŁ Rafał 68PRUMER RALLY TEAM/4X4SZCZECINEKCZARNEM-OPEN48M 4800:28:39.45+00:08:535:4310,5
56SUCHANOWSKI Zygmunt 177RESPECT LOTYŃLOTYŃM-OPEN49M 4900:28:53.90+00:09:085:4610,4
57PYREK Iwona 153WAŁCZK-OPEN8K 800:28:58.90+00:09:135:4710,4
58STAŚ Adrianna 173BIAŁAK-OPEN9K 900:28:59.10+00:09:135:4710,4
59GRZYSTEK Sławomir 37SZCZECINEKM-OPEN50M 5000:29:01.65+00:09:155:4810,3
60BRACH Karolina 10TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN10K 1000:29:22.15+00:09:365:5210,2
61SUPROŃ Izabela 178NADLEŚNICTWO MIASTKOBIAŁY BÓRK-OPEN11K 1100:29:43.15+00:09:575:5610,1
62PIWECKA Ewa 143TRZCIANKAK-OPEN12K 1200:29:46.60+00:10:005:5710,1
63KRAMKOWSKI Łukasz 71TRZCIANKAM-OPEN51M 5100:29:51.30+00:10:055:5810,1
64ROKITA Emilia 156CZARNEK-OPEN13K 1300:30:08.55+00:10:226:0110,0
65LITWINIUK Katarzyna 86CZŁUCHÓWK-OPEN14K 1400:30:31.05+00:10:456:069,8
66HOŁOWACZ Kamil 42HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-OPEN52M 5200:30:42.30+00:10:566:089,8
67ZASUWA Mirosław 212OSP CZARNEKRZEMIENIEWOM-OPEN53M 5300:30:48.45+00:11:026:099,7
68KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 78CZARNE BIEGACZARNEK-OPEN15K 1500:31:06.25+00:11:206:139,6
69KOZŁOWSKI Piotr 69HUSARIA RACE TEAMJASTROWIEM-OPEN54M 5400:31:14.75+00:11:296:149,6
70SERAFIN Justyna 165SZCZECINEKK-OPEN16K 1600:31:20.55+00:11:346:169,6
71PRZYBYŁOWICZ Małgorzata 151SZCZECINEKK-OPEN17K 1700:31:33.00+00:11:476:189,5
72FIJAŁKOWSKA Małgorzata 26TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN18K 1800:31:41.30+00:11:556:209,5
72KARCZEWSKA Agnieszka 56TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN18K 1800:31:41.30+00:11:556:209,5
74SOKÓŁ Monika 171HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-OPEN20K 2000:32:09.95+00:12:246:259,3
75SZEWCZYK Paweł 184WOJNOWOM-OPEN55M 5500:32:17.35+00:12:316:279,3
76PAWŁOWICZ Izabela 130HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-OPEN21K 2100:32:23.80+00:12:386:289,3
77PODOLAŃCZYK Magdalena 145HUSARIA SZCZECINEKBORNE SULINOWOK-OPEN22K 2200:32:27.20+00:12:416:299,2
77SZERSZEŃ Łukasz 224HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN56M 5600:32:27.20+00:12:416:299,2
79PAWŁOWICZ Dariusz 128HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-OPEN57M 5700:32:31.45+00:12:456:309,2
80RYNKIEWICZ Sylwia 161SZCZECINEKK-OPEN23K 2300:32:38.35+00:12:526:319,2
81JASTRZĘBSKA Anna 49HUSARIA RACE TEAMBORNE SULINOWOK-OPEN24K 2400:33:00.75+00:13:156:369,1
82CIURA Anna 19SZCZECINEKK-OPEN25K 2500:33:18.15+00:13:326:399,0
83BUGAJ Marta 15HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-OPEN26K 2600:33:18.25+00:13:326:399,0
84SZERSZEŃ Rafał 183HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-OPEN58M 5800:33:27.60+00:13:416:419,0
85SZERSZEŃ Anna 182HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-OPEN27K 2700:33:27.95+00:13:426:419,0
86PRZEDNÓWEK Mariola 150CZARNEK-OPEN28K 2800:34:15.90+00:14:306:518,8
87PIEŃKOS Lidia 139SZCZECINEKK-OPEN29K 2900:34:18.60+00:14:326:518,7
88FIRLEJ Agnieszka 28RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN30K 3000:35:05.95+00:15:207:018,6
89SEPIOTEK Kamil 164RUNDORFINACZAPLINEKM-OPEN59M 5900:35:06.40+00:15:207:018,5
90BUCHOWSKI Marek 13PARKRUNSZCZECINEKM-OPEN60M 6000:35:22.10+00:15:367:048,5
91GRZYSTEK Kasia 36TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSITNOK-OPEN31K 3100:35:55.60+00:16:097:118,4
92WALECKA Katarzyna 202SZCZECINEKK-OPEN32K 3200:35:59.55+00:16:137:118,3
93SOKOŁOWSKA Anna 170SZCZECINEKK-OPEN33K 3300:35:59.70+00:16:147:118,3
94PAWLUŚ Kamilla 127SZCZECINEKK-OPEN34K 3400:36:01.30+00:16:157:128,3
95KWIATKOWSKA Agnieszka 81RESPECT LOTYŃLOTYŃK-OPEN35K 3500:36:45.40+00:16:597:218,2
96WALKOWIAK Dariusz 203KROKOWOM-OPEN61M 6100:37:41.20+00:17:557:328,0
97SUCHANOWSKA Anna 176RESPECT LOTYŃLOTYŃK-OPEN36K 3600:38:16.10+00:18:307:397,8
98ŁUKASIK Ewa 91TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN37K 3700:39:41.95+00:19:567:567,6
99WOŁEJKO Justyna 207SZCZECINEKK-OPEN38K 3800:39:42.15+00:19:567:567,6
100WALCZYK-GAWORECKA Maria 201HUSARIA RACE TEAMJELENINOK-OPEN39K 3900:39:49.15+00:20:037:577,5
101GAWORECKI Sławomir 32HUSARIA RACE TEAMJELENINOM-OPEN62M 6200:39:49.80+00:20:047:577,5
Znaleziono 101 wynik(ów)