IV ZIMOWY CROSS BOCIANA NORDIC WALKING 5 KM

Organizator:
Stowarzyszenie Team Biegowy Szczecinek
Data:
2019-12-28
Miejsce:
Szczecinek
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
30
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
27
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JAKIMIEC Tadeusz 46HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-OPEN1M 100:32:03.55 6:249.4
2PYREK Krzysztof 152WAŁCZM-OPEN2M 200:34:58.35+00:02:546:598.6
3MROZICKI Andrzej 113MORSY SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN3M 300:36:12.75+00:04:097:148.3
4BERCZYŃSKI Henryk 6NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM-OPEN4M 400:37:47.00+00:05:437:337.9
5PAŁUBICKI Marcin 125PGB SPORTOWA PACZKASZCZECINEKM-OPEN5M 500:38:18.80+00:06:157:397.8
6SERAFIN Renata 166ZK CZARNE‚ ZUMBA SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN1K 100:39:09.35+00:07:057:497.7
7ANDRUSZKIEWICZ Paweł 2SZCZECINECKI KLUB MORSÓWSZCZECINEKM-OPEN6M 600:39:38.25+00:07:347:557.6
8NIEZGODA Tomasz 115ZUMBA WALKINGSZCZECINEKM-OPEN7M 700:41:01.15+00:08:578:127.3
9ŁOBACZEWSKA Elżbieta 223SZCZECINEKK-OPEN2K 200:41:09.05+00:09:058:137.3
10KOWALEWSKA Wiesia 226ZUMBA WALKINgSZCZECINEKK-OPEN3K 300:43:46.40+00:11:428:456.9
11WIŚNIK Agnieszka 205ZUMBA WALKINGSZCZECINEKK-OPEN4K 400:43:49.35+00:11:458:456.8
12MICHALSKA Małgorzata 102ZUMBA WALKINGSZCZECINEKK-OPEN5K 500:43:52.70+00:11:498:466.8
13NIEZGODA Małgorzata 116ZUMBA WALKINGSZCZECINEKK-OPEN6K 600:44:27.75+00:12:248:536.7
14PIASKOWIAK Karolina 134BORNE BIEGABORNE SULINOWOK-OPEN7K 700:44:37.50+00:12:338:556.7
15ARCIUSZKIEWICZ Katarzyna 3BARWICEK-OPEN8K 800:45:27.80+00:13:249:056.6
16ZIELIŃSKA Ewa 213TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOK-OPEN9K 900:46:58.90+00:14:559:236.4
17MICHAŁKIEWICZ Irena 103BIAŁAK-OPEN10K 1000:47:14.75+00:15:119:266.4
18TORSKA-SZABAŁOWSKA Iwona 192SZCZECINEKK-OPEN11K 1100:47:18.90+00:15:159:276.3
19MIKUSZEWSKI Arkadiusz 107CZARNEM-OPEN8M 800:53:45.95+00:21:4210:455.6
20MIKUSZEWSKA Barbara 106PRZYBRDAK-OPEN12K 1200:53:47.50+00:21:4310:455.6
21KRUKOWSKA Anna 73DRZONOWOK-OPEN13K 1300:53:49.10+00:21:4510:455.6
22FIURST-STECENKO Irena 31TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOK-OPEN14K 1400:57:34.45+00:25:3011:305.2
23JENSZAK Maja 50SZCZECINEKK-OPEN15K 1500:59:57.50+00:27:5311:595
24ŁUCZKO Grażyna 90LUZIKPARSĘCKOK-OPEN16K 1601:01:09.00+00:29:0512:134.9
25ZALEWSKA Maria 208LUZIKSZCZECINEKK-OPEN17K 1701:01:10.00+00:29:0612:144.9
26ZALEWSKA-NOWAKOWSKA Agnieszka 209LUZIKGODZIMIERZK-OPEN18K 1801:01:11.00+00:29:0712:144.9
27FIURST Marcin 30TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOM-OPEN9M 901:04:37.25+00:32:3312:554.6
Znaleziono 27 wynik(ów)