IV ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2018 - 30KM

Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-01-28
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
30 km
Zgłoszonych/ Registered:
26
Wystartowało/ Started:
26
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
26
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2kmCzas
netto
30.5km
Czas
brutto
30.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LIPA Wojciech 854RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM401M 100:00:4102:28:11.2502:28:11.25 4:5112.3
2KŁOSOK Adam 19INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMMARKLOWICEM402M 200:01:0202:55:26.5002:55:26.50+00:27:155:4510.4
3RODZOCH Daniel 675RODZOCH TEAMWARSZAWAM301M 300:00:5703:28:10.4003:28:10.40+00:59:596:498.8
4TARNOWSKI Mieczysław 280CISNAM302M 400:01:3203:34:01.3503:34:01.35+01:05:507:018.6
5CHLEBIŃSKA Paulina 655RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK301K 100:02:1903:41:48.8003:41:48.80+01:13:377:168.3
6WOLSKA Małgorzata 678WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMSŁUPSKK501K 200:01:3403:46:39.1503:46:39.15+01:18:277:258.1
7NOWOSIELSKA Agnieszka 608MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIK302K 300:00:5504:00:14.0504:00:14.05+01:32:027:527.6
8STRZĘPKA Krzysztof 548KROKODYLE KOLBUSZOWAPRZYŁĘKM501M 500:03:0204:05:25.3004:05:25.30+01:37:148:027.5
9WALENTYNSKI Bartlomiej 76125X100WARSZAWAM201M 600:00:5104:06:18.0004:06:18.00+01:38:068:047.4
10KROENKE Barbara 457OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK601K 400:01:4704:09:40.7004:09:40.70+01:41:298:117.3
11MATUSZEWICZ Ewa 432KONDYCJAWARSZAWAK502K 500:01:4704:09:40.9004:09:40.90+01:41:298:117.3
12BRZOZOWSKA Alicja 455PKS GALOPUJĄCA SOCZEWICAKRASNYSTAWK201K 600:01:5504:11:34.2004:11:34.20+01:43:228:147.3
13KOZIOŁ Łukasz 328WARSZAWAM303M 700:02:2404:14:27.8004:14:27.80+01:46:168:207.2
14OBARSKA Małgorzata 98STARACHOWICEK503K 700:02:5204:28:23.6504:28:23.65+02:00:128:476.8
15KSIĄŻEK Dawid 157LUBLIN BIEGALUBLINM304M 800:02:1204:33:39.3004:33:39.30+02:05:288:586.7
16KĘTRZYŃSKI Ryszard 50ZABIEGANI MIELECKROSNOM403M 900:03:0204:35:30.3004:35:30.30+02:07:199:016.6
17ŚNIEŻKO Eugeniusz 850M305M 1000:02:5104:43:01.6004:43:01.60+02:14:509:166.5
18KOCYŁA Marzena 79TKKF UKLEJNA MYŚLENICERUDNIKK401K 800:02:4304:48:34.8004:48:34.80+02:20:239:276.3
19JEZIOREK Józef 452ŁAPCZYCAM404M 1100:02:3304:48:41.1504:48:41.15+02:20:296:289.3
20SAMEK Artur 762BOCHNIAM405M 1200:02:3404:49:24.9504:49:24.95+02:21:136:299.2
21PANCZENKO Kamil 41LUBLINM202M 1300:02:5404:54:43.6504:54:43.65+02:26:329:396.2
22LITWIN Agnieszka 499NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK402K 900:03:0504:55:55.8504:55:55.85+02:27:449:426.2
23KOCH Marta 584NIGHT RUNNERS GLIWICEORNONTOWICEK403K 1000:02:2504:57:58.9004:57:58.90+02:29:479:466.1
24LACHOWICZ Emilia 377OLSZTYNK303K 1100:02:0904:59:24.5004:59:24.50+02:31:136:428.9
25KONIECZNY Przemysław 775TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE 'SOKÓŁ' W LUBLINIEPUŁAWYM203M 1400:03:0205:09:47.6005:09:47.60+02:41:3610:095.9
26KOLAKOWSKA Anna 52NIGHT RUNNERS GLIWICEPYSKOWICEK404K 1200:02:4205:24:13.3005:24:13.30+02:56:0210:375.6
Znaleziono 26 wynik(ów)