IV ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2018 - 30KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-01-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
30 km
Zgłoszonych:
26
Wystartowało:
26
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
26
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
2km
Czas
netto
30.5km
Czas
brutto
30.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1LIPA Wojciech 854Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM401M 100:00:0000:00:4102:28:11.2502:28:11.25 4:5112.3
2KŁOSOK Adam 19Inżynieria Biegania TeamMARKLOWICEM402M 200:00:0000:01:0202:55:26.5002:55:26.50+00:27:155:4510.4
3RODZOCH Daniel 675Rodzoch teamWARSZAWAM301M 300:00:0000:00:5703:28:10.4003:28:10.40+00:59:596:498.8
4TARNOWSKI Mieczysław 280CISNAM302M 400:00:0000:01:3203:34:01.3503:34:01.35+01:05:507:018.6
5CHLEBIŃSKA Paulina 655Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK301K 100:00:0000:02:1903:41:48.8003:41:48.80+01:13:377:168.3
6WOLSKA Małgorzata 678Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKK501K 200:00:0000:01:3403:46:39.1503:46:39.15+01:18:277:258.1
7NOWOSIELSKA Agnieszka 608MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIK302K 300:00:0000:00:5504:00:14.0504:00:14.05+01:32:027:527.6
8STRZĘPKA Krzysztof 548Krokodyle KolbuszowaPRZYŁĘKM501M 500:00:0000:03:0204:05:25.3004:05:25.30+01:37:148:027.5
9WALENTYNSKI Bartlomiej 76125x100WARSZAWAM201M 600:00:0000:00:5104:06:18.0004:06:18.00+01:38:068:047.4
10KROENKE Barbara 457obozybiegowe.plWARSZAWAK601K 400:00:0000:01:4704:09:40.7004:09:40.70+01:41:298:117.3
11MATUSZEWICZ Ewa 432KondycjaWARSZAWAK502K 500:00:0000:01:4704:09:40.9004:09:40.90+01:41:298:117.3
12BRZOZOWSKA Alicja 455PKS Galopująca SoczewicaKRASNYSTAWK201K 600:00:0000:01:5504:11:34.2004:11:34.20+01:43:228:147.3
13KOZIOŁ Łukasz 328WARSZAWAM303M 700:00:0000:02:2404:14:27.8004:14:27.80+01:46:168:207.2
14OBARSKA Małgorzata 98STARACHOWICEK503K 700:00:0000:02:5204:28:23.6504:28:23.65+02:00:128:476.8
15KSIĄŻEK Dawid 157Lublin BiegaLUBLINM304M 800:00:0000:02:1204:33:39.3004:33:39.30+02:05:288:586.7
16KĘTRZYŃSKI Ryszard 50Zabiegani MielecKROSNOM403M 900:00:0000:03:0204:35:30.3004:35:30.30+02:07:199:016.6
17ŚNIEŻKO Eugeniusz 850M305M 1000:00:0000:02:5104:43:01.6004:43:01.60+02:14:509:166.5
18KOCYŁA Marzena 79tkkf Uklejna MyśleniceRUDNIKK401K 800:00:0000:02:4304:48:34.8004:48:34.80+02:20:239:276.3
19JEZIOREK Józef 452ŁAPCZYCAM404M 1100:00:0000:02:3304:48:41.1504:48:41.15+02:20:299:276.3
20SAMEK Artur 762BOCHNIAM405M 1200:00:0000:02:3404:49:24.9504:49:24.95+02:21:139:296.3
21PANCZENKO Kamil 41LUBLINM202M 1300:00:0000:02:5404:54:43.6504:54:43.65+02:26:329:396.2
22LITWIN Agnieszka 499Nowa Huta TeamKRAKÓWK402K 900:00:0000:03:0504:55:55.8504:55:55.85+02:27:449:426.2
23KOCH Marta 584Night Runners GliwiceORNONTOWICEK403K 1000:00:0000:02:2504:57:58.9004:57:58.90+02:29:479:466.1
24LACHOWICZ Emilia 377OLSZTYNK303K 1100:00:0000:02:0904:59:24.5004:59:24.50+02:31:139:486.1
25KONIECZNY Przemysław 775Towarzystwo Gimnastyczne 'Sokół' w LubliniePUŁAWYM203M 1400:00:0000:03:0205:09:47.6005:09:47.60+02:41:3610:095.9
26KOLAKOWSKA Anna 52Night Runners GliwicePYSKOWICEK404K 1200:00:0000:02:4205:24:13.3005:24:13.30+02:56:0210:375.6
Znaleziono 26 wynik(ów)