IV ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2018 - 44,6KM

Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-01-28
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
44,6 km
Zgłoszonych/ Registered:
852
Wystartowało/ Started:
772
Nie ukończyło/ Not finished:
10
Ukończyło/ Finished:
762
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.1km26.5km34.2km40.7kmCzas
netto
44.6km
Czas
brutto
44.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1GORCZYCA Bartosz 13SALCO GARMIN TEAMSKOŁYSZYNM201M 100:00:2801:43:4302:12:2902:37:4802:51:52.6002:51:52.60 3:5115.6
2GRZĄDZIEL Dominik 15ATTIQDZIEKANOWICEM301M 200:00:2901:48:5702:19:1502:45:1802:58:44.7002:58:44.70+00:06:524:0015
3KOCZWARA Tomasz 613RADOMYŚL WIELKIM401M 300:00:3301:49:0702:19:3603:01:31.1003:01:31.10+00:09:384:0414.7
4BABIS Piotr 797WAŁM202M 400:00:2801:51:0302:23:1502:51:4303:05:23.6503:05:23.65+00:13:314:0914.4
5FARON Robert 2SALCO GARMIN SPORTZALESIEM402M 500:00:2801:54:1302:25:5202:52:4203:07:01.0003:07:01.00+00:15:084:1114.3
6CEBERAK Bartosz 249LUBARTÓWM302M 600:00:5701:52:0802:26:5803:12:58.0003:12:58.00+00:21:054:1913.9
7POLAŃSKI Tomasz 875B4SPORTBYDGOSZCZM403M 700:00:3801:59:4402:31:3403:13:57.3503:13:57.35+00:22:044:2013.8
8WAŻNY Stanisław 473BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓWM303M 800:00:4501:59:4502:32:2103:15:27.1503:15:27.15+00:23:344:2213.7
9WIERNUSZ Krzysztof 538FINISZ RYMANÓWPOSADA GÓRNAM404M 900:00:3101:59:3402:32:1103:15:50.9003:15:50.90+00:23:584:2313.7
10KOCZAJA Artur 497KRAKÓWM304M 1000:00:3101:57:1102:31:3503:16:10.0003:16:10.00+00:24:174:2313.6
11PAKUŁA Paweł 644MKS 'ŻAK' BIAŁA PODLASKAWISZNICEM405M 1100:00:4302:02:3802:35:4703:05:2203:20:25.5503:20:25.55+00:28:324:2913.4
12PLOCH Jakub 6NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM203M 1200:00:3002:02:0102:37:3303:24:18.2003:24:18.20+00:32:254:3413.1
13NOWAKOWSKI Tobiasz 291RACE FIGHTERSTANISŁAWÓWM305M 1300:00:3301:58:5702:35:4603:25:57.5503:25:57.55+00:34:044:3713
14CZYŻ Grzegorz 4GRUPA AZOTY -AUTOMATYKA TARNÓWBOGUMIŁOWICEM501M 1400:00:3702:03:2302:38:5203:10:3003:26:43.8503:26:43.85+00:34:514:3812.9
15KOBIERSKI Piotr 181UKA ULTRAS RUNNERSWARSZAWAM406M 1500:00:5102:07:1702:41:5003:12:3303:27:54.6503:27:54.65+00:36:024:3912.9
16PASIECZNY Robert 264FARTLEK GOGORZYCEM407M 1600:00:3202:04:5102:41:2903:28:36.8503:28:36.85+00:36:444:4012.8
17WYWŁOKA Paulina 5WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PLJAROSŁAWK201K 100:00:3702:07:3902:43:4203:13:4503:28:58.2503:28:58.25+00:37:054:4112.8
18KOKOCIŃSKI Dariusz 502GDAŃSKM408M 1700:01:1002:08:4002:45:1803:16:4703:32:24.6003:32:24.60+00:40:324:4512.6
19NIEMIEC Szczepan 772WKURW_TEAMRZESZÓWM204M 1800:00:4702:07:4902:43:4103:16:2703:33:05.5503:33:05.55+00:41:124:4612.6
20GAWRON Janusz 443BRYGADA BESKIDÓWLIMANOWAM205M 1900:01:1302:11:5902:47:2903:18:0403:33:06.1503:33:06.15+00:41:134:4612.6
21KORPALSKI Tomasz 650BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKM306M 2000:01:1402:13:2102:48:0003:19:2103:34:14.0003:34:14.00+00:42:214:4812.5
22BUŁANOW Leszek 788HIPOLITÓWM409M 2100:00:3502:07:0402:45:0103:20:3103:36:58.5003:36:58.50+00:45:054:5112.3
23SKIBINSKI Mikolaj 833ADIDAS RUNNERS WARSAWPOZNAŃM307M 2200:00:3402:17:1302:51:5503:22:4403:37:58.7003:37:58.70+00:46:064:5312.3
24ŻORNIAK Mateusz 317MEGA FASON SIENIAWASIENIAWAM206M 2300:01:1302:12:2002:48:4403:20:3203:38:04.5503:38:04.55+00:46:114:5312.3
25BONDARA Sylwia 1JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK301K 200:01:0602:13:1202:49:4603:22:2203:38:16.1503:38:16.15+00:46:234:5312.3
26POMORSKI Marcin 738KUKUI MONSTER -SZWLADALEWOM308M 2400:00:3902:07:1902:44:3603:20:5903:38:27.7503:38:27.75+00:46:354:5312.2
27GOTFRYD Adam 859JASŁOM4010M 2500:00:4102:15:1402:51:4903:23:1203:38:31.2003:38:31.20+00:46:384:5312.2
28ŚLĘCZKA Damian 204BIOMEDYCYNA SP. Z O.O.RZESZÓWM309M 2600:00:4402:08:5402:48:3403:22:3303:38:41.0003:38:41.00+00:46:484:5412.2
29WASYLÓW Jacek 806ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3010M 2700:01:0602:11:0502:49:3003:22:2003:38:43.3503:38:43.35+00:46:504:5412.2
30WĘGIEL Marcin 488JASŁOM3011M 2800:00:3502:04:5402:43:5103:21:3503:39:29.6503:39:29.65+00:47:374:5512.2
31JANDZIŚ Wiesław 637AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4011M 2900:00:5902:16:0502:53:0503:24:4103:40:10.8003:40:10.80+00:48:184:5612.2
32LESZCZYŃSKI Andrzej 213BODY CLUBMŁAWAM502M 3000:00:4502:13:1702:50:2603:24:2303:41:30.1003:41:30.10+00:49:374:5712.1
33ŻUCHOWSKI Daniel 100NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3012M 3100:00:4202:10:5402:50:0503:24:3603:41:55.4503:41:55.45+00:50:024:5812.1
34KRZEMIŃSKI Marcin 439SPRINT GORZYCEGORZYCEM4012M 3200:00:3802:16:1402:53:0703:25:3703:41:58.0003:41:58.00+00:50:054:5812.1
35LEMAŃSKI Damian 561RĄBIEŃM207M 3300:00:4202:07:0402:45:3403:22:4303:42:52.3003:42:52.30+00:50:594:5912
36POŁATYŃSKI Daniel 389SPARTANIE DZIECIOMDĄBIEM208M 3400:01:3902:12:2302:50:0903:25:4203:43:12.2503:43:12.25+00:51:195:0012
37MIERZLIKIN Natalia 674WARSZAWAK202K 300:00:5302:14:2302:53:2303:27:0303:43:50.6503:43:50.65+00:51:585:0112
38KUDŁAK Paweł 759PORANNY PATROLKRAKÓWM3013M 3500:01:0102:16:0902:54:1903:27:5503:44:19.4003:44:19.40+00:52:265:0111.9
39DOMISZEWSKA Maria 8USTRZYKI DOLNEK501K 400:00:4102:13:0802:52:2603:27:0403:44:29.9003:44:29.90+00:52:375:0111.9
40GOZDALSKI Jarosław 780WITKOWO BIEGAGNIEZNOM4013M 3600:01:0402:18:5802:56:4903:29:0203:44:30.4503:44:30.45+00:52:375:0211.9
41DYREK Michał 575MSZANA GÓRNAM3014M 3700:00:4702:16:1402:53:5603:27:5103:45:09.5003:45:09.50+00:53:165:0211.9
42SUŁKOWSKI Maciej 220JAROSŁAWM4014M 3800:01:0802:14:3702:53:5303:28:3503:45:22.4003:45:22.40+00:53:295:0311.9
43BARANOWSKI Jacek 849JACEK BIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3015M 3900:01:0702:17:2702:56:2803:28:5603:45:45.9003:45:45.90+00:53:535:0311.9
44LAMPARSKI Łukasz 391GÓRKI WIELKIEM3016M 4000:01:0702:20:0302:58:1503:30:4703:46:56.9003:46:56.90+00:55:045:0511.8
45BĘTKOWSKI Wojciech 365STRÓŻEM503M 4100:00:3702:15:0202:54:5003:29:4603:47:14.4503:47:14.45+00:55:215:0511.8
46DYDIO Piotr 742PID-MILL TEAMSANOKM504M 4200:01:0002:13:0502:54:2803:29:5003:47:42.4003:47:42.40+00:55:495:0611.8
47DACYL Michał 641NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMKROSNOM4015M 4300:01:0002:17:3602:57:4803:32:3803:49:18.4503:49:18.45+00:57:255:0811.7
48CEKOWSKA Katarzyna 842SIEDLISKA SŁAWĘCIŃSKIEK401K 500:00:3602:16:2602:56:4803:31:4703:49:54.2003:49:54.20+00:58:015:0911.6
49AUGUSTYŃSKI Sylwester 161LACHO TEAMKRAKÓWM3017M 4400:00:4902:14:3902:56:1803:32:1203:50:03.7503:50:03.75+00:58:115:0911.6
50SZAŁKOWSKI Dawid 519EKOBIEGIWARSZAWAM4016M 4500:01:0702:16:1902:58:2803:32:5603:50:32.8003:50:32.80+00:58:405:1011.6
51ŚCIUBA Aneta 579STAY INSANELUBLINK302K 600:01:0702:22:3103:01:3503:35:0403:50:38.8003:50:38.80+00:58:465:1011.6
52ŻUREK Pawel 31RUNTEAM PAWŁOWICEHULLM3018M 4600:01:0002:12:5102:52:3103:31:4503:51:06.6003:51:06.60+00:59:145:1011.6
53BROCKI Krzysztof 5671973KUTNOM4017M 4700:01:0002:17:1202:58:3403:34:1103:51:37.7003:51:37.70+00:59:455:1111.6
54MASNYK Iryna 645AGRO-NATURATARNOPOLK303K 700:00:4302:06:4303:02:0103:35:0603:51:52.5503:51:52.55+00:59:595:1111.5
55SZAWAN Paweł 611PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKM4018M 4800:00:5202:17:4402:58:2603:34:2103:52:20.0003:52:20.00+01:00:275:1211.5
56MORAWA Mateusz 250LACHO TEAMRADZISZÓWM3019M 4900:00:5402:20:1303:01:3903:35:4303:52:29.5003:52:29.50+01:00:365:1211.5
57DUCKI Piotr 865OTK RZEŹNIKPOLKOWICEM3020M 5000:01:1302:23:3403:02:0003:35:4003:53:08.0503:53:08.05+01:01:155:1311.5
58ANDRES Kamil 448KS JANUSZELEŻAJSKM3021M 5100:01:4702:19:5503:01:5903:36:5503:53:14.1003:53:14.10+01:01:215:1311.5
59WIŚNIEWSKI Michał 587RODZINNY RELAXWARSZAWAM4019M 5200:01:0902:24:2303:04:0403:37:4803:54:09.9003:54:09.90+01:02:175:1511.4
60KRENZEL Regina 225JAROSŁAWK304K 800:00:5802:22:3203:01:4903:36:5503:54:14.6503:54:14.65+01:02:225:1511.4
61GARCZYŃSKI Darek 47KATOWICEM4020M 5300:01:0502:20:2803:00:4503:37:1103:54:48.5503:54:48.55+01:02:555:1511.4
62BRENDZOWSKI Adam 279SOLINA TEAMSOLINAM3022M 5400:00:4902:18:1602:59:1603:36:2503:54:52.7503:54:52.75+01:03:005:1511.4
63BERGAŃSKI Michał 381BRYGADA BESKIDÓWGRYBÓWM3023M 5500:01:1502:21:4303:01:4103:37:4203:55:05.4503:55:05.45+01:03:125:1611.4
64PACHO Sylwester 459INFINITY RUNNERS TEAM GRYBÓWGRYBÓWM4021M 5600:00:3602:21:0903:01:4403:37:4103:55:06.7003:55:06.70+01:03:145:1611.4
65JACHYMEK Bartłomiej 605JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4022M 5700:01:0702:21:2903:01:3803:37:3903:55:51.9003:55:51.90+01:03:595:1711.3
66GLEISNER Tomasz 108TARNÓWTARNÓWM4023M 5800:00:5602:22:2903:04:0803:39:3503:56:49.3503:56:49.35+01:04:565:1811.3
67MICHALAK Artur 474PGB SPORTOWA PACZKABŁONIEM3024M 5900:00:3702:17:4303:00:1403:39:0403:57:02.5503:57:02.55+01:05:095:1811.3
68KMAK Sławek 476PAPIKIGRYBÓWM4024M 6000:00:3702:21:0903:01:4503:38:3003:57:27.6003:57:27.60+01:05:355:1911.3
69GRZELAK Adrian 798CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANETUREKM3025M 6100:01:0002:28:2203:07:1003:41:5803:57:45.0503:57:45.05+01:05:525:1911.3
70CHOJECKI Dariusz 501KEREZA SQUADLUBLINM4025M 6200:01:1502:20:1503:02:3603:39:3903:57:47.7003:57:47.70+01:05:555:1911.3
71SIKOŃCZYK Miłosz 35KRAKÓWM209M 6300:00:4302:23:3203:03:2603:40:3903:57:55.7003:57:55.70+01:06:035:2011.2
72BORYS Andrzej 823RADYMNOM4026M 6400:00:4202:14:2403:01:4203:39:3403:58:00.9503:58:00.95+01:06:085:2011.2
73ŁĘPICKI Artur 441MARKOWI BIEGACZEMARKIM4027M 6500:01:0802:21:5103:04:2703:41:0303:58:08.6503:58:08.65+01:06:165:2011.2
74ZIAJKA Karol 819RYMANÓWM2010M 6600:02:1202:23:2203:04:1203:40:2903:58:22.0003:58:22.00+01:06:295:2011.2
75MACHUCKI Adrian 92RZESZÓWM3026M 6700:01:3502:27:0503:06:3103:41:1203:58:27.6003:58:27.60+01:06:355:2011.2
76MAZUREK Robert 65LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE / LUBELAKYLUBLINM4028M 6800:00:5802:22:1203:03:3403:41:0303:58:54.8503:58:54.85+01:07:025:2111.2
77IŁOWIECKI Dominik 305NBR TEAMPOZNAŃM3027M 6900:00:3802:22:0503:03:2803:40:5103:59:03.0503:59:03.05+01:07:105:2111.2
78NORBERT Michał 392ŚWIDNICAM3028M 7000:02:2302:28:2903:06:4403:41:3403:59:39.7503:59:39.75+01:07:475:2211.2
79SZAPORÓW Łukasz 290SRTG PROSZOWICEPROSZOWICEM3029M 7100:00:5302:20:5903:04:0203:40:5803:59:58.2503:59:58.25+01:08:055:2211.2
80BREŚ Arkadiusz 872RZESZÓWM3030M 7200:00:3202:20:3103:06:1103:43:5504:00:07.8004:00:07.80+01:08:155:2311.1
81WOLSKI Marcin 530WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMKRAKÓWM2011M 7300:01:2102:28:1603:10:3003:44:5004:00:38.9004:00:38.90+01:08:465:2311.1
82WOLSKI Michał 677WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMSŁUPSKM2012M 7400:01:2302:28:1703:10:3703:44:5104:00:42.0004:00:42.00+01:08:495:2311.1
83CZAJKA Karol 384INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W LUBLINIEKRĘPIECM3031M 7500:00:5802:20:3503:03:1703:41:4804:00:55.1004:00:55.10+01:09:025:2411.1
84WOJNO Arkadiusz 109HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3032M 7600:00:4002:24:0303:06:3703:44:0704:00:58.3004:00:58.30+01:09:055:2411.1
85ŁUKASIK Michał 757VELOBIKEBUSKO-ZDRÓJM3033M 7700:01:0402:23:2603:06:1603:44:3804:01:31.9504:01:31.95+01:09:395:2411.1
86STANIEC Piotr 480ŚLĘZAK TEAMKIELCEM4029M 7800:01:5302:26:3203:06:5103:44:1404:01:41.6004:01:41.60+01:09:495:2511.1
87JASTRZĄB Piotr 425DEKAN LESKOLESKOM505M 7900:00:3902:20:2903:04:2303:43:2204:01:42.9004:01:42.90+01:09:505:2511.1
88KRÓTKI Alicja 799TARNOWSKIE GÓRYK305K 900:01:0302:24:0703:06:4303:43:5504:01:46.8004:01:46.80+01:09:545:2511.1
89URBASEK Łukasz 182GLIWICEM3034M 8000:00:4402:12:4602:54:3503:36:5804:01:47.1504:01:47.15+01:09:545:2511.1
90WĘGLARZ Czesław 393NIEZRZESZONYKĘDZIERZYN-KOŹLEM506M 8100:01:0602:25:1703:07:2103:44:4104:02:02.0504:02:02.05+01:10:095:2511.1
91PIECUCH Marcin 258LACHO TEAMKRAKÓWM3035M 8200:01:1202:26:0503:08:4603:46:0904:02:57.7504:02:57.75+01:11:055:2611
92DOMIN Łukasz 671AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM3036M 8300:01:0602:27:1603:09:5603:45:3104:03:17.3504:03:17.35+01:11:245:2711
93BORUCKI Jakub 187#KASZANIENAMOKA / NIGHT RUNNERSPOZNAŃM3037M 8400:00:3902:27:1803:10:3503:46:1604:03:28.6004:03:28.60+01:11:365:2711
94GŁODOWSKA Kamila 9MUAY RUNNING TEAMIWONICZ-ZDRÓJK203K 1000:00:5902:29:1403:10:3903:46:3304:03:32.2504:03:32.25+01:11:395:2711
95KOŚCIAK Jan 712DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM4030M 8500:01:3102:29:1203:10:1603:46:0904:03:35.1004:03:35.10+01:11:425:2711
96MIKOŁAJCZYK Marcin 526HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3038M 8600:00:4102:24:0203:06:4003:44:3104:03:39.1004:03:39.10+01:11:465:2711
97WIŚNIEWSKI Janusz 600WARSZAWAM4031M 8700:01:1002:25:0403:07:0603:45:5504:04:56.2504:04:56.25+01:13:035:2910.9
98WIĘCH Piotr 406WOŁOMINM3039M 8800:01:0702:17:3903:12:1303:47:5504:05:10.7504:05:10.75+01:13:185:2910.9
99KAPUSTA Dawid 106WKURW_TEAMHUTA JÓZEFÓWM2013M 8900:01:5602:25:1503:07:3203:46:3804:05:44.5504:05:44.55+01:13:515:3010.9
100PLIŚ Mateusz 769RZESZÓWM3040M 9000:01:1502:30:5003:12:1803:48:1004:06:09.1004:06:09.10+01:14:165:3110.9
101NIERADA Marcin 358KATOWICEM3041M 9100:01:1502:26:2703:10:0303:48:1404:06:14.7004:06:14.70+01:14:225:3110.9
102SOKALSKI Grzegorz 7KONSTANCIN-JEZIORNAM4032M 9200:01:2702:27:1703:11:0503:48:4904:08:25.6004:08:25.60+01:16:335:3410.8
103KUCIEL Paweł 368KOPALNIA WAPIENIA CZATKOWICETENCZYNEKM2014M 9300:01:1202:29:0203:15:0703:49:4904:08:33.6004:08:33.60+01:16:415:3410.8
104ŚCIEBURA Paweł 329LEWIN BRZESKIM4033M 9400:01:1402:29:4403:11:2103:49:3204:09:19.1504:09:19.15+01:17:265:3510.7
105SUJAK Mirosław 163MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM507M 9500:00:4202:27:3503:10:5203:50:0104:09:25.2004:09:25.20+01:17:325:3510.7
106GIERULA Robert 569UBS KRAKOW RUNNING TEAMKRAKOWM508M 9600:00:5802:28:3903:11:1403:51:3104:09:27.4004:09:27.40+01:17:345:3510.7
107ODRZYWÓŁ VEL NAWENTURA Wojciech 55ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM3042M 9700:02:1002:33:5903:14:4703:51:4404:09:49.4504:09:49.45+01:17:565:3610.7
108WOLSKI Piotr 515ŁUBUDUBUGRUDZIĄDZM3043M 9800:01:0902:26:4103:12:4703:50:4504:10:31.8504:10:31.85+01:18:395:3710.7
109FLĄDRO Daniel 121WOKOWICEM4034M 9900:01:0402:25:2903:11:4703:51:3804:10:51.7004:10:51.70+01:18:595:3710.7
110NOWICKI Michael 900NORAFSPORTKRAKÓWM4035M 10000:00:5302:23:5103:08:0003:49:3604:11:07.0004:11:07.00+01:19:145:3710.7
111KRUPA Grzegorz 866KB SOBOTKAM4036M 10100:01:1302:33:0603:14:0603:52:3304:11:39.0004:11:39.00+01:19:465:3810.6
112MAKOWSKA Olga 11JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK306K 1100:00:4602:29:2503:13:3503:52:2004:11:40.6004:11:40.60+01:19:485:3810.6
113EPA Karolina 419PZU SPORT TEAMWARSZAWAK204K 1200:01:1002:27:5003:15:0403:53:0604:11:45.6004:11:45.60+01:19:535:3810.6
114WIERNEK Tomek 758ENDURANCE TEAMKATOWICEM4037M 10200:01:4902:38:5803:20:4003:54:3304:11:45.8004:11:45.80+01:19:535:3810.6
115PASTUŁA Łukasz 16KOLBUSZOWAM3044M 10300:01:0102:26:3503:13:2503:52:2404:11:47.0004:11:47.00+01:19:545:3810.6
116WŁODARCZYK Piotr 478KRAKÓW NOWA HUTAKRAKÓWM3045M 10400:00:5502:25:0303:07:0703:48:3504:12:31.9504:12:31.95+01:20:395:3910.6
117NIŻNIK Marcin 702NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMMIEJSCE PIASTOWEM4038M 10500:01:0102:28:5703:12:1703:52:4804:12:59.7004:12:59.70+01:21:075:4010.6
118STAŃKO Paweł 444LUTOWISKAM4039M 10600:02:1602:30:1203:15:1403:53:3704:13:09.8004:13:09.80+01:21:175:4010.6
119BARTOSZEK Krzysztof 525MRÓWKA JAROSŁAWJAROSŁAWM4040M 10700:01:2802:32:3503:16:1203:54:0704:13:13.3004:13:13.30+01:21:205:4010.6
120ŁUKASZCZYK Henryk 583HRUBIESZÓWM509M 10800:00:3802:18:0603:06:4203:50:4604:13:16.9504:13:16.95+01:21:245:4010.6
121GWIZDAK Justyna 599WATER TEAMRZESZÓWK307K 1300:01:2602:28:4403:14:2203:52:5404:13:20.2004:13:20.20+01:21:275:4010.6
122SIKORA Jacek 771WATER TEAMCZUDECM4041M 10900:01:2602:28:4303:14:2303:52:5304:13:20.9004:13:20.90+01:21:285:4010.6
123SZOSTEK Michał 300BEFIT24TEAMKRAKÓWM2015M 11000:01:2302:29:1003:15:1603:54:5004:13:47.9004:13:47.90+01:21:555:4110.5
124WYROBA Waldemar 301BEFIT24TEAMKRAKÓWM4042M 11100:01:2302:29:1003:15:1603:54:5104:13:47.9004:13:47.90+01:21:555:4110.5
125KOT Łukasz 545RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM3046M 11200:01:3402:40:2603:22:0203:56:4204:14:05.9504:14:05.95+01:22:135:4110.5
126RUSZNICA Tomasz 832RZESZÓWM3047M 11300:00:4202:35:1003:17:0003:55:3804:14:50.3504:14:50.35+01:22:575:4210.5
127ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 201KRAKÓWM2016M 11400:01:3702:30:4103:15:2303:54:5904:14:57.9004:14:57.90+01:23:055:4210.5
128JARUZEL Ewa 715SZWLA STARGARDSTARGARDK402K 1400:00:4502:32:0603:16:4203:55:0404:15:03.3504:15:03.35+01:23:105:4310.5
129JARUZEL Robert 716SZWLA STARGARDSTARGARDM4043M 11500:00:4502:32:0803:16:4403:55:0204:15:05.2004:15:05.20+01:23:125:4310.5
130REJ Mirosław 482M&T WYJADACZE PARÓWKÓWMIELECM3048M 11600:00:5602:34:1503:21:3203:57:2704:15:24.7504:15:24.75+01:23:325:4310.5
131LONC Tomasz 481M&T WYJADACZE PARÓWKÓWRZESZÓWM4044M 11700:00:5702:34:1703:21:3303:57:2704:15:25.8504:15:25.85+01:23:335:4310.5
132ZAJĄC Katarzyna 7004K TEAM TARNÓWTARNÓWK308K 1500:01:3002:33:0603:18:0803:56:4104:15:28.3504:15:28.35+01:23:355:4310.5
133BRZOZOWSKI Łukasz 717FARTLEKGO I-BS.PL SPORT TEAMSTALOWA WOLAM3049M 11800:01:1402:26:0103:13:1203:54:4004:15:33.5004:15:33.50+01:23:405:4310.5
134GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 175ZIELONKIK403K 1600:01:2902:36:5103:20:0103:56:3904:15:45.9004:15:45.90+01:23:535:4410.5
135TKACZEWSKI Piotr 112MIECHÓWMIECHÓWM4045M 11900:01:3502:34:2003:18:2103:56:5704:16:05.1004:16:05.10+01:24:125:4410.4
136PYRKOSZ Damian 252G.B.U.R.RZESZÓWM4046M 12000:01:0202:32:4103:18:3703:58:0904:16:20.6004:16:20.60+01:24:285:4410.4
137KOCOŃ Mariusz 83010 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNAOPOLEM5010M 12100:01:2002:31:4903:18:0203:58:2304:16:33.1004:16:33.10+01:24:405:4510.4
138WILK Jacek 666WARSZAWAM4047M 12200:00:5602:30:1803:16:4003:56:4804:17:01.2504:17:01.25+01:25:085:4510.4
139JANIK Paweł 136TARNÓWM4048M 12300:01:1102:27:5703:16:3103:56:4904:17:04.3004:17:04.30+01:25:115:4510.4
140KANIA Przemysław 785WARSZAWAM3050M 12400:01:4202:29:5303:14:3903:57:4404:17:09.9004:17:09.90+01:25:175:4510.4
141PRÜFER Paweł 696KOSIECZYNM4049M 12500:01:0902:34:0503:19:0203:57:2204:17:39.9504:17:39.95+01:25:475:4610.4
142KOSIN Paweł 49KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWKIELCEM3051M 12600:01:1102:37:0203:21:1903:59:2104:17:40.8004:17:40.80+01:25:485:4610.4
143FALKOWSKI Piotr 69KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM4050M 12700:01:2702:35:5703:21:0003:59:3304:17:41.3504:17:41.35+01:25:485:4610.4
144GESSLER Łukasz 332POL-DACH ŁUKASZ GESSLERGOŚCICINOM3052M 12800:01:1102:33:3203:19:1603:57:3004:17:51.1504:17:51.15+01:25:585:4610.4
145KULA Robert 152EKIPA Z TARNOWATARNÓWM4051M 12900:01:4402:38:1803:24:5104:00:1904:18:16.9504:18:16.95+01:26:245:4710.4
146FUS Maciej 209RZESZÓWM3053M 13000:00:5902:37:5703:21:0103:58:2204:18:27.0004:18:27.00+01:26:345:4710.4
147TWARDOWSKI Tomasz 465STRAŻÓWM3054M 13100:02:2402:37:3703:20:5203:59:4604:18:34.4004:18:34.40+01:26:415:4710.3
148LANDA Maciej 450KS JANUSZELEŻAJSKM3055M 13200:01:4802:31:1203:20:0703:59:4104:18:43.0504:18:43.05+01:26:505:4810.3
149PYRZAK Jacek 429RZESZÓWM3056M 13300:02:3702:42:5303:26:3004:02:0104:19:34.1004:19:34.10+01:27:415:4910.3
150PILARCZYK Marcin 615ABOVE2000PIŁAM3057M 13400:01:1902:35:1403:24:5204:01:3104:19:36.0004:19:36.00+01:27:435:4910.3
151KUSTROŃ Adam 753KROSNOM5011M 13500:00:5002:37:2703:22:2603:59:4804:19:44.3004:19:44.30+01:27:515:4910.3
152KOŁACKA Martyna 355APTIV RUNNING TEAMWODZISŁAW ŚLĄSKIK205K 1700:01:5002:40:1103:23:3304:02:0904:19:46.2504:19:46.25+01:27:535:4910.3
153PISINGAS Mariusz 430SEKCJA BIEGOWA FAMILIAGLIWICEM4052M 13600:02:2202:38:3003:23:4704:01:4304:19:51.2504:19:51.25+01:27:585:4910.3
154JASNOWSKI Michał 847WARSZAWAM3058M 13700:02:0402:37:0903:24:1504:02:0504:20:02.0004:20:02.00+01:28:095:4910.3
155MAZUR Sławomir 507CYKLOPEDIA.CCRZESZÓWM4053M 13800:01:0702:28:5803:17:3104:00:4304:20:14.2504:20:14.25+01:28:215:5010.3
156POTERA Maciej 660FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTM3059M 13900:01:0902:35:5103:20:0204:00:2704:20:19.9004:20:19.90+01:28:275:5010.3
157KRAWCZAK Paulina 248BIEGUSIEM.PLDĘBLINK309K 1800:01:0502:39:0003:25:4404:02:0204:20:33.3004:20:33.30+01:28:405:5010.3
158BARSZCZEWSKI Tadeusz 560DWOTMRĄGOWOM4054M 14000:02:4302:38:2703:21:4304:00:1504:20:43.8504:20:43.85+01:28:515:5010.3
159SERZYSKO Bartosz 414APTIV RUNNING TEAMCIESZYNM3060M 14100:01:5002:40:1103:23:3404:02:0304:20:57.7004:20:57.70+01:29:055:5110.3
160BEDNARZ Krzysztof 7074K TEAM TARNÓWTARNÓWM5012M 14200:01:3002:36:1903:23:3004:02:2504:21:21.8504:21:21.85+01:29:295:5110.2
161TERLECKI Krzysztof 840CHEŁM BIEGACHEŁMM5013M 14300:01:5102:36:5203:21:2904:02:1104:22:07.6004:22:07.60+01:30:155:5210.2
162JANKOWSKI Janusz 855NYSAM3061M 14400:01:3002:34:0303:23:1704:03:5404:22:46.9004:22:46.90+01:30:545:5310.2
163POROWSKI Łukasz 273ŁAPYM3062M 14500:01:2202:37:4403:24:5004:03:0204:22:51.2004:22:51.20+01:30:585:5310.2
164KAMIŃSKI Krzysztof 311ZABIERZÓW BIEGABOLECHOWICEM3063M 14600:01:0102:38:3603:25:3304:04:2504:23:03.8504:23:03.85+01:31:115:5310.2
165KĘPA Justyna 4911 BSPRZESZÓWK3010K 1900:01:0802:37:3903:24:1204:03:1604:23:12.1004:23:12.10+01:31:195:5410.2
166WALASEK Grzegorz 289BIEGUSIEM.PLRYKIM4055M 14700:01:0502:31:5003:23:1104:02:2904:23:40.9004:23:40.90+01:31:485:5410.1
167DĘBSKA Joanna 513NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK404K 2000:02:2602:38:1003:20:4404:04:5804:23:43.9504:23:43.95+01:31:515:5410.1
168GALICZ Karol 765BKS WATAHA WARSZAWAWARSZAWAM3064M 14800:00:3102:23:0303:19:0104:01:1604:23:50.9504:23:50.95+01:31:585:5410.1
169MIĘKUS Hubert 539WARSZAWAM4056M 14900:00:5102:35:3703:24:4704:03:2704:23:55.3004:23:55.30+01:32:025:5510.1
170BIESZCZAD Mateusz 223KKB MOSIR KROSNOWOJASZÓWKAM3065M 15000:02:2802:52:2003:33:3204:06:2404:23:55.5004:23:55.50+01:32:025:5510.1
171WYBRANIEC Wojciech 754OFIARY JEDZENIA KOTLETÓWSUCHA BESKIDZKAM4057M 15100:02:1402:40:4603:25:4904:03:5904:23:59.5004:23:59.50+01:32:065:5510.1
172WICHA Małgorzata 572WKS WAWEL KRAKÓWKRAKÓWK206K 2100:00:5002:36:2403:22:5904:03:5304:24:11.9004:24:11.90+01:32:195:5510.1
173TOMAS Dariusz 212JAROSŁAWM4058M 15200:01:0902:39:3103:28:0904:04:4804:24:16.0004:24:16.00+01:32:235:5510.1
174LASKO Łukasz 388BIESYGDYNIAM3066M 15300:01:1202:39:3803:25:3904:04:5104:24:23.5004:24:23.50+01:32:305:5510.1
175MIARA Fabian 610PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKM3067M 15400:00:5402:32:3103:20:4904:02:4304:24:38.5004:24:38.50+01:32:455:5610.1
176SEKUŁA Mirek 293INFINITY RUNNER'S TEAM GRYBÓWGRYBÓWM4059M 15500:00:4102:41:5703:27:4404:05:5504:25:08.5004:25:08.50+01:33:155:5610.1
177DYNIA Krystian 793RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE ZDRÓJM3068M 15600:01:1002:29:4303:16:4804:02:4904:25:10.0004:25:10.00+01:33:175:5610.1
178KAŃDUŁA Grzegorz 597NEST.POZNAN.PLPOZNAŃM3069M 15700:02:5002:38:4703:25:1104:05:2204:25:11.9504:25:11.95+01:33:195:5610.1
179MELNYK Ivan 729KUKURUDZAWROCLAWM3070M 15800:00:5002:37:0503:25:5604:04:5704:25:32.5004:25:32.50+01:33:395:5710.1
180CHRUŚCIEL Michał 304FARTLEK GOGORZYCEM3071M 15900:02:3302:38:2703:26:5204:06:1604:25:41.3504:25:41.35+01:33:485:5710.1
181GURGUL Sebastian 149AROMAT NÓGKRAKÓWM3072M 16000:01:3502:43:5103:29:4504:06:4604:25:47.2004:25:47.20+01:33:545:5710.1
182GURGUL Mateusz 158AROMAT NÓGKRAKÓWM3073M 16100:01:3602:43:5103:29:4404:06:4604:25:47.2504:25:47.25+01:33:545:5710.1
183KOCHAJ Wojciech 113LUBLINM4060M 16200:01:1402:37:4603:25:5104:06:3904:25:58.2004:25:58.20+01:34:055:5710.1
184KASPRZYK Krzysztof 843TARNÓWM4061M 16300:01:0902:21:5103:11:4703:57:4504:26:04.9004:26:04.90+01:34:125:5710.1
185JURCZAK Roman 310RZESZÓWM601M 16400:00:3102:31:2503:21:3804:06:0904:26:11.2504:26:11.25+01:34:185:5810.1
186SIPIERA Tomasz 276LACHO TEAMGIEBUŁTÓWM4062M 16500:00:5702:34:4903:26:0804:06:3304:26:19.9504:26:19.95+01:34:275:5810
187POTONIEC Grzegorz 251WARSZAWAM3074M 16600:02:2702:36:0503:21:5904:03:4204:26:42.5504:26:42.55+01:34:495:5810
188KLAMUT Ryszard 464HACZÓWM602M 16700:00:5302:37:1103:24:4404:06:0804:27:04.0004:27:04.00+01:35:115:5910
189ZIĘBA Marcin 418PORANNY PATROLKRAKÓWM4063M 16800:01:0302:39:0003:29:0404:08:3404:27:20.1004:27:20.10+01:35:275:5910
190KALTENBERG Janusz 211JAROSŁAWM5014M 16900:01:1102:38:0403:25:2404:07:3204:27:33.7004:27:33.70+01:35:415:5910
191PASTERZ Piotr 396BIEGAJĄCE URZĘDASYRZESZÓWM3075M 17000:00:4502:40:4003:26:2404:08:0304:28:03.1504:28:03.15+01:36:106:0010
192STACHURSKI Paweł 571ŁAŃCUTM3076M 17100:01:0702:38:2003:28:0704:08:5804:28:07.5004:28:07.50+01:36:146:0010
193KARUŚ Waldemar 38214DAS JAROSLAWORŁYM4064M 17200:02:0802:48:0803:33:0104:10:2204:28:35.1504:28:35.15+01:36:426:0110
194KARPIŃSKI Tomasz 124RZESZÓWM4065M 17300:00:5902:36:1403:24:5304:06:4504:28:43.8004:28:43.80+01:36:516:0110
195GOLEC Tomasz 180BIT TEAMGDAŃSKM3077M 17400:01:1302:46:3203:33:4904:11:1604:28:44.5004:28:44.50+01:36:516:0110
196MAKAREWICZ Wiktor 233WARSZAWAM3078M 17500:01:0102:36:1403:25:1704:07:4804:29:04.1004:29:04.10+01:37:116:019.9
197PAWŁOWSKI Piotr 416WŁOCŁAWEKM4066M 17600:02:4102:46:1103:31:4304:09:4804:29:11.6504:29:11.65+01:37:196:029.9
198BAJOREK Jan 851OLSZYNYM4067M 17700:01:0302:36:4803:32:3604:09:5704:29:23.7504:29:23.75+01:37:316:029.9
199WŁOCH Sławomir 437KROSNOM4068M 17800:00:5902:35:2103:24:0004:08:2504:29:43.3004:29:43.30+01:37:506:029.9
200MACIAK Rafał 370EKIPA Z TARNOWATARNÓWM3079M 17900:01:4702:38:0203:27:2404:08:1804:29:45.9004:29:45.90+01:37:536:029.9
201SIKORSKI Radosław 174ZĄBKIM4069M 18000:02:2102:39:3903:28:5004:09:2804:29:47.4004:29:47.40+01:37:546:029.9
202LEWANDOWSKI Marcin 216HAPPY TRI FRIENDSKRAKÓWM4070M 18104:30:03.7004:30:03.70+01:38:116:039.9
203PANTOŁ Mirosław 123RZESZÓWM4071M 18200:00:5902:38:5303:27:0304:08:3604:30:25.7504:30:25.75+01:38:336:039.9
204STANIEK Anna 598PIERDZĄCE ZAJĄCERACIBÓRZ/CISNAK3011K 2200:02:4002:45:4003:33:5104:11:4604:30:43.4504:30:43.45+01:38:506:049.9
205SMOROŃSKI Jacek 117MĘCINAM2017M 18300:02:3302:43:0503:27:4604:08:4904:31:09.3504:31:09.35+01:39:166:049.9
206MYŚLIWIEC Robert 774WILD & FREERZESZÓWM3080M 18400:02:2602:35:3203:27:2004:11:1804:31:11.8004:31:11.80+01:39:196:049.9
207KOŁODZIEJ Mateusz 541KATOWICEM3081M 18500:01:0702:38:3603:28:1904:10:5004:31:25.9004:31:25.90+01:39:336:059.9
208NAZIMEK Maciej 657KRAKÓWM3082M 18600:02:2002:46:1703:33:1804:11:2704:31:26.8004:31:26.80+01:39:346:059.9
209SZCZUR Wiesław 126NOWA DĘBAM4072M 18700:02:0402:44:5303:31:3904:11:1304:31:35.0504:31:35.05+01:39:426:059.9
210PIĄTEK Beata 651ŁAŃCUTK3012K 2300:01:3102:54:5703:39:1704:14:4604:31:47.4004:31:47.40+01:39:546:059.8
211SKOTNICKA Anna 75TTC MPEC TARNÓWŁĘKAWICAK3013K 2400:01:5602:43:1703:32:1504:12:3404:31:54.6004:31:54.60+01:40:026:059.8
212SKOTNICKI Dariusz 74TTC MPEC TARNÓWŁĘKAWICAM3083M 18800:01:5602:43:1703:32:1604:12:3404:31:56.4504:31:56.45+01:40:036:059.8
213WIERZCHOWIAK Jarosław 815WARSZAWAM2018M 18900:01:0302:43:4703:32:4204:12:5104:32:15.4004:32:15.40+01:40:226:069.8
214OCHYRA Konrad 327LESKOM2019M 19000:01:0202:43:4403:34:4704:13:4204:32:21.5504:32:21.55+01:40:286:069.8
215WALASZKOWSKA Dominika 330BIESYGOŚCICINOK3014K 2500:01:1202:43:3603:33:4204:12:5804:32:22.0004:32:22.00+01:40:296:069.8
216POTRZESZCZ Tomasz 878M4073M 19100:02:5702:42:5703:32:3404:11:4804:32:25.9004:32:25.90+01:40:336:069.8
217GĄSECKI Daniel 808WKURW_TEAMDYNÓWM4074M 19200:02:4002:43:2903:33:5504:12:5904:32:32.4004:32:32.40+01:40:396:069.8
218ASŁANOWICZ Marcin 93WARSZAWAM4075M 19300:01:3802:49:4003:37:3904:14:2104:32:33.3004:32:33.30+01:40:406:069.8
219GRABOŚ Nina 357WARSZAWAK405K 2600:01:3902:49:4003:37:4004:14:2204:32:33.5004:32:33.50+01:40:406:069.8
220NIEWIECZERZAŁ Tomasz 359BEŁCHATÓWM2020M 19400:01:0802:32:2903:25:2904:11:0404:33:11.8004:33:11.80+01:41:196:079.8
221BOGDANOWICZ Beata 202BIEGOWY ŚWIATGDAŃSKK406K 2700:01:2102:46:4903:34:1904:13:3304:33:12.7004:33:12.70+01:41:206:079.8
222ALBIŃSKI Tomasz 593WARSZAWAM4076M 19500:02:1502:42:2703:36:5004:13:5504:33:20.5004:33:20.50+01:41:276:079.8
223ZYGMUNT Marcin 786ZYGABIEGAGRUDZIĄDZM4077M 19600:01:1202:38:1603:29:1904:12:3004:33:40.7004:33:40.70+01:41:486:089.8
224FOGEL Ewa 102PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓWTARNÓWK407K 2800:01:1602:38:4303:33:1104:13:5704:33:43.7504:33:43.75+01:41:516:089.8
225GUZIK Łukasz 518APTIV RUNNING TEAMŁYSOKANIEM3084M 19700:02:3802:51:2903:38:3404:14:2704:34:07.1004:34:07.10+01:42:146:089.8
226KOSMĘDA Piotr Michał 107WARSZAWAM4078M 19800:01:0902:46:1603:38:1304:16:1604:34:14.7504:34:14.75+01:42:226:089.8
227OCZOŚ Hubert 1136PRZEMYŚLM3085M 19900:01:1402:49:0603:36:0504:12:4704:34:24.8504:34:24.85+01:42:326:099.8
228DZIUBAŁA Karolina 812HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAK207K 2900:01:1302:43:4503:32:4204:14:2104:34:34.8004:34:34.80+01:42:426:099.7
229SKRZYPEK Sylwia 744KRAKÓWK3015K 3000:02:2202:47:3203:35:0604:14:3904:34:37.4004:34:37.40+01:42:446:099.7
230POWALISZ Dariusz 787BYDGOSZCZM4079M 20000:01:1202:38:3303:29:2104:12:4404:34:39.7004:34:39.70+01:42:476:099.7
231MASZEWSKA Agata 134KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAK3016K 3100:01:3502:49:5203:38:0804:16:2104:34:44.3004:34:44.30+01:42:516:099.7
232BUJALSKI Szymon 133KUZNIA TRIATHLONUPOZNANM4080M 20100:01:3202:49:5103:38:0804:16:2004:34:45.2004:34:45.20+01:42:526:099.7
233PELA Dariusz 369TMT TORUŃ SKY-TRANSŁUBIANKAM3086M 20200:01:2702:37:4603:28:1904:11:5604:35:03.1004:35:03.10+01:43:106:109.7
234KAJA Gracjan 871BYDGOŚCIENOWY BUCZEKM3087M 20300:01:1702:39:3103:29:3804:13:3704:35:22.2504:35:22.25+01:43:296:109.7
235WOŹNIAK Michał 719STAY INSANELUBLINM3088M 20400:01:0702:42:1203:35:2404:16:5804:37:03.4004:37:03.40+01:45:106:129.7
236SANNER Marcin 581GDYNIAM3089M 20500:01:0202:34:2803:28:3504:11:4704:37:17.4504:37:17.45+01:45:246:139.7
237CIUBA Paweł 333JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM4081M 20600:02:2402:50:2903:40:0104:17:4804:37:22.7004:37:22.70+01:45:306:139.6
238WIERNASZ Grzegorz 426KARCHER KROSNO CENTRUM SUCHODUŁKROSNOM4082M 20700:02:3502:47:1903:36:3404:17:4404:37:36.7004:37:36.70+01:45:446:139.6
239WĘGRZYN Krzysztof 438RESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYKRASNEM5015M 20800:02:1902:47:0603:36:1904:18:2804:38:23.8004:38:23.80+01:46:316:149.6
240CHOMICZ Martyna 269KRAKÓWK208K 3200:01:1302:46:5403:35:1204:16:4004:38:41.6504:38:41.65+01:46:496:149.6
241TROJNAR Damian 446KS JANUSZEŁAŃCUTM3090M 20900:01:4702:43:1403:37:1204:18:3404:38:47.7504:38:47.75+01:46:556:159.6
242PRYSZCZ Mirosław 295RUDA ŚLĄSKAM4083M 21000:02:1502:38:2203:36:1204:17:3504:38:51.1004:38:51.10+01:46:586:159.6
243MAJEWICZ Grzegorz 557MIECHÓWM4084M 21100:01:3602:40:4503:33:0704:16:0004:39:04.2004:39:04.20+01:47:116:159.6
244PRZEWŁOCKI Przemysław 732BOBROWICEM4085M 21200:02:5602:46:4503:34:1804:16:1804:39:14.5504:39:14.55+01:47:216:159.6
245DONIEC Marek 493WKURW_TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4086M 21300:02:1302:45:4103:35:5604:17:3004:39:24.7504:39:24.75+01:47:326:159.6
246TUCHOŁKA Marta 858POCO LOCOKROBIAK3017K 3300:01:4502:44:2803:37:3204:19:2104:39:50.0004:39:50.00+01:47:576:169.6
247CZAJKOWSKI Rafał 288EKOBIEGI/BBL WARSZAWA POLONEZWARSZAWAM4087M 21400:01:5102:50:3703:39:0904:19:3904:39:53.4504:39:53.45+01:48:006:169.6
248PORĘBA Eugeniusz 624MIECHÓWMIECHÓWM5016M 21500:01:3402:40:5403:32:3804:17:1104:40:29.9504:40:29.95+01:48:376:179.5
249ORLEWSKA Danuta 652ULTRAMARATON PODKARPACKIRZESZÓWK408K 3400:02:2002:49:4803:39:2704:19:4104:40:31.0504:40:31.05+01:48:386:179.5
250MIĄSKO Piotrek 453STANISŁAWÓWM2021M 21600:00:4002:43:1603:34:2204:19:0904:40:48.8504:40:48.85+01:48:566:179.5
251FILIPIAK Hieronim 421MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMM4088M 21700:01:5202:47:5603:38:1904:20:0004:41:00.6504:41:00.65+01:49:086:189.5
252WOJTANOWSKA Karolina 633DREMCHASER TEAMWETLINAK209K 3500:00:4102:41:4803:34:0704:17:1604:41:15.6004:41:15.60+01:49:236:189.5
253WILK Bartosz 151WILKI NA SZLAKUKRAKÓWM3091M 21800:01:0102:28:5203:31:4904:17:2404:41:30.0004:41:30.00+01:49:376:189.5
254MARCELA Marcin 188FAT MAMA'S SPORT CLUBBYTOMM4089M 21900:00:5402:46:5503:36:2104:18:4604:41:44.2504:41:44.25+01:49:516:199.5
255BAŁCHAN Krzysztof 64CPR RZESZÓWCZUDECM3092M 22000:00:5802:38:3003:31:5304:18:0604:41:59.7004:41:59.70+01:50:076:199.5
256NOWACKI Dawid 697KRYNICA-ZDRÓJM3093M 22100:03:0302:48:1103:37:2104:20:3804:42:16.0504:42:16.05+01:50:236:199.5
257PIECUCH Karolina 257LACHO TEAM/SKLEP BIEGACZAPRZEWORSKK3018K 3600:01:1202:47:1103:38:4304:19:2104:42:24.1004:42:24.10+01:50:316:199.5
258MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 622AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPYSKOWICEK3019K 3700:00:5202:45:2903:38:3304:21:0304:42:29.3504:42:29.35+01:50:366:209.5
259KONDZIOŁA Krzysztof 498PERFECT RUNNER LUBLIN / STAY INSANELUBLINM3094M 22200:01:2702:50:5503:44:0604:24:2204:43:01.0004:43:01.00+01:51:086:209.5
260SZYMAŁA Marcin 362KLUCZBORKM4090M 22300:00:5202:43:2903:36:0404:20:4304:43:05.4004:43:05.40+01:51:126:209.5
261KOZERA Waldemar 724KRAKOWM3095M 22400:01:1202:45:3203:39:1304:22:2704:44:08.6504:44:08.65+01:52:166:229.4
262ZAWADZKI Dariusz 835RADLINIOKI W BIEGURADLINM4091M 22500:02:2602:52:5403:49:1704:26:3804:44:22.9004:44:22.90+01:52:306:229.4
263ZAWADZKI Karol 68RADLINIOKI W BIEGURADLINM2022M 22600:02:2702:52:5503:49:2304:26:3804:44:23.3504:44:23.35+01:52:306:229.4
264STĘPIEŃ Wojciech 506GLIWICEM4092M 22700:02:2002:48:5803:40:3804:23:0804:44:41.5004:44:41.50+01:52:486:229.4
265WĘGIEL Bogdan 621BOLECHOWICEM4093M 22800:01:0502:49:5903:40:3304:23:2304:44:46.6004:44:46.60+01:52:546:239.4
266PAŃTAK Sławomir 6621DAPLOT JAROSŁAWBIAŁOBRZEGIM4094M 22900:02:0802:48:0803:38:3004:22:2304:45:00.9504:45:00.95+01:53:086:239.4
267ŻURAWSKI Sławomir 284PGB SPORTOWA PACZKAWARSZAWAM3096M 23000:01:4902:57:3403:44:4004:25:1804:45:05.3004:45:05.30+01:53:126:239.4
268ORŁOWSKI Jakub 870WROCŁAWM3097M 23100:01:3702:50:5003:45:3104:25:1404:45:11.7004:45:11.70+01:53:196:239.4
269BUCZYŃSKI Radosław 731NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3098M 23200:02:1102:46:2203:40:2304:23:0704:45:12.9504:45:12.95+01:53:206:239.4
270SARKOWICZ Adam 708GLIWICEM5017M 23300:01:4802:51:4903:41:4004:22:5304:45:31.6004:45:31.60+01:53:396:249.4
271CZAPLA Arkadiusz 190BYTOMM4095M 23400:00:5402:46:5603:40:1104:22:3204:45:34.3004:45:34.30+01:53:416:249.4
272CHARKOT Sławomir 485BIEGUSIEM.PLKRASNYSTAWM4096M 23500:02:4102:49:2003:41:1804:25:4104:45:46.8004:45:46.80+01:53:546:249.4
273KALBARCZYK Wojciech 262ADIDAS RUNNERS WARSZAWAWARSZAWAM3099M 23600:01:3102:51:5903:47:0504:25:3804:46:03.1004:46:03.10+01:54:106:249.4
274MODRZEJEWSKI Adam 266KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWAWARSZAWAM30100M 23700:01:3102:51:5803:47:0504:25:4004:46:03.1004:46:03.10+01:54:106:249.4
275SURDACKI Mateusz 837NAŁĘCZÓWM30101M 23800:00:5502:52:2303:43:4404:26:2404:46:36.0504:46:36.05+01:54:436:259.3
276WIĄCEK Krzysztof 791DRUKARNIA MADASMILANÓWEKM5018M 23900:01:3302:54:0103:45:1404:26:5504:46:49.5004:46:49.50+01:54:566:259.3
277GÓRSKI Mateusz 773BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAM30102M 24000:01:2102:45:5803:43:5204:26:4504:46:53.8504:46:53.85+01:55:016:259.3
278SZOTA Robert 256SMT SZCZECINSZCZECINM30103M 24100:01:1902:58:4503:53:0804:29:2004:46:54.7504:46:54.75+01:55:026:259.3
279KĘDZIOR Michał 524DRUŻYNA SZPIKURZESZÓWM30104M 24200:02:2202:56:5503:44:3904:26:4004:47:02.4004:47:02.40+01:55:096:269.3
280SERAFIN Paulina 508RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK3020K 3800:01:1402:51:4203:42:3104:27:0104:47:22.5004:47:22.50+01:55:296:269.3
281ĆWIĄKAŁA Halina 563SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOK409K 3900:01:2502:51:2203:43:1504:26:5804:47:45.9004:47:45.90+01:55:536:279.3
282LIK Marek 458CHEŁM BIEGACHEŁMM5019M 24300:01:1102:45:3303:44:0404:26:1004:47:51.3004:47:51.30+01:55:586:279.3
283BOCHENEK Paweł 727WKURW_TEAMWARSZAWSAM30105M 24400:01:2802:45:2903:40:0804:25:1004:48:00.2004:48:00.20+01:56:076:279.3
284WICZUK Michał 283MIŃSK MAZOWIECKIM30106M 24500:00:4002:42:5603:38:5704:25:5104:48:01.0504:48:01.05+01:56:086:279.3
285OSTROWSKI Łukasz 683MIELECM30107M 24600:01:1902:38:0703:33:2404:22:2404:48:01.8504:48:01.85+01:56:096:279.3
286PAWLIKOWSKI Bogusław 531BRAKKATOWICEM5020M 24700:02:0002:55:4503:46:2904:27:0104:48:02.3004:48:02.30+01:56:096:279.3
287KOCOT Sebastians 364SOSNOWIECM30108M 24800:02:0502:55:4803:47:0604:27:1704:48:05.0004:48:05.00+01:56:126:279.3
288HOŁODY Grzegorz 658WARSZAWAM30109M 24900:01:3802:56:3003:44:3904:27:4704:48:22.4504:48:22.45+01:56:296:279.3
289ŚLIWIŃSKI Andrzej 324MIECHÓWM603M 25000:01:3302:42:3303:40:2604:28:2804:48:24.0504:48:24.05+01:56:316:279.3
290DORSZ Beata 226SOPOTK4010K 4000:01:2602:55:1903:47:4904:28:2604:48:29.4504:48:29.45+01:56:366:289.3
291WÓJCIK Julian 709SZWLA STARGARDSTARGARDM604M 25100:00:5502:56:5403:46:0504:28:2904:48:32.4004:48:32.40+01:56:396:289.3
292SIKORA Michał 17PUŁAWYM4097M 25200:01:1402:54:2303:46:3604:29:0204:48:46.6004:48:46.60+01:56:546:289.3
293KŁOS Paweł 725LUBLINM4098M 25300:01:3902:53:1203:45:2104:26:4104:48:51.3004:48:51.30+01:56:586:289.3
294PILICHOWSKI Wojciech 739GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓWBIAŁYSTOKM4099M 25400:02:3102:50:1503:46:4704:29:0004:49:14.7004:49:14.70+01:57:226:299.3
295BOGUSZ Bartosz 387KRAKÓWM40100M 25500:01:2102:51:1103:42:1404:27:0504:49:21.4504:49:21.45+01:57:286:299.2
296LANGNER Maurycy 781DĄBROWA GÓRNICZAM40101M 25600:01:5202:49:4903:46:3204:29:1604:49:40.1504:49:40.15+01:57:476:299.2
297ZAJDEL Sławomir 489MRÓWKA JAROSŁAW ACTIVE TEAMJAROSŁAWM40102M 25700:01:2702:56:3203:46:2504:29:2804:49:52.9504:49:52.95+01:58:006:299.2
298TUROSZ Zbigniew 346LEŻAJSKM5021M 25800:01:1802:51:2303:44:5804:28:3304:50:11.4004:50:11.40+01:58:186:309.2
299URBANOWICZ Andrzej 723MS CONSULTINGZABIERZÓWM40103M 25900:02:0402:52:0503:44:4604:28:1004:50:14.7504:50:14.75+01:58:226:309.2
300RUTA Mikołaj 695KRAKÓWM40104M 26000:02:1002:52:2003:44:4704:28:1304:50:16.3504:50:16.35+01:58:236:309.2
301CHWALISZEWSKI Jarosław 839NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40105M 26100:02:2102:52:4003:45:5004:29:2504:50:40.4004:50:40.40+01:58:476:319.2
302JANICKI Tomasz 13821DAPLOT JAROSŁAWJAROSŁAWM30110M 26200:02:0902:54:0303:47:0304:29:2404:50:47.3504:50:47.35+01:58:546:319.2
303NOWICKI Artur 564KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM2023M 26300:01:1002:55:4403:48:5304:30:3204:51:03.0004:51:03.00+01:59:106:319.2
304BZDYRA Michał 342POTOK GÓRNYM30111M 26400:02:5602:55:5403:51:0804:32:3204:51:03.7004:51:03.70+01:59:116:319.2
305STOJANOWSKI Dawid 556RUNHOGS TYCHYTYCHYM30112M 26500:01:2903:03:5603:51:1204:31:2304:51:06.0504:51:06.05+01:59:136:319.2
306LEŚNIAK Dariusz 38SZCZECINM5022M 26600:00:5902:48:0903:46:3004:29:1204:51:21.4004:51:21.40+01:59:286:319.2
307STRZELECKI Dawid 603TEAM SPIRITTORUŃM30113M 26700:01:3502:49:2903:40:3504:26:4604:52:03.4504:52:03.45+02:00:106:329.2
308WOJNAROWICZ Tomasz 259SPARTANIEDIECIĄ/OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAM30114M 26800:02:0902:38:2003:46:3404:29:4804:52:11.4004:52:11.40+02:00:186:339.2
309KRAWCZYK Łukasz 214BUDAGO.PLBRZOZÓWKAM30115M 26900:01:2602:57:5603:47:1504:30:2604:52:21.2004:52:21.20+02:00:286:339.2
310ZAJĄC Józef 856JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁROKIETNICAM40106M 27000:02:2402:50:3103:46:1404:31:0104:52:36.2004:52:36.20+02:00:436:339.1
311KRAWCZAK Kamil 669BIEGUSIEM.PLRADOMM30116M 27100:02:3903:01:4803:52:4704:33:0604:52:40.8004:52:40.80+02:00:486:339.1
312DULĘBA Tomasz 664RZESZÓWM40107M 27200:01:4202:54:5703:49:0204:32:0104:52:51.2504:52:51.25+02:00:586:339.1
313TOMIK Małgorzata 385WWW.BERSERK-SKLEP.PLKRAKÓWK2010K 4100:00:5302:54:2003:46:2004:28:4804:52:56.0504:52:56.05+02:01:036:349.1
314NIENADOWSKA Beata 380ELAKTYWNIELBLĄGK502K 4200:01:1402:59:0303:51:2204:32:0904:52:58.9004:52:58.90+02:01:066:349.1
315WYRZYKOWSKI Andrzej 537BIEGOWYSWIAT.PLGDAŃSKM5023M 27300:01:2502:52:0703:53:3604:32:3904:53:07.6504:53:07.65+02:01:156:349.1
316FOGT-KLOCKOWSKA Monika 529KLOCKI GDYNIAGDYNIAK4011K 4300:01:2502:52:0703:53:3004:32:4004:53:10.2504:53:10.25+02:01:176:349.1
317SZANIECKI Piotr 494NIESTACHÓWM40108M 27400:01:5402:56:5103:49:2004:31:4304:53:24.8004:53:24.80+02:01:326:349.1
318MAŁECKI Tomasz 555MAŁE CYCKIBYTOMM40109M 27500:00:4802:56:1003:51:2904:33:1004:53:25.6004:53:25.60+02:01:336:349.1
319MAŁECKA Anna 554MAŁE CYCKIBYTOMK4012K 4400:00:4902:56:0903:51:2904:33:0904:53:25.8004:53:25.80+02:01:336:349.1
320KANDEFER Marcin 245IDEORZESZÓWM30117M 27600:01:5702:55:1303:51:0804:33:0404:53:28.8004:53:28.80+02:01:366:349.1
321SADY Sebastian 222OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM40110M 27700:01:5102:55:3103:48:5904:33:0104:53:29.4004:53:29.40+02:01:366:349.1
322WAWRZAK Ryszard 238NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40111M 27800:01:4702:48:1203:46:5004:31:2204:53:37.1004:53:37.10+02:01:446:359.1
323KALANDYK Wojciech 654TURLAM SIĘ DO METYRZESZÓWM30118M 27900:02:5503:00:3403:52:3504:32:5304:53:43.1504:53:43.15+02:01:506:359.1
324LIS Marek 88CYBULICE MAŁEM40112M 28000:03:0603:05:4703:57:3904:35:3904:54:10.3504:54:10.35+02:02:176:359.1
325ABRAHAMOWICZ Jakub 681RYBNIKM30119M 28100:02:4502:54:5903:47:2904:32:1004:54:15.4004:54:15.40+02:02:226:359.1
326GAWLEWICZ Krystyna 281SANOKK3021K 4500:02:0602:55:4103:53:1304:33:5204:54:31.6504:54:31.65+02:02:396:369.1
327GAWLEWICZ Tomasz 282SANOKM40113M 28200:02:0602:55:4403:53:1204:33:5204:54:31.9004:54:31.90+02:02:396:369.1
328MACIĄG Michał 372BIEGUSIEM.PLDĘBLINM40114M 28300:02:4103:01:4903:52:4804:33:5404:54:44.2004:54:44.20+02:02:516:369.1
329KOZIOŁ Weronika 585KROSNOK2011K 4600:01:1102:53:2303:53:4404:34:4404:54:45.3504:54:45.35+02:02:526:369.1
330KISIAŁA Filip 162LACHO TEAMKRAKÓWM30120M 28400:01:5802:50:3203:45:2204:33:0204:55:26.0504:55:26.05+02:03:336:379.1
331MĄKINIA Wawrzyniec 510MOVE YOUR AZZ!!POZNAŃM40115M 28500:02:0303:01:4303:49:5004:32:1304:55:38.1504:55:38.15+02:03:456:379.1
332TUTKA Maksymilian 447KS JANUSZELEŻAJSKM30121M 28600:01:4702:50:2403:47:0004:32:4604:55:54.6004:55:54.60+02:04:026:389
333SEKUŁA Piotr 335MILANÓWEKM30122M 28700:02:5502:56:0303:49:2104:32:5804:56:02.0004:56:02.00+02:04:096:389
334MALIK Grzegorz 390PRZEMYŚLPRZEMYŚLM30123M 28800:02:3102:52:1504:00:0204:35:5904:56:18.3504:56:18.35+02:04:256:389
335CHMURKO Michał 479ŻERNICAM30124M 28900:02:4602:55:4603:54:2504:35:3704:56:19.3504:56:19.35+02:04:266:389
336WYROBA Wojciech 822KRAKÓWM30125M 29000:01:2402:38:2003:38:5404:27:0904:56:33.9504:56:33.95+02:04:416:389
337CZERWIENKO Mateusz 760WARSZAWAM2024M 29100:01:5202:42:5803:49:4404:34:0104:56:43.4004:56:43.40+02:04:506:399
338GAWRON Tomasz 375LUBSKOM30126M 29200:01:1702:48:3003:49:1404:34:2604:56:54.3504:56:54.35+02:05:016:399
339KŁOSIŃSKI Rafał 148RACE FIGHTERDĘBE WIELKIEM40116M 29300:00:4102:43:1603:46:2804:34:4304:57:03.4004:57:03.40+02:05:106:399
340PŁOMIŃSKI Marcin 718WKURW TEAM/ŁÓDŹ RUNNING TEAMSKOTNIKIM40117M 29400:02:0902:55:3503:53:5504:36:3504:57:17.4504:57:17.45+02:05:246:399
341KURZAJ Aleksandra 306WGD RUNŁÓDŹK3022K 4700:02:0902:55:3603:53:5504:36:3604:57:18.2504:57:18.25+02:05:256:399
342MACKIEWICZ Roman 197ŁÓDŹ RUNNING TEAMŁÓDŹM5024M 29500:02:0802:55:3603:53:5504:36:3604:57:18.4504:57:18.45+02:05:256:399
343MAŁECKI Michał 714EDC RUNNERSOŻARÓW MAZOWIECKIM40118M 29600:01:0602:52:3203:51:0904:34:5504:57:30.4004:57:30.40+02:05:376:409
344IWANEK Sebastian 728BIEGUSIEM.PLRYKIM30127M 29700:01:0802:51:4303:45:1304:30:1204:58:16.6004:58:16.60+02:06:246:419
345ZIEBURA Jacek 639TOWAROWE.PLKRAKÓWM40119M 29800:01:1902:54:1503:56:0004:36:5704:58:22.0004:58:22.00+02:06:296:419
346ORŁOWSKI Radosław 160#KASZANIENAMOKA BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM40120M 29900:03:1103:08:3803:58:1704:38:5304:58:28.4004:58:28.40+02:06:356:419
347JURKOWSKI Michał 484OLSZTYNM40121M 30000:02:3803:05:5903:57:1504:38:5004:58:44.4504:58:44.45+02:06:516:419
348DYLEWSKI Paweł 623FIZJO-SPORT ŁĘCZNAŁĘCZNAM40122M 30100:01:1602:55:5703:50:1504:36:3104:58:53.4504:58:53.45+02:07:006:429
349KOŁODZIEJCZYK Maciej 618FIZJO-SPORT ŁĘCZNAŁĘCZNAM40123M 30200:01:1702:50:2703:47:3804:36:3204:58:55.1004:58:55.10+02:07:026:429
350PIETRZAK Mariusz 325WARSZAWAM40124M 30300:02:4003:00:0603:53:0804:37:5404:59:03.6004:59:03.60+02:07:116:428.9
351SZCZUR Iwona 125NOWA DĘBAK4013K 4800:02:1503:05:4703:57:5804:39:2204:59:37.6004:59:37.60+02:07:456:438.9
352SZPULARZ Adam 776KĄTY WROCŁAWSKIEM30128M 30400:01:1602:59:1903:51:4904:36:0504:59:38.8004:59:38.80+02:07:466:438.9
353GĘBKA Małgorzata 777KĄTY WROCŁAWSKIEK3023K 4900:01:1802:58:5103:51:4804:36:0504:59:38.9004:59:38.90+02:07:466:438.9
354KUSION Anna 61TARNÓWK503K 5000:01:0302:57:4003:53:5804:38:1204:59:42.0504:59:42.05+02:07:496:438.9
355WOJCIECHOWSKI Tomasz 146WARSZAWAM30129M 30500:02:1902:49:3003:51:3804:36:5004:59:43.0504:59:43.05+02:07:506:438.9
356KRÓLIKOWSKI Andrzej 483LUBLINM40125M 30600:01:4302:59:0403:53:0304:38:1904:59:48.6004:59:48.60+02:07:566:438.9
357DONIEC Sebastian 91WWW.ADWOKATDONIEC.PLJASŁOM30130M 30700:01:4702:54:5003:51:3604:38:0305:00:05.3505:00:05.35+02:08:126:438.9
358NIEGOWSKI Tomasz 270KRAKÓWM2025M 30800:01:1302:59:2503:57:5404:40:3405:00:05.4005:00:05.40+02:08:126:438.9
359WAJCOWICZ Witold 45POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM40126M 30900:02:0302:55:4003:53:0904:36:4905:00:09.5505:00:09.55+02:08:166:438.9
360GAWORECKI Tomasz 36RUN ENERGY CLUBSANOKM30131M 31000:02:0502:55:4603:53:1104:36:4905:00:10.5505:00:10.55+02:08:176:438.9
361LEŚNIAK-POPIEL Marta 97POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK4014K 5100:02:0402:55:4003:53:1004:36:4905:00:11.3005:00:11.30+02:08:186:438.9
362KWIECIEŃ Krzysztof 8054K TEAM TARNÓWTARNÓWM40127M 31100:02:5703:06:0403:57:1804:38:1805:00:14.9505:00:14.95+02:08:226:438.9
363SROKA Zbigniew 552SKRZYSZÓWM40128M 31200:02:5703:01:1003:54:3104:38:1805:00:15.4005:00:15.40+02:08:226:438.9
364SAMUŚ Dariusz 354SPARTAN RACE TRAINING GROUPRZESZÓWM30132M 31300:01:5502:55:0003:54:3704:39:3605:00:33.5005:00:33.50+02:08:406:448.9
365URBANEK Małgorzata 844WAPIENICKI TEAMBIELSKO BIAŁAK4015K 5200:02:4402:59:1003:55:3004:39:3405:00:51.0005:00:51.00+02:08:586:448.9
366WOŁOSZYN Ryszard 845PIZUNY ROZTOCZEWSCHODNIEM5025M 31400:02:4402:59:0403:55:2904:39:3205:00:51.3505:00:51.35+02:08:586:448.9
367JEDLIŃSKI Bartosz 67MARATOŃCZYK DĘBICABRZEŹNICAM40129M 31500:01:3802:55:3603:53:1004:39:2205:00:54.3505:00:54.35+02:09:016:448.9
368KAWALEC Grzegorz 514TYCZYNM30133M 31600:01:5702:55:1403:51:1104:35:4405:01:24.3005:01:24.30+02:09:316:458.9
369GAWRON Marcin 155IDEONOWY BOREKM30134M 31700:01:5702:55:1403:51:0904:35:4405:01:24.5005:01:24.50+02:09:316:458.9
370NIEDZIELA Marcin 189BYTOMM40130M 31800:00:5702:54:5003:49:2204:37:2205:01:30.6005:01:30.60+02:09:386:458.9
371JAROSZ JARSZEWSKI Mateusz 195WARSZAWAM30135M 31900:02:0202:50:2003:46:4104:35:3505:01:35.0005:01:35.00+02:09:426:458.9
372FIECEK Paweł 268ŚWINKI TRZYKRAKÓWM30136M 32000:02:2403:09:0704:03:2904:43:4205:01:50.6005:01:50.60+02:09:586:468.9
373RĘKAS Michał 277RAPTOWNIKRAKÓWM30137M 32100:02:2303:09:0804:03:2704:43:4205:01:50.8005:01:50.80+02:09:586:468.9
374STASIEWICZ Jacek 178WSCHODNIA SIŁABIAŁYSTOKM40131M 32200:02:3803:02:0503:59:1204:41:0805:01:53.2005:01:53.20+02:10:006:468.9
375MACHLARZ Mateusz 736SRTG RZESZÓWRZESZÓWM2026M 32300:01:5802:55:0003:54:3704:39:3605:02:05.4505:02:05.45+02:10:126:468.9
376DOMIN Bartosz 512COLLEGIUM MEDICUM UJZAGÓRZEM30138M 32400:01:1702:54:0503:56:4104:39:5405:02:06.3505:02:06.35+02:10:136:468.9
377KŁOSOWSKI Karol 63LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓWM30139M 32500:01:4805:02:17.0005:02:17.00+02:10:246:468.9
378BLACHA Agata 445BIŁGORAJBIŁGORAJK3024K 5300:01:2902:59:5103:55:2304:39:5205:02:28.6505:02:28.65+02:10:366:468.8
379GONTARZ Aleksandra 566BIŁGORAJK3025K 5400:01:2802:59:5103:55:2404:39:5205:02:28.8005:02:28.80+02:10:366:468.8
380DĄBROWSKA Katarzyna 227HUTNIK WARSZAWAPIASECZNOK3026K 5500:02:3603:03:3704:02:0904:42:0105:02:42.1005:02:42.10+02:10:496:478.8
381GŁOWACKI Andrzej 631DOWÓDZTWO WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJLEGIONOWOM40132M 32600:02:4503:04:1903:55:4204:39:2505:02:48.9005:02:48.90+02:10:566:478.8
382ROBAK Jarosław 540NIESTACHOWM40133M 32700:01:5402:56:5203:49:2404:37:5705:02:55.0005:02:55.00+02:11:026:478.8
383WOJCIECHOWSKI Krzysztof 463ŁAŃCUTM40134M 32800:01:3402:56:3903:53:4004:39:2605:03:26.3005:03:26.30+02:11:336:488.8
384PREISNER Remigiusz 351PRZEMYŚLM30140M 32900:02:4702:53:2903:53:2804:40:0805:03:33.2505:03:33.25+02:11:406:488.8
385BABIJ Jakub 861SPOKOJNA GŁOWAWROCŁAWM30141M 33000:02:4002:54:0903:53:0304:39:4705:03:36.0505:03:36.05+02:11:436:488.8
386HOWIL Waldemar 176WWW.BIEGOWEKAIZEN.PLGRYFINOM40135M 33100:02:3102:57:3303:56:3104:41:1205:03:39.1505:03:39.15+02:11:466:488.8
387JEŻOWSKI Jacek 436WW TEAMLUBLINM40136M 33200:01:1402:59:0903:52:3204:40:3005:04:02.8505:04:02.85+02:12:106:498.8
388LICHA Paulina 810ZABORZEK2012K 5600:01:1302:49:3503:52:2104:40:5305:04:06.5005:04:06.50+02:12:136:498.8
389DZIAMSKI Ryszard 462CHORZÓWM40137M 33300:02:4203:08:2303:59:5304:42:3605:04:18.1005:04:18.10+02:12:256:498.8
390PROCHERA Damian 6167LEŻAJSKM30142M 33400:02:3902:59:0104:04:3004:46:0105:04:19.4005:04:19.40+02:12:266:498.8
391STEC Iwona 487WILKOWICEK2013K 5700:02:3903:05:1403:59:3804:43:1205:04:30.3505:04:30.35+02:12:376:498.8
392LEDWOLORZ Anna 309KS KANAŁEK / VEGE RUNNERSWARSZAWAK3027K 5800:01:3103:02:1503:59:2304:42:5105:05:11.6505:05:11.65+02:13:196:508.8
393NOWOMIEJSKI Marcin 343MINSK MAZOWIECKIM40138M 33500:02:5102:53:0703:50:1204:39:5105:05:33.3505:05:33.35+02:13:406:518.8
394SMOLUCH Ryszard 625ZAMOŚĆM40139M 33600:01:2902:55:5503:51:3704:41:2005:05:36.3005:05:36.30+02:13:436:518.8
395BANASZAK Maciej 648WARSZAWAM30143M 33700:02:2002:55:3403:52:4204:40:1305:05:36.7005:05:36.70+02:13:446:518.8
396FIREK Rafał 167LACHO TEAMKRAKÓWM40140M 33800:02:0303:00:4203:59:0504:42:3505:05:37.8005:05:37.80+02:13:456:518.8
397SENDEROWSKI Jakub 653FC REKINJAWORZNOM30144M 33900:02:2302:56:0103:52:4204:34:4105:05:42.6005:05:42.60+02:13:506:518.8
398STEFANSKI Pawel 638BRUSSELSM30145M 34000:02:2102:56:3403:53:0604:34:4205:05:43.5505:05:43.55+02:13:506:518.8
399ZAKRZEWSKI Marek 471ALEDOBRE.PLWARSZAWAM40141M 34100:01:5103:00:0603:55:2904:43:0905:05:53.5005:05:53.50+02:14:006:518.7
400TRYNIECKI Krzysztof 469LUBACZÓWLUBACZÓWM40142M 34200:00:5702:44:0103:46:0604:35:0305:06:10.8005:06:10.80+02:14:186:518.7
401OBROŚLAK Grzegorz 470TRAPER-BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓWM40143M 34300:00:5702:44:0103:46:0404:38:2005:06:10.9505:06:10.95+02:14:186:518.7
402APANOWICZ Angelika 318WARSZAWAK4016K 5900:01:5303:08:0104:03:5704:46:1205:06:22.2505:06:22.25+02:14:296:528.7
403KOPEĆ Karol 505WARSZAWAM40144M 34400:01:3403:08:1904:06:1204:46:2205:06:34.0005:06:34.00+02:14:416:528.7
404FOGEL Janusz 103PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓWTARNÓWM40145M 34500:01:4703:02:2103:59:1504:43:3105:06:40.3005:06:40.30+02:14:476:528.7
405KORS Justyna 442WARSZAWAK3028K 6000:01:5903:14:2404:07:2404:47:4305:06:44.6005:06:44.60+02:14:526:528.7
406CISZYŃSKI Marek 405START KATOWICEKATOWICEM5026M 34600:01:5103:04:2704:04:1204:46:5005:06:51.7005:06:51.70+02:14:596:528.7
407MYGA Michał 254HEARTLESSKATOWICEM30146M 34700:03:0103:09:4904:07:0004:47:2505:07:00.8005:07:00.80+02:15:086:538.7
408MYGA Anna 255HEARTLESSKATOWICEK3029K 6100:03:0103:09:4904:07:0104:47:2605:07:04.7505:07:04.75+02:15:126:538.7
409BUCZKOWSKA Sylwia 838-K2014K 6200:01:4503:02:2403:56:5604:43:3005:07:21.6005:07:21.60+02:15:296:538.7
410MAZURKIEWICZ Bartłomiej 461MARATON ZAPOROWY TEAMSANOKM2027M 34800:02:0303:04:2604:04:1304:47:4405:07:23.8005:07:23.80+02:15:316:538.7
411WESTER Mieczyslaw 601NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40146M 34900:02:2603:07:4004:01:5604:45:4905:07:27.2505:07:27.25+02:15:346:538.7
412WĘGRZYŃSKI Paweł 263ITMBWKRAKÓWM30147M 35000:01:2003:01:1404:02:2304:45:5805:07:28.8005:07:28.80+02:15:366:538.7
413MURAWICZ Grzegorz 768PODLESIEPODLESIEM5027M 35100:02:2503:14:2204:02:5104:45:3105:07:45.3005:07:45.30+02:15:526:548.7
414DRWIĘGA Beata 307POZYTYWANIE ZABIEGANI SANOKSANOKK4017K 6300:02:0203:04:2804:04:1304:46:5005:07:48.8005:07:48.80+02:15:566:548.7
415PORĘBSKI Zbigniew 413QUATTROALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5028M 35200:01:0403:01:5004:00:1504:46:4805:07:55.7005:07:55.70+02:16:036:548.7
416GĘBCZYŃSKI Paweł 628GLIWICEM30148M 35300:02:2203:03:4903:58:5304:43:4205:07:57.9505:07:57.95+02:16:056:548.7
417MAREK Wojciech 748CELUJ W ZDROWIEKRAKÓWM40147M 35400:02:4703:02:2603:57:5204:45:2705:08:38.6005:08:38.60+02:16:466:558.7
418HAJDO Robert 297BKB VICTORIABRZESKOM40148M 35500:02:4103:01:5604:00:3204:47:2705:08:49.6005:08:49.60+02:16:576:558.7
419MOTYKA Artur 673TARNÓWM40149M 35600:01:1503:05:5103:59:0804:46:0905:09:05.9005:09:05.90+02:17:136:558.7
420CHUDZICKI Łukasz 320ŁOMIANKIM30149M 35700:02:4403:07:5404:02:5204:46:4405:10:04.0505:10:04.05+02:18:116:578.6
421BARAŃSKI Michał 193WARSZAWAM40150M 35800:01:1103:01:2204:00:4404:46:2505:10:24.7005:10:24.70+02:18:326:578.6
422WOJTOWICZ-SANDER Sylwia 873POŁUDNIOWA POLSKA BIEGARZESZÓWK2015K 6400:02:1703:10:4604:10:1304:50:2105:10:35.6005:10:35.60+02:18:436:578.6
423SIKORA-KOŁODZIEJ Irmina 454POŁUDNIOWA POLSKA TEAMPRZEMYŚLK3030K 6500:02:1703:10:4604:10:1504:50:2105:10:35.8505:10:35.85+02:18:436:578.6
424ŻELAZNY Judyta 490MRÓWKA JAROSŁAW ACTIVE TEAMJAROSŁAWK4018K 6600:01:2803:05:1504:04:2604:49:0205:11:03.2505:11:03.25+02:19:106:588.6
425SEREDA Joanna 434ŁOMIANKIK2016K 6700:01:5803:14:2404:07:2104:49:1805:11:10.1505:11:10.15+02:19:176:588.6
426PUZIO Waldemaar 500KB MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM605M 35900:01:3603:12:2504:06:1904:49:0805:11:31.3505:11:31.35+02:19:386:598.6
427MANTYCKI Rafał 737HUSARIA RACE TEAMLUBLINM2028M 36000:02:4403:04:1404:02:3004:48:5105:11:46.4005:11:46.40+02:19:536:598.6
428ŻYNDA Jan 620FUNDACJA KIERUNEK ULTRASUWAŁKIM40151M 36100:01:1803:08:4704:01:5104:48:2505:11:48.2505:11:48.25+02:19:556:598.6
429BRZOZOWSKA Anna 394PKS GALOPUJĄCA SOCZEWICA / KRASNYSTAW BIEGAKRASNYSTAWK4019K 6800:01:5202:56:5003:56:2904:46:2205:11:54.6505:11:54.65+02:20:026:598.6
430BRZOZOWSKI Armand 395PKS GALOPUJĄCA SOCZEWICAKRASNYSTAWM40152M 36200:01:5202:56:5003:56:3004:46:2505:11:54.6505:11:54.65+02:20:026:598.6
431SOBEL Adrian 795BIEGIEM PRZEZ GÓRY - RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30150M 36300:01:1002:53:5704:00:4204:46:0705:11:56.7505:11:56.75+02:20:046:598.6
432TESZNER Adrian 804RUN TEAM PAWŁOWICEMIZERÓWM2029M 36400:01:1002:53:5704:00:4204:46:0805:11:57.1005:11:57.10+02:20:046:598.6
433WILKOS Marcin 582UCHANIEM40153M 36500:02:4203:04:1804:00:4604:48:0105:12:17.2005:12:17.20+02:20:247:008.6
434ZARĘBA Anna 863DĄBROWA CHERUBINYK2017K 6900:02:0903:01:2804:01:5104:49:0605:12:25.3505:12:25.35+02:20:327:008.6
435KORBUT Radosław 334KONIUCHYSIEDLCEM30151M 36600:02:3503:03:3904:02:0904:48:3205:12:26.9005:12:26.90+02:20:347:008.6
436BIJOŚ Mirosław 431GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM30152M 36700:01:2303:04:3704:02:2504:48:3105:12:31.1505:12:31.15+02:20:387:008.6
437SZUPUŁA Wojciech 846RYSIANKA TEAM RACEWARSZAWAM40154M 36800:01:3003:05:4904:02:5404:48:5905:13:00.2005:13:00.20+02:21:077:018.5
438PAWLUS Paweł 298ŻYWIECM30153M 36900:01:3003:05:3904:02:5704:48:2905:13:02.0005:13:02.00+02:21:097:018.5
439SZYPUŁA Michał 191OLZA CIESZYNCIESZYNM30154M 37000:01:3003:05:4804:02:5504:48:5905:13:05.2005:13:05.20+02:21:127:018.5
440JAKUBOWSKI Leszek 629NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPAPROĆM40155M 37100:02:2903:03:3504:05:3504:50:0405:13:08.9005:13:08.90+02:21:167:018.5
441RAKOCZY Paweł 183MILANÓWEKM40156M 37200:01:3402:55:0603:59:1104:45:4605:13:18.0505:13:18.05+02:21:257:018.5
442CHUDECKI Andrzej 417WARSZAWAM30155M 37300:01:3503:08:2104:06:1204:51:1105:13:23.9505:13:23.95+02:21:317:018.5
443ŚLEDZIOWSKI Andrzej 242LACHO TEAMKRAKÓWM40157M 37400:02:0003:03:4104:08:5204:51:1805:13:27.2505:13:27.25+02:21:347:018.5
444GŁOWACKI Mateusz 632WIELISZEW HERON TEAMLEGIONOWOM2030M 37500:02:4803:18:0704:11:1404:53:1005:13:39.8505:13:39.85+02:21:477:018.5
445HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 874NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMPOTOKK3031K 7000:01:2903:02:2003:57:5904:48:0805:14:11.0005:14:11.00+02:22:187:028.5
446KACZMARCZYK Piotr 643KAMARAK GLOBERUNNERSKRAKÓWM30156M 37600:01:1802:59:3404:03:1604:49:3105:14:11.0005:14:11.00+02:22:187:028.5
447SŁOBODA Elżbieta 422RUNSŁOBODANUSTRZYKI DOLNEK3032K 7100:02:3503:09:1104:08:2404:52:0605:14:40.9005:14:40.90+02:22:487:038.5
448CZUBA Michał 361LIGOTA ZAMECKAM30157M 37700:00:5503:09:4704:09:0604:53:2705:14:44.1505:14:44.15+02:22:517:038.5
449NIEDZIELA Paweł 836TIM TIRIM TEAMLUBLINM30158M 37800:02:2203:08:2204:02:3404:49:0405:14:51.2005:14:51.20+02:22:587:038.5
450SOKOŁOWSKA Agnieszka 86STARACHOWICEK3033K 7200:02:3303:10:4704:05:2504:51:4005:14:55.9505:14:55.95+02:23:037:038.5
451MYŚLIŃSKA Anna 503BIEGAM BO LUBIĘ POLONEZWARSZAWAK4020K 7303:17:4604:11:4704:54:1905:15:11.6505:15:11.65+02:23:197:048.5
452KOKOT Roman 701MB AEROSPACE / AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM30159M 37900:02:4603:10:0204:05:2804:51:4805:15:13.4005:15:13.40+02:23:207:048.5
453PESZEK Bogdan 520WKURW_TEAMDYNÓWM40158M 38000:02:4403:10:0204:05:3404:51:4805:15:13.6005:15:13.60+02:23:217:048.5
454TWORZYDŁO Michał 646WKURW_TEAMDYNÓWM2031M 38100:02:4203:10:0104:05:2904:51:4905:15:14.3005:15:14.30+02:23:217:048.5
455GWIZDAK Bartosz 821WATER TEAMBOGUCHWAŁAM30160M 38200:01:2403:04:1504:03:3104:51:0205:15:19.7505:15:19.75+02:23:277:048.5
456HABA Konrad 868KZBKRAKÓWM30161M 38300:02:5003:05:5904:05:2104:52:0405:15:33.2505:15:33.25+02:23:407:048.5
457NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 231POZYTYWNIEZABIEGANI SANOKSANOKK4021K 7400:02:0303:09:1104:06:5504:53:5805:15:35.2005:15:35.20+02:23:427:048.5
458DROBOT Piotr 348POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM40159M 38400:02:0303:09:1204:06:5404:53:5805:15:35.6505:15:35.65+02:23:437:048.5
459POLAŃSKI Paweł 573#KASZANIENAMOKAGDAŃSKM30162M 38500:03:1203:08:3904:07:2604:52:1205:15:37.1505:15:37.15+02:23:447:048.5
460WIĘCZKOWSKI Wojciech 57OD_CIENIASA_DO_ULTRASAWARSZAWAM40160M 38600:02:2703:04:4004:04:4504:52:2605:15:49.1505:15:49.15+02:23:567:048.5
461CYRAN Grzegorz 104AILLERONKRACZKOWAM40161M 38700:02:5303:03:4504:02:3204:52:0805:17:10.6005:17:10.60+02:25:187:068.4
462KOWALCZYK Bartłomiej 592WARSAWM2032M 38803:05:0304:03:3304:52:1705:17:53.6005:17:53.60+02:26:017:078.4
463LENART-KŁOŚ Katarzyna 26LUBLINK3034K 7500:01:5403:09:3304:12:4204:56:4605:17:54.5505:17:54.55+02:26:017:078.4
464KŁOŚ Artur 27PKO BANK POLSKILUBLINM30163M 38900:01:5303:09:3404:12:4404:56:4705:17:57.4005:17:57.40+02:26:047:078.4
465GŁÓWKA Alfred 741KARCZMA U FREDAKĘDZIERZYN-KOŹLEM5029M 39000:01:5003:06:2404:08:2804:55:0205:18:00.9005:18:00.90+02:26:087:078.4
466GUMIELA Michał 809WKURW_TEAMRZESZÓWM30164M 39103:08:3804:04:3504:53:2105:18:03.5005:18:03.50+02:26:107:078.4
467HANULAK Paweł 693WKURW_TEAMRZESZÓWM2033M 39200:02:2503:08:3504:03:1904:53:2205:18:04.2005:18:04.20+02:26:117:078.4
468BURANT Agnieszka 801POZNAŃK3035K 7600:01:0603:11:5204:12:5504:56:2805:18:26.9005:18:26.90+02:26:347:088.4
469GRODZKI Arkadiusz 682CZUDECM2034M 39300:01:5603:02:2804:09:1704:56:3005:19:34.0005:19:34.00+02:27:417:098.4
470KOZICKI Marcin 95SOSNOWICAM30165M 39400:02:1003:08:2204:07:5404:54:5105:19:35.6505:19:35.65+02:27:437:098.4
471GRANDA Paweł 42721 DAPLOT JAROSŁAWZARZECZEM30166M 39500:02:0703:10:2604:08:3104:56:3405:20:14.3505:20:14.35+02:28:217:108.4
472BARAŃSKI Piotr 794BARANSKI MARATHON TEAMRADOMM30167M 39600:02:4203:07:5004:09:0904:56:3205:20:14.9505:20:14.95+02:28:227:108.4
473MORCINEK Marcin 89BLUSZCZAKATOWICEM40162M 39700:02:3003:08:0104:10:5304:58:5505:20:48.1505:20:48.15+02:28:557:118.3
474ŚWIĄTEK Piotr 553ZACZERNIEM30168M 39800:02:2503:15:5604:15:2204:58:5705:21:05.5505:21:05.55+02:29:127:118.3
475DZIEKAN Krzysztof 401AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPRUSZKÓWM40163M 39900:02:4503:17:5504:15:0104:59:3605:21:20.8005:21:20.80+02:29:287:128.3
476MAKOWSKI Marek 403WTPPRUSZKÓWM30169M 40000:02:4503:17:5504:15:0104:59:3805:21:21.6005:21:21.60+02:29:297:128.3
477JANIK Paweł 784CHORKÓWKAM30170M 40100:03:0302:55:5404:00:4004:56:1205:21:54.4505:21:54.45+02:30:017:138.3
478WARZYCHA Dawid 54PKP INTERCITYBYTOMM2035M 40200:02:4603:03:4304:13:2805:00:0305:22:11.2505:22:11.25+02:30:187:138.3
479FRĄC Dariusz 23NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40164M 40300:02:2803:09:0604:12:4704:57:3705:22:18.4005:22:18.40+02:30:257:138.3
480ŚLIWIŃSKA Alicja 852NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK3036K 7700:02:2803:09:0604:12:4704:57:3805:22:18.5005:22:18.50+02:30:257:138.3
481ANDRZEJEWSKI Piotr 694FND RUNNING TEAMWARSZAWAM30171M 40400:02:5303:05:5204:09:4404:58:0205:22:29.1005:22:29.10+02:30:367:138.3
482KUŚPIT Przemek 722WARSZAWAM30172M 40500:01:3903:09:2904:11:3204:59:0605:22:32.2005:22:32.20+02:30:397:138.3
483ŚLĄCZKA Arkadiusz 356FINISZ RYMANÓWKROSNOM30173M 40600:02:3403:02:2304:05:0004:57:4005:22:55.3505:22:55.35+02:31:027:148.3
484KUNKEL Anna 246PGB SPORTOWA PACZKAGDAŃSKK4022K 7800:01:4803:17:1004:14:5705:00:4505:23:06.9005:23:06.90+02:31:147:148.3
485ZATORSKI Andrzej 90STARACHOWICEM5030M 40700:02:2903:03:2104:04:1304:56:3705:24:18.5005:24:18.50+02:32:257:168.3
486KOSNO Dorota 466WARSZAWAK4023K 7900:01:2503:10:5104:11:1604:59:3205:24:38.9005:24:38.90+02:32:467:168.2
487FLIŚNIK Mirek 456PKS GALOPUJĄCA SOCZEWICAGRODZISK MAZOWIECKIM30174M 40800:01:4803:01:1504:09:2704:56:4905:24:52.0505:24:52.05+02:32:597:178.2
488SZYMAŃSKA Agnieszka 559PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK4024K 8000:01:3703:03:5604:10:4904:59:3805:24:54.9505:24:54.95+02:33:027:178.2
489SZYMAŃSKI Adam 558PKO BANK POLSKIWYSZKÓWM40165M 40900:01:3703:03:5504:10:4904:59:3805:24:55.0005:24:55.00+02:33:027:178.2
490TREGUB Igor 743KUKURUDZAWROCLAWM30175M 41000:00:5203:17:0504:13:5205:00:5205:25:20.0005:25:20.00+02:33:277:178.2
491WASYLISZYN Bernadetta 533JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWK3037K 8100:01:2803:10:3904:12:0805:02:2905:25:30.6005:25:30.60+02:33:387:178.2
492BIELECKI Filip 43GLIWICEM30176M 41100:02:5503:10:1504:12:2405:02:3305:25:52.3005:25:52.30+02:33:597:188.2
493SZYMANOWSKI Tomek 44GLIWICEM30177M 41200:02:5503:10:1504:12:2505:02:3405:25:52.6005:25:52.60+02:34:007:188.2
494ROCHOWIAK Janusz 783POBIEDZISKAM5031M 41300:02:4003:15:1904:15:3705:02:3605:26:05.2005:26:05.20+02:34:127:188.2
495ŁUSZCZYC Anna 764WKURW_TEAMRZESZÓWK3038K 8200:02:4403:13:4304:15:3505:04:4705:26:13.6005:26:13.60+02:34:217:188.2
496ORLEWSKI Piotr 647ULTRAMARATON PODKARPACKIRZESZÓWM5032M 41400:02:1803:02:5604:16:3705:03:0205:26:26.0005:26:26.00+02:34:337:198.2
497BILSKI Mateusz 782WARSZAWAM2036M 41500:01:5203:09:0304:16:4905:03:3305:26:44.9005:26:44.90+02:34:527:198.2
498PYZEL Agnieszka 303KS PEGAZKONSTANCIN JEZIORNAK504K 8300:02:1103:19:4504:25:2505:07:0005:26:49.6005:26:49.60+02:34:577:198.2
499WIELECHOWSKA Natalia 312HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAK2018K 8400:01:1503:13:1404:17:5605:03:2405:26:58.8505:26:58.85+02:35:067:198.2
500GÓRSKI Emil 267HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM2037M 41600:01:1803:13:1404:17:5605:03:2505:26:59.0005:26:59.00+02:35:067:198.2
501BERNAŚ Dariusz 841BSCZADYM30178M 41700:02:3103:27:3604:22:2305:07:0505:27:24.2005:27:24.20+02:35:317:208.2
502JAKUBOWSKI Daniel 546CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJZABAJKAM40166M 41800:02:4403:13:4304:15:3505:03:3005:27:35.8505:27:35.85+02:35:437:208.2
503DUKATA Grzegorz 240MGWCHUDÓWM40167M 41900:01:1603:09:0704:14:1605:03:1505:27:36.6005:27:36.60+02:35:447:208.2
504PIASNY Paweł 802GLIWICEM40168M 42000:01:1503:09:1004:14:1805:03:1805:27:37.3505:27:37.35+02:35:447:208.2
505WITKOWSKA Beata 186GDAŃSKK3039K 8500:03:1303:15:1004:15:3105:03:0005:27:38.8005:27:38.80+02:35:467:208.2
506BURY Marek 127SOSNOWIECM40169M 42100:02:4003:13:3104:20:1505:05:3605:27:40.5505:27:40.55+02:35:477:208.2
507JURCZAK Daniel 609MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM40170M 42200:00:5403:05:1104:08:4504:59:5005:27:47.1505:27:47.15+02:35:547:208.2
508PAROL Paweł 570SZYMANKOWSZCZYZNAM40171M 42300:01:2603:04:4704:11:0805:01:5505:28:01.4005:28:01.40+02:36:087:218.2
509MAKOWSKA Maja 244TEAM AKTYWNI Z CUKRZYCĄWARSZAWAK2019K 8600:02:0403:24:0104:18:4205:06:5805:28:09.9505:28:09.95+02:36:177:218.2
510RUBIN Andrzej 42KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM40172M 42400:01:4403:17:4904:21:2605:05:0105:28:10.2505:28:10.25+02:36:177:218.2
511KUSZ Tomasz 340JASŁOM40173M 42500:01:1003:08:1704:08:5205:04:2005:28:22.3005:28:22.30+02:36:297:218.1
512STACHYRA Andrzej 619LSBLUBLINM5033M 42600:01:1703:03:1204:11:0005:02:3005:28:44.4505:28:44.45+02:36:517:228.1
513MAZUR Jacek 735RZESZÓWM30179M 42700:02:1103:14:0804:16:3105:04:5405:29:06.1505:29:06.15+02:37:137:228.1
514DZWONKOWSKI Andrzej 532WĄBRZEŹNOM30180M 42800:01:4603:07:4304:12:0605:05:0405:29:13.0005:29:13.00+02:37:207:228.1
515GADAMSKA-KABATA Paulina 243GDAŃSKK3040K 8700:01:3203:15:1704:21:5605:07:0405:29:18.2005:29:18.20+02:37:257:238.1
516ZIENKIEWICZ Agata 241PIASECZNO RUNNINGWARSZAWAK3041K 8800:02:1603:19:4104:22:3405:07:0505:29:23.6505:29:23.65+02:37:317:238.1
517ŻAK Oliwia 198PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK3042K 8900:02:1603:19:4204:22:3205:07:0105:29:40.8505:29:40.85+02:37:487:238.1
518LUDWICZAK Stanisław 656ŚMIGIELM40174M 42900:02:2103:03:1004:07:0505:03:1605:30:07.3005:30:07.30+02:38:147:248.1
519KROK Jacek 504LUBARTÓWM40175M 43000:01:4303:09:0504:20:0105:07:5305:30:26.6505:30:26.65+02:38:347:248.1
520CHODOROWSKI Arkadiusz 129ALEKSANDRÓWM30181M 43100:03:0403:21:0504:22:2005:07:5705:30:31.9005:30:31.90+02:38:397:248.1
521GIBAŁA Marcin 200FUNDACJAAUXILIUM BOCHNIABOCHNIAM40176M 43200:01:3203:08:4304:17:2405:05:4405:30:35.5505:30:35.55+02:38:427:248.1
522GOEBEL Adam 659KRK-KROWODRZAKRAKÓWM5034M 43300:02:5403:17:0104:16:2305:05:4705:30:56.7005:30:56.70+02:39:047:258.1
523PIĄTEK Rafał 816BEFIT24TEAMKRAKÓWM30182M 43400:01:2903:14:3904:18:5105:07:3605:31:04.5005:31:04.50+02:39:117:258.1
524WRÓBEL Dominik 314AZS PWSZ KROSNOJASŁOM40177M 43500:02:3303:16:3404:16:2505:04:1905:31:11.4005:31:11.40+02:39:187:258.1
525KOWALEWSKA Izabela 199PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK3043K 9000:02:1503:19:4304:22:3505:07:3705:31:21.1505:31:21.15+02:39:287:258.1
526GROCHOWSKI Paweł 130BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM40178M 43600:01:2403:29:5004:25:4905:11:5405:31:35.6505:31:35.65+02:39:437:268.1
527ŚLUSARSKI Włodzimierz 495WARSZAWAM5035M 43700:01:0603:13:1004:15:5705:07:2305:31:36.8505:31:36.85+02:39:447:268.1
528SROKA Grzegorz 662ZACZERNIEM40179M 43800:02:2503:15:5604:15:2205:04:5505:31:48.5005:31:48.50+02:39:557:268.1
529STOLARZ Paweł 60ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM5036M 43900:01:4403:14:3904:18:5105:07:3605:31:59.1005:31:59.10+02:40:067:268.1
530DZIERŻEŃSKA Monika 551GDAŃSKK4025K 9100:01:2303:20:1104:22:0405:08:3505:32:09.4005:32:09.40+02:40:167:268.1
531SIKORSKA Agnieszka 70WARSZAWAK4026K 9200:01:5603:18:2904:18:4405:07:4905:32:14.2005:32:14.20+02:40:217:268.1
532LITWINOWICZ Karolina 433PARA-NIE-DO-PARYBĘDZINK3044K 9300:02:3803:20:2404:25:0305:09:4005:32:15.7005:32:15.70+02:40:237:268.1
533SKOCZEK Jakub 680OTWOCKM2038M 44000:02:1103:11:2904:21:4405:09:5905:32:15.8005:32:15.80+02:40:237:268.1
534BAHIR Said 721PRZEMYŚLM40180M 44100:02:2903:06:2904:11:2605:09:2905:32:26.2505:32:26.25+02:40:337:278
535STEFANOWICZ Paweł 679OTWOCKM2039M 44200:02:1103:11:2904:21:4405:09:5905:32:34.2005:32:34.20+02:40:417:278
536KRZEWIŃSKA Małgorzata 667TKKF KOSZALINKOSZALINK505K 9400:02:2303:25:1504:25:1805:09:5005:32:38.2005:32:38.20+02:40:457:278
537WOLF Weronika 234TKKF I ROZBIEGANY KOSZALINSIANÓWK4027K 9500:02:2303:25:1504:25:1705:09:5005:32:38.6505:32:38.65+02:40:467:278
538WĘCŁAWSKI Łukasz 331LUWEWARSZAWAM30183M 44300:02:4503:21:0704:18:3705:08:1405:32:47.4005:32:47.40+02:40:547:278
539CORREIA Andre 857KRAKÓWM30184M 44400:01:4903:08:5904:13:3105:05:2605:32:53.0005:32:53.00+02:41:007:278
540KALIŃSKA Dorota Lidia 676NIEMANIEWARSZAWAK3045K 9600:03:0503:17:2104:22:5105:09:4605:33:30.4005:33:30.40+02:41:377:288
541WOJTOWICZ Daniel 699WKURW_TEAMKRAKÓWM40181M 44500:02:2903:13:3004:17:3305:08:2905:33:46.9505:33:46.95+02:41:547:298
542SAKOWSKA Aneta 827WKURWTEAMWARSZAWAK4028K 9700:01:3303:20:5704:23:0705:10:1505:33:59.6505:33:59.65+02:42:077:298
543MOSTOWSKA Joanna 740WARSZAWAK3046K 9800:01:3203:20:5704:23:0805:10:1505:33:59.7005:33:59.70+02:42:077:298
544PAWLAK Monika 807GROTNIKIK506K 9900:02:1003:12:1604:16:4605:08:5605:34:15.4005:34:15.40+02:42:227:298
545GĄSZCZYK Grzegorz 56NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40182M 44600:01:4203:12:3104:22:0905:10:1305:34:32.6505:34:32.65+02:42:407:308
546GALUS Jacek 704TARNÓWM40183M 44700:01:2603:19:1904:25:0705:13:0805:35:03.3005:35:03.30+02:43:107:308
547ŁUKOWSKA Lidia 285PKB ENDORFINABĘDKÓWK507K 10000:02:1703:17:2604:21:5005:09:3505:35:21.6005:35:21.60+02:43:297:318
548ADAMSKI Bartłomiej 451RONCHE QCYKIMODLNICAM40184M 44800:02:3203:24:5104:22:4905:10:0305:35:26.3505:35:26.35+02:43:337:318
549SKROBISZ Anna 521WARSZAWAK2020K 10100:02:0303:28:4604:25:5105:12:1105:35:33.3505:35:33.35+02:43:407:318
550BEDNARCZYK Jakub 239LUBARTÓWM30185M 44900:02:4903:11:5004:26:4005:11:2505:35:44.0005:35:44.00+02:43:517:318
551KOZAK Marcin 53SAINT-GOBAIN SQUADLUBARTÓWM30186M 45000:02:4903:11:5104:26:4105:11:2505:35:44.1005:35:44.10+02:43:517:318
552GUTKOWSKI Wojciech 594SZCZECINEKM5037M 45100:01:2403:13:4204:23:5305:12:2605:35:48.1005:35:48.10+02:43:557:318
553GAJDA Jacek 378LUBSKOM30187M 45200:01:2103:07:5204:15:5305:06:4505:36:14.8005:36:14.80+02:44:227:328
554CZARNIK Stanisław 853MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAZABRZEM30188M 45300:02:1003:13:3604:25:4605:14:1905:36:30.5005:36:30.50+02:44:377:328
555KUŁAKOWSKI Piotr 272CZŁAPACZEKONSTANCIN-JEZIORNAM606M 45400:02:3903:21:5904:27:1105:13:3205:36:30.8005:36:30.80+02:44:387:328
556WARZYCHA Krzysztof 37BYTOMM5038M 45500:02:4803:31:1004:31:2305:15:3805:36:48.7505:36:48.75+02:44:567:337.9
557GARCZYŃSKA Ania 48KATOWICEK4029K 10200:02:4803:31:1004:31:2305:15:3805:36:49.0505:36:49.05+02:44:567:337.9
558BILSKI Marek 397WARSZAWAM40185M 45600:01:0803:14:4504:15:0905:08:5505:36:58.7005:36:58.70+02:45:067:337.9
559WRÓBLEWSKA Katarzyna 296CHORZÓWK3047K 10300:01:1303:14:4204:20:1505:09:4205:37:07.1005:37:07.10+02:45:147:337.9
560SIÓDMIAK Cezary 294SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM40186M 45700:02:5603:15:1304:22:1205:12:5705:37:23.1505:37:23.15+02:45:307:337.9
561RENKIEL Tomasz 173GLIWICEM40187M 45800:02:2103:17:0004:25:2605:13:3005:37:49.8505:37:49.85+02:45:577:347.9
562JANIK Janusz 423NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40188M 45900:02:2103:17:0004:25:2605:13:2905:37:50.2505:37:50.25+02:45:577:347.9
563ADAMOWSKI Jacek 477NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40189M 46000:02:1503:24:2304:24:5405:13:3005:37:50.9005:37:50.90+02:45:587:347.9
564KOŁODZIEJ Jacek 154NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40190M 46100:02:2403:17:0104:25:2405:13:3005:37:50.9005:37:50.90+02:45:587:347.9
565KOPROWICZ Ewelina 612JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWAJAROSŁAWK3048K 10400:01:5103:27:0604:28:4605:15:0205:38:23.8505:38:23.85+02:46:317:357.9
566PIGAN Anna 542BBL JAROSŁAWSZÓWSKOK3049K 10500:01:5003:27:1904:28:4705:15:0205:38:24.5505:38:24.55+02:46:317:357.9
567KĘPKA Andrzej 363PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKM5039M 46200:01:4703:27:1704:25:4905:15:0305:38:25.4505:38:25.45+02:46:327:357.9
568CWOJDZIŃSKI Piotr 228NIGHT RUNNERSPOZNAŃM40191M 46300:02:3303:05:5704:33:3705:18:0805:38:49.7505:38:49.75+02:46:577:357.9
569BOGDAŁ Sebastian 32NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40192M 46400:01:4303:12:3004:16:0305:10:4505:38:51.4005:38:51.40+02:46:587:357.9
570WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 580RUNSOFUNGDYNIAM40193M 46500:01:2003:19:3304:22:0305:12:4405:38:55.9005:38:55.90+02:47:037:357.9
571ADAMCZEWSKI Jakub 139NIGHT RUNNERS / NBR TEAMPOZNAŃM30189M 46600:02:3603:05:5704:33:3805:18:0805:38:57.1005:38:57.10+02:47:047:357.9
572MAZAN Eliza 688SZCZECINK3050K 10600:02:0803:09:0104:26:3605:15:1305:39:22.5505:39:22.55+02:47:297:367.9
573BARTOSZEWICZ Marta 472OLSZTYNK3051K 10700:01:4403:26:3004:27:3505:16:1205:40:09.7005:40:09.70+02:48:177:377.9
574SZCZEPAŃSKI Grzegorz 813MAJSTER SPORT TEAMPOLANDM40194M 46700:02:1503:15:1404:24:5005:14:3205:40:10.0005:40:10.00+02:48:177:377.9
575BŁAŻOWSKI Wojciech 814MAJSTER SPORT TEAMTYCZYNM40195M 46800:02:1403:15:1404:24:4705:14:3205:40:10.6005:40:10.60+02:48:187:377.9
576KOWALCZYK Jarek 475WKURW_TEAMWARSZAWAM30190M 46900:02:3403:24:2404:27:3705:15:0605:40:42.3005:40:42.30+02:48:497:387.9
577DĄBEK Paweł 588RUDNIK NAD SANEMM40196M 47000:02:5803:32:4904:28:0305:15:3505:40:44.7505:40:44.75+02:48:527:387.9
578MATYSEK Ireneusz 792SAMOTNY WILKWALCZM607M 47100:01:2203:22:0804:26:2805:16:2705:40:48.6005:40:48.60+02:48:567:387.9
579AMBICKI Miłosz 398WKURW_TEAMRZESZÓWM30191M 47200:02:1303:22:4904:31:2205:14:5905:41:00.4005:41:00.40+02:49:077:387.8
580MARCINEK Wojciech 649AMATORTRZEBOWNISKOM40197M 47300:02:1903:14:2904:20:0305:12:5905:41:12.2505:41:12.25+02:49:197:397.8
581CHUTKIEWICZ Jerzy 630RADOMSKOM608M 47400:02:2603:23:2004:28:2505:17:1805:41:22.8005:41:22.80+02:49:307:397.8
582ŁYDA Piotr 153HUTA RÓŻANIECKAM30192M 47500:02:3203:20:5104:25:2905:15:1105:41:27.8505:41:27.85+02:49:357:397.8
583CHMIEL Michał 221RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM30193M 47600:02:1903:23:5004:22:4405:17:2805:41:58.2005:41:58.20+02:50:057:407.8
584SŁOWIKOWSKI Damian 574GLIWICEM2040M 47700:02:3103:13:1304:23:4605:15:5805:42:14.3005:42:14.30+02:50:217:407.8
585STARCZEWSKA Sylwia 860SPOKOJNA GŁOWAŁOMIANKIK4030K 10800:02:4003:23:2204:30:0905:17:4505:42:14.7505:42:14.75+02:50:227:407.8
586SMOTER Wojciech 51SBRT GLIWICEGLIWICEM40198M 47800:02:3003:13:1704:23:4605:15:5805:42:24.1505:42:24.15+02:50:317:407.8
587PILCH Daniel 292WWW.GOHARDORGOHOME.PLRZESZÓWM40199M 47900:01:1103:18:2204:24:5205:18:1405:42:57.4505:42:57.45+02:51:047:417.8
588PAUL Viola 21NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4031K 10900:01:4203:29:3804:35:3605:23:0705:43:40.7005:43:40.70+02:51:487:427.8
589KRÓL-KRAJEWSKA Agnieszka 265NIGHT RUNNERSPOTASZEK4032K 11000:02:3403:23:2204:31:0805:19:1905:44:07.0005:44:07.00+02:52:147:427.8
590KOPYŚĆ Jarosław 323PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNM40200M 48000:01:2103:29:1104:29:1505:18:4405:44:20.6005:44:20.60+02:52:287:437.8
591SUWAŁA Anna 80BIEGUSIEM.PLRADOMK3052K 11100:02:4903:24:3204:35:3805:21:2905:45:03.5005:45:03.50+02:53:107:447.8
592DUDEK Michał 58BIEGUSIEM.PLRADOMM30194M 48100:02:4903:24:3204:35:4005:21:3005:45:03.9005:45:03.90+02:53:117:447.8
593SZURMAN Jan 522USTROŃM30195M 48200:02:4903:24:3304:35:4205:21:2905:45:04.0005:45:04.00+02:53:117:447.8
594WYŻYKOWSKA Agnieszka 120NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3053K 11200:02:0703:28:4704:30:0905:19:5105:46:08.1005:46:08.10+02:54:157:457.7
595TOMANEK Renata 87STARACHOWICEK4033K 11300:02:2803:24:2604:30:2705:20:1805:47:01.7505:47:01.75+02:55:097:467.7
596WASĄŻNIK Marcin 143DZIKIE GRUBASY SZATANAJÓZEFÓW/OTWOCKAM40201M 48300:01:5503:07:4004:18:5605:14:4105:49:30.4505:49:30.45+02:57:377:507.7
597NOWAK Katarzyna 141DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK3054K 11400:02:0203:18:1904:32:3905:22:3905:49:31.0005:49:31.00+02:57:387:507.7
598BARTOSIEWICZ Daria 165DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK3055K 11500:02:0103:09:0504:24:5605:14:4105:49:32.1505:49:32.15+02:57:397:507.7
599SAWICKI Radek 142DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM30196M 48400:01:5403:09:0104:24:5705:14:4105:49:32.2005:49:32.20+02:57:397:507.7
600GĄTARCZYK Mariusz 144DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM30197M 48500:01:5403:09:0304:24:5505:14:3305:49:33.1005:49:33.10+02:57:407:507.7
601NIZIOŁ Marian 720PIASECZNOM609M 48600:01:4703:22:4604:28:0805:21:5005:50:40.4505:50:40.45+02:58:477:517.6
602PÓŁTORAK Nicole 828WARSZAWAK2021K 11600:02:1803:24:0004:32:2605:23:5205:50:50.2005:50:50.20+02:58:577:517.6
603WIŚNIEWSKI Radosław 829ŁÓDŹM40202M 48700:02:1803:23:5404:32:2405:23:5105:50:50.5505:50:50.55+02:58:577:517.6
604BOROWSKI Tomasz 818HAMER MIASTKOMIASTKOM5040M 48800:01:3803:10:5004:27:1305:24:1205:50:51.0505:50:51.05+02:58:587:517.6
605ARENTEWICZ Grzegorz 373TORUŃ MULTISPORT TEAMTORUŃM30198M 48900:01:3303:10:5004:27:1805:24:1205:50:51.1005:50:51.10+02:58:587:517.6
606PORTACHA Katarzyna 415WARSZAWAK4034K 11700:02:4103:30:2504:33:2505:25:5005:51:21.3505:51:21.35+02:59:287:527.6
607NAZIMEK Lilianna 543SUO TEMPORENOWY SĄCZK4035K 11800:01:0003:20:0704:31:2005:24:4705:51:25.9005:51:25.90+02:59:337:527.6
608POPIOŁEK Jacek 308LOST IN SPORT\BIEGUSIEM.PLGĄSIORYM30199M 49000:02:5003:20:3504:38:4205:27:4505:51:37.9005:51:37.90+02:59:457:537.6
609WĄSIK Kornelia 371BIEGUSIEM.PLKŁOCZEWK2022K 11900:02:5103:40:4304:38:2705:27:4405:51:38.0005:51:38.00+02:59:457:537.6
610KĘPKA Robert 668BIEGUSIEM.PLRYKIM30200M 49100:02:4803:20:3504:38:4205:27:4505:51:38.2005:51:38.20+02:59:457:537.6
611KOSTYRA Krzysztof 800BIEGUSIEM.PL / SGGW RUNNERSWARSZAWAM5041M 49200:02:5303:32:0604:38:3105:27:4505:51:38.8005:51:38.80+02:59:467:537.6
612MAŃKOWSKI Leszek 867KZBKRAKÓWM30201M 49300:02:5003:14:1504:37:2405:25:0305:52:12.7005:52:12.70+03:00:207:537.6
613WIECZOREK Beata 876DZIKIE GRUBASY SZATANAKRAKÓWK3056K 12000:01:5603:33:0804:36:3705:28:4305:53:03.2505:53:03.25+03:01:107:547.6
614KACZKIEWICZ Damian 299NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40203M 49400:02:2903:29:3804:35:3805:27:1205:53:17.2005:53:17.20+03:01:247:557.6
615CHRUŚCIŃSKA Justyna 229NIGHT RUNNERS POZNAŃPOZNAŃK3057K 12100:02:3503:32:0304:35:4505:27:1205:53:17.2005:53:17.20+03:01:247:557.6
616MĄCZKA Krystyna 888OTK RZEŹNIKGLIWICEK601K 12200:01:5103:28:3804:38:0305:28:5405:53:27.0005:53:27.00+03:01:347:557.6
617RAKOCZY Dorota 184MILANÓWEKK4036K 12300:01:3403:28:3704:38:0005:28:5405:53:29.8005:53:29.80+03:01:377:557.6
618MATUŁA Przemysław 39UMCS BIEGALUBLINM5042M 49500:02:1303:24:1904:44:5605:30:3805:53:31.8505:53:31.85+03:01:397:557.6
619MADZIARSKA Monika 578KS PEGAZPIASECZNOK4037K 12400:02:5403:33:1904:35:5505:27:5805:53:48.3505:53:48.35+03:01:557:557.6
620KAŃDUŁA Klaudia 596POZNAŃK3058K 12500:02:5003:34:1604:37:4805:29:2705:54:09.8505:54:09.85+03:02:177:567.6
621DUBANIK Piotr 412JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁMUNINAM5043M 49600:01:5103:28:0004:37:5305:27:1405:54:17.1505:54:17.15+03:02:247:567.6
622TOMASZEK-KOSOŃ Bernadeta 750AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK4038K 12600:02:0303:35:2804:40:2205:29:1005:54:18.2505:54:18.25+03:02:257:567.6
623POŁEĆ Irenuesz 686POLSKA MARKALUBLINM30202M 49700:02:5403:23:1904:35:3105:26:3405:54:28.1505:54:28.15+03:02:357:567.5
624OPALIŃSKI Tomasz 274OSTRÓDAM5044M 49800:02:2203:29:5004:34:3005:26:3405:54:34.5505:54:34.55+03:02:417:567.5
625SOSZYŃSKA Gosia 271CZŁAPACZEWARSZAWAK508K 12700:02:3903:37:2004:37:5205:28:2105:54:35.8505:54:35.85+03:02:437:577.5
626NASTAROWICZ Tomasz 345DUCHPOSTEPU 2018SZADEKM2041M 49900:01:2903:34:2004:37:4505:30:1305:54:37.6005:54:37.60+03:02:457:577.5
627GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 110ŻURAWICAK4039K 12800:02:3003:29:0004:40:3705:30:3905:54:40.2005:54:40.20+03:02:477:577.5
628WITRYK Lesław 509TYCHYM30203M 50000:02:5503:39:4004:44:3105:30:5005:54:41.6005:54:41.60+03:02:497:577.5
629SEKUŁA Tomasz 511KRASICZYNM40204M 50100:02:5603:39:4004:44:3105:30:5005:54:43.1505:54:43.15+03:02:507:577.5
630BACZA Piotr 111ŻURAWICAM40205M 50200:02:3103:29:0004:40:3705:30:4005:54:55.2005:54:55.20+03:03:027:577.5
631KAWALEC Małgorzata 420DREAM TEAMRZESZÓWK3059K 12900:01:4803:36:3604:41:0505:30:1105:55:16.3005:55:16.30+03:03:237:577.5
632GÓRCZYŃSKI Przemysław 440DREAM TEAMRZESZÓWM40206M 50303:36:4104:41:0505:30:0705:55:18.9005:55:18.90+03:03:267:577.5
633LITWINEK Marek 18WW TEAMLUBARTÓWM30204M 50400:01:5903:11:5004:40:3405:33:5205:55:26.1005:55:26.10+03:03:337:587.5
634CHUDIO Marcin 698WARSZAWAM2042M 50500:02:4503:18:2204:30:2405:28:1905:55:32.8505:55:32.85+03:03:407:587.5
635MICHALSKA Klementyna 135SZCZECINK3060K 13000:01:5303:22:2604:37:1305:27:5105:55:36.3505:55:36.35+03:03:437:587.5
636DROZD Arkadiusz 217SZCZECINM30205M 50600:01:5303:22:2704:37:1305:31:1205:55:37.2505:55:37.25+03:03:447:587.5
637HYZIAK Joanna 516JJ.RUNNERSSĘKOWAK4040K 13100:01:4603:22:1704:41:1305:30:4505:55:47.6505:55:47.65+03:03:557:587.5
638LEWANDOWSKI Paweł 260CZARNAM40207M 50700:01:0402:47:0604:18:4305:20:0205:55:54.2505:55:54.25+03:04:017:587.5
639BUCIOR Łukasz 752NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAŚWIDNIKM2043M 50802:59:2004:10:3405:16:1405:55:54.3505:55:54.35+03:04:017:587.5
640HYZIAK Jakub 261JJ.RUNNERSGORLICEM40208M 50900:01:4603:22:1604:41:1505:31:2105:55:57.7505:55:57.75+03:04:057:587.5
641JASIKOWSKI Łukasz 407KONIUCHYGLIWICEM2044M 51000:02:2103:28:5704:38:1205:29:0705:56:39.4005:56:39.40+03:04:467:597.5
642ŚLIWIŃSKI Paweł 40BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM30206M 51100:02:2703:27:0404:31:5605:30:5405:56:46.4005:56:46.40+03:04:537:597.5
643CYBUŁKA Mariusz 207STAŚ BIEGAGRODZISK WIELKOPOLSKIM30207M 51200:01:3903:30:0504:40:2405:33:0705:57:14.8005:57:14.80+03:05:228:007.5
644PARYS Michał 428WOŁOMINM30208M 51300:01:0803:16:0804:33:0505:32:0705:57:45.4005:57:45.40+03:05:528:017.5
645SZCZEPOCKI Andrzej 826NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM40209M 51400:02:3303:28:0904:41:0205:34:3805:58:05.9005:58:05.90+03:06:138:017.5
646LORENC Maciej 684BIEGUSIEM.PLRYKIM40210M 51500:02:4803:25:3804:33:4705:25:2405:58:07.0005:58:07.00+03:06:148:017.5
647WILECZEK Antoni 711JUROWCEM2045M 51600:02:2503:33:0604:44:4005:34:0005:58:40.2505:58:40.25+03:06:478:027.5
648PEŁDIAK Bogdan 402LUTOWISKAM5045M 51700:02:4603:30:4104:38:2105:33:4705:59:13.4505:59:13.45+03:07:208:037.4
649KOMAŃSKI Rafał 703DRUŻYNA SZPIKUZARSZYNM40211M 51800:02:4003:38:3604:47:5705:35:3005:59:35.2005:59:35.20+03:07:428:037.4
650PIECUCH Małgorzata 278LACHO TEAMPRZEWORSKK509K 13200:01:5903:43:3604:50:4105:37:3205:59:53.6505:59:53.65+03:08:018:047.4
651LOSKA Michał 171BARAN TRAIL RACEKATOWICEM30209M 51900:02:4403:34:0904:36:5605:34:3306:01:10.2006:01:10.20+03:09:178:057.4
652CIECHOMSKI Bartłomiej 730WARSZAWAM30210M 52000:00:5903:30:2804:32:3105:29:2606:01:28.9006:01:28.90+03:09:368:067.4
653KOŻUCH Anna 534BRAKPRZEWORSKK3061K 13300:01:3403:28:5204:42:1405:34:4806:02:03.5006:02:03.50+03:10:108:077.4
654BĄK Piotr 316HUSARIA RACE TEAMKONSTANCIN-JEZIORNAM30211M 52100:01:5303:42:1704:46:2805:36:4506:02:12.9006:02:12.90+03:10:208:077.4
655KIELISIAK Małgorzata 386HUSARIA RACE TEAMBRAŃSZCZYKK2023K 13400:01:5303:42:1804:46:2505:36:2406:02:13.8006:02:13.80+03:10:218:077.4
656WĄSOWSKA Jagoda 96PIASECZNOPIASECZNOK5010K 13500:02:5403:51:5204:52:5705:40:2006:02:33.1006:02:33.10+03:10:408:077.4
657ZAJĄC Wojciech 590BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEM2046M 52200:01:5903:23:1804:40:2805:33:0106:02:35.6506:02:35.65+03:10:438:077.4
658WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 210NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA/FEEL THE FREEDOMLUBLINK3062K 13600:01:5803:23:1904:40:2805:33:0106:02:35.7006:02:35.70+03:10:438:077.4
659HEJMAN Maciej 366WKURW_TEAMKIELCEM40212M 52300:03:0303:31:3004:44:2205:36:3406:02:46.8006:02:46.80+03:10:548:087.4
660BANASIK Karolina 367WKURW_TEAMKIELCEK3063K 13700:03:0503:31:3104:41:4905:36:3406:02:46.9506:02:46.95+03:10:548:087.4
661GÓRA Grzegorz 349NIGHT RUNNERS WROCŁAW/ PARAFITWROCŁAWM30212M 52400:02:1503:33:5204:42:0005:35:0406:03:09.6506:03:09.65+03:11:178:087.4
662TURZAŃSKA Iwona 350NIGHT RUNNERS WROCŁAW/PARAFITWROCŁAWK3064K 13800:02:1403:33:5404:42:1005:35:1206:03:10.3506:03:10.35+03:11:178:087.4
663FUNKA Andrzej 640NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM5046M 52500:02:2803:34:2404:42:1205:35:5706:03:41.5506:03:41.55+03:11:488:097.4
664KOSNO Weronika 137NIGHT RUNNERSPOZNAŃK2024K 13900:02:3503:42:2204:49:0605:40:5106:04:04.4006:04:04.40+03:12:118:097.4
665KLISZ Agnieszka 576HUSARIA RACE TEAMLUBLINK3065K 14000:01:5903:43:1904:44:2305:37:4806:04:07.3506:04:07.35+03:12:148:097.3
666DRABIK Jacek 602KRAKOWM5047M 52600:02:4103:32:2204:43:5005:37:0206:04:31.4006:04:31.40+03:12:388:107.3
667GŁUSZCZAK Jerzy 336ŁÓDŹM6010M 52700:02:3503:34:2504:46:1205:39:0806:04:59.0006:04:59.00+03:13:068:117.3
668MIKOŁAJCZYK Agnieszka 527HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹK3066K 14100:00:4703:32:1904:41:3805:36:4606:05:02.8506:05:02.85+03:13:108:117.3
669GOGÓŁ IŻOWSKA Edyta 713SMASHING PĄPKINSRZESZÓWK3067K 14200:02:4503:34:1104:48:4005:41:1906:05:37.2006:05:37.20+03:13:448:117.3
670KOSOŃ Marcin 749LACHO TEAMKRAKÓWM5048M 52800:02:0303:04:0704:22:2705:27:0806:06:11.4006:06:11.40+03:14:188:127.3
671MISZCZYK Marcin 767KRAKÓWM40213M 52900:02:3203:33:0704:46:0105:40:5306:06:21.0006:06:21.00+03:14:288:127.3
672KWAŚNIEWSKI Andrzej 803RONCHE QCEKRAKÓWM40214M 53000:02:3203:33:0704:46:0105:40:5306:06:21.2506:06:21.25+03:14:288:127.3
673HANDERMANDER Agnieszka 544USTJANOWA GORNAK3068K 14300:02:3503:37:5304:47:5505:40:4106:06:31.8506:06:31.85+03:14:398:137.3
674SOLICH Patryk 83NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM30213M 53100:02:2703:30:4804:53:1205:43:0106:06:46.8006:06:46.80+03:14:548:137.3
675KULIK Katarzyna 82NIGHT RUNNERS GLIWICEBYTOMK3069K 14400:02:3403:30:4904:53:1405:43:0206:06:46.8006:06:46.80+03:14:548:137.3
676ZIELONKA Mariusz 150CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCH POZNAŃPOZNAŃM40215M 53200:02:2403:46:0004:47:5605:43:1406:06:51.6006:06:51.60+03:14:598:137.3
677HANULAK Jakub 751WKURW_TEAMRZESZÓWM2047M 53300:02:2603:41:2404:43:5505:40:4206:07:37.1006:07:37.10+03:15:448:147.3
678SNARSKA Katarzyna 449PFIZER POLSKAWARSZAWAK3070K 14500:02:3703:34:2904:42:0605:38:2406:07:47.8006:07:47.80+03:15:558:147.3
679LEŚNIEWSKI Michał 562SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM40216M 53400:02:1703:45:1104:45:2805:38:2406:07:49.8006:07:49.80+03:15:578:147.3
680RUDZKI Tomasz 253KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM40217M 53500:02:0503:31:0304:45:5505:40:1006:07:55.0006:07:55.00+03:16:028:147.3
681FLIS Piotr 168DANIEL'S TEAMKRAKÓWM40218M 53600:02:3803:32:0704:45:4105:41:3706:09:17.7006:09:17.70+03:17:258:167.2
682KMITA Gabriela 492NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK2025K 14600:01:4403:31:0604:45:5905:40:4006:09:27.7006:09:27.70+03:17:358:177.2
683SOKOŁOWSKI Artur 46WĘDRUJĄCE SOKOŁYSUWAŁKIM5049M 53700:01:1903:38:2404:47:2005:41:5706:09:36.6506:09:36.65+03:17:448:177.2
684SKORUPSKA Julia 607WARSZAWAK4041K 14700:02:1403:43:4204:55:4305:46:3106:11:40.7006:11:40.70+03:19:488:207.2
685SARAT Ewa 862GSBTARNÓWK4042K 14800:01:5903:51:5304:53:3405:45:5306:12:08.1506:12:08.15+03:20:158:207.2
686HORBACZEWSKI Marek 145CHEŁMM5050M 53800:02:1403:43:4204:55:4405:46:4206:12:09.8006:12:09.80+03:20:178:207.2
687WILIMSKI Tomasz 84NIGHT RUNNERSGLIWICEM40219M 53900:02:2803:31:0404:53:1305:45:0106:12:14.3006:12:14.30+03:20:218:207.2
688SYGUŁA Katarzyna 62KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK4043K 14900:01:4403:42:4904:53:4805:47:1906:12:20.1506:12:20.15+03:20:278:207.2
689KORZENIOWSKA Joanna 24UMCS BIEGALUBLINK3071K 15000:01:5803:32:2204:53:4205:47:0406:12:37.0006:12:37.00+03:20:448:217.2
690STANIEC Katarzyna 746BIEGNE DLA MILI I MARIKIKIELCEK3072K 15100:01:5703:35:5204:42:1705:40:3306:12:51.3006:12:51.30+03:20:588:217.2
691POJNAR Karol 517DĘBLINM2048M 54000:02:5303:31:0304:48:2105:40:4206:13:02.5006:13:02.50+03:21:098:217.2
692BATOR Marek 208WARSZAWAM40220M 54100:02:2903:34:2204:44:2505:44:5006:13:04.5006:13:04.50+03:21:118:217.2
693MORAWSKA Anna 185WARSZAWAK602K 15200:01:3903:37:5204:46:0905:46:0406:14:01.8006:14:01.80+03:22:098:237.2
694PUZIO Hubert 766ZAGÓRZM30214M 54200:02:4703:21:3004:46:2105:43:3206:14:28.5006:14:28.50+03:22:358:237.1
695LATO Karolina 156LUBLIN BIEGALUBLINK3073K 15300:02:1203:55:2304:57:4105:49:5006:15:49.5506:15:49.55+03:23:568:257.1
696FISHCHUK Oleh 831WROCLAWM2049M 54300:00:5003:52:4104:52:5505:49:2806:15:59.8006:15:59.80+03:24:078:257.1
697SOBOŃ Ewelina 230KORCZYNAK3074K 15400:01:5803:39:2804:56:5705:50:0006:16:54.2506:16:54.25+03:25:018:277.1
698KANDEFER Urszula 232IDEO.PLRZESZÓWK3075K 15500:01:5803:39:2904:56:5705:50:0006:16:54.2506:16:54.25+03:25:018:277.1
699POTERA Krystyna 661FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTK3076K 15600:02:2303:46:1404:55:0405:50:2406:18:12.3006:18:12.30+03:26:198:287.1
700MAZUREK Monika 28NOWA HUTA TEAMKRAKOWK4044K 15700:02:0003:52:5605:08:4305:58:1606:18:58.3006:18:58.30+03:27:058:297.1
701PRZYBYLSKI Łukasz 344DUCHY POSTEPUSZADEKM2050M 54400:01:3003:41:5004:46:2905:48:4406:19:01.2506:19:01.25+03:27:088:297.1
702KLUZA-HOWIL Lila 177WWW.BIEGOWEKAIZEN.PLGRYFINOK4045K 15800:02:3303:39:5504:57:5405:50:5106:19:04.6006:19:04.60+03:27:128:297.1
703TOBIASZ Kamil 337BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ / WKURWTEAMOPATÓWM30215M 54500:02:1903:41:1005:02:3305:54:2506:20:17.9506:20:17.95+03:28:258:317
704MIĄDZEL Katarzyna 338ZAGNAŃSK BIEGAZAGNAŃSKK3077K 15900:02:1903:41:1405:02:3505:54:2306:20:18.1006:20:18.10+03:28:258:317
705PORĘBSKA Dorota 94NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4046K 16000:02:0003:52:5605:08:4505:58:3506:20:30.8006:20:30.80+03:28:388:317
706ŻERULIK Jarosław 626ŹRÓDLANAKRAKÓWM30216M 54600:03:0403:42:3804:56:2105:52:2106:20:36.4506:20:36.45+03:28:438:327
707WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 105NH TEAMKRAKÓWK4047K 16100:02:0003:52:4905:08:4605:58:2006:20:56.8506:20:56.85+03:29:048:327
708MIKOŁAJCZYK Jarosław 614ŁÓDŹM30217M 54700:02:3703:46:0205:03:2505:56:3006:22:15.5006:22:15.50+03:30:228:347
709WRONA Tomek 33KS PEGAZKONSTANCIN-JEZIORNAM30218M 54800:02:5403:40:4104:54:1805:51:3006:22:34.4006:22:34.40+03:30:418:347
710DOMARADZKA Ewa 627NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEK4048K 16200:02:1503:39:0404:54:1905:51:3306:22:34.5006:22:34.50+03:30:418:347
711ROMANOWSKA Ewa 159ŁYSOMICEK3078K 16300:02:1303:52:2805:02:1205:55:4106:22:47.6006:22:47.60+03:30:558:347
712SZELER Joanna 122BIEGAJĄCA Z PSAMIWARSZAWAK4049K 16404:01:4705:00:4506:01:0406:23:03.9006:23:03.90+03:31:118:357
713TYLKA Przemysław 789ISKRZYNIAM40221M 54900:02:0103:34:5604:58:1105:54:0406:23:31.9006:23:31.90+03:31:398:357
714WENECKA-FLIS Anna 169DANIEL'S TEAMKRAKÓWK3079K 16500:02:4003:52:5005:08:3305:59:2506:23:48.5006:23:48.50+03:31:558:367
715PTAK Patryk 689WKURW_TEAMKIELCEM30219M 55000:02:2003:41:1005:02:3505:55:1106:26:32.5506:26:32.55+03:34:398:406.9
716KONIECZNY Piotr 665NKB CHYŹY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM30220M 55100:02:2903:50:3905:06:3806:02:3306:28:53.2506:28:53.25+03:37:008:436.9
717MAZUR Marek 115ŻURAWICAM40222M 55200:02:3203:47:2505:03:1505:58:5506:29:28.0506:29:28.05+03:37:358:436.9
718MAZUR Magdalena 114ŻURAWICAK3080K 16600:02:3103:47:2305:03:1905:58:5506:29:28.1006:29:28.10+03:37:358:436.9
719GORZKOWSKI Bartłomiej 196KRAKÓWM30221M 55300:02:5703:50:4404:59:4005:59:1306:29:41.4006:29:41.40+03:37:488:446.9
720KOFIN GREEN OFFICE Maciej 353TKKF UKLEJNA MYŚLENICEOCHOJNOM40223M 55400:02:4303:48:3505:00:2005:59:1206:29:43.9506:29:43.95+03:37:518:446.9
721DRAPAŁA Jan 549KROKODYLE KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAM40224M 55500:03:0203:42:0705:00:1205:58:5706:30:03.8006:30:03.80+03:38:118:446.9
722ORZECH Artur 547KROKODYLE KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAM40225M 55600:03:0303:43:1805:00:1005:58:5706:30:03.9506:30:03.95+03:38:118:446.9
723ŻACZEK Anna 663BIEGUSIEM.PLRYKIK4050K 16700:02:5303:32:0805:00:1105:58:5706:30:04.3006:30:04.30+03:38:118:446.9
724KOTELNICKA Renata 880PRZEMYŚLK4051K 16800:02:3003:47:2805:03:2005:59:0706:30:25.6506:30:25.65+03:38:338:456.9
725ZABURKO Mateusz 119TOMASZÓW LUBELSKIM30222M 55700:02:3203:52:4605:11:0106:02:5706:31:35.8506:31:35.85+03:39:438:466.8
726GRECH-BARAN Marta 77ROGATE TORPEDYWARSZAWAK3081K 16900:02:3903:48:3105:05:2306:02:5006:31:52.1506:31:52.15+03:39:598:476.8
727BARAN Jakub 78ROGATE TORPEDYWARSZAWAM30223M 55800:02:3903:48:3305:05:2506:02:5006:31:52.2006:31:52.20+03:39:598:476.8
728SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 706SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAK3082K 17000:02:1903:46:1704:56:1305:56:2906:32:16.0006:32:16.00+03:40:238:476.8
729PIETRULIŃSKI Mateusz 705SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM30224M 55900:02:1803:46:1704:56:1505:56:3306:32:16.0506:32:16.05+03:40:238:476.8
730DUDEK Dominik 778MCG PROJECTSBIELSKO-BIAŁAM40226M 56000:00:5103:50:5305:02:1806:01:5206:32:51.5006:32:51.50+03:40:588:486.8
731PAWELCZYK Anita 352SPARTANIE DZIECIOMPIASECZNOK3083K 17100:02:5703:45:1404:56:1205:56:3306:32:58.7006:32:58.70+03:41:068:486.8
732GLINIANY Adam 235ZABIEGANA RODZINKAWYRYM40227M 56100:02:0503:45:3105:09:2906:06:2406:33:38.5506:33:38.55+03:41:458:496.8
733GLINIANY Małgorzata 236ZABIEGANA RODZINKAQWYRYK4052K 17200:02:0503:45:3205:09:2806:06:2306:33:38.8506:33:38.85+03:41:468:496.8
734MICHNO Anna 170LACHO TEAMKRAKÓWK4053K 17300:02:0903:54:0405:05:2206:02:1006:33:45.7006:33:45.70+03:41:538:496.8
735MICHNO Tomasz 224LACHO TEAMKRAKÓWM40228M 56200:02:0903:54:0405:05:2106:02:1006:33:47.7006:33:47.70+03:41:558:496.8
736WISZNIEWSKA Katarzyna 73GRUPA SKROMNYCH BIEGACZYTARNÓWK4054K 17400:02:0003:55:2905:07:1506:03:5206:34:14.5506:34:14.55+03:42:218:506.8
737ŚWIĘTOCHOWSKA Beata 76GRUPA SKROMNYCH BIEGACZYTARNÓWK4055K 17500:01:5603:51:5405:07:1306:03:5206:34:14.8506:34:14.85+03:42:228:506.8
738BOBOLA Maciej 848KRAKÓWM40229M 56300:02:5103:43:0405:08:1906:06:2406:35:10.2006:35:10.20+03:43:178:516.8
739MYŚLIŃSKI Tomasz 81BIEGUSIEM.PLRADOMM40230M 56400:02:4903:49:0705:02:3206:06:4006:36:35.2006:36:35.20+03:44:428:536.7
740BZOWSKA Aleksandra 319NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK3084K 17600:02:2403:52:2005:17:1306:11:1306:37:10.6506:37:10.65+03:45:188:546.7
741SWOBODA Jarosław 20NIGHT RUNNERS GLIWICEKNURÓWM40231M 56500:02:2503:52:2005:17:1506:11:1306:37:10.9506:37:10.95+03:45:188:546.7
742MALEC Basia 565LUBLINK5011K 17700:02:0403:44:1505:05:2406:07:1906:37:19.4006:37:19.40+03:45:268:546.7
743MAREK Magdalena 747CELUJ W ZDROWIEKRAKÓWK4056K 17800:02:4703:52:1605:06:3806:07:4106:38:52.9006:38:52.90+03:47:008:566.7
744OBARSKI Norbert 99KIELCEM5051M 56600:02:5203:54:0105:12:1006:12:4906:39:12.7506:39:12.75+03:47:208:576.7
745KOWALIK Anna 25UMCS BIEGAŁADAK3085K 17900:01:5803:32:2204:53:4306:00:1406:40:24.6006:40:24.60+03:48:328:586.7
746WÓJTOWICZ Paweł 30LUBLINBIEGALUBLINM40232M 56700:02:0203:41:5804:57:4206:00:1406:40:24.6006:40:24.60+03:48:328:586.7
747SZCZERBIŃSKI Marcin 755DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM40233M 56800:02:0103:53:1105:16:0606:11:5206:41:01.3006:41:01.30+03:49:088:596.7
748BRZEZIŃSKA Teresa 692NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4057K 18000:02:3503:54:1705:25:4006:14:0906:41:11.2506:41:11.25+03:49:188:596.7
749POSTÓŁ Karolina 424NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK3086K 18100:02:3503:54:1705:25:3906:14:0806:41:14.1506:41:14.15+03:49:218:596.7
750HANGIEL Urszula 745WARSZAWAK3087K 18200:02:3903:54:1405:17:0006:13:5406:41:19.7006:41:19.70+03:49:278:596.7
751PRZECH-FUS Agnieszka 22WW TEAMLUBLINK5012K 18300:02:0103:44:3505:12:1506:13:3406:43:42.9006:43:42.90+03:51:509:036.6
752OKARMA Wojtek 634WWW.VIRTUTIMILITARI.PLWARZYCEM30225M 56900:02:5103:52:2805:10:5906:14:4406:44:08.6506:44:08.65+03:52:169:036.6
753ZIEŃKOWSKA Izabela 29WW TEAMLUBLINK3088K 18400:02:1203:57:1005:12:1206:13:3906:47:03.0006:47:03.00+03:55:109:076.6
754ALEKSANDROWICZ Łukasz 383SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM30226M 57000:02:1603:55:5405:08:1306:12:4906:47:20.0506:47:20.05+03:55:279:076.6
755HORBACZ Hanna 218POZNAŃK3089K 18500:02:3703:54:2505:16:0206:15:2806:47:37.0006:47:37.00+03:55:449:086.6
756ROSA Aleksander 219POZNAŃM30227M 57100:02:3703:54:2505:16:0306:15:2706:47:38.2006:47:38.20+03:55:459:086.6
757WZOREK Ewa 404WKURW_TEAMWILKÓWK2026K 18600:02:5903:55:4805:19:1506:20:5006:53:59.4006:53:59.40+04:02:069:166.5
758CZARNY Łukasz 690WKURW_TEAMKRAKÓWM30228M 57200:03:0003:55:4905:18:5306:20:4906:53:59.8006:53:59.80+04:02:079:166.5
759ŚWIĘCICKA Dagmara 399WKURW_TEAMKIELCEK2027K 18700:02:5803:55:5205:19:1606:20:5006:53:59.9506:53:59.95+04:02:079:166.5
760NIEDŹWIECKA Kasia 360EKOBIEGIWARSZAWAK4058K 18800:01:5404:07:1705:26:5306:29:0507:05:36.4507:05:36.45+04:13:439:326.3
761SOBICZEWSKA Iza 374EKOBIEGIWARSZAWAK4059K 18900:01:5504:07:1705:26:5706:29:0707:05:38.1007:05:38.10+04:13:459:326.3
762KUCHARZAK Norbert 820JAZZANOVABIAŁA PODLASKAM2051M 57300:01:4903:25:3705:27:2806:32:4907:13:23.7007:13:23.70+04:21:319:436.2
GIŻA Grzegorz 8241981RADOMYŚL WIELKIM3000:00:38 DNF02:28:04 DNF DNF06:33:27 DNF DNF DNF--
MIKUŚKIEWICZ Piotr 205RUN TEAM CHMIELNIKCIECIERZEM3000:07:15 DNF06:30:28 DNF DNF06:34:16 DNF DNF DNF--
GŁUSZKO Przemysław 734SOLINA TEAMBEREZKAM3000:02:02 DNF02:43:44 DNF03:45:57 DNF DNF DNF DNF--
POTRZESZCZ Grzegorz 825MIRZECM40 DNF02:42:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMAŃSKI Andrzej 408WKOLANIEMISTRZYKAKIELCEM30 DNF04:41:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJER Ewa 3SOLGAR POLSKADOBCZYCEK3000:00:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZUBA Jarek 691ABOVE2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2000:00:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZMYSŁOWSKI Igor 589LEPSZY ŻBIKLUBLINM2000:01:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPANIAK Karol 726CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWM4000:01:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DRWIĘGA Maciej 247POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM4000:02:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 772 wynik(ów)