IX BIEG CHARYTATYWNY IM. CHOR. KAZIMIERZA MASIOWSKIEGO

Organizator:
STOWARZYSZENIE SPORTOWE GRUPA BIEGOWA RUNDORFINA
Data:
2019-03-10
Miejsce:
Czaplinek
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
150
Wystartowało:
132
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
131
Na trasie:
1

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KUŚMIDER Andrzej 90RUNDORFINACZAPLINEKM-301M 100:08:4700:17:51.23 3:3416.8
2BAZIMIEROWSKI Sylwester 9STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWODOLASZEWOM-401M 200:09:2300:19:15.00+00:01:233:5115.6
3CENTKA Jakub 194ZŁOTÓWM-201M 300:09:2400:19:33.60+00:01:423:5415.3
4KRYZEL Tomasz 82WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM-202M 400:09:5800:20:07.11+00:02:154:0114.9
5POŁUBIŃSKI Paweł 129BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-402M 500:09:5500:20:11.68+00:02:204:0214.9
6KRUKOWSKI Adam 80DRZONOWOM-302M 600:09:5300:20:27.67+00:02:364:0514.7
7CENTKA Michał 192ZŁOTÓWM-403M 700:10:1800:21:13.38+00:03:224:1414.1
8CIASTOŃ Tomasz 23ORSKOV FOODS TEAMCZAPLINEKM-303M 800:10:1900:21:18.61+00:03:274:1514.1
9CHWIAŁKOWSKI Cyprian 22MACHLINYM-203M 900:10:5200:21:39.91+00:03:484:2013.8
10LESZCZYSZYN Paweł 96SZCZECINEKM-404M 1000:10:5000:21:56.42+00:04:054:2313.7
11PROKOPOWICZ Marcin 1303:33 TEAMJASTROWIEM-405M 1100:10:4800:21:57.42+00:04:064:2313.7
12CHUPTYŚ Adrian 20RUNDORFINACZAPLINEKM-304M 1200:10:4500:21:57.89+00:04:064:2313.7
13KUKLINSKI Maciej 86METROŻERCYMIROSZEWOM-406M 1300:10:5500:22:01.57+00:04:104:2413.6
14OSTROWSKI Marian 198ZŁOCIENIECM-601M 1400:10:5500:22:06.27+00:04:154:2513.6
15KUBIŚ Paweł 83RUNDORFINASZCZECINEKM-305M 1500:10:5600:22:09.95+00:04:184:2613.5
16TRZEPACZ Gabriela Maryka 160100 BATALION ŁĄCZNOŚCIMILEJÓWK-201K 100:10:5700:22:13.97+00:04:224:2613.5
17KATRYCZ Zbigniew 63ŚWIERCZYNAM-501M 1600:10:5400:22:18.74+00:04:274:2713.4
18SPRINGER Marcin 146ZŁOCIENIECM-407M 1700:10:4800:22:19.69+00:04:284:2813.4
19ZIELIŃSKA Anna 190K-401K 200:10:5600:22:25.83+00:04:344:2913.4
20GRZELAK Ryszard 45KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-408M 1800:10:5500:22:38.87+00:04:474:3113.2
21GAŁAN Leszek 37ZŁOCIENIECM-502M 1900:11:2300:22:44.60+00:04:534:3213.2
22MAZUR Tomasz 110I LO SZCZECINEKSZCZECINEKM-409M 2000:11:1000:22:49.67+00:04:584:3413.1
23KOZIEŁ Paweł 75RĄBINOM-4010M 2100:11:1800:22:54.53+00:05:034:3413.1
24RYCERSKI Rafał 138CZAPLINEKM-306M 2200:11:0900:23:00.44+00:05:094:3613
25KOCLEJDA Grzegorz 69RUNDORFINACZAPLINEKM-4011M 2300:11:1300:23:06.22+00:05:144:3713
26KUZAN Sławek 91CZARNE BIEGACZARNEM-307M 2400:11:4200:23:14.02+00:05:224:3812.9
27PASTUSZEK Szymon 118SAIL&SURFCZAPLINEKM-204M 2500:11:3500:23:15.19+00:05:234:3912.9
28KOŁATKA Mariusz 71BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-4012M 2600:11:1300:23:15.70+00:05:244:3912.9
29MAZURSKI Paweł 200GRYFICEM-308M 2700:11:1900:23:34.48+00:05:434:4212.7
30BŁASZCZYK Piotr 13POLNEM-4013M 2800:11:2900:23:37.20+00:05:454:4312.7
31ŚWIĘCIASZEK Mariusz 159WAŁCZM-4014M 2900:11:3100:23:38.44+00:05:474:4312.7
32POGRZEBSKI Hubert 127WAŁCZM-205M 3000:11:3100:23:49.39+00:05:584:4512.6
33MACIEJEWSKA Katarzyna 100DRAWSKO POMORSKIEK-202K 300:11:2900:23:55.01+00:06:034:4712.5
34SUCHOŃSKI Grzegorz 153OSIEK DRAWSKIM-4015M 3100:11:3000:23:59.67+00:06:084:4812.5
35LUTYŃSKI Kacper 97RUNDORFINACZAPLINEKM-OPEN1M 3200:10:4200:24:05.88+00:06:144:4912.4
36HAŁKA Justyna 47TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-301K 400:11:5200:24:09.46+00:06:184:5012.4
37KRUKOWSKA Magdalena 78DOJLIDY BIAŁYSTOKDRZONOWOK-302K 500:11:4600:24:11.47+00:06:204:5012.4
38SERWATKA Krzysiek 143BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-4016M 3300:11:5300:24:13.36+00:06:224:5012.4
39JUSZKIEWICZ Wojciech 60WAŁCZM-4017M 3400:12:1100:24:16.21+00:06:244:5112.4
40WUJTIUK Piotr 169BASKET SZCZECINEKSZCZECINEKM-4018M 3500:11:2800:24:16.72+00:06:254:5112.4
41MASSEL Magdalena 107RUNDORFINACZAPLINEKK-203K 600:12:0800:24:36.57+00:06:454:5512.2
42KOZIARZ Mirosław 74CZAPLINEKM-4019M 3600:12:0200:24:37.48+00:06:464:5512.2
43SAPIŃSKI Robert 139CZAPLINEKM-309M 3700:12:0600:24:44.53+00:06:534:5712.1
44PAWŁOWSKI Michał 119PRECON-POLSKAJASTROWIEM-4020M 3800:12:0700:24:48.62+00:06:574:5712.1
45TYLMAN Piotr 161RUNDORFINACZAPLINEKM-3010M 3900:12:1200:24:52.99+00:07:014:5812.1
46KAŹMIERCZAK Agnieszka 64ŚWIDWINK-402K 700:12:1400:24:53.63+00:07:024:5812.1
47SUCHONSKI Tomasz 152OSIEK DRAWSKIM-4021M 4000:11:5900:24:55.86+00:07:044:5912
48ZADROŻNY Szymon 170WATAHA WAŁCZWAŁCZM-4022M 4100:12:2800:24:56.61+00:07:054:5912
49RAPINCZUK Jan 131BDSUOT WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKI-MODLIN TW.M-4023M 4200:12:2500:25:01.90+00:07:105:0012
50MIKUSZEWSKI Arkadiusz 112BIAŁY BÓRM-3011M 4300:12:3500:25:08.57+00:07:175:0111.9
51ANTONIAK Krzysztof 1CZAPLINEKM-3012M 4400:12:1700:25:18.64+00:07:275:0311.8
52PODLASEK Stanisław 125LUFATEAMSZCZECINEKM-206M 4500:12:5000:25:27.31+00:07:365:0511.8
53ZAGALSKA Paulina 171POŁCZYN ZDRÓJK-303K 800:12:4200:25:48.33+00:07:575:0911.6
54SKIBICKA Marta 189CZAPLINEKK-304K 900:11:5200:25:58.98+00:08:075:1111.6
55KUZIO Justyna 92CZAPLINEKK-305K 1000:12:5700:26:07.90+00:08:165:1311.5
56SKUZA Piotr 144COS OPO WAŁCZ BUKOWINAWAŁCZM-3013M 4600:13:0100:26:21.30+00:08:305:1611.4
57BARANOWSKI Kamil 6CZAPLINEKM-3014M 4700:13:2500:26:23.37+00:08:325:1611.4
58GAPPA Michał 39WIĘCBORKM-4024M 4800:12:4200:26:25.57+00:08:345:1711.3
59HAŁKA Arkadiusz 48TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4025M 4900:13:0200:26:27.37+00:08:365:1711.3
60SZWAJA Maciej 157BĘDĘ OSTATNI :DCZAPLINEKM-3015M 5000:13:2300:26:29.52+00:08:385:1811.3
61ZIMNICKI Tomasz 177CZAPLINEKM-3016M 5100:13:2800:26:43.80+00:08:525:2011.2
62DROZD Michał 30SZCZECINEKM-3017M 5200:13:0100:26:44.80+00:08:535:2111.2
63OSMYK Artur 117100 BATALION LACZNOSCIWALCZM-4026M 5300:13:2900:26:46.61+00:08:555:2111.2
64PIĘTOSA Daniel 122RUNDORFINACZAPLINEKM-4027M 5400:13:0400:26:47.02+00:08:555:2111.2
65CHMARA Grzegorz 19STM TEAMPOŁCZYN ZDRÓJM-503M 5500:13:1900:27:04.43+00:09:135:2411.1
66ORLIKOWSKI Robert 199POŁCZYN ZDRÓJM-3018M 5600:13:1900:27:04.68+00:09:135:2511.1
67AUGUSTYNIAK Grzegorz 2ŚWIDWINM-4028M 5700:13:4100:27:14.87+00:09:235:2711
68STANKOWSKA Agata 148PIŁAK-306K 1100:13:3500:27:26.94+00:09:355:2910.9
69JARNO Wojciech 54AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM-207M 5800:13:3500:27:27.10+00:09:355:2910.9
70SUSKA Tomasz 155IRASCZAPLINEKM-3019M 5900:14:1600:27:30.00+00:09:385:3010.9
71KUŚMIDER Katarzyna 89RUNDORFINACZAPLINEKK-307K 1200:13:2700:27:42.16+00:09:505:3210.8
72OGONOWSKI Marek 115WAŁCZM-4029M 6000:14:1300:27:43.58+00:09:525:3210.8
73GZUBICKI Piotr 46RUNDORFINACZAPLINEKM-3020M 6100:13:0100:27:45.99+00:09:545:3310.8
74KOZŁOWSKI Piotr 77HUSARIA RACE TEAMJASTROWIEM-4030M 6200:13:5400:27:56.58+00:10:055:3510.7
75CENTKA Katarzyna 193ZŁOTÓWK-403K 1300:13:5000:28:05.72+00:10:145:3710.7
76SERWATKA Ewelina 142BORNE BIEGABORNE SULINOWOK-308K 1400:13:4200:28:06.55+00:10:155:3710.7
77SUCHANOWSKI Zygmunt 151RESPECT LOTYŃLOTYŃM-504M 6300:13:4400:28:07.52+00:10:165:3710.7
78RUTKOWSKA Anna 136WATAHA WAŁCZWAŁCZK-501K 1500:13:3700:28:10.41+00:10:195:3810.7
79ZIELIŃSKI Maciej 176ŚWIDWINM-3021M 6400:13:2900:28:11.83+00:10:205:3810.6
80BILL Łukasz 12BORNE SULINOWOM-3022M 6500:13:2700:28:12.33+00:10:215:3810.6
81GAŁAN Joanna 36ZŁOCIENIECK-502K 1600:14:0700:28:14.50+00:10:235:3910.6
82MARCZAK Adam 105CZAPLINEKM-3023M 6600:14:1200:28:15.10+00:10:235:3910.6
83SATYŁA Tomasz 140CZARNE BIEGACZARNEM-3024M 6700:14:0600:28:30.57+00:10:395:4210.5
84BANY Mirela 5DRAWSKO POMORSKIEK-309K 1700:13:5300:28:45.76+00:10:545:4510.4
85BARTON Krystyna 7TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-503K 1800:13:4200:28:52.20+00:11:005:4610.4
86GROMADA Bartosz 43ŚWIDWINM-3025M 6800:13:2800:28:58.50+00:11:075:4710.4
87ZALESKA Elżbieta 172WAŁCZK-404K 1900:14:1300:28:59.20+00:11:075:4710.4
88MĘCINA Violetta 111SMOKWAŁCZK-405K 2000:14:1200:29:07.83+00:11:165:4910.3
89JUSZCZAK Karolina 59RUNDORFINACZAPLINEKK-3010K 2100:14:4200:29:30.30+00:11:395:5410.2
90MACIEJEWSKI Andrzej 101DRAWSKO POMORSKIEM-505M 6900:14:1700:29:39.69+00:11:485:5510.1
91HOLC Dorota 49PROSINKOK-3011K 2200:14:2600:29:43.38+00:11:525:5610.1
92KOSECKA Lena 72ZŁOCIENIECK-3012K 2300:14:2600:29:44.64+00:11:535:5610.1
93BOŃKOWSKI Cezar 15RUNDORFINACZAPLINEKM-3026M 7000:14:4300:29:48.57+00:11:575:5710.1
94MACIEJEWSKA Lucyna 99DRAWSKO POMORSKIEK-504K 2400:14:3000:29:56.34+00:12:055:5910
95WAŚNIEWSKI Arek 165RUNDORFINA CZAPLINEKBARWICEM-506M 7100:14:2600:29:57.45+00:12:065:5910
96GÓRECKI Mirosław 40JW1223 KOSZALINKOSZALINM-4031M 7200:14:1200:30:07.33+00:12:166:0110
97GÓRECKI Fabian 41CZAPLINEKM-208M 7300:14:1200:30:07.58+00:12:166:0110
98JAROSZEWICZ Andrzej 55JARACZEWOM-4032M 7400:14:5500:30:55.83+00:13:046:119.7
99JAROSZEWICZ Joanna 56JARACZEWOK-406K 2500:14:5500:30:56.05+00:13:046:119.7
100BARTOSIAK Tomasz 8RUNNERS OF WAŁCZWAŁCZM-4033M 7500:15:2700:31:03.23+00:13:116:129.7
101GROCHOWSKA Agnieszka 42PIŁAK-407K 2600:15:0600:31:03.53+00:13:126:129.7
102DZIEWIETKOWSKI Tomek 34RUNDORFINACZAPLINEKM-3027M 7600:14:3800:31:16.39+00:13:256:159.6
103ZALEWSKA Karolina 173SKRZATUSZK-3013K 2700:15:3800:31:42.61+00:13:516:209.5
104KOBIAŁKA Angelina 68SKRZATUSZK-3014K 2800:15:3800:31:43.02+00:13:516:209.5
105BEDNAREK Krzysztof 10KRISKOSZALINM-4034M 7700:16:4800:31:54.91+00:14:036:239.4
106CZEKOŃSKA Paulina 24SZCZECINEK 724K-204K 2900:15:3800:31:58.77+00:14:076:239.4
107KUKLINSKA Joanna 85METROŻERCYMIROSZEWOK-3015K 3000:15:0900:32:00.97+00:14:096:249.4
108SYDOR Katarzyna 156RUNDORFINACZAPLINEKK-3016K 3100:15:5100:32:10.17+00:14:186:269.3
109DAWIDOWICZ Wojciech 26CZAPLINEKM-209M 7800:15:1200:32:28.70+00:14:376:299.2
110WROBLEWSKI Jerzy Stanislaw 168PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM-602M 7900:15:5200:32:43.96+00:14:526:329.2
111WOJTECZKO Magdalena 167RUNDORFINACZAPLINEKK-408K 3200:16:2500:33:05.48+00:15:146:379.1
112BUCHOWSKI Marek 17PARKRUNSZCZECINEKM-603M 8000:16:2400:33:14.02+00:15:226:389
113WAŚNIEWSKA Ewa 164RUNDORFINA CZAPLINEKBARWICEK-409K 3300:16:1800:33:20.67+00:15:296:409
114KUC - BREJNA Anna 84SULIKOWOK-4010K 3400:15:5800:33:22.04+00:15:306:409
115GRUBIZNA Marta 44RUNDORFINACZAPLINEKK-205K 3500:16:2500:33:33.43+00:15:426:428.9
116DĄBROWSKA Katarzyna 27RUNDORFINACZAPLINEKK-3017K 3600:16:2600:33:35.04+00:15:436:438.9
117FIRLEJ Agnieszka 35RUNDORFINACZAPLINEKK-4011K 3700:16:2700:33:35.89+00:15:446:438.9
118MATUSZAK Justyna 108RUNDORFINAOTRZEPK-3018K 3800:16:3500:34:10.24+00:16:196:508.8
119WALKOWIAK Dariusz 163KROKOWOM-4035M 8100:16:0100:34:35.97+00:16:446:558.7
120RUSIECKI Paweł 135WSPL SP ZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-4036M 8200:17:0800:34:51.14+00:16:596:588.6
121KWIATKOWSKA Agnieszka 93RESPECT LOTYŃLOTYŃK-4012K 3900:16:5500:35:09.45+00:17:187:028.5
122ORŁOWSKA-OBARZANEK Karina 116WAŁCZK-3019K 4000:17:0000:35:12.86+00:17:217:028.5
123SOKOLOWSKA Anna 145ATOMÓWKISZCZECINEKK-3020K 4100:17:0000:35:13.20+00:17:217:028.5
124KOZŁOWSKA Teresa 76ZARAŃSKOK-505K 4200:17:1700:35:30.94+00:17:397:068.5
125KWIATKOWSKA-MACISZEWSKA Anna 94PIŁAK-3021K 4300:17:3500:36:30.97+00:18:397:188.2
126MACISZEWSKI Łukasz 102PIŁAM-3028M 8300:17:3500:36:30.99+00:18:397:188.2
127SUCHANOWSKA Anna 150RESPECT LOTYŃLOTYŃK-4013K 4400:17:5500:36:53.68+00:19:027:228.1
128PIĘTOSA Martyna 124CZAPLINEKK-OPEN1K 4500:18:1000:37:23.02+00:19:317:288
129PIĘTOSA Justyna 123CZAPLINEKK-4014K 4600:18:0900:37:25.14+00:19:337:298
130UDYCZ Katarzyna 162ZŁOCIENIECK-4015K 4700:19:4500:40:23.97+00:22:328:047.4
131KRYCZKA Małgorzata 81CZAPLINEKK-506K 4800:20:5600:42:43.24+00:24:528:327
132MARGOL-BEDNAREK Beata 106BIURO UBEZPIECZENIOWO-FINANSOWE 'KRIS'KOSZALINK-4016K 4900:19:32+00:10:457:487.7
Znaleziono 132 wynik(ów)