Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem |
Data : | 2021-11-28 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 109 |
Wystartowało : | 91 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 91 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SUDZIŃSKA Mariola | 317 | AZS UMW OLSZTYN | OLSZTYN | K-40 | 1 | K 1 | 00:19:48.95 | 49:30 | 1.2 (100%) | ||
2 | KLAHS Katarzyna | 232 | POŁCZYNO | K-18 | 1 | K 2 | 00:20:58.60 | +00:01:09 (5.5%) | 52:25 | 1.1 (91.7%) | ||
3 | TUWALSKA Elżbieta | 280 | LKS Zantyr Sztum | GDAŃSK | K-40 | 2 | K 3 | 00:22:35.80 | +00:02:46 (12.3%) | 56:27 | 1.1 (91.7%) | |
4 | KALINOWSKA Paulina | 227 | KIEŁPINO | K-30 | 1 | K 4 | 00:23:19.30 | +00:03:30 (15.0%) | 4:39 | 12.9 (1,075.0%) | ||
5 | KARPIŃSKA Barbara | 231 | GDAŃSK | K-40 | 3 | K 5 | 00:25:42.00 | +00:05:53 (22.9%) | 5:08 | 11.7 (975.0%) | ||
6 | JARMOŁOWICZ Beata | 224 | CTS | GDANSK | K-50 | 1 | K 6 | 00:26:06.05 | +00:06:17 (24.1%) | 5:13 | 11.5 (958.3%) | |
7 | RINC Małgorzata | 266 | GDYNIA | K-30 | 2 | K 7 | 00:26:19.85 | +00:06:30 (24.7%) | 5:15 | 11.4 (950.0%) | ||
8 | POCHOPIEŃ Mira | 259 | Wataha-łączy nas bieganie | GDAŃSK | K-30 | 3 | K 8 | 00:26:41.15 | +00:06:52 (25.7%) | 5:20 | 11.2 (933.3%) | |
9 | KARPENKO Liliana | 230 | Lili | GDAŃSK | K-50 | 2 | K 9 | 00:27:04.75 | +00:07:15 (26.8%) | 5:24 | 11.1 (925.0%) | |
10 | KOPCZYŃSKA Monika | 338 | Minionki | GDAŃSK | K-40 | 4 | K 10 | 00:27:10.45 | +00:07:21 (27.1%) | 5:26 | 11 (916.7%) | |
11 | CHRÓŚCIELEWSKA Monika | 211 | GDAŃSK | K-30 | 4 | K 11 | 00:27:14.55 | +00:07:25 (27.3%) | 5:26 | 11 (916.7%) | ||
12 | PODCIBORSKA Joanna | 260 | PRUSZCZ GDAŃSKI | K-30 | 5 | K 12 | 00:28:14.00 | +00:08:25 (29.8%) | 5:38 | 10.6 (883.3%) | ||
13 | WEILAND Karina | 282 | SOPOT | K-40 | 5 | K 13 | 00:28:19.40 | +00:08:30 (30.0%) | 5:39 | 10.6 (883.3%) | ||
14 | ALEKSIEJUK Aleksandra | 201 | Activ Flow | GDYNIA | K-18 | 2 | K 14 | 00:28:20.75 | +00:08:31 (30.1%) | 5:40 | 10.6 (883.3%) | |
15 | DUDANIEC-TARKOWSKA Agnieszka | 220 | AMTK Gdańsk | GDAŃSK | K-30 | 6 | K 15 | 00:28:28.05 | +00:08:39 (30.4%) | 5:41 | 10.5 (875.0%) | |
16 | MARTYŃSKA Dorota | 243 | GDAŃSK | K-40 | 6 | K 16 | 00:28:30.70 | +00:08:41 (30.5%) | 5:42 | 10.5 (875.0%) | ||
17 | SCIEPURO Karolina | 268 | GDAŃSK | K-30 | 7 | K 17 | 00:28:54.85 | +00:09:05 (31.5%) | 5:46 | 10.4 (866.7%) | ||
18 | KORPAS Ewa | 233 | KUNDY PORTOWE | PRUSZCZ GDAŃSKI | K-30 | 8 | K 18 | 00:29:11.55 | +00:09:22 (32.1%) | 5:50 | 10.3 (858.3%) | |
19 | JACHOWICZ Julia | 331 | GDYNIA | K-30 | 9 | K 19 | 00:29:16.00 | +00:09:27 (32.3%) | 5:51 | 10.3 (858.3%) | ||
20 | SZYCA Elżbieta | 275 | GDAŃSK | K-50 | 3 | K 20 | 00:29:46.45 | +00:09:57 (33.4%) | 5:57 | 10.1 (841.7%) | ||
21 | BARTSCH Aleksandra | 203 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | K-30 | 10 | K 21 | 00:30:00.25 | +00:10:11 (34.0%) | 6:00 | 10 (833.3%) | |
22 | KAMROWSKA Natalia | 229 | GDAŃSK | K-30 | 11 | K 22 | 00:30:14.80 | +00:10:25 (34.5%) | 6:02 | 9.9 (825.0%) | ||
23 | OKOŃSKA Ewelina | 249 | rym tym tym z **** dym | GDAŃSK | K-30 | 12 | K 23 | 00:30:40.70 | +00:10:51 (35.4%) | 6:08 | 9.8 (816.7%) | |
24 | MICHALCZYK Mirka | 246 | Pruszcz Biega Kobieta w biegu | PRUSZCZ GDAŃSKI | K-40 | 7 | K 24 | 00:32:03.65 | +00:12:14 (38.2%) | 6:24 | 9.4 (783.3%) | |
25 | DELEKTA Marzena | 218 | GDAŃSK | K-40 | 8 | K 25 | 00:32:17.05 | +00:12:28 (38.6%) | 6:27 | 9.3 (775.0%) | ||
26 | WOŹNIAK Sandra | 313 | Ślęzak Team | GRUDZIĄDZ | K-30 | 13 | K 26 | 00:32:48.40 | +00:12:59 (39.6%) | 6:33 | 9.1 (758.3%) | |
27 | CHYLIŃSKA Dorota | 214 | GRUDZIĄDZ | K-50 | 4 | K 27 | 00:32:55.10 | +00:13:06 (39.8%) | 6:35 | 9.1 (758.3%) | ||
28 | MLECZEK Aleksandra | 247 | Mamuśka:) | GDAŃSK | K-30 | 14 | K 28 | 00:33:10.75 | +00:13:21 (40.3%) | 6:38 | 9 (750.0%) | |
29 | PRZYBYLSKA Aleksandra | 264 | Team Elite | GDYNIA | K-50 | 5 | K 29 | 00:33:12.95 | +00:13:24 (40.3%) | 6:38 | 9 (750.0%) | |
30 | BENERT-BRANICKA Agnieszka | 335 | OTOMIN | K-30 | 15 | K 30 | 00:33:19.35 | +00:13:30 (40.5%) | 6:39 | 9 (750.0%) | ||
31 | PAW Magdalena | 253 | GDANSK | K-40 | 9 | K 31 | 00:34:59.80 | +00:15:10 (43.4%) | 6:59 | 8.6 (716.7%) | ||
32 | DRAZKIEWICZ Ela | 219 | GDANSK | K-40 | 10 | K 32 | 00:35:24.60 | +00:15:35 (44.0%) | 7:04 | 8.5 (708.3%) | ||
33 | TROJANOWSKA Bogumiła | 279 | GDAŃSK-OLIWA | K-50 | 6 | K 33 | 00:36:18.85 | +00:16:29 (45.4%) | 7:15 | 8.3 (691.7%) | ||
34 | ŁUBKOWSKA Grażyna | 242 | GDAŃSK | K-60 | 1 | K 34 | 00:36:43.95 | +00:16:55 (46.1%) | 7:20 | 8.2 (683.3%) | ||
35 | STORMA Aleksandra | 272 | TCZEW | K-30 | 16 | K 35 | 00:37:04.35 | +00:17:15 (46.5%) | 7:24 | 8.1 (675.0%) | ||
36 | TYMIŃSKA Ewa | 281 | GDAŃSK | K-60 | 2 | K 36 | 00:37:30.10 | +00:17:41 (47.2%) | 7:30 | 8 (666.7%) | ||
37 | PRZESŁAWSKA Hanna | 263 | Baba biegnie | PRUSZCZ GDAŃSKI | K-30 | 17 | K 37 | 00:38:37.35 | +00:18:48 (48.7%) | 7:43 | 7.8 (650.0%) | |
38 | DEIK Elżbieta | 217 | PRZYJAŹŃ | K70+ | 1 | K 38 | 00:38:59.15 | +00:19:10 (49.2%) | 7:47 | 7.7 (641.7%) | ||
39 | CHOJNICKA Zofia | 209 | GDAŃSK | K70+ | 2 | K 39 | 00:44:13.05 | +00:24:24 (55.2%) | 8:50 | 6.8 (566.7%) | ||
40 | KURAJK Ewa | 239 | GDAŃSK | K-60 | 3 | K 40 | 00:45:14.70 | +00:25:25 (56.2%) | 9:02 | 6.6 (550.0%) | ||
41 | NABAKOWSKA Barbara | 319 | K-60 | 4 | K 41 | 00:45:20.35 | +00:25:31 (56.3%) | 9:04 | 6.6 (550.0%) |
Znaleziono 41 wynik(ów)