Organizator : | Rowerowa Brzoza |
Data : | 2019-09-22 |
Miejsce : | Przyłęki-Brzoza |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 247 |
Wystartowało : | 204 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 204 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Drużyny | Drużyny mundurowe | Rodziny | K-Open | Mundur Kobiety | M-Open | Mundur Mężczyźni | Najlepsza Polka | Najlepszy Polak | Mundur K29 | Mundur M29 | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | Mundur K30 | M3 | Mundur M30 | K4 | Mundur K40 | M4 | Mundur M40 | Mundur K50+ | Mundur M50+ | K5 | M5 | K6+ | M6 | M7+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna mundurowa | Rodzina | Drużyna | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHAWAWKO Tomasz | 21 | TC. Team | DĘBNO | M4 | 00:00:01 | ||||
2 | MAŁECKI Jakub | 50 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M4 | 1 Brygada Logistyczna | Bydgoskie Okonie | 00:00:01 | ||
3 | WIWATOWSKI Michał | 134 | PRZYŁĘKI | M4 | Wiwatowscy | 00:00:01 | ||||
4 | KROCHMAL Paweł | 195 | PAWKO RUNNER TEAM | WARSZAWA | M2 | 00:00:01 | ||||
5 | BRZEZIŃSKI Błażej | 2 | CWZS Zawisza Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | Brzezińscy | 00:00:01 | |||
6 | DEROŃ Waldemar | 246 | 1 Brygada Logistyczna | BYDGOSZCZ | M3 | 1 Brygada Logistyczna | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:01 | ||
7 | JAGODZIŃSKI Mateusz | 45 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | Jagodzińscy | Bydgoskie Okonie | 00:00:01 | ||
8 | WOLNY Piotr | 30 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M5 | Brzoza Biega | 00:00:02 | |||
9 | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 31 | Brzoza Biega | OLIMPIN | M5 | Wiśniewski /Szadkowski | Brzoza Biega | 00:00:02 | ||
10 | TUCZYŃSKI Sylwester Leon | 53 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M2 | Bydgoskie Okonie | 00:00:02 | |||
11 | DOMAN Janusz | 64 | UKS Szbla Brzoza | BRZOZA | M6 | 00:00:02 | ||||
12 | MAĆKOWSKI Maciej | 67 | 1986 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:02 | ||||
13 | SZLINGER Jakub | 138 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:02 | |||||
14 | KOTULA Sławomir | 177 | 1987 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:02 | ||||
15 | MIKA Oskar | 197 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M4 | Bydgoskie Okonie | 00:00:02 | |||
16 | KRAMARZ Aleksander | 216 | WARSZAWA | M2 | Kramarz | 00:00:02 | ||||
17 | GÓRNY Maciej | 249 | PACKMAN TEAM | GRUPA | M4 | CSLog | CSLog | 00:00:02 | ||
18 | RATAJCZYK Przemysław | 103 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz\KP PSP Aleksandrów Kujawski | ZAKRZEWO | M2 | KP PSP Aleksandrów Kujawski | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:02 | ||
19 | BŁASZAK Łukasz | 172 | 'BUBA' Solec Kujawski | SOLEC KUJAWSKI | M3 | 00:00:02 | ||||
20 | KRAMARZ Nikodem | 207 | WARSZAWA | M2 | Kramarz | 00:00:02 | ||||
21 | FROM Piotr | 208 | CSLog | GRUPA | M3 | CSLog | 00:00:02 | |||
22 | PAWŁOWSKI Tomasz | 56 | ZIELONKA | M2 | PAWŁOWSKI | 00:00:02 | ||||
23 | ETTINGER Paweł | 191 | BYDGOSZCZ | M3 | ZK Potulice | 00:00:02 | ||||
24 | JAGIEŁA Jarosław | 156 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | Jagieła | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:02 | ||
25 | POLAŃSKI Tomek | 256 | B4SPORT TEAM | M4 | 00:00:02 | |||||
26 | STACHOWICZ Wiesław | 27 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M4 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | Brzoza Biega | 00:00:02 | ||
27 | KOWALCZYK Marek | 29 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M4 | Brzoza Biega | 00:00:02 | |||
28 | KRUSZKA Łukasz | 94 | Ryszard Ochódzki | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:02 | ||||
29 | CZEPEK Aleksander | 83 | Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M6 | Brzoza Biega | 00:00:03 | |||
30 | CHOLEWIŃSKI Dariusz | 100 | Huragan Miedzyń | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:03 | ||||
31 | TUCHOLSKI Bartłomiej | 125 | Bydgoskie okonie | BYDGOSZCZ | M2 | Bydgoskie Okonie | 00:00:03 | |||
32 | WADELSKI Maciej | 129 | 1 Brygada Logistyczna | BYDGOSZCZ | M3 | 1 Brygada Logistyczna | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:03 | ||
33 | ŁUCZAK Paweł | 162 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M5 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:03 | |||
34 | MAGDZIARZ Jakub | 167 | Kancelaria HMM | PRZYŁĘKI | M3 | Magdziarz | 00:00:03 | |||
35 | RACZYŃSKI Krzysztof | 176 | Biegajacy Filozof Team | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:03 | ||||
36 | TORCHALSKI Krzysztof | 253 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M6 | Run Pasja | 00:00:03 | |||
37 | GÓRSKI Marian | 210 | Jastrząb Ruda Śląska | SOLEC KUJAWSKI | M6 | 00:00:03 | ||||
38 | BIAŁEK Dawid | 248 | 1 Brygada Logistyczna | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M3 | 1 Brygada Logistyczna | 00:00:03 | |||
39 | OLKOWSKI Jurek | 124 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M6 | 00:00:03 | ||||
40 | KIEŁPIKOWSKI Patryk | 145 | KORONOWO | M3 | 00:00:03 | |||||
41 | ANTKOWIAK Bartosz | 203 | TRISPACE/TREK | BYDGOSZCZ | M3 | TRISPACE/TREK | 00:00:03 | |||
42 | SERWACZAK Grzegorz | 232 | CSLog | GOLUB-DOBRZYŃ | M3 | CSLog | 00:00:03 | |||
43 | SKWIOT Stanisław | 38 | Taka RYBA | GDAŃSK | M5 | Taka RYBA | 00:00:03 | |||
44 | DOBOSZ Maciej | 119 | ZK Potulice | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M3 | ZK Potulice | 00:00:04 | |||
45 | BUZALSKI Robert | 84 | ORANGE POLSKA | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:04 | ||||
46 | DURCZAK Jerzy | 130 | Bydgoskie Okonie | BIAŁĘ BŁOTA | M3 | 00:00:04 | ||||
47 | NIEDBALSKI Przemysław | 141 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M4 | Pałuki Running Team | 00:00:04 | |||
48 | LEWICKI Konrad | 150 | Żandarmii z Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:04 | ||||
49 | PIKUL Andrzej | 165 | KWP Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | KWP Bydgoszcz | 00:00:04 | |||
50 | DROZDOWSKI Marcin | 175 | TRZEMIĘTOWO | M3 | 00:00:04 | |||||
51 | FOTYN Patryk | 219 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:04 | |||||
52 | OLSZEWSKI Arkadiusz | 254 | INOWROCŁAW | M3 | Inowrocław Biega | 00:00:04 | ||||
53 | SIKORA Antoni | 104 | Żniński Klub Biegacza 1992 | GĄSAWA | M7+ | 00:00:04 | ||||
54 | KLUSZCZYŃSKI Robert | 173 | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:04 | |||||
55 | WIĘCKOWSKI Dariusz | 86 | AMS Triathlon | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:04 | ||||
56 | JAGIEŁA Bartosz | 157 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | Jagieła | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:04 | ||
57 | ELIAS Francisco | 255 | M4 | NFIO NATO | 00:00:04 | |||||
58 | KUŚNIEREK Bartosz | 95 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M3 | Pałuki Running Team | 00:00:04 | |||
59 | BARCZAK Piotr | 28 | BIAŁE BŁOTA | M5 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | 00:00:05 | ||||
60 | JUCHACZ Michał | 85 | Dziki z Balczewa | INOWROCŁAW | M4 | 00:00:05 | ||||
61 | POPIELA Maksymilian | 166 | SGB-BANK | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:05 | ||||
62 | SIKUT Arkadiusz | 170 | 12WOG | TORUŃ | M4 | 12 WOG | 12 WOG | 00:00:05 | ||
63 | ŁOPUSZYŃSKI Rafał | 217 | 12WOG | TORUŃ | M4 | 12 WOG | 00:00:05 | |||
64 | KARPINSKI Paweł | 89 | JACEWO | M4 | Karpinscy | 00:00:05 | ||||
65 | CHOJNACKI Krzysztof | 231 | Krzysztof Chojnacki | NIEMCZ | M5 | 00:00:05 | ||||
66 | KUBIAK Sławomir | 63 | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:05 | |||||
67 | TOCZKIEWICZ Piotr | 78 | BRZOZA | M4 | Toczkiewicz | 00:00:06 | ||||
68 | SYNAKIEWICZ Tomasz | 180 | SGB-BANK S.A. | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:06 | ||||
69 | LISEWSKI Piotr | 182 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:06 | ||||
70 | PIECHOWIAK Jacek | 215 | SZUBIN | M4 | 00:00:06 | |||||
71 | DAWIDOWICZ Maciej | 233 | BRZOZA | M4 | 00:00:06 | |||||
72 | WIŚNIEWSKI Leszek | 118 | Brzoza | BRZOZA | M5 | 00:00:06 | ||||
73 | BIERNACKI Sławomir | 181 | BIAŁE BŁOTA | M3 | 00:00:06 | |||||
74 | PAWŁOWSKI Radosław | 55 | ZIELONKA | M5 | OZ JFTC | PAWŁOWSKI | 00:00:06 | |||
75 | RYBAK Remigiusz | 143 | Bike U Up | BIAŁE BŁOTA | M4 | 00:00:06 | ||||
76 | GURDAK Leszek | 243 | BYDGOSZCZ NA START | TUR | M4 | 00:00:06 | ||||
77 | SZADKOWSKI Tomasz | 201 | POZNAŃ | M3 | Wiśniewski /Szadkowski | 00:00:06 | ||||
78 | WOJCIECHOWSKI Jarosław | 110 | BYDGOSZCZ | M4 | Wojciechowscy | 00:00:07 | ||||
79 | KUNKE Tomasz | 65 | 13WOG Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M4 | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 00:00:07 | |||
80 | AUGUSTYNOWICZ Andrzej | 111 | RCI Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M4 | RCI Bydgoszcz | Augustynowicz | RCI Bydgoszcz | 00:00:07 | |
81 | WIDŹGOWSKI Przemysław | 135 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:07 | |||||
82 | GŻYL Mikołaj | 154 | janusze triathlonu 'exodus' team | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:07 | ||||
83 | MALEC Karol | 227 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:07 | |||||
84 | ANGIEL Władysław | 230 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M7+ | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:07 | |||
85 | GEHRKA Marcin | 209 | CSLog | CHEŁMNO | M2 | CSLog | 00:00:07 | |||
86 | WASILEWSKI Mirosław | 214 | OrkaMastersIława | ILAWA | M4 | CSLog | CSLog Grupa | 00:00:07 | ||
87 | ŻUCHOWSKI Dariusz | 247 | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:07 | |||||
88 | ŚLEFARSKI Marcin | 97 | BIAŁE BŁOTA | M3 | 00:00:07 | |||||
89 | RÓŻYCKI Sławomir | 23 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M5 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:08 | |||
90 | KRYSZTOFIAK Robert | 102 | BRZOZA | M4 | 00:00:08 | |||||
91 | MALAK Robert | 142 | Niez | BIAŁE BŁOTA | M4 | 00:00:08 | ||||
92 | ANDRZEJEWSKI Ryszard | 164 | Żółtokrólewscy | BYDGOSZCZ | M7+ | 00:00:08 | ||||
93 | MROZIK Andrzej | 190 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:08 | |||||
94 | DĘBSKI Jan | 155 | Sołtys | SUCHARZEWO | M6 | 00:00:08 | ||||
95 | SIEJEK Błażej | 62 | ZIELONKA | M3 | 00:00:08 | |||||
96 | MUSIAŁ Artur | 127 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:09 | |||||
97 | DZIĘCIOŁOWSKI Przemysław | 250 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:09 | |||||
98 | ZUPA Wojciech | 211 | SISU-OWB team | BYDGOSZCZ | M5 | 00:00:09 | ||||
99 | RICHTER Jacek | 42 | Taka RYBA | GDAŃSK | M4 | Taka RYBA | 00:00:09 | |||
100 | TRZECIAK Robert | 159 | 12WOG | TORUŃ | M4 | 12 WOG | 00:00:09 | |||
101 | KANIA Daniel | 98 | BYDGOSZCZ | M4 | KANIA | 00:00:09 | ||||
102 | GLIWKA Artur | 123 | Gliwek | INOWROCŁAW | M3 | 00:00:10 | ||||
103 | PODSIEDLIK Zbigniew | 161 | 22 ODN | ŻOŁĘDOWO | M4 | 22 ODN | 00:00:10 | |||
104 | GAJZLER Jerzy | 213 | Bartodzieje | BYDGOSZCZ | M6 | 00:00:10 | ||||
105 | SKORUPKA Radek | 193 | Ulung Team | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:10 | ||||
106 | NAMIEŚNIK Krzysztof | 39 | KrzysieKN | INOWROCŁAW | M4 | 00:00:10 | ||||
107 | GRODEK Krzysztof | 66 | 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy | GRUDZIĄDZ | M5 | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 00:00:11 | |||
108 | BĄKOWSKI Dawid | 199 | Dawid Bąkowski | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:11 | ||||
109 | LEWANDOWSKI Andrzej | 204 | POTULICE | M5 | ZK Potulice | 00:00:11 | ||||
110 | RATAJ Maciej | 220 | ŁOCHOWO | M4 | Rataj | 00:00:11 | ||||
111 | RATAJ Krzysztof | 221 | KS Polonia Bydgoszcz | POZNAŃ | M3 | Rataj | 00:00:11 | |||
112 | KRETOWICZ Piotr | 235 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:11 | |||||
113 | JENDRZEJCZAK Dawid | 236 | BARCIN | M3 | Jendrzejczak | 00:00:11 | ||||
114 | JENDRZEJCZAK Robert | 237 | BARCIN | M2 | Jendrzejczak | 00:00:11 | ||||
115 | SAWICKI Michał | 117 | BYDGOSZCZ | M3 | Sawiccy | 00:00:11 | ||||
116 | STERNAL Tomasz | 189 | ROJEWO | M5 | STERNAL | 00:00:11 | ||||
117 | PASZKIET Witold | 36 | BYDGOSZCZ | M6 | 00:00:11 | |||||
118 | GRUBA Jacek | 48 | BRZOZA | M5 | 00:00:12 | |||||
119 | RASZTUBOWICZ Daniel | 146 | Podgórz Toruń | BYDGOSZCZ | M4 | 56 Baza Lotnicza | 00:00:12 | |||
120 | STACHNIUK Przemek | 187 | OZ JFTC | BYDGOSZCZ | M4 | OZ JFTC | 00:00:12 | |||
121 | WYKRZYKOWSKI Andrzej | 140 | 13 WOG Grudziądz | CHEŁMNO | M6 | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 00:00:12 | |||
122 | MARĆ Robert | 240 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:12 | |||||
123 | WOJANOWSKI Zbigniew | 71 | 13 WOG Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M6 | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 13 WOG | 00:00:12 | ||
124 | BRZOZOWSKI Jarosław | 32 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M5 | 00:00:13 | ||||
125 | KUZIEMSKI Jacek | 121 | 13WOG | GRUDZIĄDZ | M5 | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 00:00:13 | |||
126 | OSTRZYCKI Sławomir | 194 | BYDGOSZCZ | M3 | KM PSP Bydgoszcz | 00:00:13 | ||||
127 | JĘDRA Andrzej | 132 | ZŁOTNIKI | M4 | 00:00:13 | |||||
128 | BYSTRZYŃSKI Jan | 226 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:13 | |||||
129 | KURTYSIAK Roman | 139 | IWsp SZ | BYDGOSZCZ | M5 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | 00:00:14 | |||
130 | ADAMSKI Łukasz | 169 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:00:14 | |||||
131 | DOBOSZ Kamil | 183 | BYDGOSZCZ | M3 | 56 Baza Lotnicza | 00:00:14 | ||||
132 | ŚCIBAK Wojciech | 198 | OZ JFTC | BYDGOSZCZ | M3 | OZ JFTC | 00:00:14 | |||
133 | RUSZKIEWICZ Łukasz | 107 | PRZYŁĘKI | M3 | 00:00:14 | |||||
134 | SZTEJKA Damian | 60 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:14 | |||||
135 | KLOSKOWSKI Adam | 163 | Iwsp Sz Bydgoszcz | CHOJNICE | M3 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | 00:00:15 | |||
136 | JANKOWSKI Tomasz Michał | 105 | Run Delfin Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M5 | Jankowski | 00:00:15 | |||
137 | JANKOWSKI Maciej | 106 | Run Delfin Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M1 | Jankowski | 00:00:15 | |||
138 | LANGE Waldemar | 212 | OZ JFTC | BYDGOSZCZ | M5 | OZ JFTC | 00:00:15 | |||
139 | KAMIŃSKI Artur | 77 | 13 WOG | GRUDZIĄDZ | M5 | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 00:00:15 | |||
140 | STANKIEWICZ Dariusz | 49 | Ból to ściema | MAKSYMILIANOWO | M5 | 00:00:16 | ||||
141 | GRUBA Paweł | 108 | BRZOZA | M3 | 00:00:16 | |||||
142 | GMYS Tomasz | 185 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:00:16 | |||||
143 | BOŻEK Mariusz | 200 | BRZOZA | M5 | 00:00:16 | |||||
144 | KIEŁB Jakub | 228 | BIAŁE BŁOTA | M4 | ... | 00:00:16 | ||||
145 | KĘSIK Roman | 69 | 13 WOG Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M5 | 13 WOG GRUDZIĄDZ | 00:00:16 | |||
146 | NITKA Ireneusz | 96 | Luks start Nakło, | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M4 | ZK Potulice | Nitka | 00:00:16 | ||
147 | GMYS Jakub | 186 | BYDGOSZCZ | M1 | 00:00:17 | |||||
148 | JULLY Arkadiusz | 61 | BRZOZA | M4 | 00:00:17 |
Znaleziono 148 wynik(ów)