IX KAMUS MARATON

Organizator/ Organizer:
Klub Sportowy „Kamus Maraton”
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
Osieki
Dystans/ Distance:
42.2 km
Zgłoszonych/ Registered:
46
Wystartowało/ Started:
42
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
37
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5.3km | 10.6km | 15.9km | 21.1km | 26.4km | 31.7km | 37km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Gmina Ciechocin K | Gmina Lubicz K | Gmina Obrowo K | Gmina Ciechocin M | Gmina Lubicz M | Gmina Obrowo M | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M5.3km10.6km15.9km21.1km26.4km31.7km37kmCzas
netto
42.2km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
            
1PANEK Michał 34TORUŃM18-291M 100:24:2100:46:2901:11:1901:33:3201:59:0302:22:0202:50:0203:14:28.10 4:3613
2KUBIAK Maciej 42REKU RUNOSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-491M 200:28:0700:53:3301:21:5701:46:4702:15:1602:40:1103:09:1203:35:31.85+00:21:035:0611.7
3RACZKOWSKI Robert 9MARMELTORUŃM40-492M 300:28:3300:53:5501:22:5501:48:3602:17:4202:44:5403:15:4903:42:11.60+00:27:435:1511.4
4WIŚNIEWSKI Aleksander 19WIŚNIOCHYTORUŃM40-493M 400:28:1600:52:5601:21:1301:46:3502:16:2602:45:1003:22:4403:55:26.30+00:40:585:3410.8
5CHMIELEWSKI Sławomir 49SILNOM40-494M 500:29:4700:55:5101:26:0201:52:3302:22:0002:49:2303:25:0303:57:48.90+00:43:205:3810.6
6KUMIDAJ Jacek 36NIESUŁKÓW KOLONIAM50-591M 600:29:0500:55:1101:24:5901:51:0502:21:1602:49:5303:26:3903:59:17.75+00:44:495:4010.6
7WITCZAK Jolanta 22TARNOWO PODGÓRNE - POZIOM BLIŻEJLUSOWOK50-591K 100:28:4800:55:2801:26:0601:53:4202:25:4602:55:1003:30:4504:01:46.25+00:47:185:4310.5
8DRĄŻEWSKI Jakub 45LUBICZ GÓRNYM40-495M 700:27:0200:51:0501:18:2601:43:0602:13:0102:44:2303:22:5204:01:54.35+00:47:265:4310.5
9JANIK Jerzy 18GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM60+1M 800:29:4100:56:1701:27:4201:56:2002:29:2602:59:0703:34:0304:06:11.80+00:51:435:5010.3
10KRZYŻAŃSKI Maciej 11DZIKOWOM40-496M 900:29:1400:56:4801:28:0001:56:0902:30:2903:02:2503:38:1604:10:15.85+00:55:475:5510.1
11KOŁKOWSKI Andrzej 48SPARTANIE DZIECIOMBRANIEWOM40-497M 1000:32:0201:00:3301:33:0102:01:4002:34:5403:03:5803:39:4304:12:36.90+00:58:085:5910
12KOWALSKI Marcin 27KOWALE TEAMTORUŃM30-391M 1100:28:3400:53:5401:22:5401:49:0602:24:1002:59:3503:39:2004:15:29.50+01:01:016:039.9
13MACIEJEWSKI Bogusław 30KWIDZYNM60+2M 1200:34:0101:03:5901:37:1902:08:2602:43:0503:13:0503:47:5804:15:55.90+01:01:276:039.9
14CIESZYŃSKI Szymon 21WIESNIACKI KLUB BIEGACKIZŁOTORIAM18-292M 1300:29:4400:56:0401:26:5401:55:4902:30:5203:03:2003:42:0404:17:50.50+01:03:226:069.8
15ZAWORSKI Jacek 29POZNAŃM50-592M 1400:29:3200:55:4901:26:4501:55:5602:29:2203:02:2903:45:1304:25:48.25+01:11:206:179.5
16NĘDZUSIAK Dariusz 13POLKRYS TEAMALEKSANDRÓW KUJAWSKIM50-593M 1500:32:0100:59:1801:31:1001:59:2802:33:4203:05:1403:49:4504:26:29.05+01:12:006:189.5
17SŁODOWNIK Rafał 35BYDGOSZCZ FAN MARATONZIELONKAM40-498M 1600:33:5801:03:5001:37:2402:07:3002:43:0703:15:0303:52:3804:27:04.50+01:12:366:199.5
18DOBUSZYŃSKI Paweł 20PARKRUN TORUŃTORUŃM40-499M 1700:33:2401:02:3801:38:3102:10:2102:47:2603:20:1304:00:4504:33:42.00+01:19:136:299.3
19KRÓL Adam 50SPARTANIE DZIECIOMOPOLEM50-594M 1800:29:4000:55:0301:24:2201:50:4702:23:0603:01:2103:49:5704:34:10.80+01:19:426:299.2
20RYBCZYŃSKI Łukasz 28BARCINM18-293M 1900:28:2500:54:4701:25:3401:54:4602:33:3303:10:0803:55:0104:35:50.35+01:21:226:329.2
21REMBERK Michał 25WARSZAWSKI ŻÓŁWIKWARSZAWAM40-4910M 2000:32:3801:01:3201:35:1002:06:0202:43:3303:20:3104:02:5304:36:17.50+01:21:496:329.2
22KOS Magda 3KAMUSTORUŃK30-391K 200:31:2901:00:1201:33:5302:05:3802:42:3503:16:1304:00:0804:38:34.90+01:24:066:369.1
23KOS Marcin 4KAMUSTORUŃM30-392M 2100:31:2101:00:1001:33:5302:05:3002:42:3603:16:1304:00:1704:38:35.05+01:24:066:369.1
24HOJKA Tomasz 41LIPIEM40-4911M 2200:27:1900:52:0401:20:2101:46:1802:23:0403:01:0503:54:3704:41:32.30+01:27:046:409
25KACZOROWSKA Anna 2PARKRUN TORUŃTORUŃK30-392K 300:33:0801:03:0601:39:5602:12:3602:54:3403:30:4204:13:0004:48:50.80+01:34:226:508.8
26WODEJKO Artur 10TBKM WILKSOLEC KUJAWSKIM40-4912M 2300:30:4100:58:2101:29:3902:00:0002:39:1303:18:4204:09:2404:56:03.40+01:41:357:008.6
27POBŁOCKI Jan 38GRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKM60+3M 2400:34:2501:03:4901:37:3202:10:1402:49:4103:27:4604:14:1805:02:17.75+01:47:497:098.4
28KOWALSKI Paweł 16KOWALE TEAMTORUŃM40-4913M 2500:31:4901:00:5401:36:1402:10:2002:53:0103:35:1604:16:4705:10:00.55+01:55:327:208.2
29GŁUSZKOWSKI Michał 32ZŁOTORIAM30-393M 2600:31:2401:02:3801:39:0202:13:3402:57:2103:39:0304:29:3605:16:01.90+02:01:337:298
30SYPNIEWSKA Hanna 37WATAHA- ŁĄCZY NA SBIEGANIEGDYNIAK60+1K 400:34:3101:09:4501:49:5302:27:1503:10:1603:50:0904:36:2805:20:22.10+02:05:547:357.9
31ADAMCZYK Zbigniew 26KM TRUCHCIK ŁUBIANKAZAMEK BIERZGŁOWSKIM60+4M 2700:37:5601:12:1201:50:2502:25:0103:07:1303:49:4604:41:1005:26:26.10+02:11:587:447.8
32GÓRNOWICZ Andrzej 46FLORIAN CHOJNICEBRZEŹNOM60+5M 2800:34:3801:07:0601:45:0802:21:5403:16:1504:08:1405:02:0005:46:59.25+02:32:318:137.3
33KOWALSKA Agnieszka 17KOWALE TEAMTORUŃK30-393K 500:38:3301:16:2102:02:1002:47:2103:40:4104:25:5605:15:2905:54:01.80+02:39:338:237.2
34MUSIAŁOWSKI Kazimierz 5KAMUS MARATONSMOGORZEWIECM60+6M 2900:39:0401:15:4802:03:2302:47:2603:45:2404:33:0805:17:4305:55:30.40+02:41:028:257.1
35KASIERSKA Ewa Katarzyna 47WKB META LUBLINIECPOZNAŃK60+2K 600:40:1401:18:1902:04:2402:46:4703:39:3604:28:0605:16:2405:57:43.95+02:43:158:287.1
36ROPIAK Ryszard 31KURPIE MYSZYNIECMYSZYNIECM60+7M 3000:38:2401:14:4901:57:0902:38:1103:30:2804:18:2405:17:4005:59:41.35+02:45:138:317
37SZYSZCZAK Marcin 40TORUŃM40-4914M 3100:39:0401:15:4802:02:0902:36:0603:29:5504:16:0405:17:3006:03:20.20+02:48:528:367
38WIELIŃSKI Michał 8AKPB MARMELOBORYM30-394M 3200:34:0401:05:2701:41:1402:13:11+00:39:396:189.5
39ZAŁUCKI Maciej 7GŁOGOWOM40-4915M 3300:34:0301:05:2601:41:1302:13:12+00:39:406:189.5
40WIŚNIEWSKI Janusz 1CARBON TEAM TORUNDZIKOWOM50-595M 3400:34:0301:05:2601:54:3002:44:21+01:10:497:477.7
GAPIŃSKI Dariusz 39PROGDAR MARATHON TEAMKLINISKA WIELKIEM40-4900:41:13 DNF01:24:28 DNF02:23:16 DNF03:24:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAPIŃSKA Aneta 51PROGDAR MARATHON TEAMKLINISKO WIELKIEK40-4900:46:10 DNF01:31:40 DNF02:27:51 DNF03:24:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 42 wynik(ów)