IX KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI - 15KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-04-14
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
15 km
Zgłoszonych/ Registered:
69
Wystartowało/ Started:
66
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
63
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | M18-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M5km10kmCzas
netto
15km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KĘPKA Adrian 139DECATHLON KOSZALINWIEKOWOM18-291M 100:23:1000:47:5101:12:20.67 4:4912.4
2JAROSZ Wiesław 91JW. 1223/BLOGKOSZALINM40-491M 200:23:4800:49:0301:14:41.57+00:02:204:5812
3IGNACZAK Piotr 85KB.10.BIAŁOGARDBIAŁOGARDM18-292M 300:24:1100:50:1301:18:14.03+00:05:535:1211.5
4SZKOŁUDA Miłosz 140DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM18-293M 400:24:4400:51:1501:19:08.20+00:06:475:1611.4
5STEBELSKI Jasiek 125KOSZALINM30-391M 500:25:1100:52:5301:19:31.54+00:07:105:1811.3
6GAWEŁ Ireneusz 79POŁCZYN-ZDRÓJM40-492M 600:25:5800:52:5301:19:50.69+00:07:305:1911.3
7WOJCIECHOWICZ Jacek 132WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM40-493M 700:26:0200:52:5801:22:20.43+00:09:595:2910.9
8TOKARSKI Szymon 131RUNTOTHEHILLSKOSZALINM40-494M 800:26:1100:53:5501:22:36.68+00:10:165:3010.9
9KRAWCZYK Kamil 103LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKM18-294M 900:26:1500:55:0201:23:39.58+00:11:185:3410.8
10WOJTALIK Łukasz 133POŁCZYN ZDRÓJPOŁCZYN ZDRÓJM30-392M 1000:27:1300:56:0101:25:18.06+00:12:575:4110.6
11WOJTAS Stefan 134TRIPAKA PRZECHLEWOCZŁUCHÓWM30-393M 1100:28:0400:57:1501:26:10.13+00:13:495:4410.4
12SOKALSKI Dawid 123BRAKMŚCICEM18-295M 1200:29:1600:58:5001:28:12.99+00:15:525:5210.2
13MOKSA Dariusz 110KOSZALINM18-296M 1300:26:5600:56:2301:28:14.11+00:15:535:5210.2
14PAKULSKI Marcin 138KOSZALINM40-495M 1400:28:4000:58:3501:28:55.81+00:16:355:5510.1
15POLAŃSKI Dariusz 115MLUKS TRZEBIATÓWMRZEŻYNOM50-591M 1500:29:0900:59:1801:29:25.50+00:17:045:5710.1
16PIŃSKI Paweł 114KOSZALINM30-394M 1600:28:0200:58:2101:29:37.01+00:17:165:5810
17JANKOWSKI Piotr 88SZCZECINM40-496M 1700:28:3300:58:5701:29:43.80+00:17:235:5810
18ŚNIEŻKO Marcin 130TKKF KOSZALINKOSZALINM30-395M 1800:29:3700:59:5801:31:49.10+00:19:286:079.8
19MAKSYMOWICZ Kornelia 106KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-Open1K 100:30:2001:01:5601:32:52.17+00:20:316:119.7
20PRUCIAK Krzysztof 116LECYMY DURŚ / WKURW_TEAMOŁAWAM30-396M 1900:26:5700:58:5601:33:44.92+00:21:246:159.6
21JAWORSKI Krzysztof 92SŁUPSKM30-397M 2000:29:4601:01:5101:34:57.01+00:22:366:199.5
22KONKEL Agnieszka 97KOSZALINK-Open2K 200:29:3701:02:0401:35:40.38+00:23:196:229.4
23LEWANDOWSKI Jacek 105STARY BOREKM40-497M 2100:30:2701:03:1901:36:34.02+00:24:136:269.3
24STACHOWIAK Ryszard 124BIAŁOGARDM60-691M 2200:30:2101:03:4501:36:43.86+00:24:236:269.3
25PRZEWŁOCKI Michał 117TKKF KOSZALINKOSZALINM30-398M 2300:28:4700:58:2501:37:17.61+00:24:566:299.2
26CHOŁUJ Jarek 74ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-498M 2400:30:1601:03:3101:38:20.53+00:25:596:339.2
27JAROSZ Dariusz 90TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM40-499M 2500:31:4601:05:0501:38:28.80+00:26:086:339.1
28RUDZIŃSKI Radosław 119TRYGŁAW TYCHOWOBIAŁOGARDM30-399M 2600:29:5001:02:3201:38:42.97+00:26:226:349.1
29CHORĄŻY Karolina 75LEO-TEAMKOSZALINK-Open3K 300:32:1601:05:1801:39:13.90+00:26:536:369.1
30CIEKLIŃSKI Jacek 76KARLINOM30-3910M 2700:31:0001:05:1601:39:30.94+00:27:106:389
31SZYMUŚ Paweł 129WOJSKOWY KLUB SPORTOWY POLIGON DRAWSKISTARGARDM30-3911M 2800:32:0201:05:4401:39:44.66+00:27:236:389
32KOWALCZYK Mariusz 101KOSZALINM40-4910M 2900:31:5601:05:5501:39:56.70+00:27:366:399
33MISZCZYK Jan 109ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3912M 3000:31:0001:05:1101:39:59.96+00:27:396:409
34SOBOLEWSKI Krzysztof 122KOSZALINM40-4911M 3100:31:0801:05:1801:40:50.21+00:28:296:438.9
35OKOŁOTOWIC Sebastian 126SŁUPSKM30-3913M 3200:28:3801:02:1201:41:26.02+00:29:056:458.9
36MARZEC Łukasz 107KOSZALINM30-3914M 3300:32:0201:06:3701:41:50.83+00:29:306:478.8
37JAROS Adam 89SŁUPSKM40-4912M 3400:34:0601:08:2101:41:54.07+00:29:336:478.8
38SZKUDLAREK Roman 128DRUŻYNA SZPIKUDRAWSKO POMORSKIEM50-592M 3500:33:1801:08:1301:44:56.04+00:32:356:598.6
39SZCZYGIELSKI Michał 127KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM30-3915M 3600:33:2401:09:0201:45:03.49+00:32:427:008.6
40KONKEL Łukasz 98KOSZALINM30-3916M 3700:32:5601:08:4401:45:58.72+00:33:387:038.5
41KACZMAREK Łukasz 94WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM30-3917M 3800:33:0401:08:3401:46:13.02+00:33:527:048.5
42GÓRECKI Mirosław 818.PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINM40-4913M 3900:34:5401:10:5501:46:37.15+00:34:167:068.4
43GAŁECKI Jacek 137KARLINOM50-593M 4000:33:3601:09:5701:47:15.97+00:34:557:098.4
44MIŁASZEWSKI Przemek 108NIEZRZESZONYKOSZALINM30-3918M 4100:33:0201:08:3401:47:16.73+00:34:567:098.4
45DZIĘBOWSKI Mariusz 78KOSZALINM30-3919M 4200:33:5701:10:1201:47:18.94+00:34:587:098.4
46BIEŃKOWSKI Tomasz 71NIEKŁONICEM30-3920M 4300:31:0501:05:4601:48:05.92+00:35:457:128.3
47KILAR Tomasz 95KOSZALINKOSZALINM40-4914M 4400:35:0701:12:0301:53:32.99+00:41:127:347.9
48KWIATKOWSKA Dominika 104WĘGORZEWOK-Open4K 400:35:2601:13:1801:54:57.98+00:42:377:397.8
49JANKOWSKA Monika 87SZCZECINEKK-Open5K 500:36:1801:15:2301:55:28.24+00:43:077:417.8
50JUSZCZAK Krzysztof 93KOSZALINM60-692M 4500:36:1801:15:2301:56:01.23+00:43:407:447.8
51PACAN Bartosz 113ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM30-3921M 4600:35:4201:14:1801:57:35.14+00:45:147:507.7
52RAK Adam 118UNIEŚCIEM30-3922M 4700:35:4701:14:5401:57:53.88+00:45:337:517.6
53DUDZIAK Piotr 77FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM40-4915M 4800:35:5201:14:5701:58:12.61+00:45:517:527.6
54BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 72KOSZALINK-Open6K 600:37:1901:16:3601:58:26.37+00:46:057:537.6
55KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 96TUROWOM40-4916M 4900:37:5601:18:4501:59:56.23+00:47:357:597.5
56GRZYSTEK Marcin 82SITNOM30-3923M 5000:37:5501:18:4401:59:57.51+00:47:367:597.5
57KOWALCZYK Piotr 100KOSZALINM30-3924M 5100:37:0401:17:2002:01:27.94+00:49:078:057.4
58RUTKOWSKI Artur 120RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM18-297M 5200:34:2801:15:4302:05:06.11+00:52:458:207.2
59RYCHLIŃSKI Damian 121SŁUPSKM30-3925M 5300:38:5701:20:2802:05:41.71+00:53:218:227.2
60JANICKA Katarzyna 86TKKF KOSZALIN / GIPO TEAMKOSZALINK-Open7K 700:38:5901:20:3102:05:43.25+00:53:228:227.2
61GOŁASZEWSKA Joanna 80GIPO TEAMKOSZALINK-Open8K 800:42:1701:26:0302:08:49.17+00:56:288:357
62HAŁAJKO Magdalena 83HEISENBERG TEAMKOSZALINK-Open9K 900:37:3601:23:1402:21:35.97+01:09:159:266.4
63HELLER Zdzisław 84NIEZRZESZONYKOSZALINM60-693M 5400:42:1401:28:1802:21:36.37+01:09:159:266.4
64MOŻDŻEŃ Anna 111KOSZALINK-Open10K 1000:46:4801:38:10+00:50:199:496.1
65KOWALSKA Kasia 102KOSZALINK-Open11K 1100:46:4801:38:10+00:50:199:496.1
PACAN Mira 112ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-Open DNF DNF DNF--
Znaleziono 66 wynik(ów)