IX KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI - 5KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-04-14
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
72
Wystartowało/ Started:
66
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
66
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | M16-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZABORSKI Ryszard 60TKKF KOSZALIN/ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINM40-491M 100:22:56.35 4:3513.1
2MUSIAŁ Krzysztof 68TKKF KOSZALIN/8PPLOTKOSZALINM30-391M 200:24:04.49+00:01:084:4912.5
3JAŹWIŃSKI Dawid 18TKKF KOSZALINKOSZALINM16-291M 300:26:03.36+00:03:075:1211.5
4CZAPLIŃSKI Jacek 6TAGER KOSZALINKOSZALINM30-392M 400:26:44.28+00:03:475:2011.2
5SIENIAWSKI Jarosław 41MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-492M 500:27:00.31+00:04:035:2411.1
6PICK Tomasz 37DEAF KOSZALINKOSZALINM40-493M 600:27:13.37+00:04:175:2611
7KASPEROWICZ Zdzisław 19TEAM KASPEROWICZSŁUPSKM40-494M 700:27:38.51+00:04:425:3110.9
8WIELGUS Paweł 55TEAM KASPEROWICZOKONEKM30-393M 800:27:44.69+00:04:485:3310.8
9IWANIEC Dariusz 14TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-495M 900:28:11.25+00:05:145:3810.6
10BESZTERDA Sebastian 3NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM40-496M 1000:28:14.11+00:05:175:3810.6
11SOSNOWSKI Tomasz 66MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM16-292M 1100:28:25.52+00:05:295:4110.6
12MUCHA Krzysztof 34KOSZALINKOSZALINM40-497M 1200:28:30.67+00:05:345:4210.5
13SZYMAŃSKI Piotr 48POŁCZYN ZDRÓJM30-394M 1300:28:41.51+00:05:455:4410.5
14KUŁAKOWSKI Dawid 28TKKF KOSZALINKOSZALINM40-498M 1400:28:45.13+00:05:485:4510.4
15NOWAK Adam 65DECATHLON KOSZALINKOSZALINM16-293M 1500:29:09.84+00:06:135:5010.3
16MICERSKI Tomasz 33TKKF KOSZALINKOSZALINM40-499M 1600:29:14.54+00:06:185:5010.3
17KRÓL Artur 62KOSZALINM30-395M 1700:29:25.27+00:06:285:5310.2
18JADCZAK Tomasz 15SULECHOWOM30-396M 1800:29:33.79+00:06:375:5410.1
19BESZTERDA Jakub 4KOSZALINM16-294M 1900:29:53.04+00:06:565:5810
20WACHOLC Michał 52KRETOMINOM16-295M 2000:30:24.16+00:07:276:049.9
21WRÓBLEWSKI Jacek 59TKKF KOSZALINKOSZALINM16-296M 2100:30:28.62+00:07:326:059.8
22JAROSZ Konrad 17GIMNAZJUM NR 9KOSZALINM16-297M 2200:30:36.06+00:07:396:079.8
23HAŁKA Justyna 12TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-Open1K 100:30:51.66+00:07:556:109.7
24SKOWYRSKI Janusz 42TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM50-591M 2300:31:07.59+00:08:116:139.6
25STRZYŻ Łukasz 44STARE BIELICEM30-397M 2400:31:16.30+00:08:196:159.6
26SZABLA Ewelina 46TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open2K 200:31:27.93+00:08:316:179.5
27KRZEWIŃSKA Małgorzata 26TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open3K 300:31:58.83+00:09:026:239.4
28RÓG Michał 39STARE BIELICEM30-398M 2500:32:19.06+00:09:226:279.3
29KOPCZEWSKI Dariusz 21KOSZALINM50-592M 2600:32:34.05+00:09:376:309.2
30KRZEWIŃSKA Monika 27TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open4K 400:32:57.22+00:10:006:359.1
31POCZĄTEK Mikołaj 38RUMIAM30-399M 2700:33:01.04+00:10:046:369.1
32MEGIER Wojtek 64ELEKTRONIKKOSZALINM50-593M 2800:33:11.51+00:10:156:389
33JASIŃSKI Cezary 70KOSZALINM40-4910M 2900:33:15.04+00:10:186:399
34BARAŃSKI Maciej 1BIEGAM PRZEZ SIOSTRĘKOSZALINM16-298M 3000:33:18.36+00:10:226:399
35RUTKOWSKI Lucjan 40ARCAN TEAMTRZCIANKAM50-594M 3100:33:27.08+00:10:306:419
36CHUDZIK Zbigniew 5TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM50-595M 3200:33:27.76+00:10:316:419
37KRASIŃSKI Witold 24JW 1223KOSZALINM40-4911M 3300:33:34.69+00:10:386:438.9
38HAŁKA Arkadiusz 13TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-4912M 3400:33:47.32+00:10:506:458.9
39ZIOMEK Maja 67DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-Open5K 500:33:48.14+00:10:516:458.9
40SZNYTER Sabina 61DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK-Open6K 600:34:09.09+00:11:126:498.8
41KOZŁOWIECKI Waldek 23TKKF KOSZALINKOSZALINM60-691M 3500:34:15.19+00:11:186:518.8
42GRĄBCZEWSKI Rafał 11KŁOSIAKIKOSZALINM30-3910M 3600:34:46.75+00:11:506:578.6
43GOLEC Ania 10KOSZALINK-Open7K 700:35:02.97+00:12:067:008.6
44KLENIEWSKI Piotr 20ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM50-596M 3700:35:03.75+00:12:077:008.6
45MAJKOWICZ Mirosław 69FORDEMAJKIKOSZALINM30-3911M 3800:35:45.92+00:12:497:098.4
46GŁUCH Katarzyna 9FORMAKOSZALINK-Open8K 800:36:08.49+00:13:127:138.3
47TWORSKA Magdalena 51SIANÓWK-Open9K 900:36:50.52+00:13:547:228.1
48SZEWCZYK Paulina 47KOSZALINK-Open10K 1000:37:24.64+00:14:287:288
49SKIBIŃSKA Linda 149KOSZALINK-Open11K 1100:37:31.28+00:14:347:308
50GŁOWACKI Włodzimierz 8KOSZALINM70+1M 3900:38:02.07+00:15:057:367.9
51MAZUREK Barbara 32BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-Open12K 1200:38:14.37+00:15:187:397.8
52JANCZEWSKI Jacek 16KOSZALINM40-4913M 4000:38:14.69+00:15:187:387.8
53MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 31KOSZALINK-Open13K 1300:38:56.96+00:16:007:477.7
54KOPCZYŃSKI Michał 22JW 1223KOSZALINM40-4914M 4100:39:19.13+00:16:227:517.6
55NIEWIADOWSKI Robert 35STARE BIELICEM30-3912M 4200:39:59.64+00:17:038:007.5
56SZYMUŚ Agnieszka 63KOSZALINK-Open14K 1400:40:00.21+00:17:038:007.5
57WOJCIECHOWSKI Adam 57KOSZALINM16-299M 4300:41:20.65+00:18:248:167.3
58TREJDER Maria 50BAJADERKIKOSZALINK-Open15K 1500:42:52.32+00:19:558:347
59KOZŁOWIECKA Małgorzata 29KOSZALINK-Open16K 1600:43:00.86+00:20:048:367
60WOLF Beata 135TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open17K 1700:44:04.80+00:21:088:496.8
61KRYSTOSIK Paulina 25WIECZORNE BIEGANIE 8 KMKOSZALINK-Open18K 1800:44:13.87+00:21:178:506.8
62SUSKA Joanna 45KOSZALINK-Open19K 1900:44:27.84+00:21:318:536.7
63WALKOWIAK Dariusz 53KROKOWOM40-4915M 4400:45:13.79+00:22:179:026.6
64STASZYŃSKA Marianna 43BTC,,ORZEŁ'BIAŁOGARDK-Open20K 2000:45:40.58+00:22:449:086.6
65KWIATKOWSKA Agnieszka 30WĘGORZEWOK-Open21K 2100:48:25.69+00:25:299:416.2
66BARTNIK Marian 2TKKF KOSZALINKOSZALINM70+2M 4500:58:33.43+00:35:3711:425.1
Znaleziono 66 wynik(ów)