IX KOSZALIŃSKI BIEG SYLWESTROWY - 5 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-12-30
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
288
Wystartowało/ Started:
272
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
272
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.71km | 3.42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M1.71km3.42kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SIÓDMIAK Igor 209MKP SZCZECINEK / TRIATHLONSZCZECINEKM18-291M 100:05:5300:11:4200:17:13.85 3:2617.4
2WENT Jakub 246ŁEBAM30-391M 200:06:0500:12:0400:17:16.55+00:00:023:2717.4
3BORYCHOWSKI Mariusz 285KOBYLNICAM40-491M 300:05:5300:11:4500:17:21.50+00:00:073:2817.3
4KĘPKA Adrian 95DARŁOWO / WIEKOWOM18-292M 400:06:0100:11:5700:17:25.65+00:00:113:2917.2
5ORZECHOWSKI Kamil 173TKKF KOSZALINKOSZALINM18-293M 500:06:0100:12:0400:17:54.45+00:00:403:3416.8
6ZABORSKI Ryszard 258TKKF KOSZALIN - ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINM40-492M 600:06:0500:12:1600:18:13.55+00:00:593:3816.5
7RUDNIKOWSKI Maciej 202BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-493M 700:06:1100:12:3800:18:39.05+00:01:253:4316.1
8WOJTALIK Łukasz 254POŁCZYN BIEGAPOŁCZYN ZDRÓJM30-392M 800:06:1000:12:3800:18:50.10+00:01:363:4615.9
9GOSTKOWSKI Łukasz 58KB GOCH BYTÓWBYTÓWM30-393M 900:06:3300:13:1100:19:10.90+00:01:573:5015.6
10MUSIAŁ Krzysztof 279TKK KOSZALINKOSZALINM30-394M 1000:06:3500:13:1300:19:13.30+00:01:593:5015.6
11CZAPLIŃSKI Jacek 28TAGER KOSZALINKOSZALINM30-395M 1100:06:2000:13:0200:19:23.35+00:02:093:5215.5
12ŻMUDA Tomasz 266CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEGM40-494M 1200:06:3100:13:1200:19:28.40+00:02:143:5315.4
13WICHER Krzysztof 248GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJ / ADWOKATURAKOSZALINM30-396M 1300:06:3300:13:2800:19:47.40+00:02:333:5715.2
14HRYCYK Anna 274KOŁOBRZEGK14-171K 100:06:3300:13:2600:19:53.70+00:02:393:5815.1
15WOJCIECHOWICZ Jacek 253WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM30-397M 1400:06:3300:13:2600:20:01.50+00:02:474:0015
16STEBELSKI Jasiek 217KOSZALINM18-294M 1500:06:5500:13:5000:20:10.20+00:02:564:0214.9
17SZYMAŃSKI Paweł 228SZCZECINM30-398M 1600:06:0500:13:1900:20:13.05+00:02:594:0214.8
18SEKRECKI Michał 208UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃM18-295M 1700:06:5000:13:5700:20:25.60+00:03:114:0514.7
19SABISZ Krzysztof 272BYTÓWM30-399M 1800:07:1100:14:1100:20:26.35+00:03:124:0514.7
20ZWOLIŃSKI Jan 265TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM40-495M 1900:06:5700:14:0200:20:28.10+00:03:144:0514.7
21JANKOWSKI Grzegorz 73ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-496M 2000:06:3100:13:4900:20:35.20+00:03:214:0714.6
22KOSIŃSKI Mateusz 114DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM18-296M 2100:06:5700:14:0600:20:49.00+00:03:354:0914.4
23BORYCHOWSKA Marlena 284KOBYLNICAK18-291K 200:06:5800:14:0700:20:54.70+00:03:404:1114.3
24ŁUKAWSKI Mariusz 143JW 1223CHAŁUPYM18-297M 2200:06:5700:14:1800:21:04.30+00:03:504:1314.2
25KROCZYŃSKI Sławomir 125KB WYGANKOŁOBRZEGM50-591M 2300:06:5900:14:2000:21:06.25+00:03:524:1314.2
26GAWRON Piotr 50KB GOCH BYTÓWBYTÓWM40-497M 2400:07:1800:14:3200:21:14.30+00:04:004:1414.1
27DESZCZ Tomasz 70KOSZALINM18-298M 2500:07:0800:14:3800:21:18.05+00:04:044:1514.1
28KISIELEWICZ Krzysztof 99KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM18-299M 2600:06:5700:14:1800:21:18.65+00:04:044:1514.1
29KOCZOROWSKI Paweł 109POLNI WOJOWNICY USTKAUSTKAM40-498M 2700:06:5000:14:1600:21:20.90+00:04:074:1614.1
30SZULC Arek 280KOSZALINM40-499M 2800:07:2700:14:4100:21:21.40+00:04:074:1614
31CHROSTEK Adam 24POZNAŃM40-4910M 2900:07:1200:14:3500:21:25.30+00:04:114:1714
32MUCHA Krzysztof 166KOSZALINM30-3910M 3000:07:1400:14:4600:21:36.40+00:04:224:1913.9
33PIĄTKOWSKI Grzegorz 184WICHER RĄBINORĄBINOM18-2910M 3100:07:1100:14:4100:21:36.70+00:04:224:1913.9
34WINKEL Łukasz 252KOSZALINM40-4911M 3200:07:1200:14:3200:21:37.00+00:04:234:1913.9
35WÓJCIK Damian 256RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM40-4912M 3300:07:1800:14:4600:21:43.10+00:04:294:2013.8
36PRYGIEL Jarosław 19021 BLT ŚWIDWINŚWIDWINM40-4913M 3400:07:1100:14:4100:21:47.75+00:04:334:2113.8
37IWANIEC Dariusz 71TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-4914M 3500:07:1600:14:5000:21:49.85+00:04:364:2213.7
38SZYMCZAK Michał 230SZCZECINM30-3911M 3600:07:2600:14:5800:21:49.85+00:04:364:2213.7
39RUSINEK Artur 204GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINM30-3912M 3700:07:0500:14:4200:21:55.55+00:04:414:2313.7
40HAMALA Marcin 63FREE BIRDSKOSZALINM30-3913M 3800:07:0400:14:3800:21:55.80+00:04:414:2313.7
41KRACZKOWSKI Przemysław 122KOSZALINM30-3914M 3900:07:1600:14:5000:21:58.35+00:04:444:2313.7
42SULL Kacper 218NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM18-2911M 4000:07:0700:14:3600:21:58.60+00:04:444:2313.7
43SZYMAŃSKI Piotr 227NAJLEPSZYPOŁCZYN DRÓJM30-3915M 4100:07:2000:14:5400:22:10.95+00:04:574:2613.5
44ŻMUDA Jarosław 268CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM40-4915M 4200:07:1600:15:0000:22:11.15+00:04:574:2613.5
45KAJKOWSKI Rafał 87CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM40-4916M 4300:07:1200:14:4600:22:15.75+00:05:014:2713.5
46MAJCHER Przemek 145TYCHOWOM18-2912M 4400:07:4700:15:2100:22:16.45+00:05:024:2713.5
47JĘDRASZCZYK Marek 78WŁ SŁUPSKSŁUPSKM40-4917M 4500:07:3100:15:1300:22:19.30+00:05:054:2813.4
48OSTAFI Robert 175ATF TEAMREDŁOM30-3916M 4600:07:3500:15:1600:22:19.40+00:05:054:2713.4
49DOMASZK Zbigniew 40ŚWIAT PLYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-4918M 4700:07:2100:15:0900:22:22.05+00:05:084:2813.4
50JĘDRASZKO Magda 79MTS HAMERMIASTKOK30-391K 300:07:3300:15:1300:22:22.65+00:05:084:2813.4
51KUŁAKOWSKI Dawid 129TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4919M 4800:07:3700:15:2700:22:23.75+00:05:094:2813.4
52POMORYNKO Krzysztof 189KOŁOBRZEGM30-3917M 4900:07:3200:15:2000:22:24.30+00:05:104:2913.4
53HOC Dariusz 68KOŁOBRZEGM40-4920M 5000:07:3700:15:2100:22:27.60+00:05:134:2913.4
54DROZDOWSKI Marcin 41MORPOLKOSZALIN OSIEDLE ŁABUSZM18-2913M 5100:07:3600:15:3000:22:36.70+00:05:224:3113.3
55SZABLA Ewelina 220TKKF KOSZALINKOSZALINK30-392K 400:07:3000:15:1700:22:38.05+00:05:244:3113.3
56RYCHŁOWSKI Piotr 206MIERZYNM30-3918M 5200:07:3000:15:2300:22:39.50+00:05:254:3113.2
57KŁOS Tomasz 106KALISZ POMORSKIM30-3919M 5300:07:3300:15:2200:22:45.80+00:05:314:3313.2
58DOLNA Ewelina 36KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK30-393K 500:07:4600:15:4200:22:51.80+00:05:374:3413.1
59LICHACY Marceli 138DARŁOWODARŁOWOM30-3920M 5400:07:4900:15:4400:22:54.00+00:05:404:3413.1
60KOZIEŁ Paweł 119WICHER RĄBINORĄBINOM30-3921M 5500:07:3000:15:3700:22:56.25+00:05:424:3513.1
61SZYMAŃSKI Piotr 229ROSNOWOM40-4921M 5600:07:5900:15:4500:23:00.45+00:05:464:3613
62POLAŃSKI Norbert 18821BLTŚWIDWINM40-4922M 5700:07:3800:15:3700:23:01.10+00:05:474:3613
63CHOŁUJ Jarosław 22ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4923M 5800:07:4200:15:3500:23:03.40+00:05:494:3613
64KĘSIK Agnieszka 96ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK30-394K 600:07:2400:15:2500:23:06.10+00:05:524:3713
65NOWODWORSKA Justyna 171ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWK30-395K 700:07:5500:15:5600:23:08.05+00:05:544:3713
66GAŁECKI Jacek 47KARLINO BIEGAJKARLINOM40-4924M 5900:07:4000:15:4400:23:11.20+00:05:574:3812.9
67PĘKAŁA Piotr 182ROZBIEGANY/WILKI KOSZALINKOSZALINM40-4925M 6000:08:1900:16:1100:23:12.65+00:05:584:3812.9
68MAJCHRZAK Paweł 146KARLINO BIEGAJKARLINOM40-4926M 6100:07:3800:15:4200:23:13.50+00:05:594:3812.9
69MIGALSKA STANKIEWICZ Lucyna 163GRYFICEK30-396K 800:07:3400:15:4400:23:15.55+00:06:014:3912.9
70LAS Mateusz 132KOSZALINM18-2914M 6200:07:4300:15:4900:23:18.10+00:06:044:3912.9
71MICERSKI Tomasz 159TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4927M 6300:07:3700:15:4200:23:18.65+00:06:044:3912.9
72KWIETNIEWSKI Daniel 131KOSZALINM30-3922M 6400:07:4400:15:4900:23:19.55+00:06:054:3912.9
73STAŃCZYK Sławomir 215STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM18-2915M 6500:07:5100:16:0200:23:24.60+00:06:104:4112.8
74WILKOWSKI Krzysztof 251KOSZALINM30-3923M 6600:08:1900:16:1000:23:24.90+00:06:114:4012.8
75KAMYK Piotr 88MH OPROGRAMOWANIE ERP WWW.MH-INFORMATYKA.PLKOSZALINM30-3924M 6700:07:3000:15:5200:23:27.05+00:06:134:4112.8
76KRUPIŃSKI Krzysztof 126E-UROLOG.EUKOSZALINM50-592M 6800:07:5500:15:5900:23:27.15+00:06:134:4112.8
77KRZEWIŃSKA Małgorzata 127TKKF KOSZALINKOSZALINK50-591K 900:07:5500:16:0200:23:29.05+00:06:154:4112.8
78PICK Tomasz 185MK KOSZALINKOSZALINM40-4928M 6900:08:0700:16:1600:23:34.15+00:06:204:4212.7
79SKOWYRSKI Janusz 212TKKF KOSZALIN/ ALUPROFILBIESIEKIERZM50-593M 7000:07:5500:15:5800:23:34.45+00:06:204:4212.7
80MARZEC Łukasz 154KOSZALINM30-3925M 7100:07:4800:15:4900:23:35.15+00:06:214:4312.7
81WOŹNIAK Monika 255SIEMIANICEK30-397K 1000:07:3400:15:5100:23:35.30+00:06:214:4312.7
82RETERSKI Damian 198KOSZALINM14-171M 7200:07:5300:16:0100:23:36.75+00:06:224:4312.7
83SZULC Szymon 225SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM30-3926M 7300:07:4400:16:1000:23:38.85+00:06:254:4312.7
84MAKOWIECKI Marcin 149PŁOTYM30-3927M 7400:07:5400:16:1000:23:46.05+00:06:324:4512.6
85NACHYŁA Paweł 168DZIKI KOSZALINKOSZALINM30-3928M 7500:07:5200:16:1300:23:50.55+00:06:364:4612.6
86URBANIAK Szymon 237WRZEŚNICAM18-2916M 7600:07:5800:16:1700:23:58.70+00:06:444:4712.5
87KŁOCZKO Arkadiusz 103ŚWIDWINM40-4929M 7700:08:0900:16:2100:23:58.85+00:06:454:4712.5
88KISIELIŃSKI Igor 100TKKF KOSZALINKOSZALINM50-594M 7800:08:0600:16:1600:23:59.95+00:06:464:4812.5
89REMPLAKOWSKI Krzysztof 197WE RUNROSNOWOM40-4930M 7900:08:2100:16:2800:24:00.05+00:06:464:4812.5
90WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 273KOŁOBRZEGK40-491K 1100:07:5400:16:1700:24:00.95+00:06:474:4812.5
91KANIOWSKI Jacek 89W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁAWNOM40-4931M 8000:07:4500:16:0400:24:04.00+00:06:504:4812.5
92ANTKOWIAK Sebastian 2DB ACTIVEKOSZALINM40-4932M 8100:07:4200:16:0500:24:04.45+00:06:504:4812.5
93OTTO Michał 177BONINM30-3929M 8200:08:1000:16:2900:24:06.75+00:06:524:4912.4
94ŻUKOWSKI Cezary 269MIGAWKOWE.PLKOSZALINM30-3930M 8300:08:0800:16:3300:24:12.55+00:06:584:5012.4
95KRASIŃSKI Witold 123JW 1223KOSZALINM40-4933M 8400:08:1000:16:3100:24:14.05+00:07:004:5012.4
96DĄBROWSKA Alicja 33TKKF KOSZALINSIANÓWK50-592K 1200:08:1900:16:4200:24:16.25+00:07:024:5112.4
97KAŹMIERCZAK Agnieszka 93ŚWIDWINK40-492K 1300:07:5600:16:2700:24:16.55+00:07:024:5112.4
98ZIELIŃSKI Grzegorz 260STARE BIELICEM60-691M 8500:07:4900:16:1600:24:18.10+00:07:044:5112.3
99SKIBA Artur 210ŚWIDWIŃSKIE STOWARZYSZENIE LOTNICTWA REKREACYJNEGOŚWIDWINM40-4934M 8600:07:5800:16:2900:24:18.70+00:07:044:5112.3
100ROGALA Tomasz 200MALECHOWOM30-3931M 8700:07:5200:16:2200:24:19.50+00:07:054:5112.3
101PIECHOTA Robert 186ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4935M 8800:07:4700:16:3900:24:20.70+00:07:064:5212.3
102SZULC Marek 226BIAŁOGARDM50-595M 8900:07:5600:16:2700:24:28.85+00:07:154:5312.3
103MEJER Aleksandra 158ROSNOWOK14-172K 1400:07:5400:16:3700:24:34.40+00:07:204:5512.2
104ADRYAN Adam 1CKB SŁUPSKSŁUPSKM40-4936M 9000:08:1100:16:4100:24:38.95+00:07:254:5512.2
105BIELEWICZ Anna 9STOPA SŁUPSKLUBUŃK40-493K 1500:08:1200:16:4200:24:39.80+00:07:254:5612.2
106KURŁOWICZ Robert 277BIAŁOGARDM18-2917M 9100:08:2500:16:5900:24:40.70+00:07:264:5612.2
107GLISZCZYŃSKI Łukasz 53UKSN SPRINT SŁAWNOBYTÓWM18-2918M 9200:07:5100:16:3800:24:46.35+00:07:324:5712.1
108KAZIMIEROWICZ Radosław 92VTT KOSZALINKOSZALINM30-3932M 9300:08:0700:16:4400:24:48.15+00:07:344:5712.1
109RADZIMSKI Marcel 194ŚWIEMINOM14-172M 9400:07:2000:16:0500:24:50.25+00:07:364:5812.1
110CAŁA Małgorzata 20ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK30-398K 1600:08:2400:16:5800:24:57.50+00:07:434:5912
111CAŁA Bartosz 19ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM30-3933M 9500:08:2400:16:5800:24:57.60+00:07:434:5912
112GAWRYSIAK Przemysław 51WŁODARKAM40-4937M 9600:07:5800:16:2000:25:01.65+00:07:475:0012
113KOBUS Piotr 107KOSZALINM30-3934M 9700:08:1200:16:4800:25:03.10+00:07:495:0012
114OSOBNIAK Ryszard 174ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM60-692M 9800:08:1900:17:0200:25:04.85+00:07:515:0112
115LEWANDOWSKI Rafał 137SZCZECINEKM40-4938M 9900:08:2100:17:1300:25:15.75+00:08:015:0311.9
116DUDZIAK Piotr 43FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM40-4939M 10000:08:0400:16:5300:25:19.85+00:08:065:0411.8
117KOWALCZYK Piotr 117KOSZALINM30-3935M 10100:08:2000:17:0700:25:21.40+00:08:075:0411.8
118ŚNIADECKI Wojciech 234DARŁOWOM18-2919M 10200:07:4900:16:4500:25:22.40+00:08:085:0411.8
119KUBICKA Karolina 128SZCZECINK30-399K 1700:08:2100:17:1000:25:22.90+00:08:095:0411.8
120CHUDZIK Zbigniew 25TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM50-596M 10300:08:3800:17:1700:25:23.85+00:08:105:0411.8
121RUDZIŃSKI Bronisław 203KOSZALINM60-693M 10400:08:0600:17:0700:25:25.95+00:08:125:0511.8
122BRESZKA Michał 15DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM14-173M 10500:08:4200:17:4300:25:25.95+00:08:125:0511.8
123HANASZ Sebastian 64ROSNOWOM40-4940M 10600:08:3800:17:2800:25:26.65+00:08:125:0511.8
124JANUSZEWSKI Jacek 7417 WOG KOSZALINKOSZALINM50-597M 10700:08:1200:17:0400:25:29.30+00:08:155:0611.8
125ŻMUDA Monika 267CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEGK40-494K 1800:08:4300:17:3200:25:31.75+00:08:175:0611.7
126SZNYTER Sabina 224DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK18-292K 1900:08:3100:17:2500:25:32.05+00:08:185:0611.7
127WYGANOWSKI Andrzej 257WYGAN POKOŁOBRZEGM70+1M 10800:08:4300:17:3200:25:32.05+00:08:185:0611.7
128SZKOŁUDA Miłosz 223DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM18-2920M 10900:08:3100:17:2500:25:32.40+00:08:185:0611.7
129KOZŁOWIECKI Waldemar 121TKKF KOSZALINKOSZALINM60-694M 11000:08:2600:17:1900:25:32.65+00:08:185:0611.7
130ZIÓŁKOWSKA Gosia 262KOSZALINK30-3910K 2000:08:2800:17:1900:25:32.80+00:08:185:0611.7
131DUBACKI Kazimierz Stanisław 42NIGHT RUNNERS SŁUPSKBORZĘCINOM40-4941M 11100:08:0600:17:0800:25:34.25+00:08:205:0611.7
132MICHIEJEW Jakub 161ROSNOWOM14-174M 11200:08:5500:17:3300:25:35.00+00:08:215:0711.7
133GAWĘDA Emil 48GMINA DARŁOWOSTARY JAROSŁAWM30-3936M 11300:08:5900:17:5000:25:37.50+00:08:235:0711.7
134JASIENIECKI Piotr 77SPARKKOSZALINM40-4942M 11400:08:5900:17:5000:25:38.85+00:08:255:0711.7
135WAŃSKI Michał 243KOSZALINM18-2921M 11500:08:1000:17:2100:25:40.45+00:08:265:0811.7
136DOMAŃSKI Adam 38KOŁOBRZEGM40-4943M 11600:08:5700:17:5100:25:42.50+00:08:285:0811.7
137ROGALA Łukasz 201NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM30-3937M 11700:08:3600:17:2900:25:46.60+00:08:325:0911.6
138PODSIADŁO Marcin 271KOSZALINM30-3938M 11800:08:1000:17:0800:25:48.65+00:08:345:0911.6
139RYCHLIŃSKI Damian 205SŁUPSKM30-3939M 11900:08:4600:17:4400:25:52.25+00:08:385:1011.6
140GALICKI Robert 46BOBOLICEM40-4944M 12000:09:1300:18:1500:26:07.65+00:08:535:1311.5
141ROBAKOWSKA Żaneta 199GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK30-3911K 2100:08:5500:17:4600:26:09.05+00:08:555:1311.5
142JUSIŃSKA Anna 81SLAWOBORZEK40-495K 2200:08:2800:17:3600:26:09.40+00:08:555:1311.5
143JUSIŃSKI Sebastian 82SŁAWOBORZEM40-4945M 12100:08:2700:17:3600:26:09.55+00:08:555:1311.5
144KLENIEWSKI Piotr 102ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM50-598M 12200:08:0800:17:1500:26:11.05+00:08:575:1411.5
145DANOWSKI Maciej 32FITNESS CLUB FORMABIAŁOGARDM40-4946M 12300:08:3100:17:5900:26:14.40+00:09:005:1411.4
146OLEJNIK Krzysztof 172ŻYTNIA TEAMKOSZALINM14-175M 12400:09:2000:17:5800:26:14.70+00:09:005:1411.4
147BIELAŃSKI Krzysztof 81958STARGARDM50-599M 12500:08:4200:17:4600:26:17.60+00:09:035:1511.4
148MOYS Tomasz 164KOLINCZM50-5910M 12600:08:3200:17:4800:26:18.60+00:09:045:1511.4
149DEJNAK Mariola 34GRYFICEK50-593K 2300:08:3400:17:3400:26:21.65+00:09:075:1611.4
150GAWLIK Artur 49BIEGNIJMY.PLKOSZALINM30-3940M 12700:08:3700:17:4400:26:21.90+00:09:085:1611.4
151DOMAŃSKI Dominik 283M30-3941M 12800:08:5700:18:0200:26:25.95+00:09:125:1711.3
152ŁOZIŃSKA Karolina 140KOSZALINK18-293K 2400:08:5200:18:0000:26:26.20+00:09:125:1711.3
153KOŁAKOWSKI Dariusz 110K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM40-4947M 12900:09:0200:18:0900:26:27.50+00:09:135:1711.3
154MALINOWSKA Małgorzata 150KB SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK50-594K 2500:08:5700:18:1000:26:27.75+00:09:135:1711.3
155WILIŃSKI Marek 250K.B SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM50-5911M 13000:09:0300:18:1000:26:28.35+00:09:145:1711.3
156WĘCŁAWIAK Marek 247KOSZALINM40-4948M 13100:08:2600:17:4200:26:28.45+00:09:145:1711.3
157CHROSTEK Dorota 23POZNAŃK40-496K 2600:08:5700:18:1000:26:30.40+00:09:165:1811.3
158BOGACKA Lucyna 11TKKF KOSZALINKOSZALINK50-595K 2700:08:5100:17:5700:26:33.85+00:09:205:1811.3
159BOGACKI Tomasz 12TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5912M 13200:08:5000:17:5600:26:34.15+00:09:205:1811.3
160MEGIER Wojciech 157ELEKTRONIKKOSZALINM50-5913M 13300:09:0600:18:3500:26:39.15+00:09:255:1911.3
161KĘPKA Mirosław 94KB SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM40-4949M 13400:09:0200:18:1100:26:41.70+00:09:275:2011.2
162DEREŃ Grzegorz 35K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM40-4950M 13500:08:5700:18:1200:26:42.20+00:09:285:2011.2
163CZERNIAK Gracjan 29KOSZALINM30-3942M 13600:08:5300:18:0800:26:45.05+00:09:315:2111.2
164JUSZCZAK Krzysztof 83KOSZALINM60-695M 13700:08:4100:17:5500:26:47.30+00:09:335:2111.2
165KAZIMIERCZAK Leszek 282KOSZALINM30-3943M 13800:08:5900:18:1300:26:52.00+00:09:385:2211.2
166MICHALSKA Agata 160UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃK30-3912K 2800:08:5300:18:1500:26:52.30+00:09:385:2211.2
167JUSZCZYK Agnieszka 84ANOX TEAMKOSZALINK30-3913K 2900:09:0300:18:1500:26:52.35+00:09:385:2211.2
168GUTOWSKI Sebastian 62GUCIOR-RUNŚWIDWINM40-4951M 13900:08:5500:18:1800:26:52.80+00:09:385:2211.2
169GŁUCH Katarzyna 55ELEKTRONIKKOSZALINK30-3914K 3000:09:0600:18:3600:26:54.45+00:09:405:2311.1
170KACZMAREK Łukasz 85WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM30-3944M 14000:08:5800:18:1200:26:56.40+00:09:425:2311.1
171PACAN Bartosz 179ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM30-3945M 14100:09:2200:18:4100:26:58.65+00:09:445:2311.1
172TURCZYN Grzegorz 236NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKAM40-4952M 14200:09:0700:18:2200:26:59.55+00:09:455:2311.1
173PIASECKA Dagmara 183TYCHOWOK14-173K 3100:09:0700:18:2200:27:01.40+00:09:475:2411.1
174KUPREWICZ Grzegorz 281KOSZALINM30-3946M 14300:08:5200:18:2000:27:02.20+00:09:485:2411.1
175KINOWSKI Karol 98DON'T TREAD ON ME!KOSZALINM40-4953M 14400:09:2300:18:4500:27:02.70+00:09:485:2411.1
176BODO Rafał 10KOSZALINM30-3947M 14500:08:4600:18:1600:27:21.10+00:10:075:2811
177KACZYŃSKI Henryk 86GRYFICEM60-696M 14600:08:5200:18:2600:27:22.95+00:10:095:2811
178ŚLEDŹ Andrzej 233WŁ SŁUPSKSŁUPSKM40-4954M 14700:08:4400:18:2900:27:24.30+00:10:105:2810.9
179GOERIG Michał 56KOSZALINM30-3948M 14800:09:0800:18:3800:27:25.45+00:10:115:2910.9
180CULKOWSKA Beata 27KOSZALINK30-3915K 3200:09:1700:18:4600:27:30.00+00:10:165:3010.9
181SOŁTYSIAK Mateusz 213KARLINO BIEGAJKARLINOM14-176M 14900:08:3800:18:2200:27:34.15+00:10:205:3010.9
182LATOPOLSKA-OLEJNIK Kalina 135ŻYTNIA TEAMKOSZALINK30-3916K 3300:09:2200:18:5300:27:36.60+00:10:225:3110.9
183OSTAFI Joanna 176ATF TEAMREDŁOK30-3917K 3400:09:1600:18:4400:27:41.00+00:10:275:3210.8
184GRĄBCZEWSKI Rafał 59JW 1223KŁOSM30-3949M 15000:09:0600:18:3700:27:41.20+00:10:275:3210.8
185SKOWROŃSKI Paweł 211WARSZAWAWARSZAWAM30-3950M 15100:09:0600:18:3700:27:41.65+00:10:275:3210.8
186GŁOWACKI Włodzimierz 54KOSZALINM70+2M 15200:09:0200:18:4600:27:42.40+00:10:285:3210.8
187MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 151KOSZALINK18-294K 3500:09:2100:19:0300:27:49.65+00:10:355:3410.8
188DOMAŃSKI Krzysztof 39KOŁOBRZEGM14-177M 15300:09:2900:18:5800:27:50.85+00:10:375:3410.8
189KOPCZYŃSKI Michał 111JW1224KOSZALINM30-3951M 15400:09:0200:18:4900:27:53.25+00:10:395:3410.8
190GIERSZEWSKA Magdalena 52KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK40-497K 3600:09:3300:19:1400:27:54.10+00:10:405:3410.8
191PACAN Mira 178ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK30-3918K 3700:09:4300:19:2700:27:54.60+00:10:405:3410.8
192DZIESZUK Darek 270TKKF KOSZALINKOSZALINTKK KOSZALINM40-4955M 15500:09:4500:19:2800:27:54.65+00:10:405:3410.8
193BURSZTA Marta 18KARLINO BIEGAJKARLINOK18-295K 3800:09:2000:19:0400:27:55.10+00:10:415:3510.7
194WIĘCKOWSKI Maciej 276KARLINOM30-3952M 15600:09:2000:19:0400:27:55.70+00:10:415:3510.7
195WALCZAK Agnieszka 241TKKF KOSZALINKOSZALINK40-498K 3900:09:2900:19:0600:27:59.90+00:10:465:3610.7
196BRZOZOWSKA Barbara 17TYCHOWOK30-3919K 4000:09:4200:19:2600:28:00.90+00:10:475:3610.7
197ZIELIŃSKI Tomasz 261KOŁOBRZEGM40-4956M 15700:08:5700:18:5700:28:01.85+00:10:485:3610.7
198SZEWCZYK Paulina 221WOJNOWOK18-296K 4100:09:2600:19:1600:28:07.50+00:10:535:3710.7
199KARNICKI Zygmunt 91TKKF KOSZALINKOSZALINM60-697M 15800:09:4500:19:2800:28:10.00+00:10:565:3810.7
200KROCZYŃSKA Kinga 124BWM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK30-3920K 4200:09:4000:19:2600:28:14.70+00:11:005:3910.6
201STACHURSKA Agnieszka 275KOŁOBRZEGK30-3921K 4300:09:4800:19:3200:28:16.65+00:11:025:3910.6
202KOCHMAN Iwona 108VEGE RUNNERWARSZAWAK50-596K 4400:09:2500:19:1700:28:26.50+00:11:125:4110.6
203ZIELIŃSKI Jarosław 259AMATORBIAŁOGARDM40-4957M 15900:08:5100:18:4900:28:30.15+00:11:165:4210.5
204SZYSZKOWSKI Tomasz 232ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3953M 16000:08:4200:18:5200:28:30.25+00:11:165:4210.5
205WĄSOWICZ Anna 244KOŁOBRZEG/STRAMNICAK30-3922K 4500:09:2900:19:2100:28:35.65+00:11:215:4310.5
206BRYŁA Katarzyna 16DB-ACTIVEKOSZALINK40-499K 4600:09:0700:19:1300:28:43.10+00:11:295:4410.4
207REMPLAKOWSKA Małgorzata 196WE RUNROSNOWOK30-3923K 4700:09:2700:19:2000:28:44.50+00:11:305:4510.4
208CHODNICZAK Joanna 21PILCHOWICEK30-3924K 4800:09:4400:19:2900:28:45.25+00:11:315:4510.4
209JAROSZ Jakub 75TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-2922M 16100:09:4400:19:2900:28:45.40+00:11:315:4510.4
210CZUB Maciej 30KOSZALINM18-2923M 16200:09:2600:19:1700:28:47.95+00:11:345:4510.4
211JĘDRZEJEWSKI Krzysztof 80KOSZALINM30-3954M 16300:09:0000:19:3200:28:54.70+00:11:405:4610.4
212TRZEŚNIEWSKI Zbigniew 235KOSZALINM50-5914M 16400:09:4300:19:3000:28:59.75+00:11:455:4810.3
213HNATOWSKI Artur 67SZYBKIE STOPYKOSZALINM40-4958M 16500:09:1800:19:1300:29:08.95+00:11:555:4910.3
214WIERZBICKI Kacper 249KOSZALINM18-2924M 16600:09:4400:19:4600:29:09.70+00:11:555:5010.3
215DOMAŃSKA Katarzyna 37KOŁOBRZEGK40-4910K 4900:09:4200:19:3500:29:12.15+00:11:585:5010.3
216JARZYNA Jarosław 76PADRE TEAMROSNOWOM50-5915M 16700:09:2900:19:4700:29:21.00+00:12:075:5210.2
217HELLER Zdzisław 66NIEZRZESZONYKOSZALINM60-698M 16800:09:4100:19:4400:29:30.30+00:12:165:5410.2
218SULL Agnieszka 219NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK40-4911K 5000:09:4600:20:1000:29:38.15+00:12:245:5510.1
219BASIAK Krystian 4JW 1223KOSZALINM30-3955M 16900:09:4400:19:4700:29:38.75+00:12:245:5510.1
220HRYCIÓW Paweł 69JW 1223BIAŁOGARDM30-3956M 17000:09:4600:19:4800:29:38.90+00:12:255:5510.1
221KIJKO Anna 97KOSZALINK30-3925K 5100:09:4700:19:5800:29:39.65+00:12:255:5610.1
222SAMOIŁ-KOWALSKA Irena 207TKKF KOSZALINBOBOLICEK40-4912K 5200:09:3500:19:5500:29:43.10+00:12:295:5610.1
223KOWALSKI Marek 118BOBOLICEM40-4959M 17100:09:3600:19:5700:29:43.70+00:12:295:5610.1
224PTASZYŃSKA Katarzyna 192KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK60+1K 5300:10:1100:20:2100:29:44.80+00:12:305:5710.1
225FRASZKIEWICZ Jarosław 45KOSZALINM40-4960M 17200:09:4700:20:1300:29:52.80+00:12:385:5810
226CICHOSZ Jerzy 26KOSZALINM70+3M 17300:09:5200:20:0300:29:53.60+00:12:395:5810
227BEDNARZ Katarzyna 5KOŁOBRZEGK40-4913K 5400:09:4700:20:1400:29:58.65+00:12:445:5910
228ŁAPKO Anna 139ŚWIDWINK30-3926K 5500:09:5300:20:2100:30:00.40+00:12:466:0010
229PŁOTKA Grzegorz 187KOSZALINM30-3957M 17400:09:3900:20:1000:30:13.30+00:12:596:029.9
230PRYGIEL Ewa 191PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINK40-4914K 5600:09:4400:20:1900:30:18.50+00:13:046:039.9
231SZKATULSKI Tomasz 222RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM18-2925M 17500:10:0000:20:3400:30:20.65+00:13:066:049.9
232BRESZKA Paweł 14DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM40-4961M 17600:10:0000:20:3400:30:21.60+00:13:076:049.9
233URBAŃSKA Anetta 238KOSZALINK40-4915K 5700:09:3900:20:1500:30:21.65+00:13:076:049.9
234REGENT Katarzyna 195KOSZALINK18-297K 5800:10:1300:20:4200:30:25.05+00:13:116:059.9
235PAWLIK Danuta 278POZNAŃK40-4916K 5900:09:5800:20:1900:30:43.70+00:13:296:089.8
236BIELAŃSKA Dorota 6STARGARDSTARGARD SZCZECIŃSKIK50-597K 6000:09:5900:20:4900:30:45.35+00:13:316:099.8
237KOWAL Natalia 116BONINK18-298K 6100:09:2200:20:3500:30:45.75+00:13:316:099.8
238BIELAŃSKI Mirek 7STARGARDSTARGARDM50-5916M 17700:09:5900:20:4900:30:46.00+00:13:326:099.8
239KOROL Elżbieta 112BABECZKI KOSZALINKOSZALINK40-4917K 6200:10:1000:20:4500:30:55.00+00:13:416:119.7
240KURCZ Barbara 130BABECZKI KOSZALINKOSZALINK40-4918K 6300:10:0900:20:4400:30:55.10+00:13:416:119.7
241FIUK Agnieszka 44ATF TEAMPOŁCZYN-ZDRÓJK30-3927K 6400:10:2500:21:3100:30:55.25+00:13:416:119.7
242GRZYMALA Angelika 60BABECZKI KOSZALINUNIEŚCIEK40-4919K 6500:10:1000:20:4500:30:55.30+00:13:416:119.7
243MYSZKOWSKA Grażyna 167NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK50-598K 6600:09:4200:20:3500:31:09.45+00:13:556:149.6
244ŁUBNIEWSKI Arkadiusz 142ANOX TEAMKOSZALINM30-3958M 17800:10:2900:21:2600:31:38.45+00:14:246:199.5
245KOZŁOWIECKA Małgorzata 120KOSZALINK50-599K 6700:10:2200:21:4000:31:53.85+00:14:406:229.4
246BORSUK Dorota 13KOSZALINK40-4920K 6800:10:3100:21:3300:32:01.95+00:14:486:249.4
247KOSIŃSKA Małgorzata 113NA ZDROWIE TEAMSZCZECINK50-5910K 6900:10:3800:21:3300:32:03.15+00:14:496:249.4
248GRZYSTEK Madzia 61WQURW TEAMSITNIK30-3928K 7000:10:1700:21:4000:32:12.35+00:14:586:269.3
249WDOWIAK Katarzyna 245WKURW_TEAMSZCZECINEKK30-3929K 7100:10:1700:21:4000:32:12.35+00:14:586:269.3
250PEŁKA Iwona 181KOSZALINK40-4921K 7200:11:1500:22:2800:32:15.00+00:15:016:279.3
251STANCZEWSKA Karolina 214BIAŁOGARDK30-3930K 7300:10:2400:21:3500:32:35.90+00:15:226:319.2
252WALKOWIAK Dariusz 242KROKOWOM40-4962M 17900:09:5100:21:3100:32:43.55+00:15:296:329.2
253STASZYNSKA Marianna 216BTC,,ORZEŁ,,BIAŁOGARDK60+2K 7400:10:3900:22:0200:32:56.20+00:15:426:359.1
254KŁOCZKO Agnieszka 105WARSZAWAK14-174K 7500:10:0000:22:3400:32:56.70+00:15:426:359.1
255NOWAK Piotr 169KOSZALINM30-3959M 18000:09:4500:22:0200:33:04.65+00:15:506:379.1
256PASEK Jan 180KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOM60-699M 18100:10:4300:22:1200:33:05.35+00:15:516:379.1
257KŁOCZKO Beata 104ŚWIDWINK40-4922K 7600:10:2700:22:3300:33:31.15+00:16:176:429
258MEGGER Agata 156ŻYJ Z ENERGIĄSIEMIANICEK40-4923K 7700:10:5500:22:4900:33:53.65+00:16:396:468.8
259JANCZYSZYN Dorota 287KOSZALINK30-3931K 7800:11:0700:22:5200:34:00.70+00:16:466:488.8
260WEISS-SZULC Barbara 288KOSZALINK40-4924K 7900:11:0800:22:5200:34:00.80+00:16:466:488.8
261NAWROCKA Anna 286KOSZALINK18-299K 8000:11:0700:22:5200:34:00.85+00:16:476:488.8
262MICHIEJEW-HANASZ Monika 162ROSNOWOK30-3932K 8100:11:1100:23:0800:34:30.35+00:17:166:548.7
263MAŚLACH Julia 155KOŁOBRZEGK14-175K 8200:10:4800:23:4400:34:31.25+00:17:176:548.7
264LASKOWSKA Magdalena 134SŁAWNOK30-3933K 8300:11:1000:23:3200:34:33.65+00:17:196:548.7
265LASKOWSKA Katarzyna 133SŁAWNOK40-4925K 8400:11:1000:23:3200:34:33.70+00:17:196:548.7
266MACIEJEWSKA Agnieszka 144SZTORM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK14-176K 8500:10:4800:23:4400:34:47.30+00:17:336:578.6
267ŁUBNIEWSKA Natalia 141ANOX TEAMKOSZALINK30-3934K 8600:11:1600:24:0500:35:54.65+00:18:407:118.4
268HAUSMAN Andrzej 65KSR ROWERIAKOSZALINM60-6910M 18200:11:1300:24:0900:35:58.15+00:18:447:118.3
269MAJEWSKA Katarzyna 147NOWE BIELICEK18-2910K 8700:12:2800:26:1800:39:16.70+00:22:027:517.6
270SZYSZKOWSKA Kasia 231KOSZALINK30-3935K 8800:13:1400:26:5800:39:30.50+00:22:167:547.6
271DAMPS Julita 31NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK30-3936K 8900:13:5700:28:3500:41:36.50+00:24:228:197.2
272BARTNIK Marian 3TKKF KOSZALINKOSZALINM70+4M 18300:13:2700:27:5300:42:01.10+00:24:478:247.1
Znaleziono 272 wynik(ów)