IX OTWARTE SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Biały Bór
Data:
2020-10-10
Miejsce:
Biały Bór
Dystans:
42.195 km
Zgłoszonych:
37
Wystartowało:
33
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
33
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.2km | 8.4km | 12.6km | 16.8km | 21km | 25.2km | 29.4km | 33.8km | 37.8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_1
4.2km
Laps_2
8.4km
Laps_3
12.6km
Laps_4
16.8km
Laps_5
21km
Laps_6
25.2km
Laps_7
29.4km
Laps_8
33.8km
Laps_9
37.8km
Czas
netto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1MARCZAK Tomasz
ROMANOWICZ Piotr
KUBIAK Przemysław
RAJEWSKI Sebastian
2KS IDMAR RACING TEAMMOSINASztafeta Męska1M 100:25:3000:51:4401:18:1101:43:3702:10:1002:37:1503:04:5903:33:0503:58:4704:25:17.05 6:179,5
2POLKOWSKI Piotr
ŚWIDEREK Marcin
ZABŁOCKI Karol
BIELAWSKI Leszek
4NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWASztafeta Męska2M 200:25:5600:52:4101:20:1001:47:2902:14:5202:41:4803:09:2003:37:1904:03:2804:30:42.45+00:05:256:249,4
3KUŹMICZ Adam
NACZK Leonard
DREWA Marian
TOPOREK Rafał
7POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOSztafeta Męska3M 300:25:3100:51:4901:18:2801:45:3502:13:3102:42:2303:10:4403:40:2104:06:1204:33:04.60+00:07:476:289,3
4KACPRZAK Sławomir
MARCZAK Krzysztof
KRAJEWSKA Hanna
SZYMSKA Małgorzata
19NORDIC WALKING POLAND IIJUSTYNÓWSztafeta Mieszana1 100:26:0300:53:0801:19:4201:46:5502:15:0902:44:2503:12:1503:40:2504:07:3804:35:42.20+00:10:256:329,2
5BRZOZOWSKI Piotr
NAKONIECZNY Grzegorz
LUDWICZAK Andżelika
OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela
20EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINSztafeta Mieszana2 200:25:5600:53:0001:20:0801:46:1902:13:0902:40:2603:09:4003:39:1804:07:4104:36:41.55+00:11:246:339,2
6DELĄG Jakub
KRAWĘTEK Agnieszka
PRZYBYŁEK Maria
SKURNICA Marcin
18NORDIC WALKING POLAND IJEMIELNIK-KOLONIASztafeta Mieszana3 300:26:0900:53:1401:19:4701:48:0402:17:1902:46:5003:16:0403:45:4304:13:3304:42:32.65+00:17:156:419,0
7SZYMAŃSKI Stefan
WALESZKO Andrzej
TRZCIŃSKI Franciszek
NETKOWSKI Wojciech
5PASJA NORDIC WALKING 2WARSZAWASztafeta Męska4M 400:28:1400:57:3401:27:1001:56:0902:25:3502:55:5203:22:0703:48:5104:18:2004:48:26.75+00:23:096:508,8
8FRĄCKOWIAK Mateusz
FRĄCKOWIAK Roman
PALIWODA Katarzyna
LICAU Agnieszka
21EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN IISZCZECINSztafeta Mieszana4 400:27:1300:57:1401:27:0301:54:5102:22:4002:49:5103:21:1803:54:0204:24:3304:54:32.35+00:29:156:588,6
9OSTROCHALSKA Aleksandra
NACZK Wiktoria
KACZMAREK Maja
KRÓLIKOWSKA Krystyna
26POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOSztafeta Kobieca1K 100:28:3900:58:1701:27:5301:57:3502:26:5502:56:1103:26:4603:57:4204:26:0604:54:38.05+00:29:216:588,6
10KONCEWICZ Marek
STRYCZYŃSKI Piotr
NIETUPSKI Dariusz
OLEJKO Radek
8ELITE TEAMGDYNIASztafeta Męska5M 500:29:3101:00:0101:30:5602:00:1002:29:4102:59:1003:29:0303:58:5604:27:3404:55:55.55+00:30:387:008,6
11GRABOWSKI Jacek
TELEGA Małgorzata
GRABOWSKA Bożena
STĘPIEŃ Andrzej
15LKS ZANTYR II SZTUMSZTUMSztafeta Mieszana5 500:27:5600:56:4501:26:4301:56:1002:26:2102:56:1203:27:3603:59:1304:27:3204:56:36.75+00:31:197:018,5
12GIBAS Asia
GIBAS Sławek
GODZIŃSKA Dorota
GODZIŃSKI Paweł
13BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOSztafeta Mieszana6 600:29:1100:58:5701:29:4002:01:2202:33:4003:06:0903:35:5704:06:1604:35:4805:05:20.70+00:40:037:148,3
13KORPAL Cezary
KOPCZEWSKI Dariusz
WIECZORKOWSKA Dagmara
POKŁADOWSKA Joanna
17WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINSztafeta Mieszana7 700:32:5201:05:1101:37:1802:05:1702:33:4403:02:5903:32:3404:03:1904:34:2205:05:21.15+00:40:047:148,3
14KOLMETZ Katarzyna
LEJKOWSKA Mirela
PONKA Barbara
WAWRZYNIAK Anna
28POLIPACK TEAM GWEGOWINOSztafeta Kobieca2K 200:29:5601:00:3401:31:1402:01:3002:32:2103:03:3003:34:2704:05:3404:35:5905:07:20.20+00:42:037:178,2
15OLSZEWSKI Ryszard
TABOR Leszek
KOŁPAK Irena
HALIK-LEWANDOWSKA Jadwiga
37LKS ZANTYR SZTUMSZTUMSztafeta Mieszana 60+1 800:29:5501:00:4601:31:1702:01:0002:30:3103:00:1603:32:3804:04:4504:37:0605:09:50.80+00:44:337:208,2
16MALINOWSKA Monika
LANGMESER Kinga
SZALECKA Grażyna
RUCZYŃSKA Ewa
31LKS ZANTYR SZTUMSZTUMSztafeta Kobieca3K 300:30:4001:01:2201:31:3702:03:5002:35:4303:07:0103:40:2004:14:2404:44:3605:14:53.10+00:49:367:278,0
17KEPA Andrzej
PIETRZYK Paulina
SZYNKIEWICZ Katarzyna
JASIŃSKI Cezary
22BIEGOLAS KOSZALIN I PRZYJACIELESIANÓWSztafeta Mieszana8 900:31:2701:04:0001:36:2702:08:2802:41:3403:14:1603:46:2804:19:1604:48:3105:18:14.45+00:52:577:328,0
18OCYSEK Zygmunt
HRYNDIO Jerzy
GÓRECKA Iwona
GAZDA Dorota
12STADION ŚLĄSKIŚWIĘTOCHŁOWICESztafeta Mieszana9 1000:30:4601:01:4001:32:1402:02:4502:34:3503:05:1803:38:3004:10:5704:44:4205:18:43.65+00:53:267:337,9
19PANEK Aneta
FARON Monika
NOWY Katarzyna
BRYGAŁA Agata
35ELITE TEAMGDAŃSKSztafeta Kobieca4K 400:30:3101:01:5901:34:1002:06:5102:40:3003:14:1203:45:3904:17:5604:48:2805:20:04.70+00:54:477:357,9
20PIETRUSEWICZ Joanna
MUSIATOWICZ Aleksandra
OMARSKA Grażyna
WALESZKO Anna
29PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWASztafeta Kobieca5K 500:31:5201:04:4701:37:5702:08:1302:38:5103:08:5503:42:3904:16:3604:48:3905:20:31.75+00:55:147:357,9
21CIESIELSKI Jerzy
GRACZYK Tomasz
ŻBIKOWSKI Ryszard
ŁUKASIK Michał
1TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃSztafeta Męska6M 600:30:3401:00:1501:30:3902:01:5502:35:1203:08:4103:43:3404:19:1704:49:5205:22:04.15+00:56:477:377,9
22KRIGER Roman
KACZMAREK Jarosław
KACZMAREK Zofia
NOWAK Aleksandra
11SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKPAPOWO TORUŃSKIESztafeta Mieszana10 1100:31:2201:03:4501:37:2002:09:3602:42:0803:14:2203:47:0504:19:3904:52:0205:26:04.25+01:00:477:437,8
23RUDAWSKI Maciej
DREWNOWSKA Barbara
JANIK Maciej
WOŁK Beata
14ZASAPANIPIŁASztafeta Mieszana11 1200:30:1001:01:2101:32:5702:04:2502:36:2403:08:3403:46:2704:27:1604:57:4105:28:55.00+01:03:377:477,7
24SUPROŃ Izabela
KORBYLSKA Aleksandra
KLEINSZMID Marta
STAŚ Adrianna
30BIAŁOBORSKIE KUNYBIAŁY BÓRSztafeta Kobieca6K 600:32:0901:05:4301:39:2102:10:3902:42:5003:15:1603:51:0204:27:3805:00:1205:33:50.80+01:08:337:547,6
25ADAMCZYK Aleksandra
GIERSZEWSKA Magdalena
ŚMIGIEL Magdalena
DĄBROWSKA Romualda
27KRĘPA TEAMKRĘPA SŁUPSKASztafeta Kobieca7K 700:35:2901:10:2901:46:0202:20:0802:54:5803:30:4804:04:2104:38:1105:10:1205:42:18.55+01:17:018:067,4
26KOŁPAK Jan
TRYBA Zdzisław
MALINOWSKA Grażyna
GRUSZKA Barbara
16LKS ZANTYR SZTUMSZTUMSztafeta Mieszana 60+2 1300:30:0101:00:3501:31:4102:04:0602:37:4603:12:0303:50:0604:28:3205:05:1005:42:36.20+01:17:198:077,4
27BACHANEK Katarzyna
CIESIELSKA Renata
ŻBIKOWSKA Małgorzata
JANCY Anita
23TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃSztafeta Kobieca8K 800:33:2001:08:1001:43:2102:16:1102:49:5203:25:3203:59:5804:35:2205:09:1605:42:50.85+01:17:338:077,4
28KASZUBA Adriana
ADAMOWICZ Renata
OLSZYŃSKA Marzena
LATOS Małgorzata
32WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINSztafeta Kobieca9K 900:33:1101:06:3701:39:2902:12:3902:46:2003:19:5503:56:3804:35:0905:09:5705:45:46.20+01:20:298:117,3
29DAROSZEWSKA Krystyna
CHABROS Agnieszka
NIEWIADOMSKA Zofia
PRACKA Katarzyna
25SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKSztafeta Kobieca10K 1000:31:2701:03:4301:36:1302:10:0002:44:4703:19:5603:56:5904:33:5405:12:3705:51:57.85+01:26:408:207,2
30JÓŹWIAK Łukasz
STAWICKI Marek
PRACKI Wojciech
LUBAŃSKI Tomasz
3SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKSztafeta Męska7M 700:33:5701:07:5501:42:3102:19:2102:56:3103:34:2804:07:4704:41:2005:16:5005:52:38.50+01:27:218:217,2
31WESNER Harald
REKOWSKI Kacper
MÓRAWSKA Zdzisława
ZAKRZEWSKA Iwona
9TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃSztafeta Mieszana12 1400:34:2801:08:5701:43:3502:18:3002:51:0003:22:2904:04:3504:44:4005:18:2805:52:41.95+01:27:248:217,2
32SZOTT Renata
SADOWSKA Karolina
PIETRZAK Dominika
KARCZEWSKA Edyta
33WYCHODZĘ Z KIJKAMIKOSZALINSztafeta Kobieca11K 1100:33:1101:06:5001:40:4802:16:0602:51:0303:27:1204:03:1604:39:3805:17:4905:56:20.65+01:31:038:267,1
33KRUKOWSKA Magdalena
SYTA Anna
KRUKOWSKA Anna
MIKUSZEWSKA Barbara
34SŁODKIE BABECZKIDRZONOWOSztafeta Kobieca12K 1200:30:0901:00:4601:30:3802:04:2202:40:2003:16:5903:57:2104:39:5105:18:0105:56:43.00+01:31:258:277,1
Znaleziono 33 wynik(ów)