JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA DECATHLONU

Organizator:
Herkules
Data:
2019-01-20
Miejsce:
Koszalin (Osiedle Jamno - Łabusz)
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
225
Nie ukończyło:
81
Ukończyło:
144
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZKOŁUDA Miłosz 1196DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-201M 100:17:53.0700:17:26.2900:35:19.3600:35:26.09 3:3117
2ZABORSKI Ryszard 1223JAMNOKOSZALINM-401M 200:17:47.0700:17:38.4000:35:25.4700:35:30.86+00:00:063:3216.9
3GARSKI Kryspin 1045ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-402M 300:17:57.8800:17:41.5200:35:39.4000:35:46.79+00:00:203:3316.8
4JAKUBEK Patryk 1063ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-202M 400:17:43.2600:18:07.7500:35:51.0100:35:56.62+00:00:313:3516.7
5SIADAK Arkadiusz 1181KOSZALINM-301M 500:18:21.6800:17:48.5800:36:10.2600:36:16.99+00:00:503:3716.6
6HUBERT Łukasz 1062TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 600:18:12.8700:18:19.1900:36:32.0600:36:37.82+00:01:123:3916.4
7DUDA Grzegorz 1037METALCORP TEAMBUKÓWKAM-403M 700:19:00.2600:18:44.0800:37:44.3400:37:49.47+00:02:243:4615.9
8CZAPLIŃSKI Jacek 1026TAGER KOSZALINKOSZALINM-303M 800:19:04.9900:18:47.1000:37:52.0900:37:58.79+00:02:323:4715.8
9RYKIEL Michał 1177JEDWABIŚCIBONINM-304M 900:19:15.5200:19:04.0200:38:19.5400:38:25.96+00:03:003:4915.7
10ZUKAL Piotr 1228KOSZALINM-404M 1000:19:21.1100:19:25.0000:38:46.1100:38:54.88+00:03:263:5215.5
11WOJCIECHOWICZ Jacek 1220WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-405M 1100:19:17.3400:19:35.6400:38:52.9800:39:01.26+00:03:333:5315.4
12KOŚCIELNIAK Robert 1094TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1200:19:50.2100:19:40.7000:39:30.9100:39:39.10+00:04:113:5715.2
13CUBER Wojciech 1025#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-305M 1300:19:59.2600:19:40.9600:39:40.2200:39:47.55+00:04:203:5815.1
14CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 1024ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-306M 1400:20:17.3000:19:46.9700:40:04.2700:40:12.97+00:04:444:0015
15KAWKA Adrian 1078SLUPSKM-307M 1500:20:37.2400:19:31.1700:40:08.4100:40:27.66+00:04:494:0015
16PICK Tomasz 1161DEAF KOSZALINKOSZALINM-406M 1600:19:31.3200:20:39.5900:40:10.9100:40:22.08+00:04:514:0114.9
17MUCHA Krzysztof 1131KOSZALINM-407M 1700:20:24.3800:20:25.5800:40:49.9600:41:01.54+00:05:304:0414.7
18KALKOWSKI Paweł 1072JW1223/BLOGKOSZALINM-308M 1800:19:36.8300:21:16.7500:40:53.5800:41:02.54+00:05:344:0514.7
19URBAŃSKI Tomasz 1208KARLINO BIEGAJBIAŁOGARDM-408M 1900:20:40.5000:20:14.1100:40:54.6100:41:11.39+00:05:354:0514.7
20KONKEL Agnieszka 1090KOSZALINK-301K 100:20:35.5800:20:19.5400:40:55.1200:41:08.13+00:05:354:0514.7
21GÓRA Sylwester 1051#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-409M 2000:19:17.0200:21:41.2800:40:58.3000:41:08.94+00:05:384:0514.6
22CHORĄŻY Karolina 1021LEO-TEAMKOSZALINK-302K 200:20:46.7800:20:33.5900:41:20.3700:41:31.57+00:06:014:0814.5
23PAKULSKI Marcin 1152KOSZALINM-4010M 2100:20:10.9600:21:14.2300:41:25.1900:41:58.08+00:06:054:0814.5
24SZNYTER Sabina 1198DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK-201K 300:21:01.1700:20:51.5600:41:52.7300:42:02.35+00:06:334:1114.3
25DZIĘBOWSKI Mariusz 1039KOSZALINM-309M 2200:21:43.1200:20:45.9900:42:29.1100:42:56.97+00:07:094:1414.1
26KATRYCZ Zbigniew 1077ŚWIERCZYNAM-502M 2300:21:40.4900:20:50.4700:42:30.9600:42:40.20+00:07:114:1514.1
27SPRINGER Marcin 1189ZŁOCIENIECM-4011M 2400:21:25.4100:21:05.9100:42:31.3200:42:40.03+00:07:114:1514.1
28KWIETNIEWSKI Daniel 1109KOSZALINM-4012M 2500:21:21.8000:22:16.5300:43:38.3300:43:59.22+00:08:184:2113.8
29GAWRYSIAK Przemysław 1238WŁODARKAM-4013M 2600:21:42.9900:22:11.1200:43:54.1100:44:03.16+00:08:344:2313.7
30CHOŁUJ Jarek 1019KOSZALINM-4014M 2700:22:03.7600:21:50.8500:43:54.6100:44:17.79+00:08:354:2313.7
31OTTO Michał 1149BONINM-3010M 2800:22:07.9200:21:50.9900:43:58.9100:44:11.02+00:08:394:2313.6
32ANTKOWIAK Sebastian 1001DB - ACTIVEKOSZALINM-4015M 2900:22:15.4500:22:27.5300:44:42.9800:44:57.00+00:09:234:2813.4
33KRUPIŃSKI Krzysztof 1100E-UROLOG.EUKOSZALINM-503M 3000:22:30.3500:22:29.4700:44:59.8200:45:23.40+00:09:404:2913.3
34KONKEL Łukasz 1091KOSZALINM-4016M 3100:22:13.4400:22:59.6400:45:13.0800:45:27.45+00:09:534:3113.3
35GÓRA Agnieszka 1050#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-401K 400:22:35.5900:22:39.2000:45:14.7900:45:27.21+00:09:554:3113.3
36HAŁKA Justyna 1057ŁOBEZK-303K 500:23:02.0700:22:26.1400:45:28.2100:45:39.72+00:10:084:3213.2
37GAŁECKI Jacek 1043KARLINOBIEGAJKARLINOM-504M 3200:22:11.9200:23:19.2500:45:31.1700:46:02.32+00:10:114:3313.2
38KAJKOWSKI Rafał 1071CSSP KOSZALINKOSZALINM-4017M 3300:22:44.4800:22:47.1000:45:31.5800:45:37.53+00:10:124:3313.2
39WIŚNIEWSKI Łukasz 1219KOŁOBRZEGM-203M 3400:22:37.1300:22:59.3900:45:36.5200:45:55.20+00:10:174:3313.2
40KOZIEŁ Paweł 1096RĄBINOM-4018M 3500:22:18.3200:23:20.2800:45:38.6000:45:45.88+00:10:194:3313.1
41KĘSIK Agnieszka 1207ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-304K 600:22:56.2400:22:43.8200:45:40.0600:45:52.41+00:10:204:3413.1
42CHABOWSKI Wojciech 1017RĄBINOM-204M 3600:23:14.0900:22:26.5800:45:40.6700:45:58.01+00:10:214:3413.1
43BORYS Justyna 1014JEDWABIŚCIKOSZALINK-305K 700:23:03.7000:22:51.4900:45:55.1900:46:08.76+00:10:354:3513.1
44POLAŃSKI Norbert 116521BLTŚWIDWINM-4019M 3700:23:38.5000:22:35.0000:46:13.5000:46:27.53+00:10:544:3713
45JASIŃSKI Cezary 1066KOSZALINM-4020M 3800:23:29.9900:23:06.3900:46:36.3800:47:00.48+00:11:174:3912.9
46BARTHA Adrian 1002KOŁOBRZEGM-3011M 3900:23:49.0200:23:09.2200:46:58.2400:47:24.30+00:11:384:4112.8
47KŁOS Tomasz 1086KALISZ POMORSKIM-4021M 4000:23:54.2300:23:06.8100:47:01.0400:47:31.98+00:11:414:4212.8
48KAŹMIERCZAK Agnieszka 1080ŚWIDWINK-402K 800:23:41.3900:23:20.1900:47:01.5800:47:11.10+00:11:424:4212.8
49CHOŁUJ Karol 1020ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3012M 4100:23:40.5200:23:32.3600:47:12.8800:47:39.92+00:11:534:4312.7
50PERKOWSKA Oktawia 1160DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-202K 900:24:28.8100:22:59.8300:47:28.6400:47:40.55+00:12:094:4412.6
51KRZEWIŃSKA Małgorzata 1104TKKF KOSZALINKOSZALINK-601K 1000:23:30.1900:23:59.9800:47:30.1700:47:49.97+00:12:104:4512.6
52CHODOR Izabela 1018TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-306K 1100:23:30.3400:24:00.2900:47:30.6300:47:50.23+00:12:114:4512.6
53ZAGALSKA Paulina 1224POŁCZYN ZDRÓJK-307K 1200:24:06.9200:23:29.2000:47:36.1200:47:49.92+00:12:164:4512.6
54OSOBNIAK Ryszard 1148KOSZALIN - NIEZRZESZONYKOSZALINM-601M 4200:23:51.4800:23:53.3200:47:44.8000:48:11.63+00:12:254:4612.6
55OPALIŃSKI Stanisław 1144KLUB SENIORÓWKOŁOBRZEGM-602M 4300:24:39.7400:23:06.2000:47:45.9400:47:57.87+00:12:264:4612.6
56KAZIMIERCZAK Leszek 1079LOVELASY DĄBKINIEKŁONICEM-3013M 4400:24:19.7200:23:29.7800:47:49.5000:48:15.55+00:12:304:4612.5
57DOMAŃSKI Krzysztof 1034KOŁOBRZEGM-141M 4500:24:15.1500:23:42.1400:47:57.2900:48:34.69+00:12:374:4712.5
58KUSZYŃSKI Dariusz 1108KOSZALINM-4022M 4600:24:26.2600:23:31.8200:47:58.0800:48:22.93+00:12:384:4712.5
59GARSKA Joanna 1044ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-403K 1300:24:17.5400:23:52.4300:48:09.9700:48:30.12+00:12:504:4812.5
60ŻUKOWSKI Cezary 1231MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3014M 4700:24:03.4000:24:21.3500:48:24.7500:49:01.24+00:13:054:5012.4
61KOZIEŁ Adam 1095RĄBINOM-205M 4800:23:41.8600:24:55.4100:48:37.2700:48:55.33+00:13:174:5112.3
62MRUGALSKI Stanisław 1130MIASTKOM-505M 4900:23:58.4200:24:44.7700:48:43.1900:49:32.23+00:13:234:5212.3
63KRASIŃSKI Witold 1098KOSZALINM-4023M 5000:24:36.4300:24:13.4500:48:49.8800:49:22.44+00:13:304:5212.3
64MEJER Aleksandra 1123ROSNOWOK-141K 1400:24:28.7100:24:27.8500:48:56.5600:49:14.28+00:13:374:5312.3
65KŁOSIŃSKI Michał 1087KOSZALINM-3015M 5100:25:01.2800:24:26.4500:49:27.7300:50:11.87+00:14:084:5612.1
66SZOSTAK Marta 1199KOSZALINK-203K 1500:25:23.2400:24:04.9700:49:28.2100:50:03.46+00:14:084:5612.1
67DĘBSKI Damian 1030KOSZALINM-3016M 5200:25:03.7500:24:33.0800:49:36.8300:50:20.13+00:14:174:5712.1
68PACAN Bartosz 1151ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3017M 5300:24:30.4600:25:14.9100:49:45.3700:50:13.35+00:14:264:5812.1
69GŁUCH Katarzyna 1049KOSZALINK-308K 1600:25:01.4900:24:48.7800:49:50.2700:50:11.34+00:14:304:5912
70BODO Rafał 1007KOSZALINM-3018M 5400:25:20.7800:24:56.1300:50:16.9100:50:49.14+00:14:575:0111.9
71DOMAŃSKI Adam 1033KOŁOBRZEGM-4024M 5500:25:03.7500:25:20.1900:50:23.9400:50:47.91+00:15:045:0211.9
72KOSZ Paweł 1093KOSZALINM-3019M 5600:25:26.8900:25:02.9100:50:29.8000:51:00.76+00:15:105:0211.9
73SZULC Marek 1200SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-506M 5700:25:59.0500:24:32.1900:50:31.2400:50:58.88+00:15:115:0311.9
74PACAN Mira 1150ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-309K 1700:24:22.2200:26:14.0000:50:36.2200:51:02.64+00:15:165:0311.9
75MYK Paweł 1132KOSZALINM-3020M 5800:25:37.0800:25:00.9500:50:38.0300:50:53.95+00:15:185:0311.8
76KORZENIOWSKA Ewa 1092KOSZALINK-204K 1800:25:37.5200:25:00.7900:50:38.3100:50:53.78+00:15:185:0311.8
77SKIBA Artur 1183PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-4025M 5900:26:22.4900:24:20.6300:50:43.1200:50:56.11+00:15:235:0411.8
78KOLIGAT Anna 1088KOSZALINK-3010K 1900:25:31.3700:25:19.9300:50:51.3000:51:12.09+00:15:315:0511.8
79DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 1035SŁUPSKM-3021M 6000:25:49.9300:25:09.2200:50:59.1500:51:19.95+00:15:395:0511.8
80JANUSZEWSKI Jacek 106417 WOG KOSZALINKOSZALINM-507M 6100:25:24.6900:25:43.6700:51:08.3600:51:33.56+00:15:495:0611.7
81KOZŁOWIECKI Waldemar 1084TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 6200:24:31.7900:26:49.7900:51:21.5800:51:40.32+00:16:025:0811.7
82RÓJ Barbara 1173BIAŁOGARDK-404K 2000:26:11.2000:25:22.9300:51:34.1300:52:08.25+00:16:145:0911.6
83WRÓBLEWSKA Marta 1222KOSZALINK-405K 2100:25:11.0000:26:24.5000:51:35.5000:52:11.44+00:16:165:0911.6
84KULAWINSKI Marek 1106KOŁOBRZEGM-4026M 6300:25:48.3700:25:57.1800:51:45.5500:52:27.09+00:16:265:1011.6
85SZMIGIERO Sebastian 1197W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-4027M 6400:26:15.0400:25:32.3200:51:47.3600:52:04.79+00:16:285:1011.6
86DRABKOWSKA Agnieszka 1036BIAŁOGARDK-406K 2200:26:02.2900:26:02.6400:52:04.9300:52:13.68+00:16:455:1211.5
87JUSZCZAK Krzysztof 1069KOSZALINM-604M 6500:26:35.2400:25:44.7600:52:20.0000:53:15.17+00:17:005:1411.5
88SATYŁA Tomasz 1179TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3022M 6600:26:25.6300:26:06.2400:52:31.8700:52:55.87+00:17:125:1511.4
89ORYSZCZYN Arkadiusz 1146KOSZALINM-3023M 6700:26:16.5700:26:27.4400:52:44.0100:53:16.77+00:17:245:1611.4
90WIŚNIEWSKI Jarosław 1218KOŁOBRZEGM-508M 6800:26:19.1000:26:48.9300:53:08.0300:53:25.22+00:17:485:1811.3
91FAJGIER Tomasz 1041MANOWOM-509M 6900:27:23.6400:25:51.3500:53:14.9900:53:28.83+00:17:555:1911.3
92MONGIAŁO Aleksandra 1128FAST FEET K-LINKOSZALINK-3011K 2300:26:51.0800:26:24.5700:53:15.6500:53:54.54+00:17:565:1911.3
93MONGIAŁO Marcin 1129FAST FEET K-LINKOSZALINM-4028M 7000:26:52.9900:26:24.3900:53:17.3800:53:55.07+00:17:585:1911.3
94RÓJ Andrzej 1172BIAŁOGARDM-4029M 7100:26:55.2500:26:54.8400:53:50.0900:54:22.55+00:18:305:2311.1
95SAŁAJ Angelika 1178METALCORP TEAMZBYSZEWOK-3012K 2400:26:02.9800:27:51.9500:53:54.9300:54:15.10+00:18:355:2311.1
96DĘGA Piotr 1031TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3024M 7200:26:35.4900:27:19.5500:53:55.0400:54:21.88+00:18:355:2311.1
97WĄSOWICZ Anna 1211KOŁOBRZEG/STRAMNICA K-3013K 2500:27:30.1100:26:27.1400:53:57.2500:54:36.57+00:18:375:2311.1
98HRYCIÓW Paweł 1061JW1223BIAŁOGARDM-3025M 7300:27:27.8000:26:35.2800:54:03.0800:54:50.16+00:18:435:2411.1
99WIERZBICKI Kacper 1215KOSZALINM-3026M 7400:27:28.3600:26:35.7900:54:04.1500:54:50.67+00:18:445:2411.1
100PRZYBYŁ Krzysztof 1168KOSZALINM-3027M 7500:26:53.4900:27:25.8800:54:19.3700:54:48.77+00:19:005:2511
101KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 1107TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-407K 2600:26:08.6100:28:12.1000:54:20.7100:54:34.45+00:19:015:2611
102WĄSOWSKI Robert 1212NOWE BIELICEM-206M 7600:27:12.3800:27:10.1700:54:22.5500:54:54.83+00:19:035:2611
103KACZMAREK Łukasz 1070WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3028M 7700:25:45.8700:28:38.4600:54:24.3300:54:49.41+00:19:045:2611
104PRZEDNÓWEK Mariola 1167CZARNE BIEGACZARNEK-3014K 2700:26:20.3300:28:12.2100:54:32.5400:54:47.52+00:19:135:2711
105GŁOWACKI Włodzimierz 1046KOSZALINM-70+1M 7800:27:47.5400:27:39.0700:55:26.6100:55:32.80+00:20:075:3210.8
106DZIEMIANKO Ilona 1038KOŁACZK-205K 2800:28:04.0400:27:30.0600:55:34.1000:55:48.15+00:20:145:3310.8
107MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 1116KOSZALINK-3015K 2900:27:29.3700:28:08.6300:55:38.0000:56:13.77+00:20:185:3310.8
108NOWAK Ania 1140JEDWABIŚCIKOSZALINK-408K 3000:29:09.2100:26:48.8600:55:58.0700:56:25.12+00:20:385:3510.7
109PŁOTKA Emilia 1164KOSZALINK-3016K 3100:27:44.4500:28:38.5500:56:23.0000:57:09.72+00:21:035:3810.6
110PŁOTKA Grzegorz 1163KOSZALINM-3029M 7900:27:44.8800:28:40.1800:56:25.0600:57:10.09+00:21:055:3810.6
111WALCZAK Agnieszka 1209TKKF KOSZALINKOSZALINK-409K 3200:27:55.3700:28:32.6900:56:28.0600:56:51.52+00:21:085:3810.6
112KILJAN Sylwia 1083KOSZALINK-3017K 3300:27:24.3200:29:07.5700:56:31.8900:57:07.95+00:21:125:3910.6
113OGRODOWCZYK Jagoda 1141KOŁOBRZEGK-3018K 3400:28:37.4900:28:06.0400:56:43.5300:57:22.95+00:21:245:4010.6
114HELLER Zdzisław 1059NIEZRZESZONYKOSZALINM-605M 8000:28:40.5900:28:11.6300:56:52.2200:57:34.09+00:21:325:4110.6
115CICHOSZ Jerzy 1023KOSZALINM-70+2M 8100:28:28.1200:28:29.8100:56:57.9300:57:26.28+00:21:385:4110.5
116DOMAŃSKA Katarzyna 1032KOŁOBRZEGK-4010K 3500:28:16.2000:28:55.0800:57:11.2800:57:47.55+00:21:515:4310.5
117SZULC Szymon 1202SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-3030M 8200:26:00.6600:31:10.6300:57:11.2900:57:31.11+00:21:515:4310.5
118KARNICKI Zygmunt 1074TKKF KOSZALINKOSZALINM-606M 8300:29:24.1800:27:57.5400:57:21.7200:57:47.25+00:22:025:4410.5
119PAWŁOWICZ Aleksandra 1156KOSZALINK-206K 3600:27:33.6800:29:49.5600:57:23.2400:57:52.75+00:22:035:4410.5
120KARPIŃSKI Mateusz 1076BOBOLICEM-207M 8400:29:19.8500:28:05.2200:57:25.0700:58:05.80+00:22:055:4410.4
121GRĄBCZEWSKI Rafał 1055JW 1223KOSZALINM-3031M 8500:33:24.5200:24:05.7500:57:30.2700:57:48.22+00:22:105:4510.4
122BOKOTA Katarzyna 1009BIAŁOGARDK-4011K 3700:29:14.7900:28:17.8900:57:32.6800:58:06.29+00:22:135:4510.4
123ZUKAL Aleksandra 1229KOSZALINK-4012K 3800:28:45.8000:28:59.1500:57:44.9500:58:13.09+00:22:255:4610.4
124KRAWIECKA Klaudia 1099AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOK-142K 3900:28:31.2600:29:40.0500:58:11.3100:58:48.56+00:22:515:4910.3
125BORSUK Dorota 1011KOSZALINK-4013K 4000:29:02.3400:29:29.7200:58:32.0600:59:05.33+00:23:125:5110.3
126ZWOLIŃSKA Anna 1230BIAŁOGARDK-4014K 4100:29:10.1800:29:29.3300:58:39.5100:59:11.78+00:23:205:5110.2
127SAWICKA - WERS Urszula 1180DRZONOWOK-3019K 4200:30:58.2600:29:39.2401:00:37.5001:00:58.41+00:25:186:039.9
128STAŃCZYK Franciszek 1192NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+3M 8600:29:34.4300:31:12.0801:00:46.5101:01:28.81+00:25:276:049.9
129BEDNARZ Katarzyna 1005KOŁOBRZEGK-4015K 4300:30:31.3500:30:44.7601:01:16.1101:01:53.83+00:25:566:079.8
130BUDZYŃSKA Elżbieta 1016SŁUPSKK-501K 4400:30:57.5700:31:04.4301:02:02.0001:02:19.21+00:26:426:129.7
131PEŁKA Iwona 1159KOSZALINK-502K 4500:31:06.4900:30:59.3701:02:05.8601:02:42.50+00:26:466:129.7
132KOZŁOWIECKA Małgorzata 1157KOSZALINK-503K 4600:30:53.6500:31:13.1101:02:06.7601:02:33.29+00:26:476:129.7
133ZAKOŚCIELNA Katarzyna 1225ZABIEGANE :)KOSZALINK-3020K 4700:31:03.4800:31:06.5901:02:10.0701:02:40.55+00:26:506:139.7
134RUSIECKI Paweł 1174WSPL SP ZOZ KOSZALINBIESIEKIERZM-4030M 8700:30:35.1400:32:11.5001:02:46.6401:03:18.37+00:27:276:169.6
135TRACZ Jadwiga 1206BIESIEKIERZK-4016K 4800:31:02.6200:32:02.0401:03:04.6601:03:41.20+00:27:456:189.5
136ZIMNOWŁOCKI Mariusz 1227DEAF KOSZALINSIANÓWM-3032M 8800:32:31.4900:30:52.7601:03:24.2501:03:40.59+00:28:046:209.5
137ŚLEDŹ Andrzej 1204WĘZEŁEKSŁUPSKM-4031M 8900:31:49.1400:32:31.9901:04:21.1301:04:47.95+00:29:016:269.3
138ŚLEDŹ Joanna 1205SŁUPSKK-4017K 4900:31:48.9100:32:32.4301:04:21.3401:04:47.87+00:29:016:269.3
139STRACH Martyna 1240KOSZALINK-143K 5000:33:24.4400:32:09.3001:05:33.7401:05:55.14+00:30:146:339.2
140STASZYŃSKA Marianna 1193BTC,,ORZEŁ''BIAŁOGARDK-602K 5100:34:40.2300:34:39.5301:09:19.7601:09:37.30+00:34:006:558.7
141STANCZEWSKA Karolina 1191BIAŁOGARDK-3021K 5200:35:25.9700:38:45.4501:14:11.4201:14:54.58+00:38:527:258.1
142SZULC Martyna 1203SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDK-3022K 5300:35:25.2600:38:47.0001:14:12.2601:14:55.57+00:38:527:258.1
143SOLAK Halina 1185ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-603K 5400:41:18.0000:42:25.5901:23:43.5901:24:31.19+00:48:248:227.2
144BARTNIK Marian 1003TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+4M 9000:42:07.5600:43:37.0501:25:44.6101:25:52.22+00:50:258:347
BORYCHOWSKI Mariusz 1237MARIO TEAMKOBYLNICAM-4000:00:00.00 DNF00:16:19.99 DNF DNF DNF--
ORZECHOWSKI Kamil 1147TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:16:49.32 DNF DNF DNF--
ZACHARCZUK Albin 1236MARIO TEAMHRUBIESZÓWM-2000:00:00.00 DNF00:17:17.10 DNF DNF DNF--
KĘPKA Adrian 1082KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZY - TRIUMFATOR PAŹDZIERNIKAKOSZALINM-2000:17:20.78 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAJKOWICZ Rafał 1115KOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:18:52.01 DNF DNF DNF--
WICHER Krzysztof 1214ADWOKATURAKOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:18:59.90 DNF DNF DNF--
MIŁASZEWSKI Przemek 1127TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINM-3000:20:11.67 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RUSINEK Dawid 1175BIAŁOGARDM-2000:20:16.04 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIEŃKOWSKI Tomasz 1239NIEKŁONICEM-3000:00:00.00 DNF00:20:28.85 DNF DNF DNF--
NIEWIADA Marek 1136FLOTA ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-3000:00:00.00 DNF00:20:33.08 DNF DNF DNF--
BRZEZINSKI Jan 1015TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM-5000:00:00.00 DNF00:20:34.19 DNF DNF DNF--
MAZURSKI Paweł 1121GRYFICEM-3000:00:00.00 DNF00:20:36.44 DNF DNF DNF--
ROMANOWSKI Piotr 1171KOŁOBRZEGM-3000:00:00.00 DNF00:20:42.62 DNF DNF DNF--
MIELCZAREK Ksawery 1125JAMNOKOSZALINM-1400:20:51.78 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWAK Adam 1139DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-2000:20:52.08 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FABICH Adrian 1040USBUSTKAM-3000:00:00.00 DNF00:21:22.93 DNF DNF DNF--
KOŁODZIEJ Krystian 1089BESTIE OCR LEGIONOWOMARKIM-3000:00:00.00 DNF00:21:26.37 DNF DNF DNF--
MIKIETYŃSKI Michał 1126ZABIEGAMI NOCAOKONEKM-3000:00:00.00 DNF00:21:40.19 DNF DNF DNF--
ŁAWNICZAK Justyna 1113#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-3000:00:00.00 DNF00:21:40.35 DNF DNF DNF--
GLISZCZYŃSKI Łukasz 1047ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-2000:00:00.00 DNF00:22:10.72 DNF DNF DNF--
BORUC Marika 1012RAZ SZCZECINSZCZECINK-2000:00:00.00 DNF00:22:14.57 DNF DNF DNF--
OLCZAK Krzysztof 1143SIANÓWM-3000:00:00.00 DNF00:22:26.68 DNF DNF DNF--
NIEMCZUK Dariusz 1134JAMNOKOSZALINM-5000:22:28.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RAPINCZUK Jan 1169BDSUOT WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKI-MODLIN TW.M-4000:22:37.97 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIKTOROWSKI Maciej 1217KOSZALINM-4000:00:00.00 DNF00:22:41.37 DNF DNF DNF--
WÓJCICI Adrian 1221DEAF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:22:41.73 DNF DNF DNF--
JARZYNA Roman 1065SZWLASTARGARDM-4000:00:00.00 DNF00:22:50.60 DNF DNF DNF--
NIEWIŃSKA-SĘK Monika 1235BIALOGARDK-3000:00:00.00 DNF00:23:40.24 DNF DNF DNF--
WOJCIECHOWSKI Andrzej 1054KOSZALINM-4000:00:00.00 DNF00:23:53.26 DNF DNF DNF--
ORLIKOWSKI Robert 1145POŁCZYNPOŁCZYN ZDRÓJM-3000:00:00.00 DNF00:24:02.65 DNF DNF DNF--
STALUSZKA Dariusz 119021.BLTŚWIDWINM-4000:00:00.00 DNF00:24:14.80 DNF DNF DNF--
RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 1170KOSZALINK-4000:24:19.74 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PRYCA Adam 1166USTKAM-3000:00:00.00 DNF00:25:02.65 DNF DNF DNF--
LEWICZ Ewa 1111REDZIKOWOK-3000:25:02.96 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LEWICZ Jan 1112REDZIKOWOM-3000:25:03.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KAŹMIERCZAK Dominik 1081ŚWIDWINM-1400:25:12.76 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HAŁKA Arkadiusz 1058TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4000:00:00.00 DNF00:25:23.94 DNF DNF DNF--
MEGIER Wojtek 1122ELEKTRONIKKOSZALINM-5000:25:41.94 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZUPAJŁO Karolina 1027KOSZALINK-2000:00:00.00 DNF00:25:54.13 DNF DNF DNF--
KĘSIK Łukasz 1233ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKM-3000:00:00.00 DNF00:25:54.66 DNF DNF DNF--
DANOWSKI Maciek 1029FITNESS CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-4000:00:00.00 DNF00:25:55.37 DNF DNF DNF--
KUBIAK Monika 1105ELITARNA GRUPA BIEGOWO - ROWEROWAKOŁOBRZEGK-3000:00:00.00 DNF00:25:56.37 DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKA Urszula 1158KOŁOBRZEGK-3000:00:00.00 DNF00:26:04.30 DNF DNF DNF--
JEWUŁA Agata 1067KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:26:06.61 DNF DNF DNF--
BORUC Barbara 1013PARKRUNSZCZECINEKK-5000:00:00.00 DNF00:26:06.63 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Maciej 1226ŚWIDWINM-3000:00:00.00 DNF00:26:10.93 DNF DNF DNF--
GROMADA Bartosz 1056ŚWIDWINM-3000:00:00.00 DNF00:26:11.20 DNF DNF DNF--
MARSZAŁKOWSKI Radosław 1120PRZYBRDAM-3000:26:21.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAŁYSZEWICZ Andrzej 1119BIAŁY BÓRM-5000:26:23.58 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRZANOWSKI Marcin 1103MARCINBIEGABIAŁOGARDM-3000:26:35.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRABSKA Iwona 1053BIAŁOGARDK-4000:00:00.00 DNF00:26:43.41 DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKI Adrian 1097OSP POŁCZYN -ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJM-3000:00:00.00 DNF00:26:48.47 DNF DNF DNF--
NESTOR Petro 1133LWÓWM-5000:00:00.00 DNF00:26:50.11 DNF DNF DNF--
NIEWIADOWSKA Urszula 1137STARE BIELICEK-3000:00:00.00 DNF00:27:06.93 DNF DNF DNF--
SPICA Łukasz 1188KOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:27:08.77 DNF DNF DNF--
JURA Kazimierz 1068MTS HAMERMIASTKOM-70+00:00:00.00 DNF00:27:15.68 DNF DNF DNF--
HNATOWSKI Artur 1060LOVELASY DĄBKIKOSZALINM-5000:00:00.00 DNF00:27:23.36 DNF DNF DNF--
BARTOSIK Jarosław 1004KOSZALINM-4000:27:35.81 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BERNACKI Adam 1006KOSZALINM-4000:27:40.08 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NAWROCKA Anna 1234KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:28:01.08 DNF DNF DNF--
BOKOTA Adam 1010BIALOGARDM-5000:00:00.00 DNF00:28:17.31 DNF DNF DNF--
MICHALCZYK Małgorzata 1124KOSZALINK-3000:28:29.48 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZUPAJŁO Marta 1028KOSZALINK-4000:00:00.00 DNF00:28:51.37 DNF DNF DNF--
NIEWIADOWSKI Robert 1138STARE BIELICEM-3000:00:00.00 DNF00:28:54.17 DNF DNF DNF--
FINSTER Joanna 1042KOŁOBRZEGK-2000:00:00.00 DNF00:29:06.94 DNF DNF DNF--
RYHANYCZ Paweł 1176JEDWABIŚCIKOSZALINM-4000:29:10.02 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAŁYSZEWICZ Teresa 1118BIAŁY BÓRK-5000:29:29.69 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DUDKA Agata 1232ZŁOCIENIECK-2000:00:00.00 DNF00:29:55.24 DNF DNF DNF--
WIKIERSKA Agnieszka 1216JAMNOKOSZALINK-4000:00:00.00 DNF00:30:22.07 DNF DNF DNF--
PAULIŃSKI Jan 1154JAMNOKOSZALINM-6000:30:32.36 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WALKOWIAK Dariusz 1210KROKOWOM-4000:30:33.09 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRYSZEWSKA Magdalena 1102KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:31:06.48 DNF DNF DNF--
KLIMCZYK Magdalena 1085KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:32:03.09 DNF DNF DNF--
STRACH Marek 1241KOSZALINM-6000:00:00.00 DNF00:32:06.41 DNF DNF DNF--
PIECYCHNA Agata 1162KOŁOBRZEGK-4000:00:00.00 DNF00:32:11.10 DNF DNF DNF--
SZULC Adam 1201SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-3000:00:00.00 DNF00:33:16.19 DNF DNF DNF--
MAŁYSZEWICZ Tomasz 1117#TEAMDKMS,#BIEGACZE,#BWMBIAŁY BÓRM-3000:33:54.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRYSTOSIK Paulina 1101BIEGAM BO LUBIEBIAŁOGARDK-2000:35:49.06 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GÓRSKA Dorota 1052KOSZALINK-5000:00:00.00 DNF00:36:33.03 DNF DNF DNF--
KARNICKI Artur 1075KOSZALINM-4000:00:00.00 DNF00:37:44.74 DNF DNF DNF--
WĄTRUCKA Jolanta 1213ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOSZALINK-6000:41:04.16 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 225 wynik(ów)