JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA DECATHLONU

Organizator:
Herkules
Data:
2019-02-10
Miejsce:
Koszalin (Osiedle Jamno - Łabusz)
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
240
Wystartowało:
232
Nie ukończyło:
110
Ukończyło:
122
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Etap3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Etap3Czas
netto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZKOŁUDA Miłosz 3190DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-201M 100:17:53.0700:17:26.2900:17:06.9200:52:26.28 3:2917.2
2ZABORSKI Ryszard 3220TKKF KOSZALINKOSZALINM-401M 200:17:47.0700:17:38.4000:17:40.0900:53:05.56+00:00:393:3217
3SIADAK Arkadiusz 3173KOSZALINM-301M 300:18:21.6800:17:48.5800:17:46.3000:53:56.56+00:01:303:3516.7
4GARSKI Kryspin 3238ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-402M 400:17:57.8800:17:41.5200:18:33.7900:54:13.19+00:01:463:3616.6
5HUBERT Łukasz 3066TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 500:18:12.8700:18:19.1900:18:25.4300:54:57.49+00:02:313:3916.4
6CZAPLIŃSKI Jacek 3029TAGER KOSZALINKOSZALINM-303M 600:19:04.9900:18:47.1000:19:14.9200:57:07.01+00:04:403:4815.8
7DUDA Grzegorz 3043METALCORP TEAMBUKÓWKAM-403M 700:19:00.2600:18:44.0800:19:24.7400:57:09.08+00:04:423:4815.7
8RYKIEL Michał 3169BONINM-304M 800:19:15.5200:19:04.0200:19:05.8200:57:25.36+00:04:593:4915.7
9ZUKAL Piotr 3225KOSZALINM-404M 900:19:21.1100:19:25.0000:19:05.1400:57:51.25+00:05:243:5115.6
10KAWKA Adrian 3079SŁUPSKM-305M 1000:20:37.2400:19:31.1700:19:29.9700:59:38.38+00:07:123:5815.1
11KOŚCIELNIAK Robert 3092TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1100:19:50.2100:19:40.7000:20:29.1701:00:00.08+00:07:334:0015
12GÓRA Sylwester 3202#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-405M 1200:19:17.0200:21:41.2800:19:43.1301:00:41.43+00:08:154:0214.8
13PICK Tomasz 3151DEAF KOSZALINKOSZALINM-406M 1300:19:31.3200:20:39.5900:20:53.2301:01:04.14+00:08:374:0414.7
14KONKEL Agnieszka 3089KOSZALINK-301K 100:20:35.5800:20:19.5400:20:11.8001:01:06.92+00:08:404:0414.7
15MUCHA Krzysztof 3126KOSZALINM-407M 1400:20:24.3800:20:25.5800:20:40.7701:01:30.73+00:09:044:0614.6
16CHORĄŻY Karolina 3022LEO-TEAMKOSZALINK-302K 200:20:46.7800:20:33.5900:20:49.2701:02:09.64+00:09:434:0814.5
17DZIĘBOWSKI Mariusz 3045KOSZALINM-306M 1500:21:43.1200:20:45.9900:20:29.5601:02:58.67+00:10:324:1114.3
18SPRINGER Marcin 3178ZŁOCIENIECM-408M 1600:21:25.4100:21:05.9100:20:33.8101:03:05.13+00:10:384:1214.3
19KATRYCZ Zbigniew 3078ŚWIERCZYNAM-502M 1700:21:40.4900:20:50.4700:20:47.2601:03:18.22+00:10:514:1314.2
20CHOŁUJ Jarek 3020KOSZALINM-409M 1800:22:03.7600:21:50.8500:21:30.6101:05:25.22+00:12:584:2113.8
21KWIETNIEWSKI Daniel 3106KOSZALINM-4010M 1900:21:21.8000:22:16.5300:21:54.9101:05:33.24+00:13:064:2213.7
22WEBER Paweł 3145ENERGONKOSZALINM-307M 2000:22:32.2900:21:37.0300:21:26.9801:05:36.30+00:13:104:2213.7
23OTTO Michał 3139BONINM-308M 2100:22:07.9200:21:50.9900:22:04.4801:06:03.39+00:13:374:2413.6
24GAWRYSIAK Przemysław 3050WŁODARKAM-4011M 2200:21:42.9900:22:11.1200:22:23.7601:06:17.87+00:13:514:2513.6
25KONKEL Łukasz 3088KOSZALINM-4012M 2300:22:13.4400:22:59.6400:22:00.3001:07:13.38+00:14:474:2813.4
26ANTKOWIAK Sebastian 3002DB - ACTIVEKOSZALINM-4013M 2400:22:15.4500:22:27.5300:22:39.7201:07:22.70+00:14:564:2913.4
27KRUPIŃSKI Krzysztof 3098E-UROLOG.EUKOSZALINM-503M 2500:22:30.3500:22:29.4700:22:33.2101:07:33.03+00:15:064:3013.3
28HAŁKA Justyna 3058ŁOBEZK-303K 300:23:02.0700:22:26.1400:22:25.8801:07:54.09+00:15:274:3113.3
29KOZIEŁ Paweł 3093RĄBINOM-4014M 2600:22:18.3200:23:20.2800:22:20.1001:07:58.70+00:15:324:3113.2
30CHABOWSKI Wojciech 3017RĄBINOM-202M 2700:23:14.0900:22:26.5800:22:54.7201:08:35.39+00:16:094:3413.1
31WIŚNIEWSKI Łukasz 3213KOŁOBRZEGM-203M 2800:22:37.1300:22:59.3900:23:14.3201:08:50.84+00:16:244:3513.1
32KĘSIK Agnieszka 3233ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-304K 400:22:56.2400:22:43.8200:23:12.1501:08:52.21+00:16:254:3513.1
33GAŁECKI Jacek 3048KARLINOBIEGAJKARLINOM-504M 2900:22:11.9200:23:19.2500:23:49.1701:09:20.34+00:16:544:3713
34POLAŃSKI Norbert 315621BLTŚWIDWINM-4015M 3000:23:38.5000:22:35.0000:23:06.9401:09:20.44+00:16:544:3713
35BORYS Justyna 3014JEDWABIŚCIKOSZALINK-305K 500:23:03.7000:22:51.4900:23:32.5801:09:27.77+00:17:014:3713
36KAŹMIERCZAK Agnieszka 3081ŚWIDWINK-401K 600:23:41.3900:23:20.1900:22:46.6101:09:48.19+00:17:214:3912.9
37BARTHA Adrian 3004KOŁOBRZEGM-309M 3100:23:49.0200:23:09.2200:23:12.5001:10:10.74+00:17:444:4012.8
38OPALIŃSKI Stanisław 3136SENIORAKOŁOBRZEGM-601M 3200:24:39.7400:23:06.2000:22:35.2001:10:21.14+00:17:544:4112.8
39KŁOS Tomasz 3084KALISZ POMORSKIM-4016M 3300:23:54.2300:23:06.8100:23:20.4301:10:21.47+00:17:554:4112.8
40PERKOWSKA Oktawia 3150DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-201K 700:24:28.8100:22:59.8300:23:01.9201:10:30.56+00:18:044:4212.8
41ZAGALSKA Paulina 3221POŁCZYN ZDRÓJK-306K 800:24:06.9200:23:29.2000:23:06.8001:10:42.92+00:18:164:4212.7
42KUSZYŃSKI Dariusz 3105KOSZALINM-4017M 3400:24:26.2600:23:31.8200:23:07.6301:11:05.71+00:18:394:4412.7
43ŻUKOWSKI Cezary 3227MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3010M 3500:24:03.4000:24:21.3500:22:41.3601:11:06.11+00:18:394:4412.7
44KAZIMIERCZAK Leszek 3080LOVELASY DĄBKINIEKŁONICEM-3011M 3600:24:19.7200:23:29.7800:23:23.7601:11:13.26+00:18:464:4412.6
45KOZIEŁ Adam 3094RĄBINOM-204M 3700:23:41.8600:24:55.4100:22:41.0401:11:18.31+00:18:524:4512.6
46CHOŁUJ Karol 3021ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3012M 3800:23:40.5200:23:32.3600:24:11.2201:11:24.10+00:18:574:4512.6
47KRZEWIŃSKA Małgorzata 3100TKKF KOSZALINKOSZALINK-601K 900:23:30.1900:23:59.9800:23:53.9701:11:24.14+00:18:574:4512.6
48OSOBNIAK Ryszard 3138KOSZALIN -NIEZRZESZONYKOSZALINM-602M 3900:23:51.4800:23:53.3200:23:59.4201:11:44.22+00:19:174:4612.5
49GARSKA Joanna 3237ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-402K 1000:24:17.5400:23:52.4300:23:56.8801:12:06.85+00:19:404:4812.5
50DOMAŃSKI Krzysztof 3039KOŁOBRZEGM-141M 4000:24:15.1500:23:42.1400:24:46.2401:12:43.53+00:20:174:5012.4
51SZOSTAK Marta 3193KOSZALINK-202K 1100:25:23.2400:24:04.9700:23:17.8901:12:46.10+00:20:194:5112.4
52KŁOSIŃSKI Michał 3085KOSZALINM-3013M 4100:25:01.2800:24:26.4500:23:49.5901:13:17.32+00:20:514:5312.3
53DĘBSKI Damian 3035KOSZALINM-3014M 4200:25:03.7500:24:33.0800:23:52.6301:13:29.46+00:21:034:5312.2
54MEJER Aleksandra 3117ROSNOWOK-141K 1200:24:28.7100:24:27.8500:24:52.0501:13:48.61+00:21:224:5512.2
55KRASIŃSKI Witold 3095KOSZALINM-4018M 4300:24:36.4300:24:13.4500:25:09.4101:13:59.29+00:21:334:5512.2
56MYK Paweł 3127KOSZALINM-3015M 4400:25:37.0800:25:00.9500:24:09.4401:14:47.47+00:22:214:5912
57KORZENIOWSKA Ewa 3090KOSZALINK-203K 1300:25:37.5200:25:00.7900:24:10.1701:14:48.48+00:22:224:5912
58PACAN Bartosz 3141ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3016M 4500:24:30.4600:25:14.9100:25:24.0701:15:09.44+00:22:435:0012
59BODO Rafał 3010KOSZALINM-3017M 4600:25:20.7800:24:56.1300:25:01.8301:15:18.74+00:22:525:0112
60SZULC Marek 3196SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-505M 4700:25:59.0500:24:32.1900:24:58.9001:15:30.14+00:23:035:0211.9
61PACAN Mira 3140ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-307K 1400:24:22.2200:26:14.0000:25:07.4901:15:43.71+00:23:175:0211.9
62KOSZ Paweł 3091KOSZALINM-3018M 4800:25:26.8900:25:02.9100:25:20.3901:15:50.19+00:23:235:0311.9
63DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 3041SŁUPSKM-3019M 4900:25:49.9300:25:09.2200:25:26.4801:16:25.63+00:23:595:0511.8
64KOLIGAT Anna 3087MAKSYMILIANA GOLISZA, 9K-308K 1500:25:31.3700:25:19.9300:25:49.8901:16:41.19+00:24:145:0611.7
65KOZŁOWIECKI Waldemar 3231TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 5000:24:31.7900:26:49.7900:25:34.3401:16:55.92+00:24:295:0711.7
66JANUSZEWSKI Jacek 306817 WOG KOSZALINKOSZALINM-506M 5100:25:24.6900:25:43.6700:25:49.3001:16:57.66+00:24:315:0711.7
67RÓJ Barbara 3164BIAŁOGARDK-403K 1600:26:11.2000:25:22.9300:25:27.2701:17:01.40+00:24:355:0811.7
68SZMIGIERO Sebastian 3191W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-4019M 5200:26:15.0400:25:32.3200:25:21.7301:17:09.09+00:24:425:0811.7
69DRABKOWSKA Agnieszka 3042BIAŁOGARDK-404K 1700:26:02.2900:26:02.6400:26:07.1201:18:12.05+00:25:455:1211.5
70JUSZCZAK Krzysztof 3071KOSZALINM-604M 5300:26:35.2400:25:44.7600:25:56.5901:18:16.59+00:25:505:1311.5
71SATYŁA Tomasz 3171CZARNE BIEGACZARNEM-3020M 5400:26:25.6300:26:06.2400:26:15.6201:18:47.49+00:26:215:1511.4
72DOMAŃSKI Adam 3038KOŁOBRZEGM-4020M 5500:25:03.7500:25:20.1900:28:28.2701:18:52.21+00:26:255:1511.4
73FAJGIER Tomasz 3046MANOWOM-507M 5600:27:23.6400:25:51.3500:25:53.1201:19:08.11+00:26:415:1611.4
74ORYSZCZYN Arkadiusz 3137KOSZALINM-3021M 5700:26:16.5700:26:27.4400:26:26.0901:19:10.10+00:26:435:1611.4
75SKIBA Artur 3174PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-4021M 5800:26:22.4900:24:20.6300:28:56.4001:19:39.52+00:27:135:1811.3
76RÓJ Andrzej 3165BIAŁOGARDM-4022M 5900:26:55.2500:26:54.8400:25:49.6301:19:39.72+00:27:135:1811.3
77WĄSOWSKI Robert 3206BIURO PODRÓŻY PARADISE TOURNOWE BIELICEM-205M 6000:27:12.3800:27:10.1700:25:25.0001:19:47.55+00:27:215:1911.3
78WIŚNIEWSKI Jarosław 3212KOŁOBRZEGM-508M 6100:26:19.1000:26:48.9300:26:53.4101:20:01.44+00:27:355:2011.2
79SAŁAJ Angelika 3170METALCORP TEAMZBYSZEWOK-309K 1800:26:02.9800:27:51.9500:26:22.9801:20:17.91+00:27:515:2111.2
80PRZYBYŁ Krzysztof 3158KOSZALINM-3022M 6200:26:53.4900:27:25.8800:26:18.3101:20:37.68+00:28:115:2211.2
81WRÓBLEWSKA Marta 3218KOSZALINK-405K 1900:25:11.0000:26:24.5000:29:10.4801:20:45.98+00:28:195:2311.1
82WĄSOWICZ Anna 3205KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K-3010K 2000:27:30.1100:26:27.1400:26:55.1001:20:52.35+00:28:265:2311.1
83KACZMAREK Łukasz 3072WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3023M 6300:25:45.8700:28:38.4600:26:38.1801:21:02.51+00:28:365:2411.1
84DĘGA Piotr 3036CZARNE BIEGACZARNEM-3024M 6400:26:35.4900:27:19.5500:27:12.9001:21:07.94+00:28:415:2411.1
85MONGIAŁO Aleksandra 3125FAST FEET K-LINKOSZALINK-3011K 2100:26:51.0800:26:24.5700:27:59.9701:21:15.62+00:28:495:2511.1
86MONGIAŁO Marcin 3124FAST FEET K-LINKOSZALINM-4023M 6500:26:52.9900:26:24.3900:28:01.5501:21:18.93+00:28:525:2511.1
87NOWAK Ania 3132JEDWABIŚCIKOSZALINK-406K 2200:29:09.2100:26:48.8600:26:11.2201:22:09.29+00:29:435:2811
88KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 3104TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-407K 2300:26:08.6100:28:12.1000:28:14.0601:22:34.77+00:30:085:3010.9
89PRZEDNÓWEK Mariola 3157CZARNE BIEGACZARNEK-3012K 2400:26:20.3300:28:12.2100:28:13.7501:22:46.29+00:30:205:3110.9
90GŁOWACKI Włodzimierz 3051JEDWABIŚCIKOSZALINM-70+1M 6600:27:47.5400:27:39.0700:27:39.8201:23:06.43+00:30:405:3210.8
91MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 3113KOSZALINK-3013K 2500:27:29.3700:28:08.6300:27:49.6601:23:27.66+00:31:015:3310.8
92DZIEMIANKO Ilona 3044KOŁACZK-204K 2600:28:04.0400:27:30.0600:28:56.4101:24:30.51+00:32:045:3810.7
93KILJAN Sylwia 3083KOSZALINK-3014K 2700:27:24.3200:29:07.5700:27:59.7601:24:31.65+00:32:055:3810.6
94KARNICKI Zygmunt 3075TKKF KOSZALINKOSZALINM-605M 6700:29:24.1800:27:57.5400:27:42.3701:25:04.09+00:32:375:4010.6
95BOKOTA Katarzyna 3011BIAŁOGARDK-408K 2800:29:14.7900:28:17.8900:27:53.0301:25:25.71+00:32:595:4110.5
96PŁOTKA Emilia 3154KOSZALINK-3015K 2900:27:44.4500:28:38.5500:29:07.5401:25:30.54+00:33:045:4210.5
97PŁOTKA Grzegorz 31551982KOSZALINM-3025M 6800:27:44.8800:28:40.1800:29:07.5401:25:32.60+00:33:065:4210.5
98DOMAŃSKA Katarzyna 3037KOŁOBRZEGK-409K 3000:28:16.2000:28:55.0800:28:28.3901:25:39.67+00:33:135:4210.5
99OGRODOWCZYK Jagoda 3133KOŁOBRZEGK-3016K 3100:28:37.4900:28:06.0400:28:57.3101:25:40.84+00:33:145:4210.5
100PAWŁOWICZ Aleksandra 3147KOSZALINK-205K 3200:27:33.6800:29:49.5600:28:17.6701:25:40.91+00:33:145:4210.5
101HELLER Zdzisław 3063NIEZRZESZONYKOSZALINM-606M 6900:28:40.5900:28:11.6300:29:10.5301:26:02.75+00:33:365:4410.5
102KARPIŃSKI Mateusz 3077BOBOLICEM-206M 7000:29:19.8500:28:05.2200:28:52.0801:26:17.15+00:33:505:4510.4
103CICHOSZ Jerzy 3027KOSZALINM-70+2M 7100:28:28.1200:28:29.8100:29:26.4001:26:24.33+00:33:585:4510.4
104ZUKAL Aleksandra 3226KOSZALINK-4010K 3300:28:45.8000:28:59.1500:28:47.5101:26:32.46+00:34:065:4610.4
105BORSUK Dorota 3012KOSZALINK-4011K 3400:29:02.3400:29:29.7200:29:09.9501:27:42.01+00:35:155:5010.3
106KRAWIECKA Klaudia 3097AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOK-142K 3500:28:31.2600:29:40.0500:30:54.5701:29:05.88+00:36:395:5610.1
107BEDNARZ Katarzyna 3005KOŁOBRZEGK-4012K 3600:30:31.3500:30:44.7600:29:55.8101:31:11.92+00:38:456:049.9
108ZAKOŚCIELNA Katarzyna 3222ZABIEGANE :)KOSZALINK-3017K 3700:31:03.4800:31:06.5900:29:29.3601:31:39.43+00:39:136:069.8
109ZIMNOWŁOCKI Mariusz 3224DEAF KOSZALINSIANOWM-3026M 7200:32:31.4900:30:52.7600:29:31.0801:32:55.33+00:40:296:119.7
110BUDZYŃSKA Elżbieta 3240SŁUPSKK-501K 3800:30:57.5700:31:04.4300:30:57.2001:32:59.20+00:40:326:119.7
111KOZŁOWIECKA Małgorzata 3232KOSZALINK-502K 3900:30:53.6500:31:13.1100:30:54.7201:33:01.48+00:40:356:129.7
112PEŁKA Iwona 3149KOSZALINK-503K 4000:31:06.4900:30:59.3700:31:19.5801:33:25.44+00:40:596:139.6
113STAŃCZYK Franciszek 3183NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+3M 7300:29:34.4300:31:12.0800:32:40.8501:33:27.36+00:41:016:139.6
114RUSIECKI Paweł 3166WSPL SP ZOZ KOSZALINBIESIEKIERZM-4024M 7400:30:35.1400:32:11.5000:31:52.5701:34:39.21+00:42:126:189.5
115KULAWINSKI Marek 3102KOŁOBRZEGM-4025M 7500:25:48.3700:25:57.1800:42:56.6701:34:42.22+00:42:156:189.5
116ŚLEDŹ Andrzej 3198WĘZEŁEKSŁUPSKM-4026M 7600:31:49.1400:32:31.9900:31:33.5101:35:54.64+00:43:286:239.4
117ŚLEDŹ Joanna 3199WĘZEŁEKSŁUPSKK-4013K 4100:31:48.9100:32:32.4300:31:33.6901:35:55.03+00:43:286:239.4
118TRACZ Jadwiga 3201BIESIEKIERZK-4014K 4200:31:02.6200:32:02.0400:32:55.0201:35:59.68+00:43:336:239.4
119STANCZEWSKA Karolina 3180BIAŁOGARDK-3018K 4300:35:25.9700:38:45.4500:35:38.9101:49:50.33+00:57:247:198.2
120SZULC Martyna 3194SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-3019K 4400:35:25.2600:38:47.0000:35:41.7001:49:53.96+00:57:277:198.2
121SOLAK Halina 3236ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-602K 4500:41:18.0000:42:25.5900:43:55.0002:07:38.59+01:15:128:307.1
122BARTNIK Marian 3230TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+4M 7700:42:07.5600:43:37.0500:45:54.0002:11:38.61+01:19:128:466.8
KOZAK Arkadiusz 3121TKKF KOSZALINBONINM-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:17:51.31 DNF DNF--
DASZKIEWICZ Dominik 3032SŁUPSKM-1400:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:19:29.44 DNF DNF--
SZABAŁOWSKA Małgorzata 3189MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:19:38.52 DNF DNF--
MIŁASZEWSKI Przemek 3122TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINM-3000:20:11.67 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STENCEL Maciej 3185GTS CZARNA DĄBRÓWKACZARNA DĄBRÓWKAM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:20:12.91 DNF DNF--
LEWANDOWSKI Jacek 3107STARY BOREKM-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:20:15.03 DNF DNF--
CIASTOŃ Tomasz 3026ORSKOV FOODS TEAMCZAPLINEKM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:20:18.31 DNF DNF--
MIELCZAREK Ksawery 3119JAMNOKOSZALINM-1400:20:51.78 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
NOWAK Adam 3131DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-2000:20:52.08 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CHUTYRKO Paweł 3025KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:20:59.44 DNF DNF--
WĄSOWSKI Mateusz 3207KOSZALINM-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:21:12.53 DNF DNF--
BRZEZIŃSKI Jan 3015TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM-5000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:21:27.66 DNF DNF--
BŁASZCZYK Piotr 3009POLNEM-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:21:47.76 DNF DNF--
PAWLAK Łukasz 3146KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:21:53.06 DNF DNF--
FORST Filip 3047KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-1400:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:21:54.92 DNF DNF--
SULL Kacper 3188NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-2000:22:00.27 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
LITWINOWICZ Renata 3110KB WYGANKOŁOBRZEGK-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:32.79 DNF DNF--
BARAN Seweryn 3003ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:41.15 DNF DNF--
MALISZEWSKA Anita 3114KOSZALINK-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:53.07 DNF DNF--
AGAPOW Emilia 3001SŁUPSKK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:54.89 DNF DNF--
GÓRCZYŃSKI Robert 3053OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-5000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:56.62 DNF DNF--
STANKIEWICZ Lucyna 3181GRYFICEK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:56.62 DNF DNF--
HELAK Robert 3062ŚREDNICAM-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:23:00.67 DNF DNF--
JADCZAK Tomasz 3067JW1223SULECHOWOM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:23:26.88 DNF DNF--
RAPIŃCZUK Jan 3161BDSUOT WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKI-MODLIN TW.M-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:23:35.14 DNF DNF--
WOCH Edward 3130KOSZALINM-6000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:24:08.93 DNF DNF--
CHRZANOWSKI Czesław 3023MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO ISOSNOWIECM-5000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:24:32.56 DNF DNF--
DEJNAK Mariola 3033GRYFICEK-6000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:24:35.10 DNF DNF--
MIELEWCZYK Radosław 3120KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:24:39.12 DNF DNF--
OLSZEWSKA Nina 3135KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK-1400:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:24:40.53 DNF DNF--
PRZYBYSZ Damian 3160NIEMICAM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:24:40.77 DNF DNF--
GAPPA Michał 30491972WIĘCBORKM-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:24:44.81 DNF DNF--
SPOLSKA Weronika 3177KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:25:11.63 DNF DNF--
GREMBLEWSKI Darek 3055KAMIĘŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-5000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:25:15.35 DNF DNF--
WAJDA Waldemar 3204BORNE SULINOWOM-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:25:25.17 DNF DNF--
SERKOWSKA Magdalena 3172KOSZALINK-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:25:31.23 DNF DNF--
GROMADA Bartosz 3056ŚWIDWINM-3000:00:00.00 DNF00:26:11.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CHILLA Danuta 3018MIELNOK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:26:14.18 DNF DNF--
MARSZAŁKOWSKI Radosław 3115PRZYBRDAM-3000:26:21.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
HELAK Małgorzata 3061ŚREDNICAK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:26:49.67 DNF DNF--
BUTOWICZ Adam 3016SZCZECINEKM-5000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:26:57.85 DNF DNF--
GONTEK Łukasz 3052VW BATORYSŁUPSKM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:27:31.94 DNF DNF--
MAĆKOWIAK Paweł 3111SKB DZIK POLICESZCZECINM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:27:35.58 DNF DNF--
TERELAK Anna 3200SKB DZIK POLICEBIESIEKIERZK-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:27:36.02 DNF DNF--
BERNACKI Adam 3006KOSZALINM-4000:27:40.08 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KNUT-POTOCZNIK Gabriela 3086POLANÓWK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:27:44.71 DNF DNF--
BILL Łukasz 3008BORNE SULINOWOM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:28:29.17 DNF DNF--
DEPTUŁA-BILL Bożena 3034BORNE SULINOWOK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:28:29.72 DNF DNF--
DUDA Róża 3239BEST BEASTK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:28:48.80 DNF DNF--
SULL Agnieszka 3187NIGHTRUNNERS SŁUPSKWODNICAK-4000:29:20.38 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PITURA Katarzyna 3153WARSZAWAK-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:30:01.14 DNF DNF--
WYSOCKA Dominika 3219KOSZALINK-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:30:01.74 DNF DNF--
WOCH Zbigniew 3210KOSZALINM-6000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:30:10.67 DNF DNF--
OLEŚKIEWICZ Damian 3134KOSZALINM-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:30:14.54 DNF DNF--
PAULIŃSKA-TYLEC Dominika 3142JAMNOKOSZALINK-3000:30:28.28 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PAULIŃSKI Jan 3144JAMNOKOSZALINM-6000:30:32.36 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SAWICZ- WERS Urszula 3216DRZONOWOK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:30:50.96 DNF DNF--
MOLENDA Anna 3123POLANÓWK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:31:01.92 DNF DNF--
DAMPS Julita 3030NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-3000:31:32.89 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WOJANOWSKA Maryla 3214SPORT I REKREACJA DELFIN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-6000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:32:08.07 DNF DNF--
WOJANOWSKI Zbigniew 3215SPORT I REKREACJA DELFIN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-6000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:32:09.58 DNF DNF--
WĘCKOWSKI Adam 3208KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:32:16.61 DNF DNF--
KUREK Magdalena 3103KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK-1400:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:32:17.46 DNF DNF--
PRZYBYSZ Joanna 3159ROZBIEGANY NIEMICANIEMICAK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:32:28.67 DNF DNF--
KĘPKA Adrian 3082DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-2000:17:20.78 DNF00:00:00.00 DNF00:17:02.64 DNF DNF--
HEDDERGOTT Katarzyna 3060JEDWABIŚCIKOSZALINK-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:34:59.90 DNF DNF--
ZACHARCZUK Albin 3229UNIA HRUBIESZÓWHRUBIESZÓWM-2000:00:00.00 DNF00:17:17.10 DNF00:17:58.20 DNF DNF--
GÓRSKA Dorota 3054KOSZALINK-5000:00:00.00 DNF00:36:33.03 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MAJKOWICZ Rafał 3112KOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:18:52.01 DNF00:19:06.17 DNF DNF--
RUSINEK Dawid 3167BIAŁOGARDM-2000:20:16.04 DNF00:00:00.00 DNF00:20:29.52 DNF DNF--
URBAŃSKI Tomasz 3203BIAŁOGARDM-4000:20:40.50 DNF00:20:14.11 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MAZURSKI Paweł 3116GRYFICEM-3000:00:00.00 DNF00:20:36.44 DNF00:20:42.43 DNF DNF--
BIEŃKOWSKI Tomasz 3007IQ CONSULTING KOSZALINNIEKŁONICEM-3000:00:00.00 DNF00:20:28.85 DNF00:20:55.15 DNF DNF--
OLCZAK Krzysztof 3143SIANÓWM-3000:00:00.00 DNF00:22:26.68 DNF00:21:28.80 DNF DNF--
NIEMCZUK Dariusz 3129JAMNOKOSZALINM-5000:22:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:30.53 DNF DNF--
WIKTOROWSKI Maciej 3211KOSZALINM-4000:00:00.00 DNF00:22:41.37 DNF00:22:35.00 DNF DNF--
KAJKOWSKI Rafał 3074CSSP KOSZALINKOSZALINM-4000:22:44.48 DNF00:22:47.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WÓJCICKI Adrian 3217DEAF KOSZALINKOSZALINM-3000:23:52.20 DNF00:00:00.00 DNF00:22:15.60 DNF DNF--
JASIŃSKI Cezary 3069KOSZALINM-4000:23:29.99 DNF00:23:06.39 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GLISZCZYŃSKI Łukasz 3028BYTÓWM-2000:00:00.00 DNF00:22:10.72 DNF00:25:19.67 DNF DNF--
CHODOR Izabela 3019TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-3000:23:30.34 DNF00:24:00.29 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 3162KOSZALINK-4000:24:19.74 DNF00:00:00.00 DNF00:24:17.17 DNF DNF--
STALUSZKA Dariusz 317921.BLTŚWIDWINM-4000:00:00.00 DNF00:24:14.80 DNF00:24:29.67 DNF DNF--
HAŁKA Arkadiusz 3059TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4000:00:00.00 DNF00:25:23.94 DNF00:25:00.41 DNF DNF--
KUBIAK Monika 3101KOŁOBRZEGK-3000:00:00.00 DNF00:25:56.37 DNF00:24:34.53 DNF DNF--
DANOWSKI Maciek 3031FITNESS CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-4000:00:00.00 DNF00:25:55.37 DNF00:25:21.12 DNF DNF--
NESTOR Petro 3128MOŚCISKAM-5000:00:00.00 DNF00:26:50.11 DNF00:24:48.67 DNF DNF--
KRZANOWSKI Marcin 3099MARCINBIEGABIAŁOGARDM-3000:26:35.25 DNF00:00:00.00 DNF00:25:25.96 DNF DNF--
ZIELIŃSKI Maciej 3223ŚWIDWINM-3000:00:00.00 DNF00:26:10.93 DNF00:26:01.61 DNF DNF--
GRABSKA Iwona 3192BIAŁOGARDK-4000:00:00.00 DNF00:26:43.41 DNF00:25:38.46 DNF DNF--
KĘSIK Łukasz 3234ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKM-3000:00:00.00 DNF00:25:54.66 DNF00:26:30.21 DNF DNF--
BORUC Barbara 3013PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK-5000:00:00.00 DNF00:26:06.63 DNF00:26:22.56 DNF DNF--
HAŁAJKO Magdalena 3057HAISENBERG TEAMKOSZALINK-3000:25:56.84 DNF00:00:00.00 DNF00:26:33.47 DNF DNF--
JEWUŁA Agata 3070KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:26:06.61 DNF00:27:23.94 DNF DNF--
SPICA Łukasz 3176KOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:27:08.77 DNF00:26:26.55 DNF DNF--
HRYCIÓW Paweł 3065JW1223BIAŁOGARDM-3000:27:27.80 DNF00:26:35.28 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WIERZBICKI Kacper 3209KOSZALINM-3000:27:28.36 DNF00:26:35.79 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PAWŁOWICZ Ryszard 3148KOSZALINM-5000:25:57.30 DNF00:00:00.00 DNF00:28:31.39 DNF DNF--
SUCHODOLSKA Aleksandra 3186ROSNOWOK-3000:27:24.89 DNF00:00:00.00 DNF00:27:04.02 DNF DNF--
HNATOWSKI Artur 3064LOVELASY DĄBKIKOSZALINM-5000:00:00.00 DNF00:27:23.36 DNF00:27:12.36 DNF DNF--
DORAWA-ZIOMEK Anna 3040KOSZALINK-3000:27:29.12 DNF00:00:00.00 DNF00:27:54.92 DNF DNF--
ROMANOWICZ Monika 3163ZABIEGANE :)KOSZALINK-3000:28:28.08 DNF00:00:00.00 DNF00:27:03.43 DNF DNF--
SZULC Szymon 3195SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3000:26:00.66 DNF00:31:10.63 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MICHALCZYK Małgorzata 3118JW1223KOSZALINK-3000:28:29.48 DNF00:00:00.00 DNF00:30:16.63 DNF DNF--
PIECYCHNA Agata 3152KOŁOBRZEGK-4000:00:00.00 DNF00:32:11.10 DNF00:30:49.68 DNF DNF--
STRACH Marek 3235M-6000:00:00.00 DNF00:32:06.41 DNF00:31:08.21 DNF DNF--
RYHANYCZ Paweł 3168JEDWABIŚCIKOSZALINM-4000:29:10.02 DNF00:00:00.00 DNF00:35:00.44 DNF DNF--
SZULC Adam 3197SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3000:00:00.00 DNF00:33:16.19 DNF00:31:21.28 DNF DNF--
STASZYŃSKA Marianna 3184BTC,,ORZEŁ'BIAŁOGARDK-6000:34:40.23 DNF00:34:39.53 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KARNICKI Artur 3076KOSZALINM-4000:00:00.00 DNF00:37:44.74 DNF00:35:45.93 DNF DNF--
Znaleziono 232 wynik(ów)