JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA DECATHLONU

Organizator:
Herkules
Data:
2019-01-20
Miejsce:
Koszalin (Osiedle Jamno - Łabusz)
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
225
Nie ukończyło:
81
Ukończyło:
144
Na trasie:
0

Klasyfikacja: K-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KONKEL Agnieszka 1090KOSZALINK-301K 100:20:35.5800:20:19.5400:40:55.1200:41:08.13 4:0514.7
2CHORĄŻY Karolina 1021LEO-TEAMKOSZALINK-302K 200:20:46.7800:20:33.5900:41:20.3700:41:31.57+00:00:254:0814.5
3HAŁKA Justyna 1057ŁOBEZK-303K 500:23:02.0700:22:26.1400:45:28.2100:45:39.72+00:04:334:3213.2
4KĘSIK Agnieszka 1207ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-304K 600:22:56.2400:22:43.8200:45:40.0600:45:52.41+00:04:444:3413.1
5BORYS Justyna 1014JEDWABIŚCIKOSZALINK-305K 700:23:03.7000:22:51.4900:45:55.1900:46:08.76+00:05:004:3513.1
6CHODOR Izabela 1018TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-306K 1100:23:30.3400:24:00.2900:47:30.6300:47:50.23+00:06:354:4512.6
7ZAGALSKA Paulina 1224POŁCZYN ZDRÓJK-307K 1200:24:06.9200:23:29.2000:47:36.1200:47:49.92+00:06:414:4512.6
8GŁUCH Katarzyna 1049KOSZALINK-308K 1600:25:01.4900:24:48.7800:49:50.2700:50:11.34+00:08:554:5912
9PACAN Mira 1150ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-309K 1700:24:22.2200:26:14.0000:50:36.2200:51:02.64+00:09:415:0311.9
10KOLIGAT Anna 1088KOSZALINK-3010K 1900:25:31.3700:25:19.9300:50:51.3000:51:12.09+00:09:565:0511.8
11MONGIAŁO Aleksandra 1128FAST FEET K-LINKOSZALINK-3011K 2300:26:51.0800:26:24.5700:53:15.6500:53:54.54+00:12:205:1911.3
12SAŁAJ Angelika 1178METALCORP TEAMZBYSZEWOK-3012K 2400:26:02.9800:27:51.9500:53:54.9300:54:15.10+00:12:595:2311.1
13WĄSOWICZ Anna 1211KOŁOBRZEG/STRAMNICA K-3013K 2500:27:30.1100:26:27.1400:53:57.2500:54:36.57+00:13:025:2311.1
14PRZEDNÓWEK Mariola 1167CZARNE BIEGACZARNEK-3014K 2700:26:20.3300:28:12.2100:54:32.5400:54:47.52+00:13:375:2711
15MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 1116KOSZALINK-3015K 2900:27:29.3700:28:08.6300:55:38.0000:56:13.77+00:14:425:3310.8
16PŁOTKA Emilia 1164KOSZALINK-3016K 3100:27:44.4500:28:38.5500:56:23.0000:57:09.72+00:15:275:3810.6
17KILJAN Sylwia 1083KOSZALINK-3017K 3300:27:24.3200:29:07.5700:56:31.8900:57:07.95+00:15:365:3910.6
18OGRODOWCZYK Jagoda 1141KOŁOBRZEGK-3018K 3400:28:37.4900:28:06.0400:56:43.5300:57:22.95+00:15:485:4010.6
19SAWICKA - WERS Urszula 1180DRZONOWOK-3019K 4200:30:58.2600:29:39.2401:00:37.5001:00:58.41+00:19:426:039.9
20ZAKOŚCIELNA Katarzyna 1225ZABIEGANE :)KOSZALINK-3020K 4700:31:03.4800:31:06.5901:02:10.0701:02:40.55+00:21:146:139.7
21STANCZEWSKA Karolina 1191BIAŁOGARDK-3021K 5200:35:25.9700:38:45.4501:14:11.4201:14:54.58+00:33:167:258.1
22SZULC Martyna 1203SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDK-3022K 5300:35:25.2600:38:47.0001:14:12.2601:14:55.57+00:33:177:258.1
ŁAWNICZAK Justyna 1113#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-3000:00:00.00 DNF00:21:40.35 DNF DNF DNF--
NIEWIŃSKA-SĘK Monika 1235BIALOGARDK-3000:00:00.00 DNF00:23:40.24 DNF DNF DNF--
LEWICZ Ewa 1111REDZIKOWOK-3000:25:02.96 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUBIAK Monika 1105ELITARNA GRUPA BIEGOWO - ROWEROWAKOŁOBRZEGK-3000:00:00.00 DNF00:25:56.37 DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKA Urszula 1158KOŁOBRZEGK-3000:00:00.00 DNF00:26:04.30 DNF DNF DNF--
JEWUŁA Agata 1067KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:26:06.61 DNF DNF DNF--
NIEWIADOWSKA Urszula 1137STARE BIELICEK-3000:00:00.00 DNF00:27:06.93 DNF DNF DNF--
NAWROCKA Anna 1234KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:28:01.08 DNF DNF DNF--
MICHALCZYK Małgorzata 1124KOSZALINK-3000:28:29.48 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRYSZEWSKA Magdalena 1102KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:31:06.48 DNF DNF DNF--
KLIMCZYK Magdalena 1085KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:32:03.09 DNF DNF DNF--
Znaleziono 33 wynik(ów)