JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA DECATHLONU

Organizator:
Herkules
Data:
2019-02-10
Miejsce:
Koszalin (Osiedle Jamno - Łabusz)
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
240
Wystartowało:
232
Nie ukończyło:
110
Ukończyło:
122
Na trasie:
0

Klasyfikacja: K-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Etap3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Etap3Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KONKEL Agnieszka 3089KOSZALINK-301K 100:20:35.5800:20:19.5400:20:11.8001:01:06.9201:01:32.19 4:0414.7
2CHORĄŻY Karolina 3022LEO-TEAMKOSZALINK-302K 200:20:46.7800:20:33.5900:20:49.2701:02:09.6401:02:33.01+00:01:024:0814.5
3HAŁKA Justyna 3058ŁOBEZK-303K 300:23:02.0700:22:26.1400:22:25.8801:07:54.0901:08:15.72+00:06:474:3113.3
4KĘSIK Agnieszka 3233ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-304K 400:22:56.2400:22:43.8200:23:12.1501:08:52.2101:09:14.84+00:07:454:3513.1
5BORYS Justyna 3014JEDWABIŚCIKOSZALINK-305K 500:23:03.7000:22:51.4900:23:32.5801:09:27.7701:09:56.11+00:08:204:3713
6ZAGALSKA Paulina 3221POŁCZYN ZDRÓJK-306K 800:24:06.9200:23:29.2000:23:06.8001:10:42.9201:11:08.79+00:09:364:4212.7
7PACAN Mira 3140ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-307K 1400:24:22.2200:26:14.0000:25:07.4901:15:43.7101:16:33.03+00:14:365:0211.9
8KOLIGAT Anna 3087MAKSYMILIANA GOLISZA, 9K-308K 1500:25:31.3700:25:19.9300:25:49.8901:16:41.1901:17:17.22+00:15:345:0611.7
9SAŁAJ Angelika 3170METALCORP TEAMZBYSZEWOK-309K 1800:26:02.9800:27:51.9500:26:22.9801:20:17.9101:20:55.49+00:19:105:2111.2
10WĄSOWICZ Anna 3205KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K-3010K 2000:27:30.1100:26:27.1400:26:55.1001:20:52.3501:21:54.98+00:19:455:2311.1
11MONGIAŁO Aleksandra 3125FAST FEET K-LINKOSZALINK-3011K 2100:26:51.0800:26:24.5700:27:59.9701:21:15.6201:22:24.30+00:20:085:2511.1
12PRZEDNÓWEK Mariola 3157CZARNE BIEGACZARNEK-3012K 2400:26:20.3300:28:12.2100:28:13.7501:22:46.2901:23:16.30+00:21:395:3110.9
13MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 3113KOSZALINK-3013K 2500:27:29.3700:28:08.6300:27:49.6601:23:27.6601:24:25.14+00:22:205:3310.8
14KILJAN Sylwia 3083KOSZALINK-3014K 2700:27:24.3200:29:07.5700:27:59.7601:24:31.6501:25:16.97+00:23:245:3810.6
15PŁOTKA Emilia 3154KOSZALINK-3015K 2900:27:44.4500:28:38.5500:29:07.5401:25:30.5401:26:48.37+00:24:235:4210.5
16OGRODOWCZYK Jagoda 3133KOŁOBRZEGK-3016K 3100:28:37.4900:28:06.0400:28:57.3101:25:40.8401:26:45.93+00:24:335:4210.5
17ZAKOŚCIELNA Katarzyna 3222ZABIEGANE :)KOSZALINK-3017K 3700:31:03.4800:31:06.5900:29:29.3601:31:39.4301:32:36.93+00:30:326:069.8
18STANCZEWSKA Karolina 3180BIAŁOGARDK-3018K 4300:35:25.9700:38:45.4500:35:38.9101:49:50.3301:50:54.37+00:48:437:198.2
19SZULC Martyna 3194SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-3019K 4400:35:25.2600:38:47.0000:35:41.7001:49:53.9601:50:58.85+00:48:477:198.2
AGAPOW Emilia 3001SŁUPSKK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:54.89 DNF DNF DNF--
STANKIEWICZ Lucyna 3181GRYFICEK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:56.62 DNF DNF DNF--
CHILLA Danuta 3018MIELNOK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:26:14.18 DNF DNF DNF--
HELAK Małgorzata 3061ŚREDNICAK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:26:49.67 DNF DNF DNF--
KNUT-POTOCZNIK Gabriela 3086POLANÓWK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:27:44.71 DNF DNF DNF--
DEPTUŁA-BILL Bożena 3034BORNE SULINOWOK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:28:29.72 DNF DNF DNF--
DUDA Róża 3239BEST BEASTK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:28:48.80 DNF DNF DNF--
PAULIŃSKA-TYLEC Dominika 3142JAMNOKOSZALINK-3000:30:28.28 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SAWICZ- WERS Urszula 3216DRZONOWOK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:30:50.96 DNF DNF DNF--
MOLENDA Anna 3123POLANÓWK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:31:01.92 DNF DNF DNF--
DAMPS Julita 3030NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-3000:31:32.89 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PRZYBYSZ Joanna 3159ROZBIEGANY NIEMICANIEMICAK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:32:28.67 DNF DNF DNF--
CHODOR Izabela 3019TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-3000:23:30.34 DNF00:24:00.29 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUBIAK Monika 3101KOŁOBRZEGK-3000:00:00.00 DNF00:25:56.37 DNF00:24:34.53 DNF DNF DNF--
HAŁAJKO Magdalena 3057HAISENBERG TEAMKOSZALINK-3000:25:56.84 DNF00:00:00.00 DNF00:26:33.47 DNF DNF DNF--
JEWUŁA Agata 3070KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:26:06.61 DNF00:27:23.94 DNF DNF DNF--
SUCHODOLSKA Aleksandra 3186ROSNOWOK-3000:27:24.89 DNF00:00:00.00 DNF00:27:04.02 DNF DNF DNF--
DORAWA-ZIOMEK Anna 3040KOSZALINK-3000:27:29.12 DNF00:00:00.00 DNF00:27:54.92 DNF DNF DNF--
ROMANOWICZ Monika 3163ZABIEGANE :)KOSZALINK-3000:28:28.08 DNF00:00:00.00 DNF00:27:03.43 DNF DNF DNF--
MICHALCZYK Małgorzata 3118JW1223KOSZALINK-3000:28:29.48 DNF00:00:00.00 DNF00:30:16.63 DNF DNF DNF--
Znaleziono 39 wynik(ów)