JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA DECATHLONU

Organizator:
Herkules
Data:
2019-01-20
Miejsce:
Koszalin (Osiedle Jamno - Łabusz)
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
225
Nie ukończyło:
81
Ukończyło:
144
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GÓRA Agnieszka 1050#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-401K 400:22:35.5900:22:39.2000:45:14.7900:45:27.21 4:3113.3
2KAŹMIERCZAK Agnieszka 1080ŚWIDWINK-402K 800:23:41.3900:23:20.1900:47:01.5800:47:11.10+00:01:464:4212.8
3GARSKA Joanna 1044ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-403K 1300:24:17.5400:23:52.4300:48:09.9700:48:30.12+00:02:554:4812.5
4RÓJ Barbara 1173BIAŁOGARDK-404K 2000:26:11.2000:25:22.9300:51:34.1300:52:08.25+00:06:195:0911.6
5WRÓBLEWSKA Marta 1222KOSZALINK-405K 2100:25:11.0000:26:24.5000:51:35.5000:52:11.44+00:06:205:0911.6
6DRABKOWSKA Agnieszka 1036BIAŁOGARDK-406K 2200:26:02.2900:26:02.6400:52:04.9300:52:13.68+00:06:505:1211.5
7KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 1107TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-407K 2600:26:08.6100:28:12.1000:54:20.7100:54:34.45+00:09:055:2611
8NOWAK Ania 1140JEDWABIŚCIKOSZALINK-408K 3000:29:09.2100:26:48.8600:55:58.0700:56:25.12+00:10:435:3510.7
9WALCZAK Agnieszka 1209TKKF KOSZALINKOSZALINK-409K 3200:27:55.3700:28:32.6900:56:28.0600:56:51.52+00:11:135:3810.6
10DOMAŃSKA Katarzyna 1032KOŁOBRZEGK-4010K 3500:28:16.2000:28:55.0800:57:11.2800:57:47.55+00:11:565:4310.5
11BOKOTA Katarzyna 1009BIAŁOGARDK-4011K 3700:29:14.7900:28:17.8900:57:32.6800:58:06.29+00:12:175:4510.4
12ZUKAL Aleksandra 1229KOSZALINK-4012K 3800:28:45.8000:28:59.1500:57:44.9500:58:13.09+00:12:305:4610.4
13BORSUK Dorota 1011KOSZALINK-4013K 4000:29:02.3400:29:29.7200:58:32.0600:59:05.33+00:13:175:5110.3
14ZWOLIŃSKA Anna 1230BIAŁOGARDK-4014K 4100:29:10.1800:29:29.3300:58:39.5100:59:11.78+00:13:245:5110.2
15BEDNARZ Katarzyna 1005KOŁOBRZEGK-4015K 4300:30:31.3500:30:44.7601:01:16.1101:01:53.83+00:16:016:079.8
16TRACZ Jadwiga 1206BIESIEKIERZK-4016K 4800:31:02.6200:32:02.0401:03:04.6601:03:41.20+00:17:496:189.5
17ŚLEDŹ Joanna 1205SŁUPSKK-4017K 4900:31:48.9100:32:32.4301:04:21.3401:04:47.87+00:19:066:269.3
RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 1170KOSZALINK-4000:24:19.74 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRABSKA Iwona 1053BIAŁOGARDK-4000:00:00.00 DNF00:26:43.41 DNF DNF DNF--
CZUPAJŁO Marta 1028KOSZALINK-4000:00:00.00 DNF00:28:51.37 DNF DNF DNF--
WIKIERSKA Agnieszka 1216JAMNOKOSZALINK-4000:00:00.00 DNF00:30:22.07 DNF DNF DNF--
PIECYCHNA Agata 1162KOŁOBRZEGK-4000:00:00.00 DNF00:32:11.10 DNF DNF DNF--
Znaleziono 22 wynik(ów)