JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA DECATHLONU

Organizator:
Herkules
Data:
2019-01-20
Miejsce:
Koszalin (Osiedle Jamno - Łabusz)
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
225
Nie ukończyło:
81
Ukończyło:
144
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KONKEL Agnieszka 1090KOSZALINK-301K 100:20:35.5800:20:19.5400:40:55.1200:41:08.13 4:0514.7
2CHORĄŻY Karolina 1021LEO-TEAMKOSZALINK-302K 200:20:46.7800:20:33.5900:41:20.3700:41:31.57+00:00:254:0814.5
3SZNYTER Sabina 1198DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK-201K 300:21:01.1700:20:51.5600:41:52.7300:42:02.35+00:00:574:1114.3
4GÓRA Agnieszka 1050#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-401K 400:22:35.5900:22:39.2000:45:14.7900:45:27.21+00:04:194:3113.3
5HAŁKA Justyna 1057ŁOBEZK-303K 500:23:02.0700:22:26.1400:45:28.2100:45:39.72+00:04:334:3213.2
6KĘSIK Agnieszka 1207ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-304K 600:22:56.2400:22:43.8200:45:40.0600:45:52.41+00:04:444:3413.1
7BORYS Justyna 1014JEDWABIŚCIKOSZALINK-305K 700:23:03.7000:22:51.4900:45:55.1900:46:08.76+00:05:004:3513.1
8KAŹMIERCZAK Agnieszka 1080ŚWIDWINK-402K 800:23:41.3900:23:20.1900:47:01.5800:47:11.10+00:06:064:4212.8
9PERKOWSKA Oktawia 1160DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-202K 900:24:28.8100:22:59.8300:47:28.6400:47:40.55+00:06:334:4412.6
10KRZEWIŃSKA Małgorzata 1104TKKF KOSZALINKOSZALINK-601K 1000:23:30.1900:23:59.9800:47:30.1700:47:49.97+00:06:354:4512.6
11CHODOR Izabela 1018TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-306K 1100:23:30.3400:24:00.2900:47:30.6300:47:50.23+00:06:354:4512.6
12ZAGALSKA Paulina 1224POŁCZYN ZDRÓJK-307K 1200:24:06.9200:23:29.2000:47:36.1200:47:49.92+00:06:414:4512.6
13GARSKA Joanna 1044ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-403K 1300:24:17.5400:23:52.4300:48:09.9700:48:30.12+00:07:144:4812.5
14MEJER Aleksandra 1123ROSNOWOK-141K 1400:24:28.7100:24:27.8500:48:56.5600:49:14.28+00:08:014:5312.3
15SZOSTAK Marta 1199KOSZALINK-203K 1500:25:23.2400:24:04.9700:49:28.2100:50:03.46+00:08:334:5612.1
16GŁUCH Katarzyna 1049KOSZALINK-308K 1600:25:01.4900:24:48.7800:49:50.2700:50:11.34+00:08:554:5912
17PACAN Mira 1150ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-309K 1700:24:22.2200:26:14.0000:50:36.2200:51:02.64+00:09:415:0311.9
18KORZENIOWSKA Ewa 1092KOSZALINK-204K 1800:25:37.5200:25:00.7900:50:38.3100:50:53.78+00:09:435:0311.8
19KOLIGAT Anna 1088KOSZALINK-3010K 1900:25:31.3700:25:19.9300:50:51.3000:51:12.09+00:09:565:0511.8
20RÓJ Barbara 1173BIAŁOGARDK-404K 2000:26:11.2000:25:22.9300:51:34.1300:52:08.25+00:10:395:0911.6
21WRÓBLEWSKA Marta 1222KOSZALINK-405K 2100:25:11.0000:26:24.5000:51:35.5000:52:11.44+00:10:405:0911.6
22DRABKOWSKA Agnieszka 1036BIAŁOGARDK-406K 2200:26:02.2900:26:02.6400:52:04.9300:52:13.68+00:11:095:1211.5
23MONGIAŁO Aleksandra 1128FAST FEET K-LINKOSZALINK-3011K 2300:26:51.0800:26:24.5700:53:15.6500:53:54.54+00:12:205:1911.3
24SAŁAJ Angelika 1178METALCORP TEAMZBYSZEWOK-3012K 2400:26:02.9800:27:51.9500:53:54.9300:54:15.10+00:12:595:2311.1
25WĄSOWICZ Anna 1211KOŁOBRZEG/STRAMNICA K-3013K 2500:27:30.1100:26:27.1400:53:57.2500:54:36.57+00:13:025:2311.1
26KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 1107TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-407K 2600:26:08.6100:28:12.1000:54:20.7100:54:34.45+00:13:255:2611
27PRZEDNÓWEK Mariola 1167CZARNE BIEGACZARNEK-3014K 2700:26:20.3300:28:12.2100:54:32.5400:54:47.52+00:13:375:2711
28DZIEMIANKO Ilona 1038KOŁACZK-205K 2800:28:04.0400:27:30.0600:55:34.1000:55:48.15+00:14:385:3310.8
29MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 1116KOSZALINK-3015K 2900:27:29.3700:28:08.6300:55:38.0000:56:13.77+00:14:425:3310.8
30NOWAK Ania 1140JEDWABIŚCIKOSZALINK-408K 3000:29:09.2100:26:48.8600:55:58.0700:56:25.12+00:15:025:3510.7
31PŁOTKA Emilia 1164KOSZALINK-3016K 3100:27:44.4500:28:38.5500:56:23.0000:57:09.72+00:15:275:3810.6
32WALCZAK Agnieszka 1209TKKF KOSZALINKOSZALINK-409K 3200:27:55.3700:28:32.6900:56:28.0600:56:51.52+00:15:325:3810.6
33KILJAN Sylwia 1083KOSZALINK-3017K 3300:27:24.3200:29:07.5700:56:31.8900:57:07.95+00:15:365:3910.6
34OGRODOWCZYK Jagoda 1141KOŁOBRZEGK-3018K 3400:28:37.4900:28:06.0400:56:43.5300:57:22.95+00:15:485:4010.6
35DOMAŃSKA Katarzyna 1032KOŁOBRZEGK-4010K 3500:28:16.2000:28:55.0800:57:11.2800:57:47.55+00:16:165:4310.5
36PAWŁOWICZ Aleksandra 1156KOSZALINK-206K 3600:27:33.6800:29:49.5600:57:23.2400:57:52.75+00:16:285:4410.5
37BOKOTA Katarzyna 1009BIAŁOGARDK-4011K 3700:29:14.7900:28:17.8900:57:32.6800:58:06.29+00:16:375:4510.4
38ZUKAL Aleksandra 1229KOSZALINK-4012K 3800:28:45.8000:28:59.1500:57:44.9500:58:13.09+00:16:495:4610.4
39KRAWIECKA Klaudia 1099AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOK-142K 3900:28:31.2600:29:40.0500:58:11.3100:58:48.56+00:17:165:4910.3
40BORSUK Dorota 1011KOSZALINK-4013K 4000:29:02.3400:29:29.7200:58:32.0600:59:05.33+00:17:365:5110.3
41ZWOLIŃSKA Anna 1230BIAŁOGARDK-4014K 4100:29:10.1800:29:29.3300:58:39.5100:59:11.78+00:17:445:5110.2
42SAWICKA - WERS Urszula 1180DRZONOWOK-3019K 4200:30:58.2600:29:39.2401:00:37.5001:00:58.41+00:19:426:039.9
43BEDNARZ Katarzyna 1005KOŁOBRZEGK-4015K 4300:30:31.3500:30:44.7601:01:16.1101:01:53.83+00:20:206:079.8
44BUDZYŃSKA Elżbieta 1016SŁUPSKK-501K 4400:30:57.5700:31:04.4301:02:02.0001:02:19.21+00:21:066:129.7
45PEŁKA Iwona 1159KOSZALINK-502K 4500:31:06.4900:30:59.3701:02:05.8601:02:42.50+00:21:106:129.7
46KOZŁOWIECKA Małgorzata 1157KOSZALINK-503K 4600:30:53.6500:31:13.1101:02:06.7601:02:33.29+00:21:116:129.7
47ZAKOŚCIELNA Katarzyna 1225ZABIEGANE :)KOSZALINK-3020K 4700:31:03.4800:31:06.5901:02:10.0701:02:40.55+00:21:146:139.7
48TRACZ Jadwiga 1206BIESIEKIERZK-4016K 4800:31:02.6200:32:02.0401:03:04.6601:03:41.20+00:22:096:189.5
49ŚLEDŹ Joanna 1205SŁUPSKK-4017K 4900:31:48.9100:32:32.4301:04:21.3401:04:47.87+00:23:266:269.3
50STRACH Martyna 1240KOSZALINK-143K 5000:33:24.4400:32:09.3001:05:33.7401:05:55.14+00:24:386:339.2
51STASZYŃSKA Marianna 1193BTC,,ORZEŁ''BIAŁOGARDK-602K 5100:34:40.2300:34:39.5301:09:19.7601:09:37.30+00:28:246:558.7
52STANCZEWSKA Karolina 1191BIAŁOGARDK-3021K 5200:35:25.9700:38:45.4501:14:11.4201:14:54.58+00:33:167:258.1
53SZULC Martyna 1203SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDK-3022K 5300:35:25.2600:38:47.0001:14:12.2601:14:55.57+00:33:177:258.1
54SOLAK Halina 1185ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-603K 5400:41:18.0000:42:25.5901:23:43.5901:24:31.19+00:42:488:227.2
ŁAWNICZAK Justyna 1113#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-3000:00:00.00 DNF00:21:40.35 DNF DNF DNF--
BORUC Marika 1012RAZ SZCZECINSZCZECINK-2000:00:00.00 DNF00:22:14.57 DNF DNF DNF--
NIEWIŃSKA-SĘK Monika 1235BIALOGARDK-3000:00:00.00 DNF00:23:40.24 DNF DNF DNF--
RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 1170KOSZALINK-4000:24:19.74 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LEWICZ Ewa 1111REDZIKOWOK-3000:25:02.96 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZUPAJŁO Karolina 1027KOSZALINK-2000:00:00.00 DNF00:25:54.13 DNF DNF DNF--
KUBIAK Monika 1105ELITARNA GRUPA BIEGOWO - ROWEROWAKOŁOBRZEGK-3000:00:00.00 DNF00:25:56.37 DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKA Urszula 1158KOŁOBRZEGK-3000:00:00.00 DNF00:26:04.30 DNF DNF DNF--
JEWUŁA Agata 1067KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:26:06.61 DNF DNF DNF--
BORUC Barbara 1013PARKRUNSZCZECINEKK-5000:00:00.00 DNF00:26:06.63 DNF DNF DNF--
GRABSKA Iwona 1053BIAŁOGARDK-4000:00:00.00 DNF00:26:43.41 DNF DNF DNF--
NIEWIADOWSKA Urszula 1137STARE BIELICEK-3000:00:00.00 DNF00:27:06.93 DNF DNF DNF--
NAWROCKA Anna 1234KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:28:01.08 DNF DNF DNF--
MICHALCZYK Małgorzata 1124KOSZALINK-3000:28:29.48 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZUPAJŁO Marta 1028KOSZALINK-4000:00:00.00 DNF00:28:51.37 DNF DNF DNF--
FINSTER Joanna 1042KOŁOBRZEGK-2000:00:00.00 DNF00:29:06.94 DNF DNF DNF--
MAŁYSZEWICZ Teresa 1118BIAŁY BÓRK-5000:29:29.69 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DUDKA Agata 1232ZŁOCIENIECK-2000:00:00.00 DNF00:29:55.24 DNF DNF DNF--
WIKIERSKA Agnieszka 1216JAMNOKOSZALINK-4000:00:00.00 DNF00:30:22.07 DNF DNF DNF--
KRYSZEWSKA Magdalena 1102KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:31:06.48 DNF DNF DNF--
KLIMCZYK Magdalena 1085KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:32:03.09 DNF DNF DNF--
PIECYCHNA Agata 1162KOŁOBRZEGK-4000:00:00.00 DNF00:32:11.10 DNF DNF DNF--
KRYSTOSIK Paulina 1101BIEGAM BO LUBIEBIAŁOGARDK-2000:35:49.06 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GÓRSKA Dorota 1052KOSZALINK-5000:00:00.00 DNF00:36:33.03 DNF DNF DNF--
WĄTRUCKA Jolanta 1213ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOSZALINK-6000:41:04.16 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 79 wynik(ów)