JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA DECATHLONU

Organizator:
Herkules
Data:
2019-02-10
Miejsce:
Koszalin (Osiedle Jamno - Łabusz)
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
240
Wystartowało:
232
Nie ukończyło:
110
Ukończyło:
122
Na trasie:
0

Klasyfikacja: K-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Etap3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Etap3Czas
netto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KONKEL Agnieszka 3089KOSZALINK-301K 100:20:35.5800:20:19.5400:20:11.8001:01:06.92 4:0414.7
2CHORĄŻY Karolina 3022LEO-TEAMKOSZALINK-302K 200:20:46.7800:20:33.5900:20:49.2701:02:09.64+00:01:024:0814.5
3HAŁKA Justyna 3058ŁOBEZK-303K 300:23:02.0700:22:26.1400:22:25.8801:07:54.09+00:06:474:3113.3
4KĘSIK Agnieszka 3233ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-304K 400:22:56.2400:22:43.8200:23:12.1501:08:52.21+00:07:454:3513.1
5BORYS Justyna 3014JEDWABIŚCIKOSZALINK-305K 500:23:03.7000:22:51.4900:23:32.5801:09:27.77+00:08:204:3713
6KAŹMIERCZAK Agnieszka 3081ŚWIDWINK-401K 600:23:41.3900:23:20.1900:22:46.6101:09:48.19+00:08:414:3912.9
7PERKOWSKA Oktawia 3150DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-201K 700:24:28.8100:22:59.8300:23:01.9201:10:30.56+00:09:234:4212.8
8ZAGALSKA Paulina 3221POŁCZYN ZDRÓJK-306K 800:24:06.9200:23:29.2000:23:06.8001:10:42.92+00:09:364:4212.7
9KRZEWIŃSKA Małgorzata 3100TKKF KOSZALINKOSZALINK-601K 900:23:30.1900:23:59.9800:23:53.9701:11:24.14+00:10:174:4512.6
10GARSKA Joanna 3237ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-402K 1000:24:17.5400:23:52.4300:23:56.8801:12:06.85+00:10:594:4812.5
11SZOSTAK Marta 3193KOSZALINK-202K 1100:25:23.2400:24:04.9700:23:17.8901:12:46.10+00:11:394:5112.4
12MEJER Aleksandra 3117ROSNOWOK-141K 1200:24:28.7100:24:27.8500:24:52.0501:13:48.61+00:12:414:5512.2
13KORZENIOWSKA Ewa 3090KOSZALINK-203K 1300:25:37.5200:25:00.7900:24:10.1701:14:48.48+00:13:414:5912
14PACAN Mira 3140ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-307K 1400:24:22.2200:26:14.0000:25:07.4901:15:43.71+00:14:365:0211.9
15KOLIGAT Anna 3087MAKSYMILIANA GOLISZA, 9K-308K 1500:25:31.3700:25:19.9300:25:49.8901:16:41.19+00:15:345:0611.7
16RÓJ Barbara 3164BIAŁOGARDK-403K 1600:26:11.2000:25:22.9300:25:27.2701:17:01.40+00:15:545:0811.7
17DRABKOWSKA Agnieszka 3042BIAŁOGARDK-404K 1700:26:02.2900:26:02.6400:26:07.1201:18:12.05+00:17:055:1211.5
18SAŁAJ Angelika 3170METALCORP TEAMZBYSZEWOK-309K 1800:26:02.9800:27:51.9500:26:22.9801:20:17.91+00:19:105:2111.2
19WRÓBLEWSKA Marta 3218KOSZALINK-405K 1900:25:11.0000:26:24.5000:29:10.4801:20:45.98+00:19:395:2311.1
20WĄSOWICZ Anna 3205KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K-3010K 2000:27:30.1100:26:27.1400:26:55.1001:20:52.35+00:19:455:2311.1
21MONGIAŁO Aleksandra 3125FAST FEET K-LINKOSZALINK-3011K 2100:26:51.0800:26:24.5700:27:59.9701:21:15.62+00:20:085:2511.1
22NOWAK Ania 3132JEDWABIŚCIKOSZALINK-406K 2200:29:09.2100:26:48.8600:26:11.2201:22:09.29+00:21:025:2811
23KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 3104TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-407K 2300:26:08.6100:28:12.1000:28:14.0601:22:34.77+00:21:275:3010.9
24PRZEDNÓWEK Mariola 3157CZARNE BIEGACZARNEK-3012K 2400:26:20.3300:28:12.2100:28:13.7501:22:46.29+00:21:395:3110.9
25MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 3113KOSZALINK-3013K 2500:27:29.3700:28:08.6300:27:49.6601:23:27.66+00:22:205:3310.8
26DZIEMIANKO Ilona 3044KOŁACZK-204K 2600:28:04.0400:27:30.0600:28:56.4101:24:30.51+00:23:235:3810.7
27KILJAN Sylwia 3083KOSZALINK-3014K 2700:27:24.3200:29:07.5700:27:59.7601:24:31.65+00:23:245:3810.6
28BOKOTA Katarzyna 3011BIAŁOGARDK-408K 2800:29:14.7900:28:17.8900:27:53.0301:25:25.71+00:24:185:4110.5
29PŁOTKA Emilia 3154KOSZALINK-3015K 2900:27:44.4500:28:38.5500:29:07.5401:25:30.54+00:24:235:4210.5
30DOMAŃSKA Katarzyna 3037KOŁOBRZEGK-409K 3000:28:16.2000:28:55.0800:28:28.3901:25:39.67+00:24:325:4210.5
31OGRODOWCZYK Jagoda 3133KOŁOBRZEGK-3016K 3100:28:37.4900:28:06.0400:28:57.3101:25:40.84+00:24:335:4210.5
32PAWŁOWICZ Aleksandra 3147KOSZALINK-205K 3200:27:33.6800:29:49.5600:28:17.6701:25:40.91+00:24:335:4210.5
33ZUKAL Aleksandra 3226KOSZALINK-4010K 3300:28:45.8000:28:59.1500:28:47.5101:26:32.46+00:25:255:4610.4
34BORSUK Dorota 3012KOSZALINK-4011K 3400:29:02.3400:29:29.7200:29:09.9501:27:42.01+00:26:355:5010.3
35KRAWIECKA Klaudia 3097AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOK-142K 3500:28:31.2600:29:40.0500:30:54.5701:29:05.88+00:27:585:5610.1
36BEDNARZ Katarzyna 3005KOŁOBRZEGK-4012K 3600:30:31.3500:30:44.7600:29:55.8101:31:11.92+00:30:056:049.9
37ZAKOŚCIELNA Katarzyna 3222ZABIEGANE :)KOSZALINK-3017K 3700:31:03.4800:31:06.5900:29:29.3601:31:39.43+00:30:326:069.8
38BUDZYŃSKA Elżbieta 3240SŁUPSKK-501K 3800:30:57.5700:31:04.4300:30:57.2001:32:59.20+00:31:526:119.7
39KOZŁOWIECKA Małgorzata 3232KOSZALINK-502K 3900:30:53.6500:31:13.1100:30:54.7201:33:01.48+00:31:546:129.7
40PEŁKA Iwona 3149KOSZALINK-503K 4000:31:06.4900:30:59.3700:31:19.5801:33:25.44+00:32:186:139.6
41ŚLEDŹ Joanna 3199WĘZEŁEKSŁUPSKK-4013K 4100:31:48.9100:32:32.4300:31:33.6901:35:55.03+00:34:486:239.4
42TRACZ Jadwiga 3201BIESIEKIERZK-4014K 4200:31:02.6200:32:02.0400:32:55.0201:35:59.68+00:34:526:239.4
43STANCZEWSKA Karolina 3180BIAŁOGARDK-3018K 4300:35:25.9700:38:45.4500:35:38.9101:49:50.33+00:48:437:198.2
44SZULC Martyna 3194SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-3019K 4400:35:25.2600:38:47.0000:35:41.7001:49:53.96+00:48:477:198.2
45SOLAK Halina 3236ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-602K 4500:41:18.0000:42:25.5900:43:55.0002:07:38.59+01:06:318:307.1
SZABAŁOWSKA Małgorzata 3189MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:19:38.52 DNF DNF--
LITWINOWICZ Renata 3110KB WYGANKOŁOBRZEGK-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:32.79 DNF DNF--
MALISZEWSKA Anita 3114KOSZALINK-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:53.07 DNF DNF--
AGAPOW Emilia 3001SŁUPSKK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:54.89 DNF DNF--
STANKIEWICZ Lucyna 3181GRYFICEK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:56.62 DNF DNF--
DEJNAK Mariola 3033GRYFICEK-6000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:24:35.10 DNF DNF--
OLSZEWSKA Nina 3135KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK-1400:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:24:40.53 DNF DNF--
SPOLSKA Weronika 3177KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:25:11.63 DNF DNF--
SERKOWSKA Magdalena 3172KOSZALINK-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:25:31.23 DNF DNF--
CHILLA Danuta 3018MIELNOK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:26:14.18 DNF DNF--
HELAK Małgorzata 3061ŚREDNICAK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:26:49.67 DNF DNF--
TERELAK Anna 3200SKB DZIK POLICEBIESIEKIERZK-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:27:36.02 DNF DNF--
KNUT-POTOCZNIK Gabriela 3086POLANÓWK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:27:44.71 DNF DNF--
DEPTUŁA-BILL Bożena 3034BORNE SULINOWOK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:28:29.72 DNF DNF--
DUDA Róża 3239BEST BEASTK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:28:48.80 DNF DNF--
SULL Agnieszka 3187NIGHTRUNNERS SŁUPSKWODNICAK-4000:29:20.38 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
PITURA Katarzyna 3153WARSZAWAK-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:30:01.14 DNF DNF--
WYSOCKA Dominika 3219KOSZALINK-2000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:30:01.74 DNF DNF--
PAULIŃSKA-TYLEC Dominika 3142JAMNOKOSZALINK-3000:30:28.28 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SAWICZ- WERS Urszula 3216DRZONOWOK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:30:50.96 DNF DNF--
MOLENDA Anna 3123POLANÓWK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:31:01.92 DNF DNF--
DAMPS Julita 3030NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-3000:31:32.89 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WOJANOWSKA Maryla 3214SPORT I REKREACJA DELFIN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-6000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:32:08.07 DNF DNF--
KUREK Magdalena 3103KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK-1400:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:32:17.46 DNF DNF--
PRZYBYSZ Joanna 3159ROZBIEGANY NIEMICANIEMICAK-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:32:28.67 DNF DNF--
HEDDERGOTT Katarzyna 3060JEDWABIŚCIKOSZALINK-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:34:59.90 DNF DNF--
GÓRSKA Dorota 3054KOSZALINK-5000:00:00.00 DNF00:36:33.03 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CHODOR Izabela 3019TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-3000:23:30.34 DNF00:24:00.29 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 3162KOSZALINK-4000:24:19.74 DNF00:00:00.00 DNF00:24:17.17 DNF DNF--
KUBIAK Monika 3101KOŁOBRZEGK-3000:00:00.00 DNF00:25:56.37 DNF00:24:34.53 DNF DNF--
GRABSKA Iwona 3192BIAŁOGARDK-4000:00:00.00 DNF00:26:43.41 DNF00:25:38.46 DNF DNF--
BORUC Barbara 3013PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK-5000:00:00.00 DNF00:26:06.63 DNF00:26:22.56 DNF DNF--
HAŁAJKO Magdalena 3057HAISENBERG TEAMKOSZALINK-3000:25:56.84 DNF00:00:00.00 DNF00:26:33.47 DNF DNF--
JEWUŁA Agata 3070KOSZALINK-3000:00:00.00 DNF00:26:06.61 DNF00:27:23.94 DNF DNF--
SUCHODOLSKA Aleksandra 3186ROSNOWOK-3000:27:24.89 DNF00:00:00.00 DNF00:27:04.02 DNF DNF--
DORAWA-ZIOMEK Anna 3040KOSZALINK-3000:27:29.12 DNF00:00:00.00 DNF00:27:54.92 DNF DNF--
ROMANOWICZ Monika 3163ZABIEGANE :)KOSZALINK-3000:28:28.08 DNF00:00:00.00 DNF00:27:03.43 DNF DNF--
MICHALCZYK Małgorzata 3118JW1223KOSZALINK-3000:28:29.48 DNF00:00:00.00 DNF00:30:16.63 DNF DNF--
PIECYCHNA Agata 3152KOŁOBRZEGK-4000:00:00.00 DNF00:32:11.10 DNF00:30:49.68 DNF DNF--
STASZYŃSKA Marianna 3184BTC,,ORZEŁ'BIAŁOGARDK-6000:34:40.23 DNF00:34:39.53 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
Znaleziono 85 wynik(ów)