JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA DECATHLONU

Organizator:
Herkules
Data:
2019-01-20
Miejsce:
Koszalin (Osiedle Jamno - Łabusz)
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
225
Nie ukończyło:
81
Ukończyło:
144
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SIADAK Arkadiusz 1181KOSZALINM-301M 500:18:21.6800:17:48.5800:36:10.2600:36:16.99 3:3716.6
2HUBERT Łukasz 1062TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 600:18:12.8700:18:19.1900:36:32.0600:36:37.82+00:00:213:3916.4
3CZAPLIŃSKI Jacek 1026TAGER KOSZALINKOSZALINM-303M 800:19:04.9900:18:47.1000:37:52.0900:37:58.79+00:01:413:4715.8
4RYKIEL Michał 1177JEDWABIŚCIBONINM-304M 900:19:15.5200:19:04.0200:38:19.5400:38:25.96+00:02:093:4915.7
5CUBER Wojciech 1025#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-305M 1300:19:59.2600:19:40.9600:39:40.2200:39:47.55+00:03:293:5815.1
6CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 1024ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-306M 1400:20:17.3000:19:46.9700:40:04.2700:40:12.97+00:03:544:0015
7KAWKA Adrian 1078SLUPSKM-307M 1500:20:37.2400:19:31.1700:40:08.4100:40:27.66+00:03:584:0015
8KALKOWSKI Paweł 1072JW1223/BLOGKOSZALINM-308M 1800:19:36.8300:21:16.7500:40:53.5800:41:02.54+00:04:434:0514.7
9DZIĘBOWSKI Mariusz 1039KOSZALINM-309M 2200:21:43.1200:20:45.9900:42:29.1100:42:56.97+00:06:184:1414.1
10OTTO Michał 1149BONINM-3010M 2800:22:07.9200:21:50.9900:43:58.9100:44:11.02+00:07:484:2313.6
11BARTHA Adrian 1002KOŁOBRZEGM-3011M 3900:23:49.0200:23:09.2200:46:58.2400:47:24.30+00:10:474:4112.8
12CHOŁUJ Karol 1020ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3012M 4100:23:40.5200:23:32.3600:47:12.8800:47:39.92+00:11:024:4312.7
13KAZIMIERCZAK Leszek 1079LOVELASY DĄBKINIEKŁONICEM-3013M 4400:24:19.7200:23:29.7800:47:49.5000:48:15.55+00:11:394:4612.5
14ŻUKOWSKI Cezary 1231MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3014M 4700:24:03.4000:24:21.3500:48:24.7500:49:01.24+00:12:144:5012.4
15KŁOSIŃSKI Michał 1087KOSZALINM-3015M 5100:25:01.2800:24:26.4500:49:27.7300:50:11.87+00:13:174:5612.1
16DĘBSKI Damian 1030KOSZALINM-3016M 5200:25:03.7500:24:33.0800:49:36.8300:50:20.13+00:13:264:5712.1
17PACAN Bartosz 1151ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3017M 5300:24:30.4600:25:14.9100:49:45.3700:50:13.35+00:13:354:5812.1
18BODO Rafał 1007KOSZALINM-3018M 5400:25:20.7800:24:56.1300:50:16.9100:50:49.14+00:14:065:0111.9
19KOSZ Paweł 1093KOSZALINM-3019M 5600:25:26.8900:25:02.9100:50:29.8000:51:00.76+00:14:195:0211.9
20MYK Paweł 1132KOSZALINM-3020M 5800:25:37.0800:25:00.9500:50:38.0300:50:53.95+00:14:275:0311.8
21DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 1035SŁUPSKM-3021M 6000:25:49.9300:25:09.2200:50:59.1500:51:19.95+00:14:485:0511.8
22SATYŁA Tomasz 1179TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3022M 6600:26:25.6300:26:06.2400:52:31.8700:52:55.87+00:16:215:1511.4
23ORYSZCZYN Arkadiusz 1146KOSZALINM-3023M 6700:26:16.5700:26:27.4400:52:44.0100:53:16.77+00:16:335:1611.4
24DĘGA Piotr 1031TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3024M 7200:26:35.4900:27:19.5500:53:55.0400:54:21.88+00:17:445:2311.1
25HRYCIÓW Paweł 1061JW1223BIAŁOGARDM-3025M 7300:27:27.8000:26:35.2800:54:03.0800:54:50.16+00:17:525:2411.1
26WIERZBICKI Kacper 1215KOSZALINM-3026M 7400:27:28.3600:26:35.7900:54:04.1500:54:50.67+00:17:535:2411.1
27PRZYBYŁ Krzysztof 1168KOSZALINM-3027M 7500:26:53.4900:27:25.8800:54:19.3700:54:48.77+00:18:095:2511
28KACZMAREK Łukasz 1070WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3028M 7700:25:45.8700:28:38.4600:54:24.3300:54:49.41+00:18:145:2611
29PŁOTKA Grzegorz 1163KOSZALINM-3029M 7900:27:44.8800:28:40.1800:56:25.0600:57:10.09+00:20:145:3810.6
30SZULC Szymon 1202SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-3030M 8200:26:00.6600:31:10.6300:57:11.2900:57:31.11+00:21:015:4310.5
31GRĄBCZEWSKI Rafał 1055JW 1223KOSZALINM-3031M 8500:33:24.5200:24:05.7500:57:30.2700:57:48.22+00:21:205:4510.4
32ZIMNOWŁOCKI Mariusz 1227DEAF KOSZALINSIANÓWM-3032M 8800:32:31.4900:30:52.7601:03:24.2501:03:40.59+00:27:136:209.5
ORZECHOWSKI Kamil 1147TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:16:49.32 DNF DNF DNF--
MAJKOWICZ Rafał 1115KOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:18:52.01 DNF DNF DNF--
WICHER Krzysztof 1214ADWOKATURAKOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:18:59.90 DNF DNF DNF--
MIŁASZEWSKI Przemek 1127TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINM-3000:20:11.67 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIEŃKOWSKI Tomasz 1239NIEKŁONICEM-3000:00:00.00 DNF00:20:28.85 DNF DNF DNF--
NIEWIADA Marek 1136FLOTA ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-3000:00:00.00 DNF00:20:33.08 DNF DNF DNF--
MAZURSKI Paweł 1121GRYFICEM-3000:00:00.00 DNF00:20:36.44 DNF DNF DNF--
ROMANOWSKI Piotr 1171KOŁOBRZEGM-3000:00:00.00 DNF00:20:42.62 DNF DNF DNF--
FABICH Adrian 1040USBUSTKAM-3000:00:00.00 DNF00:21:22.93 DNF DNF DNF--
KOŁODZIEJ Krystian 1089BESTIE OCR LEGIONOWOMARKIM-3000:00:00.00 DNF00:21:26.37 DNF DNF DNF--
MIKIETYŃSKI Michał 1126ZABIEGAMI NOCAOKONEKM-3000:00:00.00 DNF00:21:40.19 DNF DNF DNF--
OLCZAK Krzysztof 1143SIANÓWM-3000:00:00.00 DNF00:22:26.68 DNF DNF DNF--
WÓJCICI Adrian 1221DEAF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:22:41.73 DNF DNF DNF--
ORLIKOWSKI Robert 1145POŁCZYNPOŁCZYN ZDRÓJM-3000:00:00.00 DNF00:24:02.65 DNF DNF DNF--
PRYCA Adam 1166USTKAM-3000:00:00.00 DNF00:25:02.65 DNF DNF DNF--
LEWICZ Jan 1112REDZIKOWOM-3000:25:03.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KĘSIK Łukasz 1233ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKM-3000:00:00.00 DNF00:25:54.66 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Maciej 1226ŚWIDWINM-3000:00:00.00 DNF00:26:10.93 DNF DNF DNF--
GROMADA Bartosz 1056ŚWIDWINM-3000:00:00.00 DNF00:26:11.20 DNF DNF DNF--
MARSZAŁKOWSKI Radosław 1120PRZYBRDAM-3000:26:21.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRZANOWSKI Marcin 1103MARCINBIEGABIAŁOGARDM-3000:26:35.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKI Adrian 1097OSP POŁCZYN -ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJM-3000:00:00.00 DNF00:26:48.47 DNF DNF DNF--
SPICA Łukasz 1188KOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:27:08.77 DNF DNF DNF--
NIEWIADOWSKI Robert 1138STARE BIELICEM-3000:00:00.00 DNF00:28:54.17 DNF DNF DNF--
SZULC Adam 1201SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-3000:00:00.00 DNF00:33:16.19 DNF DNF DNF--
MAŁYSZEWICZ Tomasz 1117#TEAMDKMS,#BIEGACZE,#BWMBIAŁY BÓRM-3000:33:54.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 58 wynik(ów)