Organizator : | Herkules |
Data : | 2019-01-20 |
Miejsce : | Koszalin (Osiedle Jamno - Łabusz) |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 241 |
Wystartowało : | 225 |
Nie ukończyło : | 81 |
Ukończyło : | 144 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Etap 1 | Etap 2 | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIADAK Arkadiusz | 1181 | KOSZALIN | M-30 | 1 | M 5 | 00:18:21.68 | 00:17:48.58 | 00:36:10.26 | 00:36:16.99 | 3:37 | 16.6 (100%) | |||
2 | HUBERT Łukasz | 1062 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 2 | M 6 | 00:18:12.87 | 00:18:19.19 | 00:36:32.06 | 00:36:37.82 | +00:00:21 (1.0%) | 3:39 | 16.4 (98.8%) | |
3 | CZAPLIŃSKI Jacek | 1026 | TAGER KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 3 | M 8 | 00:19:04.99 | 00:18:47.10 | 00:37:52.09 | 00:37:58.79 | +00:01:41 (4.5%) | 3:47 | 15.8 (95.2%) | |
4 | RYKIEL Michał | 1177 | JEDWABIŚCI | BONIN | M-30 | 4 | M 9 | 00:19:15.52 | 00:19:04.02 | 00:38:19.54 | 00:38:25.96 | +00:02:09 (5.6%) | 3:49 | 15.7 (94.6%) | |
5 | CUBER Wojciech | 1025 | #ZABIEGANINOCĄ | ZŁOTÓW | M-30 | 5 | M 13 | 00:19:59.26 | 00:19:40.96 | 00:39:40.22 | 00:39:47.55 | +00:03:29 (8.8%) | 3:58 | 15.1 (91.0%) | |
6 | CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz | 1024 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-30 | 6 | M 14 | 00:20:17.30 | 00:19:46.97 | 00:40:04.27 | 00:40:12.97 | +00:03:54 (9.7%) | 4:00 | 15 (90.4%) | |
7 | KAWKA Adrian | 1078 | SLUPSK | M-30 | 7 | M 15 | 00:20:37.24 | 00:19:31.17 | 00:40:08.41 | 00:40:27.66 | +00:03:58 (9.9%) | 4:00 | 15 (90.4%) | ||
8 | KALKOWSKI Paweł | 1072 | JW1223/BLOG | KOSZALIN | M-30 | 8 | M 18 | 00:19:36.83 | 00:21:16.75 | 00:40:53.58 | 00:41:02.54 | +00:04:43 (11.5%) | 4:05 | 14.7 (88.6%) | |
9 | DZIĘBOWSKI Mariusz | 1039 | KOSZALIN | M-30 | 9 | M 22 | 00:21:43.12 | 00:20:45.99 | 00:42:29.11 | 00:42:56.97 | +00:06:18 (14.9%) | 4:14 | 14.1 (84.9%) | ||
10 | OTTO Michał | 1149 | BONIN | M-30 | 10 | M 28 | 00:22:07.92 | 00:21:50.99 | 00:43:58.91 | 00:44:11.02 | +00:07:48 (17.8%) | 4:23 | 13.6 (81.9%) | ||
11 | BARTHA Adrian | 1002 | KOŁOBRZEG | M-30 | 11 | M 39 | 00:23:49.02 | 00:23:09.22 | 00:46:58.24 | 00:47:24.30 | +00:10:47 (23.0%) | 4:41 | 12.8 (77.1%) | ||
12 | CHOŁUJ Karol | 1020 | ZAWSZE DO PRZODU | KOSZALIN | M-30 | 12 | M 41 | 00:23:40.52 | 00:23:32.36 | 00:47:12.88 | 00:47:39.92 | +00:11:02 (23.4%) | 4:43 | 12.7 (76.5%) | |
13 | KAZIMIERCZAK Leszek | 1079 | LOVELASY DĄBKI | NIEKŁONICE | M-30 | 13 | M 44 | 00:24:19.72 | 00:23:29.78 | 00:47:49.50 | 00:48:15.55 | +00:11:39 (24.4%) | 4:46 | 12.5 (75.3%) | |
14 | ŻUKOWSKI Cezary | 1231 | MIGAWKOWE.PL | KOSZALIN | M-30 | 14 | M 47 | 00:24:03.40 | 00:24:21.35 | 00:48:24.75 | 00:49:01.24 | +00:12:14 (25.3%) | 4:50 | 12.4 (74.7%) | |
15 | KŁOSIŃSKI Michał | 1087 | KOSZALIN | M-30 | 15 | M 51 | 00:25:01.28 | 00:24:26.45 | 00:49:27.73 | 00:50:11.87 | +00:13:17 (26.9%) | 4:56 | 12.1 (72.9%) | ||
16 | DĘBSKI Damian | 1030 | KOSZALIN | M-30 | 16 | M 52 | 00:25:03.75 | 00:24:33.08 | 00:49:36.83 | 00:50:20.13 | +00:13:26 (27.1%) | 4:57 | 12.1 (72.9%) | ||
17 | PACAN Bartosz | 1151 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-30 | 17 | M 53 | 00:24:30.46 | 00:25:14.91 | 00:49:45.37 | 00:50:13.35 | +00:13:35 (27.3%) | 4:58 | 12.1 (72.9%) | |
18 | BODO Rafał | 1007 | KOSZALIN | M-30 | 18 | M 54 | 00:25:20.78 | 00:24:56.13 | 00:50:16.91 | 00:50:49.14 | +00:14:06 (28.1%) | 5:01 | 11.9 (71.7%) | ||
19 | KOSZ Paweł | 1093 | KOSZALIN | M-30 | 19 | M 56 | 00:25:26.89 | 00:25:02.91 | 00:50:29.80 | 00:51:00.76 | +00:14:19 (28.4%) | 5:02 | 11.9 (71.7%) | ||
20 | MYK Paweł | 1132 | KOSZALIN | M-30 | 20 | M 58 | 00:25:37.08 | 00:25:00.95 | 00:50:38.03 | 00:50:53.95 | +00:14:27 (28.6%) | 5:03 | 11.8 (71.1%) | ||
21 | DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł | 1035 | SŁUPSK | M-30 | 21 | M 60 | 00:25:49.93 | 00:25:09.22 | 00:50:59.15 | 00:51:19.95 | +00:14:48 (29.1%) | 5:05 | 11.8 (71.1%) | ||
22 | SATYŁA Tomasz | 1179 | TEAM CZARNEBIEGA | CZARNE | M-30 | 22 | M 66 | 00:26:25.63 | 00:26:06.24 | 00:52:31.87 | 00:52:55.87 | +00:16:21 (31.1%) | 5:15 | 11.4 (68.7%) | |
23 | ORYSZCZYN Arkadiusz | 1146 | KOSZALIN | M-30 | 23 | M 67 | 00:26:16.57 | 00:26:27.44 | 00:52:44.01 | 00:53:16.77 | +00:16:33 (31.4%) | 5:16 | 11.4 (68.7%) | ||
24 | DĘGA Piotr | 1031 | TEAM CZARNEBIEGA | CZARNE | M-30 | 24 | M 72 | 00:26:35.49 | 00:27:19.55 | 00:53:55.04 | 00:54:21.88 | +00:17:44 (32.9%) | 5:23 | 11.1 (66.9%) | |
25 | HRYCIÓW Paweł | 1061 | JW1223 | BIAŁOGARD | M-30 | 25 | M 73 | 00:27:27.80 | 00:26:35.28 | 00:54:03.08 | 00:54:50.16 | +00:17:52 (33.1%) | 5:24 | 11.1 (66.9%) | |
26 | WIERZBICKI Kacper | 1215 | KOSZALIN | M-30 | 26 | M 74 | 00:27:28.36 | 00:26:35.79 | 00:54:04.15 | 00:54:50.67 | +00:17:53 (33.1%) | 5:24 | 11.1 (66.9%) | ||
27 | PRZYBYŁ Krzysztof | 1168 | KOSZALIN | M-30 | 27 | M 75 | 00:26:53.49 | 00:27:25.88 | 00:54:19.37 | 00:54:48.77 | +00:18:09 (33.4%) | 5:25 | 11 (66.3%) | ||
28 | KACZMAREK Łukasz | 1070 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | 28 | M 77 | 00:25:45.87 | 00:28:38.46 | 00:54:24.33 | 00:54:49.41 | +00:18:14 (33.5%) | 5:26 | 11 (66.3%) | |
29 | PŁOTKA Grzegorz | 1163 | KOSZALIN | M-30 | 29 | M 79 | 00:27:44.88 | 00:28:40.18 | 00:56:25.06 | 00:57:10.09 | +00:20:14 (35.9%) | 5:38 | 10.6 (63.9%) | ||
30 | SZULC Szymon | 1202 | SZULC RUNNERS TEAME | BIAŁOGARD | M-30 | 30 | M 82 | 00:26:00.66 | 00:31:10.63 | 00:57:11.29 | 00:57:31.11 | +00:21:01 (36.8%) | 5:43 | 10.5 (63.3%) | |
31 | GRĄBCZEWSKI Rafał | 1055 | JW 1223 | KOSZALIN | M-30 | 31 | M 85 | 00:33:24.52 | 00:24:05.75 | 00:57:30.27 | 00:57:48.22 | +00:21:20 (37.1%) | 5:45 | 10.4 (62.7%) | |
32 | ZIMNOWŁOCKI Mariusz | 1227 | DEAF KOSZALIN | SIANÓW | M-30 | 32 | M 88 | 00:32:31.49 | 00:30:52.76 | 01:03:24.25 | 01:03:40.59 | +00:27:13 (43.0%) | 6:20 | 9.5 (57.2%) | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||
ORZECHOWSKI Kamil | 1147 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:16:49.32 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MAJKOWICZ Rafał | 1115 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:18:52.01 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
WICHER Krzysztof | 1214 | ADWOKATURA | KOSZALIN | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:18:59.90 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MIŁASZEWSKI Przemek | 1127 | TEAM HOLIDAY SPORT | KOSZALIN | M-30 | 00:20:11.67 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
BIEŃKOWSKI Tomasz | 1239 | NIEKŁONICE | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:20:28.85 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
NIEWIADA Marek | 1136 | FLOTA ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:20:33.08 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MAZURSKI Paweł | 1121 | GRYFICE | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:20:36.44 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
ROMANOWSKI Piotr | 1171 | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:20:42.62 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
FABICH Adrian | 1040 | USB | USTKA | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:21:22.93 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
KOŁODZIEJ Krystian | 1089 | BESTIE OCR LEGIONOWO | MARKI | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:21:26.37 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MIKIETYŃSKI Michał | 1126 | ZABIEGAMI NOCA | OKONEK | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:21:40.19 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
OLCZAK Krzysztof | 1143 | SIANÓW | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:22:26.68 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
WÓJCICI Adrian | 1221 | DEAF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:22:41.73 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
ORLIKOWSKI Robert | 1145 | POŁCZYN | POŁCZYN ZDRÓJ | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:24:02.65 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
PRYCA Adam | 1166 | USTKA | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:25:02.65 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
LEWICZ Jan | 1112 | REDZIKOWO | M-30 | 00:25:03.35 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
KĘSIK Łukasz | 1233 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | SŁUPSK | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:25:54.66 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
ZIELIŃSKI Maciej | 1226 | ŚWIDWIN | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:26:10.93 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
GROMADA Bartosz | 1056 | ŚWIDWIN | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:26:11.20 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
MARSZAŁKOWSKI Radosław | 1120 | PRZYBRDA | M-30 | 00:26:21.55 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
KRZANOWSKI Marcin | 1103 | MARCINBIEGA | BIAŁOGARD | M-30 | 00:26:35.25 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
KOZŁOWSKI Adrian | 1097 | OSP POŁCZYN -ZDRÓJ | POŁCZYN-ZDRÓJ | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:26:48.47 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
SPICA Łukasz | 1188 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:27:08.77 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
NIEWIADOWSKI Robert | 1138 | STARE BIELICE | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:28:54.17 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
SZULC Adam | 1201 | SZULC RUNNERS TEAME | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:00.00 DNF | 00:33:16.19 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MAŁYSZEWICZ Tomasz | 1117 | #TEAMDKMS,#BIEGACZE,#BWM | BIAŁY BÓR | M-30 | 00:33:54.60 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 58 wynik(ów)