JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA DECATHLONU

Organizator:
Herkules
Data:
2019-02-10
Miejsce:
Koszalin (Osiedle Jamno - Łabusz)
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
240
Wystartowało:
232
Nie ukończyło:
110
Ukończyło:
122
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Etap3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Etap3Czas
netto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SIADAK Arkadiusz 3173KOSZALINM-301M 300:18:21.6800:17:48.5800:17:46.3000:53:56.56 3:3516.7
2HUBERT Łukasz 3066TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 500:18:12.8700:18:19.1900:18:25.4300:54:57.49+00:01:003:3916.4
3CZAPLIŃSKI Jacek 3029TAGER KOSZALINKOSZALINM-303M 600:19:04.9900:18:47.1000:19:14.9200:57:07.01+00:03:103:4815.8
4RYKIEL Michał 3169BONINM-304M 800:19:15.5200:19:04.0200:19:05.8200:57:25.36+00:03:283:4915.7
5KAWKA Adrian 3079SŁUPSKM-305M 1000:20:37.2400:19:31.1700:19:29.9700:59:38.38+00:05:413:5815.1
6DZIĘBOWSKI Mariusz 3045KOSZALINM-306M 1500:21:43.1200:20:45.9900:20:29.5601:02:58.67+00:09:024:1114.3
7WEBER Paweł 3145ENERGONKOSZALINM-307M 2000:22:32.2900:21:37.0300:21:26.9801:05:36.30+00:11:394:2213.7
8OTTO Michał 3139BONINM-308M 2100:22:07.9200:21:50.9900:22:04.4801:06:03.39+00:12:064:2413.6
9BARTHA Adrian 3004KOŁOBRZEGM-309M 3100:23:49.0200:23:09.2200:23:12.5001:10:10.74+00:16:144:4012.8
10ŻUKOWSKI Cezary 3227MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3010M 3500:24:03.4000:24:21.3500:22:41.3601:11:06.11+00:17:094:4412.7
11KAZIMIERCZAK Leszek 3080LOVELASY DĄBKINIEKŁONICEM-3011M 3600:24:19.7200:23:29.7800:23:23.7601:11:13.26+00:17:164:4412.6
12CHOŁUJ Karol 3021ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3012M 3800:23:40.5200:23:32.3600:24:11.2201:11:24.10+00:17:274:4512.6
13KŁOSIŃSKI Michał 3085KOSZALINM-3013M 4100:25:01.2800:24:26.4500:23:49.5901:13:17.32+00:19:204:5312.3
14DĘBSKI Damian 3035KOSZALINM-3014M 4200:25:03.7500:24:33.0800:23:52.6301:13:29.46+00:19:324:5312.2
15MYK Paweł 3127KOSZALINM-3015M 4400:25:37.0800:25:00.9500:24:09.4401:14:47.47+00:20:504:5912
16PACAN Bartosz 3141ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3016M 4500:24:30.4600:25:14.9100:25:24.0701:15:09.44+00:21:125:0012
17BODO Rafał 3010KOSZALINM-3017M 4600:25:20.7800:24:56.1300:25:01.8301:15:18.74+00:21:225:0112
18KOSZ Paweł 3091KOSZALINM-3018M 4800:25:26.8900:25:02.9100:25:20.3901:15:50.19+00:21:535:0311.9
19DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 3041SŁUPSKM-3019M 4900:25:49.9300:25:09.2200:25:26.4801:16:25.63+00:22:295:0511.8
20SATYŁA Tomasz 3171CZARNE BIEGACZARNEM-3020M 5400:26:25.6300:26:06.2400:26:15.6201:18:47.49+00:24:505:1511.4
21ORYSZCZYN Arkadiusz 3137KOSZALINM-3021M 5700:26:16.5700:26:27.4400:26:26.0901:19:10.10+00:25:135:1611.4
22PRZYBYŁ Krzysztof 3158KOSZALINM-3022M 6200:26:53.4900:27:25.8800:26:18.3101:20:37.68+00:26:415:2211.2
23KACZMAREK Łukasz 3072WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3023M 6300:25:45.8700:28:38.4600:26:38.1801:21:02.51+00:27:055:2411.1
24DĘGA Piotr 3036CZARNE BIEGACZARNEM-3024M 6400:26:35.4900:27:19.5500:27:12.9001:21:07.94+00:27:115:2411.1
25PŁOTKA Grzegorz 31551982KOSZALINM-3025M 6800:27:44.8800:28:40.1800:29:07.5401:25:32.60+00:31:365:4210.5
26ZIMNOWŁOCKI Mariusz 3224DEAF KOSZALINSIANOWM-3026M 7200:32:31.4900:30:52.7600:29:31.0801:32:55.33+00:38:586:119.7
MIŁASZEWSKI Przemek 3122TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINM-3000:20:11.67 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STENCEL Maciej 3185GTS CZARNA DĄBRÓWKACZARNA DĄBRÓWKAM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:20:12.91 DNF DNF--
CIASTOŃ Tomasz 3026ORSKOV FOODS TEAMCZAPLINEKM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:20:18.31 DNF DNF--
PAWLAK Łukasz 3146KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:21:53.06 DNF DNF--
JADCZAK Tomasz 3067JW1223SULECHOWOM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:23:26.88 DNF DNF--
PRZYBYSZ Damian 3160NIEMICAM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:24:40.77 DNF DNF--
GROMADA Bartosz 3056ŚWIDWINM-3000:00:00.00 DNF00:26:11.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
MARSZAŁKOWSKI Radosław 3115PRZYBRDAM-3000:26:21.55 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
GONTEK Łukasz 3052VW BATORYSŁUPSKM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:27:31.94 DNF DNF--
MAĆKOWIAK Paweł 3111SKB DZIK POLICESZCZECINM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:27:35.58 DNF DNF--
BILL Łukasz 3008BORNE SULINOWOM-3000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:28:29.17 DNF DNF--
MAJKOWICZ Rafał 3112KOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:18:52.01 DNF00:19:06.17 DNF DNF--
MAZURSKI Paweł 3116GRYFICEM-3000:00:00.00 DNF00:20:36.44 DNF00:20:42.43 DNF DNF--
BIEŃKOWSKI Tomasz 3007IQ CONSULTING KOSZALINNIEKŁONICEM-3000:00:00.00 DNF00:20:28.85 DNF00:20:55.15 DNF DNF--
OLCZAK Krzysztof 3143SIANÓWM-3000:00:00.00 DNF00:22:26.68 DNF00:21:28.80 DNF DNF--
WÓJCICKI Adrian 3217DEAF KOSZALINKOSZALINM-3000:23:52.20 DNF00:00:00.00 DNF00:22:15.60 DNF DNF--
KRZANOWSKI Marcin 3099MARCINBIEGABIAŁOGARDM-3000:26:35.25 DNF00:00:00.00 DNF00:25:25.96 DNF DNF--
ZIELIŃSKI Maciej 3223ŚWIDWINM-3000:00:00.00 DNF00:26:10.93 DNF00:26:01.61 DNF DNF--
KĘSIK Łukasz 3234ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKM-3000:00:00.00 DNF00:25:54.66 DNF00:26:30.21 DNF DNF--
SPICA Łukasz 3176KOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:27:08.77 DNF00:26:26.55 DNF DNF--
HRYCIÓW Paweł 3065JW1223BIAŁOGARDM-3000:27:27.80 DNF00:26:35.28 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WIERZBICKI Kacper 3209KOSZALINM-3000:27:28.36 DNF00:26:35.79 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZULC Szymon 3195SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3000:26:00.66 DNF00:31:10.63 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SZULC Adam 3197SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3000:00:00.00 DNF00:33:16.19 DNF00:31:21.28 DNF DNF--
Znaleziono 50 wynik(ów)