JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA DECATHLONU

Organizator:
Herkules
Data:
2019-01-20
Miejsce:
Koszalin (Osiedle Jamno - Łabusz)
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
225
Nie ukończyło:
81
Ukończyło:
144
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ZABORSKI Ryszard 1223JAMNOKOSZALINM-401M 200:17:47.0700:17:38.4000:35:25.4700:35:30.86 3:3216.9
2GARSKI Kryspin 1045ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-402M 300:17:57.8800:17:41.5200:35:39.4000:35:46.79+00:00:133:3316.8
3DUDA Grzegorz 1037METALCORP TEAMBUKÓWKAM-403M 700:19:00.2600:18:44.0800:37:44.3400:37:49.47+00:02:183:4615.9
4ZUKAL Piotr 1228KOSZALINM-404M 1000:19:21.1100:19:25.0000:38:46.1100:38:54.88+00:03:203:5215.5
5WOJCIECHOWICZ Jacek 1220WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-405M 1100:19:17.3400:19:35.6400:38:52.9800:39:01.26+00:03:273:5315.4
6PICK Tomasz 1161DEAF KOSZALINKOSZALINM-406M 1600:19:31.3200:20:39.5900:40:10.9100:40:22.08+00:04:454:0114.9
7MUCHA Krzysztof 1131KOSZALINM-407M 1700:20:24.3800:20:25.5800:40:49.9600:41:01.54+00:05:244:0414.7
8URBAŃSKI Tomasz 1208KARLINO BIEGAJBIAŁOGARDM-408M 1900:20:40.5000:20:14.1100:40:54.6100:41:11.39+00:05:294:0514.7
9GÓRA Sylwester 1051#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-409M 2000:19:17.0200:21:41.2800:40:58.3000:41:08.94+00:05:324:0514.6
10PAKULSKI Marcin 1152KOSZALINM-4010M 2100:20:10.9600:21:14.2300:41:25.1900:41:58.08+00:05:594:0814.5
11SPRINGER Marcin 1189ZŁOCIENIECM-4011M 2400:21:25.4100:21:05.9100:42:31.3200:42:40.03+00:07:054:1514.1
12KWIETNIEWSKI Daniel 1109KOSZALINM-4012M 2500:21:21.8000:22:16.5300:43:38.3300:43:59.22+00:08:124:2113.8
13GAWRYSIAK Przemysław 1238WŁODARKAM-4013M 2600:21:42.9900:22:11.1200:43:54.1100:44:03.16+00:08:284:2313.7
14CHOŁUJ Jarek 1019KOSZALINM-4014M 2700:22:03.7600:21:50.8500:43:54.6100:44:17.79+00:08:294:2313.7
15ANTKOWIAK Sebastian 1001DB - ACTIVEKOSZALINM-4015M 2900:22:15.4500:22:27.5300:44:42.9800:44:57.00+00:09:174:2813.4
16KONKEL Łukasz 1091KOSZALINM-4016M 3100:22:13.4400:22:59.6400:45:13.0800:45:27.45+00:09:474:3113.3
17KAJKOWSKI Rafał 1071CSSP KOSZALINKOSZALINM-4017M 3300:22:44.4800:22:47.1000:45:31.5800:45:37.53+00:10:064:3313.2
18KOZIEŁ Paweł 1096RĄBINOM-4018M 3500:22:18.3200:23:20.2800:45:38.6000:45:45.88+00:10:134:3313.1
19POLAŃSKI Norbert 116521BLTŚWIDWINM-4019M 3700:23:38.5000:22:35.0000:46:13.5000:46:27.53+00:10:484:3713
20JASIŃSKI Cezary 1066KOSZALINM-4020M 3800:23:29.9900:23:06.3900:46:36.3800:47:00.48+00:11:104:3912.9
21KŁOS Tomasz 1086KALISZ POMORSKIM-4021M 4000:23:54.2300:23:06.8100:47:01.0400:47:31.98+00:11:354:4212.8
22KUSZYŃSKI Dariusz 1108KOSZALINM-4022M 4600:24:26.2600:23:31.8200:47:58.0800:48:22.93+00:12:324:4712.5
23KRASIŃSKI Witold 1098KOSZALINM-4023M 5000:24:36.4300:24:13.4500:48:49.8800:49:22.44+00:13:244:5212.3
24DOMAŃSKI Adam 1033KOŁOBRZEGM-4024M 5500:25:03.7500:25:20.1900:50:23.9400:50:47.91+00:14:585:0211.9
25SKIBA Artur 1183PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-4025M 5900:26:22.4900:24:20.6300:50:43.1200:50:56.11+00:15:175:0411.8
26KULAWINSKI Marek 1106KOŁOBRZEGM-4026M 6300:25:48.3700:25:57.1800:51:45.5500:52:27.09+00:16:205:1011.6
27SZMIGIERO Sebastian 1197W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-4027M 6400:26:15.0400:25:32.3200:51:47.3600:52:04.79+00:16:215:1011.6
28MONGIAŁO Marcin 1129FAST FEET K-LINKOSZALINM-4028M 7000:26:52.9900:26:24.3900:53:17.3800:53:55.07+00:17:515:1911.3
29RÓJ Andrzej 1172BIAŁOGARDM-4029M 7100:26:55.2500:26:54.8400:53:50.0900:54:22.55+00:18:245:2311.1
30RUSIECKI Paweł 1174WSPL SP ZOZ KOSZALINBIESIEKIERZM-4030M 8700:30:35.1400:32:11.5001:02:46.6401:03:18.37+00:27:216:169.6
31ŚLEDŹ Andrzej 1204WĘZEŁEKSŁUPSKM-4031M 8900:31:49.1400:32:31.9901:04:21.1301:04:47.95+00:28:556:269.3
BORYCHOWSKI Mariusz 1237MARIO TEAMKOBYLNICAM-4000:00:00.00 DNF00:16:19.99 DNF DNF DNF--
RAPINCZUK Jan 1169BDSUOT WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKI-MODLIN TW.M-4000:22:37.97 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIKTOROWSKI Maciej 1217KOSZALINM-4000:00:00.00 DNF00:22:41.37 DNF DNF DNF--
JARZYNA Roman 1065SZWLASTARGARDM-4000:00:00.00 DNF00:22:50.60 DNF DNF DNF--
WOJCIECHOWSKI Andrzej 1054KOSZALINM-4000:00:00.00 DNF00:23:53.26 DNF DNF DNF--
STALUSZKA Dariusz 119021.BLTŚWIDWINM-4000:00:00.00 DNF00:24:14.80 DNF DNF DNF--
HAŁKA Arkadiusz 1058TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4000:00:00.00 DNF00:25:23.94 DNF DNF DNF--
DANOWSKI Maciek 1029FITNESS CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-4000:00:00.00 DNF00:25:55.37 DNF DNF DNF--
BARTOSIK Jarosław 1004KOSZALINM-4000:27:35.81 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BERNACKI Adam 1006KOSZALINM-4000:27:40.08 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RYHANYCZ Paweł 1176JEDWABIŚCIKOSZALINM-4000:29:10.02 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WALKOWIAK Dariusz 1210KROKOWOM-4000:30:33.09 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KARNICKI Artur 1075KOSZALINM-4000:00:00.00 DNF00:37:44.74 DNF DNF DNF--
Znaleziono 44 wynik(ów)