JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA DECATHLONU

Organizator:
Herkules
Data:
2019-02-10
Miejsce:
Koszalin (Osiedle Jamno - Łabusz)
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
240
Wystartowało:
232
Nie ukończyło:
110
Ukończyło:
122
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Etap3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Etap3Czas
netto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ZABORSKI Ryszard 3220TKKF KOSZALINKOSZALINM-401M 200:17:47.0700:17:38.4000:17:40.0900:53:05.56 3:3217
2GARSKI Kryspin 3238ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-402M 400:17:57.8800:17:41.5200:18:33.7900:54:13.19+00:01:073:3616.6
3DUDA Grzegorz 3043METALCORP TEAMBUKÓWKAM-403M 700:19:00.2600:18:44.0800:19:24.7400:57:09.08+00:04:033:4815.7
4ZUKAL Piotr 3225KOSZALINM-404M 900:19:21.1100:19:25.0000:19:05.1400:57:51.25+00:04:453:5115.6
5GÓRA Sylwester 3202#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-405M 1200:19:17.0200:21:41.2800:19:43.1301:00:41.43+00:07:354:0214.8
6PICK Tomasz 3151DEAF KOSZALINKOSZALINM-406M 1300:19:31.3200:20:39.5900:20:53.2301:01:04.14+00:07:584:0414.7
7MUCHA Krzysztof 3126KOSZALINM-407M 1400:20:24.3800:20:25.5800:20:40.7701:01:30.73+00:08:254:0614.6
8SPRINGER Marcin 3178ZŁOCIENIECM-408M 1600:21:25.4100:21:05.9100:20:33.8101:03:05.13+00:09:594:1214.3
9CHOŁUJ Jarek 3020KOSZALINM-409M 1800:22:03.7600:21:50.8500:21:30.6101:05:25.22+00:12:194:2113.8
10KWIETNIEWSKI Daniel 3106KOSZALINM-4010M 1900:21:21.8000:22:16.5300:21:54.9101:05:33.24+00:12:274:2213.7
11GAWRYSIAK Przemysław 3050WŁODARKAM-4011M 2200:21:42.9900:22:11.1200:22:23.7601:06:17.87+00:13:124:2513.6
12KONKEL Łukasz 3088KOSZALINM-4012M 2300:22:13.4400:22:59.6400:22:00.3001:07:13.38+00:14:074:2813.4
13ANTKOWIAK Sebastian 3002DB - ACTIVEKOSZALINM-4013M 2400:22:15.4500:22:27.5300:22:39.7201:07:22.70+00:14:174:2913.4
14KOZIEŁ Paweł 3093RĄBINOM-4014M 2600:22:18.3200:23:20.2800:22:20.1001:07:58.70+00:14:534:3113.2
15POLAŃSKI Norbert 315621BLTŚWIDWINM-4015M 3000:23:38.5000:22:35.0000:23:06.9401:09:20.44+00:16:144:3713
16KŁOS Tomasz 3084KALISZ POMORSKIM-4016M 3300:23:54.2300:23:06.8100:23:20.4301:10:21.47+00:17:154:4112.8
17KUSZYŃSKI Dariusz 3105KOSZALINM-4017M 3400:24:26.2600:23:31.8200:23:07.6301:11:05.71+00:18:004:4412.7
18KRASIŃSKI Witold 3095KOSZALINM-4018M 4300:24:36.4300:24:13.4500:25:09.4101:13:59.29+00:20:534:5512.2
19SZMIGIERO Sebastian 3191W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-4019M 5200:26:15.0400:25:32.3200:25:21.7301:17:09.09+00:24:035:0811.7
20DOMAŃSKI Adam 3038KOŁOBRZEGM-4020M 5500:25:03.7500:25:20.1900:28:28.2701:18:52.21+00:25:465:1511.4
21SKIBA Artur 3174PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-4021M 5800:26:22.4900:24:20.6300:28:56.4001:19:39.52+00:26:335:1811.3
22RÓJ Andrzej 3165BIAŁOGARDM-4022M 5900:26:55.2500:26:54.8400:25:49.6301:19:39.72+00:26:345:1811.3
23MONGIAŁO Marcin 3124FAST FEET K-LINKOSZALINM-4023M 6500:26:52.9900:26:24.3900:28:01.5501:21:18.93+00:28:135:2511.1
24RUSIECKI Paweł 3166WSPL SP ZOZ KOSZALINBIESIEKIERZM-4024M 7400:30:35.1400:32:11.5000:31:52.5701:34:39.21+00:41:336:189.5
25KULAWINSKI Marek 3102KOŁOBRZEGM-4025M 7500:25:48.3700:25:57.1800:42:56.6701:34:42.22+00:41:366:189.5
26ŚLEDŹ Andrzej 3198WĘZEŁEKSŁUPSKM-4026M 7600:31:49.1400:32:31.9900:31:33.5101:35:54.64+00:42:496:239.4
KOZAK Arkadiusz 3121TKKF KOSZALINBONINM-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:17:51.31 DNF DNF--
LEWANDOWSKI Jacek 3107STARY BOREKM-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:20:15.03 DNF DNF--
BŁASZCZYK Piotr 3009POLNEM-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:21:47.76 DNF DNF--
HELAK Robert 3062ŚREDNICAM-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:23:00.67 DNF DNF--
RAPIŃCZUK Jan 3161BDSUOT WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKI-MODLIN TW.M-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:23:35.14 DNF DNF--
GAPPA Michał 30491972WIĘCBORKM-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:24:44.81 DNF DNF--
WAJDA Waldemar 3204BORNE SULINOWOM-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:25:25.17 DNF DNF--
BERNACKI Adam 3006KOSZALINM-4000:27:40.08 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
URBAŃSKI Tomasz 3203BIAŁOGARDM-4000:20:40.50 DNF00:20:14.11 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WIKTOROWSKI Maciej 3211KOSZALINM-4000:00:00.00 DNF00:22:41.37 DNF00:22:35.00 DNF DNF--
KAJKOWSKI Rafał 3074CSSP KOSZALINKOSZALINM-4000:22:44.48 DNF00:22:47.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
JASIŃSKI Cezary 3069KOSZALINM-4000:23:29.99 DNF00:23:06.39 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
STALUSZKA Dariusz 317921.BLTŚWIDWINM-4000:00:00.00 DNF00:24:14.80 DNF00:24:29.67 DNF DNF--
HAŁKA Arkadiusz 3059TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4000:00:00.00 DNF00:25:23.94 DNF00:25:00.41 DNF DNF--
DANOWSKI Maciek 3031FITNESS CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-4000:00:00.00 DNF00:25:55.37 DNF00:25:21.12 DNF DNF--
RYHANYCZ Paweł 3168JEDWABIŚCIKOSZALINM-4000:29:10.02 DNF00:00:00.00 DNF00:35:00.44 DNF DNF--
KARNICKI Artur 3076KOSZALINM-4000:00:00.00 DNF00:37:44.74 DNF00:35:45.93 DNF DNF--
Znaleziono 43 wynik(ów)