JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA DECATHLONU

Organizator:
Herkules
Data:
2019-01-20
Miejsce:
Koszalin (Osiedle Jamno - Łabusz)
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
225
Nie ukończyło:
81
Ukończyło:
144
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZKOŁUDA Miłosz 1196DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-201M 100:17:53.0700:17:26.2900:35:19.3600:35:26.09 3:3117
2ZABORSKI Ryszard 1223JAMNOKOSZALINM-401M 200:17:47.0700:17:38.4000:35:25.4700:35:30.86+00:00:063:3216.9
3GARSKI Kryspin 1045ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-402M 300:17:57.8800:17:41.5200:35:39.4000:35:46.79+00:00:203:3316.8
4JAKUBEK Patryk 1063ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-202M 400:17:43.2600:18:07.7500:35:51.0100:35:56.62+00:00:313:3516.7
5SIADAK Arkadiusz 1181KOSZALINM-301M 500:18:21.6800:17:48.5800:36:10.2600:36:16.99+00:00:503:3716.6
6HUBERT Łukasz 1062TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 600:18:12.8700:18:19.1900:36:32.0600:36:37.82+00:01:123:3916.4
7DUDA Grzegorz 1037METALCORP TEAMBUKÓWKAM-403M 700:19:00.2600:18:44.0800:37:44.3400:37:49.47+00:02:243:4615.9
8CZAPLIŃSKI Jacek 1026TAGER KOSZALINKOSZALINM-303M 800:19:04.9900:18:47.1000:37:52.0900:37:58.79+00:02:323:4715.8
9RYKIEL Michał 1177JEDWABIŚCIBONINM-304M 900:19:15.5200:19:04.0200:38:19.5400:38:25.96+00:03:003:4915.7
10ZUKAL Piotr 1228KOSZALINM-404M 1000:19:21.1100:19:25.0000:38:46.1100:38:54.88+00:03:263:5215.5
11WOJCIECHOWICZ Jacek 1220WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-405M 1100:19:17.3400:19:35.6400:38:52.9800:39:01.26+00:03:333:5315.4
12KOŚCIELNIAK Robert 1094TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1200:19:50.2100:19:40.7000:39:30.9100:39:39.10+00:04:113:5715.2
13CUBER Wojciech 1025#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-305M 1300:19:59.2600:19:40.9600:39:40.2200:39:47.55+00:04:203:5815.1
14CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 1024ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-306M 1400:20:17.3000:19:46.9700:40:04.2700:40:12.97+00:04:444:0015
15KAWKA Adrian 1078SLUPSKM-307M 1500:20:37.2400:19:31.1700:40:08.4100:40:27.66+00:04:494:0015
16PICK Tomasz 1161DEAF KOSZALINKOSZALINM-406M 1600:19:31.3200:20:39.5900:40:10.9100:40:22.08+00:04:514:0114.9
17MUCHA Krzysztof 1131KOSZALINM-407M 1700:20:24.3800:20:25.5800:40:49.9600:41:01.54+00:05:304:0414.7
18KALKOWSKI Paweł 1072JW1223/BLOGKOSZALINM-308M 1800:19:36.8300:21:16.7500:40:53.5800:41:02.54+00:05:344:0514.7
19URBAŃSKI Tomasz 1208KARLINO BIEGAJBIAŁOGARDM-408M 1900:20:40.5000:20:14.1100:40:54.6100:41:11.39+00:05:354:0514.7
20GÓRA Sylwester 1051#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-409M 2000:19:17.0200:21:41.2800:40:58.3000:41:08.94+00:05:384:0514.6
21PAKULSKI Marcin 1152KOSZALINM-4010M 2100:20:10.9600:21:14.2300:41:25.1900:41:58.08+00:06:054:0814.5
22DZIĘBOWSKI Mariusz 1039KOSZALINM-309M 2200:21:43.1200:20:45.9900:42:29.1100:42:56.97+00:07:094:1414.1
23KATRYCZ Zbigniew 1077ŚWIERCZYNAM-502M 2300:21:40.4900:20:50.4700:42:30.9600:42:40.20+00:07:114:1514.1
24SPRINGER Marcin 1189ZŁOCIENIECM-4011M 2400:21:25.4100:21:05.9100:42:31.3200:42:40.03+00:07:114:1514.1
25KWIETNIEWSKI Daniel 1109KOSZALINM-4012M 2500:21:21.8000:22:16.5300:43:38.3300:43:59.22+00:08:184:2113.8
26GAWRYSIAK Przemysław 1238WŁODARKAM-4013M 2600:21:42.9900:22:11.1200:43:54.1100:44:03.16+00:08:344:2313.7
27CHOŁUJ Jarek 1019KOSZALINM-4014M 2700:22:03.7600:21:50.8500:43:54.6100:44:17.79+00:08:354:2313.7
28OTTO Michał 1149BONINM-3010M 2800:22:07.9200:21:50.9900:43:58.9100:44:11.02+00:08:394:2313.6
29ANTKOWIAK Sebastian 1001DB - ACTIVEKOSZALINM-4015M 2900:22:15.4500:22:27.5300:44:42.9800:44:57.00+00:09:234:2813.4
30KRUPIŃSKI Krzysztof 1100E-UROLOG.EUKOSZALINM-503M 3000:22:30.3500:22:29.4700:44:59.8200:45:23.40+00:09:404:2913.3
31KONKEL Łukasz 1091KOSZALINM-4016M 3100:22:13.4400:22:59.6400:45:13.0800:45:27.45+00:09:534:3113.3
32GAŁECKI Jacek 1043KARLINOBIEGAJKARLINOM-504M 3200:22:11.9200:23:19.2500:45:31.1700:46:02.32+00:10:114:3313.2
33KAJKOWSKI Rafał 1071CSSP KOSZALINKOSZALINM-4017M 3300:22:44.4800:22:47.1000:45:31.5800:45:37.53+00:10:124:3313.2
34WIŚNIEWSKI Łukasz 1219KOŁOBRZEGM-203M 3400:22:37.1300:22:59.3900:45:36.5200:45:55.20+00:10:174:3313.2
35KOZIEŁ Paweł 1096RĄBINOM-4018M 3500:22:18.3200:23:20.2800:45:38.6000:45:45.88+00:10:194:3313.1
36CHABOWSKI Wojciech 1017RĄBINOM-204M 3600:23:14.0900:22:26.5800:45:40.6700:45:58.01+00:10:214:3413.1
37POLAŃSKI Norbert 116521BLTŚWIDWINM-4019M 3700:23:38.5000:22:35.0000:46:13.5000:46:27.53+00:10:544:3713
38JASIŃSKI Cezary 1066KOSZALINM-4020M 3800:23:29.9900:23:06.3900:46:36.3800:47:00.48+00:11:174:3912.9
39BARTHA Adrian 1002KOŁOBRZEGM-3011M 3900:23:49.0200:23:09.2200:46:58.2400:47:24.30+00:11:384:4112.8
40KŁOS Tomasz 1086KALISZ POMORSKIM-4021M 4000:23:54.2300:23:06.8100:47:01.0400:47:31.98+00:11:414:4212.8
41CHOŁUJ Karol 1020ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3012M 4100:23:40.5200:23:32.3600:47:12.8800:47:39.92+00:11:534:4312.7
42OSOBNIAK Ryszard 1148KOSZALIN - NIEZRZESZONYKOSZALINM-601M 4200:23:51.4800:23:53.3200:47:44.8000:48:11.63+00:12:254:4612.6
43OPALIŃSKI Stanisław 1144KLUB SENIORÓWKOŁOBRZEGM-602M 4300:24:39.7400:23:06.2000:47:45.9400:47:57.87+00:12:264:4612.6
44KAZIMIERCZAK Leszek 1079LOVELASY DĄBKINIEKŁONICEM-3013M 4400:24:19.7200:23:29.7800:47:49.5000:48:15.55+00:12:304:4612.5
45DOMAŃSKI Krzysztof 1034KOŁOBRZEGM-141M 4500:24:15.1500:23:42.1400:47:57.2900:48:34.69+00:12:374:4712.5
46KUSZYŃSKI Dariusz 1108KOSZALINM-4022M 4600:24:26.2600:23:31.8200:47:58.0800:48:22.93+00:12:384:4712.5
47ŻUKOWSKI Cezary 1231MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3014M 4700:24:03.4000:24:21.3500:48:24.7500:49:01.24+00:13:054:5012.4
48KOZIEŁ Adam 1095RĄBINOM-205M 4800:23:41.8600:24:55.4100:48:37.2700:48:55.33+00:13:174:5112.3
49MRUGALSKI Stanisław 1130MIASTKOM-505M 4900:23:58.4200:24:44.7700:48:43.1900:49:32.23+00:13:234:5212.3
50KRASIŃSKI Witold 1098KOSZALINM-4023M 5000:24:36.4300:24:13.4500:48:49.8800:49:22.44+00:13:304:5212.3
51KŁOSIŃSKI Michał 1087KOSZALINM-3015M 5100:25:01.2800:24:26.4500:49:27.7300:50:11.87+00:14:084:5612.1
52DĘBSKI Damian 1030KOSZALINM-3016M 5200:25:03.7500:24:33.0800:49:36.8300:50:20.13+00:14:174:5712.1
53PACAN Bartosz 1151ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3017M 5300:24:30.4600:25:14.9100:49:45.3700:50:13.35+00:14:264:5812.1
54BODO Rafał 1007KOSZALINM-3018M 5400:25:20.7800:24:56.1300:50:16.9100:50:49.14+00:14:575:0111.9
55DOMAŃSKI Adam 1033KOŁOBRZEGM-4024M 5500:25:03.7500:25:20.1900:50:23.9400:50:47.91+00:15:045:0211.9
56KOSZ Paweł 1093KOSZALINM-3019M 5600:25:26.8900:25:02.9100:50:29.8000:51:00.76+00:15:105:0211.9
57SZULC Marek 1200SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-506M 5700:25:59.0500:24:32.1900:50:31.2400:50:58.88+00:15:115:0311.9
58MYK Paweł 1132KOSZALINM-3020M 5800:25:37.0800:25:00.9500:50:38.0300:50:53.95+00:15:185:0311.8
59SKIBA Artur 1183PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-4025M 5900:26:22.4900:24:20.6300:50:43.1200:50:56.11+00:15:235:0411.8
60DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 1035SŁUPSKM-3021M 6000:25:49.9300:25:09.2200:50:59.1500:51:19.95+00:15:395:0511.8
61JANUSZEWSKI Jacek 106417 WOG KOSZALINKOSZALINM-507M 6100:25:24.6900:25:43.6700:51:08.3600:51:33.56+00:15:495:0611.7
62KOZŁOWIECKI Waldemar 1084TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 6200:24:31.7900:26:49.7900:51:21.5800:51:40.32+00:16:025:0811.7
63KULAWINSKI Marek 1106KOŁOBRZEGM-4026M 6300:25:48.3700:25:57.1800:51:45.5500:52:27.09+00:16:265:1011.6
64SZMIGIERO Sebastian 1197W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-4027M 6400:26:15.0400:25:32.3200:51:47.3600:52:04.79+00:16:285:1011.6
65JUSZCZAK Krzysztof 1069KOSZALINM-604M 6500:26:35.2400:25:44.7600:52:20.0000:53:15.17+00:17:005:1411.5
66SATYŁA Tomasz 1179TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3022M 6600:26:25.6300:26:06.2400:52:31.8700:52:55.87+00:17:125:1511.4
67ORYSZCZYN Arkadiusz 1146KOSZALINM-3023M 6700:26:16.5700:26:27.4400:52:44.0100:53:16.77+00:17:245:1611.4
68WIŚNIEWSKI Jarosław 1218KOŁOBRZEGM-508M 6800:26:19.1000:26:48.9300:53:08.0300:53:25.22+00:17:485:1811.3
69FAJGIER Tomasz 1041MANOWOM-509M 6900:27:23.6400:25:51.3500:53:14.9900:53:28.83+00:17:555:1911.3
70MONGIAŁO Marcin 1129FAST FEET K-LINKOSZALINM-4028M 7000:26:52.9900:26:24.3900:53:17.3800:53:55.07+00:17:585:1911.3
71RÓJ Andrzej 1172BIAŁOGARDM-4029M 7100:26:55.2500:26:54.8400:53:50.0900:54:22.55+00:18:305:2311.1
72DĘGA Piotr 1031TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3024M 7200:26:35.4900:27:19.5500:53:55.0400:54:21.88+00:18:355:2311.1
73HRYCIÓW Paweł 1061JW1223BIAŁOGARDM-3025M 7300:27:27.8000:26:35.2800:54:03.0800:54:50.16+00:18:435:2411.1
74WIERZBICKI Kacper 1215KOSZALINM-3026M 7400:27:28.3600:26:35.7900:54:04.1500:54:50.67+00:18:445:2411.1
75PRZYBYŁ Krzysztof 1168KOSZALINM-3027M 7500:26:53.4900:27:25.8800:54:19.3700:54:48.77+00:19:005:2511
76WĄSOWSKI Robert 1212NOWE BIELICEM-206M 7600:27:12.3800:27:10.1700:54:22.5500:54:54.83+00:19:035:2611
77KACZMAREK Łukasz 1070WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3028M 7700:25:45.8700:28:38.4600:54:24.3300:54:49.41+00:19:045:2611
78GŁOWACKI Włodzimierz 1046KOSZALINM-70+1M 7800:27:47.5400:27:39.0700:55:26.6100:55:32.80+00:20:075:3210.8
79PŁOTKA Grzegorz 1163KOSZALINM-3029M 7900:27:44.8800:28:40.1800:56:25.0600:57:10.09+00:21:055:3810.6
80HELLER Zdzisław 1059NIEZRZESZONYKOSZALINM-605M 8000:28:40.5900:28:11.6300:56:52.2200:57:34.09+00:21:325:4110.6
81CICHOSZ Jerzy 1023KOSZALINM-70+2M 8100:28:28.1200:28:29.8100:56:57.9300:57:26.28+00:21:385:4110.5
82SZULC Szymon 1202SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-3030M 8200:26:00.6600:31:10.6300:57:11.2900:57:31.11+00:21:515:4310.5
83KARNICKI Zygmunt 1074TKKF KOSZALINKOSZALINM-606M 8300:29:24.1800:27:57.5400:57:21.7200:57:47.25+00:22:025:4410.5
84KARPIŃSKI Mateusz 1076BOBOLICEM-207M 8400:29:19.8500:28:05.2200:57:25.0700:58:05.80+00:22:055:4410.4
85GRĄBCZEWSKI Rafał 1055JW 1223KOSZALINM-3031M 8500:33:24.5200:24:05.7500:57:30.2700:57:48.22+00:22:105:4510.4
86STAŃCZYK Franciszek 1192NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+3M 8600:29:34.4300:31:12.0801:00:46.5101:01:28.81+00:25:276:049.9
87RUSIECKI Paweł 1174WSPL SP ZOZ KOSZALINBIESIEKIERZM-4030M 8700:30:35.1400:32:11.5001:02:46.6401:03:18.37+00:27:276:169.6
88ZIMNOWŁOCKI Mariusz 1227DEAF KOSZALINSIANÓWM-3032M 8800:32:31.4900:30:52.7601:03:24.2501:03:40.59+00:28:046:209.5
89ŚLEDŹ Andrzej 1204WĘZEŁEKSŁUPSKM-4031M 8900:31:49.1400:32:31.9901:04:21.1301:04:47.95+00:29:016:269.3
90BARTNIK Marian 1003TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+4M 9000:42:07.5600:43:37.0501:25:44.6101:25:52.22+00:50:258:347
BORYCHOWSKI Mariusz 1237MARIO TEAMKOBYLNICAM-4000:00:00.00 DNF00:16:19.99 DNF DNF DNF--
ORZECHOWSKI Kamil 1147TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:16:49.32 DNF DNF DNF--
ZACHARCZUK Albin 1236MARIO TEAMHRUBIESZÓWM-2000:00:00.00 DNF00:17:17.10 DNF DNF DNF--
KĘPKA Adrian 1082KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZY - TRIUMFATOR PAŹDZIERNIKAKOSZALINM-2000:17:20.78 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAJKOWICZ Rafał 1115KOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:18:52.01 DNF DNF DNF--
WICHER Krzysztof 1214ADWOKATURAKOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:18:59.90 DNF DNF DNF--
MIŁASZEWSKI Przemek 1127TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINM-3000:20:11.67 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RUSINEK Dawid 1175BIAŁOGARDM-2000:20:16.04 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIEŃKOWSKI Tomasz 1239NIEKŁONICEM-3000:00:00.00 DNF00:20:28.85 DNF DNF DNF--
NIEWIADA Marek 1136FLOTA ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-3000:00:00.00 DNF00:20:33.08 DNF DNF DNF--
BRZEZINSKI Jan 1015TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM-5000:00:00.00 DNF00:20:34.19 DNF DNF DNF--
MAZURSKI Paweł 1121GRYFICEM-3000:00:00.00 DNF00:20:36.44 DNF DNF DNF--
ROMANOWSKI Piotr 1171KOŁOBRZEGM-3000:00:00.00 DNF00:20:42.62 DNF DNF DNF--
MIELCZAREK Ksawery 1125JAMNOKOSZALINM-1400:20:51.78 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWAK Adam 1139DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-2000:20:52.08 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FABICH Adrian 1040USBUSTKAM-3000:00:00.00 DNF00:21:22.93 DNF DNF DNF--
KOŁODZIEJ Krystian 1089BESTIE OCR LEGIONOWOMARKIM-3000:00:00.00 DNF00:21:26.37 DNF DNF DNF--
MIKIETYŃSKI Michał 1126ZABIEGAMI NOCAOKONEKM-3000:00:00.00 DNF00:21:40.19 DNF DNF DNF--
GLISZCZYŃSKI Łukasz 1047ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-2000:00:00.00 DNF00:22:10.72 DNF DNF DNF--
OLCZAK Krzysztof 1143SIANÓWM-3000:00:00.00 DNF00:22:26.68 DNF DNF DNF--
NIEMCZUK Dariusz 1134JAMNOKOSZALINM-5000:22:28.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RAPINCZUK Jan 1169BDSUOT WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKI-MODLIN TW.M-4000:22:37.97 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIKTOROWSKI Maciej 1217KOSZALINM-4000:00:00.00 DNF00:22:41.37 DNF DNF DNF--
WÓJCICI Adrian 1221DEAF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:22:41.73 DNF DNF DNF--
JARZYNA Roman 1065SZWLASTARGARDM-4000:00:00.00 DNF00:22:50.60 DNF DNF DNF--
WOJCIECHOWSKI Andrzej 1054KOSZALINM-4000:00:00.00 DNF00:23:53.26 DNF DNF DNF--
ORLIKOWSKI Robert 1145POŁCZYNPOŁCZYN ZDRÓJM-3000:00:00.00 DNF00:24:02.65 DNF DNF DNF--
STALUSZKA Dariusz 119021.BLTŚWIDWINM-4000:00:00.00 DNF00:24:14.80 DNF DNF DNF--
PRYCA Adam 1166USTKAM-3000:00:00.00 DNF00:25:02.65 DNF DNF DNF--
LEWICZ Jan 1112REDZIKOWOM-3000:25:03.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KAŹMIERCZAK Dominik 1081ŚWIDWINM-1400:25:12.76 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HAŁKA Arkadiusz 1058TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4000:00:00.00 DNF00:25:23.94 DNF DNF DNF--
MEGIER Wojtek 1122ELEKTRONIKKOSZALINM-5000:25:41.94 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KĘSIK Łukasz 1233ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKM-3000:00:00.00 DNF00:25:54.66 DNF DNF DNF--
DANOWSKI Maciek 1029FITNESS CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-4000:00:00.00 DNF00:25:55.37 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Maciej 1226ŚWIDWINM-3000:00:00.00 DNF00:26:10.93 DNF DNF DNF--
GROMADA Bartosz 1056ŚWIDWINM-3000:00:00.00 DNF00:26:11.20 DNF DNF DNF--
MARSZAŁKOWSKI Radosław 1120PRZYBRDAM-3000:26:21.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAŁYSZEWICZ Andrzej 1119BIAŁY BÓRM-5000:26:23.58 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRZANOWSKI Marcin 1103MARCINBIEGABIAŁOGARDM-3000:26:35.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKI Adrian 1097OSP POŁCZYN -ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJM-3000:00:00.00 DNF00:26:48.47 DNF DNF DNF--
NESTOR Petro 1133LWÓWM-5000:00:00.00 DNF00:26:50.11 DNF DNF DNF--
SPICA Łukasz 1188KOSZALINM-3000:00:00.00 DNF00:27:08.77 DNF DNF DNF--
JURA Kazimierz 1068MTS HAMERMIASTKOM-70+00:00:00.00 DNF00:27:15.68 DNF DNF DNF--
HNATOWSKI Artur 1060LOVELASY DĄBKIKOSZALINM-5000:00:00.00 DNF00:27:23.36 DNF DNF DNF--
BARTOSIK Jarosław 1004KOSZALINM-4000:27:35.81 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BERNACKI Adam 1006KOSZALINM-4000:27:40.08 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BOKOTA Adam 1010BIALOGARDM-5000:00:00.00 DNF00:28:17.31 DNF DNF DNF--
NIEWIADOWSKI Robert 1138STARE BIELICEM-3000:00:00.00 DNF00:28:54.17 DNF DNF DNF--
RYHANYCZ Paweł 1176JEDWABIŚCIKOSZALINM-4000:29:10.02 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PAULIŃSKI Jan 1154JAMNOKOSZALINM-6000:30:32.36 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WALKOWIAK Dariusz 1210KROKOWOM-4000:30:33.09 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STRACH Marek 1241KOSZALINM-6000:00:00.00 DNF00:32:06.41 DNF DNF DNF--
SZULC Adam 1201SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-3000:00:00.00 DNF00:33:16.19 DNF DNF DNF--
MAŁYSZEWICZ Tomasz 1117#TEAMDKMS,#BIEGACZE,#BWMBIAŁY BÓRM-3000:33:54.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KARNICKI Artur 1075KOSZALINM-4000:00:00.00 DNF00:37:44.74 DNF DNF DNF--
Znaleziono 146 wynik(ów)