JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA GENERALNA PO 3 EDYCJACH

Organizator:
Herkules
Data:
2020-02-09
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
151
Wystartowało:
151
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
151
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Etap3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Etap3Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KONKEL Agnieszka 5095TAGER SPORT I PRZYJACIELEKOSZALINK-301K 200:20:17.0000:20:41.0000:20:43.0001:01:41.0001:01:59.00 4:0614,6
2NOWODWORSKA Justyna 51627 DAYSBYTÓWK-302K 300:21:11.0000:21:04.0000:21:25.0001:03:40.0001:03:59.00+00:01:594:1414,1
3ŁAWNICZAK Justyna 5126#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-303K 400:21:29.0000:21:15.0000:21:12.0001:03:56.0001:04:07.00+00:02:154:1514,1
4SZCZĘK Małgorzata 5214404 NOT FOUNDSŁUPSKK-304K 700:21:27.0000:22:00.0000:21:01.0001:04:28.0001:04:49.00+00:02:474:1714,0
5KLUCZEWSKA Emilia 50947 DAYSBYTÓWK-305K 900:21:39.0000:21:23.0000:21:55.0001:04:57.0001:05:20.00+00:03:164:1913,9
6PAŁASZEWSKA Karolina 5172KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-306K 1000:21:47.0000:22:03.0000:21:59.0001:05:49.0001:06:12.00+00:04:084:2313,7
7GIEDROWICZ Aleksandra 5045KOSZALINK-307K 1600:23:31.0000:23:39.0000:23:27.0001:10:37.0001:11:00.00+00:08:564:4212,7
8MONGIAŁO Aleksandra 5149FAST FEET K-LINKOSZALINK-308K 2000:24:54.0000:24:48.0000:23:52.0001:13:34.0001:14:41.00+00:11:534:5412,2
9SUCHODOLSKA Aleksandra 5208DZIKIE ŻÓŁWIEROSNOWOK-309K 2500:25:11.0000:26:08.0000:25:08.0001:16:27.0001:17:21.00+00:14:465:0511,8
10PACAN Mira 5169POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-3010K 2700:26:00.0000:25:08.0000:26:46.0001:17:54.0001:18:25.00+00:16:135:1111,6
11ROMANOWICZ Monika 5189DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3011K 2800:25:51.0000:26:09.0000:26:20.0001:18:20.0001:19:13.00+00:16:395:1311,5
12DORAWA-ZIOMEK Anna 5031DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3012K 3000:24:57.0000:27:10.0000:27:24.0001:19:31.0001:20:21.00+00:17:505:1811,3
13PISKÓRZ Justyna 5178ROSNOWOK-3013K 3100:25:50.0000:27:12.0000:27:23.0001:20:25.0001:21:15.00+00:18:445:2111,2
14MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 5130KOSZALINK-3014K 3900:29:04.0000:28:22.0000:28:01.0001:25:27.0001:26:05.00+00:23:465:4110,5
15WOJTKOWIAK Wioleta 5241KOSZALINK-3015K 4100:29:03.0000:28:40.0000:28:42.0001:26:25.0001:26:39.00+00:24:445:4510,4
16HUBKO Janina 5066PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-3016K 4200:28:20.0000:28:01.0000:30:13.0001:26:34.0001:26:43.00+00:24:535:4610,4
17SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 5209USTRONIE MORSKIEK-3017K 4400:29:29.0000:28:33.0000:29:36.0001:27:38.0001:28:15.00+00:25:575:5010,3
18WENTA Malwina 5232KOŁOBRZEGK-3018K 4800:30:28.0000:29:16.0000:30:10.0001:29:54.0001:30:39.00+00:28:135:5910,0
19PAŁASZ Karolina 5171FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWK-3019K 5800:33:57.0000:33:56.0000:34:23.0001:42:16.0001:42:48.00+00:40:356:498,8
Znaleziono 19 wynik(ów)