JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA GENERALNA PO 3 EDYCJACH

Organizator:
Herkules
Data:
2020-02-09
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
151
Wystartowało:
151
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
151
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Etap3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Etap3Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SKROBANEK Hanna 5202MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-141K 100:20:10.0000:20:29.0000:20:52.0001:01:31.0001:01:43.00 4:0614.6
2KONKEL Agnieszka 5095TAGER SPORT I PRZYJACIELEKOSZALINK-301K 200:20:17.0000:20:41.0000:20:43.0001:01:41.0001:01:59.00+00:00:104:0614.6
3NOWODWORSKA Justyna 51627 DAYSBYTÓWK-302K 300:21:11.0000:21:04.0000:21:25.0001:03:40.0001:03:59.00+00:02:094:1414.1
4ŁAWNICZAK Justyna 5126#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-303K 400:21:29.0000:21:15.0000:21:12.0001:03:56.0001:04:07.00+00:02:254:1514.1
5HISZCZYŃSKA Aleksandra 5062CSSP KOSZALINKOSZALINK-201K 500:21:07.0000:21:16.0000:21:37.0001:04:00.0001:04:28.00+00:02:294:1614.1
6BARGAŃSKA Justyna 5005404 NOT FOUNDBYTÓWK-401K 600:21:14.0000:21:22.0000:21:34.0001:04:10.0001:04:31.00+00:02:394:1614
7SZCZĘK Małgorzata 5214404 NOT FOUNDSŁUPSKK-304K 700:21:27.0000:22:00.0000:21:01.0001:04:28.0001:04:49.00+00:02:574:1714
8HAŁKA Justyna 5056TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-402K 800:21:30.0000:21:28.0000:21:50.0001:04:48.0001:05:06.00+00:03:174:1913.9
9KLUCZEWSKA Emilia 50947 DAYSBYTÓWK-305K 900:21:39.0000:21:23.0000:21:55.0001:04:57.0001:05:20.00+00:03:264:1913.9
10PAŁASZEWSKA Karolina 5172KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-306K 1000:21:47.0000:22:03.0000:21:59.0001:05:49.0001:06:12.00+00:04:184:2313.7
11KRYNICKA Magdalena 5113TRZEBIATÓWK-202K 1100:22:28.0000:22:34.0000:22:24.0001:07:26.0001:07:38.00+00:05:554:2913.3
12KAŹMIERCZAK Agnieszka 5089ŚWIDWINEKK-403K 1200:22:28.0000:22:44.0000:22:46.0001:07:58.0001:08:12.00+00:06:274:3113.2
13GÓRA Agnieszka 5051#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-404K 1300:23:09.0000:22:30.0000:22:39.0001:08:18.0001:08:41.00+00:06:474:3313.2
14KRZEWIŃSKA Małgorzata 5116TAGER SPORT I PRZYJACIELEKOSZALINK-601K 1400:23:19.0000:23:05.0000:23:12.0001:09:36.0001:09:57.00+00:08:054:3812.9
15METEL Izabela 5138POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-405K 1500:21:55.0000:25:08.0000:23:05.0001:10:08.0001:10:31.00+00:08:374:4012.8
16GIEDROWICZ Aleksandra 5045KOSZALINK-307K 1600:23:31.0000:23:39.0000:23:27.0001:10:37.0001:11:00.00+00:09:064:4212.7
17NOSAL Martyna 5160PENTATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKK-142K 1700:24:07.0000:23:19.0000:23:13.0001:10:39.0001:11:06.00+00:09:084:4212.7
18DRULIK-HOŁUB Marta 5034TORNADO KOSZALINKOSZALINK-406K 1800:24:23.0000:24:02.0000:24:00.0001:12:25.0001:13:07.00+00:10:544:4912.4
19DEJNAK Mariola 5029GRYFICEK-602K 1900:24:38.0000:24:39.0000:24:15.0001:13:32.0001:13:44.00+00:12:014:5412.2
20MONGIAŁO Aleksandra 5149FAST FEET K-LINKOSZALINK-308K 2000:24:54.0000:24:48.0000:23:52.0001:13:34.0001:14:41.00+00:12:034:5412.2
21KRUPIŃSKA Beata 5111E-UROLOG.EUKOSZALINK-501K 2100:24:37.0000:24:16.0000:25:59.0001:14:52.0001:15:46.00+00:13:214:5912
22KACZMARYK Jolanta 5080KOSZALINK-407K 2200:24:47.0000:25:04.0000:25:21.0001:15:12.0001:15:56.00+00:13:415:0012
23PŁATOSZ Magda 5179KARLINOK-203K 2300:25:02.0000:25:57.0000:24:55.0001:15:54.0001:16:12.00+00:14:235:0311.9
24KOWALCZYK Karolina 5102NIEKŁONICEK-408K 2400:25:49.0000:25:21.0000:25:15.0001:16:25.0001:17:29.00+00:14:545:0511.8
25SUCHODOLSKA Aleksandra 5208DZIKIE ŻÓŁWIEROSNOWOK-309K 2500:25:11.0000:26:08.0000:25:08.0001:16:27.0001:17:21.00+00:14:565:0511.8
26GOLEC Anna 5048KOSZALINK-409K 2600:26:36.0000:25:03.0000:24:56.0001:16:35.0001:17:13.00+00:15:045:0611.8
27PACAN Mira 5169POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWK-3010K 2700:26:00.0000:25:08.0000:26:46.0001:17:54.0001:18:25.00+00:16:235:1111.6
28ROMANOWICZ Monika 5189DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3011K 2800:25:51.0000:26:09.0000:26:20.0001:18:20.0001:19:13.00+00:16:495:1311.5
29STRZELECKA Małgorzata 5206SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4010K 2900:26:07.0000:26:08.0000:26:32.0001:18:47.0001:19:15.00+00:17:165:1511.4
30DORAWA-ZIOMEK Anna 5031DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK-3012K 3000:24:57.0000:27:10.0000:27:24.0001:19:31.0001:20:21.00+00:18:005:1811.3
31PISKÓRZ Justyna 5178ROSNOWOK-3013K 3100:25:50.0000:27:12.0000:27:23.0001:20:25.0001:21:15.00+00:18:545:2111.2
32BRZOZOWSKA Barbara 5017TYCHOWOK-4011K 3200:26:46.0000:26:38.0000:27:21.0001:20:45.0001:21:20.00+00:19:145:2311.1
33JUSZCZYK Agnieszka 5078ANOX TEAMKOSZALINK-4012K 3300:29:31.0000:25:47.0000:26:15.0001:21:33.0001:22:14.00+00:20:025:2611
34MARCZAK Małgorzata 5135ŻELKOWOK-603K 3400:27:16.0000:26:22.0000:28:29.0001:22:07.0001:22:25.00+00:20:365:2811
35MITUNIEWICZ Renata 5146KOSZALINK-502K 3500:26:49.0000:28:18.0000:29:16.0001:24:23.0001:25:33.00+00:22:525:3710.7
36JOŃCA Klaudia 5075BEST BEASTSSŁUPSKK-143K 3600:26:37.0000:27:06.0000:30:52.0001:24:35.0001:25:09.00+00:23:045:3810.6
37BEDNARZ Katarzyna 5007KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-4013K 3700:27:40.0000:28:46.0000:28:16.0001:24:42.0001:25:22.00+00:23:115:3810.6
38BOKOTA Katarzyna 5012BIAŁOGARDK-4014K 3800:28:15.0000:28:18.0000:28:27.0001:25:00.0001:25:20.00+00:23:295:4010.6
39MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 5130KOSZALINK-3014K 3900:29:04.0000:28:22.0000:28:01.0001:25:27.0001:26:05.00+00:23:565:4110.5
40GROCHOWSKA Agnieszka 5052SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4015K 4000:28:58.0000:28:11.0000:28:51.0001:26:00.0001:26:25.00+00:24:295:4410.5
41WOJTKOWIAK Wioleta 5241KOSZALINK-3015K 4100:29:03.0000:28:40.0000:28:42.0001:26:25.0001:26:39.00+00:24:545:4510.4
42HUBKO Janina 5066PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDK-3016K 4200:28:20.0000:28:01.0000:30:13.0001:26:34.0001:26:43.00+00:25:035:4610.4
43HRYNCEWICZ Anna 5064SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-4016K 4300:28:58.0000:28:45.0000:28:55.0001:26:38.0001:27:02.00+00:25:075:4610.4
44SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 5209USTRONIE MORSKIEK-3017K 4400:29:29.0000:28:33.0000:29:36.0001:27:38.0001:28:15.00+00:26:075:5010.3
45JĄCZKOWSKA Wioleta 5072KOSZALINK-4017K 4500:29:04.0000:29:05.0000:31:01.0001:29:10.0001:30:15.00+00:27:395:5610.1
46ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 5245MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-4018K 4600:29:23.0000:29:27.0000:30:37.0001:29:27.0001:30:00.00+00:27:565:5710.1
47BRZEZIŃSKA Beata 5014TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDK-503K 4700:29:18.0000:29:51.0000:30:30.0001:29:39.0001:30:09.00+00:28:085:5810
48WENTA Malwina 5232KOŁOBRZEGK-3018K 4800:30:28.0000:29:16.0000:30:10.0001:29:54.0001:30:39.00+00:28:235:5910
49KOPEĆ Magdalena 5098KOŁOBRZEGK-4019K 4900:30:27.0000:29:19.0000:30:10.0001:29:56.0001:30:43.00+00:28:255:5910
50WOJANOWSKA Maryla 5239SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZK-604K 5000:29:57.0000:29:43.0000:30:17.0001:29:57.0001:30:17.00+00:28:265:5910
51MOŻEJKO Anna 5150KOSZALINK-4020K 5100:30:10.0000:31:10.0000:31:07.0001:32:27.0001:33:25.00+00:30:566:099.7
52STEC Edyta 5204KOSZALINK-4021K 5200:30:11.0000:31:09.0000:31:09.0001:32:29.0001:33:24.00+00:30:586:099.7
53KOROL Elżbieta 5101KOSZALINK-4022K 5300:30:11.0000:31:10.0000:31:09.0001:32:30.0001:33:25.00+00:30:596:109.7
54KOZŁOWIECKA Małgorzata 5105KOSZALINK-605K 5400:31:39.0000:32:27.0000:32:08.0001:36:14.0001:36:51.00+00:34:436:249.4
55KRYSTOSIK Paulina 5115BIEGAM BO LUBIĘ‚ BIEGAM DLA SIEBIEKOSZALINK-204K 5500:32:18.0000:31:39.0000:33:04.0001:37:01.0001:37:34.00+00:35:306:289.3
56SARBIEWSKA Gabriela 5195MRZEŻYNOK-4023K 5600:32:33.0000:32:03.0000:32:45.0001:37:21.0001:37:46.00+00:35:506:299.2
57WEISS-SZULC Barbara 5231KOSZALINK-4024K 5700:31:14.0000:32:32.0000:33:56.0001:37:42.0001:38:48.00+00:36:116:309.2
58MAŁYSZEWICZ Teresa 5132BIAŁY BÓRK-504K 5800:34:06.0000:32:49.0000:35:21.0001:42:16.0001:43:17.00+00:40:456:498.8
58PAŁASZ Karolina 5171FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWK-3019K 5800:33:57.0000:33:56.0000:34:23.0001:42:16.0001:42:48.00+00:40:456:498.8
Znaleziono 59 wynik(ów)