JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA GENERALNA PO 3 EDYCJACH

Organizator:
Herkules
Data:
2020-02-09
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
151
Wystartowało:
151
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
151
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Etap3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Etap3Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1HUBERT Łukasz 5065TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 200:17:32.0000:17:45.0000:17:47.0000:53:04.0000:53:10.00 3:3217,0
2ZIEMAN Michał 5247404 NOT FOUNDBYTÓWM-302M 300:17:21.0000:17:38.0000:18:28.0000:53:27.0000:53:34.00+00:00:233:3316,8
3RYKIEL Michał 5193TAGER SPORT I PRZYJACIELEBONINM-303M 400:17:55.0000:17:55.0000:18:11.0000:54:01.0000:54:07.00+00:00:573:3616,7
4KAWKA Adrian 5088SŁUPSKM-304M 700:19:21.0000:19:00.0000:19:24.0000:57:45.0000:57:52.00+00:04:413:5115,6
5GOSTKOWSKI Łukasz 5050404 NOT FOUNDBYTÓWM-305M 1000:19:30.0000:19:34.0000:19:14.0000:58:18.0000:58:28.00+00:05:143:5315,4
6CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 5025POZYTYWNIE NAKRĘCENIRZEPNICAM-306M 1200:19:25.0000:19:42.0000:19:30.0000:58:37.0000:58:50.00+00:05:333:5415,4
7ŁUKAWSKI Mariusz 5128JW 1223ŚWIESZYNOM-307M 1700:19:44.0000:21:10.0000:20:29.0001:01:23.0001:01:39.00+00:08:194:0514,7
8OLCZAK Krzysztof 5163SIANÓWM-308M 2100:20:41.0000:21:18.0000:21:07.0001:03:06.0001:04:00.00+00:10:024:1214,3
9WEBER Paweł 5230FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM-309M 2200:21:12.0000:21:01.0000:21:00.0001:03:13.0001:03:24.00+00:10:094:1214,2
10CZYŻYKOWSKI Łukasz 5028KOSZALINM-3010M 2600:21:18.0000:21:27.0000:21:53.0001:04:38.0001:04:58.00+00:11:344:1813,9
11ŻUREK Mateusz 5250KOSZALINM-3011M 2700:22:06.0000:21:17.0000:21:18.0001:04:41.0001:05:11.00+00:11:374:1813,9
12SITARCZYK Damian 5199FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-3012M 3000:23:11.0000:21:21.0000:21:36.0001:06:08.0001:06:31.00+00:13:044:2413,6
13NOSAL Mariusz 5159SZCZECINEKM-3013M 3300:21:25.0000:22:06.0000:23:38.0001:07:09.0001:07:37.00+00:14:054:2813,4
14MICHALCZYK Kamil 5139KOSZALINM-3014M 4200:22:53.0000:24:06.0000:24:41.0001:11:40.0001:12:15.00+00:18:364:4612,6
15HARASIMOWICZ Michał 5059SZCZECINEKM-3015M 4400:23:18.0000:23:13.0000:25:32.0001:12:03.0001:12:58.00+00:18:594:4812,5
16LIPNIEWICZ Paweł 5124KOSZALINM-3016M 4600:24:07.0000:25:20.0000:23:03.0001:12:30.0001:13:12.00+00:19:264:5012,4
17SKOKOWSKI Marek 5201SZCZECINEKM-3017M 4700:24:13.0000:24:15.0000:24:34.0001:13:02.0001:13:58.00+00:19:584:5212,3
18JASIEK Paweł 5071#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM-3018M 5000:25:27.0000:24:23.0000:24:06.0001:13:56.0001:14:25.00+00:20:524:5512,2
19DĘBSKI Damian 50301986.KOSZALINM-3019M 5200:24:57.0000:24:20.0000:24:53.0001:14:10.0001:15:04.00+00:21:064:5612,1
20ŁODYGA Łukasz 5127KOSZALINM-3020M 5500:24:30.0000:26:16.0000:26:15.0001:17:01.0001:17:33.00+00:23:575:0811,7
21CIEŚLAK Grzegorz 5026KOŁOBRZEGM-3021M 5600:26:16.0000:25:40.0000:25:25.0001:17:21.0001:17:57.00+00:24:175:0911,6
22GONTEK Łukasz 5049VW BATORYSŁUPSKM-3022M 6000:26:29.0000:25:12.0000:26:14.0001:17:55.0001:18:30.00+00:24:515:1111,6
23ŚWIDERSKI Marcin 5227KOSZALINM-3023M 6300:26:06.0000:27:33.0000:26:15.0001:19:54.0001:20:26.00+00:26:505:1911,3
24SZWEDA Mateusz 5220WATAHAKOSZALINM-3024M 6500:26:34.0000:26:38.0000:27:46.0001:20:58.0001:21:45.00+00:27:545:2311,1
25SZYMAŃSKI Patryk 52211987.SŁUPSKM-3025M 6600:26:39.0000:28:03.0000:26:18.0001:21:00.0001:21:47.00+00:27:565:2411,1
26MASŁOWSKI Artur 5137ZŁOCIENIECM-3026M 6700:26:39.0000:28:04.0000:26:18.0001:21:01.0001:21:47.00+00:27:575:2411,1
27MITUNIEWICZ Adrian 5147KOSZALINM-3027M 6800:28:07.0000:27:33.0000:25:46.0001:21:26.0001:22:39.00+00:28:225:2511,1
28ORYSZCZYN Arkadiusz 5167DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-3028M 6900:25:39.0000:27:46.0000:28:06.0001:21:31.0001:22:25.00+00:28:275:2611,0
29TABISZ Sławomir 522812 BBSPCZAPLINEKM-3029M 7400:27:19.0000:28:26.0000:27:18.0001:23:03.0001:23:58.00+00:29:595:3210,8
30SIGNAROWSKI Dawid 5198PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3030M 8000:27:14.0000:28:17.0000:30:12.0001:25:43.0001:25:57.00+00:32:395:4210,5
31SZMYT Marcin 5215KOSZALINM-3031M 8600:31:40.0000:32:01.0000:28:28.0001:32:09.0001:32:45.00+00:39:056:089,8
32KULIGOWSKI Maksym 5119PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3032M 9000:30:20.0000:30:53.0000:32:02.0001:33:15.0001:33:38.00+00:40:116:139,7
33KIEDOS Dariusz 5091JW 1223KOSZALINM-3033M 9100:31:24.0000:32:19.0000:31:11.0001:34:54.0001:35:45.00+00:41:506:199,5
Znaleziono 33 wynik(ów)