JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA GENERALNA PO 3 EDYCJACH

Organizator:
Herkules
Data:
2020-02-09
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
151
Wystartowało:
151
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
151
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Etap3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Etap3Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JAKUBEK Patryk 50677 DAYSBYTÓWM-201M 100:17:11.0000:17:30.0000:18:20.0000:53:01.0000:53:06.00 3:3217
2HUBERT Łukasz 5065TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 200:17:32.0000:17:45.0000:17:47.0000:53:04.0000:53:10.00+00:00:033:3217
3ZIEMAN Michał 5247404 NOT FOUNDBYTÓWM-302M 300:17:21.0000:17:38.0000:18:28.0000:53:27.0000:53:34.00+00:00:263:3316.8
4RYKIEL Michał 5193TAGER SPORT I PRZYJACIELEBONINM-303M 400:17:55.0000:17:55.0000:18:11.0000:54:01.0000:54:07.00+00:01:003:3616.7
5DYLEWSKI Tomasz 5037MIASTKOM-202M 500:18:56.0000:18:30.0000:18:44.0000:56:10.0000:56:35.00+00:03:093:4416
6PICK Tomasz 5176SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-501M 600:18:42.0000:19:50.0000:19:03.0000:57:35.0000:57:47.00+00:04:343:5015.6
7KAWKA Adrian 5088SŁUPSKM-304M 700:19:21.0000:19:00.0000:19:24.0000:57:45.0000:57:52.00+00:04:443:5115.6
8DUDA Grzegorz 5035BEST BEASTSBUKÓWKAM-401M 800:19:12.0000:19:37.0000:19:19.0000:58:08.0000:58:15.00+00:05:073:5215.5
9STOLTMAN Marcin 52057 DAYSBYTÓWM-203M 900:19:15.0000:19:22.0000:19:32.0000:58:09.0000:58:20.00+00:05:083:5215.5
10GOSTKOWSKI Łukasz 5050404 NOT FOUNDBYTÓWM-305M 1000:19:30.0000:19:34.0000:19:14.0000:58:18.0000:58:28.00+00:05:173:5315.4
11KORMAN Kamil 5100KOSZALINM-204M 1100:19:27.0000:19:35.0000:19:24.0000:58:26.0000:58:34.00+00:05:253:5315.4
12CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 5025POZYTYWNIE NAKRĘCENIRZEPNICAM-306M 1200:19:25.0000:19:42.0000:19:30.0000:58:37.0000:58:50.00+00:05:363:5415.4
13LEWANDOWSKI Jacek 5123TAPETY KOSZALIN MONIUSZKISTARY BOREKM-402M 1300:20:09.0000:19:37.0000:19:32.0000:59:18.0000:59:33.00+00:06:173:5715.2
14TRĘBSKI Krzysztof 5229#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-403M 1400:19:54.0000:20:03.0000:19:29.0000:59:26.0000:59:53.00+00:06:253:5715.1
15CHABOWSKI Wojciech 5020RĄBINOM-205M 1500:20:33.0000:20:48.0000:19:35.0001:00:56.0001:01:08.00+00:07:554:0314.8
15JANKOWSKI Grzegorz 5069POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWM-404M 1500:19:36.0000:20:30.0000:20:50.0001:00:56.0001:01:09.00+00:07:554:0314.8
17ŁUKAWSKI Mariusz 5128JW 1223ŚWIESZYNOM-307M 1700:19:44.0000:21:10.0000:20:29.0001:01:23.0001:01:39.00+00:08:224:0514.7
18KOZIEŁ Paweł 5103RĄBINOM-405M 1800:21:03.0000:20:34.0000:20:40.0001:02:17.0001:02:29.00+00:09:164:0914.5
19KOZIEŁ Adam 5104KOSZALINM-206M 1900:20:56.0000:21:09.0000:20:39.0001:02:44.0001:02:54.00+00:09:434:1014.3
20DRĄŻKOWSKI Tomasz 5033MKP SZCZECINEKSZCZECINEKM-141M 2000:21:16.0000:20:39.0000:21:04.0001:02:59.0001:03:12.00+00:09:584:1114.3
21OLCZAK Krzysztof 5163SIANÓWM-308M 2100:20:41.0000:21:18.0000:21:07.0001:03:06.0001:04:00.00+00:10:054:1214.3
22WEBER Paweł 5230FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM-309M 2200:21:12.0000:21:01.0000:21:00.0001:03:13.0001:03:24.00+00:10:124:1214.2
23BRZEZIŃSKI Jan 5016TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM-502M 2300:21:00.0000:21:09.0000:21:11.0001:03:20.0001:03:51.00+00:10:194:1314.2
24WIKTOROWSKI Maciej 5234KOSZALINM-406M 2400:20:56.0000:21:05.0000:21:34.0001:03:35.0001:03:43.00+00:10:344:1414.2
25KUCAL Paweł 5117KOSZALINM-407M 2500:21:43.0000:20:40.0000:21:26.0001:03:49.0001:04:34.00+00:10:484:1514.1
26CZYŻYKOWSKI Łukasz 5028KOSZALINM-3010M 2600:21:18.0000:21:27.0000:21:53.0001:04:38.0001:04:58.00+00:11:374:1813.9
27ŻUREK Mateusz 5250KOSZALINM-3011M 2700:22:06.0000:21:17.0000:21:18.0001:04:41.0001:05:11.00+00:11:404:1813.9
28BUDZIŃSKI Paweł 5018TAGER SPORT KOSZALIN / DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM-408M 2800:22:03.0000:21:39.0000:21:08.0001:04:50.0001:05:09.00+00:11:494:1913.9
29GAWRYSIAK Przemysław 5043WŁODARKAM-409M 2900:21:25.0000:22:03.0000:22:10.0001:05:38.0001:05:53.00+00:12:374:2213.7
30KRUPIŃSKI Krzysztof 5112E-UROLOG.EUKOSZALINM-503M 3000:22:00.0000:22:21.0000:21:47.0001:06:08.0001:06:35.00+00:13:074:2413.6
30SITARCZYK Damian 5199FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM-3012M 3000:23:11.0000:21:21.0000:21:36.0001:06:08.0001:06:31.00+00:13:074:2413.6
32GAWEŁ Zbigniew 5041POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-601M 3200:22:27.0000:22:06.0000:22:11.0001:06:44.0001:06:57.00+00:13:434:2613.5
33NOSAL Mariusz 5159SZCZECINEKM-3013M 3300:21:25.0000:22:06.0000:23:38.0001:07:09.0001:07:37.00+00:14:084:2813.4
34JOŃCA Jakub 5076BEST BEASTSSŁUPSKM-142M 3400:22:38.0000:21:29.0000:23:20.0001:07:27.0001:07:57.00+00:14:264:2913.3
35PIETRYKA Artur 5177KARLINO BIEGAJKARLINOM-4010M 3500:22:17.0000:22:58.0000:23:05.0001:08:20.0001:08:40.00+00:15:194:3313.2
36NOGA Sebastian 5158TKKF KOSZALINKOSZALINM-207M 3600:20:55.0000:21:25.0000:26:05.0001:08:25.0001:08:51.00+00:15:244:3313.2
37KONKEL Łukasz 5096KOSZALINM-4011M 3700:23:06.0000:23:26.0000:22:21.0001:08:53.0001:09:14.00+00:15:524:3513.1
38NIEMCZUK Dariusz 5156JAMNOKOSZALINM-504M 3800:23:04.0000:22:53.0000:22:59.0001:08:56.0001:09:25.00+00:15:554:3513.1
39HAŁKA Arkadiusz 5057TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4012M 3900:23:36.0000:23:07.0000:23:51.0001:10:34.0001:11:06.00+00:17:334:4212.8
40ANTKOWIAK Sebastian 5002DB - ACTIVEKOSZALINM-4013M 4000:22:56.0000:23:52.0000:24:09.0001:10:57.0001:11:36.00+00:17:564:4312.7
41MONGIAŁO Marcin 5148FAST FEET K-LINKOSZALINM-4014M 4100:23:37.0000:23:36.0000:23:54.0001:11:07.0001:12:30.00+00:18:064:4412.7
42MICHALCZYK Kamil 5139KOSZALINM-3014M 4200:22:53.0000:24:06.0000:24:41.0001:11:40.0001:12:15.00+00:18:394:4612.6
43HNATOWSKI Artur 5063KOSZALINM-505M 4300:24:04.0000:23:55.0000:24:03.0001:12:02.0001:12:55.00+00:19:014:4812.5
44HARASIMOWICZ Michał 5059SZCZECINEKM-3015M 4400:23:18.0000:23:13.0000:25:32.0001:12:03.0001:12:58.00+00:19:024:4812.5
45CHUDZIK Zbigniew 5023TKKF KOSZALINKOSZALINM-506M 4500:23:40.0000:25:08.0000:23:32.0001:12:20.0001:12:47.00+00:19:194:4912.4
46LIPNIEWICZ Paweł 5124KOSZALINM-3016M 4600:24:07.0000:25:20.0000:23:03.0001:12:30.0001:13:12.00+00:19:294:5012.4
47SKOKOWSKI Marek 5201SZCZECINEKM-3017M 4700:24:13.0000:24:15.0000:24:34.0001:13:02.0001:13:58.00+00:20:014:5212.3
48OSOBNIAK Ryszard 5168KOSZALINM-602M 4800:24:33.0000:24:39.0000:24:26.0001:13:38.0001:14:23.00+00:20:374:5412.2
49KAJKOWSKI Rafał 5084CSSP KOSZALINKOSZALINM-4015M 4900:24:54.0000:24:43.0000:24:04.0001:13:41.0001:13:48.00+00:20:404:5412.2
50JASIEK Paweł 5071#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM-3018M 5000:25:27.0000:24:23.0000:24:06.0001:13:56.0001:14:25.00+00:20:554:5512.2
51KRASIŃSKI Witold 5106KOSZALINM-4016M 5100:24:59.0000:24:10.0000:24:48.0001:13:57.0001:14:36.00+00:20:564:5512.2
52DĘBSKI Damian 50301986.KOSZALINM-3019M 5200:24:57.0000:24:20.0000:24:53.0001:14:10.0001:15:04.00+00:21:094:5612.1
53STALUSZKA Dariusz 5203ŚWIDWINM-4017M 5300:25:21.0000:24:54.0000:25:32.0001:15:47.0001:16:30.00+00:22:465:0311.9
54JUSZCZAK Krzysztof 5077KOSZALINM-603M 5400:25:34.0000:25:47.0000:25:21.0001:16:42.0001:17:22.00+00:23:415:0611.7
55ŁODYGA Łukasz 5127KOSZALINM-3020M 5500:24:30.0000:26:16.0000:26:15.0001:17:01.0001:17:33.00+00:24:005:0811.7
56CIEŚLAK Grzegorz 5026KOŁOBRZEGM-3021M 5600:26:16.0000:25:40.0000:25:25.0001:17:21.0001:17:57.00+00:24:205:0911.6
56MRUGALSKI Stanisław 5151MTS HAMERMIASTKOM-507M 5600:26:13.0000:25:59.0000:25:09.0001:17:21.0001:18:46.00+00:24:205:0911.6
58MARCINKOWSKI Jacek 5134SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM-4018M 5800:26:48.0000:24:10.0000:26:30.0001:17:28.0001:18:25.00+00:24:275:0911.6
59KOPEĆ Krzysztof 5097KOŁOBRZEGM-4019M 5900:25:24.0000:25:44.0000:26:30.0001:17:38.0001:18:24.00+00:24:375:1011.6
60GONTEK Łukasz 5049VW BATORYSŁUPSKM-3022M 6000:26:29.0000:25:12.0000:26:14.0001:17:55.0001:18:30.00+00:24:545:1111.6
61SAWIŃSKI Jacek 5197KOSZALINM-4020M 6100:30:12.0000:23:28.0000:24:32.0001:18:12.0001:19:17.00+00:25:115:1211.5
62JĘDRZEJKO Mirosław 5074NOWE BIELICEM-4021M 6200:25:03.0000:26:38.0000:27:50.0001:19:31.0001:20:04.00+00:26:305:1811.3
63ŚWIDERSKI Marcin 5227KOSZALINM-3023M 6300:26:06.0000:27:33.0000:26:15.0001:19:54.0001:20:26.00+00:26:535:1911.3
64KAMINSKI Tomasz 5085WODNA SŁUŻBA RATOWNICZAKOSZALINM-4022M 6400:25:00.0000:27:27.0000:27:58.0001:20:25.0001:21:01.00+00:27:245:2111.2
65SZWEDA Mateusz 5220WATAHAKOSZALINM-3024M 6500:26:34.0000:26:38.0000:27:46.0001:20:58.0001:21:45.00+00:27:575:2311.1
66SZYMAŃSKI Patryk 52211987.SŁUPSKM-3025M 6600:26:39.0000:28:03.0000:26:18.0001:21:00.0001:21:47.00+00:27:595:2411.1
67MASŁOWSKI Artur 5137ZŁOCIENIECM-3026M 6700:26:39.0000:28:04.0000:26:18.0001:21:01.0001:21:47.00+00:28:005:2411.1
68MITUNIEWICZ Adrian 5147KOSZALINM-3027M 6800:28:07.0000:27:33.0000:25:46.0001:21:26.0001:22:39.00+00:28:255:2511.1
69KARNICKI Zygmunt 5087TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 6900:26:26.0000:27:16.0000:27:49.0001:21:31.0001:22:00.00+00:28:305:2611
69ORYSZCZYN Arkadiusz 5167DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINM-3028M 6900:25:39.0000:27:46.0000:28:06.0001:21:31.0001:22:25.00+00:28:305:2611
71WIŚNIEWSKI Jarosław 5235KOŁOBRZEGM-508M 7100:26:58.0000:27:05.0000:27:32.0001:21:35.0001:22:15.00+00:28:345:2611
72SZULC Marek 5217BIAŁOGARDM-509M 7200:28:49.0000:27:09.0000:26:16.0001:22:14.0001:22:53.00+00:29:135:2810.9
73MURAWSKI Waldemar 5153ZKSKOSZALINM-5010M 7300:27:14.0000:28:29.0000:26:33.0001:22:16.0001:23:12.00+00:29:155:2910.9
74TABISZ Sławomir 522812 BBSPCZAPLINEKM-3029M 7400:27:19.0000:28:26.0000:27:18.0001:23:03.0001:23:58.00+00:30:025:3210.8
75SARBIEWSKI Przemysław 5196MRZEŻYNOM-4023M 7500:32:34.0000:23:52.0000:27:03.0001:23:29.0001:23:54.00+00:30:285:3310.8
76KLONOWSKI Artur 5093KOSPELKOSZALINM-4024M 7600:25:32.0000:27:50.0000:30:31.0001:23:53.0001:24:40.00+00:30:525:3510.7
77HELLER Zdzisław 5061HERBMARATONOW.PLKOSZALINM-605M 7700:28:09.0000:27:29.0000:28:22.0001:24:00.0001:24:35.00+00:30:595:3610.7
78CHAMERA Tomasz 5021WATAHAKOSZALINM-4025M 7800:28:01.0000:29:27.0000:27:13.0001:24:41.0001:25:25.00+00:31:405:3810.6
79STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 5207SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-4026M 7900:27:42.0000:28:09.0000:28:51.0001:24:42.0001:25:09.00+00:31:415:3810.6
80SIGNAROWSKI Dawid 5198PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3030M 8000:27:14.0000:28:17.0000:30:12.0001:25:43.0001:25:57.00+00:32:425:4210.5
81BRZEZIŃSKI Paweł 5015PAB TRI KOSZALINKOSZALINM-4027M 8100:27:59.0000:28:18.0000:29:44.0001:26:01.0001:26:40.00+00:33:005:4410.5
82MARCZAK Andrzej 5136ŻELKOWOM-606M 8200:29:05.0000:27:41.0000:29:34.0001:26:20.0001:27:05.00+00:33:195:4510.4
83RUSIECKI Paweł 5191WSPL SPZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM-4028M 8300:28:30.0000:27:55.0000:30:06.0001:26:31.0001:27:17.00+00:33:305:4610.4
84KĘDZIERA Izydor 5090KOSZALINM-5011M 8400:28:57.0000:29:34.0000:30:48.0001:29:19.0001:30:19.00+00:36:185:5710.1
85WOJANOWSKI Zbigniew 5240SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZM-607M 8500:29:56.0000:29:40.0000:30:17.0001:29:53.0001:30:16.00+00:36:525:5910
86SZMYT Marcin 5215KOSZALINM-3031M 8600:31:40.0000:32:01.0000:28:28.0001:32:09.0001:32:45.00+00:39:086:089.8
87MAŁYSZEWICZ Andrzej 5133BIAŁY BÓRM-5012M 8700:28:35.0000:28:38.0000:35:21.0001:32:34.0001:33:33.00+00:39:336:109.7
88BABIARZ Jacek 5003PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-4029M 8800:28:48.0000:32:34.0000:31:16.0001:32:38.0001:33:04.00+00:39:376:109.7
89POLAK Mateusz 5182KOSPELWAŁCZM-208M 8900:28:41.0000:33:34.0000:30:55.0001:33:10.0001:33:58.00+00:40:096:129.7
90KULIGOWSKI Maksym 5119PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYNOWOGARDM-3032M 9000:30:20.0000:30:53.0000:32:02.0001:33:15.0001:33:38.00+00:40:146:139.7
91KIEDOS Dariusz 5091JW 1223KOSZALINM-3033M 9100:31:24.0000:32:19.0000:31:11.0001:34:54.0001:35:45.00+00:41:536:199.5
92KACZYŃSKI Henryk 5082GRYFICEM-608M 9200:35:47.0000:32:24.0000:38:58.0001:47:09.0001:47:21.00+00:54:087:088.4
Znaleziono 92 wynik(ów)