JAROSŁAWIEC - PUCHAR POMORZA NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-06-24
Miejsce/ Place:
Jarosławiec
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
36
Wystartowało/ Started:
34
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
34
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1NAKONIECZNY Grzegorz 153EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-491M 100:15:4900:32:1800:48:5001:05:19.40 6:329.2
2NACZK Leonard 152DYNAMIC LĘBORKLĘBORKM40-492M 200:16:0600:32:3900:49:1301:05:46.05+00:00:266:349.1
3MAKOWSKI Jan 151RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-591M 300:15:4500:32:2100:49:1601:06:37.05+00:01:176:399
4KUŚMIEREK Jan 148BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-493M 400:16:3400:33:1700:50:1401:06:59.55+00:01:406:419
5ŚWIDEREK Ludwik 163IMPERIALBIAŁOGARDM50-592M 5100:16:3800:33:4600:51:1901:08:52.10+00:03:326:538.7
6CZEKAJŁO Franciszek 134REMIDREZDENKOM60-691M 600:16:4100:34:1300:52:1801:10:44.90+00:05:257:048.5
7ŚWISŁOCKI Bogdan 159FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-593M 700:16:4700:34:3100:52:4501:11:18.40+00:05:597:078.4
8KUŚMIEREK Patryk 165BŁĘKITNI NWDZIEMIANYM18-291M 800:18:0400:36:3800:55:1401:12:45.40+00:07:267:168.2
9PAŁUBICKI Marcin 155SPORTOWA PACZKASZCZECINEKM40-494M 9100:18:0200:36:2800:54:3601:12:46.90+00:07:277:168.2
10KRÓLIKOWSKA Krystyna 147KRĘPA KASZUBSKAK40-491K 1100:17:3100:35:3900:54:2201:13:10.30+00:07:507:198.2
11STOPA Joanna 158BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-291K 200:17:5500:36:1000:55:0101:13:10.90+00:07:517:198.2
12STACHOWICZ Marcin 157BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-391M 1000:18:0400:36:3800:55:1401:13:17.90+00:07:587:198.2
13BUJNICKI Marcin 131NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-495M 1100:17:4600:36:1200:54:3501:13:34.75+00:08:157:218.2
14ZIELIŃSKA Jolanta 160GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-591K 3100:17:3100:35:4300:54:3601:13:47.60+00:08:287:228.1
15ŻAMOJCIN Marek 162NORDIC CLUB SZCZECINSZCZECINM50-594M 1200:17:2300:36:0400:55:0301:13:54.95+00:08:357:238.1
16KĘPA Andrzej 146FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM60-692M 1300:18:0600:36:4600:55:2001:14:12.35+00:08:527:258.1
17LENER Sławomir 149EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-693M 1400:17:5500:36:3700:55:5101:15:25.55+00:10:067:328
18CZAJKA Urszula 133FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-691K 400:18:1500:37:0300:56:2901:15:41.95+00:10:227:347.9
19PALIWODA Kasia 154EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNK40-492K 500:18:0800:37:0900:56:3401:15:42.60+00:10:237:347.9
20MAJEWSKA Lidia Ewa 164STAROGARDK50-592K 600:18:4400:38:2400:58:2101:18:32.25+00:13:127:517.6
21DUSZA Anna 135NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK40-493K 700:18:3000:38:1300:58:2901:18:42.45+00:13:237:527.6
22GABERT Beata 140EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-494K 800:18:3500:38:2300:58:3901:19:02.45+00:13:437:547.6
23GOLUS Urszula 141EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK60-692K 900:18:4400:38:3600:58:5801:19:13.00+00:13:537:557.6
24MALKIEWICZ Małgorzata 41ŻYJ AKTYWNIEWIERSZYNOK50-593K 1000:19:1500:39:2600:59:4301:19:51.70+00:14:327:597.5
25GOLUS Lech 142EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-694M 1500:19:5000:40:2501:00:4901:21:40.75+00:16:218:107.3
26ŁOZIŃSKA Wioletta 150POŁCZYN-ZDRÓJK50-594K 1100:18:5300:39:5201:00:5701:21:42.55+00:16:238:107.3
27JAKUĆ Ewa 137KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK40-495K 12100:19:5400:39:5901:00:4801:21:58.20+00:16:388:117.3
28FARON Monika 138GDYNIAK30-391K 1300:19:0800:39:3201:00:3801:22:06.85+00:16:478:127.3
29FRANC Zofia 139KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK40-496K 1400:19:4200:40:3901:01:4401:23:09.55+00:17:508:187.2
30CHOLEWKA Jolanta 132MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-693K 1500:19:5700:40:4301:01:5701:23:37.70+00:18:188:217.2
31DZIEMIŃSKA Magdalena 136BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK30-392K 1600:19:4800:41:0801:02:5801:24:33.10+00:19:138:277.1
32ŻAMOJCIN Małgorzata 161NORDIC CLUB SZCZECINSZCZECINK50-595K 1700:21:0600:43:1201:04:5701:26:49.95+00:21:308:416.9
33SOŁTYSIAK Iwona 156PANIWAŁBRZYCHK50-596K 1800:20:4400:42:4801:05:0001:27:52.65+00:22:338:476.8
34KARASIEWICZ Iwona 145NORDICLUB SZCZECINWARSZAWAK30-393K 1900:22:2200:45:4501:08:3201:31:26.10+00:26:069:086.6
Znaleziono 34 wynik(ów)