JAROSŁAWIEC - PUCHAR POMORZA NORDIC WALKING - 10KM

Organizator:
PFNW
Data:
2015-06-20
Miejsce:
Jarosławiec
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
33
Wystartowało:
33
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
33
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60-69 | M 60-69 | K 70+ | M 70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 131BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM 50-591 000:00:0301:00:4701:00:50 6:049,9
2ŚWIDEREK Ludwik 128IMPERIALBIAŁOGARDM 40-491 000:00:0201:01:3701:01:39+00:00:506:099,7
3BOGACKI Sławek 117ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K/TORUNIAM 40-492 000:00:0301:02:1901:02:22+00:01:326:139,6
4RACZYŃSKI Kazimierz 110PTTK KOSZALINKOSZALINM 30-391 000:00:0301:05:2401:05:27+00:04:376:329,2
5ĆWIKLIŃSKI Dawid 124THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM 18-291 000:00:0101:06:0801:06:09+00:05:216:369,1
6REJ Anna 116HAJNÓWKAK 30-391 000:00:5001:06:5001:07:40+00:06:036:419,0
7SORN Łukasz 139CHODZEZKIJAMIGDYNIAM 18-292 000:00:0201:07:3401:07:36+00:06:476:458,9
7STAWNIAK Karol 121UTW ŻNINŻNINM 60-691 000:00:0301:07:3401:07:37+00:06:476:458,9
9PARAFINIUK Krzysztofa 134LKS ZANTYRSZTUMK 30-392 000:00:5001:08:0101:08:51+00:07:146:488,8
10CZEKAJŁO Franciszek 127TEAM MEPROZETDREZDENKOM 60-692 000:00:0301:08:1401:08:17+00:07:276:498,8
11LIPKO Adrianna 115PENDOLINOGDYNIAK 18-291 000:00:4901:09:1801:10:07+00:08:316:558,7
12BOJAN Mirosław 125PIĘKNA GÓRAM 60-693 000:00:0401:09:4501:09:49+00:08:586:588,6
13JANKOWSKI Marcin 113KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 30-392 000:00:0201:11:5201:11:54+00:11:057:118,3
14STEPCZYŃSKA Angelika 120THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNK 30-393 000:00:5001:12:2601:13:16+00:11:397:148,3
15SOBOLEWSKI Marek 141KOSZALINM 40-493 000:00:0201:12:3701:12:39+00:11:507:158,3
16BIAŁK Roman 114GDAŃSKM 60-694 000:00:0401:12:5001:12:54+00:12:037:178,2
17OLECH Anna 142GDAŃSKK 30-394 000:00:5101:13:0901:14:00+00:12:227:188,2
18KURZYŃSKA Natalia 140KOSZALINK 30-395 000:00:4901:13:1901:14:08+00:12:327:198,2
19LISEWSKA Jana 136MUMIN TEAMGDYNIAK 30-396 000:00:5001:13:2801:14:18+00:12:417:208,2
20JÓŹWIAK Łukasz 112WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 40-494 000:00:0401:13:3201:13:36+00:12:457:218,2
21ŻUCHOWICZ Monika 123DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 18-292 000:00:4901:14:3701:15:26+00:13:507:278,0
22PIERNICKA Krystyna 119CHWASZCZYNOK 50-591 000:00:5101:15:0701:15:58+00:14:207:308,0
23NAMSOŁEK Feliks 137GDYNIAM 70+1 000:00:0501:15:4401:15:49+00:14:577:347,9
24KOTAS Brygida 122DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 50-592 000:00:5001:15:5501:16:45+00:15:087:357,9
25LANGMESSER Regina 135LKS ZANTYRSZTUMK 40-491 000:00:5101:18:5401:19:45+00:18:077:537,6
26NERC Dorota 118GDYNIAK 50-593 000:00:5101:19:5901:20:50+00:19:127:597,5
27CZARNECKA-KIJAK Jadwiga 129NIEZRZESZONACHRZANÓW-LUSZOWICEK 50-594 000:00:5101:20:2601:21:17+00:19:398:027,5
28KIJAK Jacek 130NIEZRZESZONYCHRZANÓW-LUSZOWICEM 40-495 000:00:0501:20:5801:21:03+00:20:118:057,4
29SZPALERSKA Mirosława 133LKS ZANTYRSZTUMK 60-691 000:00:5201:21:4101:22:33+00:20:548:107,3
30SZCZYPEK Ela 138DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK 60-692 000:00:5201:23:4401:24:36+00:22:578:227,2
31MĄKOSA Magdalena 126DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 18-293 000:00:4901:25:5201:26:41+00:25:058:357,0
32ROT-RZĘDZICKA Grażyna 132NIEZRZESZONAPOLICEK 60-693 000:00:5201:28:4501:29:37+00:27:588:526,8
33JÓŹWIAK Dominik 111WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 18-293 000:00:0201:31:3301:31:35+00:30:469:096,6
Znaleziono 33 wynik(ów)