JAROSŁAWIEC - PUCHAR POMORZA NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-06-24
Miejsce/ Place:
Jarosławiec
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
82
Wystartowało/ Started:
69
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
69
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BRZOZOWSKI Piotr 82NORDIC WALKING POLAND SŁAWNOM30-391M 100:15:4000:32:14.25 6:279.3
2FRĄCKOWIAK Mateusz 13KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.1M 200:16:0000:32:47.30+00:00:336:339.1
3SANIUK Edward 55FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-691M 300:16:3000:33:06.80+00:00:526:379.1
4ZDANUK Artur 75EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINPRZĘSOCINM45-491M 400:16:1700:33:23.70+00:01:096:409
5LIPIŃSKI Karol 39EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-441M 500:16:2700:33:28.15+00:01:136:419
6KUŚMIEREK Mateusz 36BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.2M 600:17:1000:33:37.65+00:01:236:438.9
7KNITTER Michał 83BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.3M 700:16:2800:33:38.25+00:01:246:438.9
8UFEL Marcin 68MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹM40-442M 800:16:2800:33:40.45+00:01:266:448.9
9SZYMAŃSKI Stefan 62XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+1M 900:16:3700:33:45.15+00:01:306:458.9
10SZYMSKA Małgorzata 63EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-391K 100:16:2900:33:46.05+00:01:316:458.9
11FRĄCKOWIAK Roman 14KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-541M 1000:16:4600:33:54.45+00:01:406:478.8
12TOMCZYK Edward 65MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70+2M 1100:16:4300:34:11.45+00:01:576:508.8
13TRZCIŃSKI Eugeniusz 66SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)BYDGOSZCZM60-641M 1200:17:0100:34:11.80+00:01:576:508.8
14DALECKI Przemysław 6GDYNIA SPORT TEAMGDYNIAM45-492M 1300:17:0300:34:20.55+00:02:066:528.7
15SZPILMAN Katarzyna 58FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK50-541K 200:16:5600:34:43.00+00:02:286:568.6
16POLISZCZUK Piotr 52PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)1M 1400:17:0700:35:08.70+00:02:547:018.5
17OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 47KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-542K 300:17:1200:35:14.00+00:02:597:028.5
18GODZIŃSKA Dorota 17BAŻANT NWTEAMMILEJEWOK30-392K 400:17:5400:35:59.15+00:03:447:118.3
19DOLNA Ewelina 11KSK ŻYJ AKTYWNIE KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK30-393K 500:18:0800:36:02.10+00:03:477:128.3
20GODZIŃSKI Paweł 18BAŻANT NWTEAMMILEJEWOM30-392M 1500:17:4100:36:08.85+00:03:547:138.3
21GRYGOROWICZ Bogdan 24KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 1600:17:5100:36:35.85+00:04:217:198.2
22STOLTMANN Helena 56BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK55-591K 600:18:1400:37:01.80+00:04:477:248.1
23NACZK Wiktoria 43DYNAMICLĘBORKK-Jun.1K 700:18:1400:37:06.80+00:04:527:258.1
24JĘDRASZKO Jacek 26ŚWIECIEM-Dzieci1M 1700:18:0700:37:21.85+00:05:077:288
25DZIEMIŃSKI Jan 12BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci2M 1800:18:1700:37:50.30+00:05:367:347.9
26SAMOJŁO Sławomir 54ŚWINOUJŚCIEM55-591M 1900:18:3200:37:52.25+00:05:387:347.9
27LIPIŃSKA Karolina 38EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-394K 800:18:3800:38:05.80+00:05:517:377.9
28MAKOCKA Halina 40EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK60-641K 900:18:3100:38:10.45+00:05:567:387.9
29DARGAS Sandra 10BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci1K 1000:18:2800:38:11.30+00:05:577:387.9
30GRYGOROWICZ Teresa 23KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 1100:18:3200:38:12.55+00:05:587:387.8
31GOŁĘBIEWSKI Andrzej 19KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-642M 2000:19:0500:38:17.40+00:06:037:397.8
32WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 74BYDGOSZCZM18-291M 2100:19:0900:38:29.65+00:06:157:427.8
33SULECKA Gabriela 57ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 1200:19:0000:38:47.25+00:06:337:457.7
34DANA Kazimiera 7KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-692K 1300:19:0000:38:49.05+00:06:347:457.7
35GIERSZEWSKA Magdalena 15KSK ŻYJ AKTYWNIE KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK40-441K 1400:19:1600:38:49.70+00:06:357:457.7
36GRUDNOWSKA Wiktoria 21BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci2K 1500:19:0300:39:08.50+00:06:547:497.7
37GODZIŃSKA Paulina 16BAŻANT NWTEAMMILEJEWOK-Dzieci3K 1600:19:0800:39:17.55+00:07:037:517.6
38WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 73BYDGOSZCZK18-291K 1700:19:3200:39:18.40+00:07:047:517.6
39KNITTER Monika 33POLANÒWK30-395K 1800:19:0700:39:22.55+00:07:087:527.6
40SZYCKO Radosław 59SŁUPSKM40-443M 2200:19:3100:40:04.40+00:07:508:007.5
41ANGIELCZYK Małgorzata 1MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK65-693K 1900:19:4500:40:23.90+00:08:098:047.4
42SZYCKO Oliwia 60SŁUPSKK-Dzieci4K 2000:19:1600:40:29.85+00:08:158:067.4
43KORDEK Radosław 78SANTANDERPISZM30-393M 2300:19:5600:40:35.65+00:08:218:077.4
44MILKOWSKI Mariusz 42GDYNIAM-Niepełnosprawni(A)2M 2400:20:0300:40:40.80+00:08:268:087.4
45TURZYŃSKA - STOPA Maria 67BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-642K 2100:20:0100:40:50.20+00:08:358:107.3
46HOMONIEC Ewa 77SANTANDERPISZK40-442K 2200:20:0800:41:03.15+00:08:488:127.3
47WYSOCKA Bernadeta 80BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK45-491K 2300:20:2000:41:03.50+00:08:498:127.3
48PIĄTKOWSKI Józef 51KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+3M 2500:20:1100:41:17.30+00:09:038:157.3
49BUJNICKA Magdalena 2NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Dzieci5K 2400:20:2500:41:42.50+00:09:288:207.2
50DARGAS Małgorzata 8BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-443K 2500:20:2900:41:58.10+00:09:438:237.1
51SZYMAŃSKA Lucyna 61XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)2K 2600:20:3900:42:03.70+00:09:498:247.1
52GRUDNOWSKI Norbert 22BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci3M 2600:21:0500:42:06.90+00:09:528:257.1
53CYRA Grażyna 4NW ZIELONY DWÓRSKOSZEWOK60-643K 2700:21:1000:42:35.10+00:10:208:317
54GRUDNOWSKA Dominika 20BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Jun.2K 2800:20:4300:42:59.30+00:10:458:357
55LEGOCKA - WALCZAK Kinga 37OCTOPUS SUCHY LASSUCHY LASK40-444K 2900:20:5700:43:32.70+00:11:188:426.9
56BRUSKA Mariola 81BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK50-543K 3000:21:3400:43:54.95+00:11:408:476.8
57CETERA Janusz 3EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM-Niepełnosprawni(B)2M 2700:21:1900:43:59.65+00:11:458:476.8
58OWCZAREK Henryka 48MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK70+1K 3100:22:0800:44:40.40+00:12:268:566.7
59FIJAŁKOWSKA Grażyna 76KSK ŻYJ AKTYWNE KOŁCZY GŁOWYBYTÓWK65-694K 3200:22:3500:45:43.00+00:13:289:086.6
60ŚLIWIŃSKA Ewa 64KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK45-492K 3300:22:2500:46:04.60+00:13:509:136.5
61WALCZAK Grzegorz 69OCTOPUS SUCHY LASSUCHY LASM45-493M 2800:23:4000:46:17.80+00:14:039:156.5
62HINEBORG Bogumiła 25KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-544K 3400:23:0300:46:40.25+00:14:269:206.4
63WALCZAK Henryk 70OCTOPUS SUCHY LASPOZNAŃM70+4M 2900:22:5400:47:16.80+00:15:029:276.3
64PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 49GOWINOK70+2K 3500:23:4100:47:39.10+00:15:249:316.3
65OGONOWSKA Edyta 46KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-592K 3600:23:3500:47:57.10+00:15:429:356.3
66KULCZYCKI Jan 35GDAŃSKM65-692M 3000:24:1700:48:51.65+00:16:379:466.1
67CYRA Zbigniew 5NW ZIELONY DWÓRSKOSZEWOM65-693M 3100:24:1700:49:33.50+00:17:199:546.1
68PIĄTKOWSKA Małgorzata 50KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+3K 3700:25:4600:52:02.35+00:19:4810:245.8
69DARGAS Marta 9BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci6K 3800:23:4700:52:03.60+00:19:4910:245.8
Znaleziono 69 wynik(ów)