JAROSŁAWIEC - PUCHAR POMORZA NORDIC WALKING - 5KM

Organizator:
PFNW
Data:
2015-06-20
Miejsce:
Jarosławiec
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
99
Wystartowało:
99
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
99
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BRZOZOWSKI Piotr 52SŁAWNOM 30-391 000:07:1100:31:1800:38:29 6:159.6
2DZIADEK Remigiusz 18UKS NEPTUN ROKITYROKITYM 45-491 000:07:5300:31:3000:39:23+00:00:126:189.5
3LUBAWIŃSKI Jerzy 75K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM Niepełnosprawni1 000:08:1600:31:3600:39:52+00:00:186:199.5
4ŻUCHOWICZ Robert 41DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM 55-591 000:08:1600:32:0300:40:19+00:00:456:249.4
5WASIELEWSKI Mirosław 9K.S.ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 50-541 000:07:5400:32:3000:40:24+00:01:126:309.2
6ĆWIKLIŃSKI Krystian 38THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM Junior1 000:06:4700:32:3500:39:22+00:01:176:319.2
7RACZYŃSKI Grzegorz 1GIMNAZJUM SPORTOWE NR 1KOSZALINM Junior2 000:06:4700:32:3700:39:24+00:01:196:319.2
7STANISŁAWSKI Jan 22AKTYWNI 50POZNANM 55-592 000:08:1700:32:3700:40:54+00:01:196:319.2
9KLARKOWSKI Bogdan 8K.S.ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 60-641 000:08:3800:32:4400:41:22+00:01:266:329.2
10MARCINIAK Emil 39THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM 18-291 000:06:4800:33:1000:39:58+00:01:526:389
11KAZIÓW Ryszard 20DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM 60-642 000:08:3800:33:1400:41:52+00:01:566:389
12SZUDARSKI Edward 34DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM 55-593 000:08:1600:33:1600:41:32+00:01:586:399
13STĘPIEŃ Andrzej 77LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM 18-292 000:06:4700:33:1800:40:05+00:02:006:399
14CHUDZIŃSKI Andrzej 7K.S.ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 65-691 000:08:5900:33:2200:42:21+00:02:046:409
15SWYSTUN Sławomir Piotr 90MORSY GDYŃSKIEGDYNIAM 60-643 000:08:3900:33:3100:42:10+00:02:136:429
16RAKUĆ Jakub 10RUCH PO ZDROWIEWŁOCŁAWEKM 18-293 000:06:4700:33:4400:40:31+00:02:266:448.9
17DANA Andrzej 16KLUB NW PATYCZAKIGRUDZIĄDZM 65-692 000:09:0000:34:1600:43:16+00:02:586:518.8
18BARTOSIEWICZ Łukasz 94GDAŃSKM 30-392 000:07:1100:34:3500:41:46+00:03:176:558.7
19LISS Jarosław 57SŁAWNOSŁAWNOM 18-294 000:06:4700:34:4300:41:30+00:03:256:568.6
20KOŁPAK Jan 70LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM 65-693 000:09:0000:34:5500:43:55+00:03:376:598.6
21MARKOWSKA Halina 6K.S.ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 55-591 000:11:3200:35:1500:46:47+00:03:577:038.5
21TRONIARZ Grażyna 50RASZYNK 60-641 000:11:4600:35:1500:47:01+00:03:577:038.5
23SZPILMAN Marta 45IFON TEAMGDYNIAK 18-291 000:10:0600:35:2000:45:26+00:04:027:048.5
24RAKUĆ Angelika 11RUCH PO ZDROWIEWŁOCŁAWEKK 18-292 000:10:0600:35:2900:45:35+00:04:117:058.5
25WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 33DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK 55-592 000:11:3200:35:3100:47:03+00:04:137:068.4
26SZPILMAN Katarzyna 44GDYNIA MOJE MIASTOGDYNIAK 45-491 000:11:0800:35:5600:47:04+00:04:387:118.3
27JÓŹWIAK Marianna 4WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK 40-441 000:10:5300:35:5800:46:51+00:04:407:118.3
28ŚWIERCZYŃSKA Joanna 5K.S.ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 45-492 000:11:0800:36:0600:47:14+00:04:487:138.3
29KARCZEWSKA Marzena 12RUCH PO ZDROWIEWŁOCŁAWEKK 30-391 000:10:3100:36:1300:46:44+00:04:557:148.3
30SZUDARSKI Marek 35DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM 18-295 000:06:4700:36:2800:43:15+00:05:107:178.2
31PODOLSKI Mirosław 74LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM 60-644 000:08:3800:36:3500:45:13+00:05:177:198.2
32WIADERSKI Wojciech 3ELBLĄGM 65-694 000:08:5900:36:4000:45:39+00:05:227:208.2
33BONEK Bronisław 37THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM 70+1 000:09:0100:36:4700:45:48+00:05:297:218.2
34ŻUCHOWICZ Elżbieta 42DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK 55-593 000:11:3200:36:4800:48:20+00:05:307:218.2
35PILECKA PRĄDZYŃSKA Anna 89GDYNIAK 60-642 000:11:4500:36:4900:48:34+00:05:317:218.1
36SULECKA Gabriela 92ŚWIECIEK Niepełnosprawni1 000:11:3300:36:5700:48:30+00:05:397:238.1
37GROCHOWALSKI Mikołaj 23BAWILANDSŁAWNOM Dzieci1 000:05:4300:37:0200:42:45+00:05:447:248.1
38ZIELIŃSKI Andrzej 97NACŁAWM 60-645 000:08:3900:37:0500:45:44+00:05:477:258.1
39REUTER Bożena 58ŁEBA MORS POLANDŁEBAK 45-493 000:11:0800:37:0700:48:15+00:05:497:258.1
39DANA Kazimiera 15KLUB NW PATYCZAKIGRUDZIĄDZK 60-643 000:11:4500:37:0700:48:52+00:05:497:258.1
41CHOŁODECKA Marta 86TRZEBNICAK Dzieci1 000:09:1800:37:2200:46:40+00:06:047:288
42KUBARKO Edyta 80NIGHT RUNNERS SŁUPKSŁUPSKK 45-494 000:11:0900:37:4100:48:50+00:06:237:328
43LABUDDA Katarzyna 24WEJHEROWOK 30-392 000:10:3100:37:5300:48:24+00:06:357:347.9
44KORDUS-LIPA Marta 81SŁUPSKK 30-393 000:10:3200:37:5900:48:31+00:06:417:357.9
45LANGMESSER Kinga 66LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK 18-293 000:10:0600:38:0600:48:12+00:06:487:377.9
46OLECH Marcin 99GDAŃSKM 40-441 000:07:1100:38:0800:45:19+00:06:507:377.9
47KOSIŃSKA Maria 93MOSIR RYPINRYPINK 55-594 000:11:3300:38:2200:49:55+00:07:047:407.8
48NIEDZIELA Zdzisław 43BIAŁY BÓRM 55-594 000:08:1600:38:2700:46:43+00:07:097:417.8
49OLSZEWSKA Bożena 82ZŁOTÓWK 30-394 000:10:3200:38:3300:49:05+00:07:157:427.8
50ZEMBRZUSKA Ewa 76LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK 65-691 000:12:0000:38:5100:50:51+00:07:337:467.7
51KŁOPOTOWSKI Ryszard 73LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM 50-542 000:07:5400:38:5200:46:46+00:07:347:467.7
52ROZWARSKA Małgorzata 40THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆRACINIEWOK 18-294 000:10:0700:39:0500:49:12+00:07:477:497.7
53ZIELIŃSKA Elżbieta 96NACŁAWK 55-595 000:11:3400:39:2100:50:55+00:08:037:527.6
54KĄCKOWSKA Beata 30JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚJEZIORKIK 40-442 000:10:5200:39:2500:50:17+00:08:077:537.6
54KOSSIŃSKA-BUCIOR Teresa 59ŁEBA MORS POLANDŁEBAK 55-596 000:11:3200:39:2500:50:57+00:08:077:537.6
56ROMANOWSKA Agata 26SŁAWSKOK Dzieci2 000:09:1800:39:4800:49:06+00:08:307:577.5
57SŁAWSKA Patrycja 25GRZYBNOK Dzieci3 000:09:1800:39:5200:49:10+00:08:347:587.5
58ŁOZIŃSKA Wioletta 71POŁCZYN-ZDRÓJK 45-495 000:11:0800:40:1400:51:22+00:08:568:027.5
59FRUBA Karina 36DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK Niepełnosprawni2 000:10:5300:40:1800:51:11+00:09:008:037.4
60MĄCZKA Maria 95GDAŃSKK 65-692 000:11:5900:40:5100:52:50+00:09:338:107.3
61SKOWERSKA Anna 72POŁCZYN-ZDRÓJK Junior1 000:10:0700:41:0400:51:11+00:09:468:127.3
62KRYŚKIEWICZ Janina 79ZŁOTÓWK 50-541 000:11:2000:41:0600:52:26+00:09:488:137.3
63PAWŁOWICZ Alina, Ewa 51JAWOROWAK 55-597 000:11:3300:41:2100:52:54+00:10:038:167.3
64KAZIÓW Krystyna 19DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK 60-644 000:11:4600:41:3600:53:22+00:10:188:197.2
65PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 27WEJHEROWSKI KLUB N.W.GOWINOK 65-693 000:12:0000:41:5100:53:51+00:10:338:227.2
66ŻYTO Joanna 49SŁAWNOSŁAWNOK Dzieci4 000:09:1900:41:5300:51:12+00:10:358:227.2
67KUBARKO Nikola 85SŁUPSKK Dzieci5 000:09:1900:41:5500:51:14+00:10:378:237.2
68KURCZYK Zbyszek 56SŁAWNOSŁAWNOM Dzieci2 000:05:4300:42:0300:47:46+00:10:458:247.1
69LUBAŃSKA Danuta 69RASZYNK 60-645 000:11:4600:42:0500:53:51+00:10:478:257.1
70MOCZARSKI Adam 54ŻABI KRUKSOPOTM Niepełnosprawni2 000:08:5900:42:1100:51:10+00:10:538:267.1
71DZIADEK Agnieszka 17UKS NEPTUN ROKITYROKITYK Dzieci6 000:09:1900:42:2300:51:42+00:11:058:287.1
72LIPA Agatka 88SŁUPSKK Dzieci7 000:09:1900:42:3300:51:52+00:11:158:307.1
73CYRA Grażyna 21BYTÓWK 60-646 000:11:4600:42:3600:54:22+00:11:188:317
74TOMCZAK Paulina 13RUCH PO ZDROWIEWŁOCŁAWEKK 30-395 000:10:3300:43:0800:53:41+00:11:508:377
75ŻYTO Agnieszka 47SŁAWNOSŁAWNOK 40-443 000:10:5200:43:2900:54:21+00:12:118:416.9
76WIADERSKA Grażyna 2ELBLĄGK 60-647 000:11:4700:44:5800:56:45+00:13:408:596.7
77PANKIEWICZ Bartosz 28WEJHEROWSKI KLUB N.W.GOWINOM Dzieci3 000:05:4300:45:0900:50:52+00:13:519:016.6
78LIPA Zuzanna 87SŁUPSKK Dzieci8 000:09:1900:45:4200:55:01+00:14:249:086.6
79MAJEWSKA Anna 83SŁAWNOK 30-396 000:10:3200:46:1700:56:49+00:14:599:156.5
80KWIATKOWSKA Izabela 14RUCH PO ZDROWIEWŁOCŁAWEKK 30-397 000:10:3200:46:4600:57:18+00:15:289:216.4
81KOWALEWSKA Czesława 65RASZYNK 65-694 000:12:0000:46:5900:58:59+00:15:419:236.4
82PAJUREK Jolanta 64RASZYNK 65-695 000:12:0000:47:0800:59:08+00:15:509:256.4
83GODLEWSKA Hanna 91DAMNICAK 50-542 000:11:2000:47:4800:59:08+00:16:309:336.3
84JARMOLIK Elżbieta 53JAWOROWAK 60-648 000:11:4700:47:5600:59:43+00:16:389:356.3
85KURCZYK Michał 55SŁAWNOSŁAWNOM Dzieci4 000:05:4200:48:0800:53:50+00:16:509:376.2
86OLECH Mateusz 98GDAŃSKM Dzieci5 000:05:4300:48:2300:54:06+00:17:059:406.2
87BUDASZ Krzysztof 31JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚJEZIORKIM 60-646 000:08:3900:48:2600:57:05+00:17:089:416.2
88ŻYTO Jakub 48SŁAWNOSŁAWNOM Dzieci6 000:05:4300:48:3800:54:21+00:17:209:436.2
89BUCIOR Wojciech 60ŁEBA MORS POLANDŁEBAM 55-595 000:08:1700:48:4800:57:05+00:17:309:456.1
90JEDYNAK Franciszka 68RASZYNK 70+1 000:12:1100:49:2001:01:31+00:18:029:526.1
91LIPIŃSKA Regina 67LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK 70+2 0kara 2 min00:12:0000:49:3801:01:38+00:18:209:556
92RUSNAK Barbara 61RASZYNK 70+3 000:12:1100:50:0201:02:13+00:18:4410:006
93MAJEWSKA Natalia 84SŁAWNOK Dzieci9 000:09:1900:51:0201:00:21+00:19:4410:125.9
94MILACHOWSKA Agnieszka 78ZŁOTÓWK 30-398 000:10:3200:52:0801:02:40+00:20:5010:255.8
95GAWRYŚ Anna 46SŁAWNOSŁAWNOK 60-649 000:11:4600:54:0901:05:55+00:22:5110:495.5
96BUDASZ Grażyna 32JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚJEZIORKIK 55-598 000:11:3300:54:2001:05:53+00:23:0210:525.5
97KĄCKOWSKI Marek 29JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚJEZIORKIM 60-647 000:08:3900:59:3501:08:14+00:28:1711:555
98BUDZIK Teresa 62RASZYNK 70+4 0100:12:1101:01:2101:13:32+00:30:0312:164.9
99LEWANDOWSKA Halina 63RASZYNK 65-696 000:12:0001:01:3101:13:31+00:30:1312:184.9
Znaleziono 99 wynik(ów)