JAROSŁAWIEC - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Jarosławiec
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
67
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
67
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
2.5km
Start_All
4km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BRZOZOWSKI Piotr 82aktywni PostominoSŁAWNOM30-391M 100:14:0300:19:0200:33:57.35 6:478.8
2FRĄCKOWIAK Roman 11KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-541M 200:14:3000:34:2400:34:24.10+00:00:266:538.7
3FRĄCKOWIAK Mateusz 12KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.1M 300:14:2400:34:3200:34:32.80+00:00:356:548.7
4SAŁABON Grzegorz 50LĘBORSKIE LWYLĘBORKM50-542M 400:14:3800:33:4500:34:43.65+00:00:466:568.6
5GRYGOROWICZ Marcin 18KS METRACO POLKOWICERUMIAM30-392M 500:15:1400:18:1600:36:22.15+00:02:247:168.2
6DUSZEŃKO Zygmunt 9KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)1M 600:15:2100:36:2700:36:27.35+00:02:307:178.2
7ZIELIŃSKI Szczepan 75SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM45-491M 700:15:2600:18:2800:36:36.45+00:02:397:198.2
8SZYMAŃSKI Stefan 66XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+1M 800:15:2900:18:3100:36:43.25+00:02:457:208.2
9JASIŁEK Przemysław 20RADAWNICAM40-441M 900:15:2000:18:2300:36:49.00+00:02:517:218.1
10CZEKAJŁO Franciszek 5REMIDREZDENKOM65-691M 1000:15:2900:18:3200:36:54.85+00:02:577:238.1
11OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 41KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 100:15:3300:18:3500:37:04.70+00:03:077:258.1
12SZYMANOWSKA Anna 65LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Niepełnosprawni(A)1K 200:15:3900:18:4000:37:22.85+00:03:257:288
13MROZICKI Andrzej 38SZCZECINECKI KLUB MORSÓWSZCZECINEKM55-591M 1100:15:3400:18:3800:37:27.95+00:03:307:298
14BUCZKOWSKI Jerzy 4ŻNINM65-692M 1200:15:3300:18:3600:37:29.90+00:03:327:308
15KOŁPAK Jan 30LKS SZTUMSZTUMM70+2M 1300:15:4600:18:5300:37:39.70+00:03:427:328
16JÓŹWIAK Marianna 23SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 300:15:4600:18:5100:37:46.25+00:03:487:337.9
17GRYGOROWICZ Bogdan 17KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 1400:16:1000:19:2100:38:23.85+00:04:267:407.8
18NACZK Wiktoria 39LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Jun.1K 400:16:0300:19:0800:38:24.55+00:04:277:407.8
19GRYGOROWICZ Teresa 16KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 500:15:5300:19:0500:38:31.40+00:04:347:427.8
20WOJTCZAK Urszula 73CZAPELKICZAPLINEKK40-441K 600:16:3100:19:3900:38:52.50+00:04:557:467.7
21BERCZYŃSKI Henryk 3NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM60-641M 1500:16:2100:19:3400:38:58.80+00:05:017:477.7
22STAŃCZAK Grażyna 54FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK65-692K 700:16:1500:19:2300:39:05.50+00:05:087:497.7
23ZIELIŃSKA Jolanta 74OSIELSKOK55-591K 800:16:3000:19:3500:39:13.60+00:05:167:507.6
24DUDEK Edward 8GŁOGÓWM65-693M 1600:16:1900:19:2900:39:28.20+00:05:307:537.6
25MALINOWSKA Monika 34LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-391K 900:16:2800:19:3700:39:34.95+00:05:377:547.6
26OLEŚ Józef 42NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Niepełnosprawni(A)2M 1700:16:2600:19:4100:39:45.95+00:05:487:577.5
27BŁASZCZYK Grzegorz 80MYSZKÓWM50-543M 1800:16:5000:20:0200:39:53.50+00:05:567:587.5
28GOŁĘBIEWSKI Andrzej 79KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-642M 1900:17:0100:20:2300:40:07.70+00:06:108:017.5
29PRUSKA Agnieszka 48DWA KIJE SŁUPSKWIDZINOK45-492K 1000:16:5100:20:0800:40:15.75+00:06:188:037.5
30WIŚNIEWSKI Kazimierz 72PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-643M 2000:17:1400:20:3200:40:35.90+00:06:388:077.4
31PASZKIET Katarzyna 108KIJKOWA KCYNIAKCYNIAK45-493K 1100:17:2200:20:3800:40:46.10+00:06:488:097.4
32OLEŚ Elżbieta 43NW WERWA MŁAWAMŁAWAK65-693K 1200:17:0100:20:2300:40:56.20+00:06:588:117.3
33KOCZOROWSKA Patrycja 27KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-Jun.2K 1300:16:4700:20:0500:41:00.00+00:07:028:127.3
34SOŁDECKA Anna 52WARSZAWAK45-494K 1400:17:3500:20:5400:41:16.80+00:07:198:157.3
35DANA Kazimiera 77KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-694K 1500:17:3000:20:4700:41:38.00+00:07:408:197.2
36SZYCKO Radosław 64SŁUPSKM40-442M 2100:17:2800:20:4800:41:41.85+00:07:448:207.2
37PRACKI Zbigniew 47SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-544M 2200:17:3800:20:5400:41:48.25+00:07:508:217.2
38JÓŹWIAK Łukasz 22SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)3M 2300:17:3300:20:4800:41:51.65+00:07:548:227.2
39STAŃCZAK Ryszard 55FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+3M 2400:17:3900:21:0100:42:05.20+00:08:078:257.1
40LABUDDA Katarzyna 33WEJHEROWOK30-392K 1600:17:3900:21:0000:42:08.55+00:08:118:257.1
41BADZIĄG Waldemar 1ELITE TEAMSŁUPSKM50-545M 2500:17:4500:21:1100:42:14.45+00:08:178:277.1
42DAROSZEWSKA Krystyna 6SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-641K 1700:17:5800:21:1900:42:14.65+00:08:178:277.1
43WENEK Maja 76LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Dzieci1K 1800:17:3600:21:0300:42:17.40+00:08:208:277.1
44SZYCKO Oliwia 63KOBYLNICAK-Dzieci2K 1900:17:3600:21:0300:42:19.60+00:08:228:277.1
45MARCINIAK Hanna 36SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-592K 2000:17:5700:21:1800:42:23.45+00:08:268:287.1
46GÓRECKA Iwona 15STADION ŚLĄSKIŚWIĘTOCHŁOWICEK50-542K 2100:18:1900:21:4500:43:21.90+00:09:248:406.9
47KOCZOROWSKA Monika 28KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK30-393K 2200:18:1700:21:4500:43:42.80+00:09:458:446.9
48KOCZOROWSKI Kacper 29KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-Dzieci1M 2600:18:0700:21:4100:44:25.60+00:10:288:536.8
49ROGOZIŃSKA Ewa 49TARNOWSKIE GÓRYK45-495K 2300:18:4100:22:1400:44:44.00+00:10:468:566.7
50SZYBUT Roma 61POTĘGOWOK30-394K 2400:19:4700:23:3100:47:04.80+00:13:079:256.4
51SZYBUT Weronika 62POTĘGOWOK-Dzieci3K 2500:19:4800:23:3200:47:05.15+00:13:079:256.4
52NIEZGODA Małgorzata 40WALKING ZUMBASZCZECINEKK40-442K 2600:20:2500:24:1300:47:21.95+00:13:249:286.3
53GIERSZENDORF Roman 13KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA / FACE NORDIC WALKING TEAMMUROWANA GOŚLINAM45-492M 2700:20:2600:24:1400:47:37.95+00:13:409:316.3
54ŚLIWIŃSKA Ewa 67KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-543K 2700:20:2600:24:1300:48:04.85+00:14:079:376.2
55KOCHEL Agnieszka 26AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAK30-395K 2800:21:3500:25:2200:49:10.65+00:15:139:506.1
56GIERSZENDORF Monika 103KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA /FACE NORDIC WALKING TEAMMUROWANA GOŚLINAK45-496K 2900:21:0900:24:5700:49:13.80+00:15:169:506.1
57GIERSZENDORF Borys 14KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA / FACE NORDIC WALKING TEAMMUROWANA GOŚLINAM-Dzieci2M 2800:18:1100:22:2000:49:14.55+00:15:179:506.1
58MALINOWSKA Grażyna 35LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+1K 3000:21:0400:24:5300:49:15.85+00:15:189:516.1
59SOŁDECKI Wojciech 53WARSZAWAM-Dzieci3M 2900:20:2300:24:2500:49:31.50+00:15:349:546.1
60PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 45GOWINOK70+2K 3100:21:0900:25:0300:49:52.75+00:15:559:586
61HINEBORG Bogumiła 19KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-544K 3200:21:0600:24:5400:49:54.30+00:15:569:586
62DUSZEŃKO Elwira 10KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)2K 3300:21:0700:25:0400:50:01.05+00:16:0310:006
63KULCZYCKI Jan 32GDAŃSKM65-694M 3000:21:0000:25:0200:50:12.00+00:16:1410:026
64BARANOWSKA Aldona 2WALKING ZUMBASZCZECINEKK30-396K 3400:21:5800:25:5700:50:47.90+00:16:5010:095.9
65OGONOWSKA Edyta 78KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-593K 3500:21:4300:25:3900:50:49.55+00:16:5210:095.9
66WIŚNIEWSKA Danuta 81PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK55-594K 3600:22:1600:26:2700:52:40.85+00:18:4310:325.7
67DROP Mieczysław 7PAKOŚĆM70+4M 3100:23:3300:27:5500:54:08.50+00:20:1110:495.5
Znaleziono 67 wynik(ów)