JASTROWIE - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 10.72KM

Organizator:
PFNW
Data:
2016-04-16
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
10.72 km
Zgłoszonych:
93
Wystartowało:
92
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
90
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 5.36km | 10.36km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu5km5.36km10.36kmCzas
netto
10.72km
Czas
brutto
10.72km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1LUBIATOWSKI Ireneusz 193.KS METRACO POLKOWICEGUBINM50-591M 100:00:1400:31:2100:33:5101:06:0001:08:33.8001:08:47.90 6:239.4
2KLICZKA Kamil 182.PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM40-491M 200:00:1200:32:0200:34:3301:06:5701:09:34.4501:09:46.45+00:01:006:299.2
3SIWAK Piotr 230.KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-592M 3100:00:1000:32:1800:34:5401:08:1501:11:00.9001:11:11.65+00:02:276:379.1
4HELWICH Stefan 170.KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM60-691M 4100:00:1500:33:0900:35:4601:09:5201:12:46.4501:13:02.30+00:04:126:478.8
5ADAMSKI Robert 239.DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM40-492M 5100:00:1100:33:4600:36:2701:11:0201:13:49.9501:14:01.50+00:05:166:538.7
6KULIG Henryk 189.K S ELBLASKIE WŁÓCZY-KIJEELBLAGM60-692M 6100:00:1500:34:0800:36:5301:12:2301:15:16.7501:15:31.90+00:06:427:018.5
7KOLENKIEWICZ Dariusz 183.K S ELBLASKIE WŁÓCZY-KIJEELBLAGM50-593M 700:00:1100:34:1000:36:5801:12:2801:15:21.7001:15:32.90+00:06:477:018.5
8STANISŁAWSKI Jan 240.AKTYWNI 50+POZNAŃM50-594M 800:00:1300:34:1100:36:5901:12:4101:15:35.2501:15:48.50+00:07:017:038.5
9KALISZ Krzysztof 179.KS METRACO POLKOWICELUBINM60-693M 900:00:1400:34:3800:37:2601:13:1201:16:03.1501:16:17.30+00:07:297:058.5
10SPYCHAŁA Marzena 211.WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-491K 100:02:3900:34:4400:37:3001:13:2101:16:10.8001:18:50.15+00:07:377:068.4
11WIERCHANOWSKI Bogdan 219.KS METRACO POLKOWICEGOLCZEWOM50-595M 10100:00:1100:34:2000:37:0801:13:1401:16:12.5001:16:24.05+00:07:387:068.4
12KRZYŻANOWSKI Robert 188.GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM40-493M 1100:00:1200:34:0900:36:5601:13:2401:16:17.9501:16:30.25+00:07:447:078.4
13LUBAWIŃSKI Jerzy-Bernard 192.FACE NORDIC WALKING TEAMSWIDWINM60-694M 12100:00:1300:34:1100:37:0201:13:3101:16:20.5501:16:34.45+00:07:467:078.4
14KĘPA Andrzej 181.SKI FAMILY TEAMKOSZALINM60-695M 1300:00:1400:35:1800:38:0701:13:4901:16:30.9001:16:45.65+00:07:577:088.4
15JĘDRASIAK Renata 176.KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 200:02:3900:34:5700:37:4101:13:4601:16:32.4001:19:11.70+00:07:587:088.4
16KASPRZYK Lilianna 180.KS METRACO POLKOWICEPOZNAŃK50-592K 300:02:4100:35:2000:38:1201:14:1901:17:11.4001:19:53.15+00:08:377:128.3
17CZEKAJŁO Franciszek 160.TEAM MEPROZETDREZDENKOM60-696M 1400:00:1500:35:1800:38:0801:14:3001:17:22.3501:17:37.90+00:08:487:138.3
18STAWNIAK Karol 212.KS METRACO POLKOWICEŻNINM60-697M 1500:00:1300:34:4000:37:2801:14:3101:17:24.0001:17:37.40+00:08:507:138.3
19SMUL Andrzej 209.GREEN TEAMZIELONA GÓRAM60-698M 1600:00:1500:34:3900:37:2701:14:3901:17:37.6001:17:52.70+00:09:037:148.3
20FALKOWSKA Beata 164.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK50-593K 400:02:4000:35:2500:38:1501:14:5201:17:45.8001:20:26.45+00:09:127:158.3
21ZAMRZYCKI Leszek 222.GORZÓW WLKPM50-596M 1700:00:1600:35:2800:38:2101:15:3201:18:21.4001:18:37.95+00:09:477:188.2
22CHOLEWIŃSKI Wojciech 159.KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINAWOJNOWOM50-597M 1800:00:1200:35:3200:38:2201:15:3201:18:22.4001:18:35.35+00:09:487:188.2
23PRAWUCKI Krzysztof 204.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAM30-391M 1900:00:0900:36:5400:39:4801:16:3901:19:32.9501:19:42.55+00:10:597:258.1
24ZIĘBA Krzysztof 227.SZCZECINM50-598M 2000:00:1500:35:4300:38:3701:16:4401:19:35.1001:19:50.75+00:11:017:258.1
25SKRYCKA Katarzyna 208.KS METRACO POLKOWICELUBINK30-391K 500:02:3600:36:5600:39:5001:17:0301:20:01.5001:22:38.35+00:11:277:278
26KRUSZKA Arleta 283.MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-594K 600:02:4000:36:3900:39:3501:17:1701:20:06.6501:22:46.65+00:11:327:288
27MOTYLSKA Aleksa 241.NORDIC TEAM GNIEZNOMOGILNOK18-291K 7100:02:3500:36:3300:39:3201:17:1401:20:09.0001:22:44.35+00:11:357:288
28KACZMARCZYK-PIASECKA Renata 178.CZARNE PANTERYPIŁAK40-492K 800:02:3600:37:1000:40:0801:17:4001:20:33.4001:23:10.35+00:11:597:308
29WOLNIEWICZ Katarzyna 220.FABRIKANORDIKARUDA SLASKAK40-493K 900:02:3800:36:5500:39:5001:18:3001:21:35.7501:24:14.00+00:13:017:367.9
30JANECKI Dariusz 174.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAM50-599M 21100:00:1200:36:5500:39:4901:18:4201:21:46.5501:21:59.35+00:13:127:377.9
31BANACH Joanna 155.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK40-494K 1000:02:4300:37:3900:40:4601:19:5101:22:53.6001:25:37.50+00:14:197:437.8
32GIBAS Sławomir 165.ELBLAGM30-392M 2200:00:0900:36:5800:39:5501:20:0701:23:17.9501:23:27.40+00:14:447:467.7
33ŁABUS Izabela 194.FABRIKANORDIKARUDA SLASKAK18-292K 1100:02:3500:37:3700:40:4201:20:5601:24:03.9001:26:39.45+00:15:307:507.7
34GRZESZCZAK Andrzej 232.KS METRACO POLKOWICEZAGÓRÓWM50-5910M 2300:00:1200:38:4700:41:5401:21:2001:24:28.4501:24:41.05+00:15:547:527.6
35CHOLEWIŃSKA Longina 158.KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINAWOJNOWOK50-595K 1200:02:4100:38:2800:41:3601:21:1401:24:32.0001:27:13.45+00:15:587:537.6
36ŁOPIŃSKI Aleksy 196.CZARNE PANTERYPIŁAM60-699M 2400:00:1700:39:0900:42:2001:21:2201:24:32.0501:24:49.30+00:15:587:537.6
37BANASZKIEWICZ Katarzyna 156.SAMA CHODZĘ :)KACZORYK40-495K 1300:02:4300:38:5500:42:0201:21:4501:24:45.6501:27:29.55+00:16:117:547.6
38ZIELIŃSKA Jolanta 226.GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-596K 1400:02:4700:38:3700:41:4601:21:3901:24:52.2501:27:40.20+00:16:187:557.6
39WALKOWIAK Michał 215.SWARZĘDZM30-393M 2500:00:0800:40:0600:43:1601:21:4901:24:57.2001:25:05.90+00:16:237:557.6
40KOZŁOWSKA Agnieszka 235.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-496K 1500:02:4300:40:2700:43:3801:23:1201:26:16.1001:28:59.70+00:17:428:027.5
41JANECKA Agnieszka 173.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAK40-497K 16100:02:4200:39:4400:42:5501:23:2901:26:46.0001:29:28.20+00:18:128:057.4
41ROSADZIŃSKA Natalia 206.LESZNOK18-293K 1700:02:3500:40:0200:43:1601:23:3401:26:46.0001:29:21.95+00:18:128:057.4
43WACHOWIAK Sylwia 214.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-498K 1800:02:3900:39:5700:43:1001:23:5001:27:04.1001:29:43.80+00:18:308:077.4
44NOWAKOWSKI Rafał 233.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAM30-394M 2600:00:0900:40:4900:43:5601:24:1201:27:13.5001:27:23.35+00:18:398:087.4
45KULKA Maciej 190.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM50-5911M 2700:00:1500:41:2000:44:3101:24:3601:27:35.2001:27:50.75+00:19:018:107.3
46POSTEK Danuta 203.MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-597K 1900:02:4300:40:4400:44:0201:24:3401:27:47.4001:30:30.45+00:19:138:117.3
47ZAWISŁA Stanisław 224.MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM60-6910M 2800:00:1400:39:0600:42:2301:24:2301:27:53.8001:28:08.20+00:19:208:117.3
48PISZCZ Wiesław 202.WAŁCZM40-494M 2900:00:1200:41:3000:44:4601:24:5901:28:06.7501:28:19.35+00:19:328:137.3
49SOBECKA Marzena 210.WAŁCZK40-499K 2000:02:4000:40:3000:43:4401:24:5101:28:12.7501:30:52.95+00:19:388:137.3
50APPEL Jerzy 154.GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM70+1M 3000:00:1600:39:4800:43:0601:25:1401:28:24.3501:28:40.90+00:19:508:147.3
51WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 221.KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 2100:02:4600:40:2000:43:3701:25:0201:28:25.0501:31:11.50+00:19:518:147.3
52KOSIŃSKA Maria 184.MOSIRRYPINK60-691K 2200:02:4400:40:0300:43:1701:25:0401:28:27.5501:31:11.80+00:19:538:157.3
53STRZELECKI Sebastian 213.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-495M 3100:00:1000:40:5000:44:0801:25:2101:28:33.5001:28:43.95+00:19:598:157.3
54ZIAJKO Szymon 238.ELBLAGM30-395M 3200:00:1000:41:3500:44:5101:25:2201:28:34.7501:28:45.10+00:20:008:157.3
55NOWAK Maciej 198.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-496M 33100:00:1100:41:5500:45:1101:25:3001:28:45.5001:28:56.90+00:20:118:167.2
56BOROWSKI Marcin 236.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM30-396M 3400:00:1000:41:0100:44:1101:25:4501:28:50.6501:29:01.60+00:20:168:177.2
57KOWNACKA Jolanta 186.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK40-4910K 2300:02:3700:40:5900:44:2001:25:4101:28:56.9501:31:34.60+00:20:238:177.2
58BIAŁAS Grzegorz 229.JASTROWIEM50-5912M 3500:00:1700:41:2500:44:4101:25:4301:29:07.1001:29:24.15+00:20:338:187.2
59WASEKA Julitta 218.POBIEDZISKAK40-4911K 24 00:02:4300:40:4400:44:0001:25:5001:29:11.5501:31:54.55+00:20:378:197.2
60CHĘCIŃSKA Krystyna 216.UKS GIMNAZJON SUCHY LASZŁOTNIKIK60-692K 2500:02:4600:42:1100:45:3001:27:1501:30:33.8501:33:20.25+00:22:008:267.1
61ŁASECKA Katarzyna 195.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4912K 2600:02:4000:42:5500:46:0601:27:3101:30:40.0001:33:20.55+00:22:068:277.1
62PILECKI Gustaw 201.GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM70+2M 36100:00:1700:41:1700:44:4001:27:2301:30:44.5501:31:02.20+00:22:108:277.1
63MAĆKOWIAK Krystyna 237.FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOSLINAK60-693K 27100:02:4700:40:5400:44:1701:27:2901:30:52.9501:33:40.05+00:22:198:287.1
64MURZYN Monika 197.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK30-392K 2800:02:3800:41:5100:45:2101:27:4701:31:02.3501:33:40.60+00:22:288:297.1
64ROSA Mariola 205.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK50-598K 2900:02:4200:42:2600:45:4901:27:4701:31:02.3501:33:44.50+00:22:288:297.1
66ZBIELSKA Agnieszka 225.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK30-393K 3000:02:3600:42:3100:45:5101:27:5501:31:11.9001:33:48.25+00:22:388:307.1
67DYMKOWSKI Krzysztof 163.CZARNE PANTERYPIŁAM40-497M 3700:00:1000:43:1000:46:3101:28:0701:31:22.4501:31:32.60+00:22:488:317
68ZAWADZKA Maria 223.KS METRACO POLKOWICELUBINK60-694K 3100:02:4300:42:1300:45:3101:28:0701:31:43.4501:34:27.40+00:23:098:337
69HACZYK Anna 169.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK30-394K 3200:02:3800:42:5100:46:0701:29:3701:32:55.0501:35:33.45+00:24:218:406.9
70DROZDOWICZ Dorota 161.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4913K 3300:02:4100:43:4600:47:1001:30:0301:33:15.2001:35:56.35+00:24:418:416.9
71OGRODNICZAK Anna 199.BORNE SULINOWOK30-395K 3400:02:3700:42:5000:46:1301:30:0801:33:33.9501:36:11.45+00:25:008:436.9
72DRABCZYK Franciszek 231.KS METRACO POLKOWICEPOGORZELISKAM60-6911M 3800:00:1600:42:0100:45:3101:30:1901:33:55.8501:34:12.40+00:25:228:456.8
73ADAMIEC Bożena 152.SKWIERZYNAK30-396K 3500:02:3600:44:3800:48:0701:31:1301:34:32.7501:37:09.30+00:25:588:496.8
74BAKOWSKA Maria 157.NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOK60-695K 3600:02:4600:44:2600:47:5701:31:1101:34:39.1001:37:25.95+00:26:058:496.8
75JÓŹWIAK Dominik 177.WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-291M 3900:00:0900:42:4500:46:0801:31:2901:34:57.5501:35:06.80+00:26:238:516.8
76JARYSZ Agnieszka 175.FACE NORDIC WALKING TEAMOBORNIKIK30-397K 3700:02:4200:46:0100:49:3501:32:2701:35:41.0501:38:23.60+00:27:078:556.7
77GIERSZENDORF Monika 166.FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOSLINAK40-4914K 3800:02:3900:44:1000:47:4201:32:2801:35:45.8001:38:25.25+00:27:128:566.7
78HORIACZEK Małgorzata 171.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK60-696K 39100:02:4500:42:4800:46:2201:32:0701:35:46.2001:38:31.65+00:27:128:566.7
79JAGŁA Monika 172.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK40-4915K 4000:02:4000:44:5100:48:2301:32:5401:36:26.6001:39:06.70+00:27:528:596.7
80KRYZA Małgorzata 187.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK30-398K 4100:02:3700:44:5400:48:2701:32:5801:36:29.5501:39:06.70+00:27:559:006.7
81ABRAMOWICZ Ewa 151.BORUCINOK40-4916K 4200:02:4500:45:2500:48:5301:33:3701:37:01.7001:39:47.45+00:28:279:036.6
82KOWALCZUK Maria 185.JASTROWIEK40-4917K 4300:02:4200:45:2800:48:5701:33:4001:37:09.9001:39:52.55+00:28:369:036.6
83BIAŁAS Ewa 228.JASTROWIEK50-599K 4400:02:4500:45:3600:49:0701:33:4401:37:18.2001:40:03.35+00:28:449:046.6
84LIKOWSKA Lidia 191.KOBYLARNIAK40-4918K 4500:02:3800:45:4400:49:1901:33:5101:37:21.5001:39:59.95+00:28:479:046.6
85GREFKIEWICZ Justyna 168.KB KATORŻNIK MUROWANA GOSŁINAMUROWANA GOSLINAK40-4919K 4600:02:4400:45:3300:49:1001:34:0601:37:36.1501:40:21.10+00:29:029:066.6
86OLSZEWSKA Elżbieta 200.KLUB SPORTOWY 'SPORTICO'BIAŁOSLIWIEK40-4920K 4700:02:4000:46:4700:50:2401:34:1301:37:42.2501:40:23.15+00:29:089:066.6
87OLSZEWSKA Martyna 234.KLUB SPORTOWY 'SPORTICO'BIAŁOSLIWIEK18-294K 4800:02:3600:46:5100:50:2701:34:1601:37:45.2501:40:21.40+00:29:119:076.6
88ADAMIEC Ewa 153.SKWIERZYNAK50-5910K 4900:02:4600:45:1200:48:4201:35:1201:38:52.1001:41:38.15+00:30:189:136.5
89SIECZKA Bożena 207.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK30-399K 5000:02:3700:45:1200:48:41+00:14:509:046.6
90DUKIEWICZ Aneta 162.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4921K 5100:02:4100:53:2800:58:23+00:24:3210:535.5
DQGODZIŃSKI Paweł 167.PIELGRZYMI SANTIAGOMILEJEWOM30-391DQ00:38:48 DQ00:41:52 DQ01:22:26 DQ2016-04-16 DQ DQ--
DQWANDEL Agnieszka 217.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-491DQ00:40:18 DQ00:43:29 DQ01:25:00 DQ2016-04-16 DQ DQ--
Znaleziono 92 wynik(ów)