JASTROWIE - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 10.72KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-16
Miejsce : Jastrowie
Dystans : 10.72 km
Zgłoszonych : 93
Wystartowało : 92
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 90
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 5.36km | 10.36km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu5km
     
1LUBIATOWSKI Ireneusz 193.KS METRACO POLKOWICEGUBINM50-5900:00:1400:31:21
2KLICZKA Kamil 182.PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM40-4900:00:1200:32:02
3SIWAK Piotr 230.KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-59100:00:1000:32:18
4HELWICH Stefan 170.KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM60-69100:00:1500:33:09
5ADAMSKI Robert 239.DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM40-49100:00:1100:33:46
6KULIG Henryk 189.K S ELBLASKIE WŁÓCZY-KIJEELBLAGM60-69100:00:1500:34:08
7KRZYŻANOWSKI Robert 188.GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM40-4900:00:1200:34:09
8KOLENKIEWICZ Dariusz 183.K S ELBLASKIE WŁÓCZY-KIJEELBLAGM50-5900:00:1100:34:10
9STANISŁAWSKI Jan 240.AKTYWNI 50+POZNAŃM50-5900:00:1300:34:11
10LUBAWIŃSKI Jerzy-Bernard 192.FACE NORDIC WALKING TEAMSWIDWINM60-69100:00:1300:34:11
11WIERCHANOWSKI Bogdan 219.KS METRACO POLKOWICEGOLCZEWOM50-59100:00:1100:34:20
12KALISZ Krzysztof 179.KS METRACO POLKOWICELUBINM60-6900:00:1400:34:38
13SMUL Andrzej 209.GREEN TEAMZIELONA GÓRAM60-6900:00:1500:34:39
14STAWNIAK Karol 212.KS METRACO POLKOWICEŻNINM60-6900:00:1300:34:40
15SPYCHAŁA Marzena 211.WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:02:3900:34:44
16JĘDRASIAK Renata 176.KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:02:3900:34:57
17KĘPA Andrzej 181.SKI FAMILY TEAMKOSZALINM60-6900:00:1400:35:18
18CZEKAJŁO Franciszek 160.TEAM MEPROZETDREZDENKOM60-6900:00:1500:35:18
19KASPRZYK Lilianna 180.KS METRACO POLKOWICEPOZNAŃK50-5900:02:4100:35:20
20FALKOWSKA Beata 164.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK50-5900:02:4000:35:25
21ZAMRZYCKI Leszek 222.GORZÓW WLKPM50-5900:00:1600:35:28
22CHOLEWIŃSKI Wojciech 159.KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINAWOJNOWOM50-5900:00:1200:35:32
23ZIĘBA Krzysztof 227.SZCZECINM50-5900:00:1500:35:43
24MOTYLSKA Aleksa 241.NORDIC TEAM GNIEZNOMOGILNOK18-29100:02:3500:36:33
25KRUSZKA Arleta 283.MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:02:4000:36:39
26PRAWUCKI Krzysztof 204.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAM30-3900:00:0900:36:54
27JANECKI Dariusz 174.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAM50-59100:00:1200:36:55
28WOLNIEWICZ Katarzyna 220.FABRIKANORDIKARUDA SLASKAK40-4900:02:3800:36:55
29SKRYCKA Katarzyna 208.KS METRACO POLKOWICELUBINK30-3900:02:3600:36:56
30GIBAS Sławomir 165.ELBLAGM30-3900:00:0900:36:58
31KACZMARCZYK-PIASECKA Renata 178.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4900:02:3600:37:10
32ŁABUS Izabela 194.FABRIKANORDIKARUDA SLASKAK18-2900:02:3500:37:37
33BANACH Joanna 155.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK40-4900:02:4300:37:39
34CHOLEWIŃSKA Longina 158.KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINAWOJNOWOK50-5900:02:4100:38:28
35ZIELIŃSKA Jolanta 226.GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-5900:02:4700:38:37
36GRZESZCZAK Andrzej 232.KS METRACO POLKOWICEZAGÓRÓWM50-5900:00:1200:38:47
Niesklasyfikowani
DQGODZIŃSKI Paweł 167.PIELGRZYMI SANTIAGOMILEJEWOM30-391DQ00:38:48 DQ
38BANASZKIEWICZ Katarzyna 156.SAMA CHODZĘ :)KACZORYK40-4900:02:4300:38:55
39ZAWISŁA Stanisław 224.MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM60-6900:00:1400:39:06
40ŁOPIŃSKI Aleksy 196.CZARNE PANTERYPIŁAM60-6900:00:1700:39:09
41JANECKA Agnieszka 173.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAK40-49100:02:4200:39:44
42APPEL Jerzy 154.GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM70+00:00:1600:39:48
43WACHOWIAK Sylwia 214.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-4900:02:3900:39:57
44ROSADZIŃSKA Natalia 206.LESZNOK18-2900:02:3500:40:02
45KOSIŃSKA Maria 184.MOSIRRYPINK60-6900:02:4400:40:03
46WALKOWIAK Michał 215.SWARZĘDZM30-3900:00:0800:40:06
DQWANDEL Agnieszka 217.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-491DQ00:40:18 DQ
48WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 221.KS METRACO POLKOWICELUBINK70+00:02:4600:40:20
49KOZŁOWSKA Agnieszka 235.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4900:02:4300:40:27
50SOBECKA Marzena 210.WAŁCZK40-4900:02:4000:40:30
51POSTEK Danuta 203.MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:02:4300:40:44
52WASEKA Julitta 218.POBIEDZISKAK40-49 00:02:4300:40:44
53NOWAKOWSKI Rafał 233.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAM30-3900:00:0900:40:49
54STRZELECKI Sebastian 213.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4900:00:1000:40:50
55MAĆKOWIAK Krystyna 237.FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOSLINAK60-69100:02:4700:40:54
56KOWNACKA Jolanta 186.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK40-4900:02:3700:40:59
57BOROWSKI Marcin 236.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM30-3900:00:1000:41:01
58PILECKI Gustaw 201.GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM70+100:00:1700:41:17
59KULKA Maciej 190.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM50-5900:00:1500:41:20
60BIAŁAS Grzegorz 229.JASTROWIEM50-5900:00:1700:41:25
61PISZCZ Wiesław 202.WAŁCZM40-4900:00:1200:41:30
62ZIAJKO Szymon 238.ELBLAGM30-3900:00:1000:41:35
63MURZYN Monika 197.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK30-3900:02:3800:41:51
64NOWAK Maciej 198.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-49100:00:1100:41:55
65DRABCZYK Franciszek 231.KS METRACO POLKOWICEPOGORZELISKAM60-6900:00:1600:42:01
66CHĘCIŃSKA Krystyna 216.UKS GIMNAZJON SUCHY LASZŁOTNIKIK60-6900:02:4600:42:11
67ZAWADZKA Maria 223.KS METRACO POLKOWICELUBINK60-6900:02:4300:42:13
68ROSA Mariola 205.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK50-5900:02:4200:42:26
69ZBIELSKA Agnieszka 225.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK30-3900:02:3600:42:31
70JÓŹWIAK Dominik 177.WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:00:0900:42:45
71HORIACZEK Małgorzata 171.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK60-69100:02:4500:42:48
72OGRODNICZAK Anna 199.BORNE SULINOWOK30-3900:02:3700:42:50
73HACZYK Anna 169.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK30-3900:02:3800:42:51
74ŁASECKA Katarzyna 195.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4900:02:4000:42:55
75DYMKOWSKI Krzysztof 163.CZARNE PANTERYPIŁAM40-4900:00:1000:43:10
76DROZDOWICZ Dorota 161.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4900:02:4100:43:46
77GIERSZENDORF Monika 166.FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOSLINAK40-4900:02:3900:44:10
78BAKOWSKA Maria 157.NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOK60-6900:02:4600:44:26
79ADAMIEC Bożena 152.SKWIERZYNAK30-3900:02:3600:44:38
80JAGŁA Monika 172.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK40-4900:02:4000:44:51
81KRYZA Małgorzata 187.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK30-3900:02:3700:44:54
82SIECZKA Bożena 207.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK30-3900:02:3700:45:12
83ADAMIEC Ewa 153.SKWIERZYNAK50-5900:02:4600:45:12
84ABRAMOWICZ Ewa 151.BORUCINOK40-4900:02:4500:45:25
85KOWALCZUK Maria 185.JASTROWIEK40-4900:02:4200:45:28
86GREFKIEWICZ Justyna 168.KB KATORŻNIK MUROWANA GOSŁINAMUROWANA GOSLINAK40-4900:02:4400:45:33
87BIAŁAS Ewa 228.JASTROWIEK50-5900:02:4500:45:36
88LIKOWSKA Lidia 191.KOBYLARNIAK40-4900:02:3800:45:44
89JARYSZ Agnieszka 175.FACE NORDIC WALKING TEAMOBORNIKIK30-3900:02:4200:46:01
90OLSZEWSKA Elżbieta 200.KLUB SPORTOWY 'SPORTICO'BIAŁOSLIWIEK40-4900:02:4000:46:47
91OLSZEWSKA Martyna 234.KLUB SPORTOWY 'SPORTICO'BIAŁOSLIWIEK18-2900:02:3600:46:51
92DUKIEWICZ Aneta 162.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4900:02:4100:53:28
Znaleziono 92 wynik(ów)