JASTROWIE - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 10.72KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-16
Miejsce : Jastrowie
Dystans : 10.72 km
Zgłoszonych : 93
Wystartowało : 92
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 90
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 5.36km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 5.36km | 10.36km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu5km5.36km
      
1LUBIATOWSKI Ireneusz 193.KS METRACO POLKOWICEGUBINM50-5900:00:1400:31:2100:33:51
2KLICZKA Kamil 182.PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM40-4900:00:1200:32:0200:34:33
3SIWAK Piotr 230.KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-59100:00:1000:32:1800:34:54
4HELWICH Stefan 170.KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM60-69100:00:1500:33:0900:35:46
5ADAMSKI Robert 239.DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM40-49100:00:1100:33:4600:36:27
6KULIG Henryk 189.K S ELBLASKIE WŁÓCZY-KIJEELBLAGM60-69100:00:1500:34:0800:36:53
7KRZYŻANOWSKI Robert 188.GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM40-4900:00:1200:34:0900:36:56
8KOLENKIEWICZ Dariusz 183.K S ELBLASKIE WŁÓCZY-KIJEELBLAGM50-5900:00:1100:34:1000:36:58
9STANISŁAWSKI Jan 240.AKTYWNI 50+POZNAŃM50-5900:00:1300:34:1100:36:59
10LUBAWIŃSKI Jerzy-Bernard 192.FACE NORDIC WALKING TEAMSWIDWINM60-69100:00:1300:34:1100:37:02
11WIERCHANOWSKI Bogdan 219.KS METRACO POLKOWICEGOLCZEWOM50-59100:00:1100:34:2000:37:08
12KALISZ Krzysztof 179.KS METRACO POLKOWICELUBINM60-6900:00:1400:34:3800:37:26
13SMUL Andrzej 209.GREEN TEAMZIELONA GÓRAM60-6900:00:1500:34:3900:37:27
14STAWNIAK Karol 212.KS METRACO POLKOWICEŻNINM60-6900:00:1300:34:4000:37:28
15SPYCHAŁA Marzena 211.WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:02:3900:34:4400:37:30
16JĘDRASIAK Renata 176.KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:02:3900:34:5700:37:41
17KĘPA Andrzej 181.SKI FAMILY TEAMKOSZALINM60-6900:00:1400:35:1800:38:07
18CZEKAJŁO Franciszek 160.TEAM MEPROZETDREZDENKOM60-6900:00:1500:35:1800:38:08
19KASPRZYK Lilianna 180.KS METRACO POLKOWICEPOZNAŃK50-5900:02:4100:35:2000:38:12
20FALKOWSKA Beata 164.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK50-5900:02:4000:35:2500:38:15
21ZAMRZYCKI Leszek 222.GORZÓW WLKPM50-5900:00:1600:35:2800:38:21
22CHOLEWIŃSKI Wojciech 159.KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINAWOJNOWOM50-5900:00:1200:35:3200:38:22
23ZIĘBA Krzysztof 227.SZCZECINM50-5900:00:1500:35:4300:38:37
24MOTYLSKA Aleksa 241.NORDIC TEAM GNIEZNOMOGILNOK18-29100:02:3500:36:3300:39:32
25KRUSZKA Arleta 283.MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:02:4000:36:3900:39:35
26PRAWUCKI Krzysztof 204.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAM30-3900:00:0900:36:5400:39:48
27JANECKI Dariusz 174.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAM50-59100:00:1200:36:5500:39:49
28SKRYCKA Katarzyna 208.KS METRACO POLKOWICELUBINK30-3900:02:3600:36:5600:39:50
29WOLNIEWICZ Katarzyna 220.FABRIKANORDIKARUDA SLASKAK40-4900:02:3800:36:5500:39:50
30GIBAS Sławomir 165.ELBLAGM30-3900:00:0900:36:5800:39:55
31KACZMARCZYK-PIASECKA Renata 178.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4900:02:3600:37:1000:40:08
32ŁABUS Izabela 194.FABRIKANORDIKARUDA SLASKAK18-2900:02:3500:37:3700:40:42
33BANACH Joanna 155.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK40-4900:02:4300:37:3900:40:46
34CHOLEWIŃSKA Longina 158.KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINAWOJNOWOK50-5900:02:4100:38:2800:41:36
35ZIELIŃSKA Jolanta 226.GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-5900:02:4700:38:3700:41:46
Niesklasyfikowani
DQGODZIŃSKI Paweł 167.PIELGRZYMI SANTIAGOMILEJEWOM30-391DQ00:38:48 DQ00:41:52 DQ
37GRZESZCZAK Andrzej 232.KS METRACO POLKOWICEZAGÓRÓWM50-5900:00:1200:38:4700:41:54
38BANASZKIEWICZ Katarzyna 156.SAMA CHODZĘ :)KACZORYK40-4900:02:4300:38:5500:42:02
39ŁOPIŃSKI Aleksy 196.CZARNE PANTERYPIŁAM60-6900:00:1700:39:0900:42:20
40ZAWISŁA Stanisław 224.MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM60-6900:00:1400:39:0600:42:23
41JANECKA Agnieszka 173.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAK40-49100:02:4200:39:4400:42:55
42APPEL Jerzy 154.GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM70+00:00:1600:39:4800:43:06
43WACHOWIAK Sylwia 214.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-4900:02:3900:39:5700:43:10
44WALKOWIAK Michał 215.SWARZĘDZM30-3900:00:0800:40:0600:43:16
45ROSADZIŃSKA Natalia 206.LESZNOK18-2900:02:3500:40:0200:43:16
46KOSIŃSKA Maria 184.MOSIRRYPINK60-6900:02:4400:40:0300:43:17
DQWANDEL Agnieszka 217.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-491DQ00:40:18 DQ00:43:29 DQ
48WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 221.KS METRACO POLKOWICELUBINK70+00:02:4600:40:2000:43:37
49KOZŁOWSKA Agnieszka 235.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4900:02:4300:40:2700:43:38
50SOBECKA Marzena 210.WAŁCZK40-4900:02:4000:40:3000:43:44
51NOWAKOWSKI Rafał 233.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAM30-3900:00:0900:40:4900:43:56
52WASEKA Julitta 218.POBIEDZISKAK40-49 00:02:4300:40:4400:44:00
53POSTEK Danuta 203.MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:02:4300:40:4400:44:02
54STRZELECKI Sebastian 213.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4900:00:1000:40:5000:44:08
55BOROWSKI Marcin 236.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM30-3900:00:1000:41:0100:44:11
56MAĆKOWIAK Krystyna 237.FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOSLINAK60-69100:02:4700:40:5400:44:17
57KOWNACKA Jolanta 186.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK40-4900:02:3700:40:5900:44:20
58KULKA Maciej 190.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM50-5900:00:1500:41:2000:44:31
59PILECKI Gustaw 201.GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM70+100:00:1700:41:1700:44:40
60BIAŁAS Grzegorz 229.JASTROWIEM50-5900:00:1700:41:2500:44:41
61PISZCZ Wiesław 202.WAŁCZM40-4900:00:1200:41:3000:44:46
62ZIAJKO Szymon 238.ELBLAGM30-3900:00:1000:41:3500:44:51
63NOWAK Maciej 198.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-49100:00:1100:41:5500:45:11
64MURZYN Monika 197.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK30-3900:02:3800:41:5100:45:21
65CHĘCIŃSKA Krystyna 216.UKS GIMNAZJON SUCHY LASZŁOTNIKIK60-6900:02:4600:42:1100:45:30
66DRABCZYK Franciszek 231.KS METRACO POLKOWICEPOGORZELISKAM60-6900:00:1600:42:0100:45:31
67ZAWADZKA Maria 223.KS METRACO POLKOWICELUBINK60-6900:02:4300:42:1300:45:31
68ROSA Mariola 205.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK50-5900:02:4200:42:2600:45:49
69ZBIELSKA Agnieszka 225.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK30-3900:02:3600:42:3100:45:51
70ŁASECKA Katarzyna 195.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4900:02:4000:42:5500:46:06
71HACZYK Anna 169.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK30-3900:02:3800:42:5100:46:07
72JÓŹWIAK Dominik 177.WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:00:0900:42:4500:46:08
73OGRODNICZAK Anna 199.BORNE SULINOWOK30-3900:02:3700:42:5000:46:13
74HORIACZEK Małgorzata 171.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK60-69100:02:4500:42:4800:46:22
75DYMKOWSKI Krzysztof 163.CZARNE PANTERYPIŁAM40-4900:00:1000:43:1000:46:31
76DROZDOWICZ Dorota 161.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4900:02:4100:43:4600:47:10
77GIERSZENDORF Monika 166.FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOSLINAK40-4900:02:3900:44:1000:47:42
78BAKOWSKA Maria 157.NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOK60-6900:02:4600:44:2600:47:57
79ADAMIEC Bożena 152.SKWIERZYNAK30-3900:02:3600:44:3800:48:07
80JAGŁA Monika 172.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK40-4900:02:4000:44:5100:48:23
81KRYZA Małgorzata 187.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK30-3900:02:3700:44:5400:48:27
82SIECZKA Bożena 207.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK30-3900:02:3700:45:1200:48:41
83ADAMIEC Ewa 153.SKWIERZYNAK50-5900:02:4600:45:1200:48:42
84ABRAMOWICZ Ewa 151.BORUCINOK40-4900:02:4500:45:2500:48:53
85KOWALCZUK Maria 185.JASTROWIEK40-4900:02:4200:45:2800:48:57
86BIAŁAS Ewa 228.JASTROWIEK50-5900:02:4500:45:3600:49:07
87GREFKIEWICZ Justyna 168.KB KATORŻNIK MUROWANA GOSŁINAMUROWANA GOSLINAK40-4900:02:4400:45:3300:49:10
88LIKOWSKA Lidia 191.KOBYLARNIAK40-4900:02:3800:45:4400:49:19
89JARYSZ Agnieszka 175.FACE NORDIC WALKING TEAMOBORNIKIK30-3900:02:4200:46:0100:49:35
90OLSZEWSKA Elżbieta 200.KLUB SPORTOWY 'SPORTICO'BIAŁOSLIWIEK40-4900:02:4000:46:4700:50:24
91OLSZEWSKA Martyna 234.KLUB SPORTOWY 'SPORTICO'BIAŁOSLIWIEK18-2900:02:3600:46:5100:50:27
92DUKIEWICZ Aneta 162.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4900:02:4100:53:2800:58:23
Znaleziono 92 wynik(ów)