JASTROWIE - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 10.72KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-16
Miejsce : Jastrowie
Dystans : 10.72 km
Zgłoszonych : 93
Wystartowało : 92
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 90
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 10.36km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 5.36km | 10.36km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu5km5.36km10.36km
       
1LUBIATOWSKI Ireneusz 193.KS METRACO POLKOWICEGUBINM50-5900:00:1400:31:2100:33:5101:06:00
2KLICZKA Kamil 182.PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM40-4900:00:1200:32:0200:34:3301:06:57
3SIWAK Piotr 230.KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-59100:00:1000:32:1800:34:5401:08:15
4HELWICH Stefan 170.KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM60-69100:00:1500:33:0900:35:4601:09:52
5ADAMSKI Robert 239.DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM40-49100:00:1100:33:4600:36:2701:11:02
6KULIG Henryk 189.K S ELBLASKIE WŁÓCZY-KIJEELBLAGM60-69100:00:1500:34:0800:36:5301:12:23
7KOLENKIEWICZ Dariusz 183.K S ELBLASKIE WŁÓCZY-KIJEELBLAGM50-5900:00:1100:34:1000:36:5801:12:28
8STANISŁAWSKI Jan 240.AKTYWNI 50+POZNAŃM50-5900:00:1300:34:1100:36:5901:12:41
9KALISZ Krzysztof 179.KS METRACO POLKOWICELUBINM60-6900:00:1400:34:3800:37:2601:13:12
10WIERCHANOWSKI Bogdan 219.KS METRACO POLKOWICEGOLCZEWOM50-59100:00:1100:34:2000:37:0801:13:14
11SPYCHAŁA Marzena 211.WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:02:3900:34:4400:37:3001:13:21
12KRZYŻANOWSKI Robert 188.GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM40-4900:00:1200:34:0900:36:5601:13:24
13LUBAWIŃSKI Jerzy-Bernard 192.FACE NORDIC WALKING TEAMSWIDWINM60-69100:00:1300:34:1100:37:0201:13:31
14JĘDRASIAK Renata 176.KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:02:3900:34:5700:37:4101:13:46
15KĘPA Andrzej 181.SKI FAMILY TEAMKOSZALINM60-6900:00:1400:35:1800:38:0701:13:49
16KASPRZYK Lilianna 180.KS METRACO POLKOWICEPOZNAŃK50-5900:02:4100:35:2000:38:1201:14:19
17CZEKAJŁO Franciszek 160.TEAM MEPROZETDREZDENKOM60-6900:00:1500:35:1800:38:0801:14:30
18STAWNIAK Karol 212.KS METRACO POLKOWICEŻNINM60-6900:00:1300:34:4000:37:2801:14:31
19SMUL Andrzej 209.GREEN TEAMZIELONA GÓRAM60-6900:00:1500:34:3900:37:2701:14:39
20FALKOWSKA Beata 164.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK50-5900:02:4000:35:2500:38:1501:14:52
21CHOLEWIŃSKI Wojciech 159.KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINAWOJNOWOM50-5900:00:1200:35:3200:38:2201:15:32
22ZAMRZYCKI Leszek 222.GORZÓW WLKPM50-5900:00:1600:35:2800:38:2101:15:32
23PRAWUCKI Krzysztof 204.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAM30-3900:00:0900:36:5400:39:4801:16:39
24ZIĘBA Krzysztof 227.SZCZECINM50-5900:00:1500:35:4300:38:3701:16:44
25SKRYCKA Katarzyna 208.KS METRACO POLKOWICELUBINK30-3900:02:3600:36:5600:39:5001:17:03
26MOTYLSKA Aleksa 241.NORDIC TEAM GNIEZNOMOGILNOK18-29100:02:3500:36:3300:39:3201:17:14
27KRUSZKA Arleta 283.MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:02:4000:36:3900:39:3501:17:17
28KACZMARCZYK-PIASECKA Renata 178.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4900:02:3600:37:1000:40:0801:17:40
29WOLNIEWICZ Katarzyna 220.FABRIKANORDIKARUDA SLASKAK40-4900:02:3800:36:5500:39:5001:18:30
30JANECKI Dariusz 174.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAM50-59100:00:1200:36:5500:39:4901:18:42
31BANACH Joanna 155.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK40-4900:02:4300:37:3900:40:4601:19:51
32GIBAS Sławomir 165.ELBLAGM30-3900:00:0900:36:5800:39:5501:20:07
33ŁABUS Izabela 194.FABRIKANORDIKARUDA SLASKAK18-2900:02:3500:37:3700:40:4201:20:56
34CHOLEWIŃSKA Longina 158.KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINAWOJNOWOK50-5900:02:4100:38:2800:41:3601:21:14
35GRZESZCZAK Andrzej 232.KS METRACO POLKOWICEZAGÓRÓWM50-5900:00:1200:38:4700:41:5401:21:20
36ŁOPIŃSKI Aleksy 196.CZARNE PANTERYPIŁAM60-6900:00:1700:39:0900:42:2001:21:22
37ZIELIŃSKA Jolanta 226.GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-5900:02:4700:38:3700:41:4601:21:39
38BANASZKIEWICZ Katarzyna 156.SAMA CHODZĘ :)KACZORYK40-4900:02:4300:38:5500:42:0201:21:45
39WALKOWIAK Michał 215.SWARZĘDZM30-3900:00:0800:40:0600:43:1601:21:49
Niesklasyfikowani
DQGODZIŃSKI Paweł 167.PIELGRZYMI SANTIAGOMILEJEWOM30-391DQ00:38:48 DQ00:41:52 DQ01:22:26 DQ
41KOZŁOWSKA Agnieszka 235.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4900:02:4300:40:2700:43:3801:23:12
42JANECKA Agnieszka 173.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAK40-49100:02:4200:39:4400:42:5501:23:29
42ROSADZIŃSKA Natalia 206.LESZNOK18-2900:02:3500:40:0200:43:1601:23:34
44WACHOWIAK Sylwia 214.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-4900:02:3900:39:5700:43:1001:23:50
45NOWAKOWSKI Rafał 233.JEZIORKI AKTYWNA WIESPIŁAM30-3900:00:0900:40:4900:43:5601:24:12
46ZAWISŁA Stanisław 224.MARSZ PO ZDROWIEPLEWISKAM60-6900:00:1400:39:0600:42:2301:24:23
47POSTEK Danuta 203.MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:02:4300:40:4400:44:0201:24:34
48KULKA Maciej 190.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM50-5900:00:1500:41:2000:44:3101:24:36
49SOBECKA Marzena 210.WAŁCZK40-4900:02:4000:40:3000:43:4401:24:51
50PISZCZ Wiesław 202.WAŁCZM40-4900:00:1200:41:3000:44:4601:24:59
DQWANDEL Agnieszka 217.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-491DQ00:40:18 DQ00:43:29 DQ01:25:00 DQ
52WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 221.KS METRACO POLKOWICELUBINK70+00:02:4600:40:2000:43:3701:25:02
53KOSIŃSKA Maria 184.MOSIRRYPINK60-6900:02:4400:40:0300:43:1701:25:04
54APPEL Jerzy 154.GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM70+00:00:1600:39:4800:43:0601:25:14
55STRZELECKI Sebastian 213.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4900:00:1000:40:5000:44:0801:25:21
56ZIAJKO Szymon 238.ELBLAGM30-3900:00:1000:41:3500:44:5101:25:22
57NOWAK Maciej 198.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-49100:00:1100:41:5500:45:1101:25:30
58KOWNACKA Jolanta 186.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK40-4900:02:3700:40:5900:44:2001:25:41
59BIAŁAS Grzegorz 229.JASTROWIEM50-5900:00:1700:41:2500:44:4101:25:43
60BOROWSKI Marcin 236.FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM30-3900:00:1000:41:0100:44:1101:25:45
61WASEKA Julitta 218.POBIEDZISKAK40-49 00:02:4300:40:4400:44:0001:25:50
62CHĘCIŃSKA Krystyna 216.UKS GIMNAZJON SUCHY LASZŁOTNIKIK60-6900:02:4600:42:1100:45:3001:27:15
63PILECKI Gustaw 201.GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM70+100:00:1700:41:1700:44:4001:27:23
64MAĆKOWIAK Krystyna 237.FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOSLINAK60-69100:02:4700:40:5400:44:1701:27:29
65ŁASECKA Katarzyna 195.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4900:02:4000:42:5500:46:0601:27:31
66MURZYN Monika 197.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK30-3900:02:3800:41:5100:45:2101:27:47
66ROSA Mariola 205.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK50-5900:02:4200:42:2600:45:4901:27:47
68ZBIELSKA Agnieszka 225.SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK30-3900:02:3600:42:3100:45:5101:27:55
69DYMKOWSKI Krzysztof 163.CZARNE PANTERYPIŁAM40-4900:00:1000:43:1000:46:3101:28:07
70ZAWADZKA Maria 223.KS METRACO POLKOWICELUBINK60-6900:02:4300:42:1300:45:3101:28:07
71HACZYK Anna 169.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK30-3900:02:3800:42:5100:46:0701:29:37
72DROZDOWICZ Dorota 161.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4900:02:4100:43:4600:47:1001:30:03
73OGRODNICZAK Anna 199.BORNE SULINOWOK30-3900:02:3700:42:5000:46:1301:30:08
74DRABCZYK Franciszek 231.KS METRACO POLKOWICEPOGORZELISKAM60-6900:00:1600:42:0100:45:3101:30:19
75BAKOWSKA Maria 157.NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOK60-6900:02:4600:44:2600:47:5701:31:11
76ADAMIEC Bożena 152.SKWIERZYNAK30-3900:02:3600:44:3800:48:0701:31:13
77JÓŹWIAK Dominik 177.WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:00:0900:42:4500:46:0801:31:29
78HORIACZEK Małgorzata 171.UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK60-69100:02:4500:42:4800:46:2201:32:07
79JARYSZ Agnieszka 175.FACE NORDIC WALKING TEAMOBORNIKIK30-3900:02:4200:46:0100:49:3501:32:27
80GIERSZENDORF Monika 166.FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOSLINAK40-4900:02:3900:44:1000:47:4201:32:28
81JAGŁA Monika 172.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK40-4900:02:4000:44:5100:48:2301:32:54
82KRYZA Małgorzata 187.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK30-3900:02:3700:44:5400:48:2701:32:58
83ABRAMOWICZ Ewa 151.BORUCINOK40-4900:02:4500:45:2500:48:5301:33:37
84KOWALCZUK Maria 185.JASTROWIEK40-4900:02:4200:45:2800:48:5701:33:40
85BIAŁAS Ewa 228.JASTROWIEK50-5900:02:4500:45:3600:49:0701:33:44
86LIKOWSKA Lidia 191.KOBYLARNIAK40-4900:02:3800:45:4400:49:1901:33:51
87GREFKIEWICZ Justyna 168.KB KATORŻNIK MUROWANA GOSŁINAMUROWANA GOSLINAK40-4900:02:4400:45:3300:49:1001:34:06
88OLSZEWSKA Elżbieta 200.KLUB SPORTOWY 'SPORTICO'BIAŁOSLIWIEK40-4900:02:4000:46:4700:50:2401:34:13
89OLSZEWSKA Martyna 234.KLUB SPORTOWY 'SPORTICO'BIAŁOSLIWIEK18-2900:02:3600:46:5100:50:2701:34:16
90ADAMIEC Ewa 153.SKWIERZYNAK50-5900:02:4600:45:1200:48:4201:35:12
91SIECZKA Bożena 207.KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIEBIAŁOSLIWIEK30-3900:02:3700:45:1200:48:41
92DUKIEWICZ Aneta 162.CZARNE PANTERYPIŁAK40-4900:02:4100:53:2800:58:23
Znaleziono 92 wynik(ów)