Organizator : | PFNW |
Data : | 2016-04-16 |
Miejsce : | Jastrowie |
Dystans : | 5.36 km |
Zgłoszonych : | 178 |
Wystartowało : | 177 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 175 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas startu | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOROCH Roman | 271. | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M55-59 | 00:08:32 | 00:31:25 | |||
2 | RAJEWSKI Sebastian | 127. | JEZIORKI AKTYWNA WIES | PILA | M45-49 | 00:07:16 | 00:31:46 | |||
3 | BRZOZOWSKI Piotr | 269. | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:05:30 | 00:32:09 | |||
4 | GAJEWSKI Eugeniusz | 39. | KS METRACO POLKOWICE | GORZÓW WLKP. | M55-59 | 00:08:31 | 00:32:29 | |||
5 | SCHRÖDER Karol | 134. | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | M40-44 | 00:06:21 | 00:32:39 | |||
6 | WALENDZIAK Ryszard | 286. | POCHODZE Z MALBORKA | MALBORK | M40-44 | 00:06:21 | 00:32:40 | |||
7 | MIELECKA Agnieszka | 96. | KS SOKÓŁ GASAWA | GASAWA | K45-49 | 00:15:58 | 00:32:49 | |||
8 | WOLEK Waldemar | 259. | NORDIC TEAM GNIEZNO | GNIEZNO | M40-44 | 00:06:20 | 00:33:11 | |||
9 | LENZ Andrzej | 86. | ALTOM GNIEZNO | GNIEZNO | M50-54 | 00:07:57 | 00:33:39 | |||
10 | KRYŚ Artur | 264. | KS METRACO POLKOWICE | WAŁBRZYCH | M45-49 | 00:07:17 | 00:34:02 | |||
11 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 6. | LUKI TEAM | GDAŃSK | M30-39 | 00:05:30 | 00:34:05 | |||
12 | ANDRZEJEWSKI Mieczysław | 3. | CZEMPIŃ | M55-59 | 00:08:32 | 00:34:36 | ||||
13 | KŁACZYŃSKA Danuta | 67. | SZCZECIN | K40-44 | 00:14:54 | 00:34:57 | ||||
14 | FRĄCKOWIAK Roman | 36. | ZS ROSKO | WIELEŃ | M45-49 | 00:07:17 | 00:34:59 | |||
15 | CHUDZIŃSKI Andrzej | 22. | K S ELBLASKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLAG | M65-69 | 00:10:19 | 00:35:00 | |||
16 | KOLOSZ-PERZ Monika | 70. | FACE NORDIC WALKING TEAM | SZCZECINEK | K40-44 | 00:14:54 | 00:35:00 | |||
17 | ROSADZIŃSKI Sławomir | 131. | LESZNO | M45-49 | 00:07:16 | 00:35:02 | ||||
18 | SIKORA Antoni | 137. | KS SOKÓŁ GASAWA | PNIEWY | M65-69 | 00:10:18 | 00:35:03 | |||
19 | GAŁĄZKA Paweł | 40. | NORDIC TEAM GNIEZNO | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni | 00:07:57 | 00:35:05 | |||
20 | GRYGOROWICZ Bogdan | 50. | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M65-69 | 00:10:18 | 00:35:07 | |||
21 | TOMCZYK Edward | 252. | POZNAŃ | M65-69 | 00:10:18 | 00:35:08 | ||||
22 | RAKUĆ Jakub | 128. | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:05:30 | 00:35:14 | |||
23 | PIATCZYC Michał | 112. | GRODZISK WLKP. | M-Jun. | 00:04:14 | 00:35:52 | ||||
24 | NOWROTEK Roman | 105. | WESOŁY BORSUK TEAM | CIESZYN | M65-69 | 00:10:19 | 00:35:54 | |||
25 | STEMPNIAK Bogdan | 142. | POZNAŃ | M-Niepełnosprawni | 00:07:58 | 00:35:57 | ||||
26 | MOTOCZYŃSKI Krzysztof | 101. | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M60-64 | 00:09:28 | 00:35:57 | |||
27 | DUDEK Edward | 265. | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M65-69 | 00:10:21 | 00:36:21 | |||
28 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 106. | WIELEŃ | K45-49 | 00:16:00 | 00:36:35 | ||||
29 | ROCHATKA Joanna | 282. | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K45-49 | 00:15:58 | 00:36:37 | |||
30 | PRZYMUSIŃSKI Piotr | 125. | N/Z | POZNAŃ | M60-64 | 00:09:28 | 00:36:38 | |||
31 | WIADERSKI Wojciech | 256. | N/Z | ELBLAG | M65-69 | 00:10:22 | 00:36:42 | |||
32 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 37. | ZS ROSKO | WIELEŃ | M-Jun. | 00:04:15 | 00:36:43 | |||
33 | BOJAN Miro | 275. | PIĘKNA GÓRA | M60-64 | 00:09:29 | 00:36:46 | ||||
34 | RAKUĆ Angelika | 129. | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K18-29 | 00:12:44 | 00:36:49 | |||
35 | PIEŃKOS Lidia | 116. | SZCZECINEK | K40-44 | 00:14:54 | 00:36:51 | ||||
36 | KRAKOWIAK Małgorzata | 73. | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | K50-54 | 00:16:38 | 00:36:57 | |||
37 | JÓŹWIAK Marianna | 55. | WTW.WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-44 | 00:14:54 | 00:37:02 | |||
38 | WALENDZIAK Jan | 285. | POCHODZE Z MALBORKA | MALBORK | M-Dzieci | 00:04:14 | 00:37:05 | |||
39 | KADECKI Piotr | 59. | KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIE | MIASTECZKO KRAJEŃSKIE | M30-39 | 1 | 00:05:30 | 00:37:09 | ||
40 | SULECKA Gabriela | 144. | SWIECIE | K-Niepełnosprawni | 00:17:32 | 00:37:18 | ||||
41 | LESZCZYSZYN Krystyna | 87. | SZCZECINEK | K60-64 | 00:18:17 | 00:37:18 | ||||
42 | KUPIBIDA Bogusława | 81. | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | K55-59 | 00:17:32 | 00:37:28 | |||
43 | KORNIOWSKA Magdalena | 266. | K30-39 | 00:13:58 | 00:37:30 | |||||
44 | CHODOR Bogusław | 20. | OKONEK | M60-64 | 00:09:29 | 00:37:33 | ||||
45 | PISZCZ Martyna | 8. | WAŁCZ | K-Jun. | 00:12:44 | 00:37:34 | ||||
46 | SKOWROŃSKA Dominika | 139. | MARSZ PO ZDROWIE | PLEWISKA | K-Jun. | 00:12:44 | 00:37:34 | |||
47 | KUSZA Jolanta | 82. | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | K50-54 | 00:16:38 | 00:37:46 | |||
48 | JÓŹWIAK Łukasz | 54. | WTW.WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni | 00:07:18 | 00:37:48 | |||
49 | WOJCIECHOWSKA Katarzyna | 258. | PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJE | PLESZEW | K40-44 | 00:14:55 | 00:37:56 | |||
50 | KRYGIER Mirosława | 75. | KS SOKÓŁ GASAWA | GASAWA | K50-54 | 00:16:38 | 00:37:59 | |||
51 | SZENDZIELORZ Ilona | 147. | FABRIKANORDIKA | RUDA SLASKA | K55-59 | 1 | 00:17:33 | 00:38:00 | ||
52 | KUSZA Henryk | 17. | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | M55-59 | 00:08:32 | 00:38:05 | |||
53 | URANTÓWKA Henryk | 253. | NIEZRZESZONY | SKWIERZYNA | M65-69 | 1 | 00:10:19 | 00:38:07 | ||
54 | KAŹMIERCZAK Małgorzata | 62. | PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJE | CZERMIN | K40-44 | 00:14:55 | 00:38:08 | |||
55 | BUCZKOWSKI Jerzy | 14. | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M65-69 | 00:10:17 | 00:38:10 | |||
56 | PADIAS Paweł | 274. | GDYNIA | M60-64 | 00:09:28 | 00:38:12 | ||||
57 | KĘDZIERSKA Edyta | 65. | POLSKA FEDERACJA NORDIC WALKING | GDAŃSK | K40-44 | 00:14:53 | 00:38:13 | |||
58 | FALKOWSKI Piotr | 33. | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | POZNAŃ | M50-54 | 00:07:58 | 00:38:24 | |||
59 | KOZŁOWSKA Julia | 72. | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:11:55 | 00:38:30 | |||
60 | CHŁODNICKI Marek | 18. | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M60-64 | 00:09:28 | 00:38:39 | |||
61 | BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 7. | LUKI TEAM | GDAŃSK | M60-64 | 00:09:29 | 00:38:46 | |||
62 | GIBAS Joanna | 44. | ELBLAG | K30-39 | 1 | 00:13:56 | 00:38:53 | |||
63 | MATYJA Anna | 94. | SREM | K45-49 | 00:15:58 | 00:39:00 | ||||
64 | PIATCZYC Barbara | 111. | GRODZISK WLKP. | K50-54 | 00:16:37 | 00:39:01 | ||||
65 | FOT Krzysztof | 281. | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M50-54 | 00:00:13 | 00:39:03 | |||
66 | PIDUCH Jan | 115. | MSICS-POZMANO | POZNAŃ | M65-69 | 00:10:20 | 00:39:08 | |||
67 | KUCYJ-HADRYŚ Sabina | 79. | PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJE | PLESZEW | K30-39 | 00:13:53 | 00:39:09 | |||
68 | ZABRZESKA Hanna | 261. | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | KIEKRZ | K55-59 | 00:17:34 | 00:39:09 | |||
69 | KRAWCZYK Dorota | 74. | CZARNE PANTERY | PIŁA | K55-59 | 00:17:32 | 00:39:14 | |||
70 | JAWORSKA Joanna | 53. | CZARNE PANTERY | PIŁA | K30-39 | 00:13:56 | 00:39:15 | |||
71 | SIERADZKI Roman | 136. | CZARNE PANTERY | PIŁA | M65-69 | 00:10:19 | 00:39:19 | |||
72 | JASOŃ Grażyna | 52. | CZARNE PANTERY | PIŁA | K50-54 | 00:16:37 | 00:39:29 | |||
73 | PIOSIK Agnieszka | 117. | KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIE | BIAŁOSLIWIE | K40-44 | 00:14:58 | 00:39:38 | |||
74 | OLSZEWSKA Bożena | 107. | ZŁOTÓW | K30-39 | 00:13:54 | 00:39:44 | ||||
75 | GIERSZEWSKI Arkadiusz | 268. | ANGOWICE | M30-39 | 00:05:31 | 00:39:50 | ||||
76 | PIĄTKOWSKI Józef | 114. | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M70+ | 00:10:59 | 00:39:51 | |||
77 | KULIG Bożena | 80. | K S ELBLASKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLAG | K60-64 | 00:18:17 | 00:39:52 | |||
78 | MULKOWSKA Mariola | 103. | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | ZŁOTNIKI | K60-64 | 00:18:17 | 00:39:53 | |||
79 | KIETRYS Grażyna | 66. | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K55-59 | 00:17:32 | 00:40:07 | |||
80 | PIATCZYC Wacław | 110. | GRODZISK WLKP. | M-Niepełnosprawni | 00:08:33 | 00:40:08 | ||||
81 | PIATCZYC Justyna | 113. | GRODZISK WLKP. | K30-39 | 00:13:58 | 00:40:10 | ||||
82 | STARZYŃSKA Ewa | 141. | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60-64 | 00:18:18 | 00:40:14 | |||
83 | SIERADZKA Barbara | 135. | CZARNE PANTERY | PIŁA | K60-64 | 00:18:17 | 00:40:17 | |||
84 | KABACIŃSKI Maciej | 57. | FACE NORDIC WALKING TEAM | KOSZALIN | M45-49 | 00:07:17 | 00:40:21 | |||
85 | ZWOLENKIEWICZ Joanna | 263. | KS SOKÓŁ GASAWA | GODAWY | K40-44 | 00:14:55 | 00:40:22 | |||
86 | WALCZAK Maria | 254. | KS SOKÓŁ GASAWA | ŻNIN | K30-39 | 00:13:56 | 00:40:24 | |||
87 | WOROCH Jolanta | 270. | DOPIEWO | K50-54 | 00:16:37 | 00:40:26 | ||||
88 | KRYŚKIEWICZ Janina | 77. | ZŁOTÓW | K55-59 | 00:17:35 | 00:40:29 | ||||
89 | PRZYBYŁ Marianna | 124. | CZARNE PANTERY | PIŁA | K60-64 | 00:18:19 | 00:40:32 | |||
90 | ADAMEK-BOBER Anna | 1. | MARSZ PO ZDROWIE | SUCHY LAS | K65-69 | 00:19:00 | 00:40:34 | |||
91 | BARTCZAK Beata | 5. | KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIE | BIAŁOSLIWIE | K40-44 | 00:14:57 | 00:40:35 | |||
92 | ROSPENDA Agnieszka | 132. | KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINA | POZNAŃ | K30-39 | 00:13:54 | 00:40:37 | |||
93 | FENGIER Eugeniusz | 34. | PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJE | PLESZEW | M55-59 | 00:08:33 | 00:40:43 | |||
94 | PRZYBYLAK Stanisław | 120. | MSICS-POZNAŃ | POZNAŃ | M70+ | 00:11:00 | 00:40:43 | |||
95 | PRZYBYLSKA Aneta | 123. | CZARNE PANTERY | PIŁA | K30-39 | 00:13:57 | 00:40:49 | |||
96 | WALENDZIAK Milena | 93. | POCHODZE Z MALBORKA | MALBORK | K-Dzieci | 00:11:54 | 00:40:56 | |||
97 | KOZŁOWSKA Jagoda | 71. | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:11:54 | 00:40:58 | |||
98 | CIEMNA Julita | 25. | KS SOKÓŁ GASAWA | GASAWA | K30-39 | 00:13:53 | 00:40:58 | |||
99 | NOWAKOWSKA Sylwia | 104. | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:13:55 | 00:41:04 | ||||
100 | MIELCAREK Joanna | 95. | NORDIC TEAM GNIEZNO | GNIEZNO | K45-49 | 00:15:59 | 00:41:33 | |||
101 | SOLAK Ewa | 140. | PIŁA | K55-59 | 00:17:33 | 00:41:33 | ||||
102 | KRYSZAK Joanna | 76. | NORDIC TEAM GNIEZNO | GNIEZNO | K30-39 | 00:13:58 | 00:41:36 | |||
103 | SZOT Magdalena | 148. | RADAWNICA | K18-29 | 00:12:45 | 00:41:43 | ||||
104 | MOCZARSKI Adam | 100. | FACE NORDIC WALKING TEAM | SOPOT | M70+ | 00:11:00 | 00:41:44 | |||
105 | RATAJCZYK Joanna | 130. | KS SOKÓŁ GASAWA | GASAWA | K30-39 | 00:13:56 | 00:41:44 | |||
106 | SPYCHAŁA-KARAPULKA Arleta | 272. | MARSZ PO ZDROWIE | ŁĘŻECZKI | K40-44 | 00:14:54 | 00:41:54 | |||
107 | CHODOR Maria | 19. | OKONEK | K60-64 | 00:18:18 | 00:41:54 | ||||
108 | GAWŁOWSKA Małgorzata | 41. | CZARNE PANTERY | PIŁA | K40-44 | 00:14:54 | 00:41:55 | |||
109 | KOCZOROWSKA Monika | 68. | KS SOKÓŁ GASAWA | GASAWA | K30-39 | 00:13:58 | 00:41:59 | |||
110 | KSIĄŻKIEWICZ Maciej | 78. | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | M40-44 | 00:06:21 | 00:42:03 | |||
111 | RYCHLEWSKA Wioletta | 133. | KS SOKÓŁ GASAWA | OĆWIEKA | K30-39 | 00:13:57 | 00:42:06 | |||
112 | ZAKRZEWSKA Henryka | 262. | NORDIC TEAM GNIEZNO | GNIEZNO | K70+ | 00:19:02 | 00:42:11 | |||
113 | PRZYBYLSKA Małgorzata | 122. | KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIE | BIAŁOSLIWIE | K30-39 | 00:13:54 | 00:42:13 | |||
114 | DZIEMIAŃCZYK Alina | 32. | JASTROWIE | K55-59 | 00:17:35 | 00:42:17 | ||||
115 | WINCZEWSKA Anna | 257. | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:16:38 | 00:42:20 | |||
116 | SZOT Krystyna | 108. | RADAWNICA | K50-54 | 1 | 00:16:37 | 00:42:36 | |||
117 | KĄCKOWSKA Beata | 63. | JEZIORKI AKTYWNA WIES | JEZIORKI | K40-44 | 00:14:54 | 00:42:37 | |||
118 | RAJEWSKA Beata | 126. | JEZIORKI AKTYWNA WIES | PILA | K40-44 | 00:14:55 | 00:42:38 | |||
119 | KOCZOROWSKA Patrycja | 69. | KS SOKÓŁ GASAWA | GASAWA | K-Dzieci | 00:11:55 | 00:42:44 | |||
120 | CHOLEWKA Jolanta | 21. | MARSZ PO ZDROWIE | SWARZĘDZ | K60-64 | 00:18:19 | 00:43:00 | |||
121 | KAWCZYŃSKA Teresa | 61. | KS SOKÓŁ GASAWA | GASAWA | K55-59 | 00:17:33 | 00:43:17 | |||
122 | SMOLARSKI Andrzej | 91. | PIŁA | M45-49 | 1 | 00:07:17 | 00:43:18 | |||
123 | MIKUŁA Paulina | 97. | KS SOKÓŁ GASAWA | GASAWA | K18-29 | 00:12:46 | 00:43:20 | |||
124 | PACYNA Helena | 109. | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K65-69 | 00:19:00 | 00:43:24 | |||
125 | KOSMOWSKA Barbara | 273. | GDYNIA | K55-59 | 00:17:33 | 00:43:28 | ||||
126 | KABACIŃSKA Anna | 56. | FACE NORDIC WALKING TEAM | KOSZALIN | K45-49 | 00:16:00 | 00:43:31 | |||
127 | SZYBCZYŃSKA Katarzyna | 150. | KS SOKÓŁ GASAWA | GASAWA | K45-49 | 00:15:59 | 00:43:33 | |||
128 | CZAJA Aneta | 26. | JEZIORKI AKTYWNA WIES | JEZIORKI | K30-39 | 00:13:56 | 00:43:36 | |||
129 | GAWŁOWSKA Nadia | 42. | CZARNE PANTERY | PIŁA | K-Dzieci | 00:11:55 | 00:44:05 | |||
130 | BABICZ Łucja | 4. | KSIR SPORTICO BIAŁOSLIWIE | BIAŁOSLIWIE | K30-39 | 00:13:56 | 00:44:11 | |||
131 | DYBOWSKA Henryka | 31. | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | 00:17:34 | 00:44:14 | |||
132 | KĄCKOWSKI Marek | 64. | JEZIORKI AKTYWNA WIES | JEZIORKI | M60-64 | 00:09:30 | 00:44:26 | |||
133 | BEDNAREK Elżbieta | 267. | JASTROWIE | K55-59 | 00:17:34 | 00:44:28 | ||||
134 | ANDRZEJEWSKA Bogusława | 2. | CZEMPIŃ | K55-59 | 00:17:34 | 00:44:30 | ||||
135 | PRZYBYLAK Dorota | 121. | POZNAŃ | K-Niepełnosprawni | 00:19:01 | 00:44:31 | ||||
136 | LEBIODA Renata | 85. | LASKI | K40-44 | 00:14:56 | 00:44:35 | ||||
137 | GACZKOWSKA-KSIĄŻKIEWICZ Magdalena | 38. | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K30-39 | 1 | 00:13:57 | 00:44:36 | ||
138 | BLACHOWSKA Monika | 9. | CHEŁMNO | K30-39 | 00:13:54 | 00:44:37 | ||||
139 | KARCZEWSKI Krzysztof | 60. | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M30-39 | 00:05:30 | 00:44:40 | |||
140 | GRABOWSKA Agnieszka | 47. | MOSIR | RYPIN | K-Niepełnosprawni | 00:18:20 | 00:44:51 | |||
141 | WYRWA Ewa | 260. | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 1 | 00:18:18 | 00:44:58 | ||
142 | OSIÓW Martyna | 279. | PRZYBRDA | K-Dzieci | 00:11:56 | 00:45:00 | ||||
143 | GAWŁOWSKI Andrzej | 43. | CZARNE PANTERY | PIŁA | M-Dzieci | 00:04:14 | 00:45:02 | |||
144 | TOMCZAK Agnieszka | 251. | KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINA | SWARZĘDZ | K30-39 | 00:13:55 | 00:45:03 | |||
145 | SZULC-DRABCZYK Urszula | 149. | KS METRACO POLKOWICE | POGORZELISKA | K-Niepełnosprawni | 00:18:18 | 00:45:18 | |||
146 | KOLBUSZ Janina | 30. | KS METRACO POLKOWICE | LUBLIN | K65-69 | 00:19:00 | 00:45:20 | |||
147 | SZAROLETA Zofia | 145. | POZNAŃ | K70+ | 00:19:01 | 00:45:36 | ||||
148 | CZYŻYCKA Beata | 29. | BYDGOSZCZ | K40-44 | 00:14:58 | 00:45:41 | ||||
149 | PISZCZ Elwira | 118. | WAŁCZ | K45-49 | 00:16:01 | 00:45:44 | ||||
150 | GROBELNA Jadwiga | 49. | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni | 00:18:18 | 00:45:48 | |||
151 | MILEWSKA Wiesława | 99. | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 1 | 00:16:00 | 00:45:51 | ||
152 | PROJS Sabina | 119. | JASTROWIE | K45-49 | 00:14:56 | 00:45:54 | ||||
153 | WIADERSKA Grażyna | 255. | ELBLAG | K65-69 | 1 | 00:18:59 | 00:45:55 | |||
154 | MACHAJEK Krzysztof | 90. | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M-Niepełnosprawni | 00:09:29 | 00:46:28 | |||
155 | BŁASZCZYK Katarzyna | 11. | KIJANKI POZNAŃ | POZNAŃ | K45-49 | 00:16:01 | 00:46:52 | |||
156 | BUDASZ Grażyna | 15. | JEZIORKI AKTYWNA WIES | JEZIORKI | K60-64 | 00:18:19 | 00:47:25 | |||
157 | BUDASZ Krzysztof | 16. | JEZIORKI AKTYWNA WIES | JEZIORKI | M60-64 | 00:09:30 | 00:47:29 | |||
158 | IWAŃSKA Aleksandra | 277. | OKONEK | K-Dzieci | 00:11:55 | 00:47:51 | ||||
159 | DROŻDŻEWSKA Daria | 278. | JASTROWIE | K-Dzieci | 1 | 00:11:55 | 00:48:06 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | GÓRA Wiktoria | 276. | OKONEK | K-Dzieci | 1 | DQ | 00:48:06 DQ | |||
161 | GIERSZENDORF Paweł | 46. | FACE NORDIC WALKING TEAM | DŁUGA GOSLINA | M-Jun. | 00:04:14 | 00:49:06 | |||
162 | MADECKA Regina | 92. | JASTROWIE | K50-54 | 00:16:39 | 00:49:22 | ||||
163 | KUZIOR Monika | 83. | JASTROWIE | K18-29 | 00:12:45 | 00:49:49 | ||||
164 | GIERSZENDORF Roman | 45. | FACE NORDIC WALKING TEAM | DŁUGA GOSLINA | M40-44 | 00:06:21 | 00:50:12 | |||
165 | KUZIOR Teresa | 84. | JASTROWIE | K65-69 | 1 | 00:19:01 | 00:51:12 | |||
166 | STRZELECKA Antonina | 143. | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | K-Dzieci | 00:11:54 | 00:51:49 | |||
167 | BŁASZCZYK Łukasz | 10. | KIJANKI POZNAŃ | POZNAŃ | M40-44 | 00:06:21 | 00:52:27 | |||
168 | GRABOWSKI Adam | 48. | MOSIR | RYPIN | M-Niepełnosprawni | 00:09:28 | 00:52:32 | |||
169 | HAWETO Janina | 51. | JASTROWIE | K55-59 | 00:17:35 | 00:52:36 | ||||
170 | CZYŻEWSKA Teresa | 28. | JASTROWIE | K55-59 | 1 | 00:17:35 | 00:52:36 | |||
171 | SYPIOŁ Zygmunt | 12. | MARSZ PO ZDROWIE | M70+ | 00:11:00 | 00:53:53 | ||||
172 | CHWALISZEWSKA Barbara | 23. | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K65-69 | 1 | 00:19:01 | 00:53:55 | ||
173 | ZARACH Beata | 284. | PFNW/DZIARSKIE TEAM | GDAŃSK | K30-39 | 1 | 00:13:59 | 00:54:49 | ||
174 | MILACHOWSKA Agnieszka | 98. | ZŁOTÓW | K30-39 | 00:13:55 | 00:55:40 | ||||
175 | BRĄSZKIEWICZ Teresa | 13. | PIŁA | K55-59 | 00:17:34 | 00:56:49 | ||||
176 | CHWALISZEWSKI Michał | 24. | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M65-69 | 00:10:21 | 00:58:30 | |||
DQ | OSIÓW Aleksandra | 280. | PRZYBRDA | K18-29 | 1 | DQ | DQ |
Znaleziono 177 wynik(ów)