JASTRZĘBSKA DZIESIĄTKA

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data:
2019-09-21
Miejsce:
Jastrzębie-Zdrój
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
969
Wystartowało:
794
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
787
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.9km | 5km | 7.3km | 9.4km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaCzas startu2.9km5km7.3km9.4kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KOSGEI Mathew 981ELDORETM20-291M 100:00:0100:08:4300:14:5500:22:0200:28:1000:29:58.3500:29:59.85 2:5920
2CHERUTICH Nelson Kipkogei 982ELDORETM20-292M 200:00:0000:08:4500:14:5500:22:0400:28:1900:30:10.1000:30:10.95+00:00:113:0119.9
3KIBIRE Moses Kipruto 335Benedek-TeamM30-391M 300:00:0100:08:4400:14:5500:22:1200:28:3600:30:25.9500:30:27.10+00:00:273:0219.7
4MRÓWKA Mateusz 350RADLINM20-293M 4Bziegacze00:00:0000:08:4500:14:5600:22:1100:28:3800:30:29.3500:30:29.80+00:00:313:0219.7
5WAMBUA Elijah Mutuku 983ELDORETM20-294M 500:00:0000:08:4400:14:5600:22:3600:29:2400:31:23.4000:31:24.35+00:01:253:0819.1
6CIEPŁAK Marcin 352RYBNIKM20-295M 6Inżynieria biegania Team00:00:0000:09:3500:16:2100:24:0400:30:4700:32:45.2500:32:45.70+00:02:463:1618.3
7ZAJĄC Bartosz 412STRUGAM20-296M 6KB MCKIS Jaworzno 00:00:0000:09:3800:16:2400:24:1100:30:5900:32:51.3000:32:51.80+00:02:523:1718.3
8DROŻDŻ Damian 363RYBNIKM30-392M 7Inżynieria biegania Team00:00:0100:09:5000:16:3200:24:2000:31:0800:33:05.3000:33:06.45+00:03:063:1818.1
9LYSKO Jakub 383DĄBROWA GÓRNICZAM30-393M 800:00:0100:09:5000:16:3000:24:2100:31:1000:33:08.7500:33:10.25+00:03:103:1818.1
10CHEMUTAI Joyline 984ELDORETK20-291K 100:00:0000:09:4000:16:3000:24:4200:33:32.2000:33:33.10+00:03:333:2117.9
11ŻURAWIK Daniel 415JAWORZNOM30-394M 900:00:0100:09:5000:16:4600:24:5300:31:4600:33:47.6000:33:49.05+00:03:493:2217.8
12KWESTOROWSKI Bartosz 380ZABRZEM30-395M 1000:00:0100:09:5000:16:4400:24:5900:32:0400:34:06.6000:34:08.15+00:04:083:2417.6
13LUBIENIECKI Maciej 382KRAKÓWM40-491M 1100:00:0100:09:5000:16:4200:24:5300:32:0100:34:07.2000:34:08.45+00:04:083:2417.6
14MBATHA Ruth Nundu 985ELDORETK20-292K 200:00:0000:09:5400:16:5100:24:5700:32:0200:34:08.1000:34:09.00+00:04:093:2417.6
15SZRENIAWA Paweł 406MYSŁOWICEM20-297M 1200:00:0100:09:5200:16:5700:25:1100:32:1500:34:14.2500:34:15.30+00:04:153:2517.5
16PIEPRZYCKI Robert 394ZALESICEM20-298M 1300:00:0100:10:0500:17:0300:25:1200:32:2100:34:25.8500:34:27.35+00:04:273:2617.4
17MUSKIETORZ Piotr 388MIKOŁÓWM30-396M 14Inżynieria biegania Team00:00:0000:10:0300:17:0600:25:2500:32:4100:34:45.0500:34:45.75+00:04:463:2817.3
18CZAPLA Piotr 362ZABRZEM20-299M 1500:00:0100:10:1400:17:2500:25:4200:32:5100:34:53.5500:34:55.10+00:04:553:2917.2
19LIZAK Wociech 381PAWŁOWICEM30-397M 16Niesłony Lizak00:00:0000:10:1500:17:2600:25:4400:32:5200:34:56.7500:34:57.65+00:04:583:2917.2
20KARDAS Arkadiusz 373SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM30-398M 1700:00:0100:10:2300:17:3700:25:5900:33:0600:35:05.1000:35:06.45+00:05:063:3017.1
21BULIK Witold 359GILOWICEM50-591M 18PKS Olimpijczyk Gilowice00:00:0100:10:0500:17:0900:25:4300:33:0500:35:18.6500:35:20.60+00:05:203:3117
22MACH Angelika 2WARSZAWAK20-293K 31 Second Team00:00:0000:10:0800:17:1700:25:4500:33:1900:35:32.8500:35:33.70+00:05:343:3316.9
23BRONIATOWSKA Katarzyna 1K20-294K 400:00:0000:09:5800:17:2100:26:0200:33:3500:35:40.8000:35:41.45+00:05:423:3416.8
24HATALA Paweł 369BIELSKO-BIAŁAM30-399M 1900:00:0200:10:3800:18:0600:26:4200:34:0900:36:16.1500:36:18.85+00:06:173:3716.5
25KLIMEK Wojciech 376LUBOMIAM16-191M 2000:00:0100:10:4100:18:0700:26:4200:34:0900:36:16.5000:36:17.85+00:06:183:3716.5
26PORĘBA Grzegorz 396ŻORYM30-3910M 21Niewybiegani00:00:0000:10:2400:17:4400:26:3900:34:1300:36:21.3500:36:21.95+00:06:233:3816.5
27GOLBA Kasia 6KATOWICEK30-391K 51 Second Team00:00:0100:10:4000:18:1100:26:4400:34:1500:36:27.4500:36:28.65+00:06:293:3816.5
28BŁASZCZYK Dominik 358KALETYM30-3911M 2200:00:0100:10:3200:17:5100:26:4900:34:1900:36:28.4000:36:29.85+00:06:303:3816.5
29URBANIAK Witek 407CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-3912M 2300:00:0100:10:3200:18:0100:26:4500:34:1900:36:30.5500:36:32.35+00:06:323:3916.4
30SOBOL Tomasz 401KATOWICEM40-492M 2400:00:0100:10:5400:18:2700:27:0500:34:2400:36:31.1500:36:32.95+00:06:323:3916.4
31ALBRECHT Krystian 355JASTRZĘBIE-ZDRÓJM16-192M 25Galopujące Ślimaki00:00:0200:10:3700:18:0900:26:5500:34:2700:36:31.5000:36:33.90+00:06:333:3916.4
32MICHALAK Sandra 7SOSNOWIECK30-392K 6Bziegacze00:00:0000:10:4100:18:1300:26:5300:34:3000:36:33.3000:36:34.20+00:06:343:3916.4
33RAJWA Roman 397CHYBIEM20-2910M 26Bziegacze00:00:0100:10:3100:18:0600:27:0300:34:3300:36:34.0500:36:35.30+00:06:353:3916.4
34CICHOŃ Roman 361MIERZĘCICEM40-493M 2700:00:0200:10:3800:18:0600:26:4900:34:2600:36:36.5000:36:39.20+00:06:383:3916.4
35BARTOSIK Sebastian 357WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-3913M 28FORMA Wodzisław Śląski00:00:0200:10:2900:18:0000:26:5000:34:2500:36:39.2000:36:41.30+00:06:403:3916.4
36BARTNIK Sebastian 356Street Spirit - TEAM NOWAKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-494M 2900:00:0200:10:5300:18:2500:27:0700:34:3500:36:44.3000:36:46.50+00:06:453:4016.3
37SEIFFERT Markus 400SKRZYSZÓWM30-3914M 30Koszulka Hynia00:00:0300:10:4300:18:1400:27:0200:34:3800:36:44.7500:36:47.75+00:06:463:4016.3
38KNESZ Marek 460JEJKOWICEM50-592M 3100:00:0100:10:3900:18:0900:27:0200:34:3600:36:51.7000:36:53.25+00:06:533:4116.3
39JASICA Mateusz 371SŁAWKÓWM16-193M 32KUSY Bukowno00:00:0100:10:4200:18:1300:27:0200:34:3900:36:53.1000:36:54.75+00:06:543:4116.3
40DUŹNIAK Dominik 364GLIWICEM30-3915M 3300:00:0200:10:3900:18:1100:27:0600:34:4100:36:56.9500:36:59.05+00:06:583:4116.2
41WALCZYŃSKI Mariusz 408ŻORYM30-3916M 34Niewybiegani00:00:0200:10:5300:18:2500:27:1500:34:5100:37:00.6500:37:02.90+00:07:023:4216.2
42STARZYCKI Przemysław 402JAWORZNOM20-2911M 35KB MCKIS Jaworzno 00:00:0200:10:3400:18:1700:27:1300:34:5700:37:08.4500:37:10.95+00:07:103:4216.2
43KUBIK Arkadiusz 464LUBOMIAM40-495M 36Dystans Lubomia00:00:0200:10:4600:18:2300:27:1700:34:5800:37:10.4500:37:13.10+00:07:123:4316.1
44FIRLA Arkadiusz 365CIESZYNM40-496M 3700:00:0200:10:4200:18:1700:27:1300:34:5800:37:14.9000:37:17.05+00:07:163:4316.1
45JARCO Dominik 370ŻYWIECM20-2912M 3800:00:0100:10:2800:18:1600:27:3200:35:0800:37:18.2500:37:20.05+00:07:193:4316.1
46GIŻYŃSKI Damian 366JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3917M 39GB Galopujące Ślimaki00:00:0200:11:1600:18:5700:27:4400:35:1100:37:18.4000:37:20.65+00:07:203:4316.1
47OSETEK Paweł 392PSZÓWM30-3918M 40Radlinioki w biegu 00:00:0100:10:4500:18:3600:27:2600:35:0700:37:19.7500:37:21.10+00:07:213:4416.1
48ZYGMA Kordian 414LIGOTAM20-2913M 4100:00:0100:10:5100:18:3100:27:3800:35:1800:37:26.7000:37:28.35+00:07:283:4416
49KAŁUŻNY Adam 372RUDA ŚLĄSKAM30-3919M 42SOCIOS SILESIA00:00:0200:10:4700:18:2800:27:2700:35:1400:37:31.7500:37:34.30+00:07:333:4516
50WOWRY Klaudiusz 410CIESZYNM16-194M 43Olza Cieszyn00:00:0000:10:5700:18:3800:27:4100:35:2400:37:32.5000:37:33.35+00:07:343:4516
51NIEMIEC Mirek 487CIESZYNM50-593M 44Olza Cieszyn00:00:0100:10:4100:18:2900:27:3100:35:1800:37:37.9000:37:39.20+00:07:393:4515.9
52SZKODA Dariusz 405RUDA ŚLĄSKAM30-3920M 45SOCIOS SILESIA00:00:0200:10:5900:18:3900:27:4100:35:2600:37:42.6500:37:44.90+00:07:443:4615.9
53RĘBISZ Mariusz 398RACIBÓRZM40-497M 4600:00:0100:11:0900:18:4900:27:4900:35:3100:37:46.5500:37:48.15+00:07:483:4615.9
54CHRAPKIEWICZ Michał 360CIESZYNM30-3921M 47Olza Cieszyn00:00:0200:10:5600:18:3900:27:4400:35:3400:37:47.7000:37:50.10+00:07:493:4615.9
55MOLA Mateusz 485WILAMOWICEM16-195M 48Olza Cieszyn00:00:0400:11:0600:18:5000:28:0000:35:4800:37:51.3500:37:55.40+00:07:533:4715.9
56ŻERDKA Michał 542BIERUŃM30-3922M 4900:00:0300:11:0400:18:4900:28:0600:35:4800:37:51.9500:37:54.95+00:07:533:4715.9
57NOGA Krystian 488WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-3923M 50FORMA Wodzisław Śląski00:00:0400:11:1100:18:5900:28:0500:35:5100:37:54.5500:37:59.40+00:07:563:4715.8
58KOGUCIUK Karol 377JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2914M 51TOMAZI BIKE00:00:0200:10:3900:18:2900:27:5100:35:5000:37:55.4500:37:57.60+00:07:573:4715.8
59PRZYBYŁA Przemek 507CIESZYNM40-498M 5200:00:0100:11:0800:18:5200:27:5100:35:4100:37:56.0000:37:57.85+00:07:573:4715.8
60FILIP Bartosz 437GLIWICEM20-2915M 53SOCIOS SILESIA00:00:0200:10:4700:18:4400:28:0400:35:5000:37:56.6500:37:59.05+00:07:583:4715.8
61ZIELIŃSKI Rafał 413JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3924M 54Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie00:00:0100:10:4600:18:4600:28:0300:35:5200:38:05.9000:38:07.50+00:08:073:4815.7
62JASTRZĘBSKI Piotr 451ZABRZEM30-3925M 5500:00:0200:11:0300:18:5000:27:5700:35:5000:38:07.3500:38:09.95+00:08:093:4815.7
63MALINA Adam 477BOJSZOWYM40-499M 5600:00:0200:11:1500:19:1000:28:1700:36:0400:38:20.8000:38:23.65+00:08:223:5015.6
64ADAMSKI Robert 353BIERUŃM30-3926M 57Brykająca Grupa Biegowa00:00:0300:11:3800:19:3400:28:3800:36:1400:38:27.0000:38:30.35+00:08:283:5015.6
65MAROSZEK Szymon 480RYBNIKM30-3927M 5800:00:0400:11:2200:19:1300:28:2800:36:1400:38:27.3000:38:31.35+00:08:283:5015.6
66FURMAN Dawid 438BŁAŻEJOWICEM30-3928M 5900:00:0400:11:3100:19:2600:28:3800:36:2100:38:37.1500:38:41.15+00:08:383:5115.5
67NIESŁONY Filip 390KOZŁOWICEM20-2916M 60Niesłony Lizak00:00:0200:11:2900:19:3500:28:4900:36:3000:38:40.7000:38:43.30+00:08:423:5215.5
68SAMBAK Tadeusz 399BRZESZCZEM50-594M 61Zadyszka Oświęcim00:00:0300:11:2700:19:1500:28:2100:36:2300:38:43.6000:38:47.15+00:08:453:5215.5
69MENCEWICZ Paweł 484GOŁKOWICEM40-4910M 62FORMA Wodzisław Śląski00:00:0200:11:1700:19:1200:28:2200:36:2000:38:49.2500:38:51.95+00:08:503:5215.5
70DZIARSKI Wiesław 436RYBNIKM60-691M 6300:00:0400:11:1200:19:0900:28:2400:36:3200:38:54.1500:38:58.20+00:08:553:5315.4
71GRUDZIEŃ Krzysztof 368SKOCZÓWM40-4911M 6400:00:0300:11:0700:19:0400:28:3200:36:3500:38:55.5000:38:58.70+00:08:573:5315.4
72ALBRECHT Arkadiusz 354JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4912M 65Galopujące Ślimaki00:00:0500:11:3000:19:3000:28:4300:36:4200:38:57.6500:39:03.30+00:08:593:5315.4
73TRAFIAŁEK Miłosz 528KATOWICEM30-3929M 6600:00:0400:11:1600:19:1600:28:4600:36:4600:39:07.5500:39:11.90+00:09:093:5415.3
74GRIMAN Joanna 17RYBNIKK30-393K 600:00:0100:11:2700:19:3000:28:5400:36:5700:39:13.5000:39:15.20+00:09:153:5515.3
75ŚLĘZAK Sylwia 4CZĘSTOCHOWAK20-295K 71 Second Team00:00:0100:10:4800:18:4000:28:0900:36:4300:39:13.7500:39:15.25+00:09:153:5515.3
76KAWCZYŃSKI Radosław 457SOSNOWIECM30-3930M 67Team URODZENI BIEGACZE00:00:0500:11:3500:19:3500:29:0100:36:5800:39:14.5000:39:19.90+00:09:163:5515.3
77STUCHLIK Marek 520JARZĄBKOWICEM30-3931M 68Aktywna Pszczyna Runners Team00:00:0400:11:3500:19:3900:29:0100:37:0000:39:17.9500:39:22.00+00:09:193:5515.3
78WANTULOK Paweł 531CIESZYNM20-2917M 6900:00:0500:11:3700:19:3500:29:0000:37:0300:39:18.9000:39:24.20+00:09:203:5515.3
79OLBRICH Artur 391TWORKÓWM30-3932M 7000:00:0300:11:2500:19:2300:28:4200:36:5800:39:19.5500:39:22.80+00:09:213:5515.3
80PALT Tomasz 499KATOWICEM40-4913M 7100:00:0400:11:3900:19:3900:29:0000:37:0000:39:20.1000:39:24.45+00:09:213:5615.3
81KILJAN Mariusz 375JAWORZNOM40-4914M 72KB MCKIS Jaworzno 00:00:0200:11:1900:19:2600:28:5200:37:0100:39:20.5500:39:23.45+00:09:223:5615.2
82BIAŁOŻYT Michał 422KAMESZNICAM16-196M 7300:00:0300:11:4900:19:4800:29:0100:37:0700:39:26.7000:39:29.85+00:09:283:5615.2
83PATAS Magdalena 12WODZISŁAW ŚLĄSKIK20-296K 8FORMA Wodzisław Śląski00:00:0100:11:1600:19:2100:28:5200:37:0300:39:27.6500:39:29.00+00:09:293:5615.2
84BEZUCH Paweł 421WODZISŁAW ŚLĄSKIM20-2918M 7400:00:0600:11:4700:19:5700:29:1700:37:2200:39:38.0500:39:44.60+00:09:393:5715.1
85SZPYRKA Sebastian 523BIELSKO BIAŁAM20-2919M 7500:00:0200:11:4500:19:5100:29:1500:37:2700:39:38.4500:39:41.35+00:09:403:5715.1
86WOLNY Ariel 535ŁUKÓW ŚLĄSKIM30-3933M 7600:00:0600:11:4700:19:4600:29:1900:37:2400:39:39.8000:39:45.90+00:09:413:5715.1
87MEREDYK Adrian 387JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3934M 7700:00:0200:11:1700:19:2600:29:0500:37:3000:39:41.5000:39:43.95+00:09:433:5815.1
88SKIBA Ryszard 517RACIBÓRZM40-4915M 7800:00:0500:11:3600:19:4200:29:2000:37:2700:39:45.7500:39:51.10+00:09:473:5815.1
89BRYŁA Rafał 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3935M 79Klub Biegacza Fartlek00:00:0500:11:4800:20:0200:29:2700:37:2900:39:46.1500:39:51.85+00:09:473:5815.1
90MENDECKA-ZEJDLER Michalina 8ŁAZISKA GÓRNEK20-297K 91 Second Team00:00:0100:11:2500:19:3400:29:0600:37:2100:39:46.3500:39:47.65+00:09:483:5815.1
91LORANC Maciej 473BIELSKO-BIAŁAM50-595M 80NUTREND BIEGA00:00:0400:12:1100:20:2400:29:5600:37:4300:39:53.9500:39:58.60+00:09:553:5915
92PAGIEŁA Łukasz 497POGÓRZEM30-3936M 81Olza Cieszyn00:00:0100:12:0400:20:3000:30:0600:38:0400:40:05.9500:40:07.80+00:10:074:0015
93KNAPEK Łukasz 603SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM20-2920M 8200:00:1100:11:5800:20:0700:29:3500:37:4400:40:07.5000:40:19.25+00:10:094:0015
94SURWIŁO Sandro 521TYCHYM30-3937M 8300:00:0300:12:0400:20:2500:29:5900:37:5900:40:10.9000:40:14.25+00:10:124:0114.9
95GAJ Paulina 10JAWORZNOK20-298K 10KB MCKIS Jaworzno 00:00:0000:11:5200:20:0400:29:4300:37:5900:40:11.3500:40:12.25+00:10:134:0114.9
96KLYSZCZ Paweł 459ŁAZISKA GÓRNEM20-2921M 8400:00:0400:11:3500:19:4900:29:3300:37:5700:40:13.1000:40:17.60+00:10:144:0114.9
97CIECIAK Grzegorz 430ŻORYM40-4916M 8500:00:0900:11:5500:20:0800:29:4000:37:5400:40:19.2500:40:28.40+00:10:204:0114.9
98BORCHERT Marcin 425ŚWIĘTOCHŁOWICEM30-3938M 86Aktywna Pszczyna Runners Team00:00:0400:12:0900:20:3100:29:5900:38:0500:40:21.5000:40:25.55+00:10:234:0214.9
99HEJNA Michał 587SKRZYSZÓWM30-3939M 87Koszulka Hynia00:00:0700:11:5700:20:1000:29:4400:37:5900:40:21.6000:40:29.15+00:10:234:0214.9
100RYCHCZYŃSKI Jonatan 512WODZISŁAW ŚLĄSKIM20-2922M 8800:00:1300:11:5800:20:2000:30:0200:38:0500:40:27.5000:40:41.30+00:10:294:0214.8
101NOWICKI Tomasz 491JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3940M 89Klub Biegacza Fartlek00:00:0600:11:4600:20:0000:29:4000:38:0800:40:30.6500:40:36.75+00:10:324:0314.8
102SPYRKA Piotr 518JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3941M 90Klub Biegacza Fartlek00:00:0500:11:4600:20:0100:29:5000:38:1100:40:38.5000:40:44.15+00:10:404:0314.8
103MARCZAK Piotr 478STRZYŻÓWM30-3942M 9100:00:0500:11:3000:19:4700:29:3900:38:1100:40:40.3500:40:45.45+00:10:424:0414.8
104MALINOWSKI Krzysztof 386GILOWICEM50-596M 9200:00:0200:11:4500:20:0700:29:5700:38:2000:40:40.5500:40:42.95+00:10:424:0414.8
105KOWAL Łukasz 609RYBNIKM20-2923M 9300:00:0600:12:2200:20:4000:30:1600:38:2700:40:45.0000:40:51.95+00:10:464:0414.7
106ADAMCZEWSKI Waldemar 543JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-597M 94Klub Biegacza Fartlek00:00:0600:12:0700:20:2900:30:1300:38:3400:40:53.5500:41:00.00+00:10:554:0514.7
107LASKOWSKA Katarzyna 21GLIWICEK40-491K 11Inżynieria biegania Team00:00:0200:12:0700:20:3300:30:1200:38:3100:40:56.4500:40:58.70+00:10:584:0514.7
108SIEGMUND Tadeusz 679JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4917M 95Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie00:00:0200:12:0100:20:2100:30:0900:38:3100:40:56.5500:40:59.15+00:10:584:0514.7
109RESPONDEK Leszek 673ŻORYM30-3943M 9600:00:0800:12:0900:20:3000:30:1300:38:3800:40:59.3000:41:07.95+00:11:004:0514.6
110RAJWA Jan 508JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3944M 97Bziegacze00:00:0500:11:5100:20:1900:30:1000:38:4000:41:02.6500:41:07.95+00:11:044:0614.6
111DYBCZYŃSKA Jadwiga 16GÓRKI WIELKIEK30-394K 12Biegający w Brennej00:00:0200:11:5100:20:0800:30:0900:38:3800:41:04.0500:41:06.10+00:11:054:0614.6
112WOWRY Grzegorz 409CIESZYNM30-3945M 98Olza Cieszyn00:00:0000:12:0500:20:3100:30:1900:38:4400:41:05.5500:41:06.50+00:11:074:0614.6
113STACHOWSKI Ireneusz 519WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4918M 99FORMA Wodzisław Śląski00:00:0200:11:5800:20:2200:30:1300:38:4100:41:07.4500:41:09.90+00:11:094:0614.6
114BRZÓSKA Rafał 428CIESZYNM40-4919M 10000:00:0500:12:1000:20:4200:30:3300:38:5100:41:08.5000:41:14.40+00:11:104:0614.6
115TOKAREWICZ Damian 525ZEBRZYDOWICEM30-3946M 10100:00:0900:11:5500:20:0800:29:5400:38:3800:41:10.5000:41:20.05+00:11:124:0714.6
116MARTOWSKI Przemysław 481ZABRZEM30-3947M 10200:00:0400:11:5200:20:1200:29:5900:38:3800:41:11.6000:41:16.25+00:11:134:0714.6
117WRZECIONKOWSKI Adrian 536TYCHYM30-3948M 10300:00:1000:12:1200:20:3800:30:2600:38:4700:41:14.8500:41:25.30+00:11:164:0714.5
118BIAŁECKI Tomasz 548JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4920M 104Bziegacze00:00:0500:12:2100:20:4400:30:2500:38:4700:41:16.8000:41:22.50+00:11:184:0714.5
119MAJ Przemysław 476JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3949M 105Klub Biegacza Fartlek00:00:0700:12:1600:20:4200:30:2400:38:4800:41:17.3500:41:25.15+00:11:194:0714.5
120PALKA Dawid 650TYCHYM40-4921M 10640-latek Tychy00:00:0500:11:4700:20:0800:30:0300:38:3300:41:17.4000:41:23.00+00:11:194:0714.5
121HANKUS Łukasz 447ŻYWIECM30-3950M 10700:00:0700:11:4900:19:5200:29:4300:38:3700:41:18.8500:41:26.30+00:11:204:0714.5
122ROMIK Krzysztof 510PYSKOWICEM40-4922M 10800:00:0700:12:0600:20:2600:30:1300:38:4800:41:19.5000:41:26.50+00:11:214:0714.5
123GÓRSKI Michał 583RACIBÓRZM20-2924M 10900:00:0800:12:2400:20:5000:30:4000:39:0700:41:20.1500:41:29.05+00:11:214:0814.5
124MROWIEC Bernard 640TWORKÓWM50-598M 11000:00:0700:12:2600:20:4900:30:3900:39:0400:41:21.4500:41:29.40+00:11:234:0814.5
125MENDECKA Daria 11RUDA ŚLĄSKAK20-299K 131 Second Team00:00:0000:11:5100:20:2000:30:1100:38:5100:41:21.8500:41:22.45+00:11:234:0814.5
126BEREZOWSKI Tomasz 419KATOWICEM30-3951M 11100:00:1000:12:0400:20:2100:30:1400:38:5400:41:22.5000:41:33.05+00:11:244:0814.5
127NIESŁONY Dominik 389KOZŁOWICEM20-2925M 112Niesłony Lizak00:00:0200:12:0500:20:3800:30:3400:39:0700:41:26.9500:41:29.50+00:11:284:0814.5
128GLAJCAR Tomasz 582HARBUTOWICEM40-4923M 11300:00:1200:12:2900:21:0500:30:5600:39:2400:41:33.0000:41:45.45+00:11:344:0914.4
129SERAFIN Dariusz Izabela 514JASTRZĘBIE ZDRÓJM50-599M 114Klub Biegacza Fartlek00:00:0300:12:2700:20:5600:30:4900:39:1700:41:34.1500:41:37.95+00:11:354:0914.4
130PLEWNIA Dawid 661GOGOŁOWAM20-2926M 11500:00:1800:12:1500:20:3200:30:2500:39:0200:41:35.4000:41:53.85+00:11:374:0914.4
131PRZYBYŁA Tadeusz 805GOŁKOWICEM30-3952M 11600:00:0700:12:2400:21:0000:30:5900:39:2500:41:39.0500:41:46.10+00:11:404:0914.4
132PALIGA Rafał 498TOPOROWICEM40-4924M 11700:00:0500:11:5800:20:2800:30:3300:39:1300:41:39.5000:41:45.15+00:11:414:1014.4
133PIŁATOWSKI Andrzej 501ŁODYGOWICEM50-5910M 11800:00:0300:12:0900:20:3900:30:4300:39:1400:41:40.4000:41:44.20+00:11:424:1014.4
134KRUK Tomasz 462NYSAM30-3953M 119Athletics Nysa00:00:0600:12:0700:20:2500:30:3000:39:1400:41:40.4500:41:46.60+00:11:424:1014.4
135STOLORZ Katarzyna 55TYCHYK30-395K 14Inżynieria biegania Team00:00:0400:12:3100:21:0100:30:5000:39:1800:41:40.5000:41:44.80+00:11:424:1014.4
136TOMCZYK Maurycy 527KRAKÓWM30-3954M 12000:00:0400:12:3300:21:0700:31:0100:39:2500:41:42.3000:41:47.15+00:11:434:1014.4
137KUŚ Tomasz 466MARKLOWICEM30-3955M 12100:00:1200:12:2000:20:4800:30:3900:39:1100:41:42.6000:41:55.00+00:11:444:1014.4
138MROWIEC Kinga 44RUDA ŚLĄSKAK16-191K 1500:00:0200:12:3500:21:2300:31:0900:39:2300:41:46.1500:41:48.60+00:11:474:1014.4
139KUNINA Paweł 465JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4925M 12200:00:0300:12:4000:21:4300:31:2700:39:4400:41:56.1500:41:59.50+00:11:574:1114.3
140ROEHRICH Krzysztof 509ŁĄKAM30-3956M 12300:00:0400:12:1500:21:0100:31:1100:39:4300:42:00.8500:42:05.35+00:12:024:1214.3
141MAZUR Marek 482JASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-4926M 12400:00:0400:12:1200:20:4800:31:0900:39:3700:42:05.5000:42:09.75+00:12:074:1214.3
142ŻUKROWSKI Krzysztof 718KACZYCEM30-3957M 12500:00:1700:12:2300:20:5400:31:0300:39:4400:42:07.1500:42:25.00+00:12:084:1214.2
143ZIELIŃSKI Ireneusz 540JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5911M 12600:00:0400:12:1100:20:5000:30:5500:39:3800:42:07.2000:42:11.85+00:12:084:1214.2
144KAWECKI Stanisław 601CIESZYNM40-4927M 127Olza Cieszyn00:00:1000:12:0600:20:4700:31:0000:39:4600:42:14.5000:42:24.50+00:12:164:1314.2
145TLOŁKA Michał 524ŻORYM30-3958M 12800:00:0700:12:0200:20:2800:30:3700:39:3800:42:15.1500:42:22.40+00:12:164:1314.2
146SMOLIK Łukasz 897LESZNA GÓRNAM20-2927M 129Olza Cieszyn00:00:1800:12:3000:21:0400:31:2000:39:5300:42:17.5000:42:35.75+00:12:194:1314.2
147BARAN Bartosz 417RACIBÓRZM20-2928M 13000:00:1200:12:2700:21:0200:31:0600:39:4800:42:17.9500:42:30.85+00:12:194:1314.2
148DEJEWSKI Jakub 433JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3959M 131GB Galopujące Ślimaki00:00:1500:12:1100:20:5000:31:0100:39:4800:42:18.0000:42:33.60+00:12:194:1314.2
149GADAJ Grzegorz 439RADLINM30-3960M 13200:00:0400:12:0000:20:3900:31:0000:39:5200:42:22.6500:42:27.50+00:12:244:1414.2
150CHROMIK Julia 15SKOCZÓWK16-192K 1600:00:0100:12:0100:20:3600:30:5200:39:5300:42:25.0500:42:26.85+00:12:264:1414.1
151ŁATKA Łukasz 626RYBNIKM30-3961M 13300:00:1100:12:3400:21:0900:31:2200:40:0300:42:27.6500:42:39.30+00:12:294:1414.1
152RENCZ Małgorzata 29ORZESZEK40-492K 1700:00:0100:12:0700:20:4600:31:0800:39:5400:42:28.5000:42:29.85+00:12:304:1414.1
153LAZAR Damian 624ŻORYM30-3962M 13400:00:1700:12:4000:21:1700:31:2200:40:0500:42:32.8000:42:50.50+00:12:344:1514.1
154KUSY Rafał 622SKOCZÓWM40-4928M 135Olza Cieszyn00:00:0800:12:1600:20:5400:31:0400:40:0000:42:34.6500:42:42.75+00:12:364:1514.1
155RUCIŃSKI Krzysztof 676RYBNIKM40-4929M 13600:00:0700:12:0000:20:5000:31:0900:39:4900:42:37.6500:42:45.10+00:12:394:1514.1
155ORŁOWSKI Grzegorz 646MAZAŃCOWICEM40-4930M 13700:00:0600:31:1400:40:0600:42:37.6500:42:44.55+00:12:394:1514.1
157KANCLERZ Tomasz 455RACIBÓRZM40-4931M 13800:00:0600:12:3100:21:1500:31:2600:40:0900:42:38.6500:42:45.35+00:12:404:1514.1
158KARPLEWICZ Andrzej 456JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5912M 139GB Galopujące Ślimaki00:00:0900:12:1200:20:5600:31:2000:40:1100:42:39.6500:42:48.70+00:12:414:1514.1
159TOMCZYK Lesław 526CIESZYNM50-5913M 140Olza Cieszyn00:00:0800:12:2900:21:0800:31:2300:40:0600:42:40.2500:42:48.30+00:12:414:1614.1
160JANKO Anna 18ŻORYK20-2910K 18Niewybiegani00:00:0200:12:4400:21:2800:31:3300:40:0800:42:41.2000:42:43.35+00:12:424:1614.1
161WOJCIECHOWSKI Marcin 833RADLINM30-3963M 141Radlinioki w biegu 00:00:0100:31:2200:40:1100:42:41.8000:42:43.75+00:12:434:1614.1
162SIKORA Stefan 516BIELSKO BIALAM70+1M 14200:00:0800:12:4300:21:2500:31:3400:40:1200:42:42.4500:42:51.10+00:12:444:1614
163KAMYCZEK Grzegorz 600SKOCZÓWM40-4932M 14300:00:2000:12:5300:21:3700:31:4400:40:2700:42:45.9000:43:06.05+00:12:474:1614
164LEŚNIAK Krzysztof 469WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4933M 144Radlinioki w biegu 00:00:1500:12:4500:21:3100:31:4500:40:1800:42:47.9500:43:03.10+00:12:494:1614
165LILLA Piotr 470JASTRZĘBIE - ZDRÓJM30-3964M 14500:00:0400:11:5200:20:5000:31:1900:40:0700:42:48.0500:42:52.85+00:12:494:1614
166DUDZIK Sebastian 568MAZAŃCOWICEM30-3965M 14600:00:1500:12:3300:21:1700:31:2700:40:1600:42:48.9500:43:04.35+00:12:504:1614
167OGIERMAN Grzegorz 494CIESZYNM40-4934M 147Olza Cieszyn00:00:0600:12:2700:21:1400:31:3900:40:2700:42:49.3500:42:56.00+00:12:514:1714
168MĘŻYK Matik 635ŁAZISKAM30-3966M 148Koszulka Hynia00:00:0600:12:0400:20:4500:31:1100:40:1500:42:50.2000:42:57.15+00:12:514:1714
169MICHALSKI Rafał 636JAWORZNOM40-4935M 149KB MCKIS Jaworzno 00:00:0500:12:1700:21:0300:31:2200:40:1400:42:50.6000:42:56.50+00:12:524:1714
170GRUCEL Damian 445JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3967M 150KS M.E.T.A.00:00:0800:12:2600:21:0900:31:2800:40:1900:42:53.1000:43:01.20+00:12:544:1714
171MALINA Michalina 9BOJSZOWYK16-193K 1900:00:0100:12:1000:21:0200:31:2400:40:1800:42:54.1000:42:55.60+00:12:554:1714
172BUĆKO Marcin 553JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4936M 151Klub Biegacza Fartlek00:00:0400:12:4000:21:2800:31:4800:40:2700:42:54.7500:42:59.00+00:12:564:1714
173GRZONKA Andrzej 446JASTRZEBIE-ZDROJM40-4937M 152Galopujące Ślimaki00:00:0200:12:0100:20:5700:31:3100:40:2800:42:56.6500:42:59.30+00:12:584:1714
174KNYPS Adam 761SKOCZÓWM40-4938M 15300:00:1800:12:5500:21:3900:31:4600:40:2900:42:56.9500:43:15.60+00:12:584:1714
175SZAREK Krzysztof 522JASIENICA 953M30-3968M 154BIEG PO ZDRÓJ00:00:0800:12:2600:21:1300:31:3600:40:3700:43:02.8000:43:11.35+00:13:044:1813.9
176KORCZ Daniel 461JAWORZNOM40-4939M 155KB MCKIS Jaworzno 00:00:0700:12:3300:21:2400:31:5200:40:4900:43:07.8000:43:15.40+00:13:094:1813.9
177CHRUSZCZ Wojciech 429JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3969M 156Klub Biegacza Fartlek00:00:0800:12:2800:21:1400:31:3800:40:3900:43:08.5000:43:16.60+00:13:104:1813.9
178ANTONCZYK Adam 544JASTRZEBIE ZDROJM50-5914M 15700:00:0400:12:1400:20:5900:31:2500:40:3200:43:08.5500:43:13.40+00:13:104:1813.9
179WOJAKOWSKI Krzysztof 533GLIWICEM40-4940M 15800:00:0600:12:3500:21:2600:31:5200:40:4200:43:08.8000:43:15.05+00:13:104:1813.9
180SZKATUŁA Henryk 688WODZISŁAW ŚL.M50-5915M 159Koszulka Hynia00:00:0300:12:1800:21:0400:31:3500:40:3500:43:10.2000:43:13.65+00:13:114:1913.9
181NIEDZIELA Stefan 486KNURÓWM60-692M 16000:00:0300:12:1000:21:0500:31:3400:40:3500:43:10.4000:43:13.85+00:13:124:1913.9
182ŁYSEK Paweł 628JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4941M 161Bziegacze00:00:0600:12:2900:21:3000:31:5700:40:4700:43:12.2500:43:18.25+00:13:134:1913.9
183MUSZEWSKI Bartłomiej 642WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4942M 162FORMA Wodzisław Śląski00:00:1100:12:2500:21:0900:31:3700:40:3800:43:17.6000:43:28.95+00:13:194:1913.9
184GLINIECKI Bartlomiej 443JAWORZNOM40-4943M 163KB MCKIS Jaworzno 00:00:0500:12:2200:21:1200:31:5400:40:5100:43:18.4000:43:23.80+00:13:204:1913.9
185WIELOPOLSKI Michał 532BIELSKO-BIAŁAM16-197M 16400:00:0900:32:1600:41:0200:43:20.4500:43:30.40+00:13:224:2013.8
186PAPUGA Dariusz 652JAWISZOWICEM50-5916M 165Zadyszka Oświęcim00:00:0300:12:0600:21:0600:31:3200:40:3500:43:20.5000:43:23.70+00:13:224:2013.8
187FLORKIEWICZ Sławomir 571SOSNOWIECM50-5917M 16600:00:0800:12:2400:21:1300:31:5000:40:4800:43:22.9500:43:31.00+00:13:244:2013.8
188GIGOŃ Dariusz 442JAWORZNOM50-5918M 167KB MCKIS Jaworzno 00:00:0800:12:2900:21:3000:32:0700:40:5000:43:24.2500:43:32.30+00:13:254:2013.8
189MACHEJ Remigiusz 629JASTRZĘBIE - ZDRÓJM30-3970M 168MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY00:00:0900:12:2100:21:2100:31:5500:40:5500:43:24.7000:43:33.90+00:13:264:2013.8
190SMYCZEK Bartosz 898RYBNIKM30-3971M 16900:00:2400:13:1300:22:0000:32:1500:40:5400:43:26.2500:43:50.70+00:13:274:2013.8
191BIELA Rafał 423ŻORYM40-4944M 17000:00:0900:12:4700:21:4600:32:0100:40:5400:43:27.0000:43:36.55+00:13:284:2013.8
192DOBROWOLSKI Sławek 435WARSZAWAM50-5919M 17100:00:1100:13:0200:21:5000:32:1400:41:0100:43:27.1000:43:38.35+00:13:284:2013.8
193BULANDA Andrzej 554BIERUŃM40-4945M 17200:00:0500:12:3100:21:2000:32:0600:40:5800:43:30.2000:43:36.10+00:13:314:2113.8
194RZEPCZYŃSKI Wiesław 677RACIBÓRZM70+2M 17300:00:1300:12:4900:21:3900:32:0200:40:5200:43:31.0500:43:44.90+00:13:324:2113.8
195JĘDRZEJAK Piotr 596JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4946M 17400:00:1200:12:4000:21:3600:32:0400:41:0700:43:33.6000:43:46.35+00:13:354:2113.8
196BIELIŃSKA Monika 13PRZYSZOWICEK30-396K 2000:00:0200:12:1500:21:1000:31:4700:40:5500:43:37.7500:43:40.05+00:13:394:2113.8
197KĄKOL Ryszard 458BIELSKO-BIAŁAM60-693M 17500:00:0300:12:2300:21:2300:31:5400:41:0100:43:38.1000:43:41.60+00:13:394:2113.8
198GAUDYN Andrzej 440SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM30-3972M 17600:00:1100:13:2300:22:2300:32:3800:41:1600:43:38.4000:43:50.35+00:13:404:2113.7
199DANIKIEWICZ Michał 432CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-3973M 177Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice00:00:1300:32:2800:41:2400:43:39.1000:43:52.85+00:13:404:2113.7
200GRUDZIŃSKI Radosław 584ZABRZEM30-3974M 17800:00:0600:12:5400:21:5400:32:2000:41:0900:43:40.2000:43:46.85+00:13:414:2213.7
201HIMEL Adrian 448KRZANOWICEM20-2929M 17900:00:0300:12:0700:20:5900:31:4400:41:0700:43:40.3500:43:44.10+00:13:424:2213.7
202SZAREK Rafał 685JAWORZNOM40-4947M 180KB MCKIS Jaworzno 00:00:1800:13:0300:21:5300:32:2100:41:1700:43:44.5500:44:02.70+00:13:464:2213.7
203PACAK Dominika 26RACIBÓRZK30-397K 21Klub Biegam Bo Lubię Racibórz 00:00:0300:12:5800:21:5200:32:1900:41:1200:43:46.8000:43:50.75+00:13:484:2213.7
204JOCHLIK Szymon 452JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3975M 18100:00:0700:12:1500:21:1300:32:0300:41:2400:43:49.0000:43:56.85+00:13:504:2213.7
205BAC Michał 545JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4948M 18200:00:1400:13:0300:21:5700:32:2400:41:1700:43:49.9000:44:04.80+00:13:514:2313.7
206WYREMBELSKI Adam 713JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2930M 18300:00:0700:13:0600:21:5400:32:1800:41:1400:43:51.0000:43:58.10+00:13:524:2313.7
207PRZYBYSZ Ryszard 667ŻORYM50-5920M 18400:00:1400:12:4000:21:4000:32:1200:41:1700:43:52.3000:44:06.65+00:13:534:2313.7
208BURYBA Jacek 557JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3976M 185Klub Biegacza Fartlek00:00:0800:13:0200:22:0100:32:3200:41:3400:43:59.4500:44:07.50+00:14:014:2313.6
209MAŁECKI Jacek 631LIGOTAM30-3977M 18600:00:1600:13:1600:22:2300:32:4600:41:2900:44:01.2000:44:17.95+00:14:024:2413.6
210STROF Marcin 683SYRYNIAM30-3978M 18700:00:1000:13:1100:22:1400:32:4900:41:4200:44:04.5000:44:14.50+00:14:064:2413.6
211UCIEKLAK Waldemar 529CZĘSTOCHOWAM50-5921M 18800:00:0800:12:4000:21:4100:32:3100:41:3800:44:09.9500:44:18.25+00:14:114:2513.6
212KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 19JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-591K 22Kobiety na 5+00:00:0200:12:4200:21:4300:32:1700:41:3000:44:10.1000:44:12.35+00:14:114:2513.6
213PRZELIORZ Oktawian 506ŻORYM30-3979M 18900:00:1400:13:2000:22:2700:33:0400:41:4700:44:14.3000:44:28.95+00:14:154:2513.6
214PRZELIORZ Oktawian 666ŻORYM30-3980M 19000:00:1400:13:2000:22:2700:33:0400:41:4800:44:14.8500:44:29.15+00:14:164:2513.6
215PAWLAS Damian 796ŻORYM20-2931M 19100:00:1200:13:2700:22:3400:33:0600:41:5000:44:15.1500:44:28.10+00:14:164:2513.6
216KUSTRA Józef 771JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5922M 19200:00:0200:12:3500:21:3600:32:3000:41:4300:44:16.5500:44:18.60+00:14:184:2513.6
217POŁOMSKI Grzegorz 503RYDUŁTOWYM30-3981M 19300:00:0000:44:17.4500:44:17.45+00:14:194:2513.5
218BALICKI Piotr 546MYSŁOWICEM30-3982M 19400:00:1500:12:2300:22:1900:32:5000:41:4400:44:19.8000:44:35.00+00:14:214:2613.5
219KOWALSKI Robert 610RYBNIKM50-5923M 19500:00:0900:12:4600:21:5100:32:3300:41:4100:44:19.9500:44:29.85+00:14:214:2613.5
220GÓRNY Mirek 367BIELSKO-BIAŁAM50-5924M 19600:00:0100:12:0800:21:0400:32:0200:41:3400:44:21.0000:44:22.95+00:14:224:2613.5
221OPUCHLIK Roman 495ŚWIĘTOCHŁOWICEM30-3983M 19700:00:0300:13:1800:22:4500:33:4000:42:0200:44:23.3000:44:26.85+00:14:244:2613.5
222ZIELIŃSKI Jacek 716BIELSKO BIAŁAM30-3984M 19800:00:1400:13:0800:22:2000:32:5000:41:5400:44:29.9500:44:44.05+00:14:314:2713.5
223TRAWNICKI Maciej 695JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4949M 19900:00:1100:12:5200:21:5600:32:4500:42:0100:44:30.9000:44:42.15+00:14:324:2713.5
224MAZURKIEWICZ Jarosław 483STRUMIEŃM50-5925M 20000:00:1600:12:5300:22:0500:32:4700:41:5200:44:32.5000:44:49.10+00:14:344:2713.5
225SPRATEK Bartosz 814RYDUŁTOWYM20-2932M 20100:00:2300:13:2800:22:3600:33:1100:42:0900:44:33.2000:44:57.15+00:14:344:2713.5
226RADOMSKI Mariusz 670JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4950M 20200:00:3700:13:0900:22:0900:32:5100:41:5300:44:33.6000:45:10.85+00:14:354:2713.5
227POŁEDNIK Tomasz 502WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4951M 20300:00:0900:12:3600:21:4400:32:3600:41:4900:44:36.2000:44:45.85+00:14:374:2713.5
228WIERCIOCH Tomasz 706KĘDZIERZYN-KOŹLEM40-4952M 20400:00:1800:13:1900:22:1900:32:5700:41:5900:44:37.2000:44:55.20+00:14:384:2713.4
229IZYDORCZYK Robert 588TYCHYM40-4953M 20500:00:0900:12:5000:21:5600:32:4200:41:5800:44:37.6000:44:47.35+00:14:394:2713.4
230ZIĘTARA Paweł 717JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5926M 20600:00:0800:13:0500:22:1000:32:5400:41:5300:44:39.6000:44:47.90+00:14:414:2713.4
231DOBRENIUK Krzysztof 434RYBNIKM40-4954M 20700:00:0300:13:0300:22:1600:33:0700:42:1300:44:40.4000:44:43.60+00:14:424:2813.4
232ŁUSZCZYK Sergiusz 627WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-3985M 20800:00:0900:12:5700:22:0000:32:5100:42:0700:44:40.8000:44:50.55+00:14:424:2813.4
233RĘBISZ Paweł 674JAWORZNOM40-4955M 20900:00:1900:13:4000:22:5600:33:2600:42:1300:44:42.5000:45:01.50+00:14:444:2813.4
234WOŹNIAK Przemysław 712JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3986M 21000:00:1500:13:5600:23:0900:33:3800:42:2800:44:43.9500:44:59.70+00:14:454:2813.4
235KOŁEK Michał 763RACIBÓRZM30-3987M 21100:00:1000:13:2000:22:2800:33:1200:42:1400:44:48.9500:44:59.25+00:14:504:2813.4
236LORENZ Marcin 474JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4956M 212GB Galopujące Ślimaki00:00:1600:12:1100:20:4900:41:5500:44:49.3500:45:05.35+00:14:514:2813.4
237TIDE Krzysztof 693ŻORYM20-2933M 21300:00:2200:13:2900:22:4300:33:2500:42:3100:45:03.2500:45:25.90+00:15:044:3013.3
238FLISZTA Marcin 570SOSNOWIECM30-3988M 21400:00:0700:13:0000:22:2600:33:1300:45:03.3000:45:11.10+00:15:044:3013.3
239NYKIEL Mariusz 492MYSŁOWICEM30-3989M 215SOCIOS SILESIA00:00:0000:10:4600:20:3900:32:3600:42:2700:45:14.4500:45:14.45+00:15:164:3113.3
240OGIEGŁO Łukasz 493BIELSKO-BIAŁAM30-3990M 21600:00:0900:12:4600:22:0500:33:0100:42:3200:45:14.8500:45:24.75+00:15:164:3113.3
241PIŁATOWSKI Mirosław 660JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5927M 217Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie00:00:0300:12:5600:22:1100:33:1700:42:4100:45:16.0000:45:19.65+00:15:174:3113.3
242KACZMAREK Jacek 453CZERWIONKA LESZCZYNYM30-3991M 218GRUBIORZE LOTAJOM 00:00:1200:13:2700:22:3800:33:2800:42:3700:45:16.2000:45:28.90+00:15:174:3113.3
243KRZYSTAŁA Paweł 615CZERWIONKAM20-2934M 21900:00:1100:13:4600:23:0900:33:5100:42:5200:45:16.6500:45:28.30+00:15:184:3113.2
244MAGOŃ Marcin 630RYBNIKM40-4957M 22000:00:2300:13:1200:22:2900:33:2600:42:4200:45:22.3500:45:46.15+00:15:244:3213.2
245KUŚ Dawid 623KATOWICEM30-3992M 22100:00:0500:13:2000:22:2900:33:2000:42:4400:45:22.6000:45:27.60+00:15:244:3213.2
246KUBALA Jan 861PAWŁOWICEM30-3993M 22200:00:1400:13:2800:22:4500:33:4300:42:5900:45:24.4500:45:39.20+00:15:264:3213.2
247FROSZTĘGA Daniel 574JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3994M 22300:00:1900:13:2400:22:3200:33:2600:42:4700:45:25.2500:45:44.50+00:15:264:3213.2
248GÓRECKI Wojciech 744CZERWIONKA-LESZCZYNYM30-3995M 22400:00:1300:12:5300:22:0400:33:2000:42:3900:45:25.6500:45:39.15+00:15:274:3213.2
249BORYCZKA Szymon 426MIEDZYRZECZEM30-3996M 22500:00:1100:12:5000:22:1500:33:1200:42:4100:45:26.4000:45:37.70+00:15:284:3213.2
250ONAK Paweł 645JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3997M 22600:00:2000:13:1300:22:3800:33:4200:43:0500:45:26.7500:45:47.65+00:15:284:3213.2
251JANECKI Mateusz 591JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2935M 227Bziegacze00:00:0500:12:3100:21:5100:33:1500:42:4800:45:27.1500:45:32.40+00:15:284:3213.2
252MIKA Łukasz 637JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3998M 22800:00:1200:13:2100:22:4100:33:3700:42:5600:45:28.5000:45:41.45+00:15:304:3213.2
253KIEPIELA Dawid 941JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3999M 229Klub Biegacza Fartlek00:00:3000:13:3500:22:5300:33:4800:42:5800:45:30.7500:46:01.20+00:15:324:3313.2
254DOCZEKALSKI Jarek 565JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4958M 230GB Galopujące Ślimaki00:00:1600:13:2300:22:4400:33:4300:43:0200:45:30.8500:45:47.05+00:15:324:3313.2
255TESSMER Tomasz 692WOLAM20-2936M 23100:00:1800:13:4600:22:5800:33:4900:43:0400:45:31.0500:45:49.70+00:15:324:3313.2
256LIZAK Krzysztof 472ŻORYM40-4959M 232Niesłony Lizak00:00:0700:13:1300:22:3600:33:3400:43:0100:45:31.2500:45:38.85+00:15:324:3313.2
257CHROBOK Michał 561GOŁKOWICEM30-39100M 233RunPatola00:00:1600:13:3100:22:5000:33:4200:43:0200:45:31.3500:45:48.05+00:15:334:3313.2
258GROMEK Michał 444KOCIERZ MOSZCZANICKIM20-2937M 23400:00:0400:13:0300:22:3300:33:3500:42:5500:45:32.3500:45:36.40+00:15:344:3313.2
259ŻELECH Grzegorz 920WOLAM30-39101M 235PoWoli do Celu00:00:1100:12:5000:22:1900:33:3400:43:0500:45:34.6500:45:46.60+00:15:364:3313.2
260KUBERA Dawid 463TYCHYM30-39102M 23600:00:1000:13:1800:22:3400:33:4100:42:5700:45:36.6500:45:47.60+00:15:384:3313.2
261BĄKOWSKI Michał 547JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39103M 23700:00:1700:13:3400:22:5500:33:4200:42:5900:45:37.8500:45:54.95+00:15:394:3313.2
262MALIK Rafał 385JASTRZEBIE ZDRÓJM30-39104M 23800:00:0400:13:0300:22:1400:33:3400:43:1000:45:38.5500:45:43.05+00:15:404:3313.1
263JÓZEFIAK Rafał 597RACIBÓRZM40-4960M 239Eko-Okna Runners00:00:1100:13:5000:23:2100:34:1400:43:1700:45:40.3000:45:51.35+00:15:414:3413.1
264OGRODNIK Damian 644JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39105M 24000:00:1400:13:1900:22:3000:33:3300:43:0500:45:40.7500:45:55.40+00:15:424:3413.1
265TYTKO Bartłomiej 698TYCHYM40-4961M 24100:00:0400:12:4400:22:0400:33:2300:42:5900:45:41.3500:45:45.45+00:15:434:3413.1
266OWCZAREK Paweł 648BIELSKO-BIAŁAM40-4962M 24200:00:1700:13:2800:22:5000:33:5000:43:0900:45:41.6000:45:58.85+00:15:434:3413.1
267WIŚNIEWSKI Szymon 709RUDZICZKAM40-4963M 24300:00:1100:13:1800:22:3800:34:0000:43:1000:45:42.1500:45:54.10+00:15:434:3413.1
268PIECHOCKI Piotr 656JASTZRĘBIE-ZDRÓJM40-4964M 24400:00:1000:13:3500:22:5100:33:5000:43:1100:45:42.4500:45:52.70+00:15:444:3413.1
269NANTKA Witek 785RYBNIKM40-4965M 245Inżynieria biegania Team00:00:1900:13:4900:23:1400:34:0100:43:1100:45:44.4000:46:04.15+00:15:464:3413.1
270BODNAR Anna 14CIESZYNK30-398K 23Endure team00:00:0200:13:1800:22:4600:33:4100:43:0400:45:44.7500:45:46.80+00:15:464:3413.1
271HARAZIN Janusz 586PAWŁOWICEM30-39106M 24600:00:1100:13:4400:23:1100:34:1000:43:1800:45:47.8500:45:59.55+00:15:494:3413.1
272PIECZARA Błażej 657JAWORZNOM40-4966M 247KB MCKIS Jaworzno 00:00:0600:13:3500:23:0500:34:0800:43:1900:45:47.9000:45:54.45+00:15:494:3413.1
273CHRAPKIEWICZ Marek 560PSZCZYNAM30-39107M 248Aktywna Pszczyna Runners Team00:00:0400:13:1800:22:4400:33:4000:43:1200:45:50.0500:45:54.15+00:15:514:3513.1
274POŁOWCZUK Krzysztof 665CZECHOWICE-DZIEDZICEM20-2938M 24900:00:1300:13:5700:23:3700:34:2000:43:1600:45:50.1500:46:03.50+00:15:514:3513.1
275FOKS Damian 572WARSZOWICEM50-5928M 25000:00:1200:13:4300:23:0700:34:0500:43:1800:45:54.1000:46:06.25+00:15:554:3513.1
276MACH Sebastian 866GOLESZÓWM30-39108M 25100:00:2600:13:4700:23:0700:34:0100:43:1400:45:54.7500:46:21.35+00:15:564:3513.1
277ZELEK Adam 979CIESZYNM40-4967M 25200:00:3400:13:3200:23:0600:34:0300:43:3100:46:00.3500:46:34.85+00:16:024:3613
278WOLLNY Kamil 534KORNICEM20-2939M 253Eko-Okna Runners00:00:1000:13:5100:23:2100:34:1500:43:3100:46:02.2000:46:12.50+00:16:034:3613
279WALA Marek 823JASTRZĘBIE-ZDROJM40-4968M 25400:00:2000:14:0100:23:2100:34:1500:43:3000:46:02.8500:46:22.95+00:16:044:3613
280CZAPOROWSKI Tomasz 431JASTRZĘBIE - ZDRÓJM30-39109M 25500:00:2500:14:1100:23:4400:34:3900:43:4400:46:03.0000:46:28.25+00:16:044:3613
281WIELOPOLSKI Łukasz 705BIELSKO-BIAŁAM20-2940M 25600:00:1800:14:1500:23:5100:34:4500:43:5100:46:09.0500:46:27.95+00:16:104:3613
282BRANDYS Adam 551PAWŁOWICEM30-39110M 25700:00:1300:13:2900:22:4300:33:4100:43:0000:46:10.4000:46:23.65+00:16:124:3713
283WOJNAROWICZ Iza 56KRAKÓWK20-2911K 2400:00:0200:13:1200:22:4500:33:5400:43:2800:46:13.6000:46:16.25+00:16:154:3713
284KARLIK-KAŁUSEK Agnieszka 77GASZOWICEK30-399K 2500:00:0400:13:3300:23:0600:34:1000:43:4400:46:23.6500:46:28.20+00:16:254:3812.9
285BURAS Roman 555RYBNIKM50-5929M 25800:00:2500:14:5800:24:3200:35:2400:44:0600:46:25.0000:46:50.05+00:16:264:3812.9
286JEZIERSKI Krzysztof 594CHRZANÓWM40-4969M 25900:00:1900:13:5100:23:1600:34:2100:43:4300:46:26.1500:46:45.15+00:16:274:3812.9
287RUBIN Andrzej 511JAWORZNOM40-4970M 260KB MCKIS Jaworzno 00:00:1900:13:5200:23:1300:34:1100:43:5000:46:31.7000:46:51.10+00:16:334:3912.9
288JAKUBCZYK Jacek 449CHORZÓWM40-4971M 26100:00:1000:13:2400:22:4800:34:0800:43:4900:46:36.6000:46:47.35+00:16:384:3912.9
289MAJKA Tomasz 777JAWORZNOM30-39111M 262KB MCKIS Jaworzno 00:00:2000:34:5300:44:0700:46:37.0500:46:57.70+00:16:384:3912.9
290WIŚNIEWSKI Przemysław 708ORZESZEM30-39112M 26300:00:2300:13:3500:23:0600:34:2200:43:5400:46:38.4000:47:02.25+00:16:404:3912.9
291PIWISZKIS Barbara 28JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3910K 26Kobiety na 5+00:00:0100:13:0300:22:4400:34:1400:43:5700:46:38.6500:46:40.45+00:16:404:3912.9
292LELENIEWSKI Jacek 625RYBNIKM30-39113M 26400:00:1500:13:4200:23:1100:34:1900:43:5800:46:39.6500:46:55.10+00:16:414:4012.9
293KURTO Grzegorz 621BIELSKO-BIAŁAM40-4972M 26500:00:0800:34:4500:44:1300:46:39.7000:46:48.35+00:16:414:4012.9
294JURASZEK Elzbieta 76JELEŚNIAK30-3911K 2700:00:0200:13:5700:23:3700:34:4300:44:0600:46:43.3000:46:45.60+00:16:444:4012.8
295URBASIK Mariusz 700RYDUŁTOWYM50-5930M 26600:00:1000:13:4200:23:1300:34:2700:44:0200:46:47.5000:46:58.35+00:16:494:4012.8
296KLINGER Alan 602ŻORYM30-39114M 26700:00:1900:13:4400:23:2300:34:3900:44:2100:46:53.1500:47:12.25+00:16:544:4112.8
297NIEMCZYK Rafał 643JAWORZNOM30-39115M 268KB MCKIS Jaworzno 00:00:0800:14:0300:23:2500:34:3200:44:1300:46:54.9000:47:03.50+00:16:564:4112.8
298MOTOWIDŁO Tomasz 638JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4973M 26900:00:1000:13:2500:23:0200:34:3600:44:0700:46:55.0500:47:05.80+00:16:564:4112.8
299POJDA Grzegorz 664RYBNIKM40-4974M 27000:00:1500:13:2800:23:0300:34:3500:44:2300:46:55.5500:47:10.95+00:16:574:4112.8
300CIESIELSKI Dariusz 563KIETRZM50-5931M 27100:00:1000:13:5300:23:3300:34:5500:44:1800:46:58.3500:47:08.70+00:17:004:4112.8
301CEMPA Jacek 559JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4975M 27200:00:2000:13:5500:23:3500:34:5600:44:1800:46:59.7500:47:20.35+00:17:014:4212.8
302PETRYNA Bartosz 655RYBNIKM30-39116M 27300:00:1100:13:3300:23:0700:34:2000:44:1100:47:02.4000:47:13.40+00:17:044:4212.8
303URBASIK Daniel 909RYDUŁTOWYM30-39117M 27400:00:2700:14:2100:24:0800:34:5700:44:2300:47:03.5500:47:30.95+00:17:054:4212.8
304KORZENIOWSKI Mateusz 607BIELSKO BIAŁAM20-2941M 27500:00:1300:13:5600:23:4000:34:4700:44:2400:47:03.8000:47:17.30+00:17:054:4212.7
305PIETRASZ Krzysztof 658RADLINM30-39118M 27600:00:1700:13:3000:22:4900:34:0200:43:5800:47:04.2500:47:21.30+00:17:054:4212.7
306PERLIKOWSKI Kamil 885RYBNIKM20-2942M 27700:00:0900:14:0500:23:4300:35:0000:44:2800:47:04.5000:47:14.20+00:17:064:4212.7
306WOJCIECH Jarosław 832WOLAM30-39119M 278PoWoli do Celu00:00:1100:14:0200:23:4400:35:0200:44:2900:47:04.5000:47:16.40+00:17:064:4212.7
308PAPUGA Iwona 46JAWISZOWICEK50-592K 28Zadyszka Oświęcim00:00:0500:13:4200:23:2900:34:4900:44:2100:47:04.9500:47:10.75+00:17:064:4212.7
309APOSTOLSKI Wojciech 416SOSNOWIECM40-4976M 27900:00:0900:13:2900:23:0600:34:2800:44:2200:47:06.1000:47:15.65+00:17:074:4212.7
310URBAN Patryk 699JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2943M 28000:00:2100:12:3300:21:5300:33:3100:44:1000:47:08.0000:47:29.55+00:17:094:4212.7
311ZAWADA Sebastian 715KNURÓWM40-4977M 28100:00:2100:13:5900:23:1800:34:4700:44:2800:47:09.9000:47:30.95+00:17:114:4212.7
312JESIONEK Krzysztof 593IMIELINM30-39120M 28200:00:1300:14:1600:23:5700:35:0700:44:3600:47:10.0500:47:23.90+00:17:114:4312.7
313KUCZERA Marek 617CZERNICAM40-4978M 283Inżynieria biegania Team00:00:1800:14:2500:24:0000:35:0900:44:3900:47:18.0500:47:36.70+00:17:194:4312.7
314WANDZEL Tomasz 824RYBNIKM30-39121M 28400:00:1300:14:0300:23:3800:34:5100:44:3100:47:19.1500:47:32.35+00:17:204:4312.7
315BYSTRYKOWSKI Marcin 558JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4979M 285Klub Biegacza Fartlek00:00:1300:13:4100:23:1800:34:4000:44:3500:47:20.5500:47:34.25+00:17:224:4412.7
316MARON Tomasz 479JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39122M 286Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie00:00:2300:14:0600:23:3300:34:5500:44:4300:47:27.5000:47:51.30+00:17:294:4412.6
317GORZELAK Zbigniew 515BIELSKO BIALAM40-4980M 28700:00:1200:14:2800:24:1300:35:4300:44:5200:47:27.6500:47:40.55+00:17:294:4412.6
318KOPIEC Izabela 36SKRZYSZÓWK30-3912K 29Koszulka Hynia00:00:0100:13:5200:23:3000:34:5400:44:4400:47:28.7500:47:30.50+00:17:304:4412.6
319SKRZYPCZAK Dawid 895ŻORYM16-198M 28800:00:2500:14:2700:24:1700:35:2900:44:4800:47:33.8500:47:58.90+00:17:354:4512.6
320MENŻYK Joanna 43MYSŁOWICEK40-493K 30Mors Hubertus Mysłowice 00:00:0300:13:5400:23:3600:35:0800:44:5800:47:35.1000:47:39.00+00:17:364:4512.6
321RYBAK Tomasz 892RUDA ŚLĄSKAM30-39123M 28900:00:1200:13:4400:23:2900:35:0700:45:0100:47:40.0000:47:52.85+00:17:414:4612.6
322KAMIŃSKI Zbigniew 599CZERWIONKA -LESZCZYNYM30-39124M 29000:00:1300:14:1200:24:0100:35:1800:44:5200:47:41.3500:47:54.35+00:17:434:4612.6
323STUCHLIK Magdalena 105JARZĄBKOWICEK30-3913K 31Aktywna Pszczyna Runners Team00:00:0200:14:1800:24:0500:35:2300:45:0400:47:43.7000:47:46.05+00:17:454:4612.6
324KOŹMIENKO Beata 37JAWORZNOK30-3914K 32KB MCKIS Jaworzno 00:00:0200:13:4300:23:4100:35:1300:45:0100:47:43.7500:47:45.95+00:17:454:4612.6
325SZYMAŃSKI Piotr 690BYTOMM40-4981M 29100:00:1100:13:4100:23:2300:35:0100:44:5500:47:45.2000:47:56.65+00:17:464:4612.6
326PIDANTY Łukasz 797JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39125M 29200:00:2300:14:1100:24:2000:35:5600:45:1800:47:45.9500:48:09.50+00:17:474:4612.6
327MARCHEWKA Bartosz 632JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39126M 29300:00:1100:13:5800:23:4500:35:1900:45:0600:47:47.2500:47:59.00+00:17:484:4612.6
328FILUSZ Dawid 737RYBNIKM20-2944M 294STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK 00:00:1900:35:0500:44:5900:47:47.9500:48:07.15+00:17:494:4612.6
329WOJNAR Janusz 711JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39127M 29500:00:2200:14:0200:23:5000:35:1900:45:1000:47:52.7000:48:15.50+00:17:544:4712.5
330JACH Marek 589JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4982M 29600:00:0800:13:2100:23:1600:35:0300:45:0900:47:53.5000:48:02.35+00:17:554:4712.5
331OLSZYNA Mirosław 788RACIBÓRZM40-4983M 29700:00:1600:14:1800:24:0400:35:2700:45:1300:47:54.6000:48:10.75+00:17:564:4712.5
332BRACHMAŃSKI Dariusz 841MARKLOWICEM50-5932M 29800:00:1400:14:2300:24:0700:35:4300:45:1200:47:56.5500:48:11.45+00:17:584:4712.5
333MROCZKOWSKI Tomasz 639JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4984M 29900:00:1800:13:5500:23:3900:35:0900:45:0700:47:56.8500:48:15.60+00:17:584:4712.5
334OSZCZĘDA Bartosz 790CZERWIONKA -LESZCZYNYM20-2945M 30000:00:1900:14:3200:24:2200:35:5300:45:2400:47:57.3500:48:16.65+00:17:594:4712.5
335PODKOWIK Marcin 663ŻORYM30-39128M 30100:00:1800:14:0400:23:5800:35:2400:45:0800:47:58.8500:48:17.15+00:18:004:4712.5
336ZAJĄC Anna 109ZEBRZYDOWICEK30-3915K 3300:00:0100:14:1600:24:0600:35:5400:45:2700:47:58.9000:48:00.45+00:18:004:4712.5
337BURDA Marcin 731ŻORYM40-4985M 30200:00:1000:13:5300:23:4800:35:2500:45:1500:47:59.6000:48:10.25+00:18:014:4812.5
338PŁONKA Krzysztof 886JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5933M 30300:00:1100:13:5800:23:5000:35:1900:45:0900:48:03.2500:48:14.60+00:18:044:4812.5
339JASIŃSKI Maksymilian 592JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5934M 304MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY00:00:2200:14:0700:23:5700:35:3500:45:1800:48:03.4500:48:26.10+00:18:054:4812.5
340POŁOMSKA Edyta 48RYDUŁTOWYK40-494K 3400:00:0000:48:03.9500:48:03.95+00:18:054:4812.5
341PRZYBYŁA Tomasz 806WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4986M 30500:00:0700:14:0300:24:1000:35:5200:45:3400:48:06.0500:48:13.80+00:18:074:4812.5
342BOTOREK Michał 550CIESZYNM30-39129M 30600:00:1600:14:3000:24:2900:36:0100:45:4200:48:06.3000:48:22.30+00:18:074:4812.5
343GAŁKIEWICZ Michał 577KATOWICEM40-4987M 30700:00:0900:14:2200:24:1000:35:3800:45:2100:48:06.6500:48:15.85+00:18:084:4812.5
344POCZĄTEK Damian 662OCHABY MAŁEM20-2946M 308Gwiezdna Flota00:00:0900:14:1800:24:1200:35:4800:45:2700:48:09.1000:48:18.60+00:18:104:4812.5
345FILIKS Leszek 931ŁODYGOWICEM40-4988M 30900:00:2800:14:3500:24:3000:35:5700:45:2900:48:09.3000:48:38.05+00:18:104:4912.5
346RAJWA Stanisław 807JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2947M 310Bziegacze00:00:1900:14:0400:23:4100:35:3600:45:3200:48:10.3500:48:29.85+00:18:124:4912.5
347GOTTMAN Bogusław 854OŚWIĘCIMM50-5935M 31100:00:2500:14:1200:24:0700:35:4000:45:2700:48:11.2000:48:36.90+00:18:124:4912.5
348URGACZ Mirosław 822CIESZYNM40-4989M 31200:00:1100:13:5600:23:4700:35:3500:45:2900:48:11.2500:48:22.65+00:18:124:4912.5
349WOWRY Sylwia 108CIESZYNK30-3916K 35Olza Cieszyn00:00:0300:13:5700:23:4000:35:1400:45:1900:48:13.8500:48:16.90+00:18:154:4912.4
350WASILEWSKI Mateusz 702JASTRZEBIE-ZDROJM20-2948M 31300:00:0500:13:2000:23:2500:35:3600:45:2700:48:16.4000:48:21.55+00:18:184:4912.4
351KONDZIELNIK Magdalena 81PSZCZYNAK40-495K 3600:00:0500:14:1800:24:0800:35:3600:45:2400:48:16.6000:48:21.60+00:18:184:4912.4
352PAŁKA Krzysztof 651ŻORYM40-4990M 31400:00:0900:14:0000:23:5600:35:3300:45:2900:48:17.0500:48:26.95+00:18:184:4912.4
353ADAMCZYK Andrzej 719RYDUŁTOWYM40-4991M 31500:00:2700:14:1000:23:5700:35:4500:45:3700:48:18.1500:48:45.55+00:18:194:4912.4
354WAWRÓW Mirosław 826BABORÓWM30-39130M 31600:00:2200:14:1900:24:1000:35:4400:45:3100:48:19.7000:48:41.95+00:18:214:4912.4
355PETRYKOWSKI Grzegorz 654ŻORYM50-5936M 31700:00:0900:14:1000:24:0000:35:4300:45:3100:48:22.7500:48:32.50+00:18:244:5012.4
356GAWLAS Krzysztof 578GÓRKI WIELKIEM30-39131M 31800:00:1700:13:4300:23:4600:35:5300:45:5000:48:24.9000:48:42.05+00:18:264:5012.4
357PASTWA Grzegorz 653JASIENICAM40-4992M 31900:00:0000:13:1200:22:3000:34:4600:45:2000:48:25.3000:48:25.30+00:18:264:5012.4
358SKĘCZEK Arkadiusz 680GILOWICEM40-4993M 32000:00:1000:13:5100:23:4400:35:2200:45:2900:48:29.2500:48:39.90+00:18:304:5012.4
359CIEZAK-RAUSZER Magdalena 63JAWORZNOK30-3917K 37KB MCKIS Jaworzno 00:00:0500:14:2100:24:1700:35:5000:45:4400:48:31.6000:48:37.50+00:18:334:5112.4
360KUCHARCZYK Mateusz 770ŻORYM30-39132M 32100:00:0600:13:4700:23:4500:35:3200:45:3900:48:31.8000:48:38.75+00:18:334:5112.4
361MACHAJSKA Patrycja 41KATOWICEK20-2912K 3800:00:0200:13:4900:23:5400:35:3600:45:3300:48:32.0500:48:34.70+00:18:334:5112.4
362SIKORA Magdalena 177CIESZYNK30-3918K 3900:00:0600:14:1000:24:0200:35:4800:45:4100:48:32.5000:48:39.40+00:18:344:5112.4
363BRAUNER Wojciech 552WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-39133M 32200:00:2100:14:3400:24:3300:36:0900:45:5700:48:32.6000:48:54.35+00:18:344:5112.4
364KOWAL Jakub 608RYBNIKM16-199M 32300:00:0600:13:1900:23:2200:35:2400:45:4300:48:35.7000:48:42.60+00:18:374:5112.3
365MAZUREK Anna 92BIELKSO-BIAŁAK30-3919K 4000:00:0600:14:0100:23:5900:35:4200:45:4600:48:37.1000:48:43.60+00:18:384:5112.3
366FOKS Marcin 573PIELGRZYMOWICEM30-39134M 32400:00:1200:13:4100:23:4400:35:3200:45:4200:48:37.9500:48:50.35+00:18:394:5112.3
367BIŁKO Sławek 730LESZNA GÓRNAM40-4994M 32500:00:1500:14:0300:23:5600:35:4500:45:4600:48:40.1500:48:55.85+00:18:414:5212.3
368PARTYKA Karol 794JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39135M 32600:00:1300:13:5900:23:4800:35:4300:45:4800:48:41.9000:48:55.25+00:18:434:5212.3
369WISEŁKA Andrzej 707RYBNIKM40-4995M 327Radlinioki w biegu 00:00:1500:14:4200:24:4500:36:3700:46:0800:48:43.5500:48:59.00+00:18:454:5212.3
370PAWLOK Anna 47KATOWICEK30-3920K 4100:00:0200:14:2700:24:2000:36:0900:46:0500:48:46.0000:48:48.85+00:18:474:5212.3
371LORENZ Agnieszka 87JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-496K 42Galopujące Ślimaki00:00:0500:14:2500:24:1600:35:5400:45:5300:48:46.4000:48:52.35+00:18:484:5212.3
372KAMIŃSKI Radek 598POLSKAM30-39136M 32800:00:2400:14:5300:25:0000:36:4000:46:1100:48:46.7000:49:11.60+00:18:484:5212.3
373TRZECIAK Krzysztof 696JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4996M 32900:00:2300:35:5900:46:0000:48:49.6500:49:13.60+00:18:514:5312.3
374NOWAK Ryszard 787SOSNOWIECM60-694M 33000:00:2100:14:2700:24:2000:35:5500:45:5800:48:52.4000:49:14.15+00:18:544:5312.3
375ŻALIŃSKI Zbigniew 835JAWORZNOM50-5937M 33100:00:1700:14:3300:24:3300:36:1200:46:0500:48:55.0500:49:12.60+00:18:564:5312.3
376BARAN Ryszard 722RACIBÓRZM50-5938M 33200:00:2400:14:2500:24:1600:35:4700:46:0100:48:55.7000:49:19.85+00:18:574:5312.3
377KUBICA Tadeusz 862ŻORYM50-5939M 33300:00:2400:14:3300:24:2700:36:0700:46:0300:48:56.5500:49:21.15+00:18:584:5312.3
378GAWLAS Jan 739JASTRZĘBIEM50-5940M 33400:00:1800:36:0200:45:5800:48:57.2500:49:15.40+00:18:584:5312.3
379SZCZEPANIAK Kamil 817ŚWIĘTOCHŁOWICEM20-2949M 33500:00:2200:14:2400:24:3200:36:1900:46:0500:48:58.5500:49:20.75+00:19:004:5312.3
380HEJNA Artur 856RADLINM40-4997M 336Radlinioki w biegu 00:00:1700:14:2000:24:2400:36:1500:46:1000:48:59.1000:49:16.10+00:19:004:5312.2
381SZCZOTKA Arkadiusz 818JAWORZEM40-4998M 33700:00:2300:14:2100:24:2100:36:0600:46:0900:48:59.1500:49:22.25+00:19:004:5312.2
382BURNAGIEL Tomasz 556CZERWIONKA-LESZCZYNYM50-5941M 33800:00:1400:14:5700:25:1100:36:5600:46:2100:49:02.3000:49:16.90+00:19:034:5412.2
383SIKORA Alicja 53BIELSKO BIALAK60-691K 4300:00:0200:14:2600:24:2300:36:0700:46:0700:49:03.7000:49:06.65+00:19:054:5412.2
384DROBINA Jakub 735ŻORYM20-2950M 33900:00:2200:14:1400:24:1000:36:0700:46:2200:49:04.1500:49:26.60+00:19:054:5412.2
385KARAWACKI Grzegorz 758KĘTYM30-39137M 34000:00:2200:14:5900:25:1800:37:0500:46:3400:49:10.0000:49:32.85+00:19:114:5512.2
386GIERULA Artur 740DZIĘGIELÓWM30-39138M 34100:00:1600:14:3400:24:3800:36:3900:46:2600:49:13.2000:49:30.15+00:19:144:5512.2
387WOJAKOWSKA Katarzyna 31ZABRZEK40-497K 4400:00:0200:14:2700:24:3800:36:2400:46:2800:49:13.8500:49:15.90+00:19:154:5512.2
388MAZUR Dariusz 869ŻORYM30-39139M 34200:00:1900:14:2000:24:2900:36:1100:46:2100:49:15.0000:49:34.45+00:19:164:5512.2
389FURMANIUK Artur 576CIESZYNM40-4999M 34300:00:0900:13:4200:23:5100:35:5100:46:2700:49:15.6000:49:24.95+00:19:174:5512.2
390KULAWIAK Bogdan 620JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5942M 34400:00:2300:14:3800:24:4700:36:3600:46:4000:49:20.2500:49:43.55+00:19:214:5612.2
391DOMAGAŁA Kornelia 64RUDZICAK30-3921K 4500:00:0300:14:1300:24:0900:36:0400:46:1800:49:20.3500:49:24.05+00:19:224:5612.2
392PACH Janusz 496BIELSKO-BIAŁAM40-49100M 34500:00:2200:14:3200:24:2900:36:3500:46:2600:49:23.2500:49:45.55+00:19:244:5612.1
393SZEREDA Robert 687JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49101M 34600:00:0200:13:5000:24:0600:36:1600:46:3200:49:24.3000:49:27.20+00:19:254:5612.1
394KROCZEK Przemysław 766ZEBRZYDOWICEM20-2951M 34700:00:1700:14:3100:24:3700:36:2200:46:2900:49:29.0500:49:46.95+00:19:304:5612.1
395LERCH Bożena 86JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3922K 46RUNTEAM Pawłowice 00:00:0500:14:3100:24:4300:36:3200:46:4100:49:29.1500:49:34.70+00:19:304:5612.1
396HARAZIN Anna 35PAWŁOWICEK20-2913K 4700:00:0500:14:3400:24:4600:36:4500:46:4900:49:32.2000:49:37.95+00:19:334:5712.1
397STREIT Mariusz 682ŻORYM40-49102M 34800:00:2400:14:1100:24:2200:36:2400:46:3800:49:32.6500:49:57.55+00:19:344:5712.1
398LIZAK Grzegorz 471JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39140M 349Niesłony Lizak00:00:0400:14:0900:24:0500:36:0100:46:3300:49:39.0500:49:43.85+00:19:404:5712.1
399TORBIŃSKI Wiesław 820JASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-695M 35000:00:1600:14:2400:24:3100:36:3000:46:4300:49:39.7500:49:56.70+00:19:414:5812.1
400LEISZNER Izabela 38BYTOMK30-3923K 4800:00:0100:14:0900:24:1600:36:1800:46:4100:49:40.6500:49:42.10+00:19:424:5812.1
401PALUCHIEWICZ Szymon 882PAWŁOWICEM40-49103M 35100:00:1100:14:3000:24:3900:36:2700:46:4100:49:41.8500:49:53.15+00:19:434:5812.1
402MISIAK Piotr 783SARNÓWM40-49104M 35200:00:1300:14:3000:24:4900:36:4900:46:4800:49:44.2000:49:58.00+00:19:454:5812.1
403KORBUS Piotr 764GOLESZOWM30-39141M 35300:00:2600:14:5300:25:0800:36:5900:46:5700:49:45.3500:50:11.75+00:19:474:5812.1
404STARCZEWSKI Marcin 815SOSNOWIECM30-39142M 35400:00:1700:14:3600:24:4800:36:3900:46:5100:49:46.6000:50:04.55+00:19:484:5812.1
405JANKO Kamil 751MIĘDZYRZECZEM30-39143M 35500:00:1600:14:3500:24:4300:36:4500:46:5800:49:47.0000:50:03.75+00:19:484:5812.1
406KAPTUR Wojciech 756WODZISŁAW ŚLĄSKIM70+3M 35600:00:1800:14:4000:24:4200:36:4600:46:5100:49:49.9500:50:08.15+00:19:514:5912
407ŚPIEWAK Marek 691BUCZKOWICEM30-39144M 35700:00:1700:14:3100:24:4700:36:5300:47:0100:49:50.3500:50:08.10+00:19:524:5912
408BRZOZOWSKA Teresa 60JAWORZNOK50-593K 49KB MCKIS Jaworzno 00:00:0600:15:2300:25:2800:37:1500:47:0700:49:53.0500:49:59.80+00:19:544:5912
409SZCZEPANIAK Aleksander 686CIESZYNM50-5943M 35800:00:1000:14:1600:24:1500:36:2600:46:5500:49:53.3000:50:03.80+00:19:544:5912
409RYBAK Remigiusz 891RUDA ŚLĄSKAM30-39145M 35900:00:1200:14:3200:24:5000:36:5200:47:0500:49:53.3000:50:06.00+00:19:544:5912
411BORKOWSKA Paulina 59JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3924K 50ZS6 Sobieski00:00:0900:15:0600:25:2200:37:1700:47:1100:49:56.5000:50:06.15+00:19:584:5912
412WÓJCIK-KRZYŻOWSKA Barbara 198JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3925K 51GB Galopujące Ślimaki00:00:0600:14:4300:24:5200:36:5100:47:0400:50:00.6500:50:07.45+00:20:025:0012
413ZELENT Karolina 201JASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-2914K 5200:00:1000:14:3300:24:4100:36:4600:47:0700:50:02.9500:50:13.20+00:20:045:0012
414POŁEĆ Krzysztof 802JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39146M 360GB Galopujące Ślimaki00:00:1700:14:2800:24:5000:36:5600:47:1800:50:03.0500:50:20.65+00:20:045:0012
415FLASZ Anna 66JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3926K 5300:00:0300:14:2100:24:3700:36:4200:47:1000:50:04.2500:50:07.95+00:20:055:0012
416SZCZECH Krzysztof 816GLIWICEM40-49105M 36100:00:0200:14:0200:24:4600:37:1800:47:1600:50:06.8000:50:09.05+00:20:085:0012
417NOWAK Krzysztof 490SOSNOWIECM40-49106M 36200:00:0600:14:3400:24:3600:36:5000:47:1500:50:10.4500:50:16.85+00:20:125:0112
418JAKUBOWSKA Małgorzata 134PAWŁOWICEK30-3927K 5400:00:0600:14:5200:25:1800:37:2800:47:3100:50:13.2000:50:19.75+00:20:145:0111.9
418ZIELIŃSKI Andrzej 539ADAMOWICEM30-39147M 363Eko-Okna Runners00:00:1900:15:1400:25:4000:37:4700:47:3500:50:13.2000:50:32.65+00:20:145:0111.9
420GĄSOWSKI Szymon 851BIELSKO-BIAŁAM30-39148M 36400:00:2900:15:1800:25:3500:37:2600:47:3300:50:16.5000:50:46.15+00:20:185:0111.9
421BUDKA Agata 61JAWORZNOK40-498K 55KB MCKIS Jaworzno 00:00:0200:14:3800:25:0200:37:1000:47:1200:50:19.3500:50:22.30+00:20:215:0211.9
422PANNEK Marcin 793GODÓWM30-39149M 36500:00:1600:15:1300:25:3900:37:4200:47:3900:50:25.1000:50:41.45+00:20:265:0211.9
423GANDZEL Szymon 581MAZAŃCOWICEM30-39150M 36600:00:2300:14:5500:25:1400:37:1600:47:3500:50:26.0500:50:49.10+00:20:275:0211.9
424CHOLAJDA Roman 733GOLKOWICEM40-49107M 36700:00:2200:15:1100:25:2900:37:3400:47:4200:50:27.6000:50:50.35+00:20:295:0211.9
425KAZIMIERCZUK Monika 78KĘDZIERZYN-KOŹLEK30-3928K 5600:00:0500:15:2300:25:2600:37:3000:47:3300:50:31.3500:50:36.50+00:20:335:0311.9
426ZAWADZKI Tyberiusz 834GOLASOWICEM40-49108M 36800:00:1300:14:2100:24:4000:36:5700:47:4100:50:34.3500:50:47.85+00:20:365:0311.9
427JANCZUKOWICZ Łukasz 750JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39151M 36900:00:2700:15:5800:26:1800:38:1800:48:0400:50:39.2500:51:06.45+00:20:405:0311.8
428LUBSZCZYK Adrian 774ŚWIERKLANYM30-39152M 370Decathlon & Przyjaciele00:00:1900:15:0200:25:3600:37:4300:47:5700:50:39.6500:50:58.80+00:20:415:0311.8
429WIDENKA Robert 704LUBOMIAM30-39153M 37100:00:1400:13:5700:23:5400:36:2100:47:2900:50:41.6500:50:56.25+00:20:435:0411.8
430PASZKOWSKI Cezary 883CIESZYNM40-49109M 372MDM NT TEAM00:00:2400:14:5600:25:1500:37:2500:47:4200:50:42.4000:51:07.00+00:20:445:0411.8
430ZAWADA Jakub 915CHRZANÓWM40-49110M 37300:00:1900:14:5600:26:1300:37:5200:47:5000:50:42.4000:51:02.05+00:20:445:0411.8
432KONCKI Andrzej 605RYBNIKM40-49111M 37400:00:3100:15:0700:25:3600:37:3900:47:4700:50:44.5000:51:16.35+00:20:465:0411.8
433JĘDRYKA Sebastian 595JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49112M 37500:00:1600:13:3000:23:4900:36:3700:47:4500:50:45.8000:51:02.15+00:20:475:0411.8
434TOCHOWICZ Bartosz 694GOLESZÓWM50-5944M 376Olza Cieszyn00:00:2000:14:4600:25:1800:37:2900:47:5700:50:46.1000:51:06.15+00:20:475:0411.8
435GWIZDAŁA Joanna 129JASTZRĘBIE-ZDRÓJK30-3929K 5700:00:0900:15:1300:25:2700:37:3400:47:5900:50:50.9500:51:00.60+00:20:525:0511.8
436ORAWSKI Robert 789SKOCZÓWM60-696M 37700:00:2200:15:0900:25:1900:37:3000:47:5400:50:51.4500:51:14.15+00:20:535:0511.8
437BILIŃSKI Marcin 729PSZCZYNAM30-39154M 37800:00:1900:14:5800:25:2300:37:4100:47:5700:50:51.9000:51:11.65+00:20:535:0511.8
438GNAŚ Anna 71JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3930K 58Kobiety na 5+00:00:0300:14:4000:25:0500:37:2900:47:5800:50:56.3000:50:59.55+00:20:575:0511.8
439SOSNA Mariusz 903TURZA ŚLĄSKAM40-49113M 37900:00:1400:15:3400:26:1800:38:3300:48:1000:50:59.3500:51:14.15+00:21:015:0611.8
440ZHABOTYNSKA Marina 202JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3931K 59FitAquaMarin00:00:0200:14:4300:25:0900:37:3200:48:0900:51:02.8000:51:05.45+00:21:045:0611.8
441MAZUR Mariusz 870ŻORYM30-39155M 38000:00:2000:14:2100:24:4200:37:1800:48:0000:51:04.2500:51:24.50+00:21:055:0611.7
442ROZMUS Wojciech 890GÓRAM40-49114M 381PoWoli do Celu00:00:1100:14:2300:24:4500:37:2200:48:0000:51:04.6000:51:16.25+00:21:065:0611.7
443LANDZIŃSKI Jacek 865ŻORYM30-39156M 38200:00:1500:15:3000:26:1500:38:1400:48:2900:51:08.2500:51:23.50+00:21:095:0611.7
444POŁOMSKI Jerzy 887JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49115M 38300:00:2300:14:3700:24:5800:37:2700:48:0000:51:09.9500:51:33.55+00:21:115:0711.7
445SOLICH Ola 104RACIBORZK30-3932K 6000:00:0400:14:4500:24:5900:37:2500:48:0600:51:10.1500:51:14.95+00:21:115:0711.7
446HELIOSZ Agnieszka 72KROSTOSZOWICEK40-499K 61Koszulka Hynia00:00:0100:14:3800:25:0000:37:2600:48:0400:51:10.7500:51:12.45+00:21:125:0711.7
447ŚWIERKOT Przemek 143ŻORYM40-49116M 38400:00:1400:15:3000:26:0900:38:1400:48:3000:51:10.8500:51:25.35+00:21:125:0711.7
448KOZIEŁ Dariusz 765BRENNAM50-5945M 38500:00:2900:14:5700:25:2000:37:3900:48:0500:51:18.2500:51:47.35+00:21:195:0711.7
449POŁOMSKI Dawid 803JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39157M 38600:00:3500:14:4000:25:1400:37:4700:48:1000:51:20.9000:51:56.35+00:21:225:0811.7
450SOBAŃSKI Mateusz 899WISŁA WIELKAM20-2952M 38700:00:2500:15:2100:25:4800:38:1200:48:2400:51:22.7000:51:47.95+00:21:245:0811.7
451MAREK-WRÓBEL Edyta 90RYBNIKK60-692K 6200:00:0500:15:0400:25:2500:37:4600:48:2100:51:29.2500:51:34.35+00:21:305:0811.7
452CZARNOTA Leszek 845MARKLOWICEM40-49117M 38800:00:2300:15:1600:25:5100:38:0700:48:3600:51:29.3500:51:52.75+00:21:315:0811.7
453CANIBOŁ Anna 32GOŁKOWICEK20-2915K 63RUNTEAM Pawłowice 00:00:0600:15:0900:25:2900:38:0300:48:4500:51:30.2000:51:36.75+00:21:315:0911.7
454PAJĄCZKOWSKI Michał 879MYSŁOWICEM30-39158M 38900:00:1500:15:0100:25:3100:38:0500:48:3200:51:31.8000:51:47.05+00:21:335:0911.6
455NOWAK Agnieszka 96JAWORZNOK30-3933K 64KB MCKIS Jaworzno 00:00:0700:14:5700:25:2700:38:2700:48:4700:51:32.2000:51:39.70+00:21:335:0911.6
456LECHOWICZ Tadeusz 772JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5946M 39000:00:2000:15:1000:25:4100:38:0000:48:3100:51:34.0000:51:54.85+00:21:355:0911.6
457KRÓLIK Arkadiusz 768JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49118M 391MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY00:00:2200:15:1200:25:4900:38:0900:48:4200:51:36.8500:51:59.55+00:21:385:0911.6
458RASZKA Janusz 808CIESZYNM50-5947M 392Olza Cieszyn00:00:2000:15:2600:26:0300:38:2800:48:5800:51:38.5500:51:59.45+00:21:405:0911.6
459SICH-ŚWITAŁA Małgorzata 52KROSTOSZOWICEK40-4910K 65Koszulka Hynia00:00:0200:15:2600:25:5700:38:1900:48:4500:51:40.0000:51:42.05+00:21:415:1011.6
460MALIK Alicja 89BEŁKK20-2916K 6600:00:0400:15:1000:25:4400:38:0500:48:4400:51:46.3000:51:50.55+00:21:475:1011.6
461GRZEŚ Krzysztof 746ZEBRZYDOWICEM50-5948M 39300:00:1500:14:4000:25:3500:38:0400:48:3900:51:51.3500:52:06.50+00:21:535:1111.6
462KIPPING Magdalena 140BIELSKO-BIAŁAK40-4911K 6700:00:1300:15:2300:26:0500:38:2000:48:5400:51:59.3000:52:12.45+00:22:005:1111.5
463PIŻGAŁA Kordian 799JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2953M 39400:00:1700:14:2300:24:5300:37:4600:49:0000:52:02.1500:52:19.45+00:22:035:1211.5
464SKIBA Maciej 894RYBNIKM30-39159M 39500:00:2600:15:0700:26:0000:38:4600:49:1600:52:05.5000:52:31.95+00:22:075:1211.5
465WIEJACZ Wiejacz 828JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39160M 39600:00:2500:15:1100:25:5200:38:4800:49:1900:52:07.7500:52:33.55+00:22:095:1211.5
466PROKOP Elżbieta 168GLIWICEK50-594K 6800:00:0900:15:4200:26:1300:38:4400:49:0700:52:07.9000:52:17.45+00:22:095:1211.5
467GUT Zbigniew 748WOLA RANIŻOWSKAM30-39161M 39700:00:2200:15:1900:25:5200:38:3700:49:1200:52:10.6000:52:33.05+00:22:125:1311.5
468SOJ Przemysław 813KATOWICEM40-49119M 39800:00:2800:15:0600:25:3600:38:1200:49:0700:52:10.6500:52:38.85+00:22:125:1311.5
469WEYGAND Patryk 703JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39162M 399GB Galopujące Ślimaki00:00:2100:15:2900:26:1400:38:4500:49:1400:52:11.3500:52:32.95+00:22:135:1311.5
470WILCZOK Daniel 831WODZISŁAW SLASKIM30-39163M 40000:00:1700:15:0600:26:0100:38:2400:49:0100:52:13.4000:52:30.70+00:22:155:1311.5
471MUSIAŁ Łukasz 874JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39164M 401GB Galopujące Ślimaki00:00:2100:15:2900:26:1400:38:4500:49:1800:52:14.9500:52:36.70+00:22:165:1311.5
472BAJOR Paweł 837WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-39165M 40200:00:1500:15:0200:26:0900:39:0200:49:3000:52:15.3500:52:31.20+00:22:175:1311.5
473RUTYNA Jennifer 175PIETROWICE WIELKIEK20-2917K 69Eko-Okna Runners00:00:0700:14:4900:25:0800:37:4500:49:0100:52:15.8000:52:23.10+00:22:175:1311.5
474DOMASZK Paweł 566JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2954M 40300:00:1400:14:3900:25:3000:38:1700:49:1300:52:18.9500:52:33.25+00:22:205:1311.5
475ĆMIL Marek 928PODBUCZEM40-49120M 40400:00:1600:15:0200:26:1500:39:0300:49:2200:52:21.9000:52:38.05+00:22:235:1411.5
476KRAUSE Sylwia 82RADLINK40-4912K 70Radlinioki w biegu 00:00:1100:15:5900:26:4200:38:5700:49:2500:52:23.4000:52:35.25+00:22:255:1411.5
477PASŁAWSKA Katarzyna 795JASTRZEBIE ZDROJK40-4913K 71Kobiety na 5+00:00:0300:14:5500:25:2100:38:1800:49:1500:52:23.8000:52:27.70+00:22:255:1411.5
478KAWIK Janusz 759ZEBRZYDOWICEM40-49121M 40500:00:0600:15:4900:26:3900:39:2500:49:3100:52:29.3500:52:36.00+00:22:315:1511.4
479KIELKOWSKA Maria 79PSZCZYNAK30-3934K 72Aktywna Pszczyna Runners Team00:00:0400:15:1900:25:5300:38:3600:49:2600:52:29.7000:52:33.95+00:22:315:1411.4
480PAWĘZOWSKI Jacek 884KATOWICEM50-5949M 40600:00:2200:15:0400:25:3400:38:2200:49:1700:52:33.0500:52:55.25+00:22:345:1511.4
481TOMASICZEK Dawid 972DANKOWICEM20-2955M 40700:00:2100:15:1200:26:0000:38:5500:49:4700:52:33.9000:52:55.35+00:22:355:1511.4
482SPYRKA Monika 305JASTRZĘBIE ZDRÓJK20-2918K 73Klub Biegacza Fartlek00:00:0300:15:1800:26:0900:38:5700:49:4200:52:37.8500:52:41.05+00:22:395:1511.4
483POPEK Barbara 49JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4914K 74ZS6 Sobieski00:00:0600:15:1400:26:0100:38:4500:49:3000:52:38.1500:52:44.40+00:22:395:1511.4
484STOCHNIJ Katarzyna 183CHORZÓWK30-3935K 7500:00:0900:15:5100:26:2800:39:0200:49:4000:52:40.9000:52:50.10+00:22:425:1611.4
485MATUSZEK Tomasz 781TURZA ŚLĄSKAM40-49122M 408Bank Spółdzielczy Jastrzębie00:00:1800:15:1700:26:2200:39:1400:49:3500:52:40.9500:52:59.05+00:22:425:1611.4
486GORZELAK Joanna 125JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3936K 76Kobiety na 5+00:00:0300:15:2000:26:0800:38:4300:49:3900:52:43.5500:52:47.20+00:22:455:1611.4
487CHROBOK Józefa 114CIESZYNK40-4915K 77Olza Cieszyn00:00:0600:15:1800:25:5900:38:4300:49:3600:52:44.5500:52:51.25+00:22:465:1611.4
488STACHAŃCZYK Dorota 306JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4916K 7800:00:1500:16:0700:26:4300:39:2600:49:4100:52:45.5500:53:01.10+00:22:475:1611.4
489ANTOŃCZYK Przemysław 720SYRYNIAM30-39166M 40900:00:1900:15:3200:26:1700:38:5800:49:4100:52:45.8000:53:05.75+00:22:475:1611.4
490OBROK Marta 164WILAMOWICEK40-4917K 7900:00:0400:15:1100:25:5200:38:3600:49:4600:52:46.1500:52:50.20+00:22:475:1611.4
491GÓRALSKI Jarosław 855RACIBÓRZM50-5950M 41000:00:0800:15:0600:25:5800:38:5400:49:3500:52:46.4500:52:55.30+00:22:485:1611.4
492KLEJNOWSKA Katarzyna 80GLIWICEK30-3937K 80SOCIOS SILESIA00:00:0400:14:4700:25:3800:38:5700:49:4600:52:46.6500:52:50.90+00:22:485:1611.4
493ZABIEGLIŃSKI Andrzej 714JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39167M 411Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie00:00:1300:15:2300:26:1600:38:5700:49:5600:52:49.8000:53:03.30+00:22:515:1711.4
494WILSZ Adam 911PANIÓWKIM40-49123M 41200:00:1600:16:2200:27:2200:40:1600:50:0800:52:50.6000:53:07.10+00:22:525:1711.4
495SŁOWIŃSKI Jacek 963RYBNIKM30-39168M 41300:00:2700:15:5700:26:4200:39:3400:50:1300:52:51.0500:53:18.95+00:22:525:1711.4
496PAJESTKA Katarzyna 97RUDA ŚLĄSKAK40-4918K 81WRM MC POLAND00:00:0400:15:3200:26:2300:39:0200:49:5500:52:57.5500:53:01.85+00:22:595:1711.3
497NOWAK Patryk 786JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2956M 414Klub Biegacza Fartlek00:00:2600:15:4000:26:2800:39:1100:49:5400:52:59.8000:53:25.95+00:23:015:1711.3
498ŚMIETANA Grzegorz 819RACIBÓRZM40-49124M 41500:00:1400:14:5600:25:3400:38:5900:50:2100:53:00.6000:53:14.60+00:23:025:1811.3
499DURAJ Magdalena 119BYSTRAK30-3938K 8200:00:1300:15:2400:26:0500:38:4200:49:5200:53:01.1500:53:14.20+00:23:025:1811.3
500BIELICH Adrian 728RYBNIKM30-39169M 416Alkoteam Rybnik00:00:0700:14:5700:26:0200:39:2800:50:0300:53:04.9500:53:12.10+00:23:065:1811.3
501PYTEL Renata 100PIELGRZYMOWICEK50-595K 8300:00:0500:15:2400:26:1200:38:5900:49:5500:53:08.1500:53:13.80+00:23:095:1811.3
502SLADECZEK Jarek 896PAWŁOWICEM40-49125M 41700:00:2700:15:1000:26:0900:39:2900:50:1800:53:13.6000:53:41.00+00:23:155:1911.3
503JAGIEŁA Marcin 857JASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-49126M 41800:00:2100:15:4000:26:3300:39:2300:50:0600:53:14.5500:53:36.10+00:23:165:1911.3
504FRĄTCZAK Bartosz 850JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39170M 419GB Galopujące Ślimaki00:00:2000:14:5000:25:3400:38:3900:49:5500:53:16.6000:53:37.20+00:23:185:1911.3
505KUBULUS Tomasz 863ĆWIKLICEM40-49127M 42000:00:2500:15:1000:25:5700:39:0500:50:0800:53:18.0000:53:43.85+00:23:195:1911.3
506GŁADYSZ Leszek 741PANIÓWKIM40-49128M 42100:00:1500:16:2300:27:2300:40:1700:50:1600:53:20.3000:53:36.05+00:23:215:2011.2
507SZCZUCHNIAK Grzegorz 969JASTRZĘBIEZDRÓJM40-49129M 42200:00:1800:15:3000:26:3300:39:3300:50:2100:53:20.8500:53:39.25+00:23:225:2011.2
508BURAKOWSKA Małgorzata 62SOSNOWIECK40-4919K 84Zabiegani Nauczyciele00:00:0300:15:3600:26:2700:39:2200:50:1300:53:20.9500:53:24.70+00:23:225:2011.2
509LYSKO Agnieszka 88DĄBROWA GÓRNICZAK30-3939K 8500:00:0900:15:5700:26:5800:39:4000:50:1500:53:21.9000:53:31.60+00:23:235:2011.2
510BOROWSKA Aneta 215SOSNOWIECK30-3940K 8600:00:0800:16:0600:27:0200:39:4000:50:2400:53:23.6500:53:32.25+00:23:255:2011.2
511JASIŃSKI Krzysztof 858BOJSZOWY NOWEM30-39171M 42300:00:2400:15:0600:26:1100:39:2200:50:2400:53:27.7500:53:52.45+00:23:295:2011.2
512SKĘCZEK Marcin 811CZECHOWICE-DZIEDZICEM40-49130M 42400:00:1800:15:2500:26:1900:39:1500:50:2200:53:28.6500:53:46.65+00:23:305:2011.2
513GÓRECKI Adam 743RACIBÓRZM20-2957M 42500:00:2800:15:3500:26:3700:39:4400:50:3200:53:28.8000:53:56.85+00:23:305:2011.2
514ZAWIERUCHA Aleksander 916ŻORYM50-5951M 426MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY00:00:2200:16:0600:27:0900:39:5400:50:3800:53:31.4500:53:53.60+00:23:335:2111.2
515PALA Mariusz 792PSZCZYNAM30-39172M 42700:00:1500:14:4400:25:4700:39:1300:50:3700:53:36.3500:53:51.45+00:23:385:2111.2
516HUCHRO Tomasz 749PIEKARY ŚLĄSKIEM20-2958M 42800:00:1200:15:3900:26:4100:39:4100:50:5100:53:39.7000:53:52.05+00:23:415:2211.2
517JASZCZYK Łukasz 937JASTRZĘBIE - ZDRÓJM30-39173M 42900:00:1800:15:1400:26:0200:38:5900:50:3200:53:42.4500:54:01.35+00:23:445:2211.2
518BOŚ Przemysław 549JAWORZNOM30-39174M 430KB MCKIS Jaworzno 00:00:1900:15:0800:25:2400:38:2900:50:2500:53:47.9500:54:07.60+00:23:495:2211.2
519MALISZEWSKI Marcin 779JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39175M 43100:00:2200:14:5900:25:3500:38:5800:50:4400:53:51.1000:54:13.15+00:23:525:2311.1
520MALISZEWSKI Dariusz 778JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39176M 43200:00:2200:15:0000:25:3500:38:5800:50:4400:53:52.5000:54:14.50+00:23:545:2311.1
521KOZACZKA Włodzimierz 611GLIWICEM40-49131M 43300:00:2900:16:0600:27:1300:40:0500:50:5700:53:54.1500:54:23.15+00:23:555:2311.1
522BORUCKI Darek 840KOŃCZYCE MAŁEM40-49132M 43400:00:2400:15:4600:26:5100:39:4700:50:4900:53:56.3500:54:21.10+00:23:585:2311.1
523KULA Radosław 864HAŻLACHM30-39177M 43500:00:0800:15:0200:26:0700:39:3900:50:5100:53:59.0500:54:07.35+00:24:005:2311.1
524PIÓR Krzysztof 798BRENNAM40-49133M 43600:00:1600:15:2800:26:3500:39:5200:50:5500:53:59.9000:54:16.20+00:24:015:2411.1
525SUBIK Tomasz 684GLIWICEM30-39178M 43700:00:1900:15:0600:25:5100:39:0400:50:5200:54:03.5000:54:22.75+00:24:055:2411.1
526GATNER Agnieszka 237JASTRZĘBIE-ZDRÓJ (POCZTA SZEROKA}K40-4920K 8700:00:0200:15:0200:25:5500:39:4900:51:0400:54:09.0000:54:11.90+00:24:105:2411.1
527CHROBOK Gerard 844CIESZYNM50-5952M 438Olza Cieszyn00:00:1200:15:4400:26:5800:40:0000:50:5700:54:09.3500:54:21.60+00:24:115:2411.1
528METLAK Piotr 980JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49134M 43900:00:0000:14:5500:26:1800:39:4300:50:5800:54:09.6000:54:10.40+00:24:115:2511.1
529HERUD Magdalena 73PIETROWICE WIELKIEK30-3941K 8800:00:0700:15:3200:27:0100:40:1100:51:1200:54:14.3000:54:21.60+00:24:155:2511.1
530PRZYBYSZ Kinga 170ŻORYK20-2919K 8900:00:0900:16:1400:27:1800:40:1300:51:1200:54:15.0000:54:24.35+00:24:165:2511.1
531ŁATKA Dorota 264ŻORYK40-4921K 9000:00:1100:15:3500:26:2700:39:4300:51:0300:54:20.9500:54:32.00+00:24:225:2611
532ZMUDA Dariusz 918JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49135M 44000:00:2500:16:1400:27:2500:40:1000:51:1000:54:22.9500:54:48.65+00:24:245:2611
533GMYREK Michał 853JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49136M 44100:00:1200:15:1800:26:4200:40:1700:51:1700:54:23.1500:54:35.60+00:24:245:2611
534RYBKA Sonia 297CHRZANÓWK30-3942K 9100:00:0900:15:4000:26:4800:40:0900:51:1100:54:26.8000:54:36.75+00:24:285:2611
535BRZUSKA Kasia 113CIESZYNK40-4922K 92Olza Cieszyn00:00:1200:16:3200:27:4400:40:3300:51:2800:54:27.9500:54:40.20+00:24:295:2611
536DONOCIK Bogusława 230CIESZYNK40-4923K 93Olza Cieszyn00:00:1200:16:3200:27:4600:40:3700:51:2700:54:28.1500:54:40.20+00:24:295:2611
537MRÓGAŁA Ewa 158CISOWNICAK30-3943K 9400:00:1100:16:1400:27:2000:40:1800:51:2100:54:28.2000:54:39.65+00:24:295:2611
538PRZYBYŁA Krystian 804HAŻLACHM20-2959M 44200:00:1800:15:5300:27:0700:40:3300:51:1500:54:28.4500:54:46.65+00:24:305:2611
539MAKOWSKI Grzegorz 867JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2960M 44300:00:2400:16:0500:27:1100:40:2100:51:4300:54:28.5000:54:53.25+00:24:305:2611
540ĆWIOK Marek 929PANIÓWKIM40-49137M 44400:00:1600:16:2200:27:2200:40:1800:51:1900:54:29.2500:54:45.55+00:24:305:2611
541LIPKA Edyta 39JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3944K 9500:00:0400:15:3300:26:4000:39:4800:51:1700:54:31.5000:54:36.30+00:24:335:2711
542MALINOWSKA Aneta 153CIESZYNK40-4924K 96Olza Cieszyn00:00:1200:16:4300:27:4400:40:4000:51:2800:54:32.2500:54:44.30+00:24:335:2711
543MARCZAK-OLEJNICZAK Anna 154TARNOWSKIE GÓRYK30-3945K 9700:00:1200:15:5300:26:4300:40:0400:51:1900:54:32.5500:54:44.60+00:24:345:2711
544OGIERMAN Mariusz 876JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2961M 44500:00:2000:15:1200:26:1000:39:2400:51:1300:54:35.5500:54:56.40+00:24:375:2711
545DURAJ Dariusz 848BYSTRAM30-39179M 446WKURW_TEAM00:00:1600:15:5300:26:5300:40:1500:51:3100:54:35.8000:54:52.45+00:24:375:2711
545JĘDRYKA Patrycja 246JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3946K 9800:00:1200:16:5500:27:4000:40:2800:51:3600:54:35.8000:54:48.65+00:24:375:2711
547KUŚKA Tadeusz 952JANKOWICEM30-39180M 44700:00:2900:15:4500:26:5700:40:1200:51:3500:54:37.2500:55:06.65+00:24:385:2711
548NALEWAJKA Wioleta 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4925K 99Kobiety na 5+00:00:0500:16:0600:27:1800:40:2300:51:3500:54:38.0000:54:43.30+00:24:395:2711
549KIEŁKOWSKA Agnieszka 138JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4926K 100Kobiety na 5+00:00:0300:16:0800:27:1500:40:1700:51:2600:54:38.2000:54:41.85+00:24:395:2711
550MUSIAŁ Maria 159JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-596K 10100:00:0700:15:5200:27:0000:40:2500:51:3500:54:40.1500:54:47.80+00:24:415:2811
551SOBIERAJSKI Przemek 812RACIBÓRZM40-49138M 44800:00:2400:16:0500:27:1100:40:2200:51:4300:54:40.4000:55:04.50+00:24:425:2811
552DĄBROWSKA Emilia 33JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4927K 102Klub Biegacza Fartlek00:00:0900:16:1400:27:1600:40:2000:51:2500:54:40.4500:54:49.90+00:24:425:2811
553GENSTY Klaudia 69LUBOMIAK40-4928K 103Dystans Lubomia00:00:1400:16:2200:27:3100:40:3400:51:3500:54:41.3500:54:55.95+00:24:435:2811
554URBAINSKA Ilona 190ŁĘGK30-3947K 10400:00:0700:15:4200:27:2100:40:4000:51:3100:54:42.9000:54:49.95+00:24:445:2811
555GÓRA Marta 126JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3948K 10500:00:1000:15:4900:26:5800:40:1900:51:3500:54:45.5500:54:55.60+00:24:475:2811
556GOIK Damian 742JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2962M 449Bziegacze00:00:2000:14:3000:25:4500:39:5300:51:3200:54:53.4000:55:13.45+00:24:555:2910.9
557PRZESÓR Barbara 169BRZEZINKAK30-3949K 106Zadyszka Oświęcim00:00:0600:15:5300:27:0200:40:2500:51:4600:54:53.9000:55:00.25+00:24:555:2910.9
558KUBIENIEC Grzegorz 769JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49139M 45000:00:2000:15:5000:27:0500:40:2700:51:4500:54:56.6500:55:17.30+00:24:585:2910.9
559CHYTROSZEK Eleonora 115ROGÓWK40-4929K 10700:00:1400:15:5700:27:1000:40:3000:51:3800:54:58.7000:55:13.65+00:25:005:2910.9
560PAJĄK Paweł 880ŻORYM40-49140M 45100:00:1600:15:2500:26:4600:40:1600:51:4800:55:07.0500:55:23.85+00:25:085:3010.9
561STEKLA Bartłomiej 904SKOCZÓWM20-2963M 45200:00:1400:15:0200:26:1100:39:5300:51:4300:55:08.7000:55:22.75+00:25:105:3010.9
562BRYŚ Sebastian 842BIELSKO-BIAŁAM40-49141M 45300:00:2100:15:5800:27:1000:40:2300:51:4600:55:08.7500:55:29.80+00:25:105:3010.9
563GIBAS Damian 852JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2964M 45400:00:1400:39:4600:51:4200:55:09.7500:55:24.35+00:25:115:3110.9
564GOJOWY Marlena 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-2920K 10800:00:1400:15:4900:27:0000:40:2200:51:5200:55:10.1500:55:24.80+00:25:115:3110.9
565DOMAŃSKA Joanna 229JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3950K 10900:00:1400:15:4900:27:0000:40:2300:51:5300:55:10.4000:55:25.00+00:25:125:3110.9
566SZOZDA Teresa 313JAWORZNOK50-597K 11000:00:1300:16:1600:27:2100:40:2700:51:4700:55:14.6000:55:27.85+00:25:165:3110.9
567FELSKI Krzysztof 849JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39181M 45500:00:2500:15:3700:26:5800:40:3500:52:0000:55:16.9500:55:42.75+00:25:185:3110.9
568OSIEWACZ Zbigniew 877OPATOWM30-39182M 45600:00:1800:16:0300:27:1800:40:4400:52:0900:55:18.9500:55:37.60+00:25:205:3110.8
569JURKIEWICZ-FILIKS Basia 248ŁODYGOWICEK40-4930K 11100:00:1200:16:5000:28:0000:41:0100:52:1000:55:19.2500:55:32.10+00:25:205:3210.8
570KMIECIAK Bogdan 942RADLINM40-49142M 45700:00:2800:16:2100:27:1400:40:3300:51:5400:55:20.3500:55:48.50+00:25:225:3210.8
571WICZKOWSKI Michał 827ŻORYM20-2965M 45800:00:2000:16:5300:28:1100:41:2300:52:3000:55:22.7500:55:43.40+00:25:245:3210.8
572RAŹNIAK Beata 171JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4931K 112Kobiety na 5+00:00:0300:16:0600:27:2100:40:3600:52:0700:55:26.8000:55:30.20+00:25:285:3210.8
573CZOPEK Agnieszka 116JAWORZNOK40-4932K 113KB MCKIS Jaworzno 00:00:0500:15:4200:27:0300:40:4700:52:1200:55:27.4000:55:32.90+00:25:295:3210.8
574JESIONEK Bogusław 939JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5953M 45900:00:2700:16:2200:27:4700:41:0800:52:0800:55:27.7500:55:55.15+00:25:295:3210.8
575PIECYK Ada 286ŻORYK40-4933K 11400:00:0800:15:4200:26:5400:40:4700:52:1300:55:27.9000:55:36.75+00:25:295:3210.8
576LERCH Ewa 149JASTRZĘBIE - ZDRÓJK20-2921K 115RUNTEAM Pawłowice 00:00:1100:16:1800:27:1900:40:2000:52:2500:55:29.4500:55:40.55+00:25:315:3210.8
577BARANKIEWICZ Irek 724BIELSKO BIAŁAM40-49143M 46000:00:2400:15:5000:26:5900:40:4200:52:1500:55:29.5500:55:53.75+00:25:315:3210.8
578KONOPKA Jaroslaw 945JASTRZEBIE ZDROJM50-5954M 46100:00:2600:16:4000:28:1900:41:2400:52:2300:55:33.9000:56:00.85+00:25:355:3310.8
579PAJĄK Marcin 791JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2966M 46200:00:1700:15:3500:26:5900:40:5400:52:3600:55:34.6500:55:52.05+00:25:365:3310.8
580ŻYŁA Wojciech 921KOŃCZYCE WIELKIEM30-39183M 46300:00:2400:15:4100:27:2400:41:0300:52:2800:55:37.8000:56:02.70+00:25:395:3310.8
581WILCZEK Marek 830RYDUŁTOWYM40-49144M 46400:00:2200:15:5600:27:1200:40:4700:52:2100:55:39.7000:56:01.90+00:25:415:3310.8
582DĄBROWSKA-PALUCH Anna 227TYCHYK30-3951K 11600:00:1500:17:1300:28:4300:41:5500:52:3900:55:43.9500:55:59.05+00:25:455:3410.8
583MELER Ewelina 155KATOWICEK30-3952K 11700:00:0200:15:4800:27:0200:40:5400:52:2400:55:44.0000:55:46.45+00:25:455:3410.8
584JAGODZIŃSKA Magdalena 133WILKOWICEK30-3953K 11800:00:1400:15:4100:27:0100:40:5700:52:3600:55:49.9000:56:03.95+00:25:515:3410.7
585WOWRA Robert 914JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39184M 46500:00:3200:16:2200:27:5200:41:2400:52:4700:55:53.7500:56:26.60+00:25:555:3510.7
586GAŁKIEWICZ Monika 236KATOWICEK40-4934K 11900:00:0700:15:5400:27:1200:40:5300:52:4300:55:55.8000:56:03.75+00:25:575:3510.7
587BARAN Dawid 838ĆWIKLICEM30-39185M 46600:00:2600:15:2000:26:4700:40:4300:52:4500:55:56.4000:56:22.50+00:25:585:3510.7
588KWAŚNY Ewa 259BIELSKO-BIAŁAK40-4935K 12000:00:1200:16:2000:27:4900:41:1000:52:3700:55:59.4000:56:12.05+00:26:015:3610.7
589KRAMER Piotr 860JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49145M 46700:00:3000:16:0800:27:1500:40:5700:52:4400:56:06.8000:56:37.30+00:26:085:3610.7
590NIESŁAŃCZYK Barbara 163JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3954K 121Bziegacze00:00:0700:16:0700:27:3100:41:0200:52:4600:56:08.2500:56:16.00+00:26:095:3610.7
591LERCH Maria 148JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3955K 122RUNTEAM Pawłowice 00:00:0900:15:2100:26:3400:40:2900:52:3200:56:08.7500:56:18.20+00:26:105:3610.7
592WACHTARCZYK Dominika 320JASTRZĘBIE ZDRÓJK20-2922K 12300:00:1500:16:4000:28:1900:42:0100:53:1500:56:09.5000:56:25.05+00:26:115:3710.7
593GUJA Bogusław 747JAWORZNOM60-697M 46800:00:1200:16:4400:28:1300:41:5000:52:5300:56:10.4000:56:23.35+00:26:125:3710.7
594WILSZ Ewa 196PANIÓWKIK40-4936K 12400:00:0900:16:2900:27:5900:41:3400:53:0100:56:15.0500:56:24.80+00:26:165:3710.7
595JELEŃ Michał 938RYDUŁTOWYM20-2967M 46900:00:1400:14:5700:26:2200:40:2800:53:0500:56:16.3500:56:30.50+00:26:185:3710.7
596DANKIEWICZ Magdalena 117PAWŁOWICEK16-194K 125RUNTEAM Pawłowice 00:00:0700:15:5200:27:1500:40:5700:53:0800:56:18.5500:56:25.85+00:26:205:3710.7
597MALISZEWSKA Beata 268JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3956K 12600:00:0700:16:2400:28:2600:42:0100:53:0400:56:20.0500:56:27.40+00:26:215:3810.7
598PYZIK Marcin 888JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49146M 470Klub Biegacza Fartlek00:00:1700:15:5000:27:2300:41:2200:53:0600:56:20.7500:56:37.90+00:26:225:3810.7
598PAWŁOWSKI Rafał 958ZABRZEM20-2968M 47100:00:2700:17:1200:29:0600:42:3200:53:2700:56:20.7500:56:47.80+00:26:225:3810.7
600WOLIŃSKI Józef 913GLIWICEM50-5955M 47200:00:2300:16:3100:27:5100:41:2500:53:0300:56:23.2500:56:46.55+00:26:245:3810.6
601MROZEK Aleksandra 157JASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-2923K 12700:00:0900:15:0600:26:5500:41:2800:53:0600:56:23.7000:56:32.85+00:26:255:3810.6
602ZAKRZEWSKA Sabina 200WODZISŁAW ŚLĄSKIK30-3957K 12800:00:1100:16:1000:27:5400:41:4600:53:0700:56:23.8000:56:35.35+00:26:255:3810.6
603KAFKA Magdalena 137ŻORYK30-3958K 129CE PROGRESS00:00:1100:17:0400:28:2900:42:0200:53:2000:56:25.1000:56:36.90+00:26:265:3810.6
604GAWEŁCZYK Marta 124ŻORYK30-3959K 130CE PROGRESS00:00:1200:17:0300:28:2800:42:0100:53:1900:56:25.4500:56:37.50+00:26:275:3810.6
605KOTERZYNA Janusz 859ŻORYM60-698M 47300:00:2300:16:5100:28:1200:41:4400:53:0100:56:25.8500:56:49.75+00:26:275:3810.6
606PŁASKA Barbara 288JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4937K 131Kobiety na 5+00:00:0300:16:0400:27:3000:41:2100:53:1100:56:30.6500:56:34.05+00:26:325:3910.6
607PAŃTAK Liwia 284ŻORYK20-2924K 13200:00:1200:17:0300:28:2800:42:0100:53:1900:56:33.7000:56:45.95+00:26:355:3910.6
608MANDERA Patrycja 42RYDUŁTOWYK16-195K 13300:00:0700:16:2000:27:5100:41:3100:53:1300:56:40.2500:56:47.90+00:26:415:4010.6
609MARCINIAK Artur 780BRENNAM50-5956M 47400:00:2900:16:2700:28:2700:41:5300:53:3000:56:47.4500:57:16.75+00:26:495:4010.6
610TROJSZCZAK Joanna 318RYBNIKK40-4938K 13400:00:0200:16:0000:27:2700:41:1700:53:2700:56:47.7500:56:50.70+00:26:495:4010.6
611ZAGÓRSKA Ania 328RADLINK30-3960K 13500:00:1200:16:4800:28:3700:42:0500:53:3700:56:51.1000:57:03.20+00:26:525:4110.6
612FOJCIK Katarzyna 67PSZÓWK20-2925K 136Yno Ultra00:00:0500:16:0200:27:5100:42:0500:53:2900:56:51.8000:56:56.95+00:26:535:4110.6
613SCHAB Paweł 678CIESZYNM30-39186M 47500:00:0000:20:5800:30:5300:43:0700:53:4200:56:52.2000:56:52.20+00:26:535:4110.6
614SZOJDA Paulina 186TYCHYK30-3961K 13700:00:1200:16:2300:27:5600:41:4900:53:3200:56:53.2000:57:05.45+00:26:545:4110.5
615MISZCZAK Katarzyna 156RUDA ŚLĄSKAK40-4939K 13800:00:1400:16:4500:28:2900:42:1200:53:3200:56:54.7000:57:09.05+00:26:565:4110.5
616DOBRENIUK Aurelia 118RYBNIKK40-4940K 13900:00:0900:16:1500:27:5100:41:4500:53:3300:56:58.0000:57:07.85+00:26:595:4110.5
617SŁOWIŃSKI Kamil 964RYBNIKM30-39187M 47600:00:2800:17:1600:29:0700:42:5700:53:5100:57:01.0000:57:29.00+00:27:025:4210.5
618NOWAK Magdalena 278ŻORYK30-3962K 14000:00:0800:16:4900:28:2200:42:0300:53:4200:57:01.4500:57:09.50+00:27:035:4210.5
619PROKURAT Agnieszka 293JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3963K 14100:00:0200:16:0000:28:0800:41:4600:53:3500:57:02.9000:57:05.25+00:27:045:4210.5
620DRĄG Rafał 847BESTWINKAM30-39188M 47700:00:2600:16:4600:28:3100:42:1500:53:5900:57:06.0500:57:32.80+00:27:075:4210.5
621DOBRASZ Basia 228TYCHYK30-3964K 14200:00:1400:17:2000:28:5700:42:2200:53:4800:57:09.7000:57:24.25+00:27:115:4310.5
622CIEŚLAR Ewa 222CIESZYNK30-3965K 14300:00:1200:16:2900:27:5800:41:4500:53:4800:57:13.0000:57:25.65+00:27:145:4310.5
623ADAMIAK Edyta 110SKOCZÓWK40-4941K 14400:00:0500:16:2900:28:0600:42:0900:54:0400:57:23.9000:57:29.85+00:27:255:4410.5
624FRAJHOFER Ewa 68JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3966K 145Bank Spółdzielczy Jastrzębie00:00:1100:16:1900:28:0600:42:1300:54:1900:57:25.2000:57:36.35+00:27:265:4410.4
625PIETRZYK Marek 959CHYBIEM60-699M 47800:00:2500:17:0000:28:4500:42:4400:54:1700:57:25.5000:57:51.45+00:27:275:4410.4
626KRÓL Michał 767SKRZYSZÓWM40-49147M 47900:00:0500:15:2800:27:1300:41:4300:53:5200:57:29.0000:57:34.70+00:27:305:4410.4
627BAJCAR Beata 206CHYBIEK40-4942K 146Kobiety na 5+00:00:0400:16:4400:28:2600:42:2300:54:1400:57:29.8500:57:33.85+00:27:315:4410.4
628CZARNOWSKA Beata 224JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4943K 14700:00:0900:17:0900:29:1700:42:5700:54:1400:57:31.0000:57:40.10+00:27:325:4510.4
629FLASZ Dawid 738JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49148M 48000:00:2500:17:1900:29:1600:43:0200:54:2700:57:32.5500:57:57.80+00:27:345:4510.4
630BARTOS Grzegorz 725RYBNIKM20-2969M 48100:00:2100:16:5700:28:5800:43:0700:54:2900:57:35.0500:57:56.95+00:27:365:4510.4
631HYŁA Aleksandra 132MSZANAK20-2926K 14800:00:0800:16:4100:28:0700:41:5900:53:5800:57:36.0500:57:44.45+00:27:375:4510.4
632ĆWIOK Barbara 226PANIÓWKIK40-4944K 14900:00:1000:16:4100:28:3100:42:1900:54:1700:57:39.4000:57:49.45+00:27:415:4510.4
633HEJNA Izabela 243RADLINK40-4945K 150Radlinioki w biegu 00:00:1100:17:2900:29:0600:42:5400:54:2900:57:39.4500:57:51.25+00:27:415:4610.4
634MROZEK Maciej 784ŁUKÓW ŚLĄSKIM40-49149M 48200:00:2400:16:1600:27:3000:41:5200:54:0700:57:39.5000:58:03.65+00:27:415:4510.4
635KUBICA Patrycja 84CIESZYNK30-3967K 151Olza Cieszyn00:00:0700:16:5000:28:4100:43:0600:54:5000:57:41.6500:57:48.65+00:27:435:4610.4
636CIEŚLA Adam 564RYBNIKM40-49150M 483Nieformalna Grupa Biegowa Rybnik00:00:3100:15:2700:26:4800:41:2900:54:0500:57:43.4000:58:15.00+00:27:455:4610.4
637PIECHOCKA Jadwiga 285GLIWICEK40-4946K 15200:00:1500:17:1300:28:4500:42:3500:54:1800:57:43.6500:57:58.90+00:27:455:4610.4
638MORAWSKI Janusz 873PSZCZYNAM40-49151M 48400:00:2500:16:3500:28:1700:42:2400:54:2300:57:45.8000:58:11.00+00:27:475:4610.4
639CIEŚLA Artur 734JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39189M 48500:00:2600:15:5700:27:5800:42:3100:54:5000:57:46.3500:58:12.95+00:27:485:4610.4
640BOŚ Natalia 216JAWORZNOK30-3968K 153KB MCKIS Jaworzno 00:00:0700:16:5900:28:3600:42:2800:54:2400:57:47.0500:57:54.90+00:27:485:4610.4
640CHOLAJDA Monika 220GOLKOWICEK30-3969K 15400:00:1200:16:5300:28:3400:42:3200:54:2500:57:47.0500:57:59.65+00:27:485:4610.4
642KOSOWSKA Grażyna 254JASTRZĘBIE ZDRÓJK50-598K 15500:00:0500:16:4700:28:4000:42:3000:54:2700:57:48.0500:57:53.50+00:27:495:4610.4
643BUCZAK Łukasz 926RYBNIKM30-39190M 48600:00:0700:14:4500:27:2600:42:2300:54:3400:57:55.6000:58:03.05+00:27:575:4710.4
644LEJKOWSKI Sebastian 953JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39191M 48700:00:3000:17:2100:29:0800:42:5500:54:3700:57:56.5000:58:26.75+00:27:585:4710.4
645STEFAŃSKI Piotr 967JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-49152M 48800:00:3000:16:1200:27:4800:42:1200:54:4000:57:57.5500:58:28.25+00:27:595:4710.4
646NICER-OSIEWACZ Monika 161OPATOWK20-2927K 15600:00:0800:17:3000:29:1200:43:0600:54:4500:57:59.2500:58:07.75+00:28:005:4710.3
647SIENIAWSKA Janina 300KĘDZIERZYN-KOŹLEK60-693K 15700:00:0500:16:4300:28:2800:42:1800:54:2600:58:00.1500:58:05.25+00:28:015:4810.3
648ZIMNY Ireneusz 917RYBNIKM40-49153M 48900:00:2000:16:5200:28:5900:43:0500:54:4400:58:00.3000:58:20.30+00:28:015:4810.3
649JESIONEK Małgorzata 136IMIELINK30-3970K 15800:00:1300:16:5800:28:3900:42:3900:54:4100:58:05.5000:58:18.75+00:28:075:4810.3
650WOLIŃSKI Dariusz 912ŻORYM40-49154M 49000:00:2800:16:4000:28:4800:43:0600:55:0600:58:19.8000:58:48.30+00:28:215:5010.3
651KOŁAK Alicja 252GLIWICEK30-3971K 15900:00:1400:17:0900:28:5000:42:4100:54:5200:58:20.6000:58:34.85+00:28:225:5010.3
652SOBEK Mariusz 901WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-39192M 49100:00:2700:16:2400:28:0200:42:1800:54:4600:58:21.8500:58:48.95+00:28:235:5010.3
652SAWICKA Agnieszka 298JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4947K 160Klub Biegacza Fartlek00:00:0900:16:5800:28:5200:43:0300:54:5400:58:21.8500:58:31.80+00:28:235:5010.3
654SZEFER Sylwia 312JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4948K 16100:00:1400:17:1500:29:2000:43:1800:55:1400:58:23.6000:58:38.20+00:28:255:5010.3
655PAJESTKA Marek 881RUDA ŚLĄSKAM40-49155M 492WRM MC POLAND00:00:2300:16:3400:28:3700:43:1400:55:1100:58:25.1000:58:48.90+00:28:265:5010.3
656MICUDA Jan 955MYSŁOWICEM60-6910M 49300:00:2800:17:0100:28:5600:43:0500:55:1000:58:33.0000:59:01.80+00:28:345:5110.2
657LACHOWICZ Izabela 260RYBNIK-BOGUSZOWICEK20-2928K 16200:00:1000:16:1700:28:0000:42:2600:54:5600:58:36.0000:58:46.55+00:28:375:5110.2
657SITKO Dagmara 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3972K 16300:00:1500:17:1700:29:0700:43:1600:55:1300:58:36.0000:58:51.75+00:28:375:5110.2
659ŚLEZIAK Paulina 316JASTRZĘBIE-ZDRÓJK16-196K 16400:00:1300:17:3200:29:2500:43:3000:55:2900:58:46.8000:59:00.60+00:28:485:5210.2
660SZYMURA Monika 314ŻORYK20-2929K 16500:00:1300:16:4600:28:5400:43:2700:55:1600:58:47.9500:59:01.15+00:28:495:5210.2
661MARON Tadeusz 633JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39193M 49400:00:2300:16:1400:28:0300:41:4700:54:3500:58:48.8500:59:12.65+00:28:505:5210.2
662KRAUZ Sandra 146JASTRZEBIE-ZDRÓJK30-3973K 16600:00:0900:16:4300:28:3000:42:4200:55:1300:58:52.5000:59:01.55+00:28:545:5310.2
662TRZCIŃSKA Joanna 189JASTRZĘBIE ZDRÓJK20-2930K 167Kobiety na 5+00:00:0300:16:4900:29:0700:43:4600:55:3800:58:52.5000:58:55.70+00:28:545:5310.2
664ŻEBROWSKA Matylda 333MYSŁOWICEK40-4949K 16800:00:1300:17:0200:29:1600:43:2800:55:2600:58:54.9500:59:08.65+00:28:565:5310.2
665CZAPSKI Janusz 927BIELSKO BIAŁAM40-49156M 49500:00:2900:16:2900:28:2300:42:5100:55:2000:58:56.1500:59:26.00+00:28:575:5310.2
666DYL Ireneusz 736CZYŻOWICEM40-49157M 49600:00:2100:17:2400:29:3100:44:1000:55:4600:59:01.2500:59:22.70+00:29:025:5410.2
667SOSNA Daniel 966JANKOWICEM20-2970M 49700:00:3100:18:0000:29:4500:44:2700:55:2700:59:02.0500:59:33.90+00:29:035:5410.2
668MUSIOŁ Helena 94RYBNIKK40-4950K 16900:00:1100:16:5500:29:0100:43:2100:55:3900:59:02.1000:59:13.75+00:29:035:5410.2
669ROZMUS Ewa 174GÓRAK40-4951K 170PoWoli do Celu00:00:1000:17:2900:29:2000:43:3200:55:3900:59:02.5000:59:13.05+00:29:045:5410.2
670STOPYRA Agnieszka 184JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4952K 17100:00:0800:17:2500:29:2600:43:4000:55:3700:59:05.4000:59:14.15+00:29:075:5410.2
671GIERON Syntia 70JASTRZĘBIE - ZDRÓJK20-2931K 17200:00:1000:16:5900:28:5800:43:1100:55:3200:59:06.1000:59:16.45+00:29:075:5410.2
671POSTUPALSKI Marcin 962JASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-49158M 49800:00:2700:17:3000:29:4100:44:0300:55:5900:59:06.1000:59:33.95+00:29:075:5410.2
673OSTROWSKA Izabela 281JASTRZĘBIEK40-4953K 173Kobiety na 5+00:00:0300:16:4700:29:0100:43:3600:55:4900:59:09.3500:59:13.05+00:29:115:5510.1
674JAKUBOWSKA Agnieszka 245ŻORYK40-4954K 174HRmax Żory 00:00:0800:17:2600:29:3200:43:4500:55:4200:59:09.4500:59:17.75+00:29:115:5410.1
675SUBIK Edyta 106GLIWICEK30-3974K 17500:00:0600:16:0400:28:3000:43:0500:55:3900:59:09.7500:59:16.40+00:29:115:5510.1
676KUKLA Agata 258BRZESZCZEK30-3975K 176PoWoli do Celu00:00:1100:17:2800:29:2000:43:3100:55:4000:59:09.8500:59:21.00+00:29:115:5510.1
677HANDY Samanta 34KĘTYK30-3976K 177PoWoli do Celu00:00:1000:17:2900:29:2100:43:3200:55:3900:59:10.1500:59:21.00+00:29:115:5510.1
678HETMANIOK Agnieszka 131JASTRZĘBIE ZDRÓJK20-2932K 17800:00:0600:16:5600:29:2000:44:0600:55:5400:59:13.0500:59:19.95+00:29:145:5510.1
679WIŚNIEWSKA Justyna 323JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3977K 179Kobiety na 5+00:00:0400:16:4700:29:0000:43:2700:55:5400:59:21.8000:59:26.00+00:29:235:5610.1
680STOCHNIJ Karol 905CHORZÓWM30-39194M 49900:00:2600:17:1700:29:1400:43:4100:56:1700:59:25.1000:59:51.20+00:29:265:5610.1
681MROWIEC Edyta 274RUDA ŚLĄSKAK20-2933K 18000:00:0800:18:1200:30:5000:45:0900:56:3300:59:26.7500:59:35.65+00:29:285:5610.1
682SZEFER Bartłomiej 970JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49159M 50000:00:2700:17:3100:29:4100:44:0300:56:0900:59:27.3000:59:54.55+00:29:285:5610.1
683KRZYSTOLIK Damian 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39195M 50100:00:2600:17:1000:29:1500:43:4600:56:0600:59:27.9500:59:54.05+00:29:295:5610.1
684GIL Krzysztof 935JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5957M 50200:00:2500:17:3400:29:4400:44:0500:56:1300:59:30.0000:59:55.65+00:29:315:5710.1
685LISZOK Iwona 262JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3978K 18100:00:0900:17:0900:29:1800:43:3900:55:5800:59:32.6000:59:41.75+00:29:345:5710.1
686GAŃKO Grażyna 123JASTRZĘBIE ZDRÓJK50-599K 18200:00:0600:17:5300:29:5700:44:2000:56:2300:59:54.5001:00:00.65+00:29:565:5910
687KRETEK Krzysztof 336CE ProgressM40-49160M 50300:00:2800:16:5400:29:0400:43:5800:56:3400:59:55.6501:00:23.95+00:29:575:5910
688GIŻYŃSKA Katarzyna 238JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3979K 18300:00:0400:16:5400:29:1100:44:0100:56:2900:59:58.9501:00:03.00+00:30:005:5910
689ORŁOWSKA Joanna 165MAZAŃCOWICEK30-3980K 18400:00:1300:17:5100:30:0800:44:2700:56:4101:00:03.9001:00:17.85+00:30:056:0010
690UKLEJA Sebastian 821JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49161M 50400:00:0900:16:4200:28:5600:43:3700:56:1601:00:05.0001:00:14.15+00:30:066:0010
691SŁODZIŃSKA Magdalena 179JASTRZĘBIE ZDRÓJK20-2934K 18500:00:0800:16:4700:29:1100:44:3300:56:4101:00:16.1501:00:24.70+00:30:176:0110
692FECZKO Lucyna 121JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4955K 18600:00:0500:17:0800:29:3600:44:4000:56:5001:00:20.1001:00:26.00+00:30:216:029.9
693SZKATUŁA Jadwiga 185TURZA ŚLĄSKAK20-2935K 18700:00:1000:17:3800:29:4600:44:1600:56:5401:00:30.3001:00:40.95+00:30:316:039.9
694MOCHNACZ Patryk 956JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49162M 50500:00:2300:16:5500:28:5800:43:5200:56:5501:00:31.3501:00:55.15+00:30:336:039.9
695CHMIEL Jacek 732JASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-6911M 50600:00:2800:17:4500:30:1700:44:4100:57:1301:00:41.3501:01:09.85+00:30:436:049.9
696KAŁUS Joanna 250RYBNIKK40-4956K 18800:00:1100:16:5800:29:2200:44:1700:56:5901:00:45.7001:00:56.75+00:30:476:049.9
697SOBIERAJ Paweł 902JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-49163M 50700:00:2700:16:4100:29:0500:44:1900:57:1501:00:49.7001:01:17.35+00:30:516:059.9
698BARAN Irena 58JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-5910K 18900:00:0600:16:5700:29:1600:44:2600:57:1301:00:55.9001:01:02.00+00:30:576:059.8
699GABRUŚ Iwona 234CZERWIONKAK40-4957K 19000:00:1000:17:2600:29:3400:44:2400:57:1101:01:00.1001:01:10.80+00:31:016:069.8
700WALA Anna 191JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3981K 19100:00:0600:16:5600:29:2000:44:1800:57:2301:01:07.5001:01:14.15+00:31:096:069.8
701KRAJEWSKI Damian 946JASTRZĘBIE - ZDRÓJM50-5958M 508BIEG PO ZDRÓJ00:00:2900:17:4200:30:1000:45:0800:57:4101:01:13.2001:01:42.65+00:31:146:079.8
702MACHEJ Piotr 776KOŃCZYCE MAŁEM20-2971M 509MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY00:00:0900:16:5300:29:4100:44:3800:58:0401:01:19.4501:01:28.50+00:31:216:079.8
703GOIK Agnieszka 241RADLINK40-4958K 192Radlinioki w biegu 00:00:1200:18:1200:31:0200:45:5000:58:0601:01:38.4001:01:50.45+00:31:406:099.7
704OGRODNIK Sebastian 957JASTRZĘBIE - ZDRÓJM30-39196M 51000:00:1400:17:2600:30:1300:45:0600:57:5801:01:40.3001:01:55.05+00:31:416:109.7
705WIECZOREK Klaudia 194JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3982K 193Alkoteam Rybnik00:00:0900:18:2500:31:1100:46:0800:58:1901:01:40.6001:01:49.70+00:31:426:109.7
706WYSZYŃSKA Karina 326KIETRZK30-3983K 19400:00:1300:18:2500:30:5200:45:3300:58:0701:01:40.8501:01:54.10+00:31:426:109.7
707CIEŚLA Edyta 221RYBNIKK40-4959K 19500:00:1100:18:1900:30:5500:45:3600:58:1301:01:50.6001:02:01.65+00:31:526:119.7
708FOJCIK Gabriela 233RYBNIKK50-5911K 19600:00:1100:18:2000:30:5500:45:3600:58:1301:01:50.9501:02:02.05+00:31:526:119.7
709BURDA Andrzej 843RACIBÓRZM30-39197M 511Eko-Okna Runners00:00:2700:17:2600:30:2400:45:3800:58:2601:01:55.4001:02:23.05+00:31:576:119.7
710ZIĘTARA Agata 330JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4960K 19700:00:0800:17:2800:30:0200:45:2200:58:1101:01:56.6501:02:05.10+00:31:586:119.7
711WILMANOWICZ Rafał 975BIELSKO-BIAŁAM20-2972M 51200:00:1900:17:3600:30:1300:45:2000:58:2601:01:59.4001:02:19.15+00:32:016:129.7
712WAWRZYK Iwona 322CIESZYNK50-5912K 198Olza Cieszyn00:00:1200:17:4500:30:0900:45:0900:58:1801:02:15.8001:02:27.90+00:32:176:139.6
713PODLEŚNY Justyna 290ŻORYK40-4961K 19900:00:0800:17:4800:30:2100:45:3300:58:2901:02:20.9501:02:29.15+00:32:226:149.6
714MIKODA Stanisław 871NYSA 691270925M40-49164M 513Athletics Nysa00:00:2100:15:3000:28:1500:44:2400:58:2501:02:24.2501:02:45.50+00:32:256:149.6
715OLSZEWSKA Dorota 280JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4962K 200Kobiety na 5+00:00:0700:18:0000:30:2800:45:5900:58:5901:02:30.6001:02:38.30+00:32:326:159.6
716PIPIRO Grażyna 287JASTRZĘBIE-ZDRÓJK60-694K 201Kobiety na 5+00:00:0400:18:4000:31:1300:46:2000:59:0101:02:36.2501:02:40.75+00:32:376:159.6
717REYMANN Milena 172JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3984K 202Bank Spółdzielczy Jastrzębie00:00:1300:17:4100:30:2400:45:4000:58:4901:02:37.8501:02:50.90+00:32:396:159.6
718NIEDZIOŁKO Bożena 162JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-5913K 203Kobiety na 5+00:00:0400:18:0600:30:3100:46:0200:59:0201:02:40.0501:02:44.40+00:32:416:169.6
719ADAMCZAK Renata 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4963K 204Yno Ultra00:00:0500:17:5200:30:5200:46:0500:59:0201:02:47.7001:02:52.95+00:32:496:169.6
720GÓRNY Jola 127BIELSKO-BIAŁAK40-4964K 20500:00:0700:18:1200:30:5600:46:2900:59:1901:02:49.7001:02:57.50+00:32:516:179.5
721BALICKI Paweł 923OCHABY MAŁEM30-39198M 51400:00:0400:15:5000:29:1700:45:2800:59:2401:02:58.2501:03:03.05+00:32:596:179.5
722TORZEWSKA Sandra 188WRZEŚNIAK20-2936K 20600:00:1100:17:4500:30:2500:46:0700:59:2701:03:14.7501:03:25.80+00:33:166:199.5
723HERDUŚ Lucyna 130JASTRZEBIE ZDRÓJK30-3985K 20700:00:1100:18:0400:30:3900:45:3500:59:2101:03:18.6501:03:30.10+00:33:206:199.5
724KALETA Agnieszka 249BRZESZCZEK30-3986K 208PoWoli do Celu00:00:1100:18:3000:31:5500:47:1301:00:0301:03:22.7001:03:33.75+00:33:246:209.5
725WIECZOREK Henryk 142M50-5959M 51500:00:1500:18:3200:31:2000:46:4400:59:3501:03:24.7501:03:40.70+00:33:266:209.5
726WALESZ Joanna 321JAWORZNOK40-4965K 209KB MCKIS Jaworzno 00:00:0800:18:2000:31:1400:46:4600:59:5101:03:31.0001:03:39.10+00:33:326:219.4
727BARTNIK Joanna 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4966K 21000:00:0500:18:3800:31:3400:47:0001:00:0801:03:33.9001:03:39.00+00:33:356:219.4
728BRYCHCY Estera 112PAWŁOWICEK30-3987K 211RUNTEAM Pawłowice 00:00:1400:18:4900:31:5000:47:1701:00:1001:03:46.9501:04:00.95+00:33:486:229.4
729TRAWNICKI Jan 908JASTRZĘBIE ZDRÓJM60-6912M 51600:00:2500:17:3900:30:4000:46:3100:59:4301:03:55.8001:04:21.05+00:33:576:239.4
730WIDENKA Joanna 193LUBOMIAK20-2937K 21200:00:0800:18:4800:31:3100:46:5701:00:1601:04:16.2501:04:25.10+00:34:176:259.3
731PAJĄK Małgorzata 283JASTRZĘBIE ZDRÓJK50-5914K 21300:00:0600:18:3800:31:1100:47:1201:00:3101:04:21.3001:04:28.25+00:34:226:269.3
732BOŻEK Dagmara 217JASTRZEBIE ZDRÓJK40-4967K 21400:00:0600:18:1300:31:1200:46:5901:00:2701:04:28.1501:04:34.50+00:34:296:269.3
733WÓJCIK Dariusz 977ŻORYM40-49165M 51700:00:2900:18:2400:31:4800:47:4501:00:5301:04:30.6501:04:59.95+00:34:326:279.3
734KUCZMIERCZYK Janusz 951MYSLOWICEM70+4M 51800:00:2800:18:4400:31:5800:47:3501:00:5001:04:35.8001:05:04.60+00:34:376:279.3
735KUBAS Alina 256JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4968K 215Klub Biegacza Fartlek00:00:0900:18:3500:31:3400:47:3501:00:5901:04:49.6501:04:59.60+00:34:516:299.3
736STEKLA-MAJER Anna 309SKOCZÓWK20-2938K 21600:00:1200:17:4100:30:3800:47:1001:01:0801:05:08.2001:05:20.60+00:35:096:309.2
737STEKLA Joanna 308SKOCZÓWK50-5915K 217Steklowki00:00:1200:17:4700:30:5500:47:0901:01:1501:05:12.8001:05:25.15+00:35:146:319.2
738POLOK Robert 801BIELSKO-BIAŁAM20-2973M 51900:00:2600:17:0200:29:5600:46:1701:00:5601:05:20.7501:05:47.15+00:35:226:329.2
739MOKRZYCKA Justyna 273KRAKÓWK30-3988K 21800:00:1500:19:0300:32:1000:48:2101:01:5901:05:33.7001:05:49.30+00:35:356:339.2
740MULKA Ula 276LĘDZINYK30-3989K 21900:00:1300:19:1100:32:2600:48:2201:01:5201:05:34.8001:05:48.25+00:35:366:339.1
741WOJTOŃ-STAWICKA Małgorzata 324PAWŁOWICEK50-5916K 220RUNTEAM Pawłowice 00:00:1400:18:5000:31:5100:47:4101:01:4801:05:50.0001:06:04.45+00:35:516:359.1
742ŁUKASIK Aldona 151ŻORYK30-3990K 22100:00:1500:19:0300:32:1700:48:2801:02:1001:05:59.7501:06:15.45+00:36:016:369.1
743GŁÓWCZYK Izabella 240JASTRZĘBIE-ZDROJK40-4969K 22200:00:0500:17:4500:31:0700:47:2201:02:0601:06:10.6001:06:16.55+00:36:126:379.1
744SURY-WOLNIEWICZ Kamila 310JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4970K 223Kobiety na 5+00:00:0400:19:1500:32:4900:48:5301:02:3401:06:12.5501:06:16.60+00:36:146:379.1
745ZAGÓRSKA Beata 327GOLESZÓWK30-3991K 224Olza Cieszyn00:00:1100:19:1400:32:4900:49:0401:02:4501:06:12.6501:06:24.20+00:36:146:379.1
746STANULA Kinga 307PAWŁOWICEK50-5917K 22500:00:1300:19:4200:33:0800:49:1001:02:3801:06:17.7501:06:31.10+00:36:196:379
747TRAFIAŁEK Mirosław 973JAWORZNOM50-5960M 52000:00:2400:18:2100:31:4100:48:1101:02:1901:06:19.5001:06:43.85+00:36:216:379
748BETLEJ Dorota 212JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3992K 22600:00:1400:18:2900:31:5300:48:1701:02:2301:06:21.1001:06:36.05+00:36:226:389
748GAJ Monika 235KIETRZK30-3993K 22700:00:1300:19:0300:32:3100:48:3201:02:3101:06:21.1001:06:34.45+00:36:226:389
750BETAŃSKA Aneta 211JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4971K 228Kobiety na 5+00:00:0400:18:5900:32:3900:48:5101:02:3401:06:22.3001:06:27.00+00:36:236:389
751MAĆKÓW Agnieszka 265PAKOSŁAWICEK40-4972K 22900:00:0900:19:0200:32:1500:48:2301:02:2401:06:22.6001:06:32.55+00:36:246:389
752MYŚLIWIEC Kulczykowa 160JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4973K 23000:00:0400:18:5900:32:3900:48:5101:02:3401:06:22.7001:06:27.50+00:36:246:389
753BALICKA Magdalena 207OCHABY MAŁEK30-3994K 23100:00:1400:19:2700:32:5400:49:0501:03:0101:06:36.0501:06:50.50+00:36:376:399
754JANCZARA Ewa 135JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3995K 23200:00:0900:18:4600:32:1700:48:3601:02:4601:06:52.7501:07:01.90+00:36:546:419
755ŻALIŃSKA Teresa 332JAWORZNOK50-5918K 23300:00:1400:19:5800:33:3600:49:4601:03:1701:07:04.5501:07:18.60+00:37:066:428.9
756LIZAK Adam 773CZĘSTOCHOWAM40-49166M 521Niesłony Lizak00:00:2800:18:3900:32:2400:50:2801:03:5901:07:17.7501:07:46.05+00:37:196:438.9
757KOŁODZIEJCZAK Damian 943SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM40-49167M 52200:00:1400:19:1500:33:0200:50:1401:04:1901:07:32.5501:07:46.70+00:37:346:458.9
758ŚLEDŹ Dorota 315ŻORYK20-2939K 23400:00:1400:19:5000:33:5100:50:1101:04:0301:07:40.1001:07:54.20+00:37:416:468.9
759KOWALSKA Dorota 144RYBNIKK50-5919K 23500:00:1000:19:1000:32:5700:49:4001:03:4701:07:40.6001:07:51.45+00:37:426:468.9
760KUCHARCZYK Marek 950GOŁKOWICEM50-5961M 52300:00:3500:18:0900:32:3300:50:0901:03:5801:07:55.2501:08:30.70+00:37:566:478.8
761BĄK Karina 111WODZISŁAW ŚLĄSKIK30-3996K 236Radlinioki w biegu 00:00:1100:18:5000:32:5400:49:3701:04:2501:08:27.7501:08:39.40+00:38:296:508.8
762KUBAS Mariusz 949JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49168M 524Klub Biegacza Fartlek00:00:3000:18:5800:32:5000:50:0301:04:2801:08:35.1501:09:05.35+00:38:366:518.7
763DZIĘCIOŁ Wanda 231GODÓWK40-4974K 23700:00:1100:18:5900:32:5400:50:0501:04:5301:09:10.7501:09:22.60+00:39:126:558.7
764PIOTROWSKI Mieczysław 961DĄBROWA GÓRNICZAM70+5M 52500:00:1600:19:4100:33:3500:51:0701:05:1001:09:21.1501:09:38.10+00:39:226:568.6
765SLADECZEK Iza 178PAWŁOWICEK30-3997K 23800:00:0700:19:1600:33:1600:50:3201:05:1401:09:35.4001:09:42.85+00:39:376:578.6
766URBAŚ Monika 319JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3998K 23900:00:0600:19:1700:33:1800:50:3301:05:1501:09:36.0001:09:42.85+00:39:376:578.6
767WARDACH Tomasz 825ŻORYM30-39199M 52600:00:2600:19:0700:33:0400:50:1301:05:2501:09:45.7001:10:12.30+00:39:476:588.6
768SŁOWIK Kornelia 303WOLAK30-3999K 240PoWoli do Celu00:00:1000:20:1300:34:2300:51:5101:06:3501:10:45.2501:10:55.90+00:40:467:048.5
769MAĆKÓW Klaudia 266PAKOSŁĄWICEK20-2940K 24100:00:1000:20:3400:35:1900:52:2801:07:0601:11:17.2001:11:27.35+00:41:187:078.4
770ZALEWSKA Barbara 329JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4975K 242Kobiety na 5+00:00:0500:20:1300:34:3800:52:1901:06:5901:11:25.6501:11:30.90+00:41:277:088.4
771POKORA Izabela 291BIELSKO-BIAŁAK30-39100K 24300:00:1400:20:1100:34:4900:52:3501:07:4501:11:55.3501:12:10.20+00:41:577:118.3
772PYZIK Barbara 296JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-39101K 244Klub Biegacza Fartlek00:00:1000:19:2100:34:1100:52:3901:08:0001:12:04.0501:12:14.50+00:42:057:128.3
773ROTTER Hanna 173JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-5920K 24500:00:0900:19:4800:33:4500:52:2201:07:5701:12:17.9001:12:27.25+00:42:197:138.3
774KIERMASZEK Barbara 139WODZISŁAW ŚLĄSKIK50-5921K 24600:00:0800:19:4900:33:5400:52:2401:07:5901:12:19.7001:12:28.45+00:42:217:148.3
775GŁĄB Mariola 239GLIWICEK30-39102K 24700:00:0600:19:4100:34:3000:53:2201:08:2501:12:20.8501:12:27.10+00:42:227:148.3
776PIOTROWICZ Rysiek 960JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5962M 52700:00:0800:17:4100:30:5400:54:0801:08:1301:12:26.0501:12:34.55+00:42:277:148.3
777KLACZEK Anna 251BUCZKOWICEK40-4976K 24800:00:1300:19:5000:34:4500:52:4701:08:1801:12:36.5001:12:50.05+00:42:387:158.3
778MŁOCEK Ewelina 271SAMBOROWICEK30-39103K 24900:00:1300:21:3400:36:4000:54:1801:09:3301:13:56.1001:14:09.55+00:43:577:238.1
779URBACZKA Karolina 107JASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-2941K 25000:00:1400:21:2600:36:5300:54:5601:10:1001:14:08.1001:14:22.55+00:44:097:248.1
780MĄCZKA Małgorzata 269KRAKÓWK40-4977K 25100:00:1300:20:5000:35:4600:54:1001:09:5201:14:13.9501:14:27.75+00:44:157:258.1
781MYŚLIWIEC Barbara 277JASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-2942K 252Kobiety na 5+00:00:0400:21:1400:36:2400:54:3301:10:2101:14:40.7501:14:45.25+00:44:427:288
782FELSKA Weronika 232JASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-2943K 25300:00:1300:20:3100:36:1100:54:5501:10:3401:14:56.1001:15:09.15+00:44:577:298
783PRZYGODA Sylwia 294JASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-2944K 254Morświny00:00:1200:22:2800:38:4800:57:5201:12:5101:17:02.8501:17:15.60+00:47:047:427.8
784ŻEBROWSKA Weronika 334MYSŁOWICEK20-2945K 25500:00:1300:21:1000:37:1300:56:5701:14:2101:18:50.4501:19:04.30+00:48:527:537.6
785SZCZEGODZINSKA Kasia 311JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-39104K 256Morświny00:00:1200:22:3200:38:5200:58:0401:15:2001:20:14.4501:20:27.05+00:50:168:017.5
786WOLNIK Jolka 325LIGOTA KSIĘŻYCAK40-4978K 25700:00:0700:24:0800:41:1101:07:2801:25:0101:30:21.9501:30:29.00+01:00:239:026.6
787SIKORA Sara 301JASTRZEBIE ZDROJK20-2946K 25800:00:1000:24:4000:41:3901:07:4001:25:4401:30:46.2001:30:56.75+01:00:479:046.6
788HUBA Agnieszka 244JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-39105K 259Kobiety na 5+00:00:0000:16:5100:29:1100:43:4900:56:31+6:0010
789LEDWOŃ Paweł 468TYCHYM30-39200M 52800:00:0300:11:0400:18:4800:27:54+00:05:523:4915.7
790KOŹMIŃSKI Józef 378KOZYM30-39201M 52900:00:0100:09:5500:17:07+00:02:123:2517.5
791FOJCIK Piotr 932RYBNIKM50-5963M 53000:00:3200:16:1900:35:03+00:20:087:008.6
792URBAŚ Roman 530JAWORZEM40-49169M 53100:00:0000:13:37+4:4112.8
793ZIĘTARA Paulina 331JASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-2947K 26000:00:13   
794KONCKI Ryszard 944RYBNIKM70+6M 53200:00:33   
Znaleziono 794 wynik(ów)