Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2019-09-21 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 969 |
Wystartowało : | 794 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 787 |
Na trasie : | 7 |
Wyniki PDF 7.3km : | |
Lista nagrodzonych : | Mistrzowska woj. Śląskiego - Klasyfikacja |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Bezwględny zwycięzca | Klasyfikacja drużynowa | Najlepszy Górnik | najlepsze czasy 22 | 1 fala | Mistrzyni woj. śląskiego | Najlepsza Jastrzębianka | Najlepsze Polki | Półmetek K | 2 fala | Mistrz woj. śląskiego | Najlepsi Polacy | Najlepszy Jastrzębianin | Półmetek M | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna | Czas startu | 2.9km | 5km | 7.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHEMUTAI Joyline | 984 | ELDORET | K20-29 | 00:00:00 | 00:09:40 | 00:16:30 | 00:24:42 | |||
2 | MBATHA Ruth Nundu | 985 | ELDORET | K20-29 | 00:00:00 | 00:09:54 | 00:16:51 | 00:24:57 | |||
3 | MACH Angelika | 2 | WARSZAWA | K20-29 | 1 Second Team | 00:00:00 | 00:10:08 | 00:17:17 | 00:25:45 | ||
4 | BRONIATOWSKA Katarzyna | 1 | K20-29 | 00:00:00 | 00:09:58 | 00:17:21 | 00:26:02 | ||||
5 | ŚLĘZAK Sylwia | 4 | CZĘSTOCHOWA | K20-29 | 1 Second Team | 00:00:01 | 00:10:48 | 00:18:40 | 00:28:09 | ||
6 | PATAS Magdalena | 12 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | K20-29 | FORMA Wodzisław Śląski | 00:00:01 | 00:11:16 | 00:19:21 | 00:28:52 | ||
7 | MENDECKA-ZEJDLER Michalina | 8 | ŁAZISKA GÓRNE | K20-29 | 1 Second Team | 00:00:01 | 00:11:25 | 00:19:34 | 00:29:06 | ||
8 | GAJ Paulina | 10 | JAWORZNO | K20-29 | KB MCKIS Jaworzno | 00:00:00 | 00:11:52 | 00:20:04 | 00:29:43 | ||
9 | MENDECKA Daria | 11 | RUDA ŚLĄSKA | K20-29 | 1 Second Team | 00:00:00 | 00:11:51 | 00:20:20 | 00:30:11 | ||
10 | JANKO Anna | 18 | ŻORY | K20-29 | Niewybiegani | 00:00:02 | 00:12:44 | 00:21:28 | 00:31:33 | ||
11 | WOJNAROWICZ Iza | 56 | KRAKÓW | K20-29 | 00:00:02 | 00:13:12 | 00:22:45 | 00:33:54 | |||
12 | MACHAJSKA Patrycja | 41 | KATOWICE | K20-29 | 00:00:02 | 00:13:49 | 00:23:54 | 00:35:36 | |||
13 | HARAZIN Anna | 35 | PAWŁOWICE | K20-29 | 00:00:05 | 00:14:34 | 00:24:46 | 00:36:45 | |||
14 | ZELENT Karolina | 201 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:10 | 00:14:33 | 00:24:41 | 00:36:46 | |||
15 | RUTYNA Jennifer | 175 | PIETROWICE WIELKIE | K20-29 | Eko-Okna Runners | 00:00:07 | 00:14:49 | 00:25:08 | 00:37:45 | ||
16 | CANIBOŁ Anna | 32 | GOŁKOWICE | K20-29 | RUNTEAM Pawłowice | 00:00:06 | 00:15:09 | 00:25:29 | 00:38:03 | ||
17 | MALIK Alicja | 89 | BEŁK | K20-29 | 00:00:04 | 00:15:10 | 00:25:44 | 00:38:05 | |||
18 | SPYRKA Monika | 305 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K20-29 | Klub Biegacza Fartlek | 00:00:03 | 00:15:18 | 00:26:09 | 00:38:57 | ||
19 | PRZYBYSZ Kinga | 170 | ŻORY | K20-29 | 00:00:09 | 00:16:14 | 00:27:18 | 00:40:13 | |||
20 | LERCH Ewa | 149 | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | K20-29 | RUNTEAM Pawłowice | 00:00:11 | 00:16:18 | 00:27:19 | 00:40:20 | ||
21 | GOJOWY Marlena | 242 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:14 | 00:15:49 | 00:27:00 | 00:40:22 | |||
22 | MROZEK Aleksandra | 157 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:09 | 00:15:06 | 00:26:55 | 00:41:28 | |||
23 | HYŁA Aleksandra | 132 | MSZANA | K20-29 | 00:00:08 | 00:16:41 | 00:28:07 | 00:41:59 | |||
24 | PAŃTAK Liwia | 284 | ŻORY | K20-29 | 00:00:12 | 00:17:03 | 00:28:28 | 00:42:01 | |||
25 | WACHTARCZYK Dominika | 320 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:15 | 00:16:40 | 00:28:19 | 00:42:01 | |||
26 | FOJCIK Katarzyna | 67 | PSZÓW | K20-29 | Yno Ultra | 00:00:05 | 00:16:02 | 00:27:51 | 00:42:05 | ||
27 | LACHOWICZ Izabela | 260 | RYBNIK-BOGUSZOWICE | K20-29 | 00:00:10 | 00:16:17 | 00:28:00 | 00:42:26 | |||
28 | NICER-OSIEWACZ Monika | 161 | OPATOW | K20-29 | 00:00:08 | 00:17:30 | 00:29:12 | 00:43:06 | |||
29 | GIERON Syntia | 70 | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:10 | 00:16:59 | 00:28:58 | 00:43:11 | |||
30 | SZYMURA Monika | 314 | ŻORY | K20-29 | 00:00:13 | 00:16:46 | 00:28:54 | 00:43:27 | |||
31 | TRZCIŃSKA Joanna | 189 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K20-29 | Kobiety na 5+ | 00:00:03 | 00:16:49 | 00:29:07 | 00:43:46 | ||
32 | HETMANIOK Agnieszka | 131 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:06 | 00:16:56 | 00:29:20 | 00:44:06 | |||
33 | SZKATUŁA Jadwiga | 185 | TURZA ŚLĄSKA | K20-29 | 00:00:10 | 00:17:38 | 00:29:46 | 00:44:16 | |||
34 | SŁODZIŃSKA Magdalena | 179 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:08 | 00:16:47 | 00:29:11 | 00:44:33 | |||
35 | MROWIEC Edyta | 274 | RUDA ŚLĄSKA | K20-29 | 00:00:08 | 00:18:12 | 00:30:50 | 00:45:09 | |||
36 | TORZEWSKA Sandra | 188 | WRZEŚNIA | K20-29 | 00:00:11 | 00:17:45 | 00:30:25 | 00:46:07 | |||
37 | WIDENKA Joanna | 193 | LUBOMIA | K20-29 | 00:00:08 | 00:18:48 | 00:31:31 | 00:46:57 | |||
38 | STEKLA-MAJER Anna | 309 | SKOCZÓW | K20-29 | 00:00:12 | 00:17:41 | 00:30:38 | 00:47:10 | |||
39 | ŚLEDŹ Dorota | 315 | ŻORY | K20-29 | 00:00:14 | 00:19:50 | 00:33:51 | 00:50:11 | |||
40 | MAĆKÓW Klaudia | 266 | PAKOSŁĄWICE | K20-29 | 00:00:10 | 00:20:34 | 00:35:19 | 00:52:28 | |||
41 | MYŚLIWIEC Barbara | 277 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K20-29 | Kobiety na 5+ | 00:00:04 | 00:21:14 | 00:36:24 | 00:54:33 | ||
42 | FELSKA Weronika | 232 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:13 | 00:20:31 | 00:36:11 | 00:54:55 | |||
43 | URBACZKA Karolina | 107 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:14 | 00:21:26 | 00:36:53 | 00:54:56 | |||
44 | ŻEBROWSKA Weronika | 334 | MYSŁOWICE | K20-29 | 00:00:13 | 00:21:10 | 00:37:13 | 00:56:57 | |||
45 | PRZYGODA Sylwia | 294 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K20-29 | Morświny | 00:00:12 | 00:22:28 | 00:38:48 | 00:57:52 | ||
46 | SIKORA Sara | 301 | JASTRZEBIE ZDROJ | K20-29 | 00:00:10 | 00:24:40 | 00:41:39 | 01:07:40 | |||
47 | ZIĘTARA Paulina | 331 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K20-29 | 00:00:13 |
Znaleziono 47 wynik(ów)