Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2019-09-21 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 969 |
Wystartowało : | 794 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 787 |
Na trasie : | 7 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Mistrzowska woj. Śląskiego - Klasyfikacja |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Bezwględny zwycięzca | Klasyfikacja drużynowa | Najlepszy Górnik | najlepsze czasy 22 | 1 fala | Mistrzyni woj. śląskiego | Najlepsza Jastrzębianka | Najlepsze Polki | Półmetek K | 2 fala | Mistrz woj. śląskiego | Najlepsi Polacy | Najlepszy Jastrzębianin | Półmetek M | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | Marcin Ciepłak Damian Drożdż Piotr Muskietorz Katarzyna Laskowska Katarzyna Stolorz Witek Nantka Marek Kuczera | 00:32:45.25 00:33:05.30 00:34:45.05 00:40:56.45 00:41:40.50 00:45:44.40 00:47:18.05 | 03:03:11.000 |
2 | BZIEGACZE | Mateusz Mrówka Sandra Michalak Roman Rajwa Jan Rajwa Tomasz Białecki Paweł Łysek Mateusz Janecki Stanisław Rajwa Damian Goik Barbara Niesłańczyk | 00:30:29.35 00:36:33.30 00:36:34.05 00:41:02.65 00:41:16.80 00:43:12.25 00:45:27.15 00:48:10.35 00:54:53.40 00:56:08.25 | 03:05:54.000 |
3 | 1 SECOND TEAM | Angelika Mach Kasia Golba Sylwia Ślęzak Michalina Mendecka-Zejdler Daria Mendecka | 00:35:32.85 00:36:27.45 00:39:13.75 00:39:46.35 00:41:21.85 | 03:12:19.000 |
4 | KB MCKIS JAWORZNO | Bartosz Zając Przemysław Starzycki Mariusz Kiljan Paulina Gaj Rafał Michalski Daniel Korcz Bartlomiej Gliniecki Dariusz Gigoń Rafał Szarek Błażej Pieczara Andrzej Rubin Tomasz Majka Rafał Niemczyk Beata Koźmienko Magdalena Ciezak-Rauszer Teresa Brzozowska Agata Budka Agnieszka Nowak Przemysław Boś Agnieszka Czopek Natalia Boś Joanna Walesz | 00:32:51.30 00:37:08.45 00:39:20.55 00:40:11.35 00:42:50.60 00:43:07.80 00:43:18.40 00:43:24.25 00:43:44.55 00:45:47.90 00:46:31.70 00:46:37.05 00:46:54.90 00:47:43.75 00:48:31.60 00:49:53.05 00:50:19.35 00:51:32.20 00:53:47.95 00:55:27.40 00:57:47.05 01:03:31.00 | 03:12:20.000 |
5 | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | Sebastian Bartosik Krystian Noga Paweł Mencewicz Magdalena Patas Ireneusz Stachowski Bartłomiej Muszewski | 00:36:39.20 00:37:54.55 00:38:49.25 00:39:27.65 00:41:07.45 00:43:17.60 | 03:13:56.000 |
6 | OLZA CIESZYN | Klaudiusz Wowry Mirek Niemiec Michał Chrapkiewicz Mateusz Mola Sylwia Wowry Łukasz Pagieła Grzegorz Wowry Stanisław Kawecki Łukasz Smolik Rafał Kusy Lesław Tomczyk Grzegorz Ogierman Bartosz Tochowicz Janusz Raszka Józefa Chrobok Gerard Chrobok Kasia Brzuska Bogusława Donocik Aneta Malinowska Patrycja Kubica Iwona Wawrzyk Beata Zagórska | 00:37:32.50 00:37:37.90 00:37:47.70 00:37:51.35 00:48:13.85 00:40:05.95 00:41:05.55 00:42:14.50 00:42:17.50 00:42:34.65 00:42:40.25 00:42:49.35 00:50:46.10 00:51:38.55 00:52:44.55 00:54:09.35 00:54:27.95 00:54:28.15 00:54:32.25 00:57:41.65 01:02:15.80 01:06:12.65 | 03:19:00.000 |
7 | KOSZULKA HYNIA | Markus Seiffert Michał Hejna Matik Mężyk Henryk Szkatuła Izabela Kopiec Agnieszka Heliosz Małgorzata Sich-Świtała | 00:36:44.75 00:40:21.60 00:42:50.20 00:43:10.20 00:47:28.75 00:51:10.75 00:51:40.00 | 03:30:33.000 |
8 | SOCIOS SILESIA | Adam Kałużny Dariusz Szkoda Bartosz Filip Mariusz Nykiel Katarzyna Klejnowska | 00:37:31.75 00:37:42.65 00:37:56.65 00:45:14.45 00:52:46.65 | 03:31:09.000 |
9 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | Rafał Bryła Tomasz Nowicki Piotr Spyrka Waldemar Adamczewski Monika Spyrka Przemysław Maj Dariusz Izabela Serafin Marcin Bućko Wojciech Chruszcz Jacek Buryba Dawid Kiepiela Marcin Bystrykowski Patryk Nowak Emilia Dąbrowska Marcin Pyzik Agnieszka Sawicka Alina Kubas Mariusz Kubas Barbara Pyzik | 00:39:46.15 00:40:30.65 00:40:38.50 00:40:53.55 00:52:37.85 00:41:17.35 00:41:34.15 00:42:54.75 00:43:08.50 00:43:59.45 00:45:30.75 00:47:20.55 00:52:59.80 00:54:40.45 00:56:20.75 00:58:21.85 01:04:49.65 01:08:35.15 01:12:04.05 | 03:34:24.000 |
10 | GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | Damian Giżyński Jakub Dejewski Andrzej Karplewicz Marcin Lorenz Barbara Wójcik-Krzyżowska Jarek Doczekalski Krzysztof Połeć Patryk Weygand Łukasz Musiał Bartosz Frątczak | 00:37:18.40 00:42:18.00 00:42:39.65 00:44:49.35 00:50:00.65 00:45:30.85 00:50:03.05 00:52:11.35 00:52:14.95 00:53:16.60 | 03:37:04.000 |
11 | RADLINIOKI W BIEGU | Paweł Osetek Marcin Wojciechowski Krzysztof Leśniak Andrzej Wisełka Sylwia Krause Artur Hejna Izabela Hejna Agnieszka Goik Karina Bąk | 00:37:19.75 00:42:41.80 00:42:47.95 00:48:43.55 00:52:23.40 00:48:59.10 00:57:39.45 01:01:38.40 01:08:27.75 | 03:43:53.000 |
12 | AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM | Marek Stuchlik Marcin Borchert Marek Chrapkiewicz Magdalena Stuchlik Maria Kielkowska | 00:39:17.95 00:40:21.50 00:45:50.05 00:47:43.70 00:52:29.70 | 03:45:40.000 |
13 | KOBIETY NA 5+ | Katarzyna Kanclerz-Januszewska Barbara Piwiszkis Anna Gnaś Katarzyna Pasławska Joanna Gorzelak Wioleta Nalewajka Agnieszka Kiełkowska Beata Raźniak Barbara Płaska Beata Bajcar Joanna Trzcińska Izabela Ostrowska Justyna Wiśniewska Dorota Olszewska Grażyna Pipiro Bożena Niedziołko Kamila Sury-Wolniewicz Aneta Betańska Barbara Zalewska Barbara Myśliwiec | 00:44:10.10 00:46:38.65 00:50:56.30 00:52:23.80 00:52:43.55 00:54:38.00 00:54:38.20 00:55:26.80 00:56:30.65 00:57:29.85 00:58:52.50 00:59:09.35 00:59:21.80 01:02:30.60 01:02:36.25 01:02:40.05 01:06:12.55 01:06:22.30 01:11:25.65 01:14:40.75 | 04:06:50.000 |
14 | EKO-OKNA RUNNERS | Rafał Józefiak Kamil Wollny Andrzej Zieliński Jennifer Rutyna Andrzej Burda | 00:45:40.30 00:46:02.20 00:50:13.20 00:52:15.80 01:01:55.40 | 04:16:05.000 |
15 | POWOLI DO CELU | Grzegorz Żelech Jarosław Wojciech Wojciech Rozmus Ewa Rozmus Agata Kukla Samanta Handy Agnieszka Kaleta Kornelia Słowik | 00:45:34.65 00:47:04.50 00:51:04.60 00:59:02.50 00:59:09.85 00:59:10.15 01:03:22.70 01:10:45.25 | 04:21:53.000 |
16 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Bożena Lerch Anna Caniboł Ewa Lerch Maria Lerch Magdalena Dankiewicz Estera Brychcy Małgorzata Wojtoń-Stawicka | 00:49:29.15 00:51:30.20 00:55:29.45 00:56:08.75 00:56:18.55 01:03:46.95 01:05:50.00 | 04:28:54.000 |
Znaleziono 16 wynik(ów)