Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2022-09-17 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 592 |
Wystartowało : | 490 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 482 |
Na trasie : | 7 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Mistrzowska woj. Śląskiego - Klasyfikacja |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Bezwględny zwycięzca | Klasyfikacja drużynowa | Najlepszy Górnik | Najliczniejsza drużyna | 1 fala | Mistrzyni woj. śląskiego | Najlepsza Jastrzębianka | Najlepsze Polki | Półmetek K | 2 fala | Mistrz woj. śląskiego | Najlepsi Polacy | Najlepszy Jastrzębianin | Półmetek M | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Czas startu | Moment startu | 2.9km | 5km | 7.3km | 9.4km | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STRZODA Marcin | 30 | STOWARZYSZENIE SPORTOWE AKTYWNA PSZCZYNA | TYCHY | M20-29 | 00:00:00 | 2022-09-17 18:03:59 | 00:09:49 | 00:17:23 | 00:25:30 | 00:33:14 | |||
2 | OLEJNIK Franciszek | 17 | INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | KATOWICE | M20-29 | Inżynieria biegania | 00:00:01 | 2022-09-17 18:04:00 | 00:10:20 | 00:18:13 | 00:26:29 | 00:34:38 | ||
3 | WOJCIK Paweł | 28 | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | BRZESZCZE | M20-29 | Zadyszka Oświęcim | 00:00:01 | 2022-09-17 18:04:00 | 00:10:10 | 00:17:48 | 00:25:40 | 00:33:18 | ||
4 | ALBRECHT Krystian | 36 | GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | Galopujące Ślimaki | 00:00:01 | 2022-09-17 18:04:00 | 00:09:52 | 00:17:35 | 00:25:32 | 00:33:20 | ||
5 | NOWAK Michał | 26 | RYTM CZECHOWICE-DZIEDZICE | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M20-29 | 00:00:02 | 2022-09-17 18:04:01 | 00:10:18 | 00:18:26 | 00:27:00 | 00:35:25 | |||
6 | JANECKI Mateusz | 52 | BZIEGACZE | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | Bziegacze | 00:00:04 | 2022-09-17 18:04:03 | 00:12:39 | 00:22:21 | 00:32:29 | 00:42:32 | ||
7 | TIDE Krzysztof | 96 | GOLASOWICE | M20-29 | 00:00:04 | 2022-09-17 18:04:03 | 00:11:27 | 00:20:01 | 00:28:53 | 00:37:31 | ||||
8 | STATECZNY Patryk | 182 | PAWŁOWICE | M20-29 | 00:00:05 | 2022-09-17 18:04:04 | 00:12:20 | 00:22:00 | 00:31:53 | 00:41:33 | ||||
9 | MALICH Dominik | 501 | PNIÓWEK | M20-29 | 00:00:06 | 2022-09-17 18:04:05 | 00:14:29 | 00:25:29 | 00:36:49 | 00:48:02 | ||||
10 | MIROSŁAW Piotr | 199 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:07 | 2022-09-17 18:04:06 | 00:12:28 | 00:22:09 | 00:32:40 | 00:42:58 | ||||
11 | WIELOPOLSKI Michał | 67 | BIELSKO-BIAŁA | M20-29 | 00:00:07 | 2022-09-17 18:04:06 | 00:12:15 | 00:21:24 | 00:30:53 | 00:40:12 | ||||
12 | STAMATEL Sebastian | 126 | RUDA ŚLĄSKA | M20-29 | 00:00:09 | 2022-09-17 18:04:08 | 00:12:00 | 00:21:14 | 00:30:55 | 00:40:12 | ||||
13 | OGIERMAN Mariusz | 245 | SOCIOS SILESIA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:09 | 2022-09-17 18:04:08 | 00:14:16 | 00:25:41 | 00:38:09 | 00:50:21 | |||
14 | STOCHLIŃSKI Szymon | 440 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M20-29 | 00:00:09 | 2022-09-17 18:04:08 | 00:16:03 | 00:28:29 | 00:41:18 | 00:54:00 | ||||
15 | GROBORZ Mateusz | 222 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | RYBNIK | M20-29 | Klub Biegacza Fartlek | 00:00:10 | 2022-09-17 18:04:09 | 00:13:06 | 00:22:47 | 00:32:47 | 00:42:26 | ||
16 | JASTRZĘBSKI Igor | 314 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:12 | 2022-09-17 18:04:11 | 00:15:14 | 00:28:03 | 00:41:25 | 00:54:51 | ||||
17 | COJG Mateusz | 241 | RYBNIK | M20-29 | 00:00:14 | 2022-09-17 18:04:13 | 00:14:25 | 00:25:16 | 00:36:13 | 00:46:40 | ||||
18 | DOMASZK Paweł | 250 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | Street Spirit-Team Nowak | 00:00:15 | 2022-09-17 18:04:14 | 00:14:34 | 00:25:56 | 00:37:41 | 00:49:14 | |||
19 | BOCHENEK Adam | 335 | BRAK | CIESZYN | M20-29 | 00:00:15 | 2022-09-17 18:04:14 | 00:12:07 | 00:21:36 | 00:31:38 | 00:41:08 | |||
20 | BEZUCH Paweł | 64 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M20-29 | 00:00:15 | 2022-09-17 18:04:14 | 00:12:14 | 00:21:14 | 00:30:35 | 00:39:49 | ||||
21 | WRANA Radosław | 220 | SKRBEŃSKO | M20-29 | 00:00:16 | 2022-09-17 18:04:15 | 00:13:23 | 00:22:54 | 00:32:40 | 00:42:09 | ||||
22 | STEKLA Bartłomiej | 378 | SKOCZÓW | M20-29 | 00:00:16 | 2022-09-17 18:04:15 | 00:15:01 | 00:27:05 | 00:40:20 | 00:53:35 | ||||
23 | BERNAT Tomasz | 414 | OPEL FIJAŁKOWSKI TEAM | JANKOWICE | M20-29 | 00:00:17 | 2022-09-17 18:04:16 | 00:14:01 | 00:24:50 | 00:36:17 | ||||
24 | GRALAK Wojciech | 347 | RYBNIK | M20-29 | 00:00:18 | 2022-09-17 18:04:17 | 00:15:01 | 00:26:09 | 00:37:12 | 00:47:34 | ||||
25 | WILDNER Kamil | 313 | BYTOM | M20-29 | 00:00:19 | 2022-09-17 18:04:18 | 00:17:49 | 00:31:24 | 00:45:41 | 00:59:13 | ||||
26 | TESSMER Tomasz | 333 | WOLA | M20-29 | 00:00:19 | 2022-09-17 18:04:18 | 00:14:33 | 00:25:01 | 00:35:45 | 00:46:01 |
Znaleziono 26 wynik(ów)