Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2019-09-21 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 969 |
Wystartowało : | 794 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 787 |
Na trasie : | 7 |
Wyniki PDF 7.3km : | |
Lista nagrodzonych : | Mistrzowska woj. Śląskiego - Klasyfikacja |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Bezwględny zwycięzca | Klasyfikacja drużynowa | Najlepszy Górnik | najlepsze czasy 22 | 1 fala | Mistrzyni woj. śląskiego | Najlepsza Jastrzębianka | Najlepsze Polki | Półmetek K | 2 fala | Mistrz woj. śląskiego | Najlepsi Polacy | Najlepszy Jastrzębianin | Półmetek M | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna | Czas startu | 2.9km | 5km | 7.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BULIK Witold | 359 | GILOWICE | M50-59 | PKS Olimpijczyk Gilowice | 00:00:01 | 00:10:05 | 00:17:09 | 00:25:43 | ||
2 | KNESZ Marek | 460 | JEJKOWICE | M50-59 | 00:00:01 | 00:10:39 | 00:18:09 | 00:27:02 | |||
3 | NIEMIEC Mirek | 487 | CIESZYN | M50-59 | Olza Cieszyn | 00:00:01 | 00:10:41 | 00:18:29 | 00:27:31 | ||
4 | SAMBAK Tadeusz | 399 | BRZESZCZE | M50-59 | Zadyszka Oświęcim | 00:00:03 | 00:11:27 | 00:19:15 | 00:28:21 | ||
5 | LORANC Maciej | 473 | BIELSKO-BIAŁA | M50-59 | NUTREND BIEGA | 00:00:04 | 00:12:11 | 00:20:24 | 00:29:56 | ||
6 | MALINOWSKI Krzysztof | 386 | GILOWICE | M50-59 | 00:00:02 | 00:11:45 | 00:20:07 | 00:29:57 | |||
7 | ADAMCZEWSKI Waldemar | 543 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | Klub Biegacza Fartlek | 00:00:06 | 00:12:07 | 00:20:29 | 00:30:13 | ||
8 | MROWIEC Bernard | 640 | TWORKÓW | M50-59 | 00:00:07 | 00:12:26 | 00:20:49 | 00:30:39 | |||
9 | PIŁATOWSKI Andrzej | 501 | ŁODYGOWICE | M50-59 | 00:00:03 | 00:12:09 | 00:20:39 | 00:30:43 | |||
10 | SERAFIN Dariusz Izabela | 514 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | Klub Biegacza Fartlek | 00:00:03 | 00:12:27 | 00:20:56 | 00:30:49 | ||
11 | ZIELIŃSKI Ireneusz | 540 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:04 | 00:12:11 | 00:20:50 | 00:30:55 | |||
12 | KARPLEWICZ Andrzej | 456 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | GB Galopujące Ślimaki | 00:00:09 | 00:12:12 | 00:20:56 | 00:31:20 | ||
13 | TOMCZYK Lesław | 526 | CIESZYN | M50-59 | Olza Cieszyn | 00:00:08 | 00:12:29 | 00:21:08 | 00:31:23 | ||
14 | ANTONCZYK Adam | 544 | JASTRZEBIE ZDROJ | M50-59 | 00:00:04 | 00:12:14 | 00:20:59 | 00:31:25 | |||
15 | PAPUGA Dariusz | 652 | JAWISZOWICE | M50-59 | Zadyszka Oświęcim | 00:00:03 | 00:12:06 | 00:21:06 | 00:31:32 | ||
16 | SZKATUŁA Henryk | 688 | WODZISŁAW ŚL. | M50-59 | Koszulka Hynia | 00:00:03 | 00:12:18 | 00:21:04 | 00:31:35 | ||
17 | FLORKIEWICZ Sławomir | 571 | SOSNOWIEC | M50-59 | 00:00:08 | 00:12:24 | 00:21:13 | 00:31:50 | |||
18 | GÓRNY Mirek | 367 | BIELSKO-BIAŁA | M50-59 | 00:00:01 | 00:12:08 | 00:21:04 | 00:32:02 | |||
19 | GIGOŃ Dariusz | 442 | JAWORZNO | M50-59 | KB MCKIS Jaworzno | 00:00:08 | 00:12:29 | 00:21:30 | 00:32:07 | ||
20 | PRZYBYSZ Ryszard | 667 | ŻORY | M50-59 | 00:00:14 | 00:12:40 | 00:21:40 | 00:32:12 | |||
21 | DOBROWOLSKI Sławek | 435 | WARSZAWA | M50-59 | 00:00:11 | 00:13:02 | 00:21:50 | 00:32:14 | |||
22 | KUSTRA Józef | 771 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:02 | 00:12:35 | 00:21:36 | 00:32:30 | |||
23 | UCIEKLAK Waldemar | 529 | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:00:08 | 00:12:40 | 00:21:41 | 00:32:31 | |||
24 | KOWALSKI Robert | 610 | RYBNIK | M50-59 | 00:00:09 | 00:12:46 | 00:21:51 | 00:32:33 | |||
25 | MAZURKIEWICZ Jarosław | 483 | STRUMIEŃ | M50-59 | 00:00:16 | 00:12:53 | 00:22:05 | 00:32:47 | |||
26 | ZIĘTARA Paweł | 717 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:08 | 00:13:05 | 00:22:10 | 00:32:54 | |||
27 | PIŁATOWSKI Mirosław | 660 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie | 00:00:03 | 00:12:56 | 00:22:11 | 00:33:17 | ||
28 | FOKS Damian | 572 | WARSZOWICE | M50-59 | 00:00:12 | 00:13:43 | 00:23:07 | 00:34:05 | |||
29 | URBASIK Mariusz | 700 | RYDUŁTOWY | M50-59 | 00:00:10 | 00:13:42 | 00:23:13 | 00:34:27 | |||
30 | CIESIELSKI Dariusz | 563 | KIETRZ | M50-59 | 00:00:10 | 00:13:53 | 00:23:33 | 00:34:55 | |||
31 | PŁONKA Krzysztof | 886 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:11 | 00:13:58 | 00:23:50 | 00:35:19 | |||
32 | BURAS Roman | 555 | RYBNIK | M50-59 | 00:00:25 | 00:14:58 | 00:24:32 | 00:35:24 | |||
33 | JASIŃSKI Maksymilian | 592 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | 00:00:22 | 00:14:07 | 00:23:57 | 00:35:35 | ||
34 | GOTTMAN Bogusław | 854 | OŚWIĘCIM | M50-59 | 00:00:25 | 00:14:12 | 00:24:07 | 00:35:40 | |||
35 | PETRYKOWSKI Grzegorz | 654 | ŻORY | M50-59 | 00:00:09 | 00:14:10 | 00:24:00 | 00:35:43 | |||
36 | BRACHMAŃSKI Dariusz | 841 | MARKLOWICE | M50-59 | 00:00:14 | 00:14:23 | 00:24:07 | 00:35:43 | |||
37 | BARAN Ryszard | 722 | RACIBÓRZ | M50-59 | 00:00:24 | 00:14:25 | 00:24:16 | 00:35:47 | |||
38 | KUBICA Tadeusz | 862 | ŻORY | M50-59 | 00:00:24 | 00:14:33 | 00:24:27 | 00:36:07 | |||
39 | ŻALIŃSKI Zbigniew | 835 | JAWORZNO | M50-59 | 00:00:17 | 00:14:33 | 00:24:33 | 00:36:12 | |||
40 | SZCZEPANIAK Aleksander | 686 | CIESZYN | M50-59 | 00:00:10 | 00:14:16 | 00:24:15 | 00:36:26 | |||
41 | KULAWIAK Bogdan | 620 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:23 | 00:14:38 | 00:24:47 | 00:36:36 | |||
42 | BURNAGIEL Tomasz | 556 | CZERWIONKA-LESZCZYNY | M50-59 | 00:00:14 | 00:14:57 | 00:25:11 | 00:36:56 | |||
43 | TOCHOWICZ Bartosz | 694 | GOLESZÓW | M50-59 | Olza Cieszyn | 00:00:20 | 00:14:46 | 00:25:18 | 00:37:29 | ||
44 | KOZIEŁ Dariusz | 765 | BRENNA | M50-59 | 00:00:29 | 00:14:57 | 00:25:20 | 00:37:39 | |||
45 | LECHOWICZ Tadeusz | 772 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:20 | 00:15:10 | 00:25:41 | 00:38:00 | |||
46 | GRZEŚ Krzysztof | 746 | ZEBRZYDOWICE | M50-59 | 00:00:15 | 00:14:40 | 00:25:35 | 00:38:04 | |||
47 | PAWĘZOWSKI Jacek | 884 | KATOWICE | M50-59 | 00:00:22 | 00:15:04 | 00:25:34 | 00:38:22 | |||
48 | RASZKA Janusz | 808 | CIESZYN | M50-59 | Olza Cieszyn | 00:00:20 | 00:15:26 | 00:26:03 | 00:38:28 | ||
49 | GÓRALSKI Jarosław | 855 | RACIBÓRZ | M50-59 | 00:00:08 | 00:15:06 | 00:25:58 | 00:38:54 | |||
50 | ZAWIERUCHA Aleksander | 916 | ŻORY | M50-59 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | 00:00:22 | 00:16:06 | 00:27:09 | 00:39:54 | ||
51 | CHROBOK Gerard | 844 | CIESZYN | M50-59 | Olza Cieszyn | 00:00:12 | 00:15:44 | 00:26:58 | 00:40:00 | ||
52 | JESIONEK Bogusław | 939 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:27 | 00:16:22 | 00:27:47 | 00:41:08 | |||
53 | KONOPKA Jaroslaw | 945 | JASTRZEBIE ZDROJ | M50-59 | 00:00:26 | 00:16:40 | 00:28:19 | 00:41:24 | |||
54 | WOLIŃSKI Józef | 913 | GLIWICE | M50-59 | 00:00:23 | 00:16:31 | 00:27:51 | 00:41:25 | |||
55 | MARCINIAK Artur | 780 | BRENNA | M50-59 | 00:00:29 | 00:16:27 | 00:28:27 | 00:41:53 | |||
56 | GIL Krzysztof | 935 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:25 | 00:17:34 | 00:29:44 | 00:44:05 | |||
57 | KRAJEWSKI Damian | 946 | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | M50-59 | BIEG PO ZDRÓJ | 00:00:29 | 00:17:42 | 00:30:10 | 00:45:08 | ||
58 | WIECZOREK Henryk | 142 | M50-59 | 00:00:15 | 00:18:32 | 00:31:20 | 00:46:44 | ||||
59 | TRAFIAŁEK Mirosław | 973 | JAWORZNO | M50-59 | 00:00:24 | 00:18:21 | 00:31:41 | 00:48:11 | |||
60 | KUCHARCZYK Marek | 950 | GOŁKOWICE | M50-59 | 00:00:35 | 00:18:09 | 00:32:33 | 00:50:09 | |||
61 | PIOTROWICZ Rysiek | 960 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:08 | 00:17:41 | 00:30:54 | 00:54:08 | |||
62 | GAWLAS Jan | 739 | JASTRZĘBIE | M50-59 | 00:00:18 | 00:36:02 | 00:45:58 | ||||
63 | FOJCIK Piotr | 932 | RYBNIK | M50-59 | 00:00:32 | 00:16:19 | 00:35:03 |
Znaleziono 63 wynik(ów)