JESIENNA MILA BIEGOWA 2017 - EDYCJA 1/3

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-09-12
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
56
Wystartowało/ Started:
56
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
56
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dzieci | M-Dzieci | K-13 | M-13 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GAWRON Piotr 64ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-18100:05:23.30 3:2117.9
2JAŹWIŃSKI Dawid 100TKKF KOSZALINKOSZALINM-13100:05:42.10+00:00:183:3316.9
3SITOWSKI Marcin 4FC RYSIEKKOSZALIN/SZCZECINEKM-18200:05:55.50+00:00:323:4116.3
4ZWOLIŃSKI Jan 19TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-40100:06:05.55+00:00:423:4615.9
5WEBER Paweł 79KOSZALINM-30100:06:14.70+00:00:513:5215.5
6ZUKAL Piotr 18KOSZALINM-40200:06:16.50+00:00:533:5415.4
7KONKEL Aga 72KOSZALINK-30100:06:20.30+00:00:573:5615.3
8IWANIEC Dariusz 70TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-40300:06:20.55+00:00:573:5615.3
9KUŁAKOWSKI Dawid 63TKKF KOSZALINKOSZALINM-40400:06:21.00+00:00:573:5615.2
10ŻYWICKI Bartosz 89STARKOWOM-30200:06:21.65+00:00:583:5715.2
11CZERSKI Paweł 96KOSZALINM-18300:06:34.90+00:01:114:0514.7
12JAMNIAK Bartosz 69MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-30300:06:39.20+00:01:154:0714.5
13WRÓBLEWSKI Jacek 99TKKF KOSZALINKOSZALINM-13200:06:39.90+00:01:164:0814.5
14MICERSKI Tomasz 68TKKF KOSZALINKOSZALINM-40500:06:44.30+00:01:214:1014.3
15RADZIMSKI Marcel 12GIMNAZJUM W BIESIEKIERZUŚWIEMINOM-13300:06:46.50+00:01:234:1214.2
16STACHOWIAK Gracjan 71KOSZALINM-Dzieci100:06:47.25+00:01:234:1214.2
17SZABLA Ewelina 14TKKF KOSZALINKOSZALINK-30200:06:49.40+00:01:264:1414.2
18KONKEL Łukasz 62KOSZALINM-30400:06:52.10+00:01:284:1514.1
19ZDROWIECKI Artur 91KOSZALINM-30500:06:55.40+00:01:324:1714
20KILAR Tomasz 77KOSZALINKOSZALINM-40600:06:56.10+00:01:324:1813.9
21KAMYK Piotr 83WWW.MH-INFORMATYKA.PL SERWIS ITKOSZALINM-30600:07:01.60+00:01:384:2113.8
22KRUPIŃSKI Krzysztof 73E-UROLOG.EUKOSZALINM-50100:07:08.75+00:01:454:2613.5
23ŻUKOWSKI Cezary 10KOSZALINM-30700:07:09.65+00:01:464:2713.5
24CHODOR Izabela 76TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-30300:07:13.85+00:01:504:2813.4
25GAWIECKI Piotr 85ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-40700:07:16.80+00:01:534:3013.3
26OSOBNIAK Ryszard 66KOSZALINM-60100:07:22.00+00:01:584:3413.1
27KUPREWICZ Grzegorz 87TKKF KOSZALINKOSZALINM-30800:07:25.60+00:02:024:3613
28KURŁOWICZ Krzysztof 61KOSZALINM-30900:07:32.45+00:02:094:4112.8
29MĘDEL Marta 95TKKF KOSZALINKOSZALINK-40100:07:37.90+00:02:144:4412.7
30BRYŁOWSKI Dawid 15KOSZALINM-18400:07:40.95+00:02:174:4512.6
31KOZŁOWIECKI Waldek 97TKKF KOSZALINKOSZALINM-60200:07:50.40+00:02:274:5112.3
32KOWALCZYK Piotr 98KOSZALINM-301000:07:56.20+00:02:324:5512.2
33WAWRZYN Grzegorz 82KOSZALINM-40800:07:57.90+00:02:344:5612.1
34WALCZAK Agnieszka 6TKKF KOSZALINKOSZALINK-40200:08:04.25+00:02:405:0112
35MAZUREK Barbara 20BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-30400:08:08.30+00:02:455:0311.9
36RĄP Apolonia 93MKS ZNICZKOSZALINK-Dzieci100:08:31.20+00:03:075:1711.3
37RADZIWON Emilia 81KOSZALINK-30500:08:31.65+00:03:085:1811.3
38KOSZOWSKI Krystian 3KOSZALINM-301100:08:38.40+00:03:155:2211.2
39KULCZYCKA Weronika 86KS WILKI KOSZALINKOSZALINK-18100:08:50.25+00:03:265:2910.9
40VON BARDELEBEN Agnieszka 1BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-40300:08:57.00+00:03:335:3310.8
41ZUKAL Jakub 5KOSZALINM-Dzieci200:09:07.60+00:03:445:3910.6
42ZUKAL Aleksandra 9KOSZALINK-40400:09:10.25+00:03:465:4210.5
43HELLER Zdzisław 90KOSZALINM-60300:09:14.10+00:03:505:4410.4
44KURCZ Barbara 16BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-40500:09:20.65+00:03:575:4810.3
45SEEWALD Julia 88KOSZALINK-Dzieci200:09:30.30+00:04:075:5410.2
46SEEWALD Agnieszka 92ZAKWASKOSZALINK-30600:09:36.05+00:04:125:5710.1
47KOSECKA Sylwia 78KOSZALINK-18200:09:36.60+00:04:135:5710.1
48MICERSKI Damian 74KOSZALINM-13400:09:48.30+00:04:256:059.8
49MICERSKI Kacper 75KOSZALINM-Dzieci300:09:50.00+00:04:266:069.8
50MOŻEJKO Anna 8BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-30700:09:54.80+00:04:316:099.7
51STEC Edyta 13BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-30800:09:55.30+00:04:326:109.7
52GAWIECKA Mariola 11ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-40600:11:27.15+00:06:037:068.4
53MAZUREK Hanna 17BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-13100:11:52.85+00:06:297:228.1
54BĄKOWSKA Agata 2KOSZALINK-Dzieci300:12:30.00+00:07:067:457.7
55WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 7BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-30900:12:30.30+00:07:077:467.7
56BARTNIK Marian 84TKKF KOSZALINKOSZALINM-70100:13:21.70+00:07:588:177.2
Znaleziono 56 wynik(ów)