JESIENNA MILA BIEGOWA 2017 - EDYCJA 2/3

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-09-26
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
53
Wystartowało/ Started:
53
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
53
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dzieci | M-Dzieci | K-13 | M-13 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KĘPKA Adrian 8DARŁOWO/WIEKOWOM-181M 100:05:35.90 3:2817.3
2SZKOŁUDA Miłosz 4DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-182M 200:05:41.20+00:00:053:3117
3CZAPLIŃSKI Jacek 6FREE BIRDSKOSZALINM-301M 300:06:01.55+00:00:253:4416
4ZWOLIŃSKI Jan 58TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-401M 400:06:06.05+00:00:303:4715.8
5ZUKAL Piotr 34KOSZALINM-402M 500:06:07.30+00:00:313:4715.8
6ŻYWICKI Bartosz 18DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-302M 600:06:12.25+00:00:363:5115.5
7MOSZYŃSKI Jacek 45TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 700:06:15.90+00:00:403:5315.4
8SITKO Kuba 31KOSZALINM-183M 800:06:19.90+00:00:443:5615.3
9CZERSKI Paweł 36KOSZALINM-184M 900:06:20.90+00:00:453:5615.2
10IWANIEC Dariusz 56TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-403M 1000:06:25.90+00:00:503:5915
11KONKEL Aga 32KOSZALINK-301K 100:06:26.55+00:00:504:0015
12KUŁAKOWSKI Dawid 47TKKF KOSZALINKOSZALINM-404M 1100:06:27.20+00:00:514:0015
13STACHOWIAK Gracjan 29KOSZALINM-Dzieci1M 1200:06:33.25+00:00:574:0414.7
14RADZIMSKI Marcel 1GIMNAZJUM W BIESIEKIERZUŚWIEMINOM-131M 1300:06:46.95+00:01:114:1214.2
15SZABLA Ewelina 38TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 200:06:51.10+00:01:154:1514.1
16KONKEL Łukasz 60KOSZALINM-303M 1400:06:54.60+00:01:184:1714
17WAWRZYN Grzegorz 12KOSZALINM-405M 1500:07:02.15+00:01:264:2213.7
18MICERSKI Tomasz 50TKKF KOSZALINKOSZALINM-406M 1600:07:02.85+00:01:264:2213.7
19KAMYK Piotr 44WWW.MH-INFORMATYKA.PL SERWIS ITKOSZALINM-304M 1700:07:03.15+00:01:274:2213.7
20CHODOR Izabela 43TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-303K 300:07:04.30+00:01:284:2313.7
21BASSEL Marcin 7KOSZALINM-305M 1800:07:05.35+00:01:294:2413.6
22ŻUKOWSKI Cezary 39KOSZALINM-306M 1900:07:05.35+00:01:294:2413.6
23KRUPIŃSKI Krzysztof 9E-UROLOG.EUKOSZALINM-502M 2000:07:08.35+00:01:324:2613.5
24GAWIECKI Piotr 10ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-407M 2100:07:15.40+00:01:394:3013.3
25MĘDEL Marta 59TKKF KOSZALINKOSZALINK-401K 400:07:23.10+00:01:474:3513.1
26BRYŁOWSKI Dawid 19KOSZALINM-185M 2200:07:30.05+00:01:544:3912.9
27OSOBNIAK Ryszard 3KOSZALINM-601M 2300:07:32.40+00:01:564:4012.8
28KRZEWIŃSKA Małgorzata 46TKKF KOSZALINKOSZALINK-501K 500:07:36.10+00:02:004:4312.7
29JAŹWIŃSKI Dominik 26KOSZALINM-132M 2400:07:46.65+00:02:104:5012.4
30KOWALCZYK Piotr 25KOSZALINM-307M 2500:07:47.15+00:02:114:5012.4
31KOZŁOWIECKI Waldek 5KOSZALINM-602M 2600:07:47.40+00:02:114:5012.4
32GOLEC Anna 15KOSZALINK-402K 600:07:54.65+00:02:184:5412.2
33DARASZ Mateusz 57KOSZALINM-133M 2700:08:30.80+00:02:545:1711.3
34MAZUREK Barbara 20BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-304K 700:08:39.15+00:03:035:2211.2
35VON BARDELEBEN Agnieszka 2BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-403K 800:08:54.00+00:03:185:3110.9
36ZUKAL Jakub 35KOSZALINM-Dzieci2M 2800:08:59.15+00:03:235:3410.8
37KOSZOWSKI Krystian 21KOSZALINM-308M 2900:08:59.30+00:03:235:3410.8
38KULCZYCKA Weronika 28KS WILKI KOSZALINKOSZALINK-181K 900:08:59.55+00:03:235:3510.7
39WOLF Beata 14TKKF KOSZALINKOSZALINK-305K 1000:09:00.55+00:03:245:3610.7
40SEEWALD Julia 30KOSZALINK-Dzieci1K 1100:09:01.05+00:03:255:3610.7
41KURCZ Barbara 13BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-404K 1200:09:07.05+00:03:315:3910.6
42ZUKAL Aleksandra 37KOSZALINK-405K 1300:09:12.45+00:03:365:4310.5
43GAWIECKA Mariola 11ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-406K 1400:09:23.90+00:03:485:5010.3
44MICERSKI Damian 51KOSZALINM-134M 3000:09:27.40+00:03:515:5210.2
45MICERSKI Kacper 52KOSZALINM-Dzieci3M 3100:09:31.55+00:03:555:5410.2
46HELLER Zdzisław 16KOSZALINM-603M 3200:09:49.65+00:04:136:069.8
47KOSECKA Sylwia 33KOSZALINK-182K 1500:09:49.75+00:04:136:069.8
48SEEWALD Agnieszka 40ZAKWASKOSZALINK-306K 1600:09:49.75+00:04:136:069.8
49CICHOSZ Jerzy 27BEZKOSZALINM-701M 3300:09:53.55+00:04:176:089.8
50MAZUREK Hanna 17BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-131K 1700:10:55.70+00:05:196:468.8
51BĄKOWSKA Agata 22BABECZKI KOSZALIN / PRZEDSZKOLE NR 22KOSZALINK-Dzieci2K 1800:11:04.20+00:05:286:528.7
52WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 23BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-307K 1900:11:04.50+00:05:286:528.7
53BARTNIK Marian 24TKKF KOSZALINKOSZALINM-702M 3400:13:37.20+00:08:018:287.1
Znaleziono 53 wynik(ów)