JESIENNA MILA BIEGOWA 2017 - EDYCJA 3/3

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-10-10
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
55
Wystartowało/ Started:
55
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
55
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dzieci | M-Dzieci | K-13 | M-13 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KĘPKA Adrian 33DARŁOWO/WIEKOWOM-18100:05:28.35 3:2417.6
2SZKOŁUDA Miłosz 39DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-18200:05:30.30+00:00:013:2417.6
3CZAPLIŃSKI Jacek 23FREE BIRDSKOSZALINM-30100:05:52.95+00:00:243:3916.4
4SZULC Arek 55ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-40100:06:05.45+00:00:373:4615.9
5ZWOLIŃSKI Jan 34TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-40200:06:07.70+00:00:393:4815.8
6CZERSKI Paweł 13KOSZALINM-18300:06:07.70+00:00:393:4715.8
7ZUKAL Piotr 4KOSZALINM-40300:06:10.30+00:00:413:4915.7
8LINOWIECKI Cezary 6KOSZALINM-50100:06:14.05+00:00:453:5215.5
9MOSZYŃSKI Jacek 35TKKF KOSZALINKOSZALINM-50200:06:16.35+00:00:483:5315.4
10ŻYWICKI Bartosz 7DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-30200:06:18.35+00:00:503:5515.3
11WEBER Paweł 60KOSZALINM-30300:06:19.80+00:00:513:5515.3
12IWANIEC Dariusz 57TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-40400:06:24.20+00:00:553:5915.1
13RUTKOWSKI Artur 29RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-18400:06:26.35+00:00:584:0015
14KONKEL Aga 27KOSZALINK-30100:06:27.15+00:00:584:0015
15STACHOWIAK Gracjan 3KOSZALINM-Dzieci100:06:36.00+00:01:074:0514.6
16RADZIMSKI Marcel 1GIMNAZJUM W BIESIEKIERZUŚWIEMINOM-13100:06:53.95+00:01:254:1714
17KAMYK Piotr 37WWW.MH-INFORMATYKA.PL SERWIS ITKOSZALINM-30400:06:54.55+00:01:264:1714
18KONKEL Łukasz 25KOSZALINM-30500:06:58.45+00:01:304:2013.8
19DĄBROWSKA Alicja 21TKKF KOSZALINSIANÓWK-50100:06:59.90+00:01:314:2013.8
20MICERSKI Tomasz 49KOSZALINM-40500:06:59.95+00:01:314:2013.8
21CHODOR Izabela 24TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-30200:07:08.00+00:01:394:2513.5
22CHODOR Martyna 50TKKF KOSZALINKOSZALINK-30300:07:09.00+00:01:404:2613.5
23BASSEL Marcin 30KOSZALINM-30600:07:10.80+00:01:424:2713.4
24KRUPIŃSKI Krzysztof 36E-UROLOG.EUKOSZALINM-50300:07:12.05+00:01:434:2813.4
25WAWRZYN Grzegorz 44KOSZALINM-40600:07:14.45+00:01:464:2913.4
26SZABLA Ewelina 16TKKF KOSZALINKOSZALINK-30400:07:22.10+00:01:534:3413.1
27MĘDEL Marta 53TKKF KOSZALINKOSZALINK-40100:07:26.20+00:01:574:3713
28GAWIECKI Piotr 32ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-40700:07:26.75+00:01:584:3713
29KULCZYK Katarzyna 47KOSZALINK-30500:07:33.10+00:02:044:4112.8
30KRZEWIŃSKA Małgorzata 54TKKF KOSZALINKOSZALINK-50200:07:34.00+00:02:054:4112.8
31OSOBNIAK Ryszard 19KOSZALINM-60100:07:36.10+00:02:074:4312.7
32SEEWALD Jan 12KOSZALINM-40800:07:36.90+00:02:084:4312.7
33GOLEC Anna 22KOSZALINK-40200:07:41.95+00:02:134:4612.5
34KURŁOWICZ Krzysztof 28KOSZALINM-30700:08:03.00+00:02:345:0012
35KOZŁOWIECKI Waldemar 2TKKF KOSZALINKOSZALINM-60200:08:04.50+00:02:365:0012
36JAŹWIŃSKI Dominik 9KOSZALINM-13200:08:05.65+00:02:375:0111.9
37MĘDEL Cezary 8KOSZALINM-40900:08:07.40+00:02:395:0311.9
38KUPREWICZ Grzegorz 15TKKF KOSZALINKOSZALINM-30800:08:12.15+00:02:435:0611.8
39MAZUREK Barbara 59BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-30600:08:16.10+00:02:475:0811.7
40MICERSKI Damian 48KOSZALINM-13300:08:51.10+00:03:225:2910.9
41KOSZOWSKI Krystian 38KOSZALINM-30900:09:00.05+00:03:315:3510.7
42VON BARDELEBEN Agnieszka 26BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-40300:09:03.80+00:03:355:3710.7
43SEEWALD Agnieszka 18ZAKWASKOSZALINK-30700:09:10.40+00:03:425:4110.5
44SEEWALD Julia 20KOSZALINK-Dzieci100:09:10.60+00:03:425:4110.5
45ZUKAL Jakub 5KOSZALINM-Dzieci200:09:13.30+00:03:445:4310.5
46CICHOSZ Jerzy 11BEZKOSZALINM-70100:09:14.95+00:03:465:4410.4
47KURCZ Barbara 40BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-40400:09:20.30+00:03:515:4710.4
48HELLER Zdzisław 17KOSZALINM-60300:09:24.05+00:03:555:5010.3
49GAWIECKA Mariola 31ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-40500:09:29.05+00:04:005:5310.2
50MICERSKI Kacper 43KOSZALINM-Dzieci300:09:42.30+00:04:136:029.9
51ZUKAL Aleksandra 10KOSZALINK-40600:09:50.60+00:04:226:079.8
52MAZUREK Hanna 56BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-13100:13:52.10+00:08:238:377
53BĄKOWSKA Agata 51BABECZKI KOSZALIN / PRZEDSZKOLE NR 22KOSZALINK-Dzieci200:14:36.00+00:09:079:046.6
54WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 58BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-30800:14:37.00+00:09:089:046.6
55BARTNIK Marian 14TKKF KOSZALINKOSZALINM-70200:15:17.15+00:09:489:306.3
Znaleziono 55 wynik(ów)