JUWENALIA STUDENCKIE - DZIEŃ SPORTU

Organizator/ Organizer:
Politechnika Koszalińska
Data/ Date:
2017-05-15
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
2 km
Zgłoszonych/ Registered:
0
Wystartowało/ Started:
377
Nie ukończyło/ Not finished:
10
Ukończyło/ Finished:
367
Na trasie/ On track:
10

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas startu/Start timeCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GAWRON Piotr WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY100:23:0200:06:38.2000:29:40.35 3:1918.1
2FASTYN Bartłomiej PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA100:01:2000:07:09.3500:08:29.65+00:00:313:3416.8
3ZIELIŃSKI Kacper PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA200:01:2000:07:12.6500:08:32.95+00:00:343:3616.7
4GĄSIOR Krystian WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI101:22:5000:07:32.1001:30:22.35+00:00:533:4615.9
5DOŁGOWSKI Karol PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA300:01:1900:07:43.6000:09:03.45+00:01:053:5215.5
6ŻEROMSKI Dawid PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA400:01:1800:07:51.4500:09:10.25+00:01:133:5615.3
7KULASZEWICZ Michał PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA500:01:1900:07:55.5500:09:14.95+00:01:173:5715.2
8CHODOROWSKI Tomasz PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA600:01:1900:08:01.9000:09:21.15+00:01:234:0114.9
9AMBROZIAK Dawid WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH100:06:0100:08:05.6500:14:07.00+00:01:274:0314.8
10SZCZERBICKI Jacek WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA100:57:2100:08:11.3001:05:32.95+00:01:334:0514.7
11WACHOLC Michał WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA200:05:5600:08:19.1500:14:15.45+00:01:404:0914.4
12MELNYCZUK Andrzej WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA301:13:5400:08:20.5001:22:14.50+00:01:424:1014.4
13CHMIELEWSKI Artur WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI101:42:0100:08:25.0001:50:26.25+00:01:464:1214.3
14LEMAŃCZYK Paweł WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA400:57:1800:08:29.9001:05:48.80+00:01:514:1514.1
15MANOWSKI Adrian PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA700:01:2300:08:29.9500:09:53.55+00:01:514:1514.1
16BARTNIK Damian WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI200:04:0700:08:32.3000:12:39.65+00:01:544:1614.1
17MAJCHRZAK Jakub WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI301:06:4300:08:33.8001:15:17.65+00:01:554:1714
18DOMAROS Klaudia PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA800:01:1900:08:34.2500:09:53.35+00:01:564:1714
19POZNAŃSKI Łukasz WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA501:42:0400:08:34.3001:50:38.35+00:01:564:1714
20SHTEFAN Yuliia PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA900:01:1800:08:36.3000:09:54.90+00:01:584:1814
21ETENKOWSKI Patryk WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA601:22:5100:08:38.9001:31:30.00+00:02:004:1913.9
22JĘTKOWSKI Paweł WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI400:04:0700:08:39.6000:12:47.45+00:02:014:2013.8
23WIŚNIEWSKI Damian PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA1000:01:1900:08:42.5000:10:02.40+00:02:044:2113.8
24BABIRECKI Bartek PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA1100:01:1900:08:42.8000:10:02.65+00:02:044:2113.8
25JURKIEWICZ Norbert WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI500:04:0700:08:46.3500:12:53.50+00:02:084:2313.7
26KRÓL Marcin WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA700:05:5700:08:48.6000:14:46.30+00:02:104:2413.6
27CHROBOCIŃSKI Rafał WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA800:05:5600:08:50.5000:14:46.95+00:02:124:2513.6
28SUBEL Wojciech WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI601:06:4200:08:52.5001:15:35.20+00:02:144:2613.5
29MAZUREK Marcin WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH201:06:5000:08:58.8001:15:49.45+00:02:204:2913.4
30PAWŁOWSKI Miłosz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI200:57:2600:09:02.5001:06:28.75+00:02:244:3113.3
31CIECHOWICZ Marcin WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH301:06:4600:09:02.7501:15:49.35+00:02:244:3113.3
32BRZEZINA Dawid WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA900:05:5700:09:05.9500:15:03.35+00:02:274:3313.2
33GAŁKA Patryk WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI301:42:1000:09:06.3501:51:17.30+00:02:284:3313.2
34MARCINEK Łukasz WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI700:57:2000:09:07.0001:06:27.15+00:02:284:3313.2
35KRYŻA Arkadiusz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI400:57:2100:09:07.5001:06:28.55+00:02:294:3313.2
36SUSZYŃSKI Wojciech WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA1000:05:5800:09:12.1000:15:10.10+00:02:334:3613
37WITKOWSKI Olivier WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY100:46:1400:09:14.3000:55:29.05+00:02:364:3713
38TYSZECKI Bartosz WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA1100:05:5600:09:21.3000:15:18.10+00:02:434:4112.8
39KOWALCZYK Arkadiusz PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA1200:01:2100:09:21.4000:10:42.45+00:02:434:4012.8
40ŚNIEŻKO Łukasz WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA1200:05:5600:09:21.9000:15:18.35+00:02:434:4112.8
41TOPOROWICZ Jędrzej WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA1300:05:5600:09:22.0000:15:18.95+00:02:434:4112.8
42CIEŚLAK Radosław PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA1300:01:2000:09:22.9000:10:43.55+00:02:444:4112.8
43GRODKOWSKI Grzegorz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI500:57:2400:09:23.0501:06:47.85+00:02:444:4112.8
44ZALEWSKI Karol WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI800:23:0400:09:23.4000:32:28.05+00:02:454:4212.8
45KULIK Piotr WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY200:46:1500:09:23.4000:55:38.95+00:02:454:4112.8
46MAJOS Dominika WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI900:46:1300:09:25.4000:55:38.40+00:02:474:4212.7
47TERLECKI Piotr PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA1400:01:2100:09:26.6000:10:47.95+00:02:484:4312.7
48MAJOR Aleks PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA1500:01:2300:09:28.1500:10:51.20+00:02:494:4412.7
49GOŁĘBIOWSKI Adam WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH400:23:0200:09:31.4000:32:33.85+00:02:534:4512.6
50ANTKOWIAK Damian WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI1001:06:4300:09:32.5001:16:16.05+00:02:544:4612.6
51HOREGLAD Paweł WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH500:46:1400:09:33.7500:55:48.10+00:02:554:4712.5
52MAGIERSKA Martyna INSTYTUT WZORNICTWAINSTYTUT WZORNICTWA101:22:5000:09:33.9501:32:24.45+00:02:554:4712.5
53TOROŃCZAK Adrian WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH600:46:1300:09:34.7000:55:48.55+00:02:564:4712.5
54BOBIŃSKI Patryk WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA1400:57:2200:09:37.1001:06:59.80+00:02:584:4812.5
55LATOSZEWSKI Cezary WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI1100:57:1900:09:37.8001:06:57.00+00:02:594:4912.5
56CZYCZ Igor PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA1600:01:1900:09:43.6500:11:02.75+00:03:054:5112.3
57PLICHTA Krystian WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI600:57:2300:09:44.0501:07:08.00+00:03:054:5212.3
58LIZAKOWSKI Artur WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI701:42:0800:09:44.5501:51:53.25+00:03:064:5212.3
59POLAKOWSKI Dominik WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI1200:57:1800:09:45.6001:07:04.20+00:03:074:5312.3
60JANAS Filip PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA1700:01:2000:09:46.6500:11:06.75+00:03:084:5312.3
61BIEDNY Arkadiusz WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI1300:57:1900:09:46.9501:07:06.65+00:03:084:5312.3
62RYNCEWICZ Dominik WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI1401:13:5200:09:49.8501:23:42.30+00:03:114:5512.2
63MINKO Piotr WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY300:35:2500:09:51.2000:45:16.35+00:03:134:5512.2
64SZYNKIEWICZ Angelika WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY200:35:2100:09:55.3000:45:16.85+00:03:174:5712.1
65BARTMAN Piotr WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI1500:57:1800:09:58.9501:07:17.85+00:03:204:5912
66JANKOWSKI Paweł WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA1500:57:2300:09:59.8001:07:23.40+00:03:215:0012
67STACHYRA Oskar WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA1600:57:2200:10:00.2001:07:23.10+00:03:225:0012
68POPOWICZ Mateusz WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI1601:13:5200:10:02.2001:23:55.10+00:03:245:0111.9
69MIĄSKOWSKA Karolina WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY300:35:2100:10:07.2000:45:29.05+00:03:295:0411.8
70TALKOWSKA Joanna WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI1700:23:0200:10:09.5000:33:12.00+00:03:315:0511.8
71SZPAKOWSKI Michał WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY400:46:1500:10:12.5500:56:27.85+00:03:345:0611.8
72WOJTYNIAK Damian WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI800:57:2400:10:19.3501:07:44.25+00:03:415:1011.6
73PLEWKA Adrian WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY500:57:2300:10:23.5001:07:46.55+00:03:455:1111.6
74PIEKARSKI Michał WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI900:57:2600:10:25.1501:07:52.10+00:03:465:1311.5
75MIELCZAREK Oskar WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY400:02:4100:10:45.5500:13:27.35+00:04:075:2311.1
76KAŹMIERSKI Adrian WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY500:02:4100:10:46.1000:13:27.25+00:04:075:2311.1
77JAGIEŁŁO Natalia PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA1800:01:1800:10:46.7000:12:05.15+00:04:085:2311.1
78KRÓLIK Weronika PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA1900:01:2100:10:47.3000:12:08.85+00:04:095:2311.1
79SKAWIŃSKI Grzegorz WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI1801:06:4300:10:47.3001:17:30.85+00:04:095:2311.1
80JANUSZEWSKI Artur WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA1701:31:2300:10:48.9501:42:12.50+00:04:105:2411.1
81NEJMAN Jarosław WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI1001:31:2400:10:52.4501:42:16.95+00:04:145:2611
82KUMOR Piotr PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA2000:01:2000:10:53.7500:12:14.60+00:04:155:2711
83TUZIEMSKI Konrad WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA1800:05:5800:10:57.5000:16:55.85+00:04:195:2811
84OLKOWSKI Robert WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI1901:13:5200:10:58.2501:24:51.05+00:04:205:2910.9
85MAJKOWICZ Sara INSTYTUT WZORNICTWAINSTYTUT WZORNICTWA200:06:0200:10:59.2500:17:02.15+00:04:215:3010.9
86WIECZORKOWSKA Agata PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA2100:01:1900:10:59.8000:12:19.35+00:04:215:3010.9
87KOTOWICZ Jakub INSTYTUT WZORNICTWAINSTYTUT WZORNICTWA300:46:1500:11:00.3500:57:15.95+00:04:225:3010.9
88SHVETS Serhii WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI1101:42:1300:11:00.4501:53:13.60+00:04:225:3010.9
89HERNET Bartłomiej WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI2001:13:5100:11:01.1001:24:52.95+00:04:225:3010.9
90DRÓŻDŻ Klaudia PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA2200:01:2300:11:01.5000:12:25.30+00:04:235:3110.9
91ANDRYSZCZUK Patryk WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI2100:04:1000:11:04.9000:15:15.30+00:04:265:3210.8
92BENKE Szymon PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA2300:01:2300:11:05.4500:12:28.75+00:04:275:3210.8
93MODRZEJEWSKI Marcin PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA2400:01:2000:11:07.6000:12:28.15+00:04:295:3410.8
94RUDNICKA Oliwia PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA2500:01:2200:11:15.1000:12:37.20+00:04:365:3710.7
95WAPLAK Karolina WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI2200:46:1300:11:15.4000:57:28.80+00:04:375:3710.7
96LINOWIECKA Anna WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI2300:46:1300:11:16.2000:57:29.35+00:04:385:3810.7
97BREZA Marta WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY600:35:2200:11:21.1500:46:43.15+00:04:425:4010.6
98SUDOŁ Marcin WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI2401:13:5200:11:24.6001:25:17.55+00:04:465:4210.5
99CISEK Alicja PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA2600:01:1900:11:25.0000:12:44.35+00:04:465:4210.5
100LUDWIKOWSKA Olga WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH700:35:2300:11:31.8500:46:55.15+00:04:535:4610.4
101GŁOWALA Grzegorz PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA2700:01:2400:11:32.2500:12:56.50+00:04:545:4610.4
102GREGOR Tomasz WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH800:35:2300:11:32.5500:46:55.80+00:04:545:4610.4
103TARGOWICKI Kamil PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA2800:01:2400:11:37.2500:13:02.10+00:04:595:4910.3
104PARTYKA Piotr WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI1201:06:4200:11:37.3001:18:19.45+00:04:595:4810.3
105ADAMCZYK Klaudia WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA1900:57:2100:11:37.4501:08:58.70+00:04:595:4810.3
106CZARNECKA Karolina WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA2000:05:5900:11:38.1500:17:38.05+00:04:595:4910.3
107GAJDZIS Paulina WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI2501:06:4200:11:43.7501:18:25.75+00:05:055:5110.2
108DROŹDZIEL Kinga PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA2901:06:4100:11:43.8001:18:25.65+00:05:055:5210.2
109JANKOWSKA Sandra WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH900:05:5700:11:47.8500:17:45.25+00:05:095:5410.2
110WALKER Tomasz WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH1001:42:0200:11:49.8001:53:52.20+00:05:115:5510.1
111GŁOWIŃSKI Łukasz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI1301:42:0500:11:53.6001:53:58.75+00:05:155:5610.1
112KANAS Jacek WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI1400:06:0200:12:04.4500:18:06.60+00:05:266:029.9
113PUDZIK Karol WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH1100:06:0100:12:04.6000:18:06.35+00:05:266:029.9
114SAWICKI Patryk WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY700:06:0200:12:04.7500:18:07.05+00:05:266:029.9
115IWANISIK Klara WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH1200:06:0000:12:04.8000:18:05.60+00:05:266:029.9
116BORKOWSKA Beata WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH1300:06:0000:12:05.2000:18:05.55+00:05:276:029.9
117KWACA Michał WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA2100:06:0100:12:05.2000:18:07.05+00:05:276:039.9
118JANTA Joanna WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH1401:22:5600:12:05.8501:35:02.15+00:05:276:039.9
119JABŁOŃSKA Andżelika WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI2601:22:5500:12:06.0501:35:01.95+00:05:276:039.9
120LASKOWSKI Daniel WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY800:02:4100:12:10.0000:14:51.50+00:05:316:059.9
121PAPSZO Alicja WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY900:02:4100:12:10.2000:14:51.30+00:05:326:059.9
122KIELAR Michał WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI2700:04:0700:12:10.2000:16:17.85+00:05:326:059.9
123KORNATOWSKA Ewa WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI2801:06:4200:12:12.0501:18:54.90+00:05:336:069.8
124MACIEJCZYK Tomasz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI1501:42:0500:12:13.0501:54:18.35+00:05:346:069.8
125HULECKA Aleksandra WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY601:06:4400:12:15.8501:19:00.40+00:05:376:089.8
126SZYMACHA Karolina WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH1500:05:5700:12:23.1500:18:21.05+00:05:446:129.7
127MIKSZA Aleksandra PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA3000:01:2300:12:27.8500:13:51.70+00:05:496:149.6
128GATZ Marta PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA3100:01:2200:12:31.3000:13:53.55+00:05:536:159.6
129SZWEC Angelika PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA3200:01:2100:12:31.4000:13:53.25+00:05:536:169.6
130LEŚ Michał WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY1000:23:0100:12:33.4000:35:35.15+00:05:556:179.5
131KOREWO Karolina WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI2901:06:4200:12:33.8501:19:16.25+00:05:556:179.5
132GAJEWSKA Wiktoria WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA2200:57:2200:12:34.6501:09:57.55+00:05:566:179.5
133CZAPLA Sebastian WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI1600:46:1500:12:40.4000:58:55.95+00:06:026:209.5
134ZOŁOTAR Jacek WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI1701:31:1900:12:42.2001:44:02.10+00:06:046:219.4
135WÓJCIK Mateusz WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH1601:42:0700:12:42.8001:54:50.60+00:06:046:219.4
136CISZYN Michał WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI3000:04:1100:12:53.9000:17:05.20+00:06:156:279.3
137STĘPIEŃ Przemysław WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI3100:04:1100:12:54.0000:17:05.05+00:06:156:279.3
138KARASIŃSKI Łukasz WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA2301:06:4500:12:56.7501:19:42.50+00:06:186:289.3
139SIKORA Daria WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY1100:35:2200:13:04.2000:48:26.75+00:06:266:329.2
140OŚCISŁOWSKI Bartłomiej WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI1801:31:2200:13:05.1001:44:27.85+00:06:266:329.2
141KONIECZNY Bartosz WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH1701:06:4800:13:09.0501:19:57.50+00:06:306:349.1
142RUCKA Angelika INSTYTUT WZORNICTWAINSTYTUT WZORNICTWA401:22:5000:13:11.9501:36:02.60+00:06:336:369.1
143KOZIARSKI Mateusz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI1901:42:0300:13:13.0501:55:16.35+00:06:346:369.1
144CHRIŃ Sławomir WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI2001:42:0200:13:14.8501:55:17.45+00:06:366:379.1
145KACZMAREK Angelika WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA2400:57:2200:13:17.6001:10:40.35+00:06:396:399
146JANZ Bartosz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI2101:42:0300:13:17.8501:55:21.15+00:06:396:399
147NASZYDŁOWSKI Wiktor WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI2201:42:0300:13:18.3501:55:21.75+00:06:406:399
148GRACZYK Monika WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI3201:13:5400:13:23.4001:27:18.00+00:06:456:429
149BIELIŃSKA Wiktoria WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA2500:05:5800:13:25.2000:19:23.95+00:06:476:428.9
150GRZYBEK Dawid WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA2600:06:0000:13:32.4000:19:33.15+00:06:546:468.9
151FURMANEK Marta INSTYTUT WZORNICTWAINSTYTUT WZORNICTWA500:35:2600:13:52.9000:49:18.95+00:07:146:568.7
152BŁASZKOWSKA Anna WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY1200:35:2500:13:53.5000:49:18.80+00:07:156:568.6
153JANONIS Krzysztof WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY701:06:4500:14:00.3501:20:45.45+00:07:227:008.6
154OSSOWSKA Paulina WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI3300:04:0800:14:05.2500:18:13.80+00:07:277:028.5
155MARCZAK Marta WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH1800:35:2300:14:07.8500:49:31.00+00:07:297:048.5
156WOLAŃSKI Mateusz WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY800:46:1500:14:18.1001:00:33.40+00:07:397:098.4
157LECHMAN Krzysztof WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI2301:31:2000:14:24.3501:45:44.60+00:07:467:128.3
158ŁUKASZEWSKA Anna WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY1300:35:2500:14:27.9000:49:53.80+00:07:497:148.3
159KURPIEL Kinga WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY1400:35:2500:14:28.3500:49:54.00+00:07:507:148.3
160SZADKOWSKA Ilona WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH1901:13:5500:14:32.3001:28:27.70+00:07:547:168.3
161FIL Daria WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI3400:23:0200:14:32.8500:37:35.40+00:07:547:168.2
162DRYWA Izabela WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH2001:13:5500:14:32.8501:28:27.85+00:07:547:168.3
163SŁOWIK Marcin WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI3500:04:0900:14:38.9500:18:48.80+00:08:007:198.2
164SIADUL Patryk WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI3600:04:0900:14:39.5000:18:49.15+00:08:017:208.2
165TOPOLSKA Daria WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH2101:06:4800:14:39.9001:21:28.05+00:08:017:208.2
166KOWALCZYK Radosław WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI2400:57:2500:14:40.4001:12:05.80+00:08:027:208.2
167ŁUBNIEWSKA Aleksandra WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH2200:05:5900:14:42.6500:20:41.75+00:08:047:218.2
168TOKARZ Aleksandra WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH2300:05:5800:14:43.0000:20:41.35+00:08:047:218.2
169OLKUSKI Marcin WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI3701:13:5400:14:45.2501:28:39.45+00:08:077:228.1
170SZYMANIAK Patrycja WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH2401:06:4600:14:45.4501:21:31.75+00:08:077:228.1
171NOWAKOWSKI Marcin WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY900:35:2400:14:50.4500:50:14.90+00:08:127:258.1
172HERTIG Paulina PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA3300:01:1800:14:52.0000:16:10.90+00:08:137:268.1
173OLESZCZAK Wioleta PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA3400:01:2100:14:55.4500:16:16.90+00:08:177:278
174CIECHANOWICZ Adrianna INSTYTUT WZORNICTWAINSTYTUT WZORNICTWA600:46:1700:14:59.3001:01:16.35+00:08:217:298
175KACZYŃSKA Magdalena INSTYTUT WZORNICTWAINSTYTUT WZORNICTWA700:46:1600:14:59.4001:01:16.15+00:08:217:308
176LIŃSKA Marta INSTYTUT WZORNICTWAINSTYTUT WZORNICTWA800:46:1600:14:59.8001:01:16.25+00:08:217:308
177KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKI Bartłomiej WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY1000:23:0500:15:02.7000:38:08.20+00:08:247:318
178KRYŃSKI Kamil WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI2501:06:4200:15:23.8501:22:05.95+00:08:457:417.8
179JEZIERSKI Mateusz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI2601:22:5600:15:23.9001:38:20.80+00:08:457:427.8
180ELWART Mariusz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI2701:22:5600:15:24.7501:38:21.15+00:08:467:427.8
181KOWALSKA Klaudia WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI3801:13:5500:15:25.2501:29:20.60+00:08:477:427.8
182KRASZKA Anatola WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY1500:02:4200:15:25.6000:18:08.10+00:08:477:437.8
183KLEIN Nikola WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY1600:02:4200:15:25.8000:18:08.30+00:08:477:437.8
184ŻURAWIK Błażej WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI2801:22:5500:15:26.0001:38:21.40+00:08:477:437.8
185PAWELEC Karolina WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY1701:13:5400:15:27.0001:29:21.70+00:08:487:437.8
186KRUPA Marta WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH2501:22:5100:15:27.6001:38:19.35+00:08:497:447.8
187KOSZAL Klaudia WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH2601:22:5100:15:27.6501:38:19.45+00:08:497:447.8
188ROGULA Magdalena WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH2701:22:5100:15:28.7001:38:20.45+00:08:507:447.8
189LAMCZYK Anna WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY1100:57:2400:15:32.9001:12:57.15+00:08:547:467.7
190TRZCIŃSKA Daria WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY1200:57:2300:15:33.4501:12:56.95+00:08:557:467.7
191DUNIA Mariusz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI2901:31:2400:15:34.0501:46:58.15+00:08:557:477.7
192MACIEJEWSKI Adam WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI3001:31:2400:15:38.2001:47:02.65+00:09:007:497.7
193JUSIEL Bartłomiej WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY1801:31:2300:15:38.3501:47:01.85+00:09:007:497.7
194KAPOŁKA Katarzyna WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI3101:31:2200:15:39.6501:47:02.55+00:09:017:507.7
195BIAŁASEK Joanna WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY1900:35:2500:15:46.7500:51:12.25+00:09:087:537.6
196ŁAZUGA Marta WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH2800:35:2500:15:50.8500:51:15.85+00:09:127:557.6
197KOLAŃSKA Laura WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH2900:35:2400:15:51.0000:51:15.75+00:09:127:557.6
198OSTROWSKI Karol WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI3201:31:2200:15:54.7501:47:17.65+00:09:167:577.5
199KRYWIAK Katarzyna WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY1301:06:4100:15:58.7001:22:40.00+00:09:207:597.5
200SKORNA Ilona WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH3000:05:5900:16:03.0500:22:02.85+00:09:248:017.5
201SZPEK Filip WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH3100:06:0100:16:03.2500:22:04.90+00:09:258:017.5
202SPYCHALSKA Monika WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA2701:13:5100:16:10.1001:30:01.65+00:09:318:057.4
203DĄBROWSKA Katarzyna WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH3200:06:0000:16:10.6500:22:10.70+00:09:328:057.4
204NOSOWICZ Sylwia WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY1400:57:2000:16:24.6501:13:44.85+00:09:468:127.3
205ROGIŃSKA Paulina WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY1500:57:2000:16:25.0501:13:45.45+00:09:468:127.3
206CZAPLEJEWSKA Natalia WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY1600:57:1900:16:25.3501:13:44.90+00:09:478:127.3
207JALOWSKA Dagmara WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI3901:06:4200:16:33.6001:23:16.25+00:09:558:177.2
208KOZACKA Sylwia WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY2000:02:3900:16:38.4000:19:18.15+00:10:008:197.2
209KISIEL Edyta WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY2100:02:4000:16:43.4500:19:24.10+00:10:058:227.2
210ZAWALSKA Dorota WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA2801:13:5300:16:53.7501:30:46.95+00:10:158:267.1
211KUPIDURA Patryk WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH3300:23:1200:16:54.3000:40:06.45+00:10:168:277.1
212KOPKA Paweł WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI3301:42:0200:16:57.4501:59:00.15+00:10:198:297.1
213STAUBACH Wiktoria WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA2900:57:2200:17:01.2001:14:24.10+00:10:238:317
214KANIA Cyprian WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH3400:23:0100:17:03.4500:40:05.30+00:10:258:327
215BARTOS Patrycja WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI4000:46:1400:17:25.4001:03:40.15+00:10:478:436.9
216STANISŁAWSKA Alicja WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI4100:46:1400:17:26.1001:03:40.10+00:10:478:436.9
217WASILEWSKI Kamil WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI3401:42:0800:17:28.9501:59:37.45+00:10:508:446.9
218CHWIEDUK Katarzyna WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI4201:13:5400:17:33.4001:31:27.45+00:10:558:466.8
219DERYŁO Ewelina WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI4301:13:5300:17:33.6001:31:27.35+00:10:558:476.8
220ZMYSŁOWSKA Anna WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH3500:06:0000:17:38.1000:23:38.25+00:10:598:496.8
221MICHALKIEWICZ Paulina WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI4400:23:0500:17:38.1000:40:43.85+00:10:598:496.8
222RACZEK Karolina WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH3600:23:0500:17:38.3500:40:44.15+00:11:008:496.8
223OSMAN Somaja WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH3700:05:5900:17:38.6500:23:38.20+00:11:008:496.8
224MAGNOWSKA Pamela WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH3800:23:0400:17:43.7500:40:47.85+00:11:058:516.8
225NIEMIRKA Anna WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH3900:23:0300:17:44.7000:40:48.30+00:11:068:526.8
226MAZAŃSKI Mateusz WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY1700:23:0700:17:46.3500:40:54.25+00:11:088:536.7
227WATRAK Dariusz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI3500:57:2600:17:46.5501:15:12.55+00:11:088:536.8
228WOŹNIAK Rafał WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY1800:23:0700:17:47.1500:40:54.55+00:11:088:536.7
229WALASEK Rafał WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI3600:57:2500:17:49.0001:15:14.15+00:11:108:546.7
230JAROSZEWSKI Mateusz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI3700:57:2400:17:49.1501:15:13.60+00:11:108:546.7
231PATRZYLAS Sylwia WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY2200:23:0700:17:49.3500:40:56.50+00:11:118:546.7
232RADOMSKA Natalia WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI3800:57:2400:17:49.8001:15:13.80+00:11:118:546.7
233KARPOWICZ Artur WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI3901:42:0300:18:00.7502:00:04.45+00:11:229:006.7
234MAGNOWSKI Damian WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY2301:42:0200:18:10.3502:00:12.95+00:11:329:056.6
235MOSKWA Klaudia WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY2401:42:0200:18:10.5002:00:12.65+00:11:329:056.6
236KOŁODZIEJ Karolina WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI4500:46:1400:18:12.0501:04:26.75+00:11:339:066.6
237BUDNA Martyna WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI4600:46:1400:18:12.6501:04:27.00+00:11:349:066.6
238MARSICKA Karolina WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI4700:46:1400:18:13.2501:04:27.25+00:11:359:066.6
239STOLARCZYK Adrian WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH4000:23:0300:18:20.7000:41:24.20+00:11:429:106.5
240RESZELEWSKI Rafał WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI4001:06:4500:18:30.6001:25:16.00+00:11:529:156.5
241GŁĄBIK Weronika WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI4101:06:4500:18:35.5501:25:21.00+00:11:579:186.5
242STĘPIEŃ Anna WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY1900:35:2300:18:36.5000:54:00.35+00:11:589:186.4
243KARPIŃSKA Dominika WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY2000:35:2300:18:36.6000:54:00.50+00:11:589:186.4
244RACZKOWSKI Adam WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY2100:35:2400:18:36.7000:54:01.25+00:11:589:186.4
245DOBROWOLSKI Mateusz WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY2200:35:2600:18:36.9000:54:03.55+00:11:589:186.4
246PAWŁOWSKI Robert WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY2300:35:2400:18:39.9500:54:04.20+00:12:019:206.4
247PAŁUBICKA Klaudia WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY2500:35:2300:18:40.4500:54:03.45+00:12:029:206.4
248KAJAK Klaudia WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY2600:35:2200:18:40.6000:54:02.95+00:12:029:206.4
249ADAMCZAK Martyna WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY2700:35:2200:18:41.5000:54:04.05+00:12:039:216.4
250BLUMKOWSKA Dominika WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH4101:31:2200:18:42.2501:50:04.35+00:12:049:216.4
251PAPROCKA Michalina WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH4201:31:2200:18:42.3501:50:04.60+00:12:049:216.4
252STUDZIŃSKA Weronika WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH4301:31:2200:18:42.4501:50:05.05+00:12:049:216.4
253DRYWA Magdalena WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH4401:13:5500:18:42.5001:32:38.10+00:12:049:216.4
254GROMADZKI Krzysztof WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI4201:42:0500:18:50.9502:00:56.90+00:12:129:256.4
255KOWALSKA Kamila WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH4500:05:5700:19:03.9000:25:01.15+00:12:259:326.3
256WUJKOWSKA Wiktoria WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI4800:04:0700:19:05.8000:23:13.75+00:12:279:336.3
257NIESTÓJ Sebastian WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI4301:31:1900:19:11.9001:50:31.50+00:12:339:366.3
258BARANOWSKA Magdalena INSTYTUT WZORNICTWAINSTYTUT WZORNICTWA900:06:0200:19:12.7500:25:15.50+00:12:349:366.2
259KANIEWSKI Janusz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI4401:31:2400:19:12.8001:50:36.95+00:12:349:366.3
260GULCZYŃSKA Magdalena INSTYTUT WZORNICTWAINSTYTUT WZORNICTWA1000:06:0300:19:13.0000:25:16.00+00:12:349:366.2
261ŁUKAWSKA Patrycja INSTYTUT WZORNICTWAINSTYTUT WZORNICTWA1100:06:0200:19:13.7000:25:16.00+00:12:359:376.2
262OLECHWIEROWICZ Rafał WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI4501:31:1900:19:18.0001:50:37.85+00:12:399:396.2
263DAWSZEWSKA Ewa WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH4601:22:5500:19:18.6501:42:14.10+00:12:409:396.2
264OLIK Katarzyna WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH4701:22:5400:19:20.0001:42:14.50+00:12:419:406.2
265MAZUREK Miriam WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH4801:06:4600:19:26.5501:26:13.50+00:12:489:436.2
266NOWACKA Ewelina WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH4901:06:4600:19:27.1501:26:13.30+00:12:489:436.2
267MAKLES Marcin WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY2801:31:2100:19:30.9501:50:52.20+00:12:529:456.1
268CHMAJ Karolina INSTYTUT WZORNICTWAINSTYTUT WZORNICTWA1201:31:2100:19:31.3001:50:52.65+00:12:539:456.1
269SIEK Paulina INSTYTUT WZORNICTWAINSTYTUT WZORNICTWA1301:31:2000:19:32.0501:50:52.90+00:12:539:466.1
270RAYZYNGIER Wiktor WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI4901:13:5300:19:45.2001:33:38.35+00:13:079:526.1
271PIEROŻKIEWICZ Oliwia WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA3001:13:5200:19:48.6001:33:40.90+00:13:109:546.1
272OKRZEJA Małgorzata WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA3101:13:5200:19:49.2001:33:41.35+00:13:119:546.1
273ŚWIĄTEK Irmina WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH5000:06:0100:19:54.8500:25:56.10+00:13:169:576
274SOCHA Tomasz WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH5101:13:5700:19:55.5001:33:52.55+00:13:179:576
275ZIELIŃSKA Aleksandra WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH5201:13:5700:19:55.8001:33:53.15+00:13:179:586
276DOBOSZ Joanna WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH5301:13:5700:19:56.2501:33:53.30+00:13:189:586
277STEFAŃSKA Aleksandra WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH5400:05:5800:19:58.2000:25:57.10+00:13:209:596
278KOHNKE Paulina WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH5500:05:5800:19:58.2000:25:56.35+00:13:209:596
279KAŹMIERCZAK Maria WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH5600:05:5900:19:58.4000:25:57.60+00:13:209:596
280HERBUŚ Patrycja WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH5700:23:0400:20:25.0000:43:29.25+00:13:4610:125.9
281BIERNACKA Katarzyna WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH5800:23:0300:20:25.3500:43:28.95+00:13:4710:125.9
282KOTOWSKA Martyna WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH5900:23:0400:20:25.6500:43:29.85+00:13:4710:125.9
283WORONIS Julita WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH6000:23:0400:20:26.0000:43:30.05+00:13:4710:135.9
284KORDA Eliza WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY2900:02:4000:20:33.2000:23:14.05+00:13:5510:175.8
285KULAS Paulina WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY2400:23:0900:20:40.1500:43:49.55+00:14:0110:205.8
286GERLACH Kinga WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY2500:23:0900:20:40.2000:43:49.50+00:14:0210:205.8
287REZMER Maja WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI4601:42:0700:20:49.5002:02:57.40+00:14:1110:255.8
288RYDEL Adam WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI4701:42:0700:20:50.2002:02:57.50+00:14:1210:255.8
289MADAJCZYK Kacper WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI4801:42:0800:21:02.7002:03:11.55+00:14:2410:315.7
290RYMON-LIPIŃSKA Karolina WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY2600:23:0900:21:02.9000:44:12.35+00:14:2410:315.7
291BERDA Krzysztof WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI4901:42:0700:21:03.5502:03:11.15+00:14:2510:325.7
292STARZYŃSKI Patryk WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY2701:42:0600:21:05.4502:03:11.85+00:14:2710:325.7
293GŁOGOWSKI Michał WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI5001:42:0600:21:06.2002:03:12.95+00:14:2810:335.7
294RUDNIK Wojciech WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY2801:42:0400:21:06.4502:03:11.20+00:14:2810:335.7
295SAPIECHA Jakub WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY2901:42:0400:21:07.6002:03:12.35+00:14:2910:345.7
296BODO Wiktoria WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI5000:23:0900:21:10.6000:44:19.70+00:14:3210:355.7
297TROJAN Marta WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI5100:23:0800:21:11.0500:44:19.55+00:14:3210:355.7
298SERBYN Paweł WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI5101:42:1100:21:11.1002:03:22.75+00:14:3210:355.7
299LEWANDA Łukasz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI5201:42:1100:21:11.8002:03:23.20+00:14:3310:365.7
300DZWONEK Bartłomiej WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI5301:42:0900:21:12.0002:03:21.85+00:14:3310:365.7
301GINTER Sebastian WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI5401:42:0900:21:12.4502:03:22.20+00:14:3410:365.7
302SMOLARSKI Sebastian WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI5501:42:1100:21:12.8502:03:23.95+00:14:3410:365.7
303BOGDAN Marek WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI5601:42:0900:21:13.0002:03:22.75+00:14:3410:365.7
304PLESIAK Weronika WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI5200:23:0800:21:17.4500:44:26.10+00:14:3910:395.6
305JACHACY Pamela WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI5300:23:0800:21:17.8000:44:26.15+00:14:3910:395.6
306MIKULSKI Marek WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI5701:31:2500:21:26.3501:52:51.45+00:14:4810:435.6
307SZYDŁOWSKA Anita WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY3000:02:4000:21:51.5500:24:32.05+00:15:1310:565.5
308SZCZEŚNIAK Natalia WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY3100:02:4000:21:51.7000:24:32.05+00:15:1310:565.5
309KACZMAREK Mateusz WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY3200:02:4000:21:52.7000:24:32.75+00:15:1410:565.5
310BARCZEWSKA Julia WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY3300:02:3900:21:53.0500:24:32.95+00:15:1410:565.5
311KOSTRZEWA Alicja WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI5401:06:4400:21:55.9501:28:40.10+00:15:1710:585.5
312BASTEK Monika WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI5500:23:0200:21:56.8000:44:59.60+00:15:1810:585.5
313KELER Mateusz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI5801:31:2500:22:02.6501:53:27.65+00:15:2411:015.4
314ŁUCKA Natalia WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI5600:23:0800:22:04.5500:45:12.55+00:15:2611:025.4
315SZYMCZYK Sandra WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI5700:23:0600:22:04.8000:45:11.25+00:15:2611:025.4
316HORWAT Bartosz WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH6100:23:0600:22:04.9000:45:11.55+00:15:2611:025.4
317MONASTYRSKA Klaudia WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI5800:23:0700:22:04.9500:45:12.85+00:15:2611:025.4
318SIWIŃSKI Kamil WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI5901:22:5600:22:06.5501:45:03.15+00:15:2811:035.4
319CZEKAJ Kornelia WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH6200:23:0400:22:06.9000:45:11.70+00:15:2811:035.4
320JAKUBOWSKA Angelika WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY3401:22:5500:22:09.0501:45:04.15+00:15:3011:045.4
321BADOWER Alicja WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI6001:22:5400:22:09.7501:45:04.25+00:15:3111:055.4
322PIETRUSZYŃSKI Bartosz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI6101:22:5500:22:10.3001:45:06.00+00:15:3211:055.4
323KUJANEK Jonasz WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI6201:22:5600:22:11.5501:45:08.30+00:15:3311:065.4
324UKLEJA-CHABROS Sonia WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI5900:04:0900:22:12.5000:26:22.00+00:15:3411:065.4
325JEZIERSKA Justyna WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI6000:04:1000:22:12.7000:26:23.45+00:15:3411:065.4
326LIS Karolina WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH6301:22:5300:22:12.8001:45:06.55+00:15:3411:065.4
327ZIOBRO Marta WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI6100:04:0900:22:13.0500:26:22.25+00:15:3411:065.4
328WITASZEK Angelika WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH6401:22:5400:22:13.0501:45:07.30+00:15:3411:065.4
329BIELAN Patrycja WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI6200:04:1000:22:13.1500:26:23.85+00:15:3411:065.4
330SEBASTIAN Głowala PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA3500:01:2700:22:15.9000:23:43.15+00:15:3711:085.4
331OLEKSY Marlena WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI6301:31:2400:22:16.5501:53:41.15+00:15:3811:085.4
332WÓJCIK Jagoda PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA3600:01:2700:22:17.0500:23:44.10+00:15:3811:085.4
333LABUDA Anna PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA3700:01:2600:22:17.1000:23:43.55+00:15:3811:085.4
334WIRKUS Paulina PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA3800:01:2500:22:17.9000:23:43.10+00:15:3911:095.4
335WINIARSKA Roksana WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI6401:22:5300:22:21.3001:45:15.05+00:15:4311:115.4
336WIŚNIEWSKI Adrian WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI6500:04:1000:22:23.2500:26:33.65+00:15:4511:115.4
337KROCHMALSKA Patrycja WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH6501:22:5100:22:23.7501:45:15.25+00:15:4511:125.4
338PIETROŃ Dorian PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA3900:04:0900:22:24.0500:26:33.85+00:15:4511:125.4
339CZAPLICKA Anna WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH6601:22:5100:22:24.1501:45:15.35+00:15:4511:125.4
340MIELCAREK Adrian WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI6600:04:0900:22:26.2000:26:35.20+00:15:4811:135.3
341TREPKA Marta WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI6700:04:0800:22:26.3500:26:34.90+00:15:4811:135.3
342MICHAJLICZ Justyna WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH6701:45:1500:22:48.0502:08:03.60+00:16:0911:245.3
343RADOMSKA Katarzyna WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI6801:06:4400:22:51.4501:29:35.75+00:16:1311:255.3
344LESIAK Aleksandra WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI6901:06:4300:22:53.4501:29:37.00+00:16:1511:275.2
345PIOTROWSKA Aleksandra WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI7001:06:4200:22:54.3501:29:37.30+00:16:1611:275.2
346SADOWSKA Natalia WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI7101:06:4300:22:55.0501:29:38.10+00:16:1611:275.2
347WĄCHAŁA Anita WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI6300:01:2300:23:06.7000:24:29.70+00:16:2811:335.2
348WOŹNIAK Magdalena WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH6800:46:1600:23:19.8001:09:35.85+00:16:4111:395.1
349KALINOWSKA Patrycja WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH6900:46:1600:23:36.7001:09:53.30+00:16:5811:485.1
350ROKICKA Natalia WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH7000:46:1600:23:37.8001:09:53.85+00:16:5911:485.1
351SYCH Paulina WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI6401:22:5700:23:57.9501:46:55.30+00:17:1911:595
352OKENCZYC Patryk WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI6501:22:5700:23:58.1001:46:55.65+00:17:1911:595
353MACKO Bartosz WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH7101:06:4400:24:16.0001:31:00.55+00:17:3712:084.9
354KOLASIŃSKA Beata WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH7201:06:4400:24:16.7001:31:01.50+00:17:3812:084.9
355CZERSKI Paweł PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWAPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA4000:10:5600:24:29.4500:35:26.40+00:17:5112:154.9
356CHOROŚ Tomasz WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA3200:57:2200:25:11.5001:22:34.05+00:18:3312:364.8
357KOMOROWSKI Piotr WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA3300:57:2200:25:13.3001:22:35.65+00:18:3512:364.8
358WASILEWSKA Natalia WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA3400:57:2100:25:14.7501:22:36.60+00:18:3612:374.8
359OLLICK Marcin WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA3500:57:2200:25:15.2501:22:37.35+00:18:3712:374.8
360GNIAZDOWSKI Michał WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA3600:57:2100:25:16.6001:22:38.45+00:18:3812:384.7
361KUIK-STUDZIŃSKA Kamila WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA3700:57:2100:25:16.7501:22:38.10+00:18:3812:384.7
362JANTA-LIPIŃSKA Paulina WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA3800:57:2100:25:17.8001:22:39.25+00:18:3912:394.7
363WOLOWSKA Dominika WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA3900:23:1000:25:46.3000:48:56.70+00:19:0812:534.7
364PAWLAK Ernest WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH7301:22:5300:25:52.0501:48:45.45+00:19:1312:564.6
365SOBAŃSKA Sandra WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH7401:22:5200:25:52.3001:48:45.25+00:19:1412:564.6
366FLAK Mateusz WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH7501:42:1600:25:59.3502:08:15.65+00:19:2112:594.6
367KUSIAK Sebastian WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI6601:31:2300:36:50.1002:08:13.60+00:30:1118:253.3
368DRZAZGA Katarzyna WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH7600:23:04   
369PISULA Kewin WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH7700:34:51   
370SZUSTAKIEWICZ Gabriela WYDZIAŁ MECHANICZNYWYDZIAŁ MECHANICZNY3000:34:51   
371ŚLEDŹ Krzysztof WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJIWYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI7200:34:56   
372KUCZ Rafał WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY3500:35:35   
373GRZYB Szymon WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI6700:37:56   
374LENDZION Bartłomiej WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKIWYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI6800:38:01   
375OWCZARSKI Maciej WYDZIAŁ HUMANISTYCZNYWYDZIAŁ HUMANISTYCZNY3600:39:26   
376SZTABNICKA Aleksandra WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKAWYDZIAŁ BUDOWNICTWA, GEODEZJI I ŚRODOWISKA4000:44:12   
377ZAWADZKA Katarzyna WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCHWYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH7801:42:08   
Znaleziono 377 wynik(ów)